Karahan Grup 

Şirket Bilgileri

height=

Karahan Grup

  

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuKarahan Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Karahan Grup
Ön Muhasebe ElemanıKarahan Grup
BA-BS ve C/H Mutabakatlarının gerçekleştirilmesi Fatura takibi vegirişleri , En az lise tercihen ticaret lisesi mezunu bayan muhasebe elemanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İstanbul(Avr.) Karahan Grup
Endüstri MühendisiKarahan Grup
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun İyi seviyede İngilizce bilen 30 yaşını aşmamış Üretim sistemleri konusunda bilgili Tecrübeli ya da yetiştirmek üzere İleri seviyede excel bilgisi ve hakimiyeti olan Raporlama konusunda başarılı Analitik düşünebilen Endüstri Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SEKRETER İstanbul(Avr.) Karahan Grup
SEKRETERKarahan Grup
Telefon trafiğinin yönetilmesi, Kargo, kurye takibinin gerçekleştirilmesi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarının yapılması, Firmaya gelen misafirlerin kaydının tutulması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Vize başvuruları için gerekli evrakların hazırlanıp, acenteye göndererek takibinin yapılması,Gelen e-mail ve fax'ların ilgili kişilere yönlendirilmesi. En az lise mezunu, diksiyonu düzgün, prezantabl aday alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ DEPO SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Karahan Grup
KUMAŞ DEPO SORUMLUSUKarahan Grup
En az lise mezunu Depodaki veri girişlerini yapabilecek Bilgisayar bilgisi iyi Sentez XL  programını kullanabilen Askerliğini yapmış 25-40 yaş arası erkek aday Tercihen Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe çalışmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ Şanlıurfa Karahan Grup
KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİKarahan Grup
Minimum 5 yıl tecrübeli Kalite Güvence çalışma tekniklerini, istatistiki proses kontrol yöntemlerini bilenİyi derecede dikim teknik bilgisine sahip Yeterli derecede kalıp bilgisi olan B sınıfı sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı