Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.kocamanfish.com.tr

Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. Ltd. Şti.  

Üç nesildir balık ticareti yapan Kocaman ailesi 1982 yılında bugünkü KOCAMAN BALIKÇILIK İhr. İth. Tic. Ltd. Şti.nin kurulmasıyla Yunanistan’a taze balık ihracatına başlamıştır.

1985 yılında soğuk hava ve işleme tesisleri yapılmış ve her türlü dondurulmuş deniz ve tatlı su ürünleri HACCP normlarında işlenip ihraç edilerek, ülkenin en büyük deniz ve tatlı su ürünleri ihracatçısı unvanı elde edilmiştir.

1990’lı yıllardan itibaren tamamen işlenmiş ve dondurulmuş su ürünlerine geçilmiş ve firma ürünleri AB pazarında devamlılık göstermeye başlamıştır.

Bandırma’da 26000 m2 arazi üzerine kurulu olan KOCAMAN BALIKÇILIK canlı salyangoz işleme, dondurulmuş salyangoz eti, salyangoz dolması, dondurulmuş karides, dondurulmuş karides eti, marine hamsi çeşitleri, dondurulmuş deniz ve tatlı su balıkları, fleto edilmiş veya temizlenmiş deniz ve tatlı su balıkları taze soğutulmuş avcılık ve yetiştiricilik ürünleri paketlemesi, canlı kerevit ve dondurulmuş deniz salyangozu gibi su ürünlerini hijyenik koşullarda işleme kapasitesine sahiptir. Bu ürünlerin büyük bir kısmı Avrupa ülkeleri, Kuzey Amerika, Kanada ve Japonya’ya ihraç edilmekte daha küçük bir kısmı ise yurt içinde tüketilmektedir.

KOCAMAN BALIKÇILIK ‘ın Akua- Kocaman ile Çeşme’de orkinos yetiştiriciliği, Kocaman – Camargo ile Bilecik’te marine hamsi ve tereyağlı salyangoz üretimi ve R.A.R. Sarl ile Fransa’da kurbağa ürünleri dağıtımı ortaklıkları bulunmaktadır. Ayrıca iç piyasadan gelen talepler üzerine Bodrum ve Antalya’da satış şubeleri faaliyete geçirilmiştir.

Türkiye’de su ürünleri sektöründe öncü, dünya pazarları ile rekabet edebilen bir kuruluş olan  KOCAMAN BALIKÇILIK, kalite ve HACCP standartlarını belgeleyerek başarısını arttırma çabası içindedir.

KOCAMAN BALIKÇILIK ’ın amacı, güvenli, sağlıklı, kaliteli su ürünleri sunarak iç tüketimi geliştirmek ve bunun yanında dünya ve Avrupa pazarlarında güvenilirlik ve devamlılık taşıyan kaliteli ürünlerle yer almaktır.

Bu amaç doğrultusunda müşteri memnuniyetini kendine ilke edinip, günümüzde önemli bir konu olan doğal ve sağlıklı ürünler üretiminde gösterdiği başarı ile kendine güveni artmaktadır.

Misyonumuz; “Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeksizin güvenli, sağlıklı ve kaliteli su ürünleri sunarken dünya ve Avrupa pazarlarında güvenlik ve devamlılık taşıyan bir şirket olmak.

Vizyonumuz; KOCAMAN BALIKÇILIK’IN her ürününde sektörde ilk 2’nin içinde olmak.


Kocaman Balıkçılık İhr. Ve İth. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net