Jones Lang Lasalle Gayrimenkul Hizmetleri Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri Tic. A.Ş

Mülk Sahipleri, Kiracılar ve Yatırımcılar için Kapsamlı Gayrimenkul Danışmanlığı
JLL (Jones Lang LaSalle), gayrimenkul üzerine uzmanlaşmış bir finans ve profesyonel hizmetler firmasıdır. Firma, bütün dünyada uzman ekipleriyle, gayrimenkul alanında mülkiyetin kullanımı veya yatırımı yoluyla katma değer arayışında olan müşterilere bütünleşik hizmetler sunmaktadır. 4,7 milyar dolarlık küresel yıllık geliri ile Fortune 500 şirketlerinden biri olan JLL, 80 ülkede 230’dan fazla kurumsal ofiste 58 bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 316 milyon metrekare büyüklüğünde bir portföy ile 2014 yılında 118 milyar dolarlık işlem yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 57,2 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Türkiye pazarına 2008 yılında, alanında öncü Alkaş Danışmanlık ile birleşerek giren JLL,  o zamandan bu yana müşterilerine mükemmel hizmet sunma ilkesine adanmış yaklaşımı doğrultusunda perakende, ofis, lojistik ve otel gibi farklı pazarlara yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. JLL Türkiye’yi, JLL’nin 80 ülkesinin içerisine başarılarla ekleyen bu güçlü ekip, Ağustos 2015’te mülk yönetimi ve kiralama alanında hizmet veren AVM Partners ile güçlerini birleştirerek küresel ile yereli, bilgi ve beceriyi, uzmanlık ile derinliği bir arada sunarak sektörün en önemli oyuncusu olmuştur.

Hizmet Alanlarımız:

Mülk Yönetimi:
Yönettiğimiz projelerde yatırımcılarımızın öncelikleri olan; riskleri azaltma, uzun vadeli kiracı ilişkileri kurma, mülk değerini artırma ve operasyon maliyetini azaltma misyonu ile çalışıyoruz. AVM Yönetimi, Yönetim Danışmanlığı, Yeniden Kiralama, Müşteri Muhasebe Yönetimi, Ofis Mülk Yönetimi ve Varlık Yönetimi hizmetlerini tek platformda sunuyoruz.

Perakende Hizmetleri:
Kiralama ekibimiz, Türkiye’deki 20 yıllık bilgi birikimi ve pazar deneyimini kullanarak 2015 yılı sonuna kadar alışveriş merkezlerinde 2,5 milyon metrekareyi aşan kiralanabilir alan için işlemler gerçekleştirdi. 2017 yılı sonundan önce tamamlanması beklenen, 1,5 milyon metrekareyi aşan portföy için ise çeşitli uluslararası ve Türk yatırımcılara danışmanlık yapmaya devam ediyoruz.
Dünya standartlarında hizmet veren konsept geliştirme danışmanlarımız, uluslarası bilgi birikimi ve tecrübeleri ışığında hareket ederek, yer aldıkları her projede maksimum verimliliği esas alıyor. Global ve çağdaş örneklerden yola çıkarak mimari konsept oluşumuna destek oluyor...
Perakende Danışmanlığı ve Cadde Mağazacılığı ekibimiz, sahip oldukları güncel pazar bilgisi, en iyi uygulamalara dair bilgi birikimi ve hem uluslararası hem de yerel pazar deneyimiyle müşterilerimizin önceliklerini gözeterek, en uygun lokasyonlarda kiralama işlemleri gerçekleştirmek için çalışıyor.

Kurumsal Çözümler:
Maliyet, zaman, kalite ve riskleri şirketler adına yönetirken, ofis stratejileri geliştirip, verimli çalışma alanları oluşturan Proje Yönetimi Uzmanlarımız; şirketlerin en uygun ofis alanlarını en iyi şartlarda kiralamasını sağlayan Kiracı Temsilciliği Uzmanlarımız ve binaların çevresel etkilerini azaltmanın yanı sıra operasyonel süreçlerde ‘gereğinden fazla’ ya da ‘verimsiz’ kullanımların önüne geçerek tasarruf sağlamanın önemini bilen LEED Sertifikasyonu Uzmanlarımız ile Kurumsal Çözümler’de fark yaratıyoruz.

Ofis Kiralama:
Ofis kiralama, geliştirme ve danışmanlık hizmetlerinde, paydaşlarımıza şehrin en prestijli projelerini sunmayı ve bu sayede itibarlarını yükseltmeyi amaçlıyoruz.
Ofis alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzun sahip olduğu bilgi ve deneyim, daha geniş bir kiracı havuzuna erişmemizi ve dünyanın önde gelen ofis projelerinde elde ettiğimiz başarıyı yerel piyasaya aktarabilmemizi sağlıyor.

Sanayi ve Lojistik:
Sanayi ve Lojistik Ekibimiz, şirketlerin stratejiden uygulamaya kadar tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak 360 derecelik bir yaklaşımla çalışıyor. Üretim ve depolama alanı ihtiyaçlarının sağlanmasından proje ve inşaat yönetimine kadar pazarın her alanında uzmanlık ve fark yaratan çözümler sunuyor. Arsa, depo ve tesislerin alım, satım ve kiralama  işlemlerini büyük bir titizlikle yürütüyor.

Sermaye Piyasaları:
Sermaye Piyasaları Ekibimiz ofis, perakende, lojistik ve otel pazarlarındaki ‘arsa aşamasında, inşaat halinde ya da faaliyette olup gelir getiren gayrimenkullerin, satın alma ya da satış danışmanlığını üstleniyor. Gayrimenkullerin en yüksek değerle satılması, yabancı yatırımcılara yerel pazarda en verimli yatırım fırsatlarının sunulması ve projeye kaynak yaratmak amaçlı ‘muhtemel ortaklık’ sağlanması konularında hizmet veriyor.

Değerleme, Stratejik Danışmanlık ve Araştırma:
Müşterilerimize ikinci bir görüş gerektirmeyecek ticari gayrimenkul değerlemeleri sunuyoruz. Tek bir arsadan, alışveriş merkezlerine, ofislere, lojistik tesislere, konutlara ve karma kullanımlı projelere kadar gayrimenkul pazarının tüm sektörlerinde mülklerin değeri ve finansal performanslarına ilişkin değerleme hizmetimiz bulunuyor. 40’tan fazla ülkede yer alan değerleme uzmanlarımız ile sadece yerel gayrimenkul pazarına yönelik değil, global pazarlara ilişkin de doğru ve güvenilir değerlendirmeler sunabiliyoruz.
Stratejik Danışmanlık Ekibimiz gayrimenkul sektörünün tüm alt bileşenlerini kapsayacak şekilde; yatırımcılar, geliştiriciler, fon yöneticileri, gayrimenkul kullanıcıları ve arazi sahipleriyle birlikte çalışarak, mevcut veya gelecekteki gayrimenkul yatırımlarından en yüksek kazancı sağlamalarına yardımcı oluyor.
Gayrimenkul uzmanlarımız, risk, maliyet ve fırsat üçgenindeki doğru dengeyi sağlamak için, finansal fizibilite çalışmaları ve gerçek zamanlı piyasa analizleri yaparak projelerde katma değer yaratıyor. Zamanlama ve pazardaki konumlanma açısından en verimli ve en uygun çözümleri sunuyor.
Araştırma ekibimiz, Türkiye ticari gayrimenkul sektörü analizlerini ve sektörel eğilimleri ortaya koyan düzenli araştırma raporlarının yanı sıra veri toplama ve analizi, pazar araştırmaları, arz ve talep öngörüleri ile gayrimenkul alt sektörlerinde, farklı coğrafyalara ya da konulara özel nitelikli analizler hazırlıyor.

Otel ve Ağırlama Grubu:
Otel mülklerinin ekonomik ömrü boyunca istikrarlı ve piyasa lideri kazançlar üretebilmesi için yatırım stratejileri tasarlıyor ve uyguluyoruz. Satın Alma Önerileri, Yatırım Satışları, İşletmeci Seçimi, Stratejik Danışmanlık ve Değerleme hizmetlerini tek platformda sunuyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gayrımenkul, Emlak İşleri

Firma web sitesi: www.jll.com.tr/turkey/tr-tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Merkez ofis'te esnek çalışma saatleri uygulanmaktadır. Çalışanlar: 08:00-17:00 08:30-17:30 09:00-18:00 09:30-18:30 10:00-19:00 saatleri arasında diledikleri saati seçip çalışabilmektedirler.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Jones Lang Lasalle Gayrimenkul Hizmetleri Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.) JLL Turkey
Kiralama UzmanıJLL Turkey
JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 145 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 59 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2017 sonunda JLL 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 80.000 çalışana ulaşmıştır.JLL Türkiye güçlü kadrosuna katılmak üzere, Kiralama ekibinde görev yapacak "Yeniden Kiralama Uzmanı"arıyor.Üniversite mezunuAlışveriş Merkezi kiralama alanında en az 2 yıl tecrübeliPerakende sektörünün dinamiklerini bilenKiralama süreçlerini, müzakere dinamiklerini, dokümantasyon süreçlerini bilenİç ve dış müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayabilen ve müşterilerle etkin ve kalıcı ilişkiler kurabilme becerisi olan ve empati yeteneği ile onların saygı ve güvenini kazanabilecek,Hedef ve sonuç odaklı, iç motivasyonu yüksek,Pazarlık yeteneği gelişmiş ve aynı anda birden fazla müşteri ile ilgilenme becerisi olan,Zaman ve ilişki yönetimi konusunda başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Stajyeri İstanbul(Avr.), ... JLL Turkey
Muhasebe StajyeriJLL Turkey
JLL Kimdir?JLL, gayrimenkul hizmetlerinde ve yatırım yönetiminde ve danışmanlıkta uzmanlaşmış, profesyonel hizmetler sunan global bir firmadır. JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 145 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 59 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2016 sonunda JLL 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 80.000 çalışana ulaşmıştır.Merkez ofis bünyesinde görevlendirilmek üzere bizimle birlikte çalışacak Muhasebe Stajyerler arıyoruz.Eğer siz de aşağıdaki nitelikleri karşılıyorsanız başvurunuzu tamamlayın, kendinizi geliştirme şansını yakalayın!
Stajyer        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli) Türkiye JLL Turkey
Muhasebe Uzman Yardımcısı (Engelli)JLL Turkey
JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 145 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 59 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2017 sonunda JLL 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 80.000 çalışana ulaşmıştır.JLL Türkiye, merkez ofisinde görevlendirmek üzere engelli çalışma arkadaşları arıyor. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, %40 ve üstü engel derecesine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarına hakim, Hizmet sektöründe mali işler ve muhasebe konusunda minimum 1 yıl deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marketing Specialist Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Marketing SpecialistJLL Turkey
We are looking for a highly ambitious and marketing oriented team player to support our Marketing Services in Shopping Centres. The key requirements and expected competencies are as followed:Requirements B.A. / B.S. degree in Marketing Communications or related field, At least two years experience in Marketing, Must have experience in managing budgets and sponsorship revenue generation is a plus,Excellent interpersonal and communications skills (verbal and written) and selling and negotiation skills with the ability to use tact and diplomacy when interacting with others,Experience in special events coordination and management are required as well as the ability to handle multiple projects simultaneously,Must have knowledge of retail management, marketing and advertising and a working knowledge of the media industry,Must have flexibility to work varied schedules including weekends and evening,Shopping Center experience is preferred but not required.  CompetenciesDealing with ambiguity & learning on the fly – can effectively cope with change and can shift gears comfortably; can decide and act without having the total picture; does not get upset when things are up in the air; does not have to finish things before moving on; can comfortable handle risk and uncertainty.  Learns quickly when facing new problems; a relentless and versatile learner; enjoys the challenge of unfamiliar tasks.Customer focus – is dedicated to meeting the expectations and requirements of internal and external customers; gets first-hand customer information and uses it for improvements to the center; acts with customer sin mind; establishes and maintains effective relationships with customers/clients and gains their trust and respect.Drive for results – can be counted on to exceed goals successfully; is constantly and consistently one of the top performers; very bottom-line oriented; steadfastly pushes self and others for results.Planning & organizing – accurately scopes out length and difficulty of tasks and projects; sets objectives and goals; breaks down work into the process steps; develops schedule sand task/people assignments; anticipates and adjusts for problems and roadblocks; measures performance against goals; evaluates results.  Can marshal resources (people, funding, material, support) to get things done; can orchestrate multiple activities at once to accomplish a goal; uses resources effectively and efficiently.Time management – uses time efficiently and effectively; values time; concentrates efforts on the more important priorities; gets more done in less time than others; can attend to a broader range of activities.Sales Oriented – prospect and identify sponsorship opportunities; ability to close the deal; develop and maintain relationships with sponsors.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Asistanı İstanbul(Avr.) JLL Turkey
Sözleşme AsistanıJLL Turkey
JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 145 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 59 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2017 sonunda JLL; 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 80.000 çalışana ulaşmıştır.JLL Türkiye, Müşteri Muhasebesi ekibi içerisinde görev alacak takım arkadaşları arıyor.·       Üniversitelerin İşletme veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,·       Benzer pozisyonda tecrübesi veya staj deneyimi olan·       Analiz, karar verme ve problem çözme yeteneğine sahip,·       İletişimi kuvvetli, ikna gücü yüksek, sorumluluk sahibi,·       Koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,·       İş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı, düzenli, hızlı ve titiz, detay hakimiyeti yüksek,·       Ms Office programlarını kullanabilen,·       Tercihen, Ms Dynamics-Navision kullanmayı bilen,·       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Shopping Center Manager(s) Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Shopping Center Manager(s)JLL Turkey
We are looking for highly ambitious and customer oriented Shopping Centre / Deputy Center Manager(s) for our growing operations.The key requirements and expected competencies are as followed:Bachelor's degree in managerial sciences, At least minimum five (5) years experience and knowledge of shopping centre mangement,Managerial Courage – provides current, direct, complete and actionable positive and correctional feedback to others.  Faces up to people problems quickly and directly.Customer Focus – is dedicated to meeting customer’s expectations and acts with customer in mind.Planning & Organizing – establishes course of action for team to accomplish goals and evaluates results.  Develops schedules and task/people assignments.  Uses resources effectively and efficiently.Motivating Others/Directing Others – creates a climate in which people want to do their best and empowers others.  Is good at establishing clear directions; distributes the workload appropriately; a clear communicator.Developing Others – provides challenging and stretching tasks and assignments, is aware of each direct report’s career goals and is a people builder.Written/Oral Communications – is able to write and speak clearly and succinctly in a variety of communication settings and styles;Problem Solving – uses logic and methods to solve difficult problems with effective solutions; looks beyond the obvious and doesn’t stop at the first answers.Time Management – uses his/her time effectively and efficiently; concentrates efforts on the more important priorities; can attend to a broader range of activities.Financially Astute – Thorough understanding of retail accounting principles including recovery ratios and methods, accrual and cash basis accounting, reading and understanding financial statements, lease language interpretation and budgeting and forecasting.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans-Tahsilat Uzmanı İstanbul(Avr.) JLL Turkey
Finans-Tahsilat UzmanıJLL Turkey
JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 145 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 59 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2017 sonunda JLL; 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 80.000 çalışana ulaşmıştır.JLL Türkiye, Müşteri Muhasebesi ekibi içerisinde görev alacak takım arkadaşları arıyor.·       Üniversitelerin İşletme veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,·       Finans ve raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli,·       Analiz, karar verme ve problem çözme yeteneğine sahip,·       İletişimi kuvvetli, ikna gücü yüksek, sorumluluk sahibi,·       Koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,·       İş takibi konusunda dikkatli, sonuç odaklı, düzenli, hızlı ve titiz,·       Ekiple çalışmayı seven,·       Ms Office uygulamalarına hakim,·       Tercihen, Ms CRM (Customer Relationship Management) kullanmayı bilen,·       Tercihen, Ms Dynamics-Navision kullanmayı bilen,·       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Müdürü İstanbul(Avr.) JLL Turkey
Kiralama MüdürüJLL Turkey
JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 145 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 59 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2017 sonunda JLL 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 80.000 çalışana ulaşmıştır.JLL Türkiye Kiralama Ekibinde görev yapacak "Yeniden Kiralama Müdürü" arıyoruz.Üniversite mezunuAlışveriş Merkezi kiralama alanında en az 5 yıl tecrübeliPerakende sektörünün dinamiklerini iyi bilenKiralama süreçlerini, müzakere dinamiklerini, dokümantasyon süreçlerini bilenİç ve dış müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayabilen ve müşterilerle etkin ve kalıcı ilişkiler kurabilme becerisi olan ve empati yeteneği ile onların saygı ve güvenini kazanabilecekHedef ve sonuç odaklı, kendisini ve birlikte çalıştığı kişileri sonuca motive edebilen,Zorlu pazarlıkların üstesinden gelebilen ve aynı anda birden fazla müşteri ile ilgilenme becerisi olan,Zaman ve ilişki yönetimi konusunda başarılı.(Pozisyon Türkiye genelinde sık seyahat etmeti gerektirmektedir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Manager Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Marketing ManagerJLL Turkey
We are looking for a highly ambitious and marketing oriented team player to support our Marketing Services in Shopping Centres.Bachelor's degree preferably Communication, Business, Economy major, Minimum 5 years experience of marketing / brand management career, The ambitious position holder should be self-initiative, A team player; needs to develop good relationships with 3rd parties and agencies,Strong analytical and conceptual skills, Dynamic professional with strong communication skills, A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targets,Hard-working professional, being able to work under pressure, with high frustration tolerance,The ability to successfully carry out multiple tasks simultaneously is a must,Fluent in English, additional languages welcomed, Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Yöneticisi Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
İşletme YöneticisiJLL Turkey
Jones Lang LaSalle´ın tüm Türkiye´ye yayılmış olan ve portföyümüze yeni katılmakta olan Alışveriş Merkezlerimizde değerlendirmek üzere İşletme Yöneticisi adayları aramaktayız.Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Tercihen AVM Yönetim sektöründe işletme ve teknik fonksiyonlarda tecrübe sahibi,MS Office programlarına hakim, Tercihen Enerji Yöneticiliği veya yüksek gerilim enerji sorumluluğu sertifikalarından en az bir tanesine sahip olan,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Team Assistant Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Team AssistantJLL Turkey
We are looking for highly ambitious Team Assistant who works in shopping centers;Bachelors degree as a minimum, An excellent command of the English - Turkish language (written and spoken), Team worker with good interpersonal skills, Fully computer literate with advanced knowledge of Microsoft applications, Preferably experienced in similar job, Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Şefi Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
İşletme ŞefiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip İşletme Şefi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Şef Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Teknik ŞefJLL Turkey
TTürkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Şef arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili meslek yüksek okulu ya da mühendislik bölümlerinden mezun,Alanında minimum 2 - 3 yıl deneyimli, MS Office kullanımında uzman, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Operasyon YöneticisiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Operasyon Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Tercihen AVM Yönetim sektöründe işletme ve teknik fonksiyonlarda tecrübe sahibi,MS Office programlarına hakim Tercihen Enerji Yöneticiliği veya yüksek gerilim enerji sorumluluğu sertifikalarından en az bir tanesine sahip olan,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Danışma GörevlisiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Danışma Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.Tercihen ön lisans / lisans mezunu, İyi düzeyde Microsoft Office bilgisine sahip, Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Yönetici Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Teknik YöneticiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Yönetici arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen alanında en az 5 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen AVM Yönetim Sektöründe benzer pozisyonda tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim ve iyi seviyede Autocad kullanabilen, Enerji yöneticiliği veya yüksek gerilim enerji sorumluluğu sertifikalarından en az bir tanesine sahip,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  Sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Gelişime açık, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
TeknisyenJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Yönetici arayışımız bulunmaktadır.En az teknik lise mezunu (elektrik, elektrik-elektronik vb.) AVM, otel, hastane, havaalanı vb. sektörlerde en az 2 yıl tecrübe sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışam saatlerine ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı