ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 
 
 
  
 
 Türkiye’nin köklü ve kurumsal gıda şirketlerinden biri olan ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Catering üretimi ve hizmetinde uzmanlaşmıştır. İş merkezleri, bankalar, sanayi kuruluşları, fabrikalar, okullar, hastaneler vb. kurumlara, kendi mutfaklarında, aşçı, servis elemanları ve yöneticilerden oluşan ekibiyle üretim ve servis hizmeti vermektedir.

Kendisine çağdaşlığı ilke edinmiş olan kuruluşumuz sektöründeki tüm yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olmuştur.
ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. olarak, Hijyen Gıda Güvenliği standartları içerisinde sağlıklı, tedarikçi firmaların denetleme ve değerlendirme faaliyetleri açısından güvenilir yemek hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

ISS, bu özellikleriyle kaliteyi endüstriyel yemeğin özüyle buluşturarak “Türk yemek kültürüne katkılar sağlamayı” ilke edinmiştir.

İnsan Kaynakları Politikamız ve Uygulamalarımız
 
ISS Hazır Yemek A.Ş. olarak en önemli İnsan Kaynakları Politikamız; yıllardır süre gelen ISS kalitesini sürdürmek ve hedeflerimize ulaşmak için her görev seviyesindeki çalışanlarımız için Kariyer Planlaması yapmak, bu planın başarısı için çalışanlarımıza destek olmak, yol göstermek, izlemek ve geliştirmektir.
Sektörün Kalite Lideri olma sorumluluk duygusu ile çalışan elemanlarımız firmamızın en önemli yapı taşlarıdır. Onların eğitilmeleri, huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışabilmeleri için tüm olanaklar kullanılmaktadır.
Stratejik iş hedeflerimize ulaşmak için gerek duyduğumuz kişisel yetkinlikler tanımlanmış, bu yetkinliklere uygun adayların ISS’ya kazandırılması, korunması ve geliştirilmesi de temel amacımız olmuştur.
• Ürün ve hizmette, kaliteye en büyük katkıyı sağlayan çalışanlarımızı motive ederek,
• Sürekli gelişim için iç ve dış kaynaklı destekler sunarak,
• Şirketin yönetici personel ve mutfak personelinin eğitim gereksinimlerini değerlerimize ve çalışan personelin ihtiyaçlarına uygun olarak belirleyerek ve takip ederek,
• Kariyer geliştirme planları yaparak, buna uygun olarak mesleki teknik, hijyen ve yönetim konularında yoğun eğitimler yapmaktayız.
İnsan Kaynakları politikamızın özü; çalışanlarımızı meslek sahibi yapmak, mesleğinde ilerleme, gelişme olanağı sağlamak ve sektörün aranan, ISS’nın değerli bir personeli konumuna getirmektir.

Kariyer Geliştirme Sistemimiz
 
Hangi kulvarda ve hangi kademede işe başlarsa başlasın; tüm personelimize eğitim desteği sağlayarak ve Performans Değerlendirme Sistemi  ile başarılarını takip ederek kariyerinde en üst noktalara kadar ilerleme fırsatı tanıyoruz. Kendi kulvarlarında ilgili eğitimleri başarı ile tamamlamış ve performans değerlendirme sonuçları iyi olan tüm personelimizin belirli aşamalardan geçerek en üst kademelere kadar gelmesini destekleyen bir Kariyer Geliştirme Sistemimiz bulunmaktadır. 

Eğitim Faaliyetlerimiz

ISS Hazır Yemek A.Ş., sektörde eğitime verdiği önem ve uygulamalarıyla liderlik yapan en büyük kuruluştur. Her yönetici aynı zamanda bir eğitimci olarak yetiştirilir ve eğitim projeleri, yalnızca gelişim değil aynı zamanda bir motivasyon aracı haline getirilir. Sürekli eğitime odaklanmış yapısı sayesinde ISS, “Sürdürülebilir Kalite” prensibi ile tedarikçileri, çalışanları ve müşterileriyle işbirliği içinde hizmet üretmektedir.
ISS, dış kaynaklı eğitimlerin yanında, bulaşıkçısından aşçısına kadar hazırladığı, sektöre özgü özel eğitim programları ile her kademede, yeni yönetici ve personelin yetişmesine de önderlik etmektedir.
ISS’daki eğitim uygulamaları üç ana başlıkta toplanmıştır.
1. Yönetici Becerileri Geliştirme Eğitimleri
2. Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitimleri
3. Diğer Dış Kaynaklı ve Teknik Eğitimler

1. Yönetici Becerileri Geliştirme Eğitimleri

Her yıl düzenli olarak uyguladığımız ve şirketimize özgü geliştirmiş olduğumuz 120 saatlik Yönetici Becerileri Geliştirme Eğitim Programı Catering Hizmetleri Yönetici ve Yönetici Yardımcılarını çok yönlü bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi, üst düzey yönetici kademelerine gelebilmeleri için onlara yol göstermeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte sektöre, konusunda yetkin, bilgili yöneticiler kazandırmayı da hedeflemektedir.
Bu programda sektöre ve yapılan işe yönelik eğitim konularının yanında yönetim becerilerini geliştirmeye yönelik kişisel gelişim eğitimleri de verilmektedir.

2. Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitimleri

ISS okulunun yine sektörde ilk ve tek olan özel bir eğitim sürecidir.
Özellikle üretimde görev yapan (Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Bulaşıkçı vb.) personelimize yönelik olarak hazırlanmış olan Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitim Programı ile 2004 yılında sektörde bir ilke daha imza atılmıştır. Müşterilerimize kaliteli ve lezzetli yemekleri, mükemmel hizmetle sunma yolunda personelimizi bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla haftada 1 gün 1’er saat olmak üzere tüm mutfaklarımızda gerçekleştirilmektedir. Bu eğitimler ISS’ da çalışan tüm personelimize kendilerini sürekli geliştirme imkanı sağlamakta, bu sayede de personel kalitesi arttırılmaya çalışılmaktadır. Eğitimlerin verimliliğini arttırmak için yılda bir sınavlar yapılmakta, sınavlarda başarılı olanlara Aşçılar Birliği Derneği ile ortaklaşa sertifikalar verilmektedir.
http://www.tr.issworld.com/hizmetler/kurumsalyemekuretimivecatering/Pages/catering.aspx
 
 
 
 
 ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Lisans Bölümlerinden Mezun ( Tercihen Gıda Mühendisi )Yönetim sistemlerine hakim olan ( ISO 9001,ISO 22000,ISO 14001,ISO 10002 ) ve sistem kurulumu konusunda tecrübeli olan,Döküman yazılımı konusunda tecrübeli olan,Kalite yönetim sistemleri üzerinde minimum 3 yıl tecrübeli olan,İç tetkik ve denetim süreçlerine hakim olan,MS Office programlarına hakim olan,İngilizce bilgisi olan,Seyahat engeli olmayan ( şehirdışı çalışmalarında bulunabilecek olan ),Aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pest Kontrol Operasyon Direktör Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ISS Haşere Kontrol Hizmetleri A.Ş
Pest Kontrol Operasyon Direktör YardımcısıISS Haşere Kontrol Hizmetleri A.Ş
53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bahçe Bakım ve Haşere Kontrol alanlarında hizmet vermekte olan ISS, Türkiye'de 30.000 çalışanı, 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet vermektedir. Haşere Kontrol ve Bahçe Bakım Hizmetleri bünyesinde görev alabilecek Operasyon Direktör Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Biyoloji, Kimya, Çevre Koruma ya da Ziraat alanlarında eğitim veren bölümlerinden mezun,İlaçlama alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İlaçlama yapabilmesine engel sağlık sorunu bulunmayan, Tercihen "Mesul Müdür" Sertifikası bulunan, İl içerisinde seyahat edebilecek olan, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞKUR İEP - Eğitim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İŞKUR İEP - Eğitim Uzman YardımcısıISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
ISS CATERİNG-İŞKUR işbirliği ile başlatılan İş Başı Eğitim Programı kapsamında İnsan Kaynakları Departmanı'nda görev almak üzere " Eğitim Uzman Yardımcısı" yetiştiriyoruz.53 ülkede 544.000 çalışanımız ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, alanlarında hizmet vermekte olan ISS, 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet vermektedir.Programda yer alarak sertifikalı ''Eğitim Uzman Yardımcısı'' olarak  kariyerinizi devam ettirme imkanı bulabilirsiniz. Eğer sizde bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız başvurularınızı yapabilirsiniz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi-Mersin Mersin ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi-MersinISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Mersin'de bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi veren bölümlerinden mezunHazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı - İstanbul İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yönetici Yardımcısı - İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İstanbul'da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezun,Hazır Yemek sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Yönetim becerileri güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneği güçlü, Yoğun tempoda çalışabilecek, Gelişime açık, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Mali İşler/Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Ankara Mali İşler/Muhasebe Uzman YardımcısıISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Önlisans veya  Lisans mezunu olan  (tercihen; İşletme,İktisat,Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun)Mutabakat konusunda tecrübe sahibi olan ve yoğun tempoda firmalarla mutabakat yapabilecek olan,Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, İletişim yönü kuvvetli, Logo Tiger Finans modülü kullanabilen Tercihen E-arşiv konusunda bilgi sahibi Microsoft Office programlarını özellikle Excel programını aktif kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçıbaşı-İzmir İzmir ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Aşçıbaşı-İzmirISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İZMİR'DE  BULUNAN HASTANE PROJEMİZDE  GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ;HAZIR YEMEK SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE HASTANE DENEYİMLİYÖNETİMSEL BECERİLERİ VE ORGANİZASYON YETENEĞİ GÜÇLÜTÜRK MUTFAĞINA HAKİM  "AŞÇIBAŞI"      aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi- Şanlıurfa Şanlıurfa ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi- ŞanlıurfaISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Şanlıurfa'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi, Beslenme ve Diyetetik, Veterinerlik eğitimi veren bölümlerinden mezunHazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi- Eskişehir Eskişehir ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi- EskişehirISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Eskişehir'de bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi, Beslenme ve Diyetetik, Veterinerlik eğitimi veren bölümlerinden mezunHazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi- İstanbul İstanbul(Asya) ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi- İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İstanbul'da  Anadolu Yakası'nda bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezunHazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi- İstanbul İstanbul(Avr.), ... ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi- İstanbulISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
İstanbul'da  bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi,Turizm-Otelcilik,Konaklama Yönetimi bölümlerinden mezunHazır Yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hijyen Kalite Yönetim Sorumlusu Adana ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Hijyen Kalite Yönetim SorumlusuISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Adana'da bulunan projemizde Hijyen Kalite Sorumlusu olarak görevlendirmek üzere;   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Veterinerlik bölümlerinden mezun olan, Gıda güvenliği, hijyen/kalite ve denetim uygulamaları,sistem çalışmaları konusunda tercihen 5 yıl deneyim sahibi,Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Eğitim verme konusunda tecrübeli ve istekli olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Catering Hizmetleri Yöneticisi- Bursa Bursa ISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Catering Hizmetleri Yöneticisi- BursaISS Hazır Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş
Bursa Karacabey'de bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Gıda Teknolojisi veren bölümlerinden mezunHazır Yemek sektöründe en az 5yıl deneyimli Yönetim becerileri güçlü İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek Gelişime açık Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı