Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Elektrifikasyon Tasarım MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Grup Firması Olan Armin Elektrik A.Ş'de Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Elektirk veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun,Katener alt yapı ve üst yapı konularında min. 3 yıl tecrubeli.“Çok “ iyi derecede Autocad yazılımına hakim.Gerekli görüldüğü taktirde amirlerinin yönlendirdiği projelerde saha uygulamalarının takibini yapabilecek.MS. Project Planlama yazılımına hakim Minimum Intermadiata derecesinde İngilizce bilen.Ankara’da ikamet edebilecek. Katener sistemine ait malzeme bilgisine sahip, teklif aşamasında saha keşiflerinde tecrubeli.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.'Elektrifikasyon Tasarım Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Rock ve Ekskavatör Operatörü Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Rock ve Ekskavatör OperatörüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kolin-Bayburt Filyos Liman İnşaatı Sazköy Saltukova Çaycuma-ZONGULDAK Projesinde Görevlendirilmek Üzere; Ekskavatör ve Rock Operatörleri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İnşaat MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya'da Bulunan Otoyol Projesinde Görevlendirilmek Üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında 10 yıl tecrübe sahibi, Özellikle yol projelerinde uzmanlaşmış,Askerlik hizmetini tamamlamış, 'İnşaat Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Bursa, Çanakkale... Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Mali İşler MüdürüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Bünyesinde Faaliyet Gösteren, Çanakkale Kepez’de yer alan, Çanakkale Liman İşletmeleri A.Ş.'de Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans seviyesinde mezun, Vergi mevzuatı, tek düzen hesap planı ve genel muhasebe uygulamalarına hakim,Genel muhasebe, bütçe ve yönetim raporlaması konusunda tecrübe sahibi, Tercihen SMMM sertifikasına sahip, Tercihen İngilizce bilen, ERP sistemlerinde tecrübe sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme, analiz yapma yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen, takım çalışmasına yatkın. 'Mali İşler Müdürü' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Gaziantep, Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Harita TeknikeriKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Yurtiçi karayolu ve demiryolu şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Harita ve Kadastro MYO bölümünden mezun, Netpro/Autocad programlarını iyi seviyede kullanabilen, Metraj, hakediş ve kesin hesap konularında deneyimli 'Harita Teknikeri' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Mühendisi/Elektrik Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Teklif Mühendisi/ElektrikKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümlerinden mezun, 5-10 yıl tecrübe sahibi, Teklif ve ihale konularında uzmanlaşmış, Yurtdışı ve Yurtiçi şantiyeler için ihale hazırlığı yapacak, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Elektrik Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Etüt Şefi Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Harita Etüt ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Yurtiçi liman inşaatı şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun,  Autocad/Civil 3D ve Netcad/Netpro programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,  Deniz yapıları inşaatında daha önce çalışmış, 'Harita Etüt Şefi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı