Kasar ve Dual Tekstil 

Şirket Bilgileri

Kasar

Kasar ve Dual Tekstil

Tekstil terbiye konusunda 1965 yılından beri hizmet vermekte olan Kasar Boyacılık Sanayii A. Ş. ile, örgü kumaş üretimi ve ihracatı konusunda 1996 yılından beri hizmet vermekte olan Dual Tekstil A. Ş. 2006 yılında birleşmiştir.

Bu birleşimin sonucunda ortalama 350 müşterisine günlük 90 ton terbiye hizmetini ve sevkiyatını, ortalama aylık 500 ton örgü kumaş üretimini ve yaklaşık  200 yurtdışı müşteriye ihracatını gerçekleştiren genç ve dinamik bir organizasyon doğmuştur.

Kasar&Dual, tekstil sektöründe 65.000 m2 kapalı alanda 700’ e yakın çalışanı ve 2007 yılı 50 milyon Euro ciro hedefi ile konusundaki en büyük kuruluşlardan biridir.  

www.kasar-dual.com

 Kasar ve Dual Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurt içi Pazarlama Personeli İstanbul(Avr.) Kasar ve Dual Tekstil
Yurt içi Pazarlama PersoneliKasar ve Dual Tekstil
1965 yılından beri faaliyette olan, iç piyasaya ve yurt dışına mamul örgü kumaş satanMerkezi İstanbul Topkapı'da Terbiye fabrikası Tekirdağ Çorlu'da olan şirketimizin Topkapı merkezinde görevlendirmek üzere  aşağıdaki vasıflara sahip "Yurt İçi Pazarlama Personeli"  aranmaktadır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ya da Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen,iyi derecede İngilizce bilgisine sahip (Yazma, Konuşma, Anlama),Tercihen iplik, elyaf, örgü ve terbiye bilgisine sahip,Tercihen örme kumaş pazarlaması konusunda en az 2 yıl deneyimli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Sürücü ehliyeti bulunan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kasar ve Dual Tekstil
Satınalma SorumlusuKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 50. senesini doldurmuş olup,  örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Topkapı merkez ofisimizde  görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satınalma Sorumlusu aranmaktadır.·         4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         İplik, Örgü kumaş alanında tecrübeli (5 yıl)·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Dikkatli, titiz çalışmayı seven,·         İngilizce bilmesi (tercih sebebidir),·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı