Şirket Bilgileri

Kochendörfer Firması, Almanya'da kurulu, 80 yıllık bir aile firması olup, 2017 yılında Ankara Türkiye'de bir fabrika kurmuştur. Bir mühendislik firması olan Kochendörfer, Hidroelektrik santralleri ve enerji sektörüne yönelik, özellikle türbinler ve çarklar imal etmektedir. Ayrıca, proje ve ekipman danışmanlığı vermektedir. Kochendörfer Hydro adı altındaki Türkiye yapılanması, tasarım, imalat, montaj, uygulama, tesis ve ekipman yenileme, kapasite artırımı, teknoloji ve verimlilik artışı gibi hizmet ve ürünler sunmaktadır. Anahtar teslimi proje yönetimi ve yüklenicilik de yapabilen firma, dünyanın farklı yerlerinde aldığı işler için de üretim üssü olarak Türkiye'deki fabrikasını kullanacaktır. Avrupa'nın çeşitli kredi kuruluşlarından kredi ve finansman da sağlayabilen Kochendörfer, yerli yatırımcıya özgün çözümler üretmektedir. Yerli Üreticilik Belgesi sayesinde, enerji yatırımcısını ilgili teşviklerden faydalandırarak, daha yüksek kazanç sağlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanları

Firma web sitesi: www.kochendoerfer.deİş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kaynakçı Ankara KOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
KaynakçıKOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
Metal İşleme/ Kaynakçı (Bay/Bayan)Kochendörfer A.Ş. Ankara Metal İşleme / Kaynakçı (Bay/Bayan)Başlıca Görevleriniz:Çizime göre, verilen form ve tolerans sınırlarına uyan kaynak işlerini yapmakBağlantı kaynakları ve bileşik malzemelerin kaynatılması Polisaj işleri, açılı ve avuç içi taşlama Yapılan parçaların öz kontrollerini yapmak Sizden Beklentilerimiz:S235, S355 kodlu malzemelerin, ayrıca ostenitik ve martensitli paslanmaz malzemenin işlenmesi konusunda tecrübeli olmakTesisat, boru metal işleme konularında mesleki eğitim almış olmak. En az 3 yıl meslek tecrübesi Mümkünse İngilizce bilgisi Kaynakçılık sınavında başarılı olmuş olmak. İşe alım süresince deneme kaynağı yaptırılacaktır.Metal konstrüksiyonların bağlantıları ve birleştirilmesi konularında bilgi sahibi olmak. Kaynak sınavı PF,PC HL045 avantaj sağlayabilir. Ayrıca  141/135/111 de olabilir. Biz Ne SunuyoruzKöklü, ancak yenilikçi ve teknolojik seviyesi yüksek olan bir aile şirketinde çalışma imkanıRahat uyum sağlanan ve kolay karar verme mekanizmalarının olduğu bir çalışma ortamıModern ve esnek çalışma saatleri düzenlemesi. İlginizi çekti mi? Bu çalışma şekline uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve ekibimize katılmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz ve kendinizi tanıtan güncel bir özgeçmişinizle başvurunuz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Koordinatörü Ankara KOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
Satınalma KoordinatörüKOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
Kochendörfer A.Ş. Ankara  İdari işlerden anlayan Satınalma Koordinatörü aranmaktadır. Başlıca Görevleriniz:Dışarıdan hizmet veren mali müşavir ile evrak alışverişi, faturaların toplanması ve iletilmesiFormen ile teknik işbirliği içinde, üretim ve idare için tedarik edilecek malzeme ve hizmetlerin alınmasıFirmanın günlük işleyişinin ve idari akışın sağlanması Alman ana şirketle bağlantıların yürütülmesi Sevkiyat lojistiğinin yürütülmesi  Sizden Beklentilerimiz:En az Ticaret Lisesi veya Meslek Lisesi bitirmiş olmak En az üç yıllık meslek tecrübesine sahip olmak İngilizce yazılı ve sözlü olarak kendini ifade edebilmek Mümkünse SAP veya benzeri planlama araçlarını kullanabilmek Dikkatli, dakik ve etkin çalışabilmek MS-Office programlarını iyi kullanmak (EXCEL, WORD, OUTLOOK)  Biz Ne SunuyoruzKöklü, ancak yenilikçi ve teknolojik seviyesi yüksek olan bir aile şirketinde çalışma imkanıRahat uyum sağlanan ve kolay karar verme mekanizmalarının olduğu bir çalışma ortamıModern ve esnek çalışma saatleri düzenlemesi.  İlginizi çekti mi? Bu çalışma şekline uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve ekibimize katılmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz ve kendinizi tanıtan güncel bir özgeçmişinizle başvurunuz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Formen Ankara KOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
FormenKOCHENDÖRFER HYDRO ELEKTROMEKANİK SAN VE TİC. A.Ş.
Formen/İmalat Şefi (Bay/Bayan).Başlıca Görevleriniz:Fabrikanın farklı bölümlerinde gerçekleşen iş akışlarında ve imalat aşamalarında gerekli proseslerin denetim, gözetim ve koordinasyonunu sağlamak.Fabrikada personel idaresi, teknik ve verilen bütçe şartlarına uyumu sağlamak, taahhüt edilen teslimatın zamanında ve uygun kalitede yapılmasını sağlamakSorun çıktığında derhal müdahale ederek olayları kontrol altına almak, çözüm üretmek.Personel yönetimini ve görev dağılımını yürütmek, makine ve teknik donanım seçimini yapmak, taşıma, sevkiyat ve lojistik bağlantıları yürütmek. Zamanında, bütçeye uygun ve taahhüt edilen kalitede ürün teslimatının yapılmasını sağlamak.Güvenlik tedbir ve uyarılarına uyulduğunu kontrol etmek Firma yönetimi ile eşgüdümlü olarak firmanın günlük işleyişini ve idari akışını sağlamakSatınalmacıya tedarik ve teslimat konularında teknik destek vermekİş ve işçi raporlarını tutmak Sizden Beklentilerimiz:En az Meslek Lisesi bitirmiş olmak ve/veya Formen lik eğitimi almış olmakEn az üç yıllık meslek tecrübesine sahip olmak, Metal işleme, talaşlı imalat ve/veya kaynak işlerini iyi bilmek, sorumluluk, inisiyatif ve mesleki beceri sahibi olmak. İngilizce yazılı ve sözlü olarak kendini ifade edebilmek Temel düzeyde CAD Bilgisi Dikkatli, planlı, dakik ve etkin çalışabilmek MS-Office programlarını iyi kullanmak (EXCEL, WORD, OUTLOOK)  Biz Ne SunuyoruzKöklü, ancak yenilikçi ve teknolojik seviyesi yüksek olan bir aile şirketinde çalışma imkanıRahat uyum sağlanan ve kolay karar verme mekanizmalarının olduğu bir çalışma ortamıModern ve esnek çalışma saatleri düzenlemesi.  İlginizi çekti mi? Bu çalışma şekline uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve ekibimize katılmak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz ve kendinizi tanıtan güncel bir özgeçmişinizle başvurunuz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı