JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ 

Şirket Bilgileri

http://www.justenglishcenter.com
 
JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ

Başarılarla dolu öncü ve örnek eğitim kurumu Justenglish de kariyer fırsatından sizde yararlanın...
Biz Kimiz?
Just English Türkiye deki yabancı dil eğitim açığını fark edip, bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarla dolu öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.
İlk şubesini 2005 yılında açan Justenglish deneyimli ve alanında uzman yerli-yabancı öğretim kadrosu ile yabancı dil öğretimine yepyeni bir anlayış getirmiştir. "Kaliteli eğitim almak herkesin hakkıdır, öğrencilerimiz bize gelemiyorlarsa biz onların bulunduğu yere gideriz" düşüncesiyle yola çıkan Just English, Şirinevler, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik, Karşıyaka-İzmir, Bakırköy, Alsancak-İzmir, İzmit-Kocaeli, Kızılay-Ankara/Çankaya ve Bursa Heykel 1 ve Bursa 2. şubesini açarak, 14 şubede öğrencilere eğitim sunmaktadır.
 
Ayrıca 14 şubede çalışan personelimiz ile ekonomiye katkı sağlamaktayız.

Kurum Olarak Hedefimiz Nedir, Ne Amaçlıyoruz?

Köklü ve deneyimli kurumsal yapısıyla eğitim alanında yaptığı çalışmalarla, eğitim sektöründe etkin rol oynayan, yenilikçi, sürekli gelişen, öncü ve örnek bir kurum olmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil, yurtdışında da en kısa zamanda şubeler açıp, tüm dünyaya bir Türk markasının da çok kaliteli eğitim verebileceğini göstermek istiyoruz. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin, bunu gerçekleştirmek için yurtdışına gerek olmadığını, isterlerse burada da çok kaliteli bir eğitim alabileceklerini görmelerini istiyoruz. 
 
Çalışanların kendilerini devamlı geliştirebilecekleri, onları maddi manevi tatmin eden, huzurlu ve güvenli bir iş ortamı yaratmak istiyoruz.

Diğer İngilizce Kurslarından Hem Eğitim Hem de Çalışma Ortamı Olarak Farkımız Nedir?


Bunun cevabı tüm bu başarılarımızda ve uzun süredir bizimle çalışan deneyimli personelimizde saklı. Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz, Türkiye gerçeklerini unutmamış, her türlü maddi ve manevi fedakarlığı personeli için yapmaya gönüllü, çalışanın yanında olmaya çalışan, , eğitimlerini destekleyen, çalışanların mutluluğu ile sevinen bir eğitim kurumuyuz. 


 JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER-SADECE İNGİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) AMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Satış DanışmanıAMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Yabancı dil üzerine eğitim veren kurumumuzda kursiyerlerin kayıtlarının alınması, iş takibi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Almanca Öğretmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
Almanca ÖğretmeniJUST ENGLISH LANGUAGE AND TOEFL CENTER
İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerimizde görevlendirilmek üzere;Full time veya Part time çalışabilecek,Deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen,Kendini geliştirmeye özen gösteren,İnsan ilişkilerine önem veren,Öğrenmeyi ve öğrenciyi herşeyin üzerinde tutan,Kurumuna her ortamda sahip çıkan,Uyuma açık Almanca öğretmenleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Medikal Estetik İstanbul(Avr.) AMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Medikal EstetikAMERİKAN ESTETİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ LTŞ.
Amerikan estetik ve güzellik merkezimiz de görevlendirilmek üzere, Lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama alanında tecrübeli estetisyen artı satış konusunda çalışabilecek , diksiyonu düzgün prezantabl insan ilişkileri kuvvetli eleman aramaktayız ilgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
İstanbul, Ankara, İzmir,İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere;Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam yada hafta sonu part-time çalışabilecek, İngilizce öğretmenliği, ingiliz dili ve edebiyatı ve amerikan kültürü ve edebiyatında okumakta olan,Üniversite de 2./ 3./  veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan , Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Ankara JUST ENGLISH
İngilizce ÖğretmeniJUST ENGLISH
Genel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı