Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Hizmetleri Takım LideriKariyer.net
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl çağrı merkezi sektöründe takım liderliği tecrübesi olan, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, MS Office programlarına hakim, Pratik ve hızlı; yoğun tempolu iş ortamında çalışabilecek, İletişim becerisi yüksek, problem çözme konusunda yetkin, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Ekibin hedefine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Takım Lideri / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Takım Lideri / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Tele-Satış Takım Lideri arıyor.MYO veya Lisans mezunu, Çağrı merkezi satış ekiplerinde Takım Lideri olarak minimum 2 yıl görev almış,Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, Tercihen küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik satış deneyimi olan, Tercihen outsource hizmet veren şirketlerde telesatış operasyonu yönetmiş,  İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front End Developer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Front End DeveloperKariyer.net
Bachelor Degree in Computer Science/Engineering, Information Technologies or a related field,At least 3 years of experience in front-end web application development, Proficient understanding of web markup, including HTML5, CSS3 Good understanding of asynchronous request handling, partial page updates, and AJAXProficient understanding of code versioning tools, such as {{Git / Mercurial / SVN}}Familiarity with JavaScript module loaders, such as Require.js and AMD Familiarity with front-end build tools, such as Grunt and Gulp.js Experience in responsive design, cross browser and mobile compatibility, Experience in page speed analysis, Basic understanding of server-side CSS pre-processing platforms, such as SASSKnowledge of one of the favourite JS Frameworks such as AngularJS , React or VueJS is a big plus.Experience in designing and writing Single Page Applications Familiar  with SEO concepts, Comfortable with using Photoshop Hard worker with high commitment on deliverable deadlines and quality,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Kariyer.net
Veritabanı YöneticisiKariyer.net
•          Tercihen üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,•          Veritabanı Yöneticiliği üzerine en az 5 yıl tecrübeli,•          MS SQL Server ve AlwaysOn mimarisi hakkında deneyimli,•          TSQL diline hakim,•          Mirroring, veri replikasyonu gibi konularda bilgi sahibi,•          İngilizce bilen,•          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•          Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık,•          Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak•          Tercihen PostgreSQL konusunda bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Data ScientistKariyer.net
Current enrollment in a university working towards a Master’s or Ph.D. degree in Engineering, Computer Science, Machine Learning, Math, Statistics or related field.Familiar with theory and practice of information retrieval, relevance, machine learning, and data miningAlgorithm development experience Skill at data visualization and presentation is a plus. Programming skills sufficient to extract, transform, and clean large data setsProgramming skills in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).Educational  background in Machine learning with domain knowledge and experience in the following areas: data-driven statistical modeling, graphical models, feature extraction and analysis, supervised learning, in particular discriminative methodsORIn document clustering, topic analysis, text classification, named entity recognition, sentiment analysis, and part-of-speech tagging methods for unstructured and semi-structured text data.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Data ScientistKariyer.net
Bachelor’s Degree in a “STEM” major (Science, Technology, Engineering, Mathematics)Demonstrated skill in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).3+ years hands-on experience writing code, data engineering, data cleansing utilities to derive value out of data to put predictive analytics using AI or Machine learning algorithms.Knowledge on one or more machine learning concepts such as Supervised Learning, Unsupervised learning, Classification or ClusteringExperience on cloud based machine learning platforms such as Amazon ML, Microsoft Azure ML is favorable.Experience with recommendation systems based on collabrative filtering is preferred.Demonstrated skill in the use of applied analytics, descriptive statistics, and predictive analytics on industrial data setsSelf-starter and demonstrated ability to work across multiple projects simultaneously.Extensive SQL programming skills. Experience in NoSQL databases Ability to relate to and solve business problems through machine learning, data mining and statistical algorithms.Excellent critical thinking skills, combined with the ability to present your beliefs clearly and compellingly in both verbal and written form.Energy and willingness to formulate, test, and discard or revise many hypotheses to help Kariyer.net to improve its products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Seven, Satış Şampiyonları Arıyoruz! İstanbul(Asya) Unisbul.com
Çocukları Seven, Satış Şampiyonları Arıyoruz!Unisbul.com
Eğlenceli ve müthiş zevkli Müşteri Hizmetleri operasyonumuzda Bakıcı ihtiyacı olan müşterilerimizle (Çoğunlukla Annelerle) ;Telefonla görüşüp bakıcı ihtiyaçlarıyla ilgili destek olacak ve satış sürecinde aktif rol alabilecek,Mevcut müşteriler ile iletişime geçerek tüm bakıcı süreçlerinin takibinden sorumlu olabilecek,Müşterilerden gelebilecek çağrıları telefon veya e-mail yolu ile karşılayarak gerekli desteği sağlayabilecekçocukları çoooook seven "Satış Şampiyonları" arıyoruz. Kurumsal bir çalışma ortamında, düzenli bir iş'te çalışmak isteyen, kendi görev ve sorumlulukların bilincinde olarak kendi kendini yönetebilen ve en önemlisi kazanmayı seven ekip arkadaşları arıyoruz.Yerimiz : Ümraniye / İstanbulÇalışma Günlerimiz : Haftaiçi 5 Gün 08.45 - 17.45Servisimiz mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Özel Müşteriler YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak genel müdürlüğünde  görevlendirilmek üzere Özel Müşteriler Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Temsilcisi / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacakKurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor. Lise, MYO veya Üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Ses tonuna ve diksiyonuna güvenen, Satış alanında kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen Angular.JS veya React.JS bilgisine sahip Öneri sistemleri, sınıflandırma ve kümeleme konularında meraklı Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Kariyer.net
Saha Satış SorumlusuKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Ümraniye Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu / Ankara Ankara Kariyer.net
Saha Satış Sorumlusu / AnkaraKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Ankara Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Kampanya Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Fiyatlandırma ve Kampanya UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzereFiyatlandırma ve Kampanya Uzmanı arıyor. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen firmaların Pazarlama, Kampanya veya Fiyatlandırma bölümlerinde en az 2 sene çalışmış,Analitik düşünen, sonuç odaklı, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli,Ticari bakış açısı, fiyatlandırma bilgisi ve becerisine sahip, Müşteri odaklı – son kullanıcı kullanım davranışını anlayarak yeni fikirler oluşturabilenEkip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, İleri derecede MS Office uygulamaları ve sunum becerilerine sahip İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Segment Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Segment YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Segment Yöneticisi arıyor.·         Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültelerinden birinden mezun,·         En az 2 sene pazarlama deneyimine sahip,·         Dijital Pazarlama alanında bilgi ve tecrübe sahibi, trendleri takip eden·         Müşteri Odaklı ve analitik düşünebilen,·         Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,·         Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip,·         Çok iyi derecede raporlama ve sunum yapabilecek nitelikte,·         İyi derecede İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Sorumlusu İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tahsilat SorumlusuKariyer.net
·         Üniversite mezunu,·         İlgili alanda en az 3 yıl tecrübeli,·         İyi derecede MS Office (Word, Excel) ve Logo programlarını kullanabilen,·         Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,·         İkna kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli)Kariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.En az lise mezunu, MS office (Word, excel vb.) programlarını yoğun olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Analiz ve Raporlama UzmanıKariyer.net
GENEL NİTELİKLERKurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Türkiye Satış Departmanı’nda görevlendirmek üzereSatış Raporlama Uzmanı arıyor.·         Üniversite mezunu,·         Satış analiz ve raporlama tarafında en az 3 yıl tecrübeli,·         MS Office programlarına hakim, iletişimi kuvvetli, analitik, sonuç odaklı, araştırmacı ve öğrenmeye açık,·         Analiz yapma, istatistiksel veri oluşturma, planlama, takip ve raporlama yapma yetkinliklerine sahip,·         Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Yeşilköy İstanbul(Avr.) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / YeşilköyKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Yeşilköy Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ümraniye Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı