Koçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


1971 yılında kurulan Koçak Farma , Türk İlaç Sanayi'nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1100’ü aşkın çalışanı olan Koçak Farma ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

 Merkezi İstanbul'da olan Koçak Farma’nın Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmete giren 70.000 m²'si kapalı alan, 140.000 m²'lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir. 

Koçak Farma yaklaşık 350  çeşit beşeri ilaç üretmektedir. Ürünlerimiz ; Onkoloji,Üroloji,Jinekoloji,Kardiyoloji,Cerrahi,Çoçuk Hastalıkları,Endokrinoloji,Enfeksiyon,Hemetoloji,İç Hastalıkları,KBB, Nöroloji,Sinir ve Ruh Hastalıkları başta olmak üzere tüm tedavi alanlarını kapsamaktadır.
Türkiye’nin en büyük ilk 10 yerli ilaç firmasından biri olan Koçak Farma aynı zamanda İSO’nun ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.
Türkiye'deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Türkiye’deki ilk Biyoteknolojik ürünü de kendisi üretmiştir. Koçak Farma Türkiye’nin yanı sıra Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir. 

Türk ilaç Sanayine katkı sağlayan AR-GE projeleri ile de birçok ödül kazanmıştır.2011 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Sanayi Ürünü’, 2012 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ,2013 yılı 3.kez ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ödülü, bu ödüllerden bazılarıdır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: kocakfarma.comKoçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
SAP UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,SAP yazılım modüllerini iyi derecede bilen, anahtar kullanıcı (key user) görevini üstlenmiş veya üstlenebilecek olan,ABAP programlama dilinde geliştirme yapabilecek,İngilizce bilen, İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen  Ekip çalışmasına uygun, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj ve İmalat Operatörü Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Ambalaj ve İmalat OperatörüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Tablet, Draje, Pomad, Blister ve Şurup makinalarında görev alacak makine operatörleri arıyoruz.Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektörü üretim makinelerinde en az 3 yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İthalat Operasyon SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Dış Ticaret ve Lojistik bölümlerinden mezun, İthalat, İhracat ve Lojistik operasyonları konularında en az 3 sene deneyimli,İthalat, Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatını bilen ve güncel gelişmeleri takip eden,MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına uyumlu, iş disiplini ve motivasyonu yüksek, Tercihen Logo Tiger programını bilen, İngilizce bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Vardiya Mühendisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kalite Kontrol Vardiya MühendisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Ayazağa Serum Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen İlaç sektöründe 2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun,Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip,Erkek adaylar için, askerlik hizmetlerini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket Şoförü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Şirket ŞoförüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
En az lise mezunu, B ve E sınıfı sürücü ehliyetine sahip, tercihen SRC, Psikoteknik raporu bulunan,Araç kullanımında tecrübeli, araçların teknik özelliklerine vakıf,İstanbul şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, Kişisel bakımına özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, sabırlı, titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi,Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında tercihen Bağcılar civarında ikamet eden,Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili Adana, Ankara, ... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tıbbi Satış MümessiliKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş ( Biyoloji, Kimya, Hemşirelik  ve Veterinerlik  tercih nedenidir.)Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Microsoft Office  uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına  yatkın, insan ilişkilerinde uyumlu, Sonuç ve çözüm odaklı, İletişimi ve temsil yönü kuvvetli, Dış görünüşüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış  adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Ürün Müdürü (Junior Product Manager) İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Asistan Ürün Müdürü (Junior Product Manager)KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyoloji, Kimya ve Kimya Mühendisliği Fakültelerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlaç sektöründe Ürün Müdürlüğü deneyimi olan, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Sonuç odaklı, iç motivasyonu yüksek, yoğun iş temposunda esnek iş saatleriyle çalışabilecek,Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Operasyonları Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Satış Operasyonları YöneticisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe ve/veya ilaç dağıtım depolarında benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan,İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneği, analitik yetkinliği olan, insan yönetiminde tecrübeli,Logo Tiger programını bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, (Özellikle Excel) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İhale Takip SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen İlaç sektöründe ihale takip konusunda en az 2 yıl deneyimli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen (Özellikle Excel), veri analizi yetkinlikleri olan,Logo Tiger programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Ayazağa Serum üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Minimum 2 yıl tecrübeli, Yüksek Gerilim Sertifikasına sahip, Tercihen ilaç sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağır Vasıta Şoförü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Ağır Vasıta ŞoförüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Ayazağa Serum üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.En az lise mezunu, E sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif sürücü,SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Tercihen EURO 6 motor Mercedes araç kullanmış,Depo ve sevkiyat konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Dinamik çalışma temposuna yatkın ve esnek saatlerde çalışabilecek,Araçla şehirler arası seyahat engeli olmayan,Askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Kağıthane civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Maliyet Muhasebesi UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun,Tercihen ERP Maliyet  sistemi üzerinde Üretim faaliyeti olan bir şirkette Maliyet Muhasebesi alanında 4 yıl deneyimli,MS Office programlarına iyi derecede hakim, Logo Tiger muhasebe programına hakim, Tercihen ERP ve MRP programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Analiz ve raporlama becerisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan. Not: Sigara içmeyen adaylar tercih sebebimizdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Proje Elemanı Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE Proje ElemanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Çerkezköy AR-Ge Merkezinde çalışacak araştırmacılar arıyor.Yüksek Lisans ve Doktorasını (Biyoloji,Biyoteknoloji, Biyo Mühendislik, Biyokimya, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Kimya, Kimya Mühendisliği) bölümlerinden birinde  tamamlamış,Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli, Memeli hücre kültürü konusunda çalışmalar yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan, Uyumlu, analitik düşünebilen, Araştırmacı ve ekip ruhu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Çerkezköy Ar-Ge Merkezi Biyoteknoloji Departmanında çalışacak Uzman ve Uzman Yardımcıları arıyor...Ar-Ge Merkezi Biyoteknoloji Departmanında monoklonal antikor üretim, viral aşı üretim, bakteriyel aşı üretim, rekombinant insulin üretimi gibi araştırma konularında görev alacak,Lisans/Yüksek Lisans ve/veya Doktorasını Biyoloji, Biyoteknoloji, Biyomühendislik, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Histoloji/Embriyoloji, Mikrobiyoloji, Viroloji, Kimya, Kimya Müh., Eczacılık, Tıp bölümlerinden birinde tamamlamış,Lisans mezunlarının ilgili alanlarda staj veya iş tecrübelerinin bulunması yada ilgili cihazları kullanmış olması,Uyumlu, analitik düşünebilen, Araştırmacı ve ekip ruhu yüksek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden veya tercihen ilgili yüksek lisans programlarından mezun,İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az  2 yıl deneyimli,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, Araştırma, analiz, raporlama, yorumlama konularında yetkin,MS Office uygulamalarına hakim (İleri düzeyde Excel bilgisine sahip),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, 'Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği ve Biyoloji bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe Ruhsatlandırma departmanında  en az 3 yıl deneyimli,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,   MS Office Programlarına hakim,  Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için,askerlik hizmetlerini tamamlamış,  Avrupa yakasında ikamet eden,  Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Farmakovijilans UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Tıp ve Eczacılık fakültelerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Medikal MüdürKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe medikal / pazarlama bölümlerinde deneyimli İyi derecede İngilizce bilen, MS ofis programlarında deneyimli, Sunum tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Makine Operatörü Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üretim Makine OperatörüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Steril Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Ampul ve flakon dolum makinasında görev alacak makine operatörleri arıyoruz.Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektörü üretim makinelerinde en az 3yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İhale UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, Tercihen İlaç ve Medikal sektöründe ihale konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Kamu İhale Kanunu mevzuatına hakim, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda çözüm odaklı, iyi ve etkili iletişim becerisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office ve Logo Tiger programlarını iyi derece kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Muhasebe ElemanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite Mezunu, Ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını bilen,  Logo Tiger programını bilen, Dikkatli düzenli ve detaya önem veren, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı