Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


www.karel.com.tr 

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye'de elektronik telefon santrali pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye'nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Bugün Türkiye’nin 30’dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır. Dünyanın bilinen ve güvenilen kurumlarından Brand-Finance'ın hazırladığı "Türkiye'nin En Değerli 100 Markası" listesindeki markalardan biri olarak gösterilmektedir.

Karel Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşundan biridir. 1600'ü aşkın çalışanı olan, halka açık ve şeffaf bir kurumsal yönetime sahip Karel'in başarısı, telekomünikasyon gibi büyük Ar-Ge gücüne ve yatırıma ihtiyaç duyulan, az gelişmiş ülkelerin kullanıcı olarak bile bulunmadığı bir sektörde, gelişmiş ekonomilere sahip ülkelerin dünya devi üretici firmalarıyla rekabet ederek dünya ölçeğinde bir firma yaratması ile ölçülmektedir.
 
Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bugün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir. Türkiye’nin en önemli Bilişim araştırması olan ve her yıl yayınlanan Bilişim 500 Araştırması sonuçlarına göre Türkiye PBX kategorisi ve Türkiye Merkezli Üretici kategorisi birincisi seçilmiştir. Uluslararası araştırma raporlarına göre ise Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Pazar liderliğinin yanı sıra, Avrupa’nın en büyük 3, dünyanın en büyük 15 PBX üreticisinden biridir. 81 ilinde tamamında, 300’ü aşkın Yetkili Satıcı ve Servisiyle Türkiye’nin bu alanda en yüksek penetrasyona ve etkin dağıtım kanalına sahip şirketidir.
 
İletişim çözümleri ile birlikte güvenlik sistemleri, apartman konuşma sistemleri, alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, IP DECT haberleşme sistemleri, hemşire çağrı sistemleri gibi farklı çözümlerin entegrasyon ve  projelendirilmesiyle de sunduğu katma değeri arttırmaktadır.
 
Karel, ana faaliyeti olan telekomünikasyon konusunda çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde kablolu ve kablosuz iletişim sistemleri geliştirmekte, üretmekte ve bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satmakta ve satış sonrası hizmet organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Başlıca ürünler, üstyapı sınıfında küçük, orta ve büyük kapasitelerde olmak üzere özel telefon santralları ve bunların çevre birimleri, IP çağrı merkezi, altyapı sınıfında ise kırsal alan santralları ve ara bağlantı santrallarıdır. Teknolojiyi yakından takip eden ve öncü olan Karel, en gelişmiş iletişim teknolojileri ile bunu pekiştirmiştir. Ayrıca Karel, görüntülü iletişim ve güvenlik sistemleri, hırsız alarm sistemleri, apartman konuşma sistemleri, bulut ve M2M pazarlarına yönelik ürün ve çözümlerin satış ve proje bazlı uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir. Karel ürünlerini yurtiçinde kendi yetkili satıcılarından oluşan dağıtım kanalı üzerinden, yurtdışında ise dağıtıcı firmalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Karel, telekomünikasyon faaliyeti kapsamında bazı tamamlayıcı ürünlerin ithalatını da yapmaktadır. Karel, çeşitli yabancı firmalarla yürütmekte olduğu işbirlikleri sayesinde, iletişim altyapısı konusunda Kamu ve Özel Sektör kuruluşlarına anahtar teslimi projeler de yürütmektedir.
 
Karel, telekom operatörlerine ürün tedarikinin yanı sıra servis projelerinde de yer almakta, Türk Telekom ve Vodafone’a Türkiye genelinde 60 ilde saha bakım onarım hizmetleri vermektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü projeleri kapsamında bu güne kadar 40’ı aşkın yerde hizmete verilen Kent Güvenliği Yönetim Sistemleri (Mobese) kurmaktadır. Yine benzer kapsamda Savunma Sanayi Müsteşarlığı projesi altında İstanbul, İzmir, Bursa, Adana ve Gaziantep gibi büyük il merkezlerindeki Kent Güvenliği Yönetim Sistemlerinin montajı ve devreye alınması işleri Kurumsal Projeler Grubu tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine bu grup tarafından, Emniyet Genel Müdürlüğü, Trafik Elektronik Denetleme Sistemi olarak Edirne ve Çorum Osmancık’ta kurulan gelir paylaşımı esasına göre Kırmızı Işık İhlal ve Hız İhlal sistemleri benzeri TEDES projeleri gerçekleştirilmektedir.
 
Bir elektronik sistem üreticisi olan Karel, bu faaliyet alanıyla ilgili ağırlıklı olarak beyaz eşya elektroniği tasarımı ve üretimi konusunda çalışmaktadır.

Karel hakkında kısaca...

> Karel, telekom çözümleri, elektronik kontrol kartları tasarım ve üretimi, anahtar teslim projeler, savunma sanayine yönelik iletişim çözümleri alanlarında faaliyet gösteriyor.
> Sadece Türkiye’de 700.000’i aşkın kurulu PBX(Telefon Santralı), 30’u aşkın ülkeye Karel markasıyla ürün ve teknoloji ihracatı, dünyada 12 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.
> Türkiye PBX Pazar liderliğinin yanı sıra, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi pazar lideri. Karel, sektörünün “en değerli” markası.
> Türkiye’nin En Değerli 100 Markası içerisinde.
> Dünya’nın en büyük 15, Avrupa’nın en büyük 3 PBX üreticisinden biri.
> Cirosunun ortalama %10’unu Ar-Ge’ye ayırıyor.
> 1600'ün üzerinde çalışanı bulunuyor.
> Ankara - Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.500 m² kapalı alana sahip dünyanın en gelişmiş üretim, kalite kontrol sistemlerinin kullanıldığı üretim tesislerine sahip.
> Bilişim 500’de Türkiye Merkezli Bilişim Üreticisi kategori birincisi.
> %100 yerli sermayeli Türk şirketi.
> Karel, Türkiye'nin tasarımdan üretime tüm süreçlere sahip lider teknoloji şirketi.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.karel.com.trKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokulları'nın Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik, Elektrik-Elektronik, vb. bölümlerinden mezun, en az Düz Lise mezunu,Vardiyalı, fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek, Ankara'da, Sincan, Fatih, Eryaman, Etimesgut, Batıkent, Etlik, Keçiören semtlerinde ikamet eden,Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM TEKNİSYENİ/ ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM TEKNİSYENİ/ ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokulları'nın Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme, Makine, vb. ilgili bölümlerinden mezun, en az Düz Lise mezunu,Vardiyalı, fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek, Ankara'da; Sincan, Fatih, Eryaman, Etimesgut, Batıkent, Etlik, Keçiören semtlerinde ikamet eden,Erkek adaylar için;tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA UYGULAMALARI TEKNİSYENİ Hatay Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAHA UYGULAMALARI TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
-Meslek Liselerinin Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,-Hatay ilinde ikamet eden. (Hatay ve Kilis illerinde çalışılacaktır.)-Wimax ya da GSM tarafınen az 3 yıllık tecrübeye sahip,-Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan,-Askerliğini yapmış,-Yüksekte çalışma engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ (BGYS) UZMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ (BGYS) UZMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, Bilişim veya Yönetişim konularında eğitim veren lisans bölümlerinden mezun,Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi çalışmalarında en az iki yıllık iş deneyimine sahip,ISO AnnexSL konularında detaylı bilgi sahibi, ISO-27001 LA Sertifikasına sahip, CISSP, CISA, CISM, CEH, vb. sertifikalarının uygulama alanlarını ve kapsamlarını tanıyan (Sertifikaya sahip olmak tercih sebebidir),Analiz yeteneği olan, sertifikasyon, süreç ve risk yönetimi konularına ilgi duyan,Ekip çalışmalarına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 5 yıl tecrübesi olan,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAVUNMA SANAYİİ İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SANAYİİ İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- İngilizce eğitim veren Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,- Savunma Sanayii sektöründe iş geliştirme deneyimine sahip,- Proje yönetim süreçleri konusunda tecrübeli,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,- İletişim yeteneği kuvvetli,- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DONANIM TASARIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
DONANIM TASARIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Arge Merkezi'nde görevlendirilecek; - Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Prototip kart ve ürün geliştirilmesi ve doğrulanması ile ilgili süreçler hakkında bilgi sahibi,- Analog ve sayısal devrelerde kullanılan komponentlerin seçim kriterleri hakkında bilgi sahibi ,-  Elektronik kartlarda ve kartlar arasında gerçeklenen haberleşme arayüzleri hakkında genel bilgi sahibi olan(UART, SPI, I2C, RS232, RS422 vb.)- Tercihen Altium, Orcad, Mentor devre çizim programlarından birini bilen,- Tercihen Mikrokontrolör ve çevre elemanları içeren sayısal tasarım projelerinde çalışmış,-  Tercihen EMI/EMC ve kart test/doğrulama konularında tecrübeli.Mühendis arayışımz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Tesislerinde ' Engelli Personel İstihdamı' kapsamında görevlendirilmek üzere,Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan;Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı; En az lise mezunu, Üretim alanında çalışmaya istekli, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KİRALAMA PERSONELİ Kayseri Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,Orta seviyede İngilizce bilen,Maximo kullanabilen,Mobil Şebeke sahaları ve Enerji hatları lokasyonlarının kira ödeme takip ve yönetimi konusunda tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,  Takım çalışmasına uygun,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KART TASARIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KART TASARIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ORCAD, PCAD, ALTIUM, MENTOR programlarından en az birini kullanabilen, Kütüphane tanımlama (Sembol, Footprint) konusunda yetenekli, PCB tasarımı konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Mühendisler aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN KALİTESİ MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRÜN KALİTESİ MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik / Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen kalite kontrol alanında çalışmış, tecrübeli, ISO9001 ve AS9100 eğitimlerini almış, Kablaj konusunda bilgili, Grup çalışmasına yatkın, uyumlu, Girişken, meraklı ve teknolojiyi yakından takip eden, Askerlikle ilişiği olmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAVUNMA SİSTEMLERİ TEST TASARIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SİSTEMLERİ TEST TASARIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Test Mühendisliği konusunda tecrübeli, Mikroişlemciler alanında bilgili ve deneyimli, Elektronik Arayüzler (RS422/485/232,CAN,Ethernet,Mil-Std-1553  vb.) konusunda bilgili ve deneyimli,LabView, Teststand ve benzer uygulamalarda bilgi ve tecübe sahibi, Tercihen test sistemleri tasarımı konusunda bilgi sahibi, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda çalışmaya  ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Güvenlik soruşturma engeli olmayan adaylar aranmaktadır. Tercih Nedeni Ek Nitelikler:Test Sistemleri tasarım ve dokümantasyon süreçleri ve içerikleri bilgisi, Donanım tasarımı konusunda iş deneyimi, FPGA, VHDL bilgisi, tasarım deneyimi, C / C++ ile yazılım geliştirme deneyimi, CAD programları bilgi ve deneyimi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMATİK DİZGİ ÜRETİM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OTOMATİK DİZGİ ÜRETİM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Bilgisayar kontrollü otomatik elektronik kart dizgi makinalarının (SMD ve THT) yazılım, donanım ve bakım sorumluluğunu alabilecek,- Otomatik dizgi üretim birimindeki üretim sürecini yönlendirecek,- Elektronik dizgi proseslerini öğrenmeye ve geliştirmeye istekli,- Üniversitelerin Makina, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Gerektiği durumlarda vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,- İyi derecede İngilizce bilen adaylar aranmaktadır.Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.Görev yeri Ankara / Sincan Organize Sanayi Bölgesi'dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (1.Bölge) Adana, Bursa, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM VE TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde en az 5 yıl tecrübeli, Sorumlu olduğu projelerde Sistem Mühendisliği ve Bakım Onarım konularında deneyim kazanmış,Sistem mühendisliği standartları hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 10 yıl tecrübeli,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ELK. DONANIM TASARIMI VE GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELK. DONANIM TASARIMI VE GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gömülü yazılım (ARM, 8051, DSP) deneyimine sahip, Mikro denetleyici dersi almış, Şematik ve PCB tasarımı konularında bilgili, Orcad, Altium, Mentor vb. araçlarının en az birini kullanmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın; proje yönetimi süreçlerine özenli, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge) Amasya, Çorum, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar vb. bölümlerinden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office (Word, Excel vb.) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge) Balıkesir, Bursa... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar vb. bölümlerinden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office (Word, Excel vb.) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ AR-GE MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KONTROL SİSTEMLERİ AR-GE MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- C ve C++ programlama dillerine hakim;- Gömülü yazılım ve donanım konusunda 2 -3 yıllık iş deneyimine sahip,- Askerlik hizmetini tamamlamış.Not: Adayların teknik bilgi düzeyleri değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK GÖREVLİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
TEMİZLİK GÖREVLİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Üretim Tesislerimizde görevlendirilmek üzere;- Fabrika ve ofislerin temizlik görevlerinde çalışabilecek,- Ofis malzemelerinin taşınması, sevkiyatlarda malın araca doldurulup boşaltılması ve benzeri görevleri yerine getirebilecek,- Temizlik kimyasalları kullanımında tecrübeli,- Temizlik otomat makinalarını kullanabilen (Cila makinası,sürücülü makine vs),- Yetenekleri ölçüsünde küçük çaplı tamirat işlerini (kaynak vb.) yürütebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KİRALAMA SAHA PERSONELİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA SAHA PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversite Mezunu olan,Mobil Şebeke sahaları ve Enerji hatları lokasyonları kiralaması konusunda tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,   İkna kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne dikkat eden,Takım çalışmasına uygun,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, SRC belgesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FİBER EKİP PERSONELİ Ankara, Malatya Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
FİBER EKİP PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Tercihen FO bilgisi ve tecrübesi olan, Fiber Optik Altyapı işlerinde tecrübeli,Tercihen fiber sonlandırma ve OTDR ölçüm sertifikalı, Fiber eki yapabilen, ODF montaj / demontaj konularına hakim, Fiber ölçümleri yapabilen, OTDR kullanabilen, Fiber arıza tesbit ve müdahale yeteneği olan, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun, Tercihen EKAT belgeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uygun, MS Office  programlarını etkin olarak kullanabilen, KMZ okuyabilen, harita bilgisi olan, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, 7/24 arıza bakım müdahalesi yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BTK - IFIS TAKİP ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BTK - IFIS TAKİP ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektroni, Bilgisayar, Makine, İnşaat), GSM sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, BTK ve İFİS süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, Maximo  süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, AUTOCAD Programı kullanabilen ve BTK dosya çizimi yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
DEPO ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,- Lojistik ve depo işinde çalışmaya istekli,- Bilgisayar kullanabilen; Word, Excel ve benzeri ofis programlarını kullanmış,- Tercihen ERP sistemini kullanmış,- Tercihen forklift ehliyetine sahip,- Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GSM KLİMA TEKNİSYENİ Amasya, Ankara... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM KLİMA TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar, Makine, İnşaat), Klima bakım ve onarımı alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM JENERATÖR TEKNİSYENİ Amasya, Ankara... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM JENERATÖR TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, OG/AG arıza bakım işlerinde en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen EKAT belgesine sahip, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, 7/24 enerji arıza bakım müdahalesi yapabilecek, jeneratör desteği verebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM HELP DESK PERSONELİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM HELP DESK PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI ) arızasında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen,Transmisyon ekipmanları (radyolink, aggregator, SDH, DXX) arıza bakımında tecrübeli, saha çalışanlarına telefonla bu ekipmanlar hakkında teknik destek verebilecek,Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Alarm izleme ve analiz yeteneğine sahip, saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Maximo süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİBRASYON UZMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KALİBRASYON UZMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İlgili bölümlerin lisans programlarından ve/veya yüksekokulların tercihen Elektrik - Elektronik bölümlerinden mezun,Min. 1 yıl elektriksel ve sıcaklık kalibrasyon / doğrulama ve takip tecrübesi bulunan, Elektriksel ve Sıcaklık Kalibrasyon Eğitimi'nden sertifika almış, Ölçüm Sistemi Analizi (MSA) saha tecrübesine sahip, Tercih Sebebi Özellikler:Boyut Kalibrasyonu Sertifikası, Ölçüm Sistemi Analiz Yöntemleri'nin eğitimini almış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Sigorta süreçlerinin yönetiminde ve takibinde iş deneyimi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT TEKNİSYENİ Gaziantep, İstanbul(Avr.)... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liseleri veya  Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat bölümlerinden mezun, Güvenlik Kamera Sistemleri ve Aydınlatma Altyapısı üzerine en az 2 yıl aktif saha deneyimi olan,Enerji Direği, Güvenlik Kamera Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi ve kontrol tecrübesi olan,Saha çalışmalarında kullanılacak boru, menhol ve kablo gibi malzeme tespiti yapabilecek ve ihtiyaca göre altyapı çalışmalarında kazı alanında hazır bulunmasını sağlayabilecek,Sistem odası inşaat tadilat çalışmaları konusunda deneyimli, İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HARİTA TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
HARİTA TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okulları'nın Harita, Harita ve Kadastro bölümlerinden mezun, Tercihen mesleki yeterlilik belgesi olan (Ustalık Belgesi), Tercihen Netcad ve AutoCAD programlarına hakim, İmar planı uygulamalarında tecrübe sahibi, Proje okuyabilen, İl/İlçe kapsamında montaj yapılacak nokta ve kazı güzergahlarının belirlenmesi ve projelendirilmesinde deneyimli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı