JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ 

Şirket Bilgileri

http://www.justenglishcenter.com
 
JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ

Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu Justenglish de kariyer fırsatından sizde yararlanın...
Biz Kimiz?
Just English Türkiye deki yabancı dil eğitim açığını fark edip, bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarla dolu öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.
İlk şubesini 2005 yılında açan Justenglish deneyimli ve alanında uzman yerli-yabancı öğretim kadrosu ile yabancı dil öğretimine yepyeni bir anlayış getirmiştir. "Kaliteli eğitim almak herkesin hakkıdır, öğrencilerimiz bize gelemiyorlarsa biz onların bulunduğu yere gideriz" düşüncesiyle yola çıkan Just English, Şirinevler, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik, Karşıyaka-İzmir, Bakırköy, Alsancak-İzmir, İzmit-Kocaeli, Kızılay-Ankara/Çankaya ve Bursa Heykel 1 ve Bursa 2. şubesini açarak, 14 şubede öğrencilere eğitim sunmaktadır.
 
Ayrıca 14 şubede çalışan personelimiz ile ekonomiye katkı sağlamaktayız.

Kurum Olarak Hedefimiz Nedir, Ne Amaçlıyoruz?

Köklü ve deneyimli kurumsal yapısıyla eğitim alanında yaptığı çalışmalarla, eğitim sektöründe etkin rol oynayan, yenilikçi, sürekli gelişen, öncü ve örnek bir kurum olmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da en kısa zamanda şubeler açıp, tüm dünyaya bir Türk markasının da çok kaliteli eğitim verebileceğini göstermek istiyoruz. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin, bunu gerçekleştirmek için yurtdışına gerek olmadığını, isterlerse burada da çok kaliteli bir eğitim alabileceklerini görmelerini istiyoruz. 
 
Çalışanların kendilerini devamlı geliştirebilecekleri, onları maddi manevi tatmin eden, huzurlu ve güvenli bir iş ortamı yaratmak istiyoruz.

Diğer İngilizce Kurslarından Hem Eğitim Hem de Çalışma Ortamı Olarak Farkımız Nedir?


Bunun cevabı tüm bu başarılarımızda ve uzun süredir bizimle çalışan deneyimli personelimizde saklı. Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz, Türkiye gerçeklerini unutmamış, her türlü maddi ve manevi fedakarlığı personeli için yapmaya gönüllü, çalışanın yanında olmaya çalışan, , eğitimlerini destekleyen, çalışanların mutluluğu ile sevinen bir eğitim kurumuyuz. 


 JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İngilizce Öğretmeni İzmir JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
Just English Dil okullarının İzmir şubelerinde çalışabilecek full time ya da part time genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İzmit Şubemize Satış Danışmanı Kocaeli JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
İzmit Şubemize Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın yeni açılacak Kocaeli (izmit) şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, Tercihen üniversite mezunu Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Kocaeli (izmit) dışında yaşayan adayların başvurusu olumlu değerlendirmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Almanca Öğretmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Almanca ÖğretmeniJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerimizde görevlendirilmek üzere;Full time veya Part time çalışabilecek,Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen,Kendini geliştirmeye özen gösteren,İnsan ilişkilerine önem veren,Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan,Kurumuna her ortamda sahip çıkan,Uyuma açık Almanca öğretmenleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Avr.), ... JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
İstanbul şubelerimizde part-time veya full-time şekilde çalışabilecek, deneyimli İngilizce Eğitmenleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
İstanbul, Ankara, İzmir,İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere;Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam yada hafta sonu part-time çalışabilecek, İngilizce öğretmenliği, ingiliz dili ve edebiyatı ve amerikan kültürü ve edebiyatında okumakta olan,Üniversite de 2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan , Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mecidiyeköy Şubemiz İçin Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Mecidiyeköy Şubemiz İçin Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbul/Mecidiyeköy şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) AMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Satış DanışmanıAMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Yabancı dil üzerine eğitim veren kurumumuzda kursiyerlerin kayıtlarının alınması, iş takibi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... JUST ENGLISH
Satış DanışmanıJUST ENGLISH
Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbuliçindeki şubelerinde çalışacak eğitim satış danışmanları aranmaktadır.Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu, Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın Ankara içindeki şubelerinde çalışacak eğitim satış danışmanları aranmaktadır.Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu, Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Almanca Öğretmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH
Almanca ÖğretmeniJUST ENGLISH
İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerimizde görevlendirilmek üzere;Full time veya Part time çalışabilecek,Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen,Kendini geliştirmeye özen gösteren,İnsan ilişkilerine önem veren,Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan,Kurumuna her ortamda sahip çıkan,Uyuma açık Almanca öğretmenleri aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı İzmir JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İzmir içindeki şubelerinde çalışacak eğitim satış danışmanları aranmaktadır.Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Kendisine güvenen, Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu, Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) JUST ENGLISH
Satış DanışmanıJUST ENGLISH
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbul/Şirinevler şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, Tercihen üniversite mezunu  Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İzmir JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu Justenglish'in İzmir şubelerinde çalışacak İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır. Full time veya Part time çalışabilecek,Alanında tecrübeli,İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu;Kendini geliştirmeye özen gösteren,İnsan ilişkilerine önem veren,Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan,Kurumuna her ortamda sahip çıkan, Uyumlu, Öğrencisine ve çalışma arkadaşlarına saygılı,İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kadıköy Şubemiz İçin Ofisboy İstanbul(Asya) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Kadıköy Şubemiz İçin OfisboyJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Ofis içi ve ofis dışı evrak takibi yapacak, Genç,enerjik, Tercihen bilgisayar donanımından anlayan, İş sorumluluklarını takip edip sorun çözebilen, İletişim becerisi iyi olan, Takım çalışmasına uygun,  Bay arkadaşlar,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Elemanı İstanbul(Asya) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Saha ElemanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Just English şubelerimizde görevlendirilmek üzere,18-26 yaş arasıİletişim yeteneği kuvvetli,Görünümüne özen gösteren, Haftalık sabit ücret ve prim sistemi ile çalışacak part time / full time broşür elemanları aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Beşiktaş Şubemiz İçin Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Beşiktaş Şubemiz İçin Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbul/Beşiktaş şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, Tercihen üniversite mezunu  Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Avr.) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
İlgili bölümlerden mezun,Akademik, özellikle de YDS alanında tecrübeli,Öğrencilerinin gelişimini takip edip, onları önemseyen,Kurumun çıkarlarını koruyan,YDS öğretmenleri aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Avr.) JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
İlgili bölümlerden mezun,Akademik, özellikle de YDS alanında tecrübeli,Öğrencilerinin gelişimini takip edip, onları önemseyen,Kurumun çıkarlarını koruyan,YDS öğretmenleri aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Öğretmen Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH
Stajyer ÖğretmenJUST ENGLISH
İstanbul, Ankara, İzmir,İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere;Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam yada hafta sonu part-time çalışabilecek, Üniversitelerin İilgili bölümlerinde okuyan 2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ,Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Kocaeli JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu Justenglish'in İzmit şubesinde çalışacak İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır. Full time veya Part time çalışabilecek,Alanında tecrübeli,İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu;Kendini geliştirmeye özen gösteren,İnsan ilişkilerine önem veren,Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan,Kurumuna her ortamda sahip çıkan, Uyumlu, Öğrencisine ve çalışma arkadaşlarına saygılı,İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Danışmanı Ankara, Bursa, ... JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Eğitim DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Genel NiteliklerBaşarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu Justenglish'in İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve İzmit şubelerinde çalışacak eğitim danışmanları aranmaktadır. - Kişisel gelişimine önem veren,- Sosyal yönü gelişmiş,- Tercihen daha önce eğitim sektöründe çalışmış,- İngilizce bilen,- İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,akıcı diyalog kurabilen,- Problem çözme / karşılama yetisine sahip,- Haftasonu çalışma sorunu olmayan,- Önlisans veya Lisans Mezunu,- Dış görünümüne özen gösteren,güleryüzlü- Ms Office (Word,Excel) programlarına hakim,- 20/35 yaş arası,- Bay,Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Native English Teacher Ankara, Bursa, ... JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Native English TeacherJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
We are looking for full time / part time NATIVE ENGLISH TEACHERS who are capable of teaching TOEFL  or IELTS.Requirements:•University Degree in related field•Teaching English Certificate (TESOL,TEFL,CELTA,DELTA etc)•Experience in teaching TOEFL or IELTS ( Preference will be given to teachers who can teach both)•Minimum 2 years of experience in related field•Good interpersonal skills•Successful in team-work•Computer literateMust be a native speaker of English is an advantage
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli İstanbul(Avr.), ... JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Muhasebe PersoneliJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu Justenglish'in Kadıköy/İstanbul merkez şubesinde çalışacak Muhasebe Personeliaranmaktadır. Lise,Ön Lisans veya Lisans mezunu, Problem çözme/ Karşılama yetisine sahip , Telefonda iletişim becerisi yüksek , MS (Office, Word ve Outlook) programlarına hakim, Hafta sonu çalışabilecek, Düzgün diksiyona sahip, Ödeme kontrollerini düzenli  yapacak, Öğrencileri arayıp ödeme konusunda bilgilendirme yaparak, tahsilat  yapılmasını sağlayacak,Ödeme takibi ile ilgili  aramalara ait günlük raporlar hazırlayıp bunları takip edip, belirtilen tarihlerde ödeme yapmayanlara tekrar geri dönüşler yapacak,Alanında tecrübeli, 20 / 35 yaş arası, Bay / Bayan adaylar aranmaktadır... Not : Erkekler için askerlik yapmış yada en az 2 yıl tecilli olunması tercihen aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Türkçe Öğretmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH
Türkçe ÖğretmeniJUST ENGLISH
Alanında aldığı  ödüllerle büyük başarılara imza atan JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ınİstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir şubelerinde  Part Time çalışabilecek,- Türk Dili ve Edebiyatı Mezunu,- İyi  seviyede İngilizce bilen,- Deneyimli veya deneyime açık,- Kendini geliştirmeye özen gösteren,- Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, - İnsan ilişkileri güçlü,- Formasyon eğitimi almış,- Yabancı Dil eğitimi veren kurumumuzda yabancılara Türkçe Eğitimi verebilecek  bayan adaylar aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Pendik Şubemiz İçin Satış Danışmanı İstanbul(Asya) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Pendik Şubemiz İçin Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbul/Pendik şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kadıköy Şubemiz İçin Satış Danışmanı İstanbul(Asya) JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Kadıköy Şubemiz İçin Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbul/Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, Tercihen Üniversite Mezunu Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Avr.) JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
Just English Dil okullarının Şirinevler ve Bakırköy şubelerinde çalışabilecek full time ya da part time genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Kocaeli JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Satış DanışmanıJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Dünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İzmit şubesinde görevlendirilmek üzere;Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, Tercihen üniversite mezunu  Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Temsilcisi İstanbul(Avr.) AMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Pazarlama TemsilcisiAMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezimizde Görevlendirilmek Üzere; Pazarlama Temsilcisi  çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı