Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


www.karel.com.tr 

 
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.Karel Elektronik A.Ş.,1986 yılında, telekomünikasyon sektöründe, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ülkemiz şartlarına en uygun sistemleri tasarlamak ve üretmek amacıyla, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur.
Karel misyonunu, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürün geliştirmek ve bu ürünlere paralel olarak pazar yaratmak, pazarı büyütmek, satış ve satış sonrası hizmetleri organize etmek olarak belirlemiştir. Şirket istikrarlı performansı, sektöre getirdiği yüksek standartlar, %50'yi aşan pazar payı ve pazar oluşturucu rolü ile sektörün lideri konumundadır. Karel’in başlıca faaliyet alanları;
Elektronik Haberleşme Ürünleri Tasarım ve Üretimi,
Elektronik Kart Üretim Hizmetleri,
Telekomünikasyon Altyapı Hizmetleri,
Savunma Sanayi Tasarım ve Üretim Hizmetleri,
Görüntülü İletişim - Güvenlik Sistemleri üzerinedir.
 
Ürünler 
Karel; Savunma Sanayi Projeleri kapsamında, uluslararası ve ulusal güvenlik standartlarını içerecek şekilde üretimden Ar-ge’ye her aşamada hizmet vermektedir. Bu bağlamda; alt sistem tasarımları, elektronik kart tasarımları, sistem ara yüzü yazılımı tasarımları, elektronik kartlar için gömülü yazılım tasarımları, test planlarının hazırlanması, elektronik kart üretimi, ICT ve fonksiyonel testlerin yapılması gibi çalışmalar yürütülmektedir.
Elektronik Kart Üretimi faaliyetleri, Aselsan, Roketsan, Tai vb. Savunma Sanayi firmalarının yanı sıra, beyaz eşya sektöründe de yürütülmektedir. Hizmet verilen firmalar arasında, Türkiye’de Arçelik, Beko, yurtdışında Applied Energy, INCA gibi markalar bulunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında; ara mamul olarak beyaz eşya elektronik kartları, modem kartları vb. bulunmaktadır.
Telekomünikasyon faaliyetleri kapsamında; Kurumsal Projeler Grubumuz , Telekomünikasyon Ekipmanları Tedariği, Survey, Montaj, Devreye alma, Fiber Optik Transmisyon Sistemleri, IP Radyo Link (R/L), Mobese Kameraları ve Kent Güvenlik Sistemleri üzerine eğitim ve servis sonrası hizmetleri vermektedir. Türk Telekom, Turkcell ve Superonline, Aselsan.Net gibi şirketlerden alınan projeler, planlamadan kuruluma kadar anahtar teslim bir anlayışla yürütülmekte ve bu projeler kapsamında Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan baz istasyonlarının bakım – çözüm ortaklığı titiz bir anlayışla müşterilerimize sağlanmaktadır.
Karel'in haberleşme ürünleri yelpazesi çeşitli kapasitelerde elektronik telefon santrallerini ve bu santrallerle birlikte kullanılabilen özel telefon setlerini, sesli yanıt sistemlerini, bilgisayar arabirimlerini, özel amaçlı haberleşme ürünlerini ve telsiz haberleşme arabirimlerini içermektedir. Ürün sunumu faks cihazları, robot operatör sistemleri ve telsiz telefonlarla zenginleştirilmiştir. 
Ek olarak; Karel'in ürün çeşitleri arasında; tümleşik iletişim, çağrı merkezleri, entegrasyon ürünleri, CCTV, hırsız / yangın alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleri de yer almaktadır.
 
 
Satış-Pazarlama
Yaklaşık 400.000 adet kurulu PABX sistemi; yıllık ortalama 450.000 adet hat/ 30.000 adet sistem satışı; küçük santral pazarında %75 ve toplam santral pazarındaki %50 payı ile Karel Türkiye'de PABX pazarının lideridir. 
Faks, telsiz telefon ve standart telefon pazarlarının her birinde %10 pazar payına sahiptir.
Karel; Savunma Sanayi ve GSM sektöründe de pek çok ihaleye girmekte ve alınan projeler doğrultusunda geniş çaplı çalışmalar yürütmektedir.
Karel'in yurt içi satış ve satış sonrası hizmet organizasyonu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Van'daki ana birimlere bağlı olarak çalışan tüm yurda yayılmış 250'yi aşkın, deneyimli Yetkili Satıcıdan oluşmaktadır.
 
İhracat Faaliyetleri 
Haberleşme sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Karel, 1990 yılından itibaren yurt dışı pazarlara da yönelmiştir. Bu amaca yönelik pazarlama yatırımları ve kalite, fiyat ve teknolojik açıdan rekabet şansına sahip ürünleri sayesinde bugün aralarında İspanya, Portekiz, Yunanistan gibi Avrupa ülkeleri de olmak üzere 20'den fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç etmektedir.
 
Özel Projeler
Karel, standart ürünlerinin yanı sıra, Türk Telekom, Aselsan gibi kamu kuruluşları ve güvenlik güçlerinin talepleri doğrultusunda anahtar teslimi sistemler ve ürünler de sunmaktadır. Bu çalışmalarda satış sonrası destek hizmetleri de Karel tarafından verilmektedir. Ayrıca, gerekli durumlarda, talepleri karşılamak amacıyla yurtdışı ve yurtiçinden teknoloji ve çözüm sağlayıcı iş ortaklarıyla birlikte çalışılmakta ve bu firmalarla stratejik işbirlikleri gerçekleştirmektedir.
 
Personel Profili
Karel, İstanbul Genel Müdürlük, Ankara Sincan Üretim Tesisleri (OSB), Bilkent Cyberpark Ar-Ge Merkezi, İzmir, Antalya, Bursa, Van, Gaziantep Bölge Müdürlükleri olmak üzere toplam 8 lokasyonda faaliyet göstermektedir. Karel genelinde 1500’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çalışanların % 21’i üniversite / yüksek lisans / doktora, % 74’ü lise / meslek lisesi/ meslek yüksek okulu eğitimi almıştır.

Ar-Ge Faaliyetleri
Kuruluşundan bu yana elektronik sektöründe teknolojik birikimin firma bünyesinde özümsenmesi ve rekabet gücü yüksek ürünler-çözümler oluşturulması ilkesini benimseyen ve herhangi bir lisans veya know-how bağımlılığı olmayan Karel, her tür elektronik tasarımı yapabilecek ve doğrulayabilecek eleman ve ekipman gücü ve bilgi birikimine sahiptir.
Yeni ürün ve sistem geliştirme faaliyetleri, Ankara Bilkent Cyberpark’ta  bulunan Karel Ar-Ge bünyesinde yürütülmektedir.
90’I aşkın mühendis çalışanıyla Karel Ar-Ge, Haberleşme Elektroniği ve Endüstriyel Elektronik sektöründe, mühendislik gücü, ekipman ve bilgi birikimi açısından Türkiye ortalamasının üzerinde çok saygın bir konuma sahiptir.
 
Üretim Tesisleri
Karel'in Ankara OSB'de 13.000 m2' si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alana kurulu tesislerindeki Üretim Tesisleri’nde, üretim, üretim planlama, satınalma, kalite ve insan kaynakları faaliyetleri yürütülmektedir. Üretim için en son teknoloji dizgi ve test makinaları kullanılmakta; yatay, dikey ve yüzey monte teknolojileri uygulanmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.karel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
YemekhaneKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İNŞAAT TEKNİSYENİ Adana, Bursa, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liseleri veya  Meslek Yüksek Okulların İnşaat bölümünden mezun, Güvenlik Kamera Sistemleri ve Aydınlatma Altyapısı üzerine 5 yıl aktif saha deneyimi,Enerji Direği , Güvenlik Kamera Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi ve kontrol deneyimi,Saha çalışmalarında kullanılacak boru, menhol ve kablo gibi malzeme tespiti ve ihtiyaca göre alt yapı çalışmalarında kazı alanında hazır bulunmasının sağlanması,  Sistem odası inşaat tadilat çalışmaları deneyimi, İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (1.Bölge) Adana, Bursa, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM VE TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde en az 5 yıl tecrübeli, Sorumlu olduğu projelerde Sistem Mühendisliği ve Bakım Onarım konularında deneyim kazanmış,Sistem mühendisliği standartları hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KART TASARIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KART TASARIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ORCAD, PCAD, ALTIUM, MENTOR programlarından en az birini kullanabilen, Kütüphane tanımlama (Sembol, Footprint) konusunda yetenekli, PCB tasarımı konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Mühendisler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge) Adana, Balıkesir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik/ Elektronik Haberleşme bölümünden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word , Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HARİTA TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
HARİTA TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksekokulları Harita / Harita – Kadastro bölümlerinden mezun, Tercihen Mesleki yeterlilik belgesi olan (Ustalık Belgesi), Tercihen Netcad ve AutoCAD programlarına hakim, İmar planı uygulamalarında tecrübe sahibi, Proje okuyabilen, İl/İlçe kapsamında montaj yapılacak nokta ve kazı güzergahlarının belirlenmesi ve projelendirlilmesi,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KİRALAMA SAHA PERSONELİ Ankara, Eskişehir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA SAHA PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversite Mezunu olan,Mobil Şebeke sahaları ve Enerji hatları lokasyonları kiralaması konusunda tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,   İkna kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne dikkat eden,Takım çalışmasına uygun,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, SRC belgesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik, Elektrik / Elektronik, vb. bölümlerinden mezun,Vardiyalı çalışmaya veya fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlikle ilişiği olmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ AR-GE MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KONTROL SİSTEMLERİ AR-GE MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Merkezi, Kontrol Sistemleri ekibinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip mühendis aranmaktadır.- Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- C ve C++ programlama dillerine hakim;- Gömülü yazılım ve donanım konusunda 2 -3 yıllık iş deneyimine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış.Not: Adayların teknik bilgi düzeyleri değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAVUNMA SANAYİİ ÜRETİM TEST MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SANAYİİ ÜRETİM TEST MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin savunma sanayi projelerinde değerlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip mühendis aranmaktadır.• Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Tercihen; test sistemi oluşturma, test arıza arama ve onarım konularında tecrübe sahibi,• Çok iyi seviyede İngilizce bilen Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Elektronik kart ve cihaz üretimi konularında bilgi sahibi olmak, IPC standartları hakkında bilgi sahibi olmak, MS Office programlarını kullanabilen İşe karşı motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda çalışmaya  ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Güvenlik soruşturma engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAVUNMA SANAYİ ÇÖZÜMLERİ TEST MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SANAYİ ÇÖZÜMLERİ TEST MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Savunma Sanayi Çözümleri Direktörlüğü kapsamında görevlendirilecek;Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Test donanım ve yazılımlarının tasarlanması konusunda tecrübeli, Tercihen çevre koşulları ve EMI / EMC testlerine katılım konusunda tecrübeli,Tercihen savunma sanayii test alanında tecrübe sahibi, Tercihen DO-160, Mil-STD-810, Mil-STD-461, Mil-STD-1275, Mil-STD-704 standartları hakkında bilgi sahibi,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için  askerlik hizmetini tamamlamış, Test Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAVUNMA SANAYİİ İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SANAYİİ İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- İngilizce eğitim veren Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,- Savunma Sanayii sektöründe iş geliştirme deneyimine sahip,- Proje yönetim süreçleri konusunda tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,- İletişim yeteneği kuvvetli,- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı olarak yetiştirilmek üzere;·  Düz Lise mezunu,·  Vardiyalı ve fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek,·  Ankara’da Sincan, Fatih, Eryaman, Etimesgut, Batıkent, Etlik, Keçiören semtlerinde ikamet eden,·  Erkek adaylar için; tercihen askerlik hizmetini tamamlamışadaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Tesislerinde ' Engelli Personel İstihdamı' kapsamında görevlendirilmek üzere,Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan;Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı; En az lise mezunu, Üretim alanında çalışmaya istekli, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve fazla mesai ile üretim şartlarında çalışabilecek,- Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge) Amasya, Çorum, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar vb. bölümünden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word, Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 5 yıl tecrübesi olan,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- İngilizce eğitim veren üniversitelerin Elektrik - Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümünlerinden mezun,- Son teknolojiye dayanan gerçek zamanlı sistemler için yazılım tasarımı konusunda çalışmaya istekli,- Tercihen C, C++ programlama dillerini bilen,- Temel Linux bilgisine sahip ve Linux işletim sistemi üzerinde programlama bilgisi olan,- Tercihen paket anahtarlamalı ağlar ve VOIP bilgisine (SIP, SDP, TCP/IP, IPv6) sahip,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. mühendis aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRONİK DEVRE TASARIMI MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK DEVRE TASARIMI MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İngilizce eğitim veren üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektronik malzeme ve devre çalışma prensipleri bilgisine sahip, Simulasyon ve devre çizimi araçlarını kullanabilen, Devre tasarımı konusunda tecrübeli ve/veya proje geliştirmiş, Araştırma - geliştirme konularında kariyer yapmaya ve yeni teknolojileri öğrenmeye istekli,Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM HELP DESK PERSONELİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM HELP DESK PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI ) arızasında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen,Transmisyon ekipmanları (radyolink, aggregator, SDH, DXX) arıza bakımında tecrübeli, saha çalışanlarına telefonla bu ekipmanlar hakkında teknik destek verebilecek,Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Alarm izleme ve analiz yeteneğine sahip, saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Maximo süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM KLİMA TEKNİSYENİ Amasya, Ankara... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM KLİMA TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar, Makine, İnşaat), Klima bakım ve onarımı alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM JENERATÖR TEKNİSYENİ Amasya, Ankara... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM JENERATÖR TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, OG/AG arıza bakım işlerinde en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen EKAT belgesine sahip, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, 7/24 enerji arıza bakım müdahalesi yapabilecek, jeneratör desteği verebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRONİK BİLEŞEN / KOMPONENT MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK BİLEŞEN / KOMPONENT MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektronik tasarım süreçlerinde ve hammadde/ malzeme seçimi süreçlerinde deneyimli,İletişim becerileri yüksek, global bakış açısına sahip, Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, araştırma yapmaya istekli, Analitik düşünebilme ve analiz yapabilme yeteneğine sahip, İleri seviyede yazılı, sözlü İngilizce bilgisi, pratiği olan, B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış, Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 10 yıl tecrübeli,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ELK. DONANIM TASARIMI VE GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELK. DONANIM TASARIMI VE GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gömülü yazılım (ARM, 8051, DSP) deneyimine sahip, Mikro denetleyici dersi almış, Şematik ve PCB tasarımı konularında bilgili, Orcad, Altium, Mentor vb. araçlarının en az birini kullanmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın; proje yönetimi süreçlerine özenli, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM TEST MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM TEST MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Elektronik Üretim Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;İngilizce eğitim yapan üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen test sistemi oluşturma, test arıza arama ve onarım konularında tecrübe sahibi,Tercihen Nl LabView ve Teststand programlarıkonusunda bilgi sahibi, Tercihen On Board Programming ve IC programmerkonularında bilgi sahibi, Tercihen ICT ve MDA test sistemleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, aktif olarak araç kullanabilen.Üretim Test Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL ŞEBEKE OPERASYON MERKEZİ (NOC) TEKNİSYEN İstanbul(Avr.), ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
DÖNEMSEL ŞEBEKE OPERASYON MERKEZİ (NOC) TEKNİSYENKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Hizmet verdiğimiz Türkiye’nin önde gelen GSM operatörünün yönetilebilir hizmetler projesinde 1 yıl süreyle görev yapmak üzere;Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezunRAN ekipmanları (BTS, node-B, BSC, RNC) arıza bakımında tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen, bu konuda teknik destek verebilecek,Transport ekipmanları (router, switch) hakkında bilgi sahibi, tercihen arıza bakımında çalışmış,LTE şebekeleri hakkında temel bilgi sahibi, Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, Tercihen GSM indoor saha tecrübesine sahip, GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Alarm izleme ve analiz yeteneğine ve saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Maximo / Atlas süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, İstanbulda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMAN YARDIMCISI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SATINALMA UZMAN YARDIMCISIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Hammadde Satınalma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;         Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, Tercihen Oracle kullanma tecrübesi olan, Müzakere yeteneği kuvvetli, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Tercihen problem çözme ve analiz yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Satınalma Uzman Yardımcısı istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞOFÖR Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ŞOFÖRKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,- Büyük otobüs kullanma tecrübesi olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış/muaf,- SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Önemli Not: Otobüs kullanma tecrübesi olmayan adaylar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu nedenle özgeçmişinize kullanmış olduğunuz araçların modellerini lütfen yazınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
DEPO ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,- Lojistik ve depo işinde çalışmaya istekli,- Bilgisayar kullanabilen; Word, Excel ve benzeri ofis programlarını kullanmış,- Tercihen ERP sistemini kullanmış,- Tercihen forklift ehliyetine sahip,- Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEMİZLİK GÖREVLİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
TEMİZLİK GÖREVLİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Üretim Tesislerimizde görevlendirilmek üzere;- Fabrika ve ofislerin temizlik görevlerinde çalışabilecek,- Ofis malzemelerinin taşınması, sevkiyatlarda malın araca doldurulup boşaltılması ve benzeri görevleri yerine getirebilecek,- Temizlik kimyasalları kullanımında tecrübeli,- Temizlik otomat makinalarını kullanabilen (Cila makinası,sürücülü makine vs),- Yetenekleri ölçüsünde küçük çaplı tamirat işlerini (kaynak vb.) yürütebilecek, İdari İşler Görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı