ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 
 
 
  
 
 Türkiye’nin köklü ve kurumsal gıda şirketlerinden biri olan ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Catering üretimi ve hizmetinde uzmanlaşmıştır. İş merkezleri, bankalar, sanayi kuruluşları, fabrikalar, okullar, hastaneler vb. kurumlara, kendi mutfaklarında, aşçı, servis elemanları ve yöneticilerden oluşan ekibiyle üretim ve servis hizmeti vermektedir.

Kendisine çağdaşlığı ilke edinmiş olan kuruluşumuz sektöründeki tüm yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olmuştur.
ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. olarak, Hijyen Gıda Güvenliği standartları içerisinde sağlıklı, tedarikçi firmaların denetleme ve değerlendirme faaliyetleri açısından güvenilir yemek hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

ISS, bu özellikleriyle kaliteyi endüstriyel yemeğin özüyle buluşturarak “Türk yemek kültürüne katkılar sağlamayı” ilke edinmiştir.

İnsan Kaynakları Politikamız ve Uygulamalarımız
 
ISS Hazır Yemek A.Ş. olarak en önemli İnsan Kaynakları Politikamız; yıllardır süre gelen ISS kalitesini sürdürmek ve hedeflerimize ulaşmak için her görev seviyesindeki çalışanlarımız için Kariyer Planlaması yapmak, bu planın başarısı için çalışanlarımıza destek olmak, yol göstermek, izlemek ve geliştirmektir.
Sektörün Kalite Lideri olma sorumluluk duygusu ile çalışan elemanlarımız firmamızın en önemli yapı taşlarıdır. Onların eğitilmeleri, huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışabilmeleri için tüm olanaklar kullanılmaktadır.
Stratejik iş hedeflerimize ulaşmak için gerek duyduğumuz kişisel yetkinlikler tanımlanmış, bu yetkinliklere uygun adayların ISS’ya kazandırılması, korunması ve geliştirilmesi de temel amacımız olmuştur.
• Ürün ve hizmette, kaliteye en büyük katkıyı sağlayan çalışanlarımızı motive ederek,
• Sürekli gelişim için iç ve dış kaynaklı destekler sunarak,
• Şirketin yönetici personel ve mutfak personelinin eğitim gereksinimlerini değerlerimize ve çalışan personelin ihtiyaçlarına uygun olarak belirleyerek ve takip ederek,
• Kariyer geliştirme planları yaparak, buna uygun olarak mesleki teknik, hijyen ve yönetim konularında yoğun eğitimler yapmaktayız.
İnsan Kaynakları politikamızın özü; çalışanlarımızı meslek sahibi yapmak, mesleğinde ilerleme, gelişme olanağı sağlamak ve sektörün aranan, ISS’nın değerli bir personeli konumuna getirmektir.

Kariyer Geliştirme Sistemimiz
 
Hangi kulvarda ve hangi kademede işe başlarsa başlasın; tüm personelimize eğitim desteği sağlayarak ve Performans Değerlendirme Sistemi  ile başarılarını takip ederek kariyerinde en üst noktalara kadar ilerleme fırsatı tanıyoruz. Kendi kulvarlarında ilgili eğitimleri başarı ile tamamlamış ve performans değerlendirme sonuçları iyi olan tüm personelimizin belirli aşamalardan geçerek en üst kademelere kadar gelmesini destekleyen bir Kariyer Geliştirme Sistemimiz bulunmaktadır. 

Eğitim Faaliyetlerimiz

ISS Hazır Yemek A.Ş., sektörde eğitime verdiği önem ve uygulamalarıyla liderlik yapan en büyük kuruluştur. Her yönetici aynı zamanda bir eğitimci olarak yetiştirilir ve eğitim projeleri, yalnızca gelişim değil aynı zamanda bir motivasyon aracı haline getirilir. Sürekli eğitime odaklanmış yapısı sayesinde ISS, “Sürdürülebilir Kalite” prensibi ile tedarikçileri, çalışanları ve müşterileriyle işbirliği içinde hizmet üretmektedir.
ISS, dış kaynaklı eğitimlerin yanında, bulaşıkçısından aşçısına kadar hazırladığı, sektöre özgü özel eğitim programları ile her kademede, yeni yönetici ve personelin yetişmesine de önderlik etmektedir.
ISS’daki eğitim uygulamaları üç ana başlıkta toplanmıştır.
1. Yönetici Becerileri Geliştirme Eğitimleri
2. Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitimleri
3. Diğer Dış Kaynaklı ve Teknik Eğitimler

1. Yönetici Becerileri Geliştirme Eğitimleri

Her yıl düzenli olarak uyguladığımız ve şirketimize özgü geliştirmiş olduğumuz 120 saatlik Yönetici Becerileri Geliştirme Eğitim Programı Catering Hizmetleri Yönetici ve Yönetici Yardımcılarını çok yönlü bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi, üst düzey yönetici kademelerine gelebilmeleri için onlara yol göstermeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte sektöre, konusunda yetkin, bilgili yöneticiler kazandırmayı da hedeflemektedir.
Bu programda sektöre ve yapılan işe yönelik eğitim konularının yanında yönetim becerilerini geliştirmeye yönelik kişisel gelişim eğitimleri de verilmektedir.

2. Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitimleri

ISS okulunun yine sektörde ilk ve tek olan özel bir eğitim sürecidir.
Özellikle üretimde görev yapan (Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Bulaşıkçı vb.) personelimize yönelik olarak hazırlanmış olan Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitim Programı ile 2004 yılında sektörde bir ilke daha imza atılmıştır. Müşterilerimize kaliteli ve lezzetli yemekleri, mükemmel hizmetle sunma yolunda personelimizi bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla haftada 1 gün 1’er saat olmak üzere tüm mutfaklarımızda gerçekleştirilmektedir. Bu eğitimler ISS’ da çalışan tüm personelimize kendilerini sürekli geliştirme imkanı sağlamakta, bu sayede de personel kalitesi arttırılmaya çalışılmaktadır. Eğitimlerin verimliliğini arttırmak için yılda bir sınavlar yapılmakta, sınavlarda başarılı olanlara Aşçılar Birliği Derneği ile ortaklaşa sertifikalar verilmektedir.
http://www.tr.issworld.com/hizmetler/kurumsalyemekuretimivecatering/Pages/catering.aspx
 
 
 
 
 ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe Uzman YardımcısıISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İSTANBUL ATAŞEHİR'deki ofisimizde görevlendirilmek üzere; Önlisans veya  Lisans mezunu olan  (tercihen; İşletme,İktisat,Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun) Mutabakat konusunda tecrübe sahibi olan ve yoğun tempoda firmalarla mutabakat yapabilecek olan, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, İletişim yönü kuvvetli, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Logo programını aktif olarak kullanbilen, Beyanname düzenleme bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan,adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi - Gebze Kocaeli ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi - GebzeISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Kocaeli / Gebze'de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezun Hazır Yemek sektöründe en az 5 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hijyen Kalite Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Hijyen Kalite Yönetimi UzmanıISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Veterinerlik,Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, İstanbul'da ikamet eden, Gıda sektöründe, denetim alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olan, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Seyahat engeli olmayan (şehirdışı çalışmalarında bulunabilecek) Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, iletişim becerisine sahip Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-Kocaeli Kocaeli ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-KocaeliISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kocaeli / Çayırova'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı , yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Vardiyalı çalışma sisteme ayak uydurabilecek, Microsoft Office programlarına hakim olan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi- Lüleburgaz Kırklareli ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Catering Hizmetleri Yöneticisi- LüleburgazISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kırklareli / Lüleburgaz'da  bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı , yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Microsoft Office programlarına hakim olan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı - İstanbul İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı - İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İstanbul'da  bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezun Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı - Tire İzmir ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı - TireISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İzmir Tire'de  bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezun Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir Tire'de ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-İstanbul İstanbul(Asya) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İSTANBUL / BOSTANCI'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı , yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Microsoft Office programlarına hakim olan, Bostancı lokasyona yakın yerlerde ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçıbaşı-Tekirdağ Tekirdağ ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Aşçıbaşı-TekirdağISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
TEKİRDAĞ'DA   BULUNAN PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ; HAZIR YEMEK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİYÖNETİMSEL BECERİLERİ VE ORGANİZASYON YETENEĞİ GÜÇLÜTÜRK MUTFAĞINA HAKİM  "AŞÇIBAŞI"      aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi -Gebze Kocaeli ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi -GebzeISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Kocaeli / Gebze'de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun Hazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Tedarik Zinciri Direktör Yardımcısı İstanbul(Avr.) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Satınalma ve Tedarik Zinciri Direktör YardımcısıISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Satın alma alanında, yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyim sahibi olan,MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Analitik düşünen, sonuç ve hızlı çözüm odaklı çalışan,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-İstanbul İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İstanbul'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı , yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Microsoft Office programlarına hakim olan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi - İstanbul İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi - İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İstanbul'da  bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezun Hazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi - İstanbul İstanbul(Avr.) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi - İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İstanbul / Hadımköy'de  bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezun Hazır Yemek sektöründe en az 5 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-İzmit Kocaeli ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı-İzmitISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kocaeli / İzmit'te bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı , yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Microsoft Office programlarına hakim olan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hijyen Kalite Yönetim Sorumlusu İstanbul(Asya) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Hijyen Kalite Yönetim SorumlusuISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası'nda Bulunan Projemizde Görevlendirilmek Üzere ; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Veterinerlik,Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, İstanbul'da Anandolu yakasında ikamet eden, Gıda sektöründe, denetim alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olan, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DENETİM VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
DENETİM VE RAPORLAMA UZMANIISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Veterinerlik veya Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun Tercihen İstanbul'da ikamet eden Tercihen sektörde min. 2 yıl deneyimli MS Office programlarından özellikle Excel ve Powerpoint fonksiyonlarını etkin kullanabilen Rapor geliştirme,rapor yorumlama becerileri gelişmiş, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, Seyahat engeli olmayan (şehirdışı çalışmalarında bulunabilecek) Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı