Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


www.karel.com.tr 

 
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.Karel Elektronik A.Ş.,1986 yılında, telekomünikasyon sektöründe, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ülkemiz şartlarına en uygun sistemleri tasarlamak ve üretmek amacıyla, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur.
Karel misyonunu, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürün geliştirmek ve bu ürünlere paralel olarak pazar yaratmak, pazarı büyütmek, satış ve satış sonrası hizmetleri organize etmek olarak belirlemiştir. Şirket istikrarlı performansı, sektöre getirdiği yüksek standartlar, %50'yi aşan pazar payı ve pazar oluşturucu rolü ile sektörün lideri konumundadır. Karel’in başlıca faaliyet alanları;
Elektronik Haberleşme Ürünleri Tasarım ve Üretimi,
Elektronik Kart Üretim Hizmetleri,
Telekomünikasyon Altyapı Hizmetleri,
Savunma Sanayi Tasarım ve Üretim Hizmetleri,
Görüntülü İletişim - Güvenlik Sistemleri üzerinedir.
 
Ürünler 
Karel; Savunma Sanayi Projeleri kapsamında, uluslararası ve ulusal güvenlik standartlarını içerecek şekilde üretimden Ar-ge’ye her aşamada hizmet vermektedir. Bu bağlamda; alt sistem tasarımları, elektronik kart tasarımları, sistem ara yüzü yazılımı tasarımları, elektronik kartlar için gömülü yazılım tasarımları, test planlarının hazırlanması, elektronik kart üretimi, ICT ve fonksiyonel testlerin yapılması gibi çalışmalar yürütülmektedir.
Elektronik Kart Üretimi faaliyetleri, Aselsan, Roketsan, Tai vb. Savunma Sanayi firmalarının yanı sıra, beyaz eşya sektöründe de yürütülmektedir. Hizmet verilen firmalar arasında, Türkiye’de Arçelik, Beko, yurtdışında Applied Energy, INCA gibi markalar bulunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında; ara mamul olarak beyaz eşya elektronik kartları, modem kartları vb. bulunmaktadır.
Telekomünikasyon faaliyetleri kapsamında; Kurumsal Projeler Grubumuz , Telekomünikasyon Ekipmanları Tedariği, Survey, Montaj, Devreye alma, Fiber Optik Transmisyon Sistemleri, IP Radyo Link (R/L), Mobese Kameraları ve Kent Güvenlik Sistemleri üzerine eğitim ve servis sonrası hizmetleri vermektedir. Türk Telekom, Turkcell ve Superonline, Aselsan.Net gibi şirketlerden alınan projeler, planlamadan kuruluma kadar anahtar teslim bir anlayışla yürütülmekte ve bu projeler kapsamında Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan baz istasyonlarının bakım – çözüm ortaklığı titiz bir anlayışla müşterilerimize sağlanmaktadır.
Karel'in haberleşme ürünleri yelpazesi çeşitli kapasitelerde elektronik telefon santrallerini ve bu santrallerle birlikte kullanılabilen özel telefon setlerini, sesli yanıt sistemlerini, bilgisayar arabirimlerini, özel amaçlı haberleşme ürünlerini ve telsiz haberleşme arabirimlerini içermektedir. Ürün sunumu faks cihazları, robot operatör sistemleri ve telsiz telefonlarla zenginleştirilmiştir. 
Ek olarak; Karel'in ürün çeşitleri arasında; tümleşik iletişim, çağrı merkezleri, entegrasyon ürünleri, CCTV, hırsız / yangın alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleri de yer almaktadır.
 
 
Satış-Pazarlama
Yaklaşık 400.000 adet kurulu PABX sistemi; yıllık ortalama 450.000 adet hat/ 30.000 adet sistem satışı; küçük santral pazarında %75 ve toplam santral pazarındaki %50 payı ile Karel Türkiye'de PABX pazarının lideridir. 
Faks, telsiz telefon ve standart telefon pazarlarının her birinde %10 pazar payına sahiptir.
Karel; Savunma Sanayi ve GSM sektöründe de pek çok ihaleye girmekte ve alınan projeler doğrultusunda geniş çaplı çalışmalar yürütmektedir.
Karel'in yurt içi satış ve satış sonrası hizmet organizasyonu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Van'daki ana birimlere bağlı olarak çalışan tüm yurda yayılmış 250'yi aşkın, deneyimli Yetkili Satıcıdan oluşmaktadır.
 
İhracat Faaliyetleri 
Haberleşme sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Karel, 1990 yılından itibaren yurt dışı pazarlara da yönelmiştir. Bu amaca yönelik pazarlama yatırımları ve kalite, fiyat ve teknolojik açıdan rekabet şansına sahip ürünleri sayesinde bugün aralarında İspanya, Portekiz, Yunanistan gibi Avrupa ülkeleri de olmak üzere 20'den fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç etmektedir.
 
Özel Projeler
Karel, standart ürünlerinin yanı sıra, Türk Telekom, Aselsan gibi kamu kuruluşları ve güvenlik güçlerinin talepleri doğrultusunda anahtar teslimi sistemler ve ürünler de sunmaktadır. Bu çalışmalarda satış sonrası destek hizmetleri de Karel tarafından verilmektedir. Ayrıca, gerekli durumlarda, talepleri karşılamak amacıyla yurtdışı ve yurtiçinden teknoloji ve çözüm sağlayıcı iş ortaklarıyla birlikte çalışılmakta ve bu firmalarla stratejik işbirlikleri gerçekleştirmektedir.
 
Personel Profili
Karel, İstanbul Genel Müdürlük, Ankara Sincan Üretim Tesisleri (OSB), Bilkent Cyberpark Ar-Ge Merkezi, İzmir, Antalya, Bursa, Van, Gaziantep Bölge Müdürlükleri olmak üzere toplam 8 lokasyonda faaliyet göstermektedir. Karel genelinde 1500’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çalışanların % 21’i üniversite / yüksek lisans / doktora, % 74’ü lise / meslek lisesi/ meslek yüksek okulu eğitimi almıştır.

Ar-Ge Faaliyetleri
Kuruluşundan bu yana elektronik sektöründe teknolojik birikimin firma bünyesinde özümsenmesi ve rekabet gücü yüksek ürünler-çözümler oluşturulması ilkesini benimseyen ve herhangi bir lisans veya know-how bağımlılığı olmayan Karel, her tür elektronik tasarımı yapabilecek ve doğrulayabilecek eleman ve ekipman gücü ve bilgi birikimine sahiptir.
Yeni ürün ve sistem geliştirme faaliyetleri, Ankara Bilkent Cyberpark’ta  bulunan Karel Ar-Ge bünyesinde yürütülmektedir.
90’I aşkın mühendis çalışanıyla Karel Ar-Ge, Haberleşme Elektroniği ve Endüstriyel Elektronik sektöründe, mühendislik gücü, ekipman ve bilgi birikimi açısından Türkiye ortalamasının üzerinde çok saygın bir konuma sahiptir.
 
Üretim Tesisleri
Karel'in Ankara OSB'de 13.000 m2' si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alana kurulu tesislerindeki Üretim Tesisleri’nde, üretim, üretim planlama, satınalma, kalite ve insan kaynakları faaliyetleri yürütülmektedir. Üretim için en son teknoloji dizgi ve test makinaları kullanılmakta; yatay, dikey ve yüzey monte teknolojileri uygulanmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.karel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
YemekhaneKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM (ENDÜSTRİ) MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM (ENDÜSTRİ) MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin elektronik üretim projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi alınacaktır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim Mühendisliği hakkında bilgi sahibi, deneyimli, Tercihen Yalın Üretim projelerinde görev almış, Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Çok İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkin olarak kullanabilen, İşe karşı motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda çalışmaya ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Erkek adayların için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.  Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Minitab ve Minitab Quality Companion programlarını kullanabiliyor olmak. Arena, Promodel vb. simulasyon programlarını kullanabilmek. Autocad programı bilgi ve kullanım deneyinime sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OFİS ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OFİS ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek okulu mezunu Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Ofis içi iş akışını yönetebilecek, Kendisine iletilen Saha Çalışma sonuçlarını raporlamak, dokümante etmekÇözüm odaklı, MS Office programlarına hâkim, Tercihen ERP programı kullanabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik, Elektrik / Elektronik, vb. bölümlerinden mezun,Vardiyalı çalışmaya veya fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlikle ilişiği olmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge) Adana, Balıkesir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik/ Elektronik Haberleşme bölümünden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word , Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (1.Bölge) Adana, Bursa, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• En az 5 yıl aktif saha tecrübesi olan,• Enerji Direği , Güvenlik Kamerası Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi  yapmış,• Daha önce Sistem odası inşaat tadilat çalışmalarında bulunmuş,• İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge) Amasya, Çorum, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar vb. bölümünden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word, Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl aktif saha tecrübesi olan, Enerji Direği, Güvenlik Kamerası Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi  yapmış,Daha önce Sistem odası inşaat tadilat çalışmalarında bulunmuş, İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde en az 5 yıl tecrübeli, Sorumlu olduğu projelerde Sistem Mühendisliği ve Bakım Onarım konularında deneyim kazanmış,Sistem mühendisliği standartları hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
•Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde 5 yıl proje ve saha uygulamalarında aktif saha deneyimi,•Enerji Direği, Güvenlik Kamera Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı çalışmaları konusunda iş takibi ve kontrol deneyimi,•Saha çalışmalarında kullanılacak boru, menhol ve kablo gibi malzeme tespiti ve ihtiyaca göre alt yapı çalışmalarında sahada hazır bulunmasının sağlanması, •Seyahat engeli bulunmayan, •B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE DESTEK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
PROJE DESTEK MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin IP Sistemler Proje Uygulama ve Destek Ekibi'nde çalışmak üzere;Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli ve gelişime açık, Seyahat engeli olmayan, Dokümantasyon, planlama, modelleme yapmaktan keyif alan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Proje Destek Mühendisi istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
PROJE MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- İngilizce eğitim veren Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,- Proje yönetim süreçleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli,- Tercihen Savunma Sanayii projelerinde Sistem Mühendisiiği deneyimine sahip,- Tercihen Doors, FMEA, FMECA, Fault Tree analizleri konularında bilgili,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,- İletişim yeteneği kuvvetli,- Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALZEME MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
MALZEME MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektronik tasarım süreçlerinde ve hammadde/ malzeme seçimi süreçlerinde deneyimli,İletişim becerileri yüksek, global bakış açısına sahip, Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, araştırma yapmaya istekli, Analitik düşünebilme ve analiz yapabilme yeteneğine sahip, İleri seviyede yazılı, sözlü İngilizce bilgisi, pratiği olan, B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış, Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı olarak yetiştirilmek üzere;·  Düz Lise mezunu,·  Vardiyalı ve fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek,·  Ankara’da Sincan, Fatih, Eryaman, Etimesgut, Batıkent, Etlik, Keçiören semtlerinde ikamet eden,·  Erkek adaylar için; tercihen askerlik hizmetini tamamlamışadaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve fazla mesai ile üretim şartlarında çalışabilecek,- Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Ankara - Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Üretim Tesislerimiz'de görevlendirilmek üzere;·         En az MYO mezunu,·         Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,·         5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip,.         Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi,.         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyet belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,.         Sincan ve çevre semtlerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER SORUMLUSU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İDARİ İŞLER SORUMLUSUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Temizlik malzemeleri ve ekipmanları konusunda bilgili, Hijyen kurallarını uygulayan ve önem veren, Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Raporlama ve analiz yapabilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Minimum Lise mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
DEPO TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,- Lojistik ve depo işinde çalışmaya istekli,- Bilgisayar kullanabilen; Word, Excel ve benzeri ofis programlarını kullanmış,- Tercihen ERP sistemini kullanmış,- Tercihen forklift ehliyetine sahip,- Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 10 yıl tecrübeli,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ENDÜSTRİYEL TASARIM STAJYERİ / AR-GE MERKEZİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENDÜSTRİYEL TASARIM STAJYERİ / AR-GE MERKEZİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinde 3.veya 4.sınıf öğrencisi, Mezun olması için staj yapma zorunluluğu üniversite yönetmeliğince belirlenmiş olan ve bunu belgeleyebilen,MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen stajyerler aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Tesislerinde ' Engelli Personel İstihdamı' kapsamında görevlendirilmek üzere,Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan;Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı; En az lise mezunu, Üretim alanında çalışmaya istekli, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STAJYER - ARGE MERKEZİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
STAJYER - ARGE MERKEZİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik / Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde öğrenci olan,Tercihen 3. veya 4. sınıfta okumakta olan, Mezun olması için staj yapma zorunluluğu üniversite yönetmeliğince belirlenmiş olan ve bunu belgeleyebilen,MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen stajyer adayları aranmaktadır.NOT: Lütfen başvurunuza ön yazı ekleyerek tercih ettiğiniz staj dönemini, kaçıncı sınıfta okumakta olduğunuzu ve not ortalamanızı belirtiniz. Aksi halde başvurunuz dikkate alınmayacaktır. İş Tanımı:Staj Dönemlerimiz: 1.Dönem:12 Haziran - 11 Temmuz 2.Dönem: 12 Temmuz - 08 Ağustos 3.Dönem: 09 Ağustos - 08 Eylül Stajyerlerimiz, Bilkent Cyberpark'taki Ar-Ge Merkezimizde bölümlerine uygun olan departmanlarda staj yapacaktır.
Stajyer        İlan Detayı
STAJYER - ÜRETİM TESİSLERİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
STAJYER - ÜRETİM TESİSLERİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik / Elektronik, Makina, Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinde öğrenci olan,Tercihen 3. veya 4.sınıfa geçmiş; Mezun olması için staj yapma zorunluluğu yönetmelikçe belirlenmiş olan ve bunu belgeleyebilen,MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen stajyer adayları aranmaktadır.NOT: Başvurunuzu yaparken lütfen ön yazı yazarak tercih ettiğiniz staj dönemini,kaçıncı sınıfta okumakta olduğunuzu ve not ortalamanızı belirtiniz. Aksi halde başvurunuz dikkate alınmayacaktır. İş Tanımı:Staj Dönemlerimiz: 1.Dönem:12 Haziran - 11 Temmuz 2.Dönem: 12 Temmuz - 08 Ağustos 3.Dönem: 09 Ağustos - 08 Eylül Stajyerlerimiz Sincan Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda bölümlerine uygun olan departmanlarda staj yapacaktır.
Stajyer        İlan Detayı