Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


www.karel.com.tr 

 

KAREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.


 

Karel Elektronik A.Ş.,1986 yılında, telekomünikasyon sektöründe, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ülkemiz şartlarına en uygun sistemleri tasarlamak ve üretmek amacıyla, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur.

Karel misyonunu, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürün geliştirmek ve bu ürünlere paralel olarak pazar yaratmak, pazarı büyütmek, satış ve satış sonrası hizmetleri organize etmek olarak belirlemiştir. Şirket istikrarlı performansı, sektöre getirdiği yüksek standartlar, %50'yi aşan pazar payı ve pazar oluşturucu rolü ile sektörün lideri konumundadır. Karel’in başlıca faaliyet alanları;

Elektronik Haberleşme Ürünleri Tasarım ve Üretimi,

Elektronik Kart Üretim Hizmetleri,

Telekomünikasyon Altyapı Hizmetleri,

Savunma Sanayi Tasarım ve Üretim Hizmetleri,

Görüntülü İletişim - Güvenlik Sistemleri üzerinedir.

 

Ürünler 

Karel; Savunma Sanayi Projeleri kapsamında, uluslararası ve ulusal güvenlik standartlarını içerecek şekilde üretimden Ar-ge’ye her aşamada hizmet vermektedir. Bu bağlamda; alt sistem tasarımları, elektronik kart tasarımları, sistem ara yüzü yazılımı tasarımları, elektronik kartlar için gömülü yazılım tasarımları, test planlarının hazırlanması, elektronik kart üretimi, ICT ve fonksiyonel testlerin yapılması gibi çalışmalar yürütülmektedir.

Elektronik Kart Üretimi faaliyetleri, Aselsan, Roketsan, Tai vb. Savunma Sanayi firmalarının yanı sıra, beyaz eşya sektöründe de yürütülmektedir. Hizmet verilen firmalar arasında, Türkiye’de Arçelik, Beko, yurtdışında Applied Energy, INCA gibi markalar bulunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında; ara mamul olarak beyaz eşya elektronik kartları, modem kartları vb. bulunmaktadır.

Telekomünikasyon faaliyetleri kapsamında; Kurumsal Projeler Satış ve Uygulama Grupları, telekomünikasyon ve kurumsal alanlarda ekipman tedariği, planlama, optimizasyon, proje yönetimi, survey, montaj, devreye alma, servis, fiber optik transmisyon sistemleri, IP Radyo Link (R/L), WIMAX eğitim ve servis sonrası hizmetleri vermektedir. Türk Telekom, Avea, Turkcell ve Turkcell Superonline gibi şirketlerden alınan projeler, planlamadan kuruluma kadar anahtar teslim bir anlayışla yürütülmekte ve bu projeler kapsamında Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan baz istasyonlarının bakım – çözüm ortaklığı titiz bir anlayışla sağlanmaktadır.

Karel'in haberleşme ürünleri yelpazesi çeşitli kapasitelerde elektronik telefon santrallerini ve bu santrallerle birlikte kullanılabilen özel telefon setlerini, sesli yanıt sistemlerini, bilgisayar arabirimlerini, özel amaçlı haberleşme ürünlerini ve telsiz haberleşme arabirimlerini içermektedir. Ürün sunumu faks cihazları, robot operatör sistemleri ve telsiz telefonlarla zenginleştirilmiştir. 

Ek olarak; Karel'in ürün çeşitleri arasında; tümleşik iletişim, çağrı merkezleri, entegrasyon ürünleri, CCTV, hırsız / yangın alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleri de yer almaktadır.

 

 

Satış-Pazarlama

Yaklaşık 400.000 adet kurulu PABX sistemi; yıllık ortalama 450.000 adet hat/ 30.000 adet sistem satışı; küçük santral pazarında %75 ve toplam santral pazarındaki %50 payı ile Karel Türkiye'de PABX pazarının lideridir. 

Faks, telsiz telefon ve standart telefon pazarlarının her birinde %10 pazar payına sahiptir.

Karel; Savunma Sanayi ve GSM sektöründe de pek çok ihaleye girmekte ve alınan projeler doğrultusunda geniş çaplı çalışmalar yürütmektedir.

Karel'in yurt içi satış ve satış sonrası hizmet organizasyonu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Van'daki ana birimlere bağlı olarak çalışan tüm yurda yayılmış 250'yi aşkın, deneyimli Yetkili Satıcıdan oluşmaktadır.


 

İhracat Faaliyetleri 

Haberleşme sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Karel, 1990 yılından itibaren yurt dışı pazarlara da yönelmiştir. Bu amaca yönelik pazarlama yatırımları ve kalite, fiyat ve teknolojik açıdan rekabet şansına sahip ürünleri sayesinde bugün aralarında İspanya, Portekiz, Yunanistan gibi Avrupa ülkeleri de olmak üzere 20'den fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç etmektedir.


 

Özel Projeler

Karel, standart ürünlerinin yanı sıra, Türk Telekom, Aselsan gibi kamu kuruluşları ve güvenlik güçlerinin talepleri doğrultusunda anahtar teslimi sistemler ve ürünler de sunmaktadır. Bu çalışmalarda satış sonrası destek hizmetleri de Karel tarafından verilmektedir. Ayrıca, gerekli durumlarda, talepleri karşılamak amacıyla yurtdışı ve yurtiçinden teknoloji ve çözüm sağlayıcı iş ortaklarıyla birlikte çalışılmakta ve bu firmalarla stratejik işbirlikleri gerçekleştirmektedir.


 

Personel Profili

Karel, İstanbul Genel Müdürlük, Ankara Üretim Tesisleri (OSB), Ankara Ar-Ge Merkezi, İzmir, Antalya, Bursa ve Van Bölge Müdürlükleri olmak üzere toplam 7 lokasyonda faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana Üretim Tesisleri bünyesinde yer alan Ar-ge Merkezi ve bağlı birimler, 1.6.2005 tarihinde Bilkent Cyberpark’a taşınmış ve Karel Ar-ge San. ve Tic. A.Ş. adı altında ayrı bir şirket olarak faaliyete geçmiştir. Karel genelinde, 63’ü yönetici ve 195’i mühendis, toplam 1453 çalışanı bulunmaktadır. Çalışanların % 21’i üniversite / yüksek lisans / doktora, % 74’ü lise / meslek lisesi/ meslek yüksek okulu ve %5’i ilköğretim eğitimi almıştır.

 

Ar-Ge Faaliyetleri

Kuruluşundan bu yana elektronik sektöründe teknolojik birikimin firma bünyesinde özümsenmesi ve rekabet gücü yüksek ürünler-çözümler oluşturulması ilkesini benimseyen ve herhangi bir lisans veya know-how bağımlılığı olmayan Karel, her tür elektronik tasarımı yapabilecek ve doğrulayabilecek eleman ve ekipman gücü ve bilgi birikimine sahiptir.

Yeni ürün ve sistem geliştirme faaliyetleri, Ankara Bilkent Cyberpark’ta  bulunan Karel Ar-Ge bünyesinde yürütülmektedir.

90’I aşkın mühendis çalışanıyla Karel Ar-Ge, Haberleşme Elektroniği ve Endüstriyel Elektronik sektöründe, mühendislik gücü, ekipman ve bilgi birikimi açısından Türkiye ortalamasının üzerinde çok saygın bir konuma sahiptir.

 

Üretim Tesisleri

Karel'in Ankara OSB'de 13.000 m2' si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alana kurulu tesislerindeki Üretim Tesisleri’nde, üretim, üretim planlama, satınalma, kalite ve insan kaynakları faaliyetleri yürütülmektedir. Üretim için en son teknoloji dizgi ve test makinaları kullanılmakta; yatay, dikey ve yüzey monte teknolojileri uygulanmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.karel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
YemekhaneKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ALGORİTMA VE YAZILIM GELİŞTİRME MÜHENDİSİ Ankara KAREL A.Ş.
ALGORİTMA VE YAZILIM GELİŞTİRME MÜHENDİSİKAREL A.Ş.
Şirketimizde atealetsel navigasyon sistemleri geliştirmesi ve ataletsel navigasyon algoritmaları geliştirilmesi için aşagıdaki alanlarda birikim/deneyim sahibi kişilere ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölmülerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Navigasyon, ataletsel sensörleri (dönüölçer, ivmeölçer, GPS vb) ve entegre navigasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi,
Kontrol ve sensör füzyonu konusunda tecrübeli,
Benzer konularda veya kontrol/sinyal işleme alanında yüksek lisans veya doktora yapmış ya da yapmakta olan,
Dinamik modelleme ve simulasyon tecrübesi olan,
Kalman filtresi konusunda bilgili,
Tercihen, Real-time signal processing, real-time control systems -embeded systems hakkında tecrübeli,
C/C++ ve Matlab kullanabilen ve bu ortamlarda algoritma, model geliştirebilecek,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Ankara, İstanbul Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GENEL BAŞVURUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Lisans, önlisans ve ya endüstri meslek lisesi mezunu
Şirketimizin dinamik ve yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek
Kalite ve müşteri odaklılık yaklaşımını benimseyen
Kurumumuz misyon ve vizyonunu temsil edebilecek
İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın
Sürekli gelişim ve yaratıcılığa inanan

Siz de KAREL ailesine katılmak ve bizimle çalışmak istiyorsanız, çalışmak istediğiniz alan/bölümü ve kariyer hedeflerinizi belirten bir önyazı ile birlikte ilanımıza başvurabilirsiniz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,
- Vardiyalı ve fazla mesai ile üretim şartlarında çalışabilecek,
- Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
ARKA OFİS TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ARKA OFİS TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Meslek Liselerinin / Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik, Elektronik Haberleşme vb. bölümlerinden mezun,
Karel telekomünikasyon ürünleri hakkında bilgi sahibi,
Santral montajı, konfigürasyonu, işletmesi konularında bilgi sahibi,
Montaj malzeme ve ekipmanları hakkında bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Sorumluluk alabilen,
Seyahat engeli olmayan,
B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen,
Askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI Gaziantep Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın en az  C sınıfı (tercihen B sınıfı) iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip,
Üniversite mezunu,
Çok tehlikeli Sınıfta yer alan sekörlerde en az 3 yıl iş güvenliği uzmanlığı yapmış (GSM sektöründe tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir),
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim,
İş Güvenliği Temel eğitimlerini verebilecek, (Yüksekte Çalışma konusunda  sertifika sahibi ve eğitim verebilecek olmak tercih sebebidir)
Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanan
Esnek çalışma saatlerine görev yapabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Takım çalışmalarına yatkın nitelikte olan,
Yurt içinde seyahat engeli olmayan, aktif olarak araç kullanabilen (SRC belgesi tercih sebebidir),
Gaziantep’de ikamet eden, 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM UZMAN YARDIMCISI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
YAZILIM UZMAN YARDIMCISIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, vb. bölümlerinden mezun,
İyi seviyede Java ve SQL bilen,
Tercihen Perl, Visual Basic dilleri ile kodlama yapmış,
DBMS bilgisi olan,
İyi derecede İngilizce bilen
Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,
Ekip çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli
Değişime açık, öğrenmeye istekli,
Yaratıcı ve sonuç odaklı
Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM ALTYAPI ENERJİ TEKNİSYENİ Adıyaman, Gaziantep... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM ALTYAPI ENERJİ TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

Endüstri Meslek Liselerinin Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,
GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış,
MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,
OG/AG arıza bakım işlerinde en az 2 yıl tecrübesi olan,
Tercihen EKAT belgesine sahip,
Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan,
7/24 enerji arıza bakım müdahalesi yapabilecek, jeneratör desteği verebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM HELPDESK PERSONELİ Gaziantep Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM HELPDESK PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.


Endüstri Meslek Liselerinin Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun

NSN ekipmanları (BTS, node-B, BSC, RNC) arıza bakımında tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen, bu konuda teknik destek verebilecek,

Transmisyon ekipmanları (radyolink, aggregator, SDH, DXX) arıza bakımında tecrübeli, saha çalışanlarına telefonla bu ekipmanlar hakkında teknik destek verebilecek,

Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış,

GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli

Vardiyalı çalışabilecek,

Alarm izleme ve analiz yeteneğine sahip, saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,

Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip,

MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,

Tercihen Maximo / Atlas süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Uzmanı Adıyaman, Gaziantep... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Kiralama UzmanıKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite Mezunu olan,
Mobil Şebekeler sahaları ve Enerji hatları lokasyonları kiralaması konusunda tecrübeli
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,
Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,  
İkna kabiliyeti yüksek,
Takım çalışmasına uygun
MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan, SRC belgesi olan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KİRALAMA BİRİM YÖNETİCİSİ (AVUKAT) Adıyaman, Gaziantep... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA BİRİM YÖNETİCİSİ (AVUKAT)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Bölümü  Mezunu olan ve Avukatlık yapmaya hak kazanmış
Mobil Şebekeler sahaları ve Enerji hatları lokasyonları kiralaması ve sözleşmeleri konusunda tecrübeli
Daha önceden yöneticilik yapmış
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,
Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,  
İkna kabiliyeti yüksek,
Takım çalışmasına uygun
MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen ve raporlama yeteneği kuvvetli olan
Seyahat engeli bulunmayan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM ÇÖZÜM ORTAKLIĞI PROJE YÖNETİCİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BAKIM ÇÖZÜM ORTAKLIĞI PROJE YÖNETİCİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

    Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,   
    Mobil operatörlere GSM baz istasyonları kurulum, bakım projelerinde 5 yıl deneyimli,
    Bakım Çözüm ortaklığı  projelerinde en az  3 yıl  yöneticilik yapmış,
    Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
    Kamu sektöründe proje yönetimi tecrübesi bulunan,
    Takım çalışmasına istekli ve yatkın,
    İyi derecede İngilizce bilen,
    Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli,
    Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip,
    Ankara'da ikamet eden/edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OFİS ve TEMİZLİK ELEMANI Çorum Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OFİS ve TEMİZLİK ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Projesini yürüttüğümüz Resmi Bir Kuruluşun Osmancık (Çorum) ofisinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun, genel ofis işlerinde çalışacak personeller aranmaktadır:
- En az Lise mezunu,
- Güleryüzlü ve pozitif,
- Diksiyonu düzgün,
- Çalışkan ve sorumluluk sahibi,
- Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen,
- Farklı işleri eş zamanlı olarak yürütebilme kabiliyeti olan,
- Vardiyalı çalışabilecek,
- Tercihen benzer bir görevde çalışmış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAVUNMA SAN. ÜRETİM/ KIDEMLİ ÜRETİM MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SAN. ÜRETİM/ KIDEMLİ ÜRETİM MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin savunma sanayi projelerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi alınacaktır.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden Mezun
Tercihen Üretim Mühendisliği hakkında bilgi sahibi, deneyimli
Yalın Üretim  projelerinde görev almış,
Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli,
Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş,
Ekip yönetme yetkinliğine sahip,
Çok İyi seviyede İngilizce bilen
MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen
İşe karşı motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda çalışmaya  ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.
Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Güvenlik soruşturma engeli olmayan
 
Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:
Kart Üretim ve Cihaz Üretim konularında bilgi sahibi olmak,
IPC standartları hakkında bilgi sahibi olmak,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI - DÖNEMSEL Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI - DÖNEMSELKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Veritabanı Yönetimi ve Yazılım Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde 1 yıl süreli sözleşme ile çalışacak;
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Oracle ERP altyapılarını ve teknolojilerini bilen, 
SQL, PL/SQL ve Oracle Geliştirme Araçları (Forms, Reports, Discoverer) ile çalışmış,
Oracle ve MSSQL veritabanı mimarileri konularında bilgili,
Yeni nesil yazılım geliştirme araçları ve teknolojilerine ilgili,
Proje tabanlı yazılım geliştirme yapabilen, analiz ve problem çözme konularında istekli,
Takım çalışmasına yatkın ve yoğun tempolu iş ortamına uyum sağlayabilen,
Analitik düşünebilen, öğrenmeye istekli ve takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Erkek adaylar için, askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Görev yeri Ankara'dır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı