İTTİFAK HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.adese.com.tr 
                 

İTTİFAK HOLDİNG

Çok ortaklı bir yapı olarak 1988 yılında Konya’da kurulan, 1993 yılında holding haline gelen, 1994 yılında "sermayesinin yüzde 100`ü halk ortaklığına açık bir halk şirketi olarak" Sermaye Piyasası Kurulu`na kaydolan İttifak, inşaattan gıdaya, alışveriş merkezlerinden makineye, hayvancılıktan tarıma farklı sektörlerde, 5 bin kişiye doğrudan, yaklaşık 7 bin kişiye dolaylı istihdam yaratmış bir şirketler grubudur.

Adese, Seha Yapı, Selva Gıda ve İmaş Makine başta olmak üzere, 18 iştirakiyle faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında devam ettiren İttifak, tüm paydaşlarına yüksek değer yaratacak ürün ve hizmet üreten şirketleriyle, ülkesi, toplumu ve hissedarları başta olmak üzere tüm paydaşlarının refah düzeyinin artırılmasında etkin rol oynamayı hedefliyor.

Halka açık bir şirket olarak hisse senetleri İMKB’de işlem gören İttifak, güçlü sermayesi, entellektüel varlıkları, istikrarlı büyümesi ve sürdürülebilir karlılığı ile her biri sektörlerinde öncü roller üstlenmiş şirketleriyle geleceğe güvenle bakıyor.

Her yıl artan yatırımlarıyla ekonomiye katkısını artırarak devam ettiren İttifak’ın başarılı performansının en temel unsurlarından birisi ise, etkin “İnsan Kaynakları” politikasıdır. Tüm faaliyetlerinde insani değerlere saygıyı esas alan İttifak, takım arkadaşı olarak gördüğü çalışanlarının gerek iş yaşamında gerekse sosyal hayatında mutlu ve huzurlu bireyler olmasına sağladığı katkıyı ise; insan kaynaklarının öncelikli hedefi olarak görüyor.

 

                                                   

             

   

 

              

 İTTİFAK HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı Konya İTTİFAK HOLDİNG
Güvenlik ElemanıİTTİFAK HOLDİNG
İttifak Holding A.Ş. Özel Güvenlik Teşkilatı bünyesinde görev alabilecek Güvenlik Elemanı takım arkadaşları alınacaktır. En az lise mezunu, 5188 sayılı kanun kapsamında güncel geçerliliği olan silahlı veya silahsız güvenlik sertifikası ve kimliğine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Aktif düzeyde iletişim becerisi olan, Müşteri odaklı ve güler yüzlü, Yoğun iş temposunda ve vardiyalı olarak çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), Konya'da ikamet eden veya edebilecek, Bay / Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı