Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.kocamanfish.com.tr

Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. Ltd. Şti.  

Üç nesildir balık ticareti yapan Kocaman ailesi 1982 yılında bugünkü KOCAMAN BALIKÇILIK İhr. İth. Tic. Ltd. Şti.nin kurulmasıyla Yunanistan’a taze balık ihracatına başlamıştır.

1985 yılında soğuk hava ve işleme tesisleri yapılmış ve her türlü dondurulmuş deniz ve tatlı su ürünleri HACCP normlarında işlenip ihraç edilerek, ülkenin en büyük deniz ve tatlı su ürünleri ihracatçısı unvanı elde edilmiştir.

1990’lı yıllardan itibaren tamamen işlenmiş ve dondurulmuş su ürünlerine geçilmiş ve firma ürünleri AB pazarında devamlılık göstermeye başlamıştır.

Bandırma’da 26000 m2 arazi üzerine kurulu olan KOCAMAN BALIKÇILIK canlı salyangoz işleme, dondurulmuş salyangoz eti, salyangoz dolması, dondurulmuş karides, dondurulmuş karides eti, marine hamsi çeşitleri, dondurulmuş deniz ve tatlı su balıkları, fleto edilmiş veya temizlenmiş deniz ve tatlı su balıkları taze soğutulmuş avcılık ve yetiştiricilik ürünleri paketlemesi, canlı kerevit ve dondurulmuş deniz salyangozu gibi su ürünlerini hijyenik koşullarda işleme kapasitesine sahiptir. Bu ürünlerin büyük bir kısmı Avrupa ülkeleri, Kuzey Amerika, Kanada ve Japonya’ya ihraç edilmekte daha küçük bir kısmı ise yurt içinde tüketilmektedir.

KOCAMAN BALIKÇILIK ‘ın Akua- Kocaman ile Çeşme’de orkinos yetiştiriciliği, Kocaman – Camargo ile Bilecik’te marine hamsi ve tereyağlı salyangoz üretimi ve R.A.R. Sarl ile Fransa’da kurbağa ürünleri dağıtımı ortaklıkları bulunmaktadır. Ayrıca iç piyasadan gelen talepler üzerine Bodrum ve Antalya’da satış şubeleri faaliyete geçirilmiştir.

Türkiye’de su ürünleri sektöründe öncü, dünya pazarları ile rekabet edebilen bir kuruluş olan  KOCAMAN BALIKÇILIK, kalite ve HACCP standartlarını belgeleyerek başarısını arttırma çabası içindedir.

KOCAMAN BALIKÇILIK ’ın amacı, güvenli, sağlıklı, kaliteli su ürünleri sunarak iç tüketimi geliştirmek ve bunun yanında dünya ve Avrupa pazarlarında güvenilirlik ve devamlılık taşıyan kaliteli ürünlerle yer almaktır.

Bu amaç doğrultusunda müşteri memnuniyetini kendine ilke edinip, günümüzde önemli bir konu olan doğal ve sağlıklı ürünler üretiminde gösterdiği başarı ile kendine güveni artmaktadır.

Misyonumuz; “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeksizin güvenli, sağlıklı ve kaliteli su ürünleri sunarken dünya ve Avrupa pazarlarında güvenlik ve devamlılık taşıyan bir şirket olmak.

Vizyonumuz; KOCAMAN BALIKÇILIK’IN her ürününde sektörde ilk 2’nin içinde olmak.


Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İklimlendirme Soğutma Teknikeri Balıkesir Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. A.Ş
İklimlendirme Soğutma TeknikeriKocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. A.Ş
?Firmamızda görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının İklimlendirme ve Soğutma bölümünden mezun.Araştırmacı, disiplinli ve analitik düşünebilen. Gelişime açık ve istekli, sonuç odaklı. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Askerlik görevini tamamlamış. İklimlendirme Soğutma Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Sorumlusu Balıkesir Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. A.Ş
Lojistik SorumlusuKocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. A.Ş
Firmamızda görevlendirilmek üzere;Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Microsoft Office ve MRP programlarını kullanabilen, Stok kontrolünü yapan ve yönetebilen, Siparişleri yönetebilecek, Fazla mesai sıkıntısı olmayan, En az MYO veya Lise mezunu, Askerlik ile ilişiği olmayan, 30 yaşını geçmemiş, B sınıfı ehliyeti olan, Bay veya Bayan Lojistik Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı