Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


Bir KARYA A.Ş markası olan, Hitit Transfer kurulduğu 1990 yılından bu yana sürekli gelişerek, Türk ekonomisinin temeli olan tekstil sektörünün kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile öncü olmuştur.

Hitit Transfer; 220 çalışanı ve 26 yıllık tecrübesi ile girdiği her alanda başarılı olmayı kendine hedef edinmiştir. Çalışanları, müşteri memnuniyetine öncelik veren felsefesi ile kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, başarılı AR-GE çalışmaları, yeni baskı yöntemleri ve yeni ürünlerle kalitesini ve ürün yelpazesini artırıp sektörüne daha fazla hizmet etme amacı ile her zaman mükemmeli hedeflemiştir.
Kendi bünyesi altında Hitit Transfer ile transfer baskı alanında, Karya Dijital ile dijital baskı alanında ,Jteck Türkiye ile geniş formatlı yazıcılar için boya sağlayıcılığı, Mimaki markası ile Dijital baskı makineleri satışı konusunda, LEDU olarak Led Bar, Led Panel, Led Modül, Light Box ürünleri ile farklı bir çok sektörde çalışmalarda bulunmuş ve her girdiği sektörde lider firmalar arasında yeralmayı başarmıştır. Led Bar,Led Panel ve Led Modüllerimiz aydınlatma sektöründe özellikle reklamcıların kullandığı birçok materyalin aydınlatılması konusunda alışılagelmişin dışında birçok farklı çözüm fikirleriyle, müşterilerimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri ürünler sunmaktayız.
En yeni ürünümüz olan Tekstil Light Box ile reklamcılık sektörün hızlı bir giriş yapan firmamız , alışılagelmiş kağıt ya da vinil baskılı ürünlerin yerine kumaşa baskı tekniği ile birçok büyük markanın dikkatini çekmeyi başardı.Led aydınlatma sistemlerinin yanında lokomotif ürünümüz haline gelen Tekstil Light Box ile her geçen gün yeni markalarla çalışmaya başlayan firmamız aynı hız ile makine parkurunu ve teknik ekibini sürekli büyütmekte ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için durmak bilmeyen bir tempo ile çalışmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil Makineleri ve Parçaları,Aksesuar,Tekstil Makineleri ve Parçaları,Fuarcılık,Reklamcılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Kaza Sigortası
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.