Koçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


1971 yılında kurulan Koçak Farma , Türk İlaç Sanayi'nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1100’ü aşkın çalışanı olan Koçak Farma ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

 Merkezi İstanbul'da olan Koçak Farma’nın Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmete giren 70.000 m²'si kapalı alan, 140.000 m²'lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir. 

Koçak Farma yaklaşık 350  çeşit beşeri ilaç üretmektedir. Ürünlerimiz ; Onkoloji,Üroloji,Jinekoloji,Kardiyoloji,Cerrahi,Çoçuk Hastalıkları,Endokrinoloji,Enfeksiyon,Hemetoloji,İç Hastalıkları,KBB, Nöroloji,Sinir ve Ruh Hastalıkları başta olmak üzere tüm tedavi alanlarını kapsamaktadır.
Türkiye’nin en büyük ilk 10 yerli ilaç firmasından biri olan Koçak Farma aynı zamanda İSO’nun ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.
Türkiye'deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Türkiye’deki ilk Biyoteknolojik ürünü de kendisi üretmiştir. Koçak Farma Türkiye’nin yanı sıra Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir. 

Türk ilaç Sanayine katkı sağlayan AR-GE projeleri ile de birçok ödül kazanmıştır.2011 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Sanayi Ürünü’, 2012 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ,2013 yılı 3.kez ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ödülü, bu ödüllerden bazılarıdır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: kocakfarma.comKoçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Satış Operasyon UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe ve/veya ilaç dağıtım depolarında benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan,İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneği, analitik yetkinliği olan, insan yönetiminde tecrübeli,Logo Tiger programını ve SAP bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, (Özellikle Excel)İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi vb.), İşe alım, performans, eğitim ve değerlendirme konusunda en az 5 yıl deneyimli,Başarının takım çalışmasından geçtiğine inanan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim ve tercihen SAP bilen, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarını(excel) ileri düzeyde kullanabilen, Personel özlük işleri ve bordrolama, puantaj, ücret tahakkuku konusunda en az 3 yıl deneyimli,4857 sayılı İş kanunu 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Mevzuatı konularında teorik ve pratik bilgi sahibi, güncel değişiklikleri takip eden,Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Raporlama, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, Sözlü/yazılı  iletişim becerisi kuvvetli, Logo Tiger programına hakim, Tercihen SAP bilen, Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İhale Takip SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Lisans mezunu, Tercihen İlaç sektöründe ihale takip konusunda en az 2 yıl deneyimli, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen (Özellikle Excel), veri analizi yetkinlikleri olan,Logo Tiger programını bilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Clinical Research Manager(Klinik Araştırma Müdürü) İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Clinical Research Manager(Klinik Araştırma Müdürü)KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
University degree in Pharmacy or Medicine, Min. 3 years of relevant experience within a pharmaceutical company or  CRO,Excellent influencing skills together with planning and organization ability,Competency in using Microsoft Office tools, Excellent communication skills both in English and Turkish,Strong project management skills together with teamwork,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Clinical Research Specialist İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Clinical Research SpecialistKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
University degree in Pharmacy, Medicine or Biology,Min. 2 years of relevant experience within a pharmaceutical company or  CRO,Excellent influencing skills together with planning and organization ability,Competency in using Microsoft Office tools, Excellent communication skills both in English and Turkish,Strong project management skills together with teamwork,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Kimya , Kimya Mühendisliği, Eczacılık  bölümünden mezun, İlaç sektöründe benzer görevde en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
SAP UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği veya diğer mühendislik bölümlerinden mezun,SAP ABAP programlama dilinde en az 3 yıl deneyim sahibi,SAP projelerinde aktif görev almış, ALV Report, smartforms, user-exit, BADI/BAPI vb. konularda deneyimli,Araştırmacı, hızlı ve analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Makam ŞoförüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
En az lise mezunu, Makam Şoförü olarak en az 3 yıl deneyimli, İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif otomobil kullanabilen, Tercihen daha önce Mercedes kullanmış, Dış görünüşüne özen gösteren, Referans verebilecek, Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan, Beykoz, Ümraniye, Kavacık civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Ürün Müdürü İstanbul(Avr.), ... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kıdemli Ürün MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Lisans Mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlaç firmasında benzer pozisyonda 4 yıl deneyimli, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Sonuç odaklı, başarma arzusu ve iç motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Temizlik GörevlisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Temizlik işlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne özen gösteren, 30-45 yaş aralığında, Temizlik kurallarını bilen, Dikkatli, temiz ve pratik çalışan, Bayan temizlik görevlisi arıyoruz. NOT: Bahçelievler, Bakırköy, Şirinevler, Kirazlı'dan servis vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Muhasebe ElemanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite Mezunu, Ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını bilen,  Logo Tiger ve SAP programını bilen, Dikkatli düzenli ve detaya önem veren, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım Müdürü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tanıtım MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Lisans mezunu İlaç sektöründe satış alanında benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,başarma arzusu ve kişisel motivasyonu yüksekLiderlik vasıflarına sahip Seyahat engeli olmayan İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Müdürü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Örgün öğretim veren 4 yıllık Üniversitelerin İşletme, İktisat ,Çalışma Ekonomisi veya Hukuk fakültelerinden mezun,Personel özlük işleri ve bordrolama uygulamalarında en az 6 yıl tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve İş Hukuku mevzuatına hakim, MS Office ve Logo Bordro programını iyi derecede bilen, tercihen SAP yazılımını bilen,Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde etkili, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İdari İşler SorumlusuKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, İdari İşler konusunda en az 4 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Sorumluluk sahibi, planlama ve iş takibi becerilerini etkin düzeyde kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı