Karaca San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri






Karaca San. ve Tic. A.Ş.

Hikayemiz; 1973’te, İstanbul’daki küçük bir cam dekor atölyesinde başladı. Türkiye´nin ve dünyanın en ünlü ürünlerinin toptancılığı ve dağıtımcılığının ardından KARACA ve KRC markalı kendi ürünlerimizle iç ve dış pazarda yerimizi aldık. 1990 yılından itibaren, tüm Türkiye geneline satış ağımızı kurarak bütün illerde toplam 113 adet konsept mağaza, 39 adet franchise mağaza ve 1.100 adet toptan satış noktası ve 29 yurtdışı mağazamız ile hizmet veriyoruz. Şimdi dünyanın tanıdığı bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyoruz. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye sofralarınıza konuk oluyoruz. Çünkü biz, mutlulukların paylaştıkça artacağına inanıyoruz.

 

KARACA

Paylaşacağımız çok şey var

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret)



Karaca San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 127
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Görsel Düzenleme UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mağazalarda görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe görsel düzenleme üzerine en az 1 yıl deneyimli, Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Moda ve trendleri takip eden, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Sevkiyat Şoförü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ürün Sevkiyat ŞoförüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere;·         B sınıfı ehliyeti olan,·         SRC ve Psikoteknik belgesine sahip,·         Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen (kargo dağıtımı ve su taşıma işlerinde çalışmış)·         Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek,·         Askerlik görevini tamamlamış,·         25-40 yaş aralığında,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Afyon Afium Avm Afyon Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Afyon Afium AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Afyon Afium Alışveriş Merkezi'nde yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Afyon Afium Avm Afyon Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Afyon Afium AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Afyon Afium Alışveriş Merkezi'nde yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Bursa Korupark Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Bursa KoruparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Korupark Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamız da görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -Kayseri Kayseri Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı -KayseriKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kayseri bölgesinde yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu  Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift / Vna Operatörü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Forklift / Vna OperatörüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere,En az LİSE mezunu, G sınıfı sürücü belgesine sahip veya MEB onaylı FT Operatörü sertifikası bulunan,Forklift vaya Vna kullanımında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Süleymaniye İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - SüleymaniyeKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Süleymaniye Asilsoy İş Merkezi'nde bulunan cadde mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü-Bursa Marka Park Avm Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü-Bursa Marka Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde bulunan Bursa Marka Park AVM'de ki mağazamızda görev alacak;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - 212 AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - 212 AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
212 Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Marmara Forum Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Marmara Forum AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Marmara Forum Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Şanlıurfa Piazza AVM Şanlıurfa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Şanlıurfa Piazza AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi'nde olan mağazamız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Şanlıurfa Piazza Avm Şanlıurfa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Şanlıurfa Piazza AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Şanlıurfa Piazza Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Hilltown Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Hilltown AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Yeni açılacak olan Hilltown Avm'de yer alacak mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Jumbo İstanbul Forum İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Jumbo İstanbul ForumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Forum AVM içerisinde yer alan Jumbo mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Adana Optimum AVM Adana Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Adana Optimum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Adana Optimum AVM'de yeni açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Adana Optimum AVM Adana Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo Adana Optimum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Adana Optimum AVM'de yeni açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kreatif Servisler Grup Müdürü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kreatif Servisler Grup MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarım veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun,Konseptten uygulamaya kadar tüm (planlama-geliştirme-uygulama) süreçlerin yönetiminde en az 5 yıl ekip yönetimi olmak üzere deneyimli,Grup markaları yönetim deneyimine sahip, 3. parti kreatif iş ortakları yönetimi konusunda deneyimli, Ajans ve reel sektör iş deneyimine sahip, Dijital dönüşüm süreçleri içerisinde yer almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında oturan,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen çok kültürlü ortamda çalışmış ve global marka deneyimine sahip,   Departmanlar arası koordinasyon yetkinliği yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kategori Müdürü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kategori MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,·         Ürün yönetimi, planlanma, satış, satın alma konularında en az 5 yıl deneyimli·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Hedef ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip,·         Analitik düşünce yapısına sahip,·         MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Görsel Düzenleme Uzmanı Gaziantep Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bayi Görsel Düzenleme UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
En az Lise mezunu, Mağaza görsel düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, Dinamik ve yoğun tempoda çalışabilecek, Etkin iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Horeca İhracat Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Horeca İhracat Proje UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Horeca kanalında satış deneyimli, tercihen otelcilik satış kanalında tecrübeli,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - Marmara Park Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Marmara Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Marmara Park Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çorlu Orion Tekirdağ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Çorlu OrionKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Çorlu Orion Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Birimleri Süreç Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İş Birimleri Süreç UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş birimleri süreç yönetiminde min 3 yıl deneyimli, süreç bilgisine sahip, ERP, Visio ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Axapta program deneyimi olan, Problem çözme yeteneği gelişmiş, analitik yönü güçlü, etkin iletişim kurabilen,Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Avukat İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Stajyer AvukatKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Hukuk Ofisinde görev alacak,Avukatlık stajını başlatmak üzere veya başlatmış, Microsoft Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasını seven, Yüksek tempolu çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Ankara Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-AnkaraKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Ankara bölgesindeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı-Forum İstanbul Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı-Forum İstanbul AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Forum İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Kale Center İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Kale CenterKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kale Center Avm'de  mağazamızda  için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kale Center İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Kale CenterKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kale Center Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çanakkale Çanakkale Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - ÇanakkaleKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Çanakkale'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Optimum Avm İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir Optimum AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Optimum Alışveriş Merkezinde bulunan mevcut mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Gebze Center Kocaeli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Gebze CenterKaraca San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmit Kocaeli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmitKaraca San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Agora Avm İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir Agora AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Agora Avm'de yer alacak mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Forum İstanbul Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Forum İstanbul AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Forum İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Kağıthane Axis Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Kağıthane Axis AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Axis Avm'de olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Mersin Mersin Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - MersinKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mersin'de yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Emaar Square Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Emaar Square AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Emaar Square Avm'de ki  mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.        Satış Danışmanı adayları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Züccaciyede Görevlendirilmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü En az 3 yıl Dayanıklı Tüketim sektöründe fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan,Tahsilat tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Bölge Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Jumbo İzmir Mavibahçe AVM İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Jumbo İzmir Mavibahçe AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan İzmir Mavibahçe AVM mağazamızda değerlendirilmek için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Forum İstanbul Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Forum İstanbul AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Forum İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sipariş Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Sipariş Yöneticisi/YönetmeniKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup Şirketlerimizden Karaca Züccaciye görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden mezun ( Tercihen Endüstri Mühendisliği),Sipariş Yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çoklu kanal yapısı (Bayi, mağaza, online, vs) ile satış yapan şirketlerde tecrübe edinmiş,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi (Tercihen Ms Axapta), Analitik beceriler gelişmiş, Sipariş Yöneticisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KEA Teknik Servis Şefi İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
KEA Teknik Servis ŞefiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Sonrası Servis bünyesinde kurulacak olan Küçük Ev Aletleri birimimiz için,·         En az MYO mezunu, (Elektronik, Elektrik ve Makine bölümlerinden mezun)·         Küçük ev aletleri alanında en az 5 yıl tecrübesi olan,·         Teknik servis yönetimi konusunda deneyimli,·         ERP Programlarını kullanabilen,·         Raporlama becerisine sahip olan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için)·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Aktif olarak araç kullanabilenKEA Teknik Servis Şefi aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İthalat Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca'da görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Tedarik yönetimi, ithalat süreçleri hakkında bilgi sahibi, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, ''İthalat Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İdari İşler UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, İdari işler ve satın alma konusunda min. 1-3 yıl  deneyimli, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Noter, banka, resmi daire işlemlerini yürütebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İdari İşler SorumlusuKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, İdari işler ve satın alma konusunda min. 3-5 yıl  deneyimli, MS Office programlarına hakim, Erp programı kullanmış olan, tercihen Axapta bilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Ekip yönetebilecek, Raporlama yapabilecek ( Yakıt, telefon, aylık maaliyet raporları) Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kartal Marina Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Kartal Marina AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kartal Marina Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Kartal Marina Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Kartal Marina AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kartal Marina  Alışveriş Merkezi'nde yeni açılacak olan mağazamız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Grafik Tasarım Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Görsel Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop, Indesign, İllustrator ve tercihen After Effect programlarına hakim,Görsel analiz ve tasarım yeteneği kuvvetli, yaratıcı, Proaktif, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kategori Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kategori UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği vb bölmlerinden mezun,Ürün yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek,Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Tercihen Züccaciye ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kategori Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Akbatı AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Akbatı AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizde Jumbo bünyesinde yer alan Akbatı AVM'de ki mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Karaca Home Eskişehir Espark AVM Eskişehir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Karaca Home Eskişehir Espark AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde Eskişehir Espark AVM'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Mersin Forum AVM Mersin Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo Mersin Forum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Mersin Forum AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
StajyerKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Beylikdüzü'nde yer alan genel merkezimizde görev alacak,Üniversite veya lise öğrencisi En az haftanın 3 günü staja devam edebilecek, Bağlı bulunduğu departmanın çalışma düzenine uyum sağlayarak ihtiyaç duyulan projelerde konu ile ilgili destek sağlayacakDepartman işleyişinde zorunlu olan ve yöneticisi tarafından bildirilen görevleri yerine getirecekStaj yaptığı bölüm içerisinde operasyonel süreçlere destek olacak İş materyalleri olarak kullanılan araç, gereç ve malzemelerin tertip ve düzeninden sorumlu olacak
Stajyer        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Özdilek Avm/Metrocity Avm İstanbul(Avr.), ... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Özdilek Avm/Metrocity AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Özdilek Avm ve Metrocity Avm'lerde yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,        Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Perakende sektöründe lider olan firmamızın İnsan Kaynakları Departmanında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım başta olmak üzere tüm insan kaynakları sürecinde en az 3 yıl deneyimli,Tercihen perakende / mağazacılık sektöründe çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Antalya Bölge Satış Uzman Yardımcısı Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Antalya Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Antalya Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere,Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi,Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yeni açılacak alan İstanbul Etiler Nispetiye Cadde Horeca Satış Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi,Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Ankara Bölge Satış Uzman Yardımcısı Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Ankara Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo Ankara Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere,Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi,Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı( Engelli) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ofis Elemanı( Engelli)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İdari İşler, İnsan Kaynakları, Muhasebe vb departmanlara destek olacak, Gelen giden evrak takibini yapacak, Kargoların dağıtımını ve gönderimini  sağlayacak Ofis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Mall of İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- Karaca Home İstanbul Optimum İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı- Karaca Home İstanbul OptimumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Optimum Avm'de bulunan Karaca Homemağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Karaca Home İstanbul Olivium Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Karaca Home İstanbul Olivium AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde İstanbul Olivium Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Karaca Home İstanbul Optimum Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Karaca Home İstanbul Optimum AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde İstanbul Optimum Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kategori Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kategori UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Ürün yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek,Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Tercihen Züccaciye ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kategori Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Yöneticisi/YönetmeniKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Mühendislik Fakültelerinden mezun, Kalite Yönetimi, Kalite Geliştirme Departmanlarında min. 5 yıl tecrübesi olan,Sürekli İyileştirme Prosesini yönetecebilecek, İş Geliştirme Becerileri olan,Kalite belgelendirme süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, disiplinli, detaycı, Sorumluluk alabilen, sonuç odaklı çalışan, Planlama ve Organizasyon becerisi olan, MS Office programlarını cok iyi düzeyde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Adapazarı Serdivan Avm Sakarya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Adapazarı Serdivan AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Adapazarı Serdivan AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- Karaca Home İzmir Karşıyaka İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı- Karaca Home İzmir KarşıyakaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Karşıyaka'da bulunan Karaca Homemağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- Karaca Home 212 Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı- Karaca Home 212 AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
212 Avm' de bulunan Karaca Home  mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Trabzon Forum Samsun, Trabzon Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Trabzon ForumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Trabzon Forum Avm'de  bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Bursa Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - BursaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa'da yer alan mağazalarımız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-Akyaka Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Akyaka AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Akyaka Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Atlaspark Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Atlaspark AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Atlaspark Avm'de bulunan  mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Akasya Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Akasya AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Yeni açılacak olan  Akasya  Avm'deki mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü-Nevşehir Forum Avm Nevşehir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü-Nevşehir Forum AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Nevşehir Forum Avm'de bulunan mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - İstinyepark İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - İstinyeparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinyepark Alışveriş Merkezinde bulunan mağazamız da görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyerler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çorlu Orion Tekirdağ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Çorlu OrionKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Çorlu Orion Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - İzmir Optimum İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - İzmir OptimumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Optimum Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Konya Konya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - KonyaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Konya'da bulunan mağazalarımız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Sivas Park Avm Sivas Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Sivas Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Sivas Park Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Emaar Square İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Emaar SquareKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Yeni açılacak olan  Emaar Square Avm'deki mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Beylikdüzü Real Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Beylikdüzü Real AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde yer alan Beylikdüzü Real AVM'debulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Bursa Marka Park Avm Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Bursa Marka Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde Bursa Marka Park AVM'de yeni açılan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Maltepe Park Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Maltepe Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Maltepe Park Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Konya M1 Avm Konya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Konya M1 AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Konya M1 Alışveriş Merkezi'ndeki mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Konya M1 Avm Konya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Konya M1 AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Konya M1 Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo Elemanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fatura Takip Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Fatura Takip Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy Depomuzda görevlendirilmek üzere,En az Ticaret Lisesi mezunu, Ön muhasebe deneyimi olan, Dikkatli ve titiz çalışan, Halkalı, Başakşehir, Bayrampaşa, Büyük çekmece,Avcılar, Esenyurt ilçelerinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Çay Servis ve Temizlik ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz bünyesinde görev alacak,Temizlik ve çay kahve servis işlerinde deneyimli, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece civarında ikamet eden,    Çay ve Temizlik Personeli aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yazılım UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Grup bünyesinde görevlendirilecek;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS SQL Server Veri Tabanı Yönetimi konusunda uzman,  En az 1 yıl Microsoft Dynamics AX (Axapta) programlama geçmişine sahip, Aşağıdaki alanlarda iyi derecede bilgi ve deneyim sahibi;Microsoft Office SharePoint ve Dynamics Ax Portal Microsoft. NET platformu, tercihen C#, ASP.NET Microsoft SQL Server Raporlama ve BI araçları, tercihen SSRS ( Reporting Service), SSAS ( Analysis Service)Çok katmanlı mimari ve Nesne Tabanlı Programlama Web teknolojileri (Ajax, Javascript, CSS..vb) Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).  İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, ERP Yazılım Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı(Engelli) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İdari İşler Elemanı(Engelli)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu, İdari işler konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel derecesi bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Edremit Novada AVM Balıkesir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Edremit Novada AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Edremit Novada AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren. Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Akasya Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Akasya AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Akasya Avm'de bulunan mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Tepe Nautilus Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Tepe Nautilus AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tepe Nautilus Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Akasya Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Akasya AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Akasya Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-Bağdat Cadde İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-Bağdat CaddeKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bağdat Cadde'sinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere mağazamız için;En az lise mezunu Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.        Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Silivri Maxi Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Silivri Maxi AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Silivri Maxi Avm'de yer alacak mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Silivri Maxi Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Silivri Maxi AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Silivri Maxi Avm'de yeni açılacak olan mağazamız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Vialand Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Vialand AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Vialand Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bursa Anatolium Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Bursa AnatoliumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Anatolium Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Mavibahçe Avm İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir Mavibahçe AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Mavibahçe Alışveriş Merkezinde bulunan mevcut mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - İstinyepark İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - İstinyeparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinyepark Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstinye Park Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İstinye Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinye Park Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Bursa Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - BursaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo Elemanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı (Engelli) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Çay Servis ve Temizlik Elemanı (Engelli)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz bünyesinde görev alacak,Temizlik ve çay kahve servis işlerinde deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İletişim becerileri kuvvetli, İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel derecesi bulunan,                                                                 Engelli Personel aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Tuzla Marina Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Tuzla Marina AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tuzla Marina Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Afyon Park Avm Afyon Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Afyon Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Afyon Park Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Optimum AVM İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir Optimum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan İzmir Optimum AVM içerisindeki mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin dış ticaret bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe satış konusunda min 2 yıl deneyimli, Yurtdışı satış koordinasyon, organizasyon süreçlerine hakim İyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak Arapca bilen, MS Office ve Axapta Programlarını etkin olarak kullanabilen, Müşteri odaklı, proaktif davranabilen, iletişim becerisi gelişmiş,  Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·         Üniversite mezunu,·         Bölge satış yönetimi konusunda en az  5 yıl deneyim sahibi,·         Tercihen ev tekstili, züccaciye veya beyaz eşya sektöründe tecrübeli,·         Koordinasyon, organizasyon becerisi yüksek,·         Raporlama, analiz, sunum yeteneği gelişmiş,·         Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Jumbo Maltepe Park AVM İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Jumbo Maltepe Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan Maltepe Park AVM mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Mall of İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Kurtköy Viaport Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Kurtköy Viaport AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kurtköy Viaport Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az Lise Mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü-Kurtköy Viaport Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü-Kurtköy Viaport AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kurtköy Viaport Avm'de bulunan mağazalarımız için;En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Ankara Bölgesi Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Ankara BölgesiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Ankara bölgesindeki mağazalarımız için  mağaza müdürü olarak görevlendirilecek olan,Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş,MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağazalar Bölge Müdürü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağazalar Bölge MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Perakende sektöründe bölge yönetiminde minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKAmall Alışveriş Merkezi Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı-ANKAmall Alışveriş MerkeziKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde Ankara ANKAmall Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Konya Kent Plaza Konya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Konya Kent PlazaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Konya Kent Plaza Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az Lise Mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Nevşehir Forum Avm Nevşehir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Nevşehir Forum AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Nevşehir Forum Avm'deki mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Erzincan Park AVM Erzincan Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Erzincan Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Erzincan Park  AVM'deki mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü-Antalya Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü-AntalyaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Antalya bölgesinde bulunan mağazalarımız için;En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Planlama Yöneticisi ve Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ürün Planlama Yöneticisi ve UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Züccaciye bünyesinde değerlendirilmek üzere;4 yıllık Mühendislik, İstatistik, Matematik, Ekonomi bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl alokasyon / planlama tecrübesi  olan, Tercihen perakendede planlama tecrübesi ne sahip, Analitik, sosyal ve iletişim yönü kuvvetli, İngilizce bilen Tercihen Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kahramanmaraş Piazza Avm Kahramanmaraş Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Kahramanmaraş Piazza AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kahramanmaraş Piazza Avm'deki mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Kurtköy Viaport İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Kurtköy ViaportKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Kurtköy Viaport Avm'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bursa Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - BursaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa'da yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İzmir Mağazaları İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - İzmir MağazalarıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir'de bulunan mağazalarımız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İstanbul Mağazaları İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - İstanbul MağazalarıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Adayı Ankara, Antalya... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yönetici AdayıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup Şirketlerimizin Toptan Satış kadrolarında görevlendirilmek üzere, MT (Yönetici Yetiştirme) programımız için ekip arkadaşları arıyoruz. Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı