KOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Kochendörfer Firması, Almanya'da kurulu, 80 yıllık bir aile firması olup, 2017 yılında Ankara Türkiye'de bir fabrika kurmuştur. Bir mühendislik firması olan Kochendörfer, Hidroelektrik santralleri ve enerji sektörüne yönelik, özellikle türbinler ve çarklar imal etmektedir. Ayrıca, proje ve ekipman danışmanlığı vermektedir. Kochendörfer Hydro adı altındaki Türkiye yapılanması, tasarım, imalat, montaj, uygulama, tesis ve ekipman yenileme, kapasite artırımı, teknoloji ve verimlilik artışı gibi hizmet ve ürünler sunmaktadır. Anahtar teslimi proje yönetimi ve yüklenicilik de yapabilen firma, dünyanın farklı yerlerinde aldığı işler için de üretim üssü olarak Türkiye'deki fabrikasını kullanacaktır. Avrupa'nın çeşitli kredi kuruluşlarından kredi ve finansman da sağlayabilen Kochendörfer, yerli yatırımcıya özgün çözümler üretmektedir. Yerli Üreticilik Belgesi sayesinde, enerji yatırımcısını ilgili teşviklerden faydalandırarak, daha yüksek kazanç sağlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanları

Firma web sitesi: www.kochendoerfer.deKOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kaynakçı Ankara KOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
KaynakçıKOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
Metal İşleme/ Kaynakçı (Bay/Bayan)Kochendörfer A.Ş. Ankara Metal İşleme / Kaynakçı (Bay/Bayan)Başlıca Görevleriniz:İyi derecede argon, gazaltı ve elektrot kaynağı yapabilmek Daha önce paslanmaz kaynağı yapmış olmak Kaynak sembollerini ve proje okumayı biliyor olmak Çizime göre, verilen form ve tolerans sınırlarına uyan kaynak işlerini yapmakBağlantı kaynakları ve bileşik malzemelerin kaynatılması Polisaj işleri, açılı ve avuç içi taşlama Yapılan parçaların öz kontrollerini yapmak Sizden Beklentilerimiz:S235, S355 kodlu malzemelerin, ayrıca ostenitik ve martensitli paslanmaz malzemenin işlenmesi konusunda tecrübeli olmakTesisat, boru metal işleme konularında mesleki eğitim almış olmak. En az 3 yıl meslek tecrübesi Mümkünse İngilizce bilgisi Kaynakçılık sınavında başarılı olmuş olmak. İşe alım süresince deneme kaynağı yaptırılacaktır.Metal konstrüksiyonların bağlantıları ve birleştirilmesi konularında bilgi sahibi olmak. Kaynak sınavı PF,PC HL045 avantaj sağlayabilir. Ayrıca  141/135/111 de olabilir. Biz Ne SunuyoruzKöklü, ancak yenilikçi ve teknolojik seviyesi yüksek olan bir aile şirketinde çalışma imkanıRahat uyum sağlanan ve kolay karar verme mekanizmalarının olduğu bir çalışma ortamıModern ve esnek çalışma saatleri düzenlemesi. İlginizi çekti mi? Bu çalışma şekline uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve ekibimize katılmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz ve kendinizi tanıtan güncel bir özgeçmişinizle başvurunuz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter Ankara KOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
SekreterKOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
GENEL NİTELİKLERGelen, giden evrakları düzenleyecek ve takip edecek,İnsan ilişkileri güçlü, kolay iletişim kurabilen, takipçi,Dosyalama yapabilecek,Dikkatli ve detaya önem veren,Problem çözme yeteneği gelişmiş, uyumlu,Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli,Telefon trafiğini yönetebilecek,Ofisin genel düzeninden sorumlu,Ofis programlarına hakimOfis araçlarını (fotokopi, faks, santral vb.) etkin olarak kullanabilen,Sekreterlik konusunda en az 1 yıl deneyimli,Giyimine özen gösteren,İngilizce bilen Bayan Sekreter alınacaktır.Biz Ne Sunuyoruz• Köklü, ancak yenilikçi ve teknolojik seviyesi yüksek olan bir aile şirketinde çalışma imkanı• Rahat uyum sağlanan ve kolay karar verme mekanizmalarının olduğu bir çalışma ortamı• Modern ve esnek çalışma saatleri düzenlemesi.İlginizi çekti mi? Bu çalışma şekline uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve ekibimize katılmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz ve kendinizi tanıtan güncel bir özgeçmişinizle başvurunuz.Sadece online başvurular değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı