Koçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1971


1971 yılında kurulan Koçak Farma , Türk İlaç Sanayi'nin hızla gelişen kuruluşlarından biri olmuş ve bugün 1100’ü aşkın çalışanı olan Koçak Farma ilaç ve ilaç hammaddesi üretimi ile Türk Tıbbına önemli katkılar sağlayan bir kuruluş haline gelmiştir.

 Merkezi İstanbul'da olan Koçak Farma’nın Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde hizmete giren 70.000 m²'si kapalı alan, 140.000 m²'lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir. 

Koçak Farma yaklaşık 350  çeşit beşeri ilaç üretmektedir. Ürünlerimiz ; Onkoloji,Üroloji,Jinekoloji,Kardiyoloji,Cerrahi,Çoçuk Hastalıkları,Endokrinoloji,Enfeksiyon,Hemetoloji,İç Hastalıkları,KBB, Nöroloji,Sinir ve Ruh Hastalıkları başta olmak üzere tüm tedavi alanlarını kapsamaktadır.
Türkiye’nin en büyük ilk 10 yerli ilaç firmasından biri olan Koçak Farma aynı zamanda İSO’nun ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.
Türkiye'deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Türkiye’deki ilk Biyoteknolojik ürünü de kendisi üretmiştir. Koçak Farma Türkiye’nin yanı sıra Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir. 

Türk ilaç Sanayine katkı sağlayan AR-GE projeleri ile de birçok ödül kazanmıştır.2011 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Sanayi Ürünü’, 2012 yılı ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ,2013 yılı 3.kez ‘Altın Havan’ yarışmasında ‘Yılın Ürünü’ ödülü, bu ödüllerden bazılarıdır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: kocakfarma.comKoçak Farma İlaç ve Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Yönetici AsistanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tercihen Üniversite Mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Orta düzeyde ingilizce bilen, MS office programlarına hakim (İyi derecede Excel,Word bilen) İnsan ilişkilerinde başarılı,sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Dış görünüşüne özen gösteren,güleryüzlü, Organizasyon,problem çözme,karar verme becerileri gelişmiş, Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.    Not: Fotoğrafsız cv'ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Makam ŞoförüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
En az lise mezunu, Makam Şoförü olarak en az 3 yıl deneyimli, İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli,B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif otomobil kullanabilen,Tercihen daha önce Mercedes kullanmış, Dış görünüşüne özen gösteren, Referans verebilecek, Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında tercihen Ataköy, Bakırköy, Şirinevler civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Medikal MüdürKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe medikal / pazarlama bölümlerinde deneyimli İyi derecede İngilizce bilen, MS ofis programlarında deneyimli, Sunum tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Çerkezköy'deki fabrikamızda  görevlendirilmek üzere,Asgari lise mezunu, Güvenlik kimliğine sahip, En az 2 yıl tecrübeli, Güvenlik disiplin ve kurallarına uyan, 40 yaşını aşmamış. Sigara kullanmayan Askerlik görevini tamamlamış. Erkek adaylar NOT: Köpek Seven ve bakımından anlayan adaylar tercih sebebimizdir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı-Steril Üretim Departmanı Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üretim Elemanı-Steril Üretim DepartmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Solid Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;- Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu,- İlaç sektörü üretim hatlarında en az 5 yıl tecrübeli,- Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun,- Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı-Solid Üretim Departmanı Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üretim Elemanı-Solid Üretim DepartmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Solid Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;- Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu,- İlaç sektörü üretim makinelerinde en az 5 yıl tecrübeli,- Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun,- Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden/edebilecek,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalibrasyon Teknikeri Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kalibrasyon TeknikeriKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/ Elektronik bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli,Askerlik hizmetini tamamlamış,Çerkezköy ilaç üretim tesislerinde görevlendirilecek,Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Makine MühendisiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen ilaç sektöründe deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim,Çerkezköy ilaç üretim tesislerimizde görevlendirilecek,Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili (Dahiliye ) Adana, Adıyaman... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tıbbi Satış Mümessili (Dahiliye )KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş.(Biyoloji, kimya,Hemşirelik ve Veterinerlik tercih sebebidir.)İlaç sektöründe , Tıbbi Satış Mümessili olarak en az 2 yıldeneyimli , tercihenDahiliye branşındatecrübesi bulunan Seyahat engeli bulunmayan. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilenMicrosoft Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde uyumlu Sonuç ve çözüm odaklı İletişimi ve temsil yönü kuvvetli Dış görünüşüne özen gösteren Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kilit Müşteri Yöneticisi - Key Account Manager Adana, Adıyaman... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kilit Müşteri Yöneticisi - Key Account ManagerKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş.(Biyoloji, kimya,Hemşirelik ve Veterinerlik tercih sebebidir.)Diyabet alanında (tercihen İnsülin tanıtımında) en az 2 yıl Tıbbi Satış Mümessiliği deneyimi olanSeyahat engeli bulunmayan. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilenMicrosoft Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde uyumlu Sonuç ve çözüm odaklı İletişimi ve temsil yönü kuvvetli Dış görünüşüne özen gösteren Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Makam ŞoförüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
En az lise mezunu, Makam Şoförü olarak 3 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif otomobil kullanabilen, İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili, Tercihen Mercedes ve Range Rover kullanmış, Beykoz, Ümraniye, Kavacık civarında ikamet eden, Dış görünüşüne özen gösteren, Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Satınalma UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda en az 4 yıl tecrübeli, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için, askerlik hizmetlerini tamamlamış, Logo Tiger programına hakim, Sigara kullanmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili (Spesifik Grup) Ankara, Denizli... KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Tıbbi Satış Mümessili (Spesifik Grup)KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İnovatif Ar-Ge projeleri saygın kurumsal ödüller alan,kanser ilaçlarının ve Türkiye'nin ilk Biyoteknolojik ilacının yerli üretimini gerçekleştirerek küresel tıbbın hizmetine sunan ilaç sanayinin öncü kuruluşu Koçak Farma yeni takım arkadaşları arıyor!     Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş                                                      İlaç sektöründe ,Tıbbi Satış Mümessili olarak en az 2 yıl deneyimli , tercihen Diyaliz ve Nefroloji tecrübesi bulunan    Seyahat engeli bulunmayan ,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen    Microsoft Office  uygulamalarına hakim     Takım çalışmasına  yatkın ,insan ilişkilerinde uyumlu     Sonuç ve çözüm odaklı     İletişimi ve temsil yönü kuvvetli     Dış görünüşüne özen gösteren     Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İhale UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite mezunu, Tercihen İlaç ve Medikal sektöründe ihale konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Kamu İhale Kanunu mevzuatına hakim, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda çözüm odaklı, iyi ve etkili iletişim becerisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office ve Logo Tiger programlarını iyi derece kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Ürün MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
* Tercihen Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyoloji, Kimya ve Kimya Mühendisliği Fakültelerinden mezun* Çok iyi derecede İngilizce bilen* İlaç firmasında benzer pozisyonda Nefroloji ,Transplantasyon ve Diyaliz alanında en az 2 yıl deneyimli* Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen* Sonuç odaklı, iç motivasyonu yüksek , yoğun iş temposunda esnek iş saateleriyle çalışabilecek* Seyahat engeli olmayan* B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Asistanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Departman AsistanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Departman asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını (Excel, Word) iyi derecede bilen, Diksiyonu düzgün, giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü insan ilişkilerinde başarılı, İletişim, problem çözme, planlama becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın,Tercihen 25-35 yaş aralığında, Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Analisti Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Kalite Kontrol AnalistiKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
•Üniversitelerin Kimya , Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun•Tercihen  İlaç sektöründe  deneyimli• İyi derecede İngilizce bilen• MS Office Programlarına hakim• Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun• Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip• Çerkezköy’de ikamet eden  veya edebilecek olan• Erkek adaylar için, askerlik hizmetlerini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Müdürü Tekirdağ KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
AR-GE MüdürüKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
İlaç Sanayisinin öncü kuruluşlarından olan şirketimizin Çerkezköy İlaç Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya Fakültelerinden mezun (Tercihen Lisans ve Doktora sahibi),İlaç sektöründe yetişmiş 5 yılı benzer pozisyonda olmak üzere en az 8 yıl tecrübeli,Yürütülen Ar-ge çalışmaları hakkında farklı kurum destekleri (Tubitak gibi) konusunda bilgi sahibi olup dosya hazırlayabilen,Departmanı belirlenmiş stratejiler ve iş planları doğrultusunda yönetebilecek bilgi,enerji ve yeteneğe sahip,İngilizceyi iyi derecede bilen, Çerkezköy veya civarında ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Clinical Research Manager(Klinik Araştırma Müdürü) İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Clinical Research Manager(Klinik Araştırma Müdürü)KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
University degree in Pharmacy or Medicine, Min. 3 years of relevant experience within a pharmaceutical company or  CRO, Excellent influencing skills together with planning and organization ability,Competency in using Microsoft Office tools, Excellent communication skills both in English and Turkish, Strong project management skills together with teamwork, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Avr.) KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Bilgi İşlem UzmanıKOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SAN.A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda 5 yıl deneyimli, Logo Tiger programında bilgi ve tecrübe sahibi olan, yazılımsal sorunlara çözüm bulabilen,Network, firewall ve sunucu yapılandırma ve yönetimi konusunda deneyim sahibi,Şirket içinde kullanılan PC ve yazıcıların arızalarını giderip, kurulumlarını ve periyodik bakımlarını yapabilecek,Kullanıcılara yazılımsal ve donanımsal destek verebilecek, MS Windows işletim sistemi, MS Exchange, antivirus ve back-up yazılımlarının yönetilmesi ve güncel tutulması konusunda deneyimli,Mail ve protokoller konusunda bilgili, Raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünceye sahip, İngilizce dil bilgisine sahip olan, İletişim yönü güçlü, çözüm odaklı olan, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan, Sigara kullanmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı