Kasar ve Dual Tekstil 

Şirket Bilgileri

Kasar

Kasar ve Dual Tekstil

Tekstil terbiye konusunda 1965 yılından beri hizmet vermekte olan Kasar Boyacılık Sanayii A. Ş. ile, örgü kumaş üretimi ve ihracatı konusunda 1996 yılından beri hizmet vermekte olan Dual Tekstil A. Ş. 2006 yılında birleşmiştir.

Bu birleşimin sonucunda ortalama 350 müşterisine günlük 90 ton terbiye hizmetini ve sevkiyatını, ortalama aylık 500 ton örgü kumaş üretimini ve yaklaşık  200 yurtdışı müşteriye ihracatını gerçekleştiren genç ve dinamik bir organizasyon doğmuştur.

Kasar&Dual, tekstil sektöründe 65.000 m2 kapalı alanda 700’ e yakın çalışanı ve 2007 yılı 50 milyon Euro ciro hedefi ile konusundaki en büyük kuruluşlardan biridir.  

www.kasar-dual.com

 Kasar ve Dual Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dış Ticaret Elemanı İstanbul(Avr.) Kasar ve Dual Tekstil
Dış Ticaret ElemanıKasar ve Dual Tekstil
1965 yılından beri faaliyette olan, iç piyasaya ve yurt dışına mamul örgü kumaş satan Merkezi İstanbul Topkapı'da üretim tesisleri Tekirdağ Çorlu'da olan şirketimizin Topkapı merkezinde görevlendirmek üzere  aşağıdaki vasıflara sahip“Dış Ticaret Operasyon Elemanı” aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında deneyimi ya da deneyimsiz Çok iyi derecede İtalyanca bilen (okuma, yazma, konuşma) Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Müşteri odaklı çalışmaya yatkın, takip yönü kuvvetli Microsoft ofis programlarını kullanabilen Erkekler için askerliğini yapmış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Ekip çalışmasına uygun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyahane Mühendisi Kırklareli, Tekirdağ Kasar ve Dual Tekstil
Boyahane MühendisiKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 50. senesini doldurmuş olup,  örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Çorlu Ergene Bölgesindeki fabrikamızda Boyahane bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Boyahane Mühendisi" arıyoruz.·         Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümlerinde mezun,·         Örgü kumaş boyamasında tecrübeli·         Minimum 5 yıl örgü boyahanesinde çalışmış,·         Organizasyon yeteneği gelişmiş,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Askerliğini yapmış,·         Tekirdağ, Çorlu, Lüleburgaz'da ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı