Kadooğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


 

Kadoil

Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, 2006 yılında akaryakıt dağıtım ağı sektörüne girdi. Türkiye’de homojen bir biçimde, hızlı ve seçici bayi yatırımları yapan Kadoil; bugün ülke genelinde 400’ü aşkın bayi ve 14 bölge müdürlüğü ile bayi ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bununla birlikte sektördeki hızlı değişimleri öngörüp gerekli yol haritalarını belirleyen Kadoil, bireysel müşterilerin yanı sıra, farklı dağıtım şirketlerine, kamu kurum ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.

Hızlı ve sürekli gelişim için yatırıma önem veren Kadoil, petrol ürünlerinin ithalat-ihracat ve transit ticaretini gerçekleştirmek amacıyla 148.000 m3 depolama kapasitesine sahip olan Kadoil Akdeniz Dolum Tesisleri’nde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tesis, 65.000 DWT kapasiteli iki geminin aynı anda yanaşma yapabileceği ve maksimum 14 metre derinliği olan Türkiye’deki tek deniz platformuna sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Kadoil, ülke sınırlarını aşarak Irak’taki ilk ve tek Türk akaryakıt firması özelliğine sahip olup, istasyon yatırımlarını Irak geneline de yayarak bayi ağını genişletmeye devam etmektedir.

Türkiye’deki 91 dağıtım firması arasında ilk 10’daki yerini sağlamlaştıran Kadoil, hedef belirlediği ilk 8’e de emin adımlarla ilerlemektedir.


Kadooğlu Holding

Kadooğlu Holding, bünyesindeki şirketler ile birlikte doğrudan 1200 dolaylı olarak da 6500 kişinin çalıştığı, dünyada 25’i aşkın ülke ile ticari ilişkileri olan; Türkiye’nin sanayisi ve yurtdışında tanınmasına önemli katkılar sağlayan büyük bir kuruluştur. Holding akaryakıt dağıtım şirketlerinden, dolum tesislerine, bitkisel yağ üretiminden toplu konutlara kadar bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Petrol ve Ürünleri,Gıda,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Diğer


Kadooğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Müdürü ( GAZİANTEP ) Gaziantep Kadoil
Bölge Müdürü ( GAZİANTEP )Kadoil
Akaryakıt dağıtım sektöründe ilk 10 içerisinde yer alan Şirketimiz için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Akaryakıt sektörü bölge ve saha yönetimi alanında minimum 3 yıl deneyimli, Satış, planlama, analiz ve bayi yönetimi konularında tecrübeli, Yazılı ve  sözlü iletişim yeteneği, organizasyon planlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, temsil yeteneği olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak  araç kullanabilen,  “ GAZİANTEP Bölge Müdürü” pozisyonunda orta düzey yönetici istihdamımız olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Memuru Gaziantep Kadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Depo Sevkiyat MemuruKadoglu Group İç ve Dış Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Depo Sevkiyat Memuru olarak değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, tercihen önlisans mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış İyi derece bilgisayar bilgisine sahip, özellikle office programlarına hakimTercihen Netsis programından anlayan Takım çalışmasına yatkın Özverili ve dikkatli, raporlama yeteneği kuvvetli Tercihen benzer pozisyonlarda bir yıl tecrübeli Ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) Kadoil
Muhasebe MüdürüKadoil
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerine bağlı İşletme, İktisat, Maliye vb.bölümlerinden mezun, SMMM belgesine sahip, Sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi uygulamalarına hakim, Yasal Beyannameleri düzenleyebilecek, Bütçe ve mali raporları hazırlayabilecek, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen , Tercihen Logo programını bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Avr.) Kadoil
Bilgi İşlem UzmanıKadoil
GENEL NİTELİKLER·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almış,·         Sektörel yenilikleri takip ederek ihtiyaç duyulan değişim, yenilemeleri belirleyebilecek,·         Logo Tiger, Tiger Enterprise ERP programı hakkında deneyim sahibi,·         Web servis ve Web raporlama konularında tecrübe sahibi,·         Asp .Net, C#, Visual Studio kullanmasını bilen, SQL server kullanmış,.         Mıcrosoft SQL server hakkında genel bilgi sahibi,·         MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,·         ERP programları hakkında genel bilgi sahibi,·         İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, kurumsal yazışma – raporlama – iletişim tecrübesi bulunan,·         Planlama ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş,                    ·         Dikkatli, disiplinli ve sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Rafineri Üretim Sorumlusu Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Rafineri Üretim SorumlusuKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Rafineri Üretim Sorumlusu olarak değerlendirilmek üzere;*  Üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,*  Tercihen Bitkisel Yağ Rafineri bölümünde 2 yıl deyime sahip,*  Planlama ve sevk ve idare yönü gelişmiş,*  Takım çalışmasına yatkın,*  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,*  Yönetime raporlama yapabilecek,* Askerliğini yapmış,* Gaziantep'de ikamet eden yada edebilecek,  Rafineri Üretim Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi / Şefi Adana, Gaziantep... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Mühendisi / ŞefiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda Üretim Mühendisi/Şefi (tecrübe durumuna göre) olarak değerlendirilmek üzere;*  Tercihen üniversitelerin Gıda veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun*  Bitkisel yağ üretiminde, üretimin sevk ve idaresinde minimum 2 yıl tecrübeli (veya gıda üretiminde)*  İngilizce bilgisi iyi*  Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, sonuç odaklı çalışabilen*  MS Office programlarını iyi derecede kullanan*  Raporlama becerisi iyi, iletişimi kuvvetli*  Askerlik hizmetini tamamlamış* Gaziantep'de ikamet eden yada edebilecek,   Üretim Mühendisi/Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Memuru Gaziantep Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış Operasyon MemuruKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep'te Likit Yağ üreten fabrikamızda İç Piyasa Satış Operasyon Memuru olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu ?İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip ve MS Office programlarına hakimOrta düzey yabancı dil bilgisine sahip ?Kendisini Satış Operasyon alanında geliştirmek isteyen ?Dikkatli, disiplinli ve planlı çalışabilecek İş takibi yönü kuvvetli, prezentabl ve iletişim-hitabet yeteneği iyi Gaziantep'te i,kamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yetiştirilmek üzere Ekip arkadaşı aramaktayız.Lütfen ilanımıza sadece kariyer.net üzerinden başvuru yapınız. Referans usulü ile başvuru yapmamanızı önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi Adana, Adıyaman... Kadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Otomasyon MühendisiKadooğlu Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye’nin en köklü şirketleri arasında yer alan KADOOĞLU HOLDİNG’in akaryakıt, gıda, enerji, gayrimenkul, iç-dış ticaret ve istasyon işletmeciliği gibi alanlarda yatırımları bulunmaktadır.  İnsan kaynakları, stratejik yönetim, kariyer planlama gibi konularda uzmanlaşmış kadroları ile bulunduğu yatırımlara yön veren, sektörlerin trendlerini belirleyen şirketimizde sizlerde kariyer hayatınıza bizimle yön verin.  İnovasyona önem veren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim isteği bulunan tüm değerli adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Bu büyük ailenin bir parçası olun. Şimdi!  Gaziantep içerisinde 4. Organize Sanayi'de Bizce Yağ fabrikamızda Bakım Mühendisi olarak değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine veya Mekatronik, Elektrik-Elektronik ve Otomasyon Mühendisliği vb bölümlerinden mezun,İyi derecede bilgisayar kullanabilen, tercihen programlama dillerinden birine hâkim olan.En az bir yabancı dil bilen. (Tercihen İngilizce ) Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan, Problem çözebilme ve zaman yönetimi konusunda yetenekli. Gıda ve içecek sektöründe proses sistemlerinin bakım, onarım ve projelendirmelerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen. Sorumluluğunda çalışan ekibini yöneten , yönlendiren ve gelişimine katkı sağlayan.Askerlik hizmetini tamamlamış. Gaziantep’te ikamet eden veya edebilecekEkip Arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı