Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1963


www.keskinoglu.com.tr

Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. 

 
Keskinoğlu, 1963 yılından bu yana  gıda sektöründe hizmet veren, 3500 kişiye istihdam olanağı sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek tam entegre tavukçuluk kuruluşudur.
Keskinoğlu Şirketler Grubu; piliç eti, ticari yumurta, organik gübre, viol, yem, zeytinyağı ve sabun üretiminin yanı sıra, damızlık civciv ve yarka yetiştiriciliği, etlik ve yumurta yönlü civciv üretimi, lojistik ve son olarak Tavvuk restaurantları ile hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Keskinoğlu, merkezi Akhisar’da kurulu olan işletmeleri,  yurdumuz genelinde 19 Bölge Müdürlüğü ve yaygın bayilik sistemi ile Türkiye genelinde geniş bir dağıtım ağına sahiptir.

Günümüz gıda ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün grubunu sürekli  yenileyen Keskinoğlu, uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Keskinoğlu tesisleri Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri BRC, ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahiptir.

Her zaman başarıya imza atan takımımız ile, İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı “2014 Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” raporunda  77. Sırada yer almıştır.

Öğrencilere verdiğimiz burslar, açtığımız okullar, üniversitelere düzenlediğimiz teknik geziler, üniversite-sanayii işbirliği ile yaptığımız projelerle  ülkemiz eğitimine destek oluyor, sosyal yardım projelerini destekliyoruz.

Misyonumuz ;  tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmek, bu suretle de en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, yaşamınızı kolaylaştırmak ve mutluluğunuzu arttırmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz ;

En değerli özkaynağımız çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlara doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi  adaylarımızdan  her pozisyon için beklentimiz,  Keskinoğlu’nun  öz değerleri doğrultusunda belirlenen temel  yetkinlikleri karşılamalarıdır. Kurum içi, Kurum Dışı Eğitim olanakları ile çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak, başarı ve yüksek performansı teşvik ederek, şirket içi  geliştirme ve değerlendirme politikamız ile Kariyer Yolunu tüm çalışanlarımıza açıyoruz.

Giderek büyüyen ve sürekli öğrenmeyi hedefleyen  organizasyon yapımız ile fark yaratacak adayları şirketimize dahil etmeye devam ederek,   dünya markası olma vizyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Biz;
Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren
Özverili ve disiplinli çalışan
Kaliteden asla ödün vermeyen
Çevreye ve topluma karşı duyarlı
Başarılı bir takımın üyeleriyiz
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Tavukçuluk ve Yumurta,Taşımacılık,Tavukçuluk ve Yumurta

Firma web sitesi: www.keskinoglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Diğer: Satış ve Pazarlama grubunda yemek kartı, Pozisyon gerekliliğine bağlı olarak şirket aracı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 450-549

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ankara Bölge Satış Şefi Ankara Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Ankara Bölge Satış ŞefiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Aktif satış deneyimi olan veya yetiştirilmek üzere, Ekip yönetimi ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri kuvvetli,    30 yaşını aşmamış, Aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, MS Office programlarına hakim, Ankara'da ikamet eden, tercihen Etimesgut, Keçiören,Macunköy, Merkez, Sıhhıye, Sincan, Şaşmaz, Yenimahalle,Askerliğini tamamlamış erkek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operasyon Sorumlusu Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üretim Operasyon SorumlusuKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Gıda Teknolojisi, Et Endüstrisi, Endüstriyel Tavukçuluk veya Lavorant ve Veteriner Sağlık bölümlerinden mezun,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Akhisar'da ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Satış Destek UzmanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az ön lisans derecesinde mezun MS Office programlarına hakim, tercihen SAP bilen, İş disiplini olan, pratik ve çözüm odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi yüksek Organizasyon, planlama ve takip  yönü kuvvetli; analitik düşünebilen. Araştırmacı, hızlı öğrenme ve kavrama becerilerine sahip, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Kurumsal İletişim UzmanıKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Reklam, İletişim Bilimleri, Medya, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun,Halkla ilişkiler, sosyal medya, marka yönetimi, medya ilişkileri konularında bilgi sahibi,PR ajansı ya da reklam ajansında 3 yıl çalışmış ya da şirketlerin kurumsal iletişim departmanlarında 3 yıl deneyim kazanmış,İletişim, yaratıcılık, koordinasyon ve organizasyon becerileri yüksek,Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, yeniliklere açık, diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli,Yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, Etkinlik ve organizasyon yönetimi bilgisi olan, Dinamik ortamları seven, “Pozitif ve Enerjik”, İngilizce bilen, Raporlama ve MS Office program uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Veterineri Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Saha VeterineriKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Veteriner Fakültesinden mezun, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına önem veren, Canlı Yetiştiriciliği / Üretimi konusunda kariyer hedefleyen, Gelişime açık, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen,  B sınıfı ehliyet sahibi (Aktif sürücü),  Askerliğini yapmış ve 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi Manisa Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Gıda MühendisiKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Gelişime ve yeniliklere açık, İş takibi güçlü, sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, 30 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Antalya... Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Genel BaşvuruKeskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin 2 Yıllık Ön Lisans veya  4 Yıllık Lisans bölümlerinden mezun,Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen SAP programını kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, analitik düşünen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı