Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1963


www.keskinoglu.com.tr

Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

 
Keskinoğlu, 1963 yılından bu yana  gıda sektöründe hizmet veren, 3500 kişiye istihdam olanağı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre tavukçuluk kuruluşudur.
Keskinoğlu Şirketler Grubu; piliç eti, ticari yumurta, organik gübre, viol, yem, zeytinyağı ve sabun üretiminin yanı sıra, damızlık civciv ve yarka yetiştiriciliği, etlik ve yumurta yönlü civciv üretimi, lojistik ve son olarak Tavvuk restaurantları ile hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Keskinoğlu, merkezi Akhisar’da kurulu olan işletmeleri,  yurdumuz genelinde 19 Bölge Müdürlüğü ve yaygın bayilik sistemi ile Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

Günümüz gıda ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün grubunu sürekli  yenileyen Keskinoğlu, uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Keskinoğlu tesisleri Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri BRC, ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahiptir.

Her zaman başarıya imza atan takımımız ile, İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı “2014 Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” raporunda  77. Sırada yer almıştır.

Öğrencilere verdiğimiz burslar, açtığımız okullar, üniversitelere düzenlediğimiz teknik geziler, üniversite-sanayii işbirliği ile yaptığımız projelerle  ülkemiz eğitimine destek oluyor, sosyal yardım projelerini destekliyoruz.

Misyonumuz ;  tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmek, bu suretle de en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, yaşamınızı kolaylaştırmak ve mutluluğunuzu arttırmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz ;

En değerli özkaynağımız çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi  adaylarımızdan  her pozisyon için beklentimiz,  Keskinoğlu’nun  öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel  yetkinlikleri karşılamalarıdır. Kurum içi, Kurum Dışı Eğitim olanakları ile çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak, başarı ve yüksek performansı teşvik ederek, şirket içi  geliştirme ve değerlendirme politikamız ile Kariyer Yolunu tüm çalışanlarımıza açıyoruz.

Giderek büyüyen ve sürekli öğrenmeyi hedefleyen  organizasyon yapımız ile fark yaratacak adayları şirketimize dahil etmeye devam ederek,   dünya markası olma vizyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Biz;
Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren
Özverili ve disiplinli çalışan
Kaliteden asla ödün vermeyen
Çevreye ve topluma karşı duyarlı
Başarılı bir takımın üyeleriyiz
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Tavukçuluk ve Yumurta,Taşımacılık,Tavukçuluk ve Yumurta

Firma web sitesi: www.keskinoglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Diğer: Satış ve Pazarlama grubunda yemek kartı, Pozisyon gerekliliğine bağlı olarak şirket aracı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 450-549

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
B Sınıfı İş Güvenliği UzmanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Yönetsel yönü güçlü, sonuç odaklı, disiplinli ve titiz, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Plasiyer Ankara, İstanbul(Avr.)... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
PlasiyerKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Yüksekokul veya Lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif sürücü, Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip ya da başvurabilecek olan, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerliğini yapmış 30 yaşını aşmamış, Ankara, Denizli, İzmir/Gaziemir, Akhisar ve İstanbul Avrupa Yakasın'da ikamet eden."PLASİYERLER" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Civciv Viol Satış Sorumlusu Konya Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Civciv Viol Satış SorumlusuKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konya'da ikamet eden / edebilecek olan, Tercihen gıda sektöründe satış-pazarlama alanlarında tecrübeli, Dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Denizli, İstanbul(Avr.)... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Depo ElemanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Lise mezunu,MS Ofis Programları kullanabilen,B Sınıfı sürücü belgesine sahip,Depo süreçlerinde görev alabilecek,İzmir,Denizli,Hadımköy,Akhisar depomuz için,Askerliğini tamamlamış 35 yaşını aşmamış depo elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Antalya... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Genel BaşvuruKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 2 Yıllık Ön Lisans veya  4 Yıllık Lisans bölümlerinden mezun, Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen SAP programını kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, analitik düşünen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Akhisar Bölge Satış Şefi Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Akhisar Bölge Satış ŞefiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Tercihen en az 1 yıl aktif satış deneyimli, Ekip yönetimi ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,    35 yaşını aşmamış, Aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programı kullanabilen, Manisa/Akhisar'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,   Muhasebe, finansman ve mali işler alanında en az 2 yıl deneyimli, Genel muhasebe uygulamalarına ve mevzuata hakim, Analitik düşünebilen,çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, yönetsel ve organizasyonel becerisi gelişmiş, Ms Office programlarına hakim, Tercihen SAP bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerel Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi Bursa, İzmir Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Yerel Zincir Mağazalar Satış TemsilcisiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
•             En az lise mezunu,•             Yerel Zincir Mağazaların satış, sipariş ve dağıtım sürecinde tecrübeli,•             Ms Office proglarına hakim,•             B Sınıfı sürücü belgesine sahip,aktif araç kullanabilen,•             Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip ya da başvurabilecek olan,•             İletişim becerileri gelişmiş,•             İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı,•             Bursa, İzmir'de ikamet eden,•             Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı