Kariyer.Net Arge 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye’nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye’nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye’nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding’in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net’in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye’ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.Net Arge İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Software Test Automation Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net Ar-Ge
Software Test Automation EngineerKariyer.net Ar-Ge
QUALIFICATIONS We are looking for a great Test Automation Engineer to join our team.    BS or MS degree in Computer/Software/Electronics/Mathematics/Mechatronics Engineering or related fieldsAdvance Level English is requiredMinimum 3+ years of experience in same position and willing to continue in technical software testing fieldFor male candidates, military obligation should be completed or postponed at least 2 years Core Technical Skills: Hands-on Web and Mobile test automation experience is requiredIndependently design, develop, execute, and maintain automated test suitesResearch new technologies, software, tools and methodologies to continuously improve software deliveryCollaborate effectively with manual testers to translate test cases into automationExperienced in Selenium WebdriverGood knowledge in JAVA Programming Language (C# is nice to have)Test frameworks experience (TestNG required, JUnit and NUnit are nice to have)Build tools experience (Maven)Experience with version control systems (Git/TFS)SQL knowledgeREST API automation experience (RestAssured)Mobile automation experience (Appium/Espresso/XCUnit etc.)Continuous integration experience (Jenkins)Familiarity with code quality metrics tools (SonarQube)Test Automation Reporting Framework Knowledge (ExtentReports, Allure, ReportPortal etc.)Visual Test Automation is nice to haveBDD with Cucumber is nice to haveScripting knowledge is nice to haveJIRA knowledge is nice to haveTestRail knowledge is nice to have        Soft Skills: Excellent communications skillsTeam player, proactive, and quick learnerGood analytical thinking and problem solving-skillsStrive for Self-improvementPassion for new technologies in technical testing (automation, performance, security)Ability to work in a dynamic working environment JOB DESCRIPTION Main Tasks: To design and implement test automation framework with Selenium Webdriver that supports fully automated, reliable releases. Report test automation results to the Agile teams and management.   Additional Tasks: Mobile test automationRun and report security vulnerability checksPerformance testingEnhance test automation codes according to SonarQube reportsModify Jenkins configurations to run test automation projects automatically and periodically What We Technically Provide: Udemy.com online technical test, development, devops trainingsPluralsight online technical test, development, devops trainingsOnsite technical and test trainingsExternal trainings by well-known training centers Local and global conference participationsCompany events
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arayüz Tasarımcısı İstanbul(Asya) Kariyer.net Ar-Ge
Arayüz TasarımcısıKariyer.net Ar-Ge
Markalarımızın style guidelarına uygun olarak yaratıcı arayüz tasarımları yapmak, Wireframeleri alıp başarılı, kullanılabilir, estetik mobil ve web arayüzleri tasarlamak, Mobile odaklanıp yaratıcı tasarımlar yapmak. Etkili animasyonlar ve etkileşimler tasarlamak. Ürün ve UX takımları içinde tüm araştırma, geribildirim, kullanıcı testi çalışmalarına katılmak,  geri bildirimlere göre düzenlemeleri yapmak. Kullanıcı kabul testlerinde (UAT) canlıya çıkacak etkileşim ve tasarım konusunda son kontrolleri yapmak. Ürün hayata geçtikten sonra optimizasyon süreçlerinde tasarım doğrultusunda destek vermek. Portfolyolarında web app ve veya mobile app çalışması olması adaylarımız için tercih sebebi olacaktır. Portfolyolarını dosya veya link olarak  özgeçmişlerinde paylaşan adaylarımız önceliklendirilecektir.  İŞ TANIMI Üniversitelerin güzel sanatlar, görsel iletişim tasarımı veya grafik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimi olan, Kullanıcı merkezli tasarım, responsive ve mobil tasarım konusunda tecrübeli ve kullanılabilirliği bilen, Sketch, Photoshop, Invision başta olmak üzere tasarım ve prototipleme araçlarını kullanabilen, Tasarım ilkelerini oluşturan ve uygulayan, Yaratıcı, yeniliklere açık, proaktif olarak fikir ve öneri geliştirebilen, Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi, Tasarım trendlerini yakından takip etmeye alışkın ve uygulamaya hevesli, Tercihen scrum takımları ile çalışma tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front End Developer İstanbul(Asya) Kariyer.net Ar-Ge
Front End DeveloperKariyer.net Ar-Ge
Bachelor Degree in Computer Science/Engineering, Information Technologies or a related field,At least 3 years of experience in front-end web application development,Proficient understanding of web markup, including HTML5, CSS3Good understanding of asynchronous request handling, partial page updates, and AJAXProficient understanding of code versioning tools, such as {{Git / Mercurial / SVN}}Familiarity with JavaScript module loaders, such as Require js and AMDFamiliarity with front-end build tools, such as Grunt and Gulp jsExperience in responsive design, cross browser and mobile compatibility,Experience in page speed analysis,Basic understanding of server-side CSS pre-processing platforms, such as SASSKnowledge of one of the favourite JS Frameworks such as AngularJS , React or VueJS is a big plus.Experience in designing and writing Single Page ApplicationsFamiliar  with SEO concepts,Comfortable with using PhotoshopHard worker with high commitment on deliverable deadlines and quality, JOB DESCRIPTION To develop the necessary web and mobile frontend as part of the software team within the Kariyer.net R&D Center.Create Frontend architecture and components of our heavy traffic high performance web applications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Test Mühendisi İstanbul(Asya) Kariyer.net Ar-Ge
Yazılım Test MühendisiKariyer.net Ar-Ge
You do not want to miss a unique opportunity to work with an agile team of engineers and product people in a product-driven leading Internet organization. We got the right people, the process, the tools... in that order. You can be a part of technical and product related challenges, make your own decisions with your team, and be your own manager in your scrum team. Software testing is an essential aspect of all our products. Therefore, test engineers are a crucial part of every scrum team. Job Description Review user stories Prepare test scenarios according to user stories and risks Write test cases Prepare test data Execute test cases Perform database checks during test execution Perform error tracking and reporting Report test results to the stakeholders Report test progress and escalate the problems faced to the Head of SW Testing or Scrum Master as required Give support to the Product Owner for User Acceptance Tests Prepare regression test set and keep them up to date Execute checklist tests Give support during live deployment process Desired Skills and Qualifications BS or MS degree in Computer/Electronics/Mathematics Engineering or related fields Good command of written and spoken English 3 years of experience in similar positions and willing to continue in software test field Experienced in software testing life cycle preferably in an Agile (Scrum) environment Hands-on Web and Mobile testing experience Familiarity with Web and mobile user experience Familiarity with issue tracking systems (preferably JIRA) and test management tools (preferably TestRail) Basic level SQL knowledge Good analytical thinking and problem solving-skills Strong reporting skills Excellent verbal and written communications skills Team player, proactive, and quick learner Ability to work in a dynamic working environment For male candidates, military obligation should be completed or postponed at least 2 years ISTQB certification is a plus Extra Benefits Online technical test, development, devops trainings Onsite technical and test trainings External trainings by well - known training centers  Local and global conference participations Company events
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Senior Software EngineerKariyer.net
We are looking for .NET super heroes who can save the day against all odds, build a great future with awesome code, and lead the team to a software utopia.University degree in Software Engineering or equivalent. Experience on developing and maintaining B2C and/or B2B Internet sites Good command of English, Strong interpersonal communication skills, Willing to work as a team member, Strong problem solving and analytical skills Constantly following new trends and technologies and passion for learning new things,Technical QualificationsSolid knowledge and  skills on Object Oriented Programming concepts Very good knowledge and deep experience on ASP.Net MVC and web forms with C# Knowledge on client-side web concepts including Javascript, JQuery, XML, Json,Development experience on any Relational Database technologies like MS SQL Familiar with Service Oriented Architecture, RESTful services, and SOAP based services,Knowledge of SDLC, software quality and test processes, Preferably experienced on one or more automated test tools ( MTM, Selenium etc..)Familiar with NoSQL databases ( Elasticsearch, MongoDb etc) and Distributed Cache Systems like Memcached or Redis etc.Experience with large scale web applications is a plus, Knowledge of implementing unit tests, Familiar with one or more Source Control tools like TFS, GIT etc.. Basic knowledge of Scrum
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net Ar-Ge
Kullanıcı Deneyimi UzmanıKariyer.net Ar-Ge
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı / UX Designer arıyor.    •Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mühendislik veya ilgili bölümlerden mezun, •Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, •Veri ve kullanıcı odaklı olan, •Sürekli iyileştirme ve süreç geliştirme alanında deneyim sahibi, •Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve analitik düşünebilen, •Wireframe (mockup, prototip vb.)  oluştumak için ilgili programları kullanabilen (Balsamiq, UxPin, Axure vb.), •Web analiz araçları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, •Tercihen HTML, CSS ve JavaScript konusunda bilgi sahibi, •Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, •İyi derecede İngilizce bilen, •UX alanında örnek gösterebileceği çalışmaları olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı