KLÜH SERVİS YÖNETİMİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1911


BİZ KİMİZ?

KLÜH Servis Yönetimi, %100’ü KLÜH Service Management GmbH’ye ait 5 farklı hizmet şirketinden oluşmaktadır. KLÜH GmbH, merkezi Almanya olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da Servis Yönetimi Sektöründe (Temizlik, Catering, Güvenlik ve Personel Tedarik ve Bordrolama) hizmetler sunmakta olup, bugün 9 ülkede 42.000’den fazla çalışan ile hizmet veren kendi alanında öncü ve itibarlı bir servis yönetim şirketidir.

KLÜH Türkiye grubu 3.500’den fazla personel ile ülke çapındaki çok sayıdaki müşterisine uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite Yönetim Sistemlerine sahiptir.

- KLÜH Profesyonel Hizmetler A.Ş. (Temizlik, İlaçlama ve Bahçe Bakım  Hizmetleri)
- KLÜH Catering Yemek San. Ve Tic. A.Ş. (Toplu Yemek Hizmetleri)
- KLÜH Özel Güvenlik HizmetleriTicaret A.Ş. Özel Güvenlik Hizmetleri)
- KLÜH Destek Ve Profesyonel Hiz. Tic. A.Ş.
- Karma Lojistik ve Personel Destek Hizmetleri A.Ş. (Personel Tedarik ve Bordrolama Hizmetleri)

KLÜH Servis Yönetimi,  uluslararası yönetim prensipleri uyarınca “Müşteri Merkezli ve Çözüme Yönelik Hizmet Anlayışı” ve  (her ne kadar tüm hizmet alanlarında bağımsız operasyon ekipleri yer alsa da) “Entegre Hizmet Anlayışı” ile sinerji yaratarak; en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen, etik değerlere bağlı, çalışma ve finansal mevzuata %100 uyan ve en üst seviyede çevreci bir şirkettir.

Servis Yönetimi Sektöründe yeni atılımlarla hızla büyüyen KLÜH Türkiye grubu, yönetim, satış, bölge ve projelerinde görev yapacak genç, dinamik ve yetkin üyeler arıyor!

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 05.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


KLÜH SERVİS YÖNETİMİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Elemanı Kocaeli KLUH DESTEK VE PROFESYONEL HİZMETLER TİC.A.Ş.
Üretim ElemanıKLUH DESTEK VE PROFESYONEL HİZMETLER TİC.A.Ş.
18-35 Yaş ArasıVardiyalı olarak çalışabilecekTercihen üretim personeli deneyimi olanTercihen lise mezunuŞifa DarıcaTuzla Gebze İçmeler Esenyalı Pendik Soğanlık  güzergahlarında  ikamet edenBay – Bayan personel alımı yapılacaktır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Personeli İstanbul(Asya) KLUH DESTEK VE PROFESYONEL HİZMETLER TİC.A.Ş.
Kalite PersoneliKLUH DESTEK VE PROFESYONEL HİZMETLER TİC.A.Ş.
Otomotiv sektöründe faliyet gösteren fabrikamızda çalıştırılmak üzere Yüksekokul veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezunu olmak Tercihen Otomotiv Kalite bölümünde tecrübeli Vardiyalı olarak çalışabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Bay Adaylar için Tercihen Askerliğini yapmış Proses ve süreçlere hakim 22/35 yaşları arasında Ölçüm ekipmanları kullanımında  tecrübeli olmak Ekip çalışmasına yatkın Detaylara önem veren , sonuç odaklı ve dikkatli  Servis Güzergahlarımız :  Gebze – Cevizli arası Tuzla- Yayla- İçmeler – Çayırova – Şifa – Darıca –Güzelyalı –Kaynarca – Pendik – Kartal – Yakacık – Soğanlık – Cevizli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı