Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 19681968 yılında merkez fabrikası Almanya’da kurulmuş olan Jokey Plastik hali hazırda dünya  genelinde 15 fabrikası ile ana faaliyet konusu olan plastik enjeksiyon PP-polipropilen ambalaj alanında üretim yapmaktadır. Hali hazırda 420.000.000 € cirosu 1.700 çalışanı 500’ün üzerine enjeksiyon makinası ile 82 farklı ülkede aktif olarak her sektörden müşterilerine PP enjeksiyon alanında 48 yıldır hizmet vermektedir. Günlük 8 milyon adet üretimi ile ve de hammade tüketimine göre dünya liginde lider konumundadır.

Türkiye’deki üretim operasyonuna 1997 yılında başlamış olup;gıda ve gıda dışı dolum yapan tüm ­sektörlerdeki her çaptaki müşterilerine yıllardır kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca, 2013 yılı Şubat ayından itibaren de 20.000 m2’lik arsa üzerinde 13.500 m2 kapalı alandaki Dilovası-­Kocaeli’deki yeni fabrikamıza üretime devam etmekteyiz.
 
Ürünlerimizin çeşitliliği ve renkliliği kadar, işletmemizde mesleki olarak kendini geliştirme şansı da bir o kadar yüksektir. Çalışanların Jokey’de ne kadar mutlu olduklarını, uluslararası Jokey Ailesindeki çalışma ortamımız ve çalışanların sadakati göstermektedir.
 
İlginizi çekebildik mi? O zaman, Kendinizi en iyi bir şekilde ifade eden CV'niz ile başvurmanız bizi sevindirecektir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.jokey.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: İdari Bölüm: 08:00-18:00 Üretim: 4 vardiya Haftaiçi+Cumartesi


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane
Yakacak
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış ve Pazarlama Stajyeri (Yurtiçi) Kocaeli Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
Satış ve Pazarlama Stajyeri (Yurtiçi)Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
1968 yılında kurulmuş olan Jokey Plastik dinamik altyapısı olan, Alman sermayeli uluslararası üretim yapan bir firmadır. Jokey Grubu günümüzde, 1.800 çalışanı ve Almanya, Fransa, Polonya, Çekoslovakya, Sırbistan, Beyaz Rusya, Türkiye, Cezayir, Mısır , İspanya ve Kanada’daki 15  üretim tesisi ile plastik enjeksiyon ambalajlama konusunda uluslararası lider konumdadır. İşlemenin ana faaliyet konusu, plastik enjeksiyon ambalajların geliştirilmesi ve üretilmesidir. Bunun yanı sıra Jokey, otomobil ve bilgisayar endüstrisi ve banyo mobilya programları için hassas yapı elemanları da üretmektedir. Ürünlerimizin çeşitliliği ve renkliliği kadar, işletmemizde mesleki olarak kendini geliştirme şansı da bir o kadar yüksektir. Çalışanların Jokey’de ne kadar mutlu olduklarını, uluslararası Jokey Ailesindeki çalışma ortamımız ve çalışanların sadakati göstermektedir. İlginizi çekebildik mi? O zaman, Kendinizi en iyi bir şekilde ifade eden CV'niz ile başvurmanız bizi sevindirecektir. GENEL ÖZELLİKLER:UZUN DÖNEM STAJYERÜniversite Lisans İdari Bilimler,Siyasal Bilimler, Ticaret ve benzeri bölüm öğrencisi,Sonuç odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmek konusunda hırslı, Okul zamanı  hafta içi azami günde, tatil zamanı tüm hafta-ay,   uzun dönem, İyi derecede İngilizce (Yazılı ve konuşma) Anadolu Yakasında (Maltepe,Kartal,Pendik,Tuzla,Çayırova yada Gebze ve çevresinde ikamet eden (Servis Güzergahı ile Sınırlı) ,Kendini geliştirmek yönünde hırslı ve özgüveni yüksek firmamızda kariyer yapma hedefi olan adaylar tercih edilecektir
Stajyer        İlan Detayı
Kalıp Teknikeri Kocaeli Jokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
Kalıp TeknikeriJokey Plastik İstanbul San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek lisesi (kalıp veya plastik) veya Kalıp Meslek Yüksek Okulu mezunu,Plastik enjeksiyon kalıpları bakımı ve tamiri hakkında en az 1 yıl tecrübeli,Torna, freze vb. ekipmanları kullanabilen, Teknik resim okuyabilen ve ölçüm aletlerini (kumpas, mikrometre vb.) kullanılabilen,Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğin tamamlamış, Gebze, Darıca, Dilovası bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı