Kasar ve Dual Tekstil 

Şirket Bilgileri

Kasar

Kasar ve Dual Tekstil

Tekstil terbiye konusunda 1965 yılından beri hizmet vermekte olan Kasar Boyacılık Sanayii A. Ş. ile, örgü kumaş üretimi ve ihracatı konusunda 1996 yılından beri hizmet vermekte olan Dual Tekstil A. Ş. 2006 yılında birleşmiştir.

Bu birleşimin sonucunda ortalama 350 müşterisine günlük 90 ton terbiye hizmetini ve sevkiyatını, ortalama aylık 500 ton örgü kumaş üretimini ve yaklaşık  200 yurtdışı müşteriye ihracatını gerçekleştiren genç ve dinamik bir organizasyon doğmuştur.

Kasar&Dual, tekstil sektöründe 65.000 m2 kapalı alanda 700’ e yakın çalışanı ve 2007 yılı 50 milyon Euro ciro hedefi ile konusundaki en büyük kuruluşlardan biridir.  

www.kasar-dual.com

 Kasar ve Dual Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurtdışı Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kasar ve Dual Tekstil
Yurtdışı Müşteri TemsilcisiKasar ve Dual Tekstil
1965 yılından beri faaliyette olan, iç piyasaya ve yurt dışına mamul örgü kumaş satan merkezi İstanbul Topkapı'da üretim tesisleri Tekirdağ Çorlu'da olan şirketimizin Topkapı merkezinde görevlendirmek üzere  aşağıdaki vasıflara sahip “Yurtdışı Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır. ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·         Tercihen tekstil alanında tecrübeli·         Çok iyi derecede İtalyanca bilen (okuma, yazma, konuşma)·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen·         Müşteri odaklı çalışmaya yatkın, takip yönü kuvvetli·         Microsoft Ofis programlarını kullanabilen·         Erkekler için askerliğini yapmış·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı