Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1963


www.keskinoglu.com.tr

Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

 
Keskinoğlu, 1963 yılından bu yana  gıda sektöründe hizmet veren, 3500 kişiye istihdam olanağı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre tavukçuluk kuruluşudur.
Keskinoğlu Şirketler Grubu; piliç eti, ticari yumurta, organik gübre, viol, yem, zeytinyağı ve sabun üretiminin yanı sıra, damızlık civciv ve yarka yetiştiriciliği, etlik ve yumurta yönlü civciv üretimi, lojistik ve son olarak Tavvuk restaurantları ile hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Keskinoğlu, merkezi Akhisar’da kurulu olan işletmeleri,  yurdumuz genelinde 19 Bölge Müdürlüğü ve yaygın bayilik sistemi ile Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

Günümüz gıda ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün grubunu sürekli  yenileyen Keskinoğlu, uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Keskinoğlu tesisleri Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri BRC, ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahiptir.

Her zaman başarıya imza atan takımımız ile, İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı “2014 Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” raporunda  77. Sırada yer almıştır.

Öğrencilere verdiğimiz burslar, açtığımız okullar, üniversitelere düzenlediğimiz teknik geziler, üniversite-sanayii işbirliği ile yaptığımız projelerle  ülkemiz eğitimine destek oluyor, sosyal yardım projelerini destekliyoruz.

Misyonumuz ;  tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmek, bu suretle de en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, yaşamınızı kolaylaştırmak ve mutluluğunuzu arttırmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz ;

En değerli özkaynağımız çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi  adaylarımızdan  her pozisyon için beklentimiz,  Keskinoğlu’nun  öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel  yetkinlikleri karşılamalarıdır. Kurum içi, Kurum Dışı Eğitim olanakları ile çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak, başarı ve yüksek performansı teşvik ederek, şirket içi  geliştirme ve değerlendirme politikamız ile Kariyer Yolunu tüm çalışanlarımıza açıyoruz.

Giderek büyüyen ve sürekli öğrenmeyi hedefleyen  organizasyon yapımız ile fark yaratacak adayları şirketimize dahil etmeye devam ederek,   dünya markası olma vizyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Biz;
Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren
Özverili ve disiplinli çalışan
Kaliteden asla ödün vermeyen
Çevreye ve topluma karşı duyarlı
Başarılı bir takımın üyeleriyiz
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Tavukçuluk ve Yumurta,Taşımacılık,Tavukçuluk ve Yumurta

Firma web sitesi: www.keskinoglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Diğer: Satış ve Pazarlama grubunda yemek kartı, Pozisyon gerekliliğine bağlı olarak şirket aracı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 450-549

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Akhisar Bölge Satış Şefi Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Akhisar Bölge Satış ŞefiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun,Tercihen en az 1 yıl aktif satış deneyimli, Ekip yönetimi ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,   Aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi,MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programı kullanabilen,Manisa/Akhisar'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Antalya... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Genel BaşvuruKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 2 Yıllık Ön Lisans veya  4 Yıllık Lisans bölümlerinden mezun,Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen SAP programını kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, analitik düşünen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plasiyer Ankara, İstanbul(Avr.)... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
PlasiyerKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Yüksekokul veya Lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif sürücü, Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip ya da başvurabilecek olan,İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerliğini yapmış 30 yaşını aşmamış, Ankara, Denizli, İzmir, Bursa ve ya Bandırma'da ikamet eden, "PLASİYERLER" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama ve Analiz Uzmanı Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Planlama ve Analiz UzmanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Üretim ve satış alanında raporlama ve istatistiksel analiz konularında çalışmaya istekli,Tercihen SAP programını kullanabilen, MS Office uygulamalarına (üst düzeyde) hakim, Analitik düşünebilen, yaratıcı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Vardiya Sorumlusu Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üretim Vardiya SorumlusuKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Veteriner Fakültesi ve ya Zootekni bölümünden mezun,Tercihen üretim alanında en az 1 yıl sorumluluk almış,Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, insiyatif kullanabilen, dinamik ve gelişime açıkMS Office programlarına hakim,  Manisa/Akhisar'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kütahya Bölge Satış Şefi Kütahya Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Kütahya Bölge Satış ŞefiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversite lisans mezunu, Tercihen en az 1 yıl aktif satış deneyimli, Ekip yönetimi ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,   Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programı kullanabilen,Kütahya'da ikamet eden/edebilecek olan, Askerliğini yapmış, 30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı