Karaca San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri


Karaca San. ve Tic. A.Ş.

Hikayemiz; 1973’te, İstanbul’daki küçük bir cam dekor atölyesinde başladı. Türkiye´nin ve dünyanın en ünlü ürünlerinin toptancılığı ve dağıtımcılığının ardından KARACA ve KRC markalı kendi ürünlerimizle iç ve dış pazarda yerimizi aldık. 1990 yılından itibaren, tüm Türkiye geneline satış ağımızı kurarak bütün illerde toplam 113 adet konsept mağaza, 39 adet franchise mağaza ve 1.100 adet toptan satış noktası ve 29 yurtdışı mağazamız ile hizmet veriyoruz. Şimdi dünyanın tanıdığı bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyoruz. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye sofralarınıza konuk oluyoruz. Çünkü biz, mutlulukların paylaştıkça artacağına inanıyoruz.

 

KARACA

Paylaşacağımız çok şey var

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret)Karaca San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 89
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Adayı Ankara, Antalya... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yönetici AdayıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup Şirketlerimizin Toptan Satış kadrolarında görevlendirilmek üzere, MT (Yönetici Yetiştirme) programımız için ekip arkadaşları arıyoruz. Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefleyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Akasya Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Akasya AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Akasya Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Nişantaşı City's Avm) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Nişantaşı City's Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Nişantaşı City's Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Mark Antalya Avm Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Mark Antalya AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mark Antalya Avm'de bulunan mağazamız için;En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Watergarden Avm) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Watergarden Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ataşehir Watergarden Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Akyaka Avm) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Akyaka Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Akyaka Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Çanakkale Forum AVM Çanakkale Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Çanakkale Forum AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Çanakkale Forum? Avm'de ki mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ErzincanPark Avm Erzincan Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - ErzincanPark AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Erzincan Park Alışveriş Merkezi'nde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ErzincanPark Erzincan Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - ErzincanParkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Erzincan Park Alışveriş Merkezi'nde yer alan  mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca'da görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden mezun ( Tercihen Endüstri Mühendisliği),Tedarik Zinciri Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeli, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, Sayısal analiz yeteneği bulunan, İyi derecede ERP bilgisi olan, İyi derece İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, karar alma, yaratıcılık, hedef belirleme ve uygulama konularında yetkin,''Tedarik Zinciri Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Karaca Home Ankara Ankamall - Satış Danışmanı Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Home Ankara Ankamall - Satış DanışmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde Ankara Ankamall AVM'de yeni açılan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çorlu Orion Avm Tekirdağ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Çorlu Orion AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Çorlu Orion Avm'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Bursa Marka Park Avm Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Bursa Marka Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Marka Park Alışveriş Merkezi'nde yeni açılacak olan mağazamız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bursa Marka Park Avm Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Bursa Marka Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Marka Park Alışveriş Merkezi'nde yeni açılacak olan mağazamız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - City's Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - City's AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Nişantaşı City's Alışveriş Merkezi'nde yeni açılacak olan mağazamız için görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - İstinyepark İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - İstinyeparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinyepark Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Jumbo Bursa Marka Park AVM Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Jumbo Bursa Marka Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yeni açılacak olan Bursa Marka Park AVM'de ki mağazamızda görev alacak;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Bursa Marka Park AVM Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo Bursa Marka Park AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yeni açılacak olan Bursa Marka Park AVM'de ki mağazamızda görev alacak;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Jumbo İstanbul Forum İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Jumbo İstanbul ForumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Forum AVM içerisinde yer alan Jumbo mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı (Çorlu Avm) Tekirdağ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı (Çorlu Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tekirdağ Çorlu Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Olivium Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Olivium AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Olivium Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları StajyeriKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları Direktörlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin son sınıfında öğrenim gören veya yeni mezun, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Haftanın en az 3 günü ve uzun süreli staj yapabilecek, Stajyerler aranmaktadır...
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kasiyer - Marmara Forum İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - Marmara ForumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyer aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Starcity AVM İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Starcity AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Yenibosna Starcity AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren. Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Samsun) Samsun Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Samsun)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Samsun Bölgesi'nde  bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Manavgat Antalya AVM Antalya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Manavgat Antalya AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Manavgat Antalya AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren. Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bodrum) Muğla Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Bodrum)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bodrum Avenue? AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Edremit Novada AVM Balıkesir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Edremit Novada AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Edremit Novada AVM'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren. Satış Danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Yurtdışı Satış UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin dış ticaret bölümlerinden mezun,Perakende sektöründe satış konusunda min 2 yıl deneyimli,Yurtdışı satış koordinasyon, organizasyon süreçlerine hakimİyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak Arapca bilen,MS Office ve Axapta Programlarını etkin olarak kullanabilen,Müşteri odaklı, proaktif davranabilen, iletişim becerisi gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift / Vna Operatörü İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Forklift / Vna OperatörüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere,En az LİSE mezunu, G sınıfı sürücü belgesine sahip veya MEB onaylı FT Operatörü sertifikası bulunan,Forklift vaya Vna kullanımında en az 2 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Jumbo İstanbul Viaport Kurtköy İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Jumbo İstanbul Viaport KurtköyKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Viaport Kurtköy AVM'de yer alan Jumbo mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sipariş Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Sipariş Takip UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
En az yüksekokul mezunu, Sipariş takip ve yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Pelican Avm) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Pelican Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Pelican ve Torium Avm'de yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu(Emsan) İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Satış Sorumlusu(Emsan)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Emsan'da istihdam edilmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü En az 3 yıl Dayanıklı Tüketim sektöründe fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan,Tahsilat tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Bölge Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Depo ElemanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Hadımköy'deki Lojistik Depomuzda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Depo ve sevkiyat konusunda tecrübeli, El terminali kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sağlık durumu depoda çalışmaya engel teşkil etmeyen, Ekip çalışmasına yatkın        Depo Elemanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bakırköy Carousel AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Bakırköy Carousel AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bakırköy Carousel Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Adapazarı Serdivan AVM Sakarya Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Adapazarı Serdivan AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Adapazarı Serdivan  AVM'deki mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı - Gaziantep Gaziantep Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı - GaziantepKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mağazalarda görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe görsel düzenleme üzerine en az 1 yıl deneyimli, Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Moda ve trendleri takip eden, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep veya çevre illerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzman yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma Uzman yardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home' da görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Perakende/tekstil sektöründe satın alma süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Satın   alma ve tedarikçi değerlendirme konularına hakim, Tercihen Axapta ERP modülü kullanım bilgisine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Takipci, sonuç odaklı çalışabilen B Sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış. Satın Alma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Muhasebe Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl ilgili pozisyonda deneyim sahibi, Tercihen tecrübelerinde e fatura ve e arşiv faturalama süreçleri bulunan, Herhangi bir ERP programı kullanım tecrübesi,  Avrupa yakasında ikamet ediyor olması, (B.düzü, Avcılar, Esenyurt, K.çekmece, Yenibosna, Bahçelievler, Halkalı, Bakırköy...vb. başta olmak üzere.),Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması, Tercihen sigara kullanmayan, ''Ticari Muhasebe Uzman Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Horeca İhracat Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Horeca İhracat Proje UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Horeca kanalında satış deneyimli, tercihen otelcilik satış kanalında tecrübeli,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Tuzla Marina) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Tuzla Marina)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Tuzla Marina'da yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Avcılar Bölgesi İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Avcılar BölgesiKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Avcılar bölgesinde bulunan Avm'lerde yer alan mağazalarımız için;En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
PHP Yazılım UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, Php, MySQL dilleri ile geliştirme yapabilecek, Çok İyi derecede HTML5 ve CSS3 bilgisi olan, Javascript ve jQuery kütüphaneleri ile çalışmış, Tercihen AngularJS, Bootstrap vb. frameworkler kullanmış, Çok iyi derecede photoshop programını kullanabilen, Object Oriented ve MVC ile kod yazabilen, Front-End projelerde görev alabilecek, Git ve sürüm kontrol sistemi deneyimi olan, Mobil Uygulama ve Frameworklere ilgisi olan, Kendisini geliştirebilecek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Elazığ Elazığ Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - ElazığKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Elazığ'da yeni açılacak olan  mağazamız için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Dönemsel Antalya, Balıkesir... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - DönemselKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bodrum, Edremit ve Manavgat'da bulunan mevcut mağazalarımızda yaz aylarında dönemsel olarak görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Çanakkale Çanakkale Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - ÇanakkaleKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Çanakkale'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Denizli Forum Avm Denizli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Denizli Forum AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Denizli Forum Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmir İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmirKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İzmir'de bulunan mevcut mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Manisa Magnesia Avm Manisa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Manisa Magnesia AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Manisa Magnesia Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Marmara Forum İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Marmara ForumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Marmara Forum mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yeni açılacak alan İstanbul Etiler Nispetiye Cadde Horeca Satış Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi,Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı - Marmara Bölge İstanbul(Avr.), ... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı - Marmara BölgeKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup firmalarımızdan Emsan bünyesinde görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, Öncelikli olarak züccaciye sektöründe bayi / mağaza kanalında görsel düzenleme üzerine en az 2 yıl deneyimli,Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Moda ve trendleri takip eden, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Jumbo Emaar AVM İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü - Jumbo Emaar AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yer alan Emaar AVM'de ki mağazamızda görev alacak;Üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmişMS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilenPlanlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş Sorumluluk sahibi, kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Emaar AVM İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Emaar AVMKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo adına Emaar AVM içerisinde yeni açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kıdemli Maliyet Muhasebesi UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun,Üretim sektöründe, tercihen tekstil üretim alanında en az 3 yıl deneyimli,ERP programlarını (tercihen Axapta 2009 ya da 2012) iyi derecede kullanabilen,  Ms Office programlarını (Excel) çok iyi derecede kullanabilen, Sayısal veriler ile çalışma ve yorumlama becerisi gelişmiş, Planlama ve takip becerisi yüksek, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Perlavista-Atirus Avm) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Perlavista-Atirus Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Perlavista ve Atirus mağazalarımızda  görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı( Forum İstanbul AVM) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı( Forum İstanbul AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Forum İstanbul Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - Bursa Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Kasiyer - BursaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Kasiyerlik deneyimi olan (Tercihen IBM kasa kullanmış), Dikkatli, Güleryüzlü Kasiyerler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özdilek ve MetroCity AVM) İstanbul(Avr.), ... Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Özdilek ve MetroCity AVM)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Özdilek ve MetroCity Avm'lerde yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Emaar Square Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı - Emaar Square AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Yeni açılacak olan Emaar Square Avm'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Ümraniye Canpark Avm İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Ümraniye Canpark AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Ümraniye Canpark Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - (Edirne Erastapark) Edirne Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - (Edirne Erastapark)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Edirne Erastapark AVM'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Sefaköy Armonipark İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Sefaköy ArmoniparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Sefaköy Armoni Park mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Elemanı( Engelli) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ofis Elemanı( Engelli)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İdari İşler, İnsan Kaynakları, Muhasebe vb departmanlara destek olacak, Gelen giden evrak takibini yapacak, Kargoların dağıtımını ve gönderimini  sağlayacak Ofis Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bursa Zafer Plaza Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Bursa Zafer PlazaKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Zafer Plaza ve Bursa Marka Avm'de yeni açılacak olan mağazalarımızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Emaar Square) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Emaar Square)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Emaar Square Avm'de yeni açılacak olan mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karaca Home Edirne - Satış Danışmanı Edirne Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Home Edirne - Satış DanışmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde Edirne'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karaca Home İzmir Optimum - Satış Danışmanı İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Home İzmir Optimum - Satış DanışmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Karaca Home bünyesinde İzmir Optimum AVM'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Marmara Park İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Marmara ParkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde yeni açılacak olan Marmara Park AVM'de ki mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı(212 Outlet Avm) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı(212 Outlet Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Home 212 Outlet Avm mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Ordu Novada Avm) Ordu Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Ordu Novada Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ordu Novada Avm de yeni açılacak olan mağazalarımız  için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Ordu Novada Avm) Ordu Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Ordu Novada Avm)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ordu Novada Avm'de açılacak olan mağazamız için;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Mall of İstanbulKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mall of İstanbul Avm'de yer alan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Mardin Movapark Mardin Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Mardin MovaparkKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Mardin Movapark AVM'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Diyarbakır Diyarbakır Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - DiyarbakırKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Diyarbakır Ninovapark ve Diyarbakır Forum Avm'de  bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Gebze Center Kocaeli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Gebze CenterKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Gebze Center Avm'de  bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (İstanbul Avrupa Yakası) İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (İstanbul Avrupa Yakası)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakasındaki mağazalarımız  için,En az Lise mezunu, Mağazacılıkta en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, Mağaza Müdürü aranmaktadır...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Ankara Bölgesi) Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Mağaza Müdürü (Ankara Bölgesi)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Ankara bölgesinde ki mağazalarımız için  mağaza müdürü olarak görevlendirilecek olan,Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş,MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bağdat Cadde) İstanbul(Asya) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı (Bağdat Cadde)Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bağdat Cadde mağazamız için;En az lise mezunu veya aktif açık lise öğrencisi, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Bursa Anatolium Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Bursa AnatoliumKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Anatolium Avm'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kent Plaza Avm Bursa Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Kent Plaza AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Bursa Kent Plaza Avm'de bulunan mağazamızda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Vialand Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - Vialand AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Vialand Avm'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış deneyimi olan, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İstinye Park Avm İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İstinye Park AvmKaraca San. ve Tic. A.Ş.
İstinye Park Avm'de yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Müdürü Ankara Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge MüdürüKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere,  Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış yönetimi konusunda deneyim sahibi,Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Saha satış tecrübesi olan, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Müşteri ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman Yardımcısı İzmir Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Jumbo Horeca Bölge Satış Uzman YardımcısıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Grup şirketlerimizden Jumbo İzmir Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere,Lisans mezunu, Turizm ve Otelcilik kanalında özellikle Horeca bölge satış faaliyetleri konusunda deneyim sahibi,Saha satış tecrübesi olan, Horeca & Gastronomi sektörünün pazar dinamiklerine hakim, Müşteri ve çözüm odaklı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü, güçlü insan ilişkilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - Vialand İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı - VialandKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Vialand Avm'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu 20-30 yaş aralığında Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli Takım çalışmasına uyumlu Fiziksel olarak çalışabilecek Depo elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İzmit Real Kocaeli Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Satış Danışmanı - İzmit RealKaraca San. ve Tic. A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi,İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Karaca San. ve Tic. A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıKaraca San. ve Tic. A.Ş.
Karaca Grup Şirketleri İnsan Kaynakları Departmanı'nda görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel ve Özlük işlerinin tüm süreçlerinde minimum 3 yıl tecrübeli,  İş Kanunu ve SGK uygulamaları hakkında bilgi sahibi, ERP programlarını aktif olarak kullanabilen, ( Özellikle Axapta )  Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı