Kahvecioğlu Plastik San. ve İth. İhr. Paz. Ltd. Şti 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988
Kahvecioğlu Plastik San. ve iTH. İhr. Paz. Ltd. Şti

 

29 Yıldır Sektöründe Lider MarkaKahvecioğlu Plastik, 1988 yılında MÜHENDİSLİK PLASTİKLERİ olarak adlandırılan Poliamid 6, POM (Delrin), PTFE, PVC, Polipropilen, PET, Cast Poliamid gibi malzemelerin ithalatı ve toptan satışı amacı ile kurulmuştur. 

Sunulan ürünü çeşitlendirmek, satışı ve servisi hızlandırmak, mevcut stok seviyesini genişletmek ve en genel anlamda müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile İstanbul Edirnekapı – Topçular ve İkitelli'deki ofislerimizde toplamda 2.500mt2 stok merkezi ile hizmet vermekteyiz.

Son kullanıcıda şekillenecek ürün kalitesi; ancak ileri teknoloji üretim prosesine sahip tesislerde, en iyi hammaddeler kullanılarak elde edilen yarı mamül termoplastikler ile sağlanır. Bu görüşün şekillendirdiği hedefimiz Avrupalı seçkin firmaların kaliteli ve yüksek teknoloji ürünlerini, distribütörlük anlayışı ile en uygun fiyata piyasaya sunmaktır. Türkiye temsilcisi olduğumuz firmalar ;

Röchling
Quadrant
Guarniflon
 

Kuruluşundan bu yana, piyasa ve olumsuz rekabet koşulları ne olursa olsun, kalite ve teknolojik gelişimden taviz vermeden sunduğumuz hizmet, bizi müşterilerimiz tarafından tercih edilen öncü firma haline getirmiştir.
 
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.kahveciogluplastik.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis yoktur


Kahvecioğlu Plastik San. ve İth. İhr. Paz. Ltd. Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) Kahvecioğlu Plastik San. ve iTH. İhr. Paz. Ltd. Ş
Makine MühendisiKahvecioğlu Plastik San. ve iTH. İhr. Paz. Ltd. Ş
Ünivsersitelerin üretim ile ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Üretimde kullanılacak programlar konusunda uzman, İşlerin zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlayacak, Analitik düşünen ve çözüm odaklı çalışan, İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen ,temsil gücü yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul-Avrupa yakısında ikamet eden, Askerliğini yapmış, Bay çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Müdürü İstanbul(Avr.) Kahvecioğlu Plastik San. ve iTH. İhr. Paz. Ltd. Ş
Depo Sevkiyat MüdürüKahvecioğlu Plastik San. ve iTH. İhr. Paz. Ltd. Ş
Ekip yönetme ruhuna sahip,düzenli,titiz analitik düşünebilen, İletişim ve ikna kabiliyetine sahip, Evrak takip edebilecek seviyede ingilizce bilen, İstanbul Avrupa yakasında oturan, Askerliğini yapmış,ikitelli biriminde çalışacak, Bay çalışma elamanı alıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı