Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


Bir KARYA A.Ş markası olan, Hitit Transfer kurulduğu 1990 yılından bu yana sürekli gelişerek, Türk ekonomisinin temeli olan tekstil sektörünün kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile öncü olmuştur.

Hitit Transfer; 220 çalışanı ve 26 yıllık tecrübesi ile girdiği her alanda başarılı olmayı kendine hedef edinmiştir. Çalışanları, müşteri memnuniyetine öncelik veren felsefesi ile kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, başarılı AR-GE çalışmaları, yeni baskı yöntemleri ve yeni ürünlerle kalitesini ve ürün yelpazesini artırıp sektörüne daha fazla hizmet etme amacı ile her zaman mükemmeli hedeflemiştir.
Kendi bünyesi altında Hitit Transfer ile transfer baskı alanında, Karya Dijital ile dijital baskı alanında ,Jteck Türkiye ile geniş formatlı yazıcılar için boya sağlayıcılığı, Mimaki markası ile Dijital baskı makineleri satışı konusunda, LEDU olarak Led Bar, Led Panel, Led Modül, Light Box ürünleri ile farklı bir çok sektörde çalışmalarda bulunmuş ve her girdiği sektörde lider firmalar arasında yeralmayı başarmıştır. Led Bar,Led Panel ve Led Modüllerimiz aydınlatma sektöründe özellikle reklamcıların kullandığı birçok materyalin aydınlatılması konusunda alışılagelmişin dışında birçok farklı çözüm fikirleriyle, müşterilerimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri ürünler sunmaktayız.
En yeni ürünümüz olan Tekstil Light Box ile reklamcılık sektörün hızlı bir giriş yapan firmamız , alışılagelmiş kağıt ya da vinil baskılı ürünlerin yerine kumaşa baskı tekniği ile birçok büyük markanın dikkatini çekmeyi başardı.Led aydınlatma sistemlerinin yanında lokomotif ürünümüz haline gelen Tekstil Light Box ile her geçen gün yeni markalarla çalışmaya başlayan firmamız aynı hız ile makine parkurunu ve teknik ekibini sürekli büyütmekte ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için durmak bilmeyen bir tempo ile çalışmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil Makineleri ve Parçaları,Aksesuar,Tekstil Makineleri ve Parçaları,Fuarcılık,Reklamcılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Kaza Sigortası
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ) İstanbul(Avr.) Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş.
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ)Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş.
Firmamız  bünyesinde ihtiyaç halinde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli çalışma arkadaşları arıyoruz. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarını iyi derece kullanabilen Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek En az lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek  Avrupa yakasında ikamet eden  Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Bu bir Genel Başvuru ilanı olup belirli bir pozisyonla ilgili yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaç oluşması halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.) Karya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş.
GRAFİKERKarya Tekstil San. Dış. Tic. A.Ş.
J-TECK markası ile Inkjet Dijital Baskı ve Yazıcı tüketim malzemeleri satış ve teknik servisi konularında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere;Tercihen Üniversite veya MYO mezunu,  Tercihen Inkjet dijital baskı sektöründe tecrübe sahibi,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Photoshop,vb.grafik programlarında tecrübeli, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan,  Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış MİMAKİ, MUTOH, ROLAND, MS vb. süblime kağıt baskı makinelerini bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı