BURAK TURİZM KİRMAN GROUP 

Şirket Bilgileri

http://www.kirmangroup.com/

BURAK TURİZM KİRMAN GROUP


BURAK TURİZM KİRMAN GROUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gelirler ve Krediler Elemanı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Gelirler ve Krediler ElemanıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde Okurcalar  Merkez Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Gelirler ve Krediler Elemanları alınacaktır.Günlük folyo' ları kontrol edecek, Kontratların ve rezervasyonların doğrulunu kontrol edebilecek,Gelirler ve Krediler konusunda tecrübeli,Muhasebe Departmanında görev yapacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Manavgat veya Alanya bölgesinde ikamet eden veya Lojmanda konaklayabilicek adayların başvuruda bulunmalarını rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Gece ResepsiyonistiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesindeki Okurcalar da bulunan  Otelemizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Night auditör  alınacaktır.En az Lise Mezunu Almanca&İngilizce veya Rusça&İngilizce dillerinden en az ikisini iyi bilen En az 1 yıl tecrübeli Gelişime açık, Prezentabl Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, İkametgahıne uygun servis güzerhahı yoksa, Lojmanda konaklayacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Önbüro Müdür Yardımcısı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Önbüro Müdür YardımcısıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels  bünyesinde Sidera Luxury & Spada görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Önbüro Müdür Yardımcısı alınacaktır. İyi derecede almanca ve ingilizce dil bilgisine sahip, (Okuma, Yazma, Konuşma)Askerlikle ilişiği olmayan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın ve ekibini iyi koordine edebilecek, Görevinin gerektirdiği diğer bilgi ve becerilere sahip, Ofis ekipmanlarını iyi seviyede kullanabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ResepsiyonistBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde Okurcalar bölgesinde hizmet vermekte olan Sidera Luxury & Spa isimli otelimizde  görevlendirilmek üzere İyi derece de Almanca ve İngilizce / İngilizce ve Rusça dil bilgisine hakim, otel tecrübesine sahip bay bayan resepsiyonistler alınacaktır.İlgilenen adayların resimli cv lerini mail yoluyla tarafımıza iletmelerini rica ederiz. Şahsen başvurlarda kabul edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist & Night Auditör Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Resepsiyonist & Night AuditörBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Turizm sektörünün köklü işletmelerinden, kurumsal yapıya sahip, ekip çalışması ile misafir memnuniyetini üst seviyelere çıkarmış işletmemize önbüro departmanında görevlendirilmek üzere; boğazkent beldesinde hizmet vermekte olan Belazur Resor & Spa isimli otelimizde  İyi derece de Almanca ve İngilizce / İngilizce ve Rusça dil bilgisine hakim, otel tecrübesine sahip bay bayan resepsiyonistler alınacaktır.* Tercihen Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun (Öğrenimi devam eden adaylar da mümkün),* İyi derecede Almanca - İngilizce veya İngilizce - Rusça dil bigisine sahip* Aynı pozisyonda en az 2 yıl 5 yıldızlı deneyimi olan,* T.C. vatandaşı, * Güler yüzlü, iletişim gücü yüksek,* Diksiyonu düzgün, prezentabl,* Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen,* Ekip çalışmasına yatkın,* Uzun soluklu bir çalışma ortamı isteyen ve kariyer hedefi olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Shift (Vardiya) Lideri Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Shift (Vardiya) LideriBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde Serik - Boğazkent bölgesinde hizmet vermekte olan Kirman Belazur Resort otelimizde  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bay-bayan Shift Leader alınacaktır. İyi derece de Almanca ve İngilizce / İngilizce ve Rusça dil bilgisine hakim,En az Lise Meznu 5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl aynı pozisyonda çalışmış,Misafir Memnuniyeti odaklı çalışacak, Misafir ve Personel ilişkileri iyi, İlgilenen adayların resimli cv lerini mail yoluyla tarafımıza iletmelerini rica ederiz. Şahsen başvurlarda kabul edilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gider Kontrol Elemanı (Muhasebe) Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Gider Kontrol Elemanı (Muhasebe)BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Merkez Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Gider Kontrol Elemanları Alınacaktır. Otel Genel Muhasebesi konusunda deneyime sahip,Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,(Bay adaylar için.) Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Grup Hotel tecrübesine sahip, Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Genel Muhasebe Gİder Kontrol Elemanları alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gelirler Elemanı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Gelirler ElemanıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Merkez Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Gelirler Elemanları Alınacaktır. Otel Genel Muhasebesi konusunda deneyime sahip,Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,(Bay adaylar için.) Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Grup Hotel tecrübesine sahip, Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Genel Muhasebe Gelirler  Elemanları alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisatçı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
TesisatçıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Sidemarin isimli otelimizde görevlendirmek üzere gerekli yeterlilik belgelerine sahip (Diploma, Kalfalık veya Ustalık Belgesi) en az 1 yıl otellerde Tesisatçı olarak görev yapmış adayların Sidemarin İnsan Kaynaklarına veya Teknik Servis Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz. Şahsen başvuru şansı olmayan adayların Resimli CV lerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrikçi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ElektrikçiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Sidemarin isimli otelimizde görevlendirmek üzere gerekli yeterlilik belgelerine sahip (Diploma, Kalfalık veya Ustalık Belgesi) en az 1 yıl otellerde elektrikçi olarak görev yapmış adayların Sidemarin İnsan Kaynaklarına veya Teknik Servis Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz. Şahsen başvuru şansı olmayan adayların Resimli CV lerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ResepsiyonistBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesindeki Okurcalar, Side ve Belekteki Otellerimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip resepsiyonistler alınacaktır.En az Lise Mezunu Almanca&İngilizce veya Rusça&İngilizce dillerinden en az ikisini iyi bilen En az 1 yıl tecrübeli Gelişime açık, Prezentabl Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, İkametgahıne uygun servis güzerhahı yoksa, Lojmanda konaklayacak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Şefi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Depo ŞefiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesindeki Otellerimizde  görevlendirmek üzere Depo Şefi aramaktayız. Meslek yüksek okulu veya lisans mezunu Depo yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı konularında tecrübeli,Stok progralarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip, Ürün giriş, çıkışını takip edecek, stok yönetimi yapabilecek,Depo raporlama sistemlerine hakim Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İstikrarlı bir çalışma prensibi benimsemiş adayların resimli cv' lerini tarafımıza mail yada fax yoluyla göndermelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REZERVASYON ELEMANI Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
REZERVASYON ELEMANIBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Okurcalar Beldesinde bulunan Kirman Hotels Rezervasyon Departmanı Merkez Ofisinde görevlendirmek üzere en az bir yıl Otellerin Rezervasyon Departmanlarında Rezervasyon Elemanı olarak görev yapmış, Gelişime ve eğitime açık, bayan  Rezervasyon Elemanları Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı