Koçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


1971 yılında kurulan Koçak Farma , Türk İlaç Sanayi'nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1100’ü aşkın çalışanı olan Koçak Farma ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

 Merkezi İstanbul'da olan Koçak Farma’nın Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmete giren 70.000 m²'si kapalı alan, 140.000 m²'lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir. 

Koçak Farma yaklaşık 350  çeşit beşeri ilaç üretmektedir. Ürünlerimiz ; Onkoloji,Üroloji,Jinekoloji,Kardiyoloji,Cerrahi,Çoçuk Hastalıkları,Endokrinoloji,Enfeksiyon,Hemetoloji,İç Hastalıkları,KBB, Nöroloji,Sinir ve Ruh Hastalıkları başta olmak üzere tüm tedavi alanlarını kapsamaktadır.
Türkiye’nin en büyük ilk 10 yerli ilaç firmasından biri olan Koçak Farma aynı zamanda İSO’nun ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.
Türkiye'deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Türkiye’deki ilk Biyoteknolojik ürünü de kendisi üretmiştir. Koçak Farma Türkiye’nin yanı sıra Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir. 

Türk ilaç Sanayine katkı sağlayan AR-GE projeleri ile de birçok ödül kazanmıştır.2011 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Sanayi Ürünü’, 2012 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ,2013 yılı 3.kez ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ödülü, bu ödüllerden bazılarıdır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: kocakfarma.comKoçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İdari İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İdari İşler SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, İdari İşler konusunda en az 4 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Sorumluluk sahibi, planlama ve iş takibi becerilerini etkin düzeyde kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Ürün Müdürü ( Diyabet) İstanbul(Avr.), ... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kıdemli Ürün Müdürü ( Diyabet)KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
* Lisans Mezunu* Çok iyi derecede İngilizce bilen* İlaç firmasında Diyabet Ürün Müdürlüğü pozisyonunda 5  yıl deneyimli* Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen* Sonuç odaklı, başarma arzusu ve iç motivasyonu yüksek , takım çalışmasına yatkın* Seyahat engeli olmayan* B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İhale Takip SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen İlaç sektöründe ihale takip konusunda en az 2 yıl deneyimli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen (Özellikle Excel), veri analizi yetkinlikleri olan,Logo Tiger programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üretim ElemanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Ayazağa Serum Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere 'Üretim Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.Lise Mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 40 yaşını aşmamış, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Müdürü Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
AR-GE MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İlaç Sanayisinin öncü kuruluşlarından olan şirketimizin Çerkezköy İlaç Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya Fakültelerinden mezun (Tercihen Lisans ve Doktora sahibi),İlaç sektöründe yetişmiş 5 yılı benzer pozisyonda olmak üzere en az 8 yıl tecrübeli,Yürütülen Ar-ge çalışmaları hakkında farklı kurum destekleri (Tubitak gibi) konusunda bilgi sahibi olup dosya hazırlayabilen,Departmanı belirlenmiş stratejiler ve iş planları doğrultusunda yönetebilecek bilgi,enerji ve yeteneğe sahip,İngilizceyi iyi derecede bilen, Çerkezköy veya civarında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Fabrika MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Çerkezköy Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya ve Tıp Fakültelerinden mezun, (Yüksek Lisans ve Doktora tercih nedenidir)Üretim, Kalite Güvence ve Kalite Kontrol uygulamalarının planlanmasını, koordinasyonunu sağlayabilecek,İlaç sanayisinde benzer pozisyonlarda 10 yıllık tecrübeye sahip, GMP koşullarında üretim yapmaya deneyimli, ISO 9001 ve ISO 13485 standartları konusunda tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi, Dinamik, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyetli, araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, ÇERKEZKÖY'de devamlı ikamet edebilecek. (Çerkezköy'ün 25km civarında ikamet edebilir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İhracat SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe uluslararası satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci bir dil bilen, (Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca)MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Çözüm ve sonuç odaklı, planlama ve takip yeteneği olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyonları Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Satış Operasyonları YöneticisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe ve/veya ilaç dağıtım depolarında benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan,İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneği, analitik yetkinliği olan, insan yönetiminde tecrübeli,Logo Tiger programını bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, (Özellikle Excel) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İdari İşler SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Çerkezköy Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden mezun, Üretim yapan işletmelerde İdari işler konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi, planlama ve iş takibi becerilerini etkin düzeyde kullanabilen,Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri - İnsan Kaynakları Uzmanı Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri - İnsan Kaynakları UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Çerkezköy Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden mezun, En az 4 yıl bordro, özlük işleri ve insan kaynakları alanında deneyimli, işe alım sürecinde çalışmış (mavi yaka-beyaz yaka)4857 Sayılı İş Kanunu, SGK uygulamaları, çalışma mevzuatı ve personel özlük işlerine hakim,Personel teşvikleri konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Sigara kullanmayan, Çerkezköy’de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Bağcılar'daki Genel Müdürlük Plazamızda görevlendirilmek üzere,Asgari lise mezunu, Güvenlik kimliğine sahip, En az 2 yıl tecrübeli, Güvenlik disiplin ve kurallarına uyan, 40 yaşını aşmamış, Sigara kullanmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek adaylar. NOT: Köpek Seven ve bakımından anlayan adaylar tercih sebebimizdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Sorumlusu-Şefi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Vardiya Sorumlusu-ŞefiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Koçak Farma Ayazağa Serum Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere Takım Arkadaşları arıyor... Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe üretim yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, Dinamik, iletişim bilgisi ve insan ilişkileri kuvvetli, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği ve Biyoloji bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe Ruhsatlandırma departmanında  en az 3 yıl deneyimli,   Çok iyi derecede İngilizce bilen,   MS Office Programlarına hakim,  Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip,  Erkek adaylar için,askerlik hizmetlerini tamamlamış,   Avrupa yakasında ikamet eden,  Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Farmakovijilans UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Tıp ve Eczacılık fakültelerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı