Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


www.karel.com.tr 

 
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.Karel Elektronik A.Ş.,1986 yılında, telekomünikasyon sektöründe, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ülkemiz şartlarına en uygun sistemleri tasarlamak ve üretmek amacıyla, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur.
Karel misyonunu, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürün geliştirmek ve bu ürünlere paralel olarak pazar yaratmak, pazarı büyütmek, satış ve satış sonrası hizmetleri organize etmek olarak belirlemiştir. Şirket istikrarlı performansı, sektöre getirdiği yüksek standartlar, %50'yi aşan pazar payı ve pazar oluşturucu rolü ile sektörün lideri konumundadır. Karel’in başlıca faaliyet alanları;
Elektronik Haberleşme Ürünleri Tasarım ve Üretimi,
Elektronik Kart Üretim Hizmetleri,
Telekomünikasyon Altyapı Hizmetleri,
Savunma Sanayi Tasarım ve Üretim Hizmetleri,
Görüntülü İletişim - Güvenlik Sistemleri üzerinedir.
 
Ürünler 
Karel; Savunma Sanayi Projeleri kapsamında, uluslararası ve ulusal güvenlik standartlarını içerecek şekilde üretimden Ar-ge’ye her aşamada hizmet vermektedir. Bu bağlamda; alt sistem tasarımları, elektronik kart tasarımları, sistem ara yüzü yazılımı tasarımları, elektronik kartlar için gömülü yazılım tasarımları, test planlarının hazırlanması, elektronik kart üretimi, ICT ve fonksiyonel testlerin yapılması gibi çalışmalar yürütülmektedir.
Elektronik Kart Üretimi faaliyetleri, Aselsan, Roketsan, Tai vb. Savunma Sanayi firmalarının yanı sıra, beyaz eşya sektöründe de yürütülmektedir. Hizmet verilen firmalar arasında, Türkiye’de Arçelik, Beko, yurtdışında Applied Energy, INCA gibi markalar bulunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında; ara mamul olarak beyaz eşya elektronik kartları, modem kartları vb. bulunmaktadır.
Telekomünikasyon faaliyetleri kapsamında; Kurumsal Projeler Grubumuz , Telekomünikasyon Ekipmanları Tedariği, Survey, Montaj, Devreye alma, Fiber Optik Transmisyon Sistemleri, IP Radyo Link (R/L), Mobese Kameraları ve Kent Güvenlik Sistemleri üzerine eğitim ve servis sonrası hizmetleri vermektedir. Türk Telekom, Turkcell ve Superonline, Aselsan.Net gibi şirketlerden alınan projeler, planlamadan kuruluma kadar anahtar teslim bir anlayışla yürütülmekte ve bu projeler kapsamında Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan baz istasyonlarının bakım – çözüm ortaklığı titiz bir anlayışla müşterilerimize sağlanmaktadır.
Karel'in haberleşme ürünleri yelpazesi çeşitli kapasitelerde elektronik telefon santrallerini ve bu santrallerle birlikte kullanılabilen özel telefon setlerini, sesli yanıt sistemlerini, bilgisayar arabirimlerini, özel amaçlı haberleşme ürünlerini ve telsiz haberleşme arabirimlerini içermektedir. Ürün sunumu faks cihazları, robot operatör sistemleri ve telsiz telefonlarla zenginleştirilmiştir. 
Ek olarak; Karel'in ürün çeşitleri arasında; tümleşik iletişim, çağrı merkezleri, entegrasyon ürünleri, CCTV, hırsız / yangın alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleri de yer almaktadır.
 
 
Satış-Pazarlama
Yaklaşık 400.000 adet kurulu PABX sistemi; yıllık ortalama 450.000 adet hat/ 30.000 adet sistem satışı; küçük santral pazarında %75 ve toplam santral pazarındaki %50 payı ile Karel Türkiye'de PABX pazarının lideridir. 
Faks, telsiz telefon ve standart telefon pazarlarının her birinde %10 pazar payına sahiptir.
Karel; Savunma Sanayi ve GSM sektöründe de pek çok ihaleye girmekte ve alınan projeler doğrultusunda geniş çaplı çalışmalar yürütmektedir.
Karel'in yurt içi satış ve satış sonrası hizmet organizasyonu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Van'daki ana birimlere bağlı olarak çalışan tüm yurda yayılmış 250'yi aşkın, deneyimli Yetkili Satıcıdan oluşmaktadır.
 
İhracat Faaliyetleri 
Haberleşme sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Karel, 1990 yılından itibaren yurt dışı pazarlara da yönelmiştir. Bu amaca yönelik pazarlama yatırımları ve kalite, fiyat ve teknolojik açıdan rekabet şansına sahip ürünleri sayesinde bugün aralarında İspanya, Portekiz, Yunanistan gibi Avrupa ülkeleri de olmak üzere 20'den fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç etmektedir.
 
Özel Projeler
Karel, standart ürünlerinin yanı sıra, Türk Telekom, Aselsan gibi kamu kuruluşları ve güvenlik güçlerinin talepleri doğrultusunda anahtar teslimi sistemler ve ürünler de sunmaktadır. Bu çalışmalarda satış sonrası destek hizmetleri de Karel tarafından verilmektedir. Ayrıca, gerekli durumlarda, talepleri karşılamak amacıyla yurtdışı ve yurtiçinden teknoloji ve çözüm sağlayıcı iş ortaklarıyla birlikte çalışılmakta ve bu firmalarla stratejik işbirlikleri gerçekleştirmektedir.
 
Personel Profili
Karel, İstanbul Genel Müdürlük, Ankara Sincan Üretim Tesisleri (OSB), Bilkent Cyberpark Ar-Ge Merkezi, İzmir, Antalya, Bursa, Van, Gaziantep Bölge Müdürlükleri olmak üzere toplam 8 lokasyonda faaliyet göstermektedir. Karel genelinde 1500’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çalışanların % 21’i üniversite / yüksek lisans / doktora, % 74’ü lise / meslek lisesi/ meslek yüksek okulu eğitimi almıştır.

Ar-Ge Faaliyetleri
Kuruluşundan bu yana elektronik sektöründe teknolojik birikimin firma bünyesinde özümsenmesi ve rekabet gücü yüksek ürünler-çözümler oluşturulması ilkesini benimseyen ve herhangi bir lisans veya know-how bağımlılığı olmayan Karel, her tür elektronik tasarımı yapabilecek ve doğrulayabilecek eleman ve ekipman gücü ve bilgi birikimine sahiptir.
Yeni ürün ve sistem geliştirme faaliyetleri, Ankara Bilkent Cyberpark’ta  bulunan Karel Ar-Ge bünyesinde yürütülmektedir.
90’I aşkın mühendis çalışanıyla Karel Ar-Ge, Haberleşme Elektroniği ve Endüstriyel Elektronik sektöründe, mühendislik gücü, ekipman ve bilgi birikimi açısından Türkiye ortalamasının üzerinde çok saygın bir konuma sahiptir.
 
Üretim Tesisleri
Karel'in Ankara OSB'de 13.000 m2' si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alana kurulu tesislerindeki Üretim Tesisleri’nde, üretim, üretim planlama, satınalma, kalite ve insan kaynakları faaliyetleri yürütülmektedir. Üretim için en son teknoloji dizgi ve test makinaları kullanılmakta; yatay, dikey ve yüzey monte teknolojileri uygulanmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.karel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
YemekhaneKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve fazla mesai ile üretim şartlarında çalışabilecek,- Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞOFÖR Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ŞOFÖRKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,- Büyük otobüs kullanma tecrübesi olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış/muaf,- SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip,- Yapracık veya Sincan'da ikamet eden, Önemli Not: Otobüs kullanma tecrübesi olmayan adaylar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu nedenle özgeçmişinize kullanmış olduğunuz araçların modellerini lütfen yazınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Ankara - Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Üretim Tesislerimiz'de görevlendirilmek üzere;·         En az MYO mezunu,·         Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,·         5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip,.         Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi,.         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyet belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,.         Sincan ve çevre semtlerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL ŞEBEKE OPERASYON MERKEZİ (NOC) TEKNİSYEN İstanbul(Avr.), ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
DÖNEMSEL ŞEBEKE OPERASYON MERKEZİ (NOC) TEKNİSYENKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Hizmet verdiğimiz Türkiye’nin önde gelen GSM operatörünün yönetilebilir hizmetler projesinde 1 yıl süreyle görev yapmak üzere;Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezunRAN ekipmanları (BTS, node-B, BSC, RNC) arıza bakımında tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen, bu konuda teknik destek verebilecek,Transport ekipmanları (router, switch) hakkında bilgi sahibi, tercihen arıza bakımında çalışmış,LTE şebekeleri hakkında temel bilgi sahibi, Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, Tercihen GSM indoor saha tecrübesine sahip, GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Alarm izleme ve analiz yeteneğine ve saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Maximo / Atlas süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, İstanbulda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge) Adana, Balıkesir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik/ Elektronik Haberleşme bölümünden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word , Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik, Elektrik / Elektronik, vb. bölümlerinden mezun,Vardiyalı çalışmaya veya fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlikle ilişiği olmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENTEGRE LOJİSTİK DESTEK MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENTEGRE LOJİSTİK DESTEK MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Entegre Lojistik Destek veya ELD dokümantasyon ve süreçleri konusunda 3-6 yıl tecrübe sahibi,MTBF, MTTR araçları hakkında bilgi sahibi, Proje yönetimi ve takibi konularında deneyimi olan, Savunma Sanayii alanında projelerinde çalışmış,  Tercihen Windchill, Doors, EA, Rational CC ve CQ araçları bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Güçlü iletişim yeteneği olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 10 yıl tecrübeli,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge) Amasya, Çorum, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar vb. bölümünden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word, Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde en az 5 yıl tecrübeli,Sorumlu olduğu projelerde Sistem Mühendisliği ve Bakım Onarım konularında deneyim kazanmış,Sistem mühendisliği standartları hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl aktif saha tecrübesi olan, Enerji Direği, Güvenlik Kamerası Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi  yapmış,Daha önce Sistem odası inşaat tadilat çalışmalarında bulunmuş, İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
•Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde 5 yıl proje ve saha uygulamalarında aktif saha deneyimi,•Enerji Direği, Güvenlik Kamera Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı çalışmaları konusunda iş takibi ve kontrol deneyimi,•Saha çalışmalarında kullanılacak boru, menhol ve kablo gibi malzeme tespiti ve ihtiyaca göre alt yapı çalışmalarında sahada hazır bulunmasının sağlanması, •Seyahat engeli bulunmayan, •B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM ALTYAPI İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİ Erzurum Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM ALTYAPI İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Klima Bakım ve Onarımı alanında en az 3 yıl deneyimli MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyehat engeli olmayan. Tercihen ekat belgesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizde yazılım geliştirme konusunda çalışmak üzere;Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın; proje yönetimi süreçlerine özenli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Mühendis istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GİRİŞ KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GİRİŞ KALİTE KONTROL TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Kalite Güvencesi Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulların Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,İş tanımında belirtilen benzer görevlerde az 2 yıl tecrübeli, Elektronik malzemeler ve giriş kalite kontrol süreçleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEST TEKNİSYENİ - SAVUNMA SANAYİİ ÇÖZÜMLERİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
TEST TEKNİSYENİ - SAVUNMA SANAYİİ ÇÖZÜMLERİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Ar-Ge Merkezi'nde değerlendirilmek üzere;- Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik / Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,- Cihaz montaj/demontaj bilgisi ve kabiliyeti olan,- İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,- Elektronik malzeme bilgisi olan,- Test ve ölçüm cihazlarına hakim,- Seyahat engeli bulunmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Savunma Sanayii projelerinde çalışmış,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Aktif araç kullanabilen,- Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan,- Alanında en az 4 yıllık Test deneyimi olan,- En az Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip, Adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı olarak yetiştirilmek üzere;·  Düz Lise mezunu, ·  Vardiyalı ve fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek,·  Ankara’da Sincan, Fatih, Eryaman, Etimesgut, Batıkent, Etlik, Keçiören semtlerinde ikamet eden,·  Erkek adaylar için; tercihen askerlik hizmetini tamamlamışadaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Tesislerinde ' Engelli Personel İstihdamı' kapsamında görevlendirilmek üzere,Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan;Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı; En az lise mezunu, Üretim alanında çalışmaya istekli, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı