KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.kesir.com.tr 

KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

KESİR Mühendislik 1996 yılında hizmetinizdedir. Endüstriyel Tesislerde montaj ve devreye alma işleri hizmet vermeye başlamıştır.

Alçak Gerilim- Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim tesislerinin bakım ve servisi, scada adaptasyonu, röle koordinasyonu, kısa devre hesaplamaları sekonder ve primer projelendirme gibi mühendislik çalışmaları, pano tasarım ve imalatı, Rüzgar ve HES enerjisi başta olmak üzere, yinelenebilir enerji uygulamaları hizmetleri devam etmektedir. 400 MVA’ya kadar güç ve dağıtım trafolarının elektriksel saha testleri, yağ testleri, montaj, bakım ve yağ tasfiye işlerini katarak, uzman, mühendis ve teknisyen kadrosu, yurtiçi ve yurtdışı tecrübesi, tüm ekipman ve test cihazları ile uluslararası teknik standart ve normlara uygun olarak müşterilerine uygun çözümleri ve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

 
KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
İdari İşler UzmanıKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin Önlisans / Lisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Koordinasyon becerisi gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
KURUMSAL İLETİŞİM UZMANIKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Kurumsal kimlik çalışmalarına hakim,Daha önce kurumsal kimlik çalışması yapmış,İnsan ilişkileri kuvvetli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Dış görünüşüne önem veren ,Ajans, medya ve kurumsal iletişim süreçlerine hakim,MS Office programlarına hakim,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Birim Yöneticisi İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Bordro ve Özlük İşleri Birim YöneticisiKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
·         Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, vb. bölümlerinden mezun,·         Personel işlemleri, yurtiçi - yurtdışı şantiye  ve merkez puantaj  işlemlerini takip edebilecek, ·         Bordro süreçlerinde  en az 6 yıl tecrübeli ,·         Kendisine bağlı ekibi yönetebilecek·         Mikro Paket programını kullanabilen, ·         Tercihen İnsan Kaynakları bütçe sürecinde rol almış,·         İş Kanunu, SGK, İş-Kur  ve ilgili diğer çalışma mevzuatlarına hakim ,·         SGK işyeri açılış ve kapanış işlemlerinde  deneyimli ,·         Özel Sağlık Sigortası ve Hayat Sigortası konularında deneyimli,·         MS Office programlarını etkin olarak kullanan,·         İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu,·         Analitik düşünebilen, detaylarda kaybolmayan·         Sonuç odaklı,·         Aktif olarak araç kullanabilen, ·         Anadolu yakasında ikamet eden, ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
GENEL BAŞVURUKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
KESİR Mühendislik,çalışanlarıyla birlikte,sağlıklı gelişmeyi,evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri,işortakları,tedarikçileri ve enerji sektörü için güven, istikrar ve saygı simgesi olmayı hedefliyor.İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ  En önemli birikimimiz,insan kaynağımızdır.Toplam kalite yönetimimiz çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, kuruluşumuzun kuşaklarboyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
GENEL BAŞVURU - Elektrik MühendisiKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
18 yıllık tecrübesi ile Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız, anahtar teslim taahhüt işleri ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde çeşitli Santralleri (HES, RES, GIS, DGÇS, Trafo merkezleri vb. )başarılı bir şekilde devreye almıştır. Lokal firmalar arasındaki köklü ve güçlü yapısı ile sektörün lideridir ve sürekli gelişen organizasyon yapısına sahiptir. Bünyesinde 7 tane teknik departman bulunduran firmamızda Pano İmalat, SCADA- Otomasyon, Haberleşme, Test ve Devreye Alma, Trafo Bakım, Proje Tasarım – Mühendislik, Montaj bölümleri mevcuttur.Müşteri odaklı yaklaşımımızla doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek ve en önemli husus olarak gördüğümüz nokta, çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek ve çalışan memnuniyetini sağlamak İnsan Kaynakları politikamızdır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Mühendisi İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Test ve Devreye Alma MühendisiKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik  Mühendisliği bölümlerinden mezun  , Test devreye alma konusunda tecrübeli Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan.  MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce  bilen, Askerliğini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Test Devreye Alma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BEDEN İŞÇİSİ -İSTANBUL ALİBEYKÖY İstanbul(Avr.) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
BEDEN İŞÇİSİ -İSTANBUL ALİBEYKÖYKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
İlköğretim mezunu , 25-50 yaş arası , Şantiyede  taşıma yükleme ,temizlik işleri yapabilecek , Bedenen çalışabilecek  Alibeyköy ve Eyüp civarında ikamet eden   beden işçisi aramaktayız .
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
BEDEN İŞÇİSİ-KIRKLARELİ İstanbul(Avr.), ... KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
BEDEN İŞÇİSİ-KIRKLARELİKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Lise ya da İlköğretim mezunu , 25-50 yaş arası , Şantiyede  taşıma yükleme ,temizlik işleri yapabilecek , Bedenen çalışabilecek  Kırklareli  Lüleburgaz civarında ikamet eden  ya da şantiyede konaklayabilecek beden işçisi aramaktayız .
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
ZİRAAT TEKNİKERİ İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
ZİRAAT TEKNİKERİKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin Ziraat Teknikerliği bölümünden mezun, Bitkilerin bakımları, gübreleme, ilaçlama budama gibi işlerini yapabilecek,  Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış , Anadolu yakasında ikamet eden ve GEBZE'ye ulaşım sorunu olmayan 24-30 yaş arası bay, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Autocad Teknikeri İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Autocad TeknikeriKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
MYO veya Meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, İnşaat, Mekanik  gibi bölümlerinden mezun,Elektrik sektöründe tecrübeli,Trafo merkezi ve enerji santrali projelerinde çalışmış veya bilgi sahibi,Orta düzeyde İngilizce bilen,Bilgisayar destekli çizim programlarını kullanabilen,Office programlarını etkin kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın,Çözüm odaklı,Takipçi, araştırmayı seven,Gelişmeye istekli,Öğrenmeye açık,Yoğun çalışma saatlerine uygun,Autocad teknikeri arayışımız mevcuttur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Depo ElemanıKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
En az Lise tercihen MYO mezunu,Gelen malzemenin teslimini alabilecek ve sevk edebilecek,Depo düzenini sağlayabilecek,ERP Programında malzeme giriş-çıkışlarını yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teklif Hazırlama Uzmanı İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Teklif Hazırlama UzmanıKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
18 yıllık tecrübesi ile Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamız, anahtar teslim taahhüt işleri ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde çeşitli Santralleri (HES, RES, GIS, DGÇS, Trafo merkezleri vb. )başarılı bir şekilde devreye almıştır. Lokal firmalar arasındaki köklü ve güçlü yapısı ile sektörün lideridir ve sürekli gelişen organizasyon yapısına sahiptir. Bünyesinde 7 tane teknik departman bulunduran firmamızda Pano İmalat, SCADA- Otomasyon, Haberleşme, Test ve Devreye Alma, Trafo Bakım, Proje Tasarım – Mühendislik, Montaj bölümleri mevcuttur.Müşteri odaklı yaklaşımımızla doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek ve en önemli husus olarak gördüğümüz nokta olarak çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek ve çalışan memnuniyetini sağlamak İnsan Kaynakları politikamızdır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE DİZAYN TEKNİKERİ İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
PROJE DİZAYN TEKNİKERİKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Proje Dizayn ve Mühendislik ekibimizde yetiştirilmek üzere  aşağıdaki niteliklerde  PROJE DİZAYN TEKNİKERİ  arıyoruz. M.Y.O veya E.M.Liselerinin   Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Programcılığı gibi  bölümlerinden mezun, Orta düzeyde İngilizce bilen,  MS Office  programlarına hakim, Tercihen Proje Dizayn programlarını bilen ( Auto CAD , EL  CAD, E3, Enginnering Base) Askerliğini tamamlamış,  Girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı,  Ekip çalışmasına yatkın  Seyahat engeli olmayan  ( Türkiye ve Yurtdışı dahil ).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Projeler Ticari Uzmanı İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Projeler Ticari UzmanıKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamızın tüm projelerinde Ticari süreçleri takip edecek Projeler Ticari Uzmanı  aranmaktadır. Üniversitelerin; İşletme, Ekonomi, İktisat, Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Taahhüt projelerinin TİCARİ ve FİNANSAL, MALİ ve HUKUKSAL operasyon süreçlerinin tamamını takip edebilecek (hakedişlerin takibi, faturalandırılması, kontrolü, raporlaması…)   MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Güçlü iletişim becerisi olan, Konsantrasyonu yüksek , detaycı, sonuç odaklı  ve  analitik düşünme yetkinliklerine sahip, Sözlü ve yazılı ileri düzey İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Anadolu yakasında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Kontrol ve Test Planı (ITP), Yöntem Beyanı ( MS ) hazırlama konusunda       tecrübeli,·         Kalite Kontrol konusunda deneyimli,·         Malzeme bilgisi ve ürün bilgisi olan,·         İnşaat, Elektrik ve mekanik malzemeleri konusunda tecrübeli,·         İleri seviyede İngilizce bilen,·         MS Office programlarına hakim,·         Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ (enerji santralleri) İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
PLANLAMA MÜHENDİSİ (enerji santralleri)KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden ( Tercihen Endüstri Mühendisliği ) mezun olan,  Enerji Santralleri  ve   Endüstriyel  Elektrik Mühendislik (yüksek gerilim)  Projelerinde  en az 3 yıl deneyimli,  İngilizce bilgisi olan ( Okuma/Anlama/Konuşma ),     Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Excel Makro programlarına hakim, ERP sistemleri konusunda bilgi sahibi, Sistematik ve planlı çalışabilen, Primavera P6 yazılımına hakim olan, Günlük, haftalık ve aylık raporlamaları düzenleyebilen, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya etmesinde problem olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
ÇSGB onaylı C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Güncel İSG mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim İletişimi becerisi yüksek, ekip çalışmasına uyumlu Sorumluluk bilinci yüksek, analitik düşünebilen, çözüm odaklı MS Office programlarını kullanabilen Seyahat engeli olmayan Yurtdışında çalışabilecek, aktif olarak araç kullanabilen Mesleki literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen, tercihen Rusça'da bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 Kalite Yönetim sistemleri hakkında teorik bilgiye sahip Tercihen Elektrik ve Orta / Yüksek Gerilim Uygulamaları hakkında teorik bilgiye sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Elektrik Bakım TeknikeriKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Rüzgar Santrallerinde sabit zamanlı çalışabilecek,En az 1 yıl tecrübeli,Rüzgar Santrallerini bakımlarında çalışmaya istekli ,Sorun çözme yeteneğine sahip ve araştırmaya istekli olan ,Tercihen EKAT Belgesine sahip olan ,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,Bakım Teknikeri arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
ELEKTRİK TEKNİKERİKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
MYO veya EML  Elektrik bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın  Seyahat engeli olmayan , ( Türkiye ve Yurtdışı dahil ) B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış,  Girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı,  Orta düzeyde İngilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAKİNE TEKNIKERI İstanbul(Asya), ... KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
MAKİNE TEKNIKERIKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
  M. Y. O veya teknik liselerin kaynak veya torna bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, Trafo bölümünde  çalışacak , 30 yaşını geçmemiş, Tercihen İngilizce bilgisi iyi olan, TB sınıfı ehliyletli ve aktif olarak araç kullanabilen,  Şehirdışı ve yurtdışı  seyahat engeli  ve şantiyelerde konaklama engeli olmayan , Erkek adaylarda  askerliğini tamamlamış  adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Proje Dizayn MühendisiKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İngilizce bilen ,Elektrik sektöründe tecrübe sahibi,Trafo merkezi ve enerji santrali projelerinde çalışmış veya bilgi sahibi,Güç sistem analiz programlarını, Autocad, 3DMax, Solidworks gibi programları kullanabilen,En az 1 yıl tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın,Çözüm odaklı,Araştırmayı seven takipçi,Gelişmeye istekli,Öğrenmeye açık,Yoğun çalışma saatlerine uyabilecek,Proje Dizayn Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Satınalma MühendisiKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Malzeme ve hizmet alımlarında Toplam Edinme Maliyeti odaklı, teknik, ticari ve lojistik analiz bilgisine sahip, Sözleşme oluşturma ve yönetimi konusunda deneyim sahibi, ERP sistemleri kullanım tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarında yetkin, Müzakere ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
VANA BAKIM VE KALİBRASYON TEKNİKERİ İstanbul(Asya) KESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
VANA BAKIM VE KALİBRASYON TEKNİKERİKESİR Müh. Elekt. Mak. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Tercihen Yüksekokulların Elektrik-Elektronik-Mekatronik-Kontrol ve Otomasyon- Ölçme ve Kontrol Teknolojisi veya ilgili bölümlerinden mezun,(konusunda tecrübeli ise Meslek Lisesi mezunu), Minimum 3 yıllık tecrübesi olan, P&ID ve Elektrik projelerini okuyabilen, Kontrol vanalarının (pnömatik, hidrolik, elektrik) kalibrasyonu, bakımı ve onarımı konularında tecrübeli, Vana mekanik gövde ve diğer aksamlar için bilgi sahibi, Arıza tespiti ve sorun giderme bilgi ve becerisine sahip, Şantiye şartlarına uyum sağlayabilecek,  Ekip çalışmasına uygun,  Seyahat engeli olmayan (Yurtiçi veya Yurtdışı şantiyelerimizde çalışabilecek ) İngilizce bilgisi olan, (İşi için gerekli basit iletişimi kurabilecek) Erkek adayların askerliğini tamamlamış,  Temel düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, Girişken, iş konusunda takipçi, insan ilişkilerinde başarılı.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı