İTTİFAK HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.adese.com.tr 
                 

İTTİFAK HOLDİNG

Çok ortaklı bir yapı olarak 1988 yılında Konya’da kurulan, 1993 yılında holding haline gelen, 1994 yılında "sermayesinin yüzde 100`ü halk ortaklığına açık bir halk şirketi olarak" Sermaye Piyasası Kurulu`na kaydolan İttifak, inşaattan gıdaya, alışveriş merkezlerinden makineye, hayvancılıktan tarıma farklı sektörlerde, 5 bin kişiye doğrudan, yaklaşık 7 bin kişiye dolaylı istihdam yaratmış bir şirketler grubudur.

Adese, Seha Yapı, Selva Gıda ve İmaş Makine başta olmak üzere, 18 iştirakiyle faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında devam ettiren İttifak, tüm paydaşlarına yüksek değer yaratacak ürün ve hizmet üreten şirketleriyle, ülkesi, toplumu ve hissedarları başta olmak üzere tüm paydaşlarının refah düzeyinin artırılmasında etkin rol oynamayı hedefliyor.

Halka açık bir şirket olarak hisse senetleri İMKB’de işlem gören İttifak, güçlü sermayesi, entellektüel varlıkları, istikrarlı büyümesi ve sürdürülebilir karlılığı ile her biri sektörlerinde öncü roller üstlenmiş şirketleriyle geleceğe güvenle bakıyor.

Her yıl artan yatırımlarıyla ekonomiye katkısını artırarak devam ettiren İttifak’ın başarılı performansının en temel unsurlarından birisi ise, etkin “İnsan Kaynakları” politikasıdır. Tüm faaliyetlerinde insani değerlere saygıyı esas alan İttifak, takım arkadaşı olarak gördüğü çalışanlarının gerek iş yaşamında gerekse sosyal hayatında mutlu ve huzurlu bireyler olmasına sağladığı katkıyı ise; insan kaynaklarının öncelikli hedefi olarak görüyor.

 

                                                   

             

   

 

              

 İTTİFAK HOLDİNG İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.