Kasar ve Dual Tekstil 

Şirket Bilgileri

Kasar

Kasar ve Dual Tekstil

Tekstil terbiye konusunda 1965 yılından beri hizmet vermekte olan Kasar Boyacılık Sanayii A. Ş. ile, örgü kumaş üretimi ve ihracatı konusunda 1996 yılından beri hizmet vermekte olan Dual Tekstil A. Ş. 2006 yılında birleşmiştir.

Bu birleşimin sonucunda ortalama 350 müşterisine günlük 90 ton terbiye hizmetini ve sevkiyatını, ortalama aylık 500 ton örgü kumaş üretimini ve yaklaşık  200 yurtdışı müşteriye ihracatını gerçekleştiren genç ve dinamik bir organizasyon doğmuştur.

Kasar&Dual, tekstil sektöründe 65.000 m2 kapalı alanda 700’ e yakın çalışanı ve 2007 yılı 50 milyon Euro ciro hedefi ile konusundaki en büyük kuruluşlardan biridir.  

www.kasar-dual.com

 Kasar ve Dual Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Mühendisi Tekirdağ Kasar ve Dual Tekstil
Kalite Kontrol MühendisiKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 52. senesini doldurmuş olup,  örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Çorlu Ergene Bölgesindeki fabrikamızda Kalite Kontrol bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Kalite Kontrol Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Mühendisi Tekirdağ Kasar ve Dual Tekstil
Kimya MühendisiKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 52. senesini doldurmuş olup,  örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Çorlu Ergene Bölgesindeki fabrikamızda Kimya Laboratuvarı bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Kimya Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Laboratuvar Şefi Tekirdağ Kasar ve Dual Tekstil
Kimya Laboratuvar ŞefiKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 52. senesini doldurmuş olup, örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Çorlu Ergene Bölgesindeki fabrikamızda Kimya Laboratuvarı bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Kimya Laboratuvarı Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kasar ve Dual Tekstil
Müşteri TemsilcisiKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 52. senesini doldurmuş olup, örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Topkapı merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Yurtiçi Müşteri Temsilcisi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.), ... Kasar ve Dual Tekstil
Müşteri Temsilcisi AsistanıKasar ve Dual Tekstil
Kasar ve Dual Tekstil; tekstil terbiye sektöründe 52. senesini doldurmuş olup, örme-dokuma kumaş boya, terbiye ve baskı birimleri ile iplik ve örme kumaş üretimini bünyesinde toplamış olan ender tekstil üretim ve terbiye tesislerinden biridir. Topkapı merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Yurtiçi Pazarlama Personeli' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı