Jones Lang Lasalle Gayrimenkul Hizmetleri Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri Tic. A.Ş

Mülk Sahipleri, Kiracılar ve Yatırımcılar için Kapsamlı Gayrimenkul Danışmanlığı
JLL (Jones Lang LaSalle), gayrimenkul üzerine uzmanlaşmış bir finans ve profesyonel hizmetler firmasıdır. Firma, bütün dünyada uzman ekipleriyle, gayrimenkul alanında mülkiyetin kullanımı veya yatırımı yoluyla katma değer arayışında olan müşterilere bütünleşik hizmetler sunmaktadır. 4,7 milyar dolarlık küresel yıllık geliri ile Fortune 500 şirketlerinden biri olan JLL, 80 ülkede 230’dan fazla kurumsal ofiste 58 bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 316 milyon metrekare büyüklüğünde bir portföy ile 2014 yılında 118 milyar dolarlık işlem yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 57,2 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Türkiye pazarına 2008 yılında, alanında öncü Alkaş Danışmanlık ile birleşerek giren JLL,  o zamandan bu yana müşterilerine mükemmel hizmet sunma ilkesine adanmış yaklaşımı doğrultusunda perakende, ofis, lojistik ve otel gibi farklı pazarlara yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. JLL Türkiye’yi, JLL’nin 80 ülkesinin içerisine başarılarla ekleyen bu güçlü ekip, Ağustos 2015’te mülk yönetimi ve kiralama alanında hizmet veren AVM Partners ile güçlerini birleştirerek küresel ile yereli, bilgi ve beceriyi, uzmanlık ile derinliği bir arada sunarak sektörün en önemli oyuncusu olmuştur.

Hizmet Alanlarımız:

Mülk Yönetimi:
Yönettiğimiz projelerde yatırımcılarımızın öncelikleri olan; riskleri azaltma, uzun vadeli kiracı ilişkileri kurma, mülk değerini artırma ve operasyon maliyetini azaltma misyonu ile çalışıyoruz. AVM Yönetimi, Yönetim Danışmanlığı, Yeniden Kiralama, Müşteri Muhasebe Yönetimi, Ofis Mülk Yönetimi ve Varlık Yönetimi hizmetlerini tek platformda sunuyoruz.

Perakende Hizmetleri:
Kiralama ekibimiz, Türkiye’deki 20 yıllık bilgi birikimi ve pazar deneyimini kullanarak 2015 yılı sonuna kadar alışveriş merkezlerinde 2,5 milyon metrekareyi aşan kiralanabilir alan için işlemler gerçekleştirdi. 2017 yılı sonundan önce tamamlanması beklenen, 1,5 milyon metrekareyi aşan portföy için ise çeşitli uluslararası ve Türk yatırımcılara danışmanlık yapmaya devam ediyoruz.
Dünya standartlarında hizmet veren konsept geliştirme danışmanlarımız, uluslarası bilgi birikimi ve tecrübeleri ışığında hareket ederek, yer aldıkları her projede maksimum verimliliği esas alıyor. Global ve çağdaş örneklerden yola çıkarak mimari konsept oluşumuna destek oluyor...
Perakende Danışmanlığı ve Cadde Mağazacılığı ekibimiz, sahip oldukları güncel pazar bilgisi, en iyi uygulamalara dair bilgi birikimi ve hem uluslararası hem de yerel pazar deneyimiyle müşterilerimizin önceliklerini gözeterek, en uygun lokasyonlarda kiralama işlemleri gerçekleştirmek için çalışıyor.

Kurumsal Çözümler:
Maliyet, zaman, kalite ve riskleri şirketler adına yönetirken, ofis stratejileri geliştirip, verimli çalışma alanları oluşturan Proje Yönetimi Uzmanlarımız; şirketlerin en uygun ofis alanlarını en iyi şartlarda kiralamasını sağlayan Kiracı Temsilciliği Uzmanlarımız ve binaların çevresel etkilerini azaltmanın yanı sıra operasyonel süreçlerde ‘gereğinden fazla’ ya da ‘verimsiz’ kullanımların önüne geçerek tasarruf sağlamanın önemini bilen LEED Sertifikasyonu Uzmanlarımız ile Kurumsal Çözümler’de fark yaratıyoruz.

Ofis Kiralama:
Ofis kiralama, geliştirme ve danışmanlık hizmetlerinde, paydaşlarımıza şehrin en prestijli projelerini sunmayı ve bu sayede itibarlarını yükseltmeyi amaçlıyoruz.
Ofis alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzun sahip olduğu bilgi ve deneyim, daha geniş bir kiracı havuzuna erişmemizi ve dünyanın önde gelen ofis projelerinde elde ettiğimiz başarıyı yerel piyasaya aktarabilmemizi sağlıyor.

Sanayi ve Lojistik:
Sanayi ve Lojistik Ekibimiz, şirketlerin stratejiden uygulamaya kadar tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak 360 derecelik bir yaklaşımla çalışıyor. Üretim ve depolama alanı ihtiyaçlarının sağlanmasından proje ve inşaat yönetimine kadar pazarın her alanında uzmanlık ve fark yaratan çözümler sunuyor. Arsa, depo ve tesislerin alım, satım ve kiralama  işlemlerini büyük bir titizlikle yürütüyor.

Sermaye Piyasaları:
Sermaye Piyasaları Ekibimiz ofis, perakende, lojistik ve otel pazarlarındaki ‘arsa aşamasında, inşaat halinde ya da faaliyette olup gelir getiren gayrimenkullerin, satın alma ya da satış danışmanlığını üstleniyor. Gayrimenkullerin en yüksek değerle satılması, yabancı yatırımcılara yerel pazarda en verimli yatırım fırsatlarının sunulması ve projeye kaynak yaratmak amaçlı ‘muhtemel ortaklık’ sağlanması konularında hizmet veriyor.

Değerleme, Stratejik Danışmanlık ve Araştırma:
Müşterilerimize ikinci bir görüş gerektirmeyecek ticari gayrimenkul değerlemeleri sunuyoruz. Tek bir arsadan, alışveriş merkezlerine, ofislere, lojistik tesislere, konutlara ve karma kullanımlı projelere kadar gayrimenkul pazarının tüm sektörlerinde mülklerin değeri ve finansal performanslarına ilişkin değerleme hizmetimiz bulunuyor. 40’tan fazla ülkede yer alan değerleme uzmanlarımız ile sadece yerel gayrimenkul pazarına yönelik değil, global pazarlara ilişkin de doğru ve güvenilir değerlendirmeler sunabiliyoruz.
Stratejik Danışmanlık Ekibimiz gayrimenkul sektörünün tüm alt bileşenlerini kapsayacak şekilde; yatırımcılar, geliştiriciler, fon yöneticileri, gayrimenkul kullanıcıları ve arazi sahipleriyle birlikte çalışarak, mevcut veya gelecekteki gayrimenkul yatırımlarından en yüksek kazancı sağlamalarına yardımcı oluyor.
Gayrimenkul uzmanlarımız, risk, maliyet ve fırsat üçgenindeki doğru dengeyi sağlamak için, finansal fizibilite çalışmaları ve gerçek zamanlı piyasa analizleri yaparak projelerde katma değer yaratıyor. Zamanlama ve pazardaki konumlanma açısından en verimli ve en uygun çözümleri sunuyor.
Araştırma ekibimiz, Türkiye ticari gayrimenkul sektörü analizlerini ve sektörel eğilimleri ortaya koyan düzenli araştırma raporlarının yanı sıra veri toplama ve analizi, pazar araştırmaları, arz ve talep öngörüleri ile gayrimenkul alt sektörlerinde, farklı coğrafyalara ya da konulara özel nitelikli analizler hazırlıyor.

Otel ve Ağırlama Grubu:
Otel mülklerinin ekonomik ömrü boyunca istikrarlı ve piyasa lideri kazançlar üretebilmesi için yatırım stratejileri tasarlıyor ve uyguluyoruz. Satın Alma Önerileri, Yatırım Satışları, İşletmeci Seçimi, Stratejik Danışmanlık ve Değerleme hizmetlerini tek platformda sunuyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gayrımenkul, Emlak İşleri

Firma web sitesi: www.jll.com.tr/turkey/tr-tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Merkez ofis'te esnek çalışma saatleri uygulanmaktadır. Çalışanlar: 08:00-17:00 08:30-17:30 09:00-18:00 09:30-18:30 10:00-19:00 saatleri arasında diledikleri saati seçip çalışabilmektedirler.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Jones Lang Lasalle Gayrimenkul Hizmetleri Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Marketing Manager Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Marketing ManagerJLL Turkey
We are looking for a highly ambitious and marketing oriented team player to support our Marketing Services in Shopping Centres.Bachelor's degree preferably Communication, Business, Economy major, Minimum 5 years experience of marketing / brand management career, The ambitious position holder should be self-initiative, A team player; needs to develop good relationships with 3rd parties and agencies,Strong analytical and conceptual skills, Dynamic professional with strong communication skills, A visionary marketing professional with a strong and authentic business sense and the real desire to achieve targets,Hard-working professional, being able to work under pressure, with high frustration tolerance,The ability to successfully carry out multiple tasks simultaneously is a must,Fluent in English, additional languages welcomed, Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Operasyon YöneticisiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Operasyon Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Tercihen AVM Yönetim sektöründe işletme ve teknik fonksiyonlarda tecrübe sahibi,MS Office programlarına hakim Tercihen Enerji Yöneticiliği veya yüksek gerilim enerji sorumluluğu sertifikalarından en az bir tanesine sahip olan,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Yöneticisi Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
İşletme YöneticisiJLL Turkey
Jones Lang LaSalle´ın tüm Türkiye´ye yayılmış olan ve portföyümüze yeni katılmakta olan Alışveriş Merkezlerimizde değerlendirmek üzere İşletme Yöneticisi adayları aramaktayız.Tercihen üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Tercihen AVM Yönetim sektöründe işletme ve teknik fonksiyonlarda tecrübe sahibi,MS Office programlarına hakim, Tercihen Enerji Yöneticiliği veya yüksek gerilim enerji sorumluluğu sertifikalarından en az bir tanesine sahip olan,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Shopping Center Manager(s) Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Shopping Center Manager(s)JLL Turkey
We are looking for highly ambitious and customer oriented Shopping Centre / Deputy Center Manager(s) for our growing operations.The key requirements and expected competencies are as followed:Bachelor's degree in managerial sciences, At least minimum five (5) years experience and knowledge of shopping centre mangement,Managerial Courage – provides current, direct, complete and actionable positive and correctional feedback to others.  Faces up to people problems quickly and directly.Customer Focus – is dedicated to meeting customer’s expectations and acts with customer in mind.Planning & Organizing – establishes course of action for team to accomplish goals and evaluates results.  Develops schedules and task/people assignments.  Uses resources effectively and efficiently.Motivating Others/Directing Others – creates a climate in which people want to do their best and empowers others.  Is good at establishing clear directions; distributes the workload appropriately; a clear communicator.Developing Others – provides challenging and stretching tasks and assignments, is aware of each direct report’s career goals and is a people builder.Written/Oral Communications – is able to write and speak clearly and succinctly in a variety of communication settings and styles;Problem Solving – uses logic and methods to solve difficult problems with effective solutions; looks beyond the obvious and doesn’t stop at the first answers.Time Management – uses his/her time effectively and efficiently; concentrates efforts on the more important priorities; can attend to a broader range of activities.Financially Astute – Thorough understanding of retail accounting principles including recovery ratios and methods, accrual and cash basis accounting, reading and understanding financial statements, lease language interpretation and budgeting and forecasting.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Yönetici Adıyaman, Ankara... JLL Turkey
Teknik YöneticiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz ve portföyümüze yeni katılmakta olan AVM projelerimizde aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Yönetici arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen alanında en az 5 yıllık tecrübe sahibi, Tercihen AVM Yönetim Sektöründe benzer pozisyonda tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim ve iyi seviyede Autocad kullanabilen, Enerji yöneticiliği veya yüksek gerilim enerji sorumluluğu sertifikalarından en az bir tanesine sahip,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  Sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Gelişime açık, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi Ankara JLL Turkey
Danışma GörevlisiJLL Turkey
Türkiye genelinde yönetmekte olduğumuz alışveriş merkezleri için Danışma Görevlisi ve dönemsel olarak görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Tercihen ön lisans / lisans mezunu, Dönemsel süreli çalışacak, İyi düzeyde Microsoft Office bilgisine sahip, Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.), ... JLL Turkey
StajyerJLL Turkey
JLL Kimdir?JLL, gayrimenkul hizmetlerinde ve yatırım yönetiminde ve danışmanlıkta uzmanlaşmış, profesyonel hizmetler sunan global bir firmadır. JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 136 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 60,1 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2016 sonunda JLL 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 77.000 çalışana ulaşmıştır.JLL tecrübelerinden faydalanarak gerçek bir iş deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Merkez ofis bünyesinde görevlendirilmek üzere bizimle birlikte çalışacak, enerjisi yüksek, iletişimi güçlü stajyerler arıyoruz.Eğer siz de aşağıdaki nitelikleri karşılıyorsanız başvurunuzu tamamlayın, kendinizi geliştirme şansını yakalayın!
Stajyer        İlan Detayı
Muhasebe Asistanı (Engelli) Türkiye JLL Turkey
Muhasebe Asistanı (Engelli)JLL Turkey
JLL, Mülk sahibi, kullanıcı ve yatırımcı müşterilerine; yerel, bölgesel ve küresel pazarda kapsamlı gayrimenkul ve yatırım yönetimi uzmanlığı sunmaktadır. 2016 yılında müşterileri için 136 milyar dolar değerinde işlem, müşterileri adına 409 milyon metrekarelik alan yönetmiştir. JLL grup şirketlerinden LaSalle Investment Management (LaSalle Yatırım Yönetimi), 60,1 milyar doları aşan varlık portföyü ile gayrimenkul yatırım yönetimi alanında dünyadaki en büyük ve en çok çeşitliliğe sahip kuruluşlar arasında yer almaktadır.2016 sonunda JLL 300 kurumsal ofis, 80 ülke ve 77.000 çalışana ulaşmıştır.JLL Türkiye, merkez ofisinde görevlendirmek üzere engelli çalışma arkadaşları arıyor. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, %40 ve üstü engel derecesine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarına hakim, Tercihen hizmet sektöründe mali işler ve muhasesbe konusunda çalışmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı