Karaca San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri


Karaca San. ve Tic. A.Ş.

Hikayemiz; 1973’te, İstanbul’daki küçük bir cam dekor atölyesinde başladı. Türkiye´nin ve dünyanın en ünlü ürünlerinin toptancılığı ve dağıtımcılığının ardından KARACA ve KRC markalı kendi ürünlerimizle iç ve dış pazarda yerimizi aldık. 1990 yılından itibaren, tüm Türkiye geneline satış ağımızı kurarak bütün illerde toplam 113 adet konsept mağaza, 39 adet franchise mağaza ve 1.100 adet toptan satış noktası ve 29 yurtdışı mağazamız ile hizmet veriyoruz. Şimdi dünyanın tanıdığı bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyoruz. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye sofralarınıza konuk oluyoruz. Çünkü biz, mutlulukların paylaştıkça artacağına inanıyoruz.

 

KARACA

Paylaşacağımız çok şey var

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret)Karaca San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 103
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Sorumlusu Van Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Emsan'da istihdam edilmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü En az 3 yıl Dayanıklı Tüketim sektöründe fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan,Tahsilat tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Bölge Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden mezun ( Tercihen Endüstri Mühendisliği),Tercihen Tedarik Zinciri Yönetimi alanında 1 yıl tecrübeli, Stok çevrim hızı, servis seviyesi, talep tahmin doğruluğu gibi konularda bilgi sahibi, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Sayısal analiz yeteneği bulunan, İyi derecede ERP bilgisi olan, İyi derece İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı( Kurtköy Viaport AVM) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı( Kurtköy Viaport AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kurtköy Viaport Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Ankara Ankamall Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Ankara AnkamallKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan Ankara Ankamall AVMmağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Capacity İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo CapacityKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan Capacity AVM mağazamızda görev alacak;Üniversite mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş,MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Capacity İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - CapacityKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Capacity mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Adana Cadde Adana Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo Adana CaddeKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan Adana Cadde mağazamızda de görev alacak;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Elemanı Düzce Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi İşlem ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Düzce mağazamızda görev alacak,Üniversite mezunu, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,26 yaşını aşmamış, Dikkatli, titiz Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Bayan Bilgi İşlem Elemanı aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca'da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden mezun ( Tercihen Endüstri Mühendisliği),Tedarik Zinciri Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeli, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Sayısal analiz yeteneği bulunan, İyi derecede ERP bilgisi olan, İyi derece İngilizce bilen, Analitik düşünübilen,karar alma, yaratıcılık,hedef belirleme ve uygulama konularında yetkin,''Tedarik Zinciri Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Doküman Kontrol ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,·         Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan,·         En az Lise, tercihen Ön Lisans veya Lisans mezunu,·         İnsan Kaynakları Arşiv Dokümantasyon alanlarında minimum 1 yıl deneyim sahibi,·         Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü,·         Dokümantasyon, veri girişi ve raporlama tecrübesine sahip,·         İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,·         Disiplinli ve düzenli,·         Raporlama ve takip süreci kuvvetli,“Muhaberat Elemanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - Konya Konya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - KonyaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Konya Kent Plaza Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Erzurum Redevco Avm Erzurum Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Erzurum Redevco AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Erzurum Redevco Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bolu Highway Avm Bolu Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Bolu Highway AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bolu Highway Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Olivium Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Olivium AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Olivium Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Mersin Carrefour Avm Mersin Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Mersin Carrefour AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mersin Carrefour Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren. Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Watergarden Avm) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Watergarden Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ataşehir Watergarden Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Depo ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere,İlköğretim mezunu, Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli, El terminali kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış, Sağlık durumu depoda çalışmaya engel teşkil etmeyen,Ekip çalışmasına yatkın        Depo Elemanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo İstanbul Viaport Kurtköy İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo İstanbul Viaport KurtköyKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan İstanbul Kurtköy Viaport AVM mağazamızda görev alacak;Üniversite mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş,MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - İstinyepark Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - İstinyepark AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinyepark Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Horeca Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Horeca Proje UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Horeca kanalında satış deneyimli, tercihen otelcilik satış kanalında tecrübeli,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstinye Park AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İstinye Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yeni açılacak olan İstinye Park AVM'de ki mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo İzmir Agora AVM İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo İzmir Agora AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Agora AVM'de yeni açılacak olan Jumbo mağazamız için;En az meslek yüksek okulu mezunu, Perakende ve hizmet sektöründe en az 7 yıl deneyimli, Mağaza Müdürü olarak en az 3 yıl görev yapmış, Ekip yönetiminde etkin, planlama ve takip yeteneği gelişmiş,  Hizmet ve sonuç odaklı çalışan Ms Office programlarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Optimum İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir OptimumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Optimum AVM içerisinde yer alan Jumbo mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Beylikdüzü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - BeylikdüzüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Beylikdüzü bölgesindeki mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Ankara) Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Ankara)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ankara bölgemizde bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - Mall of İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı( Forum İstanbul AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı( Forum İstanbul AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Forum İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Mall of İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Forum İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Forum İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Forum İstanbul mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Mall of İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kesim Takım Lideri Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kesim Takım LideriKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Üretim sürecinin kesim alanında minimum 3 yıl tecrübeli, Kesim makinelerinin, otomatların bakım ve onarımını yapabilecek düzeyde teknik bilgi sahibi,Pratik ve proaktif davranabilen, Pozitif İletişimi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takım Lideri (Yastık & Nevresim) Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Takım Lideri (Yastık & Nevresim)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Nevresim ve yastık üretim alanında minimum 5 yıl tecrübeli, Dikiş makinelerinin bakım ve onarımını yapabilecek düzeyde teknik bilgi sahibi,Pratik ve proaktif davranabilen, Pozitif İletişimi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ŞefiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Tekstil, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer sektör ve pozisyonlarda minimum 5 yıl deneyimli, Ev tekstil üretim, kalite kontrol konularında deneyim sahibi,  MS Office programlarını aktif kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve ekibini bu yönde geliştirebilecek, Raporlama ve iletişim becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Üretim ŞefiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversite mezunu, Üretim alanında minimum 4 yıl tecrübeli, Kumaş, astar, tela, ütü ve dikiş bilgisine sahip, İyi derecede makine teknik bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Planlama ŞefiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Tekstil, Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim Planlama alanında yöneticilik pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli,Üretim planlama, envanter yönetimi ve sevkiyat yönetimine hakim,ERP/MRP programları ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İletişim, organizasyon ve koordinasyon yeteneği gelişmiş,Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden,Sonuç ve çözüm odaklı davranabilen, Takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi/Yönetmeni Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Yöneticisi/YönetmeniKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Tekstil, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer sektör ve pozisyonlarda minimum 3 yıl deneyimli,Fason atölye portföyüne sahip, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve ekibini bu yönde geliştirebilecek,Raporlama ve iletişim becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,Çözüm odaklı ve analitik davranabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Optimum AVM İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir Optimum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Optimum AVM'de ki mevcut mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım ve Sunum Elemanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ürün Tanıtım ve Sunum ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy depomuzda faaliyet gösteren şirketimizin lojistik departmanında görev alacak,En az Lise mezunu, Temsil yeteneği gelişmiş, sunum becerisi olan, diksiyonu düzgün, Müşteri memnuniyeti önceliğini benimsemiş, Prezentabl ve kişisel bakımına özen gösteren, Aktif olarak sahada görev alacak, 08:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Ürün Tanıtım ve Sunum Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Maltepe Park AVM İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo Maltepe Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde ; İstanbul Anadolu yakasında yeni açılacak olan İstanbul Maltepe Park AVM mağazamızda de görev alacak;Üniversite mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş,MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,Sorumluluk sahibi, kendine güvenen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme & Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İş Geliştirme & Kiralama UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mimarlık ya da iç mimarlık bölümlerinden mezun,  Kiralama alanında en az 2 yıl deneyimliİyi derecede Autocad ve 3ds MAX programlarını kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Kayseri ) Kayseri Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Kayseri )Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Mağaza yöneticiliği pozisyonunda  en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İletişim becerisi gelişmiş, Mağaza görsel düzeni konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Paketleme ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·        Tercihen Lise mezunu,·        Nevresim paketleme konusunda tecrübeli,·        Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,·        Takım çalışmasına yatkın,·        Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dikim Elemanı Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Dikim ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·        Teknik bir eğitim almış ya da dikim alanında en az 3 yıl tecrübesi olan,·        Nevresim ve yastık dikim alanında tecrübeli,·        Dikiş makineleri bakım ve onarımını yapabilen,·        İletişimi becerileri kuvvetli,·        Dinamik, enerjik ve dikkatli,·        Erkekler için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kesim Elemanı Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kesim ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·        Tercihen Lise mezunu,·        Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,·        Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,·        Takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·        Tercihen Lise mezunu,·        Yükleme konularında tecrübeli,·        Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,·        Takım çalışmasına yatkın,·        Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo ve Lojistik Şefi Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo ve Lojistik ŞefiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Tekstil sektöründe depo malzeme kabul, sayım ve sevkiyat tecrübesi olan,Benzer pozisyonlarda min. 5 yıl görev yapmış, Yükleme planları doğrultusunda günlük yükleme hedeflerine göre operasyonel ekipleri yönlendirebilecek,ERP / MRP programları kullanımında tecrübeli, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen ve Excel raporlamaları yapabilecek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı(Ankara Taurus AVM) Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı(Ankara Taurus AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ankara Taurus Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İstinye Park AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - İstinye Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinye Park Avm'de açılacak olan  mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - İstinye Park Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - İstinye Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinye Park Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - İstinye Park AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - İstinye Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinye Park Avm'de açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Keşan AVM) Edirne Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Keşan AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Keşan Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Emaar Square) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Emaar Square)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Emaar Square Avm'de yeni açılacak olan mağazamız için;En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Emaar Square) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Emaar Square)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Emaar Square Avm'de açılacak olan   mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Elazığ) Elazığ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Elazığ)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Elazığ'da açılacak olan mağazamız için;En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Elazığ) Elazığ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Elazığ)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Elazığ'da açılacak olan  mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özdilek ve MetroCity AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Özdilek ve MetroCity AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Özdilek ve MetroCity AVM'lerde yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bursa Korupark AVM) Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Bursa Korupark AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Korupark Avm'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Sorumlusu Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Sevkiyat SorumlusuKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Sevkiyat planlama üzerine en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş takibi ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Pozitif iletişim sahibi, Askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Takım Lideri Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Paketleme Takım LideriKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Üretim sürecinin paketleme alanında minimum 3 yıl tecrübeli, Pratik ve proaktif davranabilen, Pozitif İletişimi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mamul Kalite Kontrol Sorumlusu Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mamul Kalite Kontrol SorumlusuKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin tekstil bölümlerinden mezun,Kalite kontrol alanında; dokuma, boya ve konfeksiyon konularında tecrübeli,Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek,Sorumluluk sahibi, takipçi ve sonuç odaklı, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Perlavista AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Perlavista AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Perlavista Alışveriş Merkezi'nde ki mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kıdemli Maliyet Muhasebesi UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe, tercihen tekstil üretim alanında en az 3 yıl deneyimli, ERP programlarını (tercihen Axapta 2009 ya da 2012) iyi derecede kullanabilen,   Ms Office programlarını (Excel) çok iyi derecede kullanabilen, Sayısal veriler ile çalışma ve yorumlama becerisi gelişmiş, Planlama ve takip becerisi yüksek, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mamul Kumaş Kalite Kontrol Sorumlusu Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mamul Kumaş Kalite Kontrol SorumlusuKaraca San. ve Tic. A.Ş.
·        En az lise mezunu,·        Benzer pozisyonda sorumlu olarak en az 2 yıl deneyimli,·        Boyalı - Baskılı kumaş kalite kontrolü yapabilecek,·        ERP / MRP programlarında tecrübeli,·        Kumaş hatalarını tespit edebilen,·        Aktif şekilde Excel kullanabilen,·        Askerliğini tamamlamış,Mamul Kumaş Kalite Kontrol Sorumlusu aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Pazarlama MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende, ev tekstil sektöründe deneyimli, Geleneksel pazarlama, dijital pazarlama, medya ilişkileri, marka ve müşteri araştırmaları konularında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Pratik & proaktif yaklaşım sahibi Planlama & takip becerisi gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Adapazarı Agora AVM Sakarya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Adapazarı Agora AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Adapazarı Agora AVM'deki mağazamız için; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çorlu Tekirdağ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - ÇorluKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tekirdağ Çorlu'da ki mevcut mağazamızda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Denizli Forum AVM Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Denizli Forum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Denizli Forum AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri İlişkileri UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Pazarlama, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun Tercihen perakende, hizmet sektöründe en az 3  yıl deneyimli CRM, müşteri ilişkileri konularında tecrübe ve bilgi sahibi İletişim becerileri kuvvetli, müşteri ilişkilerinde başarılı Çözüm Odaklı, pratik ve proaktif yaklaşım sahibi      MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Bağdat Caddesi İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Bağdat CaddesiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bağdat Caddesinde açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Yozgat Novada Avm) Yozgat Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Yozgat Novada Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yozgat Novada Avm'de bulunan mağazamızda  görev alacak, Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenenMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Sivas Novada AVM) Sivas Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Sivas Novada AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Sivas Park Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda  görev alacak, Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenenMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Akbatı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - AkbatıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizde Jumbo bünyesinde yer alan Akbatı AVM'de ki mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Halkalı Arenapark Avm) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Halkalı Arenapark Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Halkalı Arenapark Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı (İstanbul 212) İstanbul(Avr.), ... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdür Yardımcısı (İstanbul 212)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimli, Mağazacılık, satış kavram ve konularına hakim MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Pratik ve proaktif davranabilen, Müşteri ve hizmet odaklı 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Sipariş Takip UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
En az yüksekokul mezunu, Sipariş takip ve yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bursa Endülüs Park AVM) Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Bursa Endülüs Park AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
 Bursa Endülüs Park AVM'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (İzmir) İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (İzmir)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir'de bulunan mağazalarımız için, En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul Optimum AVM) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (İstanbul Optimum AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Optimum AVM' de  yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere, En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı(212 Outlet Avm) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı(212 Outlet Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Home 212 Outlet Avm mağazamızda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Watergarden Avm) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Watergarden Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu yakasında Watergarden Avm'de yer alan mağazamızda  görev alacak; Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenenMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstinye Park Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İstinye Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinye Park Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Starcity AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Starcity AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yenibosna Starcity AVM'de ki mağazamız için, En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen,Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Modern East Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Modern East AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Modern East Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bu Yaka Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Bu Yaka AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bu Yaka Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Venezia AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Venezia AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Venezia AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Sevkiyat Şoförü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ürün Sevkiyat ŞoförüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere; E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 25-40 yaş aralığında, İstanbul Avrupa yakasında ikamet edenSevkiyat Şoförü aranmaktadır.                                                                
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satın Alma UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home' da görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,Perakende/tekstil sektöründe satın alma süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli,Satın alma ve tedarikçi değerlendirme konularına hakim,Tercihen Axapta ERP modülü kullanım bilgisine sahip,İyi düzeyde İngilizce bilen,Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli,Takipci, sonuç odaklı çalışabilenB Sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini yapmış.Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Avukat İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Stajyer AvukatKaraca San. ve Tic. A.Ş.
                 Karaca Grup Şirketlerimiz' in Hukuk Departmanı' nda görevlendirmek üzere; Avukatlık stajını başlatmak üzere veya başlatmış; Microsoft Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasını seven, Yüksek tempolu çalışma ortamına ayak uydurabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan,                   Stajyer Avukat ihtiyacımız bulunmaktadır.   
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (Gebze Center) Kocaeli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI (Gebze Center)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Van Avm) Van Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Van Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Van Avm'de yer alan mağazamız için; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Mall of İstanbul AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Mall of İstanbul AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Modern East) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Modern East)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu yakasında Modern East Avm'de yer alan mağazamızda  görev alacak; Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenenMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Viaport Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Viaport AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Viaport Avm'deki mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Antalya Terracity AVM Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Antalya Terracity AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Antalya Terracity AVM'de yeni açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Antalya) Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Antalya)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Antalya'da  yeni açılacak olan mağazamızda  görev alacak; Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenenMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Eskişehir Espark Eskişehir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Eskişehir EsparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Eskişehir Espark Avm'deki mağazamız için; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Emsan Satış Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Emsan Satış Operasyon Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Emsan'da görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu,                                               Benzer rolde en az 1 yıl deneyimli, Ürün, piyasa ve sektör hakkında bilgi ve tecrübeye sahip, Toptan satış, stok yönetimi konularında hakimiyeti bulunan, Dikkatli, organizasyon ve planlama yönü kuvvetli.Satış Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman Yardımcısı İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo İzmir Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere, Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi, Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman Yardımcısı Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo Antalya Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere, Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi, Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Müdürü Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere,   Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış yönetimi konusunda deneyim sahibi, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Saha satış tecrübesi olan, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Müşteri ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift / Vna Operatörü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Forklift / Vna OperatörüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere, En az ilköğretim  mezunu, G sınıfı sürücü belgesine sahip veya MEB onaylı FT Operatörü sertifikası bulunan, Forklift vaya Vna kullanımında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Adana Cadde Adana Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Adana CaddeKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Adana Cadde mağazamız için; En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir Novada AVM İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmir Novada AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Novada AVM'de ki mevcut mağazamızda görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı