Koçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


1971 yılında kurulan Koçak Farma , Türk İlaç Sanayi'nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1100’ü aşkın çalışanı olan Koçak Farma ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

 Merkezi İstanbul'da olan Koçak Farma’nın Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmete giren 70.000 m²'si kapalı alan, 140.000 m²'lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir. 

Koçak Farma yaklaşık 350  çeşit beşeri ilaç üretmektedir. Ürünlerimiz ; Onkoloji,Üroloji,Jinekoloji,Kardiyoloji,Cerrahi,Çoçuk Hastalıkları,Endokrinoloji,Enfeksiyon,Hemetoloji,İç Hastalıkları,KBB, Nöroloji,Sinir ve Ruh Hastalıkları başta olmak üzere tüm tedavi alanlarını kapsamaktadır.
Türkiye’nin en büyük ilk 10 yerli ilaç firmasından biri olan Koçak Farma aynı zamanda İSO’nun ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.
Türkiye'deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Türkiye’deki ilk Biyoteknolojik ürünü de kendisi üretmiştir. Koçak Farma Türkiye’nin yanı sıra Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir. 

Türk ilaç Sanayine katkı sağlayan AR-GE projeleri ile de birçok ödül kazanmıştır.2011 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Sanayi Ürünü’, 2012 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ,2013 yılı 3.kez ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ödülü, bu ödüllerden bazılarıdır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: kocakfarma.comKoçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Steril Üretim Operatörü Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Steril Üretim OperatörüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Solid Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu, İlaç sektörü üretim hatlarında en az 5 yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi vb.), İşe alım, performans, eğitim ve değerlendirme konusunda en az 5 yıl deneyimli,Başarının takım çalışmasından geçtiğine inanan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim ve tercihen SAP bilen, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Yönetici AsistanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tercihen Üniversite Mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,Orta düzeyde İngilizce bilen, MS office programlarına hakim (İyi derecede Excel,Word bilen)İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Dış görünüşüne özen gösteren, güleryüzlü,Organizasyon, problem çözme, karar verme becerileri gelişmiş,Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.   Not: Fotoğrafsız cv'ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda 5 yıllık deneyimli, Logo Tiger programını bilen, Tercihen SAP yazılımının FI ve CO modülüne hakim,MS Office programlarına hakim, Tek düzen muhasebe hesaplarını bilen, Vergi, Yatırım, Teşvik ve Arge mevzuatlarına hakim,Çözüm odaklı çalışabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Ankara, İstanbul(Avr.)... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Bölge MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, İlaç Endüstrisinde en az 3 yıl Bölge Müdürü olarak görev yapmış,Tercihen Onkoloji, Hemotoloji, Nefroloji, Diyaliz veya  Kronik alan tecrübesi olan,Planlama, organize etme, motive etme ve raporlama deneyimi yüksek,İletişim ve sunum becerileri yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Müşteri odaklı, liderlik özellikleri gelişmiş,Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diyabet Bölge Müdürü İstanbul(Avr.), ... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Diyabet Bölge MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, İlaç Endüstrisinde Diyabet, Endokrin veya Dahiliye alanında en az 3 yıl Bölge Müdürü olarak görev yapmış,Planlama, organize etme, motive etme ve raporlama deneyimi yüksek,İletişim ve sunum becerileri yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Müşteri odaklı, liderlik özellikleri gelişmiş,Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Görev aldığı bölgede en az 3 yıldan bu yana ikamet etmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Çerkezköy Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen Enerji Yöneticisi ve Yüksek Gerilim Sertifikasına sahip,Tercihen ilaç sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Vardiya Mühendisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kalite Kontrol Vardiya MühendisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Ayazağa Serum Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen İlaç sektöründe 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun,Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip,Erkek adaylar için, askerlik hizmetlerini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği ve Biyoloji bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe Ruhsatlandırma departmanında  en az 3 yıl deneyimli,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,   MS Office Programlarına hakim,  Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için,askerlik hizmetlerini tamamlamış,  Avrupa yakasında ikamet eden,  Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Farmakovijilans UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Tıp ve Eczacılık fakültelerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme YöneticisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden veya tercihen ilgili yüksek lisans programlarından mezun,İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az  5 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, Araştırma, analiz, raporlama, yorumlama konularında yetkin, MS Office uygulamalarına hakim (İleri düzeyde Excel bilgisine sahip), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, 'Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı