Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Bursa Bursa Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / BursaKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Bursa Ofisi'nda görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Konya Konya Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / KonyaKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Konya Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli)Kariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.En az lise mezunu, MS office (Word, excel vb.) programlarını yoğun olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Destek Uzman Yardımcısı / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Teknik Destek Uzman Yardımcısı / SakaryaKariyer.net
Üniversite veya MYO mezunu, Teknik dokümanları anlayabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişime açık, Çözüm odaklı, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Data ScientistKariyer.net
Current enrollment in a university working towards a Master’s or Ph.D. degree in Engineering, Computer Science, Machine Learning, Math, Statistics or related field.Familiar with theory and practice of information retrieval, relevance, machine learning, and data miningAlgorithm development experience Skill at data visualization and presentation is a plus. Programming skills sufficient to extract, transform, and clean large data setsProgramming skills in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).Educational  background in Machine learning with domain knowledge and experience in the following areas: data-driven statistical modeling, graphical models, feature extraction and analysis, supervised learning, in particular discriminative methodsORIn document clustering, topic analysis, text classification, named entity recognition, sentiment analysis, and part-of-speech tagging methods for unstructured and semi-structured text data.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Data ScientistKariyer.net
Bachelor’s Degree in a “STEM” major (Science, Technology, Engineering, Mathematics)Demonstrated skill in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).3+ years hands-on experience writing code, data engineering, data cleansing utilities to derive value out of data to put predictive analytics using AI or Machine learning algorithms.Knowledge on one or more machine learning concepts such as Supervised Learning, Unsupervised learning, Classification or ClusteringExperience on cloud based machine learning platforms such as Amazon ML, Microsoft Azure ML is favorable.Experience with recommendation systems based on collabrative filtering is preferred.Demonstrated skill in the use of applied analytics, descriptive statistics, and predictive analytics on industrial data setsSelf-starter and demonstrated ability to work across multiple projects simultaneously.Extensive SQL programming skills. Experience in NoSQL databases Ability to relate to and solve business problems through machine learning, data mining and statistical algorithms.Excellent critical thinking skills, combined with the ability to present your beliefs clearly and compellingly in both verbal and written form.Energy and willingness to formulate, test, and discard or revise many hypotheses to help Kariyer.net to improve its products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Temsilcisi / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacakKurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor. Lise, MYO veya Üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Ses tonuna ve diksiyonuna güvenen, Satış alanında kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu / Konya Konya Kariyer.net
Saha Satış Sorumlusu / KonyaKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Konya Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen Angular.JS veya React.JS bilgisine sahip Öneri sistemleri, sınıflandırma ve kümeleme konularında meraklı Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Takım Lideri / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Takım Lideri / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Tele-Satış Takım Lideri arıyor.MYO veya Lisans mezunu, Çağrı merkezi satış ekiplerinde Takım Lideri olarak minimum 2 yıl görev almış,Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, Tercihen küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik satış deneyimi olan, Tercihen outsource hizmet veren şirketlerde telesatış operasyonu yönetmiş,  İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi - Trabzon Trabzon Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi - TrabzonKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Trabzon Lokasyonu'nda görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Segment Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Segment YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Segment Yöneticisi arıyor.·         Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültelerinden birinden mezun,·         En az 2 sene pazarlama deneyimine sahip,·         Dijital Pazarlama alanında bilgi ve tecrübe sahibi, trendleri takip eden·         Müşteri Odaklı ve analitik düşünebilen,·         Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,·         Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip,·         Çok iyi derecede raporlama ve sunum yapabilecek nitelikte,·         İyi derecede İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu - Yeşilköy İstanbul(Avr.) Kariyer.net
Saha Satış Sorumlusu - YeşilköyKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Yeşilköy Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım UzmanıKariyer.net
Kariyer.net'in teknik ekibi olarak her gün 300.000 kişinin kullandığı bir web sitesinin nasıl geliştirilmesi ve çalıştırılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu tecrübemizi yazılım geliştirme dünyasındaki güncel ve yeni teknolojiler ile zenginleştirirken, farklı alanlarda pek çok proje geliştirmeyi hedefleyen ekibimize heyecanlı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp sonuca ulaşmaktan keyif alacak takım arkadaşları katmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Dijital Pazarlama UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı arıyor. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 3 sene Dijital Pazarlama deneyimine sahip E-MAIL MARKETING, SEM, SMM, SEO alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi, Adwords hesaplarını tek başına kullanıp yönetebilecek ve tercihen Google Adwords sertifikasına sahip,Google Analytics kullanımında tecrübe ve tercihen Google Analytics sertifikasına sahip,Müşteri Odaklı ve analitik düşünebilen, Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Proaktif yaklaşım sahibi ve yaratıcı, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Çok iyi derecede raporlama ve sunum yapabilecek nitelikte, İyi derecede İngilizce bilen, Erkekler için askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Software Support Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Software Support EngineerKariyer.net
We are looking for a junior software support engineer, who will be responsible for handling inqueries and problems reported by our customer support service. Support inqueries will include tickets related to Kariyer.net job-board and web-based ATS.You will get a chance to work with an incredible team of smart, supportive, and fun people. You will have lots of room for career growth in terms of software development and support life-cycle. You will trained on the job, and have peer support through your orientation period.Your responsabilities will be: Managing support requests in a timely manner (SLA-based) Building deep product knowledge and becoming a subject matter expert Working closely with software engineering teams on troubleshooting issues and providing detailed input to investigate and resolve issuesManaging tickets through the life-cycle by interacting with various departments within the companyMaintenance and development of various Second Level Support tools when requiredMaintenance and development of various applications in Kariyer.net
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Software Architect İstanbul(Asya) Kariyer.net
Senior Software ArchitectKariyer.net
Desired Skills and Qualifications                BS or MS degree in Computer/Software/Electronics/Mathematics/Mechatronics Engineering or related fields                Advance Level English is required                Minimum 8+ years of experience in software development and architecture and willing to continue in software architecture fieldCore Technical Skills:                Proven experience in writing high quality object-oriented code                Experienced in service-oriented architectures                 Experienced in developing or consuming RESTful web services                Knowledge of MVC, Entity Framework (or similar ORM tooling), C#, ASP.NET and LINQ                Experienced in message queuing technologies such as RabbitMQ                Hands-on experience on ElasticSearch and Redis                Experienced in working and designing software systems, particularly distributed systems and architectures, knowledge of designs & patterns                Utilize Microsoft technology stack technical solutions utilizing Microsoft & other technologies, guide development best practices                 Authentication and authorization best practices knowledge                Code and programming, ad-hoc troubleshooting, and general system problem solving                Must have experience writing unit testing and clean code                Ability to conduct and participate in peer code reviews                Has knowledge on SOLID, DRY, KISS, etc. principles                Highly experienced in GIT and GIT Flow.                Experienced in CI/CD, DevOps tools and processes such as Jenkins, Teamcity, Octopus, Chef, Puppet, Ansible                Cloud (AWS/Azure) knowledge is a plus.                PostgreSQL knowledge is a plus.                Mobile Programming and tools is a plus. (SWIFT, Objective-C, JAVA, Android programming)                Experienced in Log and monitoring tools.                Must have experience mentoring developers and providing hands-on direction                Great knowledge in software development life cycle and agile principles (Especially SCRUM Framework)Soft Skills:                Excellent communications skills                Team player, proactive, and quick learner                Superb analytical thinking and problem solving-skills                Strive for Self-improvement and lead the technical people                Passion for new technologies                Ability to work in a dynamic working environment                For male candidates, military obligation must be completed. What We Technically Provide:                Online (Pluralsight and EggHead.io) technical trainings                Onsite technical trainings                External trainings by well-known training centers                 Local and global conference participations                Company events
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı