Joya Health & Life Club 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


Joya Health & Life Club 'ın insan kaynakları stratejisi, ilke, hedef ve stratejileriyle aynı doğrultuda, destekleyici şekilde oluşturulmaktadır.İşin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturma hedefi doğrultusunda çalışanların performans ve motivasyonlarını en yüksek düzeye taşıyarak dinamik bir çalışma ortamı yaratmayı, farklılığa değer vermeyi insan kaynakları politikasının değişmez değerleri olarak benimsedik.

Joya Health & Life Club olarak hedefimiz, görevlerimizi en yüksek performansla sürdürürken mesleki gelişimine de önem veren bir çalışan profili oluşturmaktır. Dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı hedefleyen , bu hedef doğrultusunda çalışanlara eğitim olanakları sağlanmakta, başarı ve verimlerini artıracak fırsatlar yaratılmaktadır.

Kariyer düzenleme süreci, çalışanlar arasında fırsat eşitliği gözetilerek gerçekleştirilirken, bu süreçte en güncel ve tarafsız performans değerlendirme süreçleri kullanılmaktadır.

Joya Health & Life Club Ailesi

 
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık,Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri,Sağlık Hizmetleri,Spor

Firma web sitesi: www.joyahealthclub.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 06.00 - 23.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 22.00

Açıklama: Departmanlara göre çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Joya Health & Life Club İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Fitness Eğitmeni Ankara JOYA HEALTH & LIFE CLUB
Fitness EğitmeniJOYA HEALTH & LIFE CLUB
ANKARA ÇankayaJOYA HEALTH & LİFE CLUB Tesisimizde görevlendirilmek üzere; Spor Akademisi Mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Federasyon onaylı 2.Kademe ve 1.Kademe Alan belgelerinden en az birine sahip,Minimum 2 yıllık iş deneyimine sahip, Personel Training/Özel ders verebilen, Grup Egzersizleri konusunda deneyimli, Bir sporcu olarak dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışacak, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış olan, Güler yüzlü Bay ve Bayan, ''Fitness Eğitmeni'' takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı