Kiğılı Giyim Tic.A.Ş. 

Şirket BilgileriKiğılı Giyim Tic.A.Ş.


Kiğılı Giyim Tic.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TASARIMCI Kocaeli, İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
TASARIMCIKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Marka Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Tasarımcı" arayışındayız. Üniversitelerin Güzel Sanatlar/ Moda ve Tekstil Tasarımı bölümlerinden mezun,Erkek Giyim sektöründe, Tasarım alanında en az 5 yıl tecrübeli, Teknik çizimi kuvvetli, Photoshop ve Illustrator programlarını aktif kullanabilen, Renk, kumaş tasarım tekniklerine hakim, Moda konusunda vizyon sahibi, yaratıcı, özgün, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Sosyal Medya SorumlusuKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde birlikte yeni projeler üreteceğimiz "Sosyal Medya Sorumlusu" ekip arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl sosyal medya ve dijital ajans tecrübesi olan, Moda blog ve trendlerini, gündemi takip eden, Sosyal medya kampanyaları planlama ve yönetiminde tecrübeli, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Photoshop, Illustrator vb. tasarım programlarını bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı Kocaeli, İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Grafik TasarımcıKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Marka Direktörlüğü bünyesinde birlikte yeni projeler üreteceğimiz "Grafik Tasarımcı" ekip arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe Lightroom, InDesign kullanımına hakim, Tercihen en az 3 yıl ajans deneyimi olan, Dijital baskı tasarımı konusunda tecrübeli ve Mac kullanabilen, Sosyal medya içerik türlerini bilen, Banner/web tasarımında kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Grafikeri İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Tekstil GrafikeriKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Marka Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Tekstil Grafikeri" arayışındayız.Önceden belirlenen renk paletleri ve temalara uygun olarak ürünlerin üzerinde kullanılacak nakış, logo, baskılar için grafik tasarımı yapılması,Baskı nakış alanında sektördeki yeniliklerin takip edilmesi,Tasarımcılardan gelecek talepler ve kritikler doğrultusunda yapılan çalışmaların revize edilmesi,Numune kritik toplantılarına katılarak, kritikler doğrultusunda grafik tasarımlarının revize edilmesi.·
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ- İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
MAĞAZA MÜDÜRÜ- İstanbul AvrupaKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? İstanbul Avrupa yakasında yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdürü" arayışındayız. Tercihen üniversite mezunu, Hazır giyim sektöründen en az 6 yıl, mağaza yöneticiliğinde 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Kariyerine mağazacılık alanında devam etmek ve modanın kalbinde olmak isteyen,Müşteri odaklılık ilkesiyle Kiğılı ruhunu ve anlayışını yansıtabilecek nitelikte,Pozitif, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, enerjik Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Etkin iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünen, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI - İstanbul AvrupaKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? İstanbul Avrupa yakasında  yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" arayışındayız. Müşteri ihtiyaçlarına uygun satış hizmetinin verilmesi, Bireysel satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Mağaza koordinasyonu ve düzeni.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI - İstanbul AnadoluKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? İstanbul Anadolu yakasında  yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" arayışındayız. Müşteri ihtiyaçlarına uygun satış hizmetinin verilmesi, Bireysel satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Mağaza koordinasyonu ve düzeni.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İZMİR İzmir Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
MAĞAZA MÜDÜRÜ - İZMİRKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?İzmir'de yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdürü" arayışındayız. Tercihen üniversite mezunu, Hazır giyim sektöründen en az 6 yıl, mağaza yöneticiliğinde 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Kariyerine mağazacılık alanında devam etmek ve modanın kalbinde olmak isteyen,Müşteri odaklılık ilkesiyle Kiğılı ruhunu ve anlayışını yansıtabilecek nitelikte,Pozitif, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, enerjik Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Etkin iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünen, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağazacılık Operasyon Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Mağazacılık Operasyon SorumlusuKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Mağazalar Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Mağazacılık Operasyon Sorumlusu" arayışındayız. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik vb. bölümlerinden mezun,Perakende sektöründe, satış analitiği ve iş geliştirme konularında 2-3 yıl deneyimli,Satış analizi ve raporlaması konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarına, özellikle Excel kullanımına hakim,  Hareketli iş temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Öğrenmeye, yeniliklere açık, Planlama ve organizasyon becerileri üst seviyede, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Development&Project Management Supervisor Kocaeli, İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Process Development&Project Management SupervisorKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
We are looking for "Process Development(PD) and Project Management (PM) Supervisor"  having the following qualifications to be employed in our company.  Graduated from one of the leading universities  3-4 years experience in end to end project management Preferably age between 25 and 30 Fluent in English (both written & spoken) Have a strong communication and creative business skills, proven decision-making competence, energy and enthusiasmHighly self motivated as well as a great team member Strong numerical and analytical attitude and be strong in reasoning Strong inter/intra company communication skills especially  to be made use of while in meetings, presenting and commenting on presentationsWilling to learn new skills and develop himself/herself continuously Be able to travel in Turkey or abroad Residency in Istanbul Asian side or Gebze Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Düzenleme Tasarım Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Kiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Görsel Düzenleme Tasarım SorumlusuKiğılı Giyim Tic.A.Ş.
Türkiye'nin Erkek Giyim MarkasıKiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz.Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Cevahir  mağazamızda görevlendirilmek üzere "Görsel Düzenleme Tasarım Sorumlusu" arayışındayız. Mağaza konseptine uygun olarak, ürünlerin satışını destekleyecek konumu ve görsel düzenlemeleri yapacak,Ürünleri tanıtmaya yönelik etkinlikler yapabilecek, Etiket ve fiyat kontrolü yapılarak, eksik veya hatalı ürünleri ilgili birimlere bildirecek ve siparişleri kontrol edecek, Mağaza içi reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı