BURAK TURİZM KİRMAN GROUP 

Şirket Bilgileri

http://www.kirmangroup.com/

BURAK TURİZM KİRMAN GROUP


BURAK TURİZM KİRMAN GROUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bahçe Şefi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Bahçe ŞefiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Bünyesinde görevlendirilmek üzere Bahçe Şefi alınacaktır.5 Yıldızlı Oteller de en az 5 yıl deneyime sahip, Bahçe bakım, bitki sulama ve bitki koruma konusunda deneyimli, Bahçe ekipmanlarını iyi derecede kullanabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış. Manavgat' ta ikamet eden yada Lojmanda kalabilecek. (Tek Kişi)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdür Yardımcısı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Satınalma Müdür YardımcısıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Okurcalar ve Manavgat bölgesindeki otellerinde görevlendirmek üzere Satınalma Müdür Yardımcısı alınacaktır. Üniversitelerin tercihen Muhasebe, Turizm Isletmeciligi, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Satın alma alanında en az 3 yıl, beş yıldızlı Otel tecrübesine sahip, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, iletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Hızlı ve etkili karar verme kabiliyetine sahip, Maliyet kontrolü konusunda bilgi ve deneyim sahibi, MS Ofis uygulamalarını otel programlarıni iyi derecede kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Müdürü Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Personel MüdürüBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesindeki Otellerimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Personel Müdürü alınacaktır.En az yüksekokul mezunu,Yasal yeniliklere ve İK sürecine hakim,En az 2 yıl 5 yıldızlı otellerde aynı görevde bulunmuş,Askerlik görevini tamamlamış,(Erkek Adaylar için)Şirket vizyon ve misyonuna katkı sağlayacak,İK sürecinin gelişiminde Grup İnsan Kaynakları Müdürünü destekleyecek,Bordrolama ve Raporlama konusunda kendini geliştirmiş,Ofis programlarını ve personel paket programlarını iyi kullanabilen,Grup otel mantığıyla çalışmayı benimseyecek,Uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen.Okurcalardan Alanya ve Manavgat' a servisimiz mevcuttur.Lojmanımız Tek Kişilik olarak mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ElektrikçiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Sidemarin isimli otelimizde görevlendirmek üzere gerekli yeterlilik belgelerine sahip (Diploma, Kalfalık veya Ustalık Belgesi) en az 1 yıl otellerde elektrikçi olarak görev yapmış adayların Sidemarin İnsan Kaynaklarına veya Teknik Servis Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz. Şahsen başvuru şansı olmayan adayların Resimli CV lerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı