Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


www.karel.com.tr 

 
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.Karel Elektronik A.Ş.,1986 yılında, telekomünikasyon sektöründe, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ülkemiz şartlarına en uygun sistemleri tasarlamak ve üretmek amacıyla, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur.
Karel misyonunu, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu yeni ürün geliştirmek ve bu ürünlere paralel olarak pazar yaratmak, pazarı büyütmek, satış ve satış sonrası hizmetleri organize etmek olarak belirlemiştir. Şirket istikrarlı performansı, sektöre getirdiği yüksek standartlar, %50'yi aşan pazar payı ve pazar oluşturucu rolü ile sektörün lideri konumundadır. Karel’in başlıca faaliyet alanları;
Elektronik Haberleşme Ürünleri Tasarım ve Üretimi,
Elektronik Kart Üretim Hizmetleri,
Telekomünikasyon Altyapı Hizmetleri,
Savunma Sanayi Tasarım ve Üretim Hizmetleri,
Görüntülü İletişim - Güvenlik Sistemleri üzerinedir.
 
Ürünler 
Karel; Savunma Sanayi Projeleri kapsamında, uluslararası ve ulusal güvenlik standartlarını içerecek şekilde üretimden Ar-ge’ye her aşamada hizmet vermektedir. Bu bağlamda; alt sistem tasarımları, elektronik kart tasarımları, sistem ara yüzü yazılımı tasarımları, elektronik kartlar için gömülü yazılım tasarımları, test planlarının hazırlanması, elektronik kart üretimi, ICT ve fonksiyonel testlerin yapılması gibi çalışmalar yürütülmektedir.
Elektronik Kart Üretimi faaliyetleri, Aselsan, Roketsan, Tai vb. Savunma Sanayi firmalarının yanı sıra, beyaz eşya sektöründe de yürütülmektedir. Hizmet verilen firmalar arasında, Türkiye’de Arçelik, Beko, yurtdışında Applied Energy, INCA gibi markalar bulunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında; ara mamul olarak beyaz eşya elektronik kartları, modem kartları vb. bulunmaktadır.
Telekomünikasyon faaliyetleri kapsamında; Kurumsal Projeler Grubumuz , Telekomünikasyon Ekipmanları Tedariği, Survey, Montaj, Devreye alma, Fiber Optik Transmisyon Sistemleri, IP Radyo Link (R/L), Mobese Kameraları ve Kent Güvenlik Sistemleri üzerine eğitim ve servis sonrası hizmetleri vermektedir. Türk Telekom, Turkcell ve Superonline, Aselsan.Net gibi şirketlerden alınan projeler, planlamadan kuruluma kadar anahtar teslim bir anlayışla yürütülmekte ve bu projeler kapsamında Türkiye’nin pek çok ilinde yer alan baz istasyonlarının bakım – çözüm ortaklığı titiz bir anlayışla müşterilerimize sağlanmaktadır.
Karel'in haberleşme ürünleri yelpazesi çeşitli kapasitelerde elektronik telefon santrallerini ve bu santrallerle birlikte kullanılabilen özel telefon setlerini, sesli yanıt sistemlerini, bilgisayar arabirimlerini, özel amaçlı haberleşme ürünlerini ve telsiz haberleşme arabirimlerini içermektedir. Ürün sunumu faks cihazları, robot operatör sistemleri ve telsiz telefonlarla zenginleştirilmiştir. 
Ek olarak; Karel'in ürün çeşitleri arasında; tümleşik iletişim, çağrı merkezleri, entegrasyon ürünleri, CCTV, hırsız / yangın alarm sistemleri ve apartman konuşma sistemleri de yer almaktadır.
 
 
Satış-Pazarlama
Yaklaşık 400.000 adet kurulu PABX sistemi; yıllık ortalama 450.000 adet hat/ 30.000 adet sistem satışı; küçük santral pazarında %75 ve toplam santral pazarındaki %50 payı ile Karel Türkiye'de PABX pazarının lideridir. 
Faks, telsiz telefon ve standart telefon pazarlarının her birinde %10 pazar payına sahiptir.
Karel; Savunma Sanayi ve GSM sektöründe de pek çok ihaleye girmekte ve alınan projeler doğrultusunda geniş çaplı çalışmalar yürütmektedir.
Karel'in yurt içi satış ve satış sonrası hizmet organizasyonu İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Van'daki ana birimlere bağlı olarak çalışan tüm yurda yayılmış 250'yi aşkın, deneyimli Yetkili Satıcıdan oluşmaktadır.
 
İhracat Faaliyetleri 
Haberleşme sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Karel, 1990 yılından itibaren yurt dışı pazarlara da yönelmiştir. Bu amaca yönelik pazarlama yatırımları ve kalite, fiyat ve teknolojik açıdan rekabet şansına sahip ürünleri sayesinde bugün aralarında İspanya, Portekiz, Yunanistan gibi Avrupa ülkeleri de olmak üzere 20'den fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç etmektedir.
 
Özel Projeler
Karel, standart ürünlerinin yanı sıra, Türk Telekom, Aselsan gibi kamu kuruluşları ve güvenlik güçlerinin talepleri doğrultusunda anahtar teslimi sistemler ve ürünler de sunmaktadır. Bu çalışmalarda satış sonrası destek hizmetleri de Karel tarafından verilmektedir. Ayrıca, gerekli durumlarda, talepleri karşılamak amacıyla yurtdışı ve yurtiçinden teknoloji ve çözüm sağlayıcı iş ortaklarıyla birlikte çalışılmakta ve bu firmalarla stratejik işbirlikleri gerçekleştirmektedir.
 
Personel Profili
Karel, İstanbul Genel Müdürlük, Ankara Sincan Üretim Tesisleri (OSB), Bilkent Cyberpark Ar-Ge Merkezi, İzmir, Antalya, Bursa, Van, Gaziantep Bölge Müdürlükleri olmak üzere toplam 8 lokasyonda faaliyet göstermektedir. Karel genelinde 1500’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çalışanların % 21’i üniversite / yüksek lisans / doktora, % 74’ü lise / meslek lisesi/ meslek yüksek okulu eğitimi almıştır.

Ar-Ge Faaliyetleri
Kuruluşundan bu yana elektronik sektöründe teknolojik birikimin firma bünyesinde özümsenmesi ve rekabet gücü yüksek ürünler-çözümler oluşturulması ilkesini benimseyen ve herhangi bir lisans veya know-how bağımlılığı olmayan Karel, her tür elektronik tasarımı yapabilecek ve doğrulayabilecek eleman ve ekipman gücü ve bilgi birikimine sahiptir.
Yeni ürün ve sistem geliştirme faaliyetleri, Ankara Bilkent Cyberpark’ta  bulunan Karel Ar-Ge bünyesinde yürütülmektedir.
90’I aşkın mühendis çalışanıyla Karel Ar-Ge, Haberleşme Elektroniği ve Endüstriyel Elektronik sektöründe, mühendislik gücü, ekipman ve bilgi birikimi açısından Türkiye ortalamasının üzerinde çok saygın bir konuma sahiptir.
 
Üretim Tesisleri
Karel'in Ankara OSB'de 13.000 m2' si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alana kurulu tesislerindeki Üretim Tesisleri’nde, üretim, üretim planlama, satınalma, kalite ve insan kaynakları faaliyetleri yürütülmektedir. Üretim için en son teknoloji dizgi ve test makinaları kullanılmakta; yatay, dikey ve yüzey monte teknolojileri uygulanmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Telekomünikasyon

Firma web sitesi: www.karel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kreş
YemekhaneKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİCİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİCİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun , Elektrik Elektronik , Endüstri , Bilgisayar)İş Sağlığı ve Güvenliği alanında en az 5 yıl tecrübeli (tercihen telekomünikasyon, inşaat veya enerji sektöründe)İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip en az B sınıfı,( tercihen A Sınıfı),İSG Kanun ve Yönetmelikleri, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, saha denetimi, risk değerlendirmesi, kaza araştırması, yüksekte çalışma, elektrik işlerinde güvenli çalışma gibi konularda saha uygulama ve teknik eğitim tecrübesine sahip,Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, İSG yönetiminde proaktif hareket edebilen ve inisiyatif alabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve İSG uygulamalarıyla ilgili raporlamaları yapabilecek,Yurt içi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YONETICISI Kayseri, Samsun Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
PROJE YONETICISIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
•    Tercihen Elektrik/Elektronik, Endüstri ,Bilgisayar , Makina  Mühendisi, İnşaat Mühendisi•    Enerji, Altyapı, BTS, RF, Transmisyon konularında bilgi ve deneyim sahibi,•    Tercihen GSM operatörlerinin BÇO organizasyonunda yöneticilik yapmış,•    GSM sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,•    Ekip ve personel görevledirmesi yapabilecek, yönetim kabiliyeti olan,•    Yoğun stres ortamında çalışabilecek,•    Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip,•    MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,•    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•    Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Ankara - Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Üretim Tesislerimiz'de görevlendirilmek üzere;·         En az MYO mezunu,·         Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,·         5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip,.         Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi,.         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyet belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,.         Sincan ve çevre semtlerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OFİS ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OFİS ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
•Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,•Santral ve ofis içi iş akışını yönetebilecek,•Çözüm odaklı, İngilizce bilen,•MS Office programlarına hâkim,•Tercihen ERP programı kullanabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE PLANLAMA ve LOJİSTİK MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
PROJE PLANLAMA ve LOJİSTİK MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl iş deneyimi bulunan, Proje yönetimi bilgi ve becerisine sahip ve bu konuda çalışmaya istekli,Problem çözme ve karar alma süreçlerinde etkin, takım çalışmasına yatkın,Haberleşme, transmisyon sistemleri, baz istasyonu altyapısı, IP Ethernet, lojistik, envanter,ERP sistemleri ve satınalma konularının bir veya bir kaçında iş deneyimine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BTK - IFIS TAKİP ELEMANI Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BTK - IFIS TAKİP ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektroni, Bilgisayar, Makine, İnşaat), GSM sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, BTK ve İFİS süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, Maximo  süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, AUTOCAD Programı kullanabilen ve BTK dosya çizimi yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİBER EKİP PERSONELİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
FİBER EKİP PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Tercihen FO bilgisi ve tecrübesi olan, Fiber Optik Altyapı işlerinde tecrübeli,Tercihen fiber sonlandırma ve OTDR ölçüm sertifikalı, Fiber eki yapabilen, ODF montaj / demontaj konularına hakim, Fiber ölçümleri yapabilen, OTDR kullanabilen, Fiber arıza tesbit ve müdahale yeteneği olan, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun, Tercihen EKAT belgeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uygun, MS Office  programlarını etkin olarak kullanabilen, KMZ okuyabilen, harita bilgisi olan, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, 7/24 arıza bakım müdahalesi yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FİBER EKİP YÖNETİCİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
FİBER EKİP YÖNETİCİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ,Elektrik  Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, EMO kaydı olup  OG-YG işi yapma yetkisine sahip, Tercihen FO bilgisi ve tecrübesi olan, Fiber Optik Altyapı işlerinde tecrübeli,ODF montaj / demontaj konularına hakim, Fiber ölçümleri yapabilen, OTDR kullanabilen, Fiber arıza tesbit ve müdahale yeteneği olan, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uygun, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, KMZ okuyabilen, harita bilgisi olan, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM HELP DESK SORUMLUSU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM HELP DESK SORUMLUSUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar, Makine, İnşaat), tercihen Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar, Makina Mühendisi,Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI ) arızasında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen,Transmisyon ekipmanları (radyolink, aggregator, SDH, DXX) arıza bakımında tecrübeli, saha çalışanlarına telefonla bu ekipmanlar hakkında teknik destek verebilecek,Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, Personel yönetim tecrübesi olan, GSM sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Alarm izleme ve analiz yeteneğine sahip, saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Maximo süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM HELP DESK PERSONELİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM HELP DESK PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI ) arızasında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullanabilen,Transmisyon ekipmanları (radyolink, aggregator, SDH, DXX) arıza bakımında tecrübeli, saha çalışanlarına telefonla bu ekipmanlar hakkında teknik destek verebilecek,Tercihen GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Alarm izleme ve analiz yeteneğine sahip, saha personelini yönlendirecek yetkinliğe sahip,Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Maximo süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAHA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın en az C sınıfı (tercihen B sınıfı) İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,Üniversite mezunu, Çok tehlikeli sınıfta yer alan sekörlerde en az 3 yıl İş Güvenliği Uzmanlığı yapmış, GSM sektöründe tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği temel eğitimlerini verebilecek, Yüksekte Çalışma konusunda sertifika sahibi ve eğitim verebilecek olmak tercih sebebidir.Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Takım çalışmasına yatkın, Yurt içi seyahat engeli olmayan, aktif olarak araç kullanabilen; SRC belgesine sahip olmak tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KİRALAMA PERSONELİ Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,Orta seviyede İngilizce bilen,Maximo kullanabilen,Mobil Şebeke sahaları ve Enerji hatları lokasyonlarının kira ödeme takip ve yönetimi konusunda tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,  Takım çalışmasına uygun,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KİRALAMA SAHA PERSONELİ Ankara, Eskişehir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA SAHA PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversite Mezunu olan,Mobil Şebeke sahaları ve Enerji hatları lokasyonları kiralaması konusunda tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,   İkna kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne dikkat eden,Takım çalışmasına uygun,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, SRC belgesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KİRALAMA YÖNETİCİSİ (AVUKAT) Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
KİRALAMA YÖNETİCİSİ (AVUKAT)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Bölümünden mezun, avukatlık mesleğini yapan, Mobil şebeke sahaları ve enerji hatları lokasyonları kiralaması ve sözleşmeleri konusunda tecrübeli,Daha önceden yöneticilik yapmış, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,   İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uygun, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve raporlama yeteneği kuvvetli olan,Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAXİMO PROGRAM ELEMANI Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
MAXİMO PROGRAM ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Rollout ve Revizyon işlerine hakim, Maximo  süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REVİZYON VE PERİYODİK BAKIM PERSONELİ Ankara, Eskişehir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
REVİZYON VE PERİYODİK BAKIM PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar, Makine, İnşaat), Enerji, Altyapı, Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI )arıza ve  bakımında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullabilen,2 adet Motorola, 4 adet Huawei, 1 adet RL GSM ekipmanları üzerine sertifika sahibi olan,Baz istasyonları ekipmanları, bakım ve onarımı alanında en az 5 yıl deneyimli,AG/YG bakım ve onarımı alanında alanında en az 5 yıl deneyimli, El terminalini aktif kullanıp, envanter sayım ve raporlaması yapabilecek, Tercihen EKAT belgesi sahibi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ROLLOUT SUPERVISOR Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ROLLOUT SUPERVISORKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat),Enerji, Altyapı, Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI )saha kurulumunda  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullabilen,Maximo süreçlerini bilen GSM sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Ekip ve personel görevlendirmesi yapabilecek, taşeron ekip yönetim kabiliyeti olan,Yoğun stres ortamında çalışabilecek, Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENVANTER SORUMLUSU Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENVANTER SORUMLUSUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az Lise mezunu, GSM sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Depo ve envanter konusunda en az 2 yıl deneyimli, Maximo programı süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen, El terminalini etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Envanter takibi yapabilecek ve depo programlarını kullanabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK ÖDEMELERİ TAKİP ELEMANI Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK ÖDEMELERİ TAKİP ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Lise mezunu, GSM sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Elektrik ödeme süreçleri konusunda tecrübeli, Maximo süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM DEPO PERSONELİ Ankara, Samsun Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM DEPO PERSONELİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM sektöründe en az 2 yıl deneyimli MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen Depo ve lojistik konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen Maximo / Atlas süreçlerine hakim ve etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilliEnvanter takibi yapabilecek ve depo programlarını kullanabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE ROLLOUT YÖNETİCİSİ Ankara, Kayseri... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE ROLLOUT YÖNETİCİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar, Makine, İnşaat). Tercihen Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar , Makina  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Enerji, Altyapı, Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI) arıza ve  bakımında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullabilen,Maximo süreçlerini bilen, Tercihen GSM operatörlerinin BÇO organizasyonunda yöneticilik yapmış, GSM sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Ekip ve personel görevlendirmesi yapabilecek, yönetim kabiliyeti olan, Yoğun stres ortamında çalışabilecek, Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM YÖNETİCİSİ Ankara, Kayseri Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BAKIM YÖNETİCİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Tercihen Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar, Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Enerji, Altyapı, Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI ) bakımında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullabilen,2 adet Motorola , 4 adet  Huawei , 1 adet RL GSM ekipmanları üzerine sertifika sahibi olan,Maximo süreçlerini bilen, Tercihen GSM operatörlerinin BÇO organizasyonunda yöneticilik yapmış, GSM sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Ekip ve personel görevlendirmesi yapabilecek, yönetim kabiliyeti olan, Yoğun stres ortamında çalışabilecek, Analitik ve hızlı düşünüp ani karar verme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İL SORUMLUSU Ankara, Çorum, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İL SORUMLUSUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), Huawei&Motorola ekipmanları  (HUAWEI RTN , PTN, SDH, HUAWEI BTS, DBS, ELTEC DC, DELTA DC, DBDM EKİPMANLARI ) arıza bakımında  tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullabilen,Transmisyon ekipmanları (radyolink, aggregator, SDH, DXX) arıza bakımında tecrübeli, arayüz programlarını aktif olarak kullabilen,GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, OG/AG arıza bakım bilgisi olan, Tercihen E-KAT belgesi sahibi, GSM sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, 7/24 arıza bakım müdahalesi yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM KLİMA TEKNİSYENİ Amasya, Ankara... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM KLİMA TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar, Makine, İnşaat), Klima bakım ve onarımı alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM JENERATÖR TEKNİSYENİ Amasya, Ankara... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
GSM JENERATÖR TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
En az MYO mezunu (Elektrik&Elektronik, Bilgisayar , Makine, İnşaat), GSM Saha Montaj/Kabul işlerinde çalışmış, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen, OG/AG arıza bakım işlerinde en az 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen EKAT belgesine sahip, Aktif olarak 4x4 araç kullanabilen, SRC Belgesi olan, 7/24 enerji arıza bakım müdahalesi yapabilecek, jeneratör desteği verebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge) Adana, Balıkesir... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik/ Elektronik Haberleşme bölümünden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word , Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
OTOMATİK DİZGİ TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik, Elektrik / Elektronik, vb. bölümlerinden mezun,Vardiyalı çalışmaya veya fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlikle ilişiği olmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde en az 5 yıl tecrübeli, Sorumlu olduğu projelerde Sistem Mühendisliği ve Bakım Onarım konularında deneyim kazanmış,Sistem mühendisliği standartları hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge) Amasya, Çorum, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM DESTEK TEKNİSYENİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin Elektronik, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar vb. bölümünden mezun,Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinde en az 5 yıl deneyimli,Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, MS Office ( Word, Excel vb. ) programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl aktif saha tecrübesi olan, Enerji Direği, Güvenlik Kamerası Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi  yapmış,Daha önce Sistem odası inşaat tadilat çalışmalarında bulunmuş, İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK/ELEKTRONİK MÜHENDİSİ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
•Üniversitelerin Elektrik veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde 5 yıl proje ve saha uygulamalarında aktif saha deneyimi,•Enerji Direği, Güvenlik Kamera Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı çalışmaları konusunda iş takibi ve kontrol deneyimi,•Saha çalışmalarında kullanılacak boru, menhol ve kablo gibi malzeme tespiti ve ihtiyaca göre alt yapı çalışmalarında sahada hazır bulunmasının sağlanması, •Seyahat engeli bulunmayan, •B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,•Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Seçme-yerleştirme süreçlerinde minimum 2 yıllık deneyime sahip, Personel ve özlük işleri konularında deneyimli, İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,Multidisipliner ve proje bazlı çalışabilen, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, aktif araç kullanabilen, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge) Çorum, Kastamonu... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE SAHA KOORDİNATÖRÜ (2.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kamera ve Güvenlik Sistemleri projelerinde bakım, onarım operasyon ve bütçe yönetimi konularında 10 yıl tecrübeli,Son 5 yıl içinde en az 3 projeyi başarı ile tamamlamış olan, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, problem çözme yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, proje sahalarında çalışabilecek,Farklı projeleri koordine ve takip etme konusunda başarılı, Ekip yönetme tecrübesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim becerisi yüksek ve ekip yönetiminde tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SAVUNMA SANAYİ ÜRETİM MÜHENDİSİ /KIDEMLİ MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
SAVUNMA SANAYİ ÜRETİM MÜHENDİSİ /KIDEMLİ MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin savunma sanayi projelerinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi alınacaktır.Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim Mühendisliği hakkında bilgi sahibi, tercihen iş deneyimine olan, Yalın Üretim projelerinde görev almış, Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Ekip yönetme yetkinliğine sahip, Çok İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen, İşe karşı motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda çalışmaya ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Güvenlik soruşturma engeli olmayan adaylar aranmaktadır.  Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Kart Üretim ve Cihaz Üretim konularında bilgi sahibi olmak, IPC standartları hakkında bilgi sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOBCAT TRANŞE OPERATÖRÜ Adana Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
BOBCAT TRANŞE OPERATÖRÜKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Bobcat S770 tranşe makinası kullanabilen, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, G sınıf ehliyete ve operatörlük belgesine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Dinamik, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Adana’da ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE KONTROLÖRÜ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
PROJE KONTROLÖRÜKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
1986 yılından beri telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketimizinTelekomünikasyon Altyapı Hizmetleri projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Denetim, raporlama ve bütçeleme konularında  tecrübeli, Tercihen daha önce Askeri SSM projelerinde yer almış, Analitik bakış açısına sahip, süreç ve veri analizi yapabilecek, Takip ettiği projelerde çalışan personellerin  iş süreç konrollerini yapabilecek,Proje kurumları ile olan ilişkileri yürütebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim yetenekleri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Tüm ofis programlarını etkin kullanabilen (Excel, Access, Word, Powerpoint) İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, ERP programlarını aktif olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek Adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALZEME MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
MALZEME MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektronik tasarım süreçlerinde ve hammadde/ malzeme seçimi süreçlerinde deneyimli,İletişim becerileri yüksek, global bakış açısına sahip, Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, araştırma yapmaya istekli, Analitik düşünebilme ve analiz yapabilme yeteneğine sahip, İleri seviyede yazılı, sözlü İngilizce bilgisi, pratiği olan, B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış, Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM ELEMANI Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM ELEMANIKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı olarak yetiştirilmek üzere;·  Düz Lise mezunu,·  Vardiyalı ve fazla mesaili üretim şartlarında çalışabilecek,·  Ankara’da Sincan, Fatih, Eryaman, Etimesgut, Batıkent, Etlik, Keçiören semtlerinde ikamet eden,·  Erkek adaylar için; tercihen askerlik hizmetini tamamlamışadaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞOFÖR Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ŞOFÖRKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- E sınıfı sürücü ehliyetine sahip,- Büyük otobüs kullanma tecrübesi olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış/muaf,- SRC 2, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip,- Yapracık veya Sincan'da ikamet eden, Önemli Not: Otobüs kullanma tecrübesi olmayan adaylar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu nedenle özgeçmişinize kullanmış olduğunuz araçların modellerini lütfen yazınız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURU Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ENGELLİ PERSONEL-GENEL BAŞVURUKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Üretim Tesislerinde ' Engelli Personel İstihdamı' kapsamında görevlendirilmek üzere,Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan;Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı; En az lise mezunu, Üretim alanında çalışmaya istekli, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM (ENDÜSTRİ) MÜHENDİSİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM (ENDÜSTRİ) MÜHENDİSİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin elektronik üretim projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi alınacaktır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim Mühendisliği hakkında bilgi sahibi, deneyimli, Tercihen Yalın Üretim projelerinde görev almış, Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Çok İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkin olarak kullanabilen, İşe karşı motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda çalışmaya ve ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,Erkek adayların için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması gerekmektedir.  Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler:Minitab ve Minitab Quality Companion programlarını kullanabiliyor olmak. Arena, Promodel vb. simulasyon programlarını kullanabilmek. Autocad programı bilgi ve kullanım deneyinime sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRONİK TEKNİSYENİ Ankara Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRONİK TEKNİSYENİKarel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
- Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektronik veya Haberleşme bölümlerinden mezun,- Vardiyalı ve fazla mesai ile üretim şartlarında çalışabilecek,- Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (1.Bölge) Adana, Bursa, ... Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİ (1.Bölge)Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• En az 5 yıl aktif saha tecrübesi olan,• Enerji Direği , Güvenlik Kamerası Direği, Fiber Optik ve Enerji Altyapı Kazı çalışmaları konusunda iş takibi  yapmış,• Daha önce Sistem odası inşaat tadilat çalışmalarında bulunmuş,• İyi derecede MS Office programları ve AutoCAD kullanabilen,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı