Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 19681968 yılında merkez fabrikası Almanya’da kurulmuş olan Jokey Plastik hali hazırda dünya  genelinde 14 fabrikası ile ana faaliyet konusu olan plastik enjeksiyon PP-polipropilen ambalaj alanında üretim yapmaktadır. Hali hazırda 420.000.000 € cirosu 1.700 çalışanı 500’ün üzerine enjeksiyon makinası ile 82 farklı ülkede aktif olarak her sektörden müşterilerine PP enjeksiyon alanında 46 yıldır hizmet vermektedir. Günlük 6.5 milyon adet üretimi ile ve de hammade tüketimine göre dünya liginde lider konumundadır.

Türkiye’deki üretim operasyonuna 1997 yılında başlamış olup;gıda ve gıda dışı dolum yapan tüm ­sektörlerdeki her çaptaki müşterilerine yıllardır kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca, 2013 yılı Şubat ayından itibaren de 20.000 m2’lik arsa üzerinde 13.500 m2 kapalı alandaki Dilovası-­Kocaeli’deki yeni fabrikamıza üretime devam etmekteyiz.
 
Ürünlerimizin çeşitliliği ve renkliliği kadar, işletmemizde mesleki olarak kendini geliştirme şansı da bir o kadar yüksektir. Çalışanların Jokey’de ne kadar mutlu olduklarını, uluslararası Jokey Ailesindeki çalışma ortamımız ve çalışanların sadakati göstermektedir.
 
İlginizi çekebildik mi? O zaman, Kendinizi en iyi bir şekilde ifade eden CV'niz ile başvurmanız bizi sevindirecektir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Plastik ve Ürünleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: İdari Bölüm: 08:00-18:00 Üretim: 3 vardiya Haftaiçi+Cumartesi


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Yakacak
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıJokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
Jokey Plastik dinamik altyapısı olan, 1968 yılında kurulmuş Alman sermayeli uluslararası bir firmadır.
Jokey Grubu günümüzde, 1.400 çalışanı ve Almanya, Fransa, Polonya, Çekoslovakya, Sırbistan, Beyaz Rusya, Türkiye, Cezayir, Mısır ve Kanada ve Rusya'daki 15 adet üretim tesisi ile plastik enjeksiyon ambalajlama konusunda uluslararası lider konumdadır. İşlemenin ana faaliyet konusu, plastik enjeksiyon ambalajların geliştirilmesi ve üretilmesidir. Bunun yanı sıra Jokey, otomobil ve bilgisayar endüstrisi ve banyo mobilya programları için hassas yapı elemanları da üretmektedir.
Takım çalışması iyi bir işletme ortamı yaratmakta ve dürüstlük de müşteri odaklı olmak kadar bizim için aynı derecede büyük önem taşımaktadır. Ulusal ve uluslar arası pazarlardaki lider konumumuzu korumak ve geliştirmek için tüm işletme alanlarından, bu konuda sadık olabilecek yaratıcı çalışanlarla sürekli kendimizi güçlendirmeye çalışmaktayız.Uluslararası işletme olan  Jokey, motive olmuş çalışanlarına çekici mesleki yükselme imkanları sunmaktadır. 
Üniversitelerin İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İşe alım ve eğitim Personel işlemleri, puantaj, bordro süreçlerinde en az 4-5 yıl tecrübeli,
Seçme-yerleştirme, genel yetenek testleri, kişilik envanterleri ve kariyer portalları uygulamalarında deneyim sahibi,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Servis güzergahı Gebze-Tuzla-Pendik-Kartal-idealtepe-Maltepe-Küçükyalı ile sınırlıdır
Fabrikamız Dilovası - GEBKIM Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır.Ambalaj sektöründe lider olan firmamızda bizimle çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz!..
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Sorumlusu Kocaeli Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış SorumlusuJokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
  The Jokey Group "Plastic is our passion"
The Jokey Group is an internationally active, family-owned company involved in the plastics processing industry. Jokey is one of the leading manufacturers in the world in the field of plastic packaging development and production. The Jokey Group consists of 14 autonomous companies with production sites in 11 countries. In 2013, the 1,700 Jokey employees generated revenues of around 420 million euros. Jokey has been active in Turkey since 1997 as a one of leading injection packaging producer and also export leader in its sector for years.

Do you know Jokey? Most probably, you have already seen our products because well-known producers and sales chains are counted among our customers.  Yoghurt, ice cream, ketchup, wall paint, – all this is filled into Jokey packaging.  Apart from that, animal feed, building materials, chemical goods and much more could be added. Day in, day out, our approx. 1,500 employees produce millions of packaging containers in numerous variations. You will probably find packaging from Jokey in your refrigerator, your garage or your cellar as well. 
Exciting challenges are waiting for you!   Preferred Skills
University Degree from related subjects 
An excellent English skills; both written and oral
Minimum 3-4  years experience in a similar position
32 years of age or younger
Having strong communication skills,
Ability to handle multiple tasks, be flexible and work under stress and pressure,
Be organized, systematic, reliable and dynamic
Goal- oriented, innovative and team worker,
Advanced skills in the MS Office suite of applications
No restriction for travelling abroad , have an active driver's license
No military obligation(should be completed) 
Anatolian side residents; Workplace is in Dilovası/GEBKIM OSB
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı