Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1963


www.keskinoglu.com.tr

Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

 
Keskinoğlu, 1963 yılından bu yana  gıda sektöründe hizmet veren, 3500 kişiye istihdam olanağı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre tavukçuluk kuruluşudur.
Keskinoğlu Şirketler Grubu; piliç eti, ticari yumurta, organik gübre, viol, yem, zeytinyağı ve sabun üretiminin yanı sıra, damızlık civciv ve yarka yetiştiriciliği, etlik ve yumurta yönlü civciv üretimi, lojistik ve son olarak Tavvuk restaurantları ile hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Keskinoğlu, merkezi Akhisar’da kurulu olan işletmeleri,  yurdumuz genelinde 19 Bölge Müdürlüğü ve yaygın bayilik sistemi ile Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

Günümüz gıda ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün grubunu sürekli  yenileyen Keskinoğlu, uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Keskinoğlu tesisleri Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri BRC, ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahiptir.

Her zaman başarıya imza atan takımımız ile, İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı “2014 Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” raporunda  77. Sırada yer almıştır.

Öğrencilere verdiğimiz burslar, açtığımız okullar, üniversitelere düzenlediğimiz teknik geziler, üniversite-sanayii işbirliği ile yaptığımız projelerle  ülkemiz eğitimine destek oluyor, sosyal yardım projelerini destekliyoruz.

Misyonumuz ;  tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmek, bu suretle de en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, yaşamınızı kolaylaştırmak ve mutluluğunuzu arttırmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz ;

En değerli özkaynağımız çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi  adaylarımızdan  her pozisyon için beklentimiz,  Keskinoğlu’nun  öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel  yetkinlikleri karşılamalarıdır. Kurum içi, Kurum Dışı Eğitim olanakları ile çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak, başarı ve yüksek performansı teşvik ederek, şirket içi  geliştirme ve değerlendirme politikamız ile Kariyer Yolunu tüm çalışanlarımıza açıyoruz.

Giderek büyüyen ve sürekli öğrenmeyi hedefleyen  organizasyon yapımız ile fark yaratacak adayları şirketimize dahil etmeye devam ederek,   dünya markası olma vizyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Biz;
Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren
Özverili ve disiplinli çalışan
Kaliteden asla ödün vermeyen
Çevreye ve topluma karşı duyarlı
Başarılı bir takımın üyeleriyiz
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Tavukçuluk ve Yumurta,Taşımacılık,Tavukçuluk ve Yumurta

Firma web sitesi: www.keskinoglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: Satış ve Üretim pozisyonlarında çalışan personel için değişiklik gösteren hafta sonu çalışması bulunmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Diğer: Satış ve Pazarlama grubunda yemek kartı, Pozisyon gerekliliğine bağlı olarak şirket aracı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999


Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tercüman Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
TercümanKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
İngilizce Mütercim/Tercümanlık veya Dil-Edebiyat bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü tercüme konusunda en az 5 yıl deneyimi olan (Kurumsal şirket ya da tercümanlık bürosu tecrübesi tercih sebebidir.),Resmi dokümanlar ve kontratlar ile ilgili çeviri deneyimi olan, Simultane çeviri yapabilmek tercih sebebidir,                                                Güçlü iletişim becerilerine sahip ve kişisel motivasyonu yüksek, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, Manisa' / Akhisar'daki tesislerimizde görev alabilecek, IELTS / TOEFL vb. sınavlardan iyi derecede puan almış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış `Mütercim Tercüman` aranmaktadir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operasyon Sorumlusu Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üretim Operasyon SorumlusuKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Akhisar'da ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Bursa, İstanbul(Avr.)... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Depo ElemanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Lise mezunu,MS Ofis Programları kullanabilen,B Sınıfı sürücü belgesine sahip,Depo süreçlerinde görev alabilecek,İzmir, Hadımköy, Bursa, Akhisar depomuz için,Askerliğini tamamlamış 35 yaşını aşmamış depo elemanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plasiyer Ankara, Bursa, ... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
PlasiyerKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Yüksekokul veya Lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif sürücü, Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip ya da başvurabilecek olan, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerliğini yapmış 30 yaşını aşmamış, Ankara, Kocaeli, İzmir, ve ya Bursa'da ikamet eden, "PLASİYERLER" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Antalya... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Genel BaşvuruKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 2 Yıllık Ön Lisans veya  4 Yıllık Lisans bölümlerinden mezun,Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen SAP programını kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, analitik düşünen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Anadolu Bölge Satış Şefi İstanbul(Asya) Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Anadolu Bölge Satış ŞefiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe ve geleneksel kanal noktalarında aktif satış deneyimi olan ve bu alanda kariyer hedefleyen,Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen,Analitik düşünebilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Motivasyonu yüksek, Aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Anadolu Bölge Ön Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Anadolu Bölge Ön Muhasebe UzmanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
En az yüksekokul mezunu, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını (excel) ve tercihen SAP kullanabilen, Sonuç odaklı, disiplinli, dinamik ve yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek,35 yaşını aşmamış, İstanbul (Asya)'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Akhisar Bölge Satış Şefi Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Akhisar Bölge Satış ŞefiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe ve geleneksel kanal noktalarında aktif satış deneyimi olan ve bu alanda kariyer hedefleyen,Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen,Analitik düşünebilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Motivasyonu yüksek, Aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Akhisar'da ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı