BURAK TURİZM KİRMAN GROUP 

Şirket Bilgileri

http://www.kirmangroup.com/

BURAK TURİZM KİRMAN GROUP


BURAK TURİZM KİRMAN GROUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Asst. Steward Şefi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Asst. Steward ŞefiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Sidemarin Beach Spa' da çalıştırılmak üzere Asst. Steward Şefi  alınacaktır. ilgilenen adayların mail yada fax yoluyla bizimle iletişime geçmelerini, Ayrıca şahsen başvuruda bulunmak isteyen adaylarında otelimizin İnsan Kaynakları veya  Mutfak Departmanına yanlarında 1 adet fotoğraf ile birlikte şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
StewardBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Sidemarin Beach Spa' da çalıştırılmak üzere Steward alınacaktır. ilgilenen adayların mail yada fax yoluyla bizimle iletişime geçmelerini, Ayrıca şahsen başvuruda bulunmak isteyen adaylarında otelimizin İnsan Kaynakları veya  Mutfak Departmanına yanlarında 1 adet fotoğraf ile birlikte şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ResepsiyonistBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde Okurcalar bölgesinde hizmet vermekte olan Sidera Luxury & Spa isimli otelimizde  görevlendirilmek üzere İyi derece de Almanca ve İngilizce / İngilizce ve Rusça dil bilgisine hakim, otel tecrübesine sahip bay bayan resepsiyonistler alınacaktır.İlgilenen adayların resimli cv lerini mail yoluyla tarafımıza iletmelerini rica ederiz. Şahsen başvurlarda kabul edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Önbüro Müdür Yardımcısı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Önbüro Müdür YardımcısıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels  bünyesinde Sidera Luxury & Spada görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Önbüro Müdür Yardımcısı alınacaktır. İyi derecede almanca ve ingilizce dil bilgisine sahip, (Okuma, Yazma, Konuşma)Askerlikle ilişiği olmayan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın ve ekibini iyi koordine edebilecek, Görevinin gerektirdiği diğer bilgi ve becerilere sahip, Ofis ekipmanlarını iyi seviyede kullanabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı