Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Şefi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya/Kuzey Marmara Otoyol Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin konuyla ilgili mühendislik fakültelerinden mezun(tercihen Fizik,Kimya,Jeoloji ve İnşaat Mühendisliği),Otoyol projelerinde 10 yıl deneyim sahibi, Her türlü asfalt, toprak ve beton testlerini yapabilecek, Karayolları şartnamelerine hakim. "Kalite Kontrol Şefi(Laboratuvar Şefi)" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Büyük Sanat Yapıları Şefi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Büyük Sanat Yapıları ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya/Kuzey Marmara Otoyolu Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Köprü ve viyadük projelerinde uzmanlaşmış. "Büyük Sanat Yapıları Şefi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kamp AmiriKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizi Türkiye Genelinde Bulunan Şantiyelerinde Görevlendirilmek Üzere;Alanında 10 yıl ve üzeri deneyime sahip, Tercihen 1000 kişi ve üzeri çalışanı bulunan şantiyelerde görev almış, Şantiye tecrübesine sahip, Yönetici vasıflarına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış. "Kamp Amiri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İzmir Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Java Yazılım UzmanıKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Grup Şirketlerimizden İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede Java & Android ortamları için kodlama, geliştirme yapabilme becerisine sahip,Java/J2EE, Eclipse, NetBeans, CVS, SVN tecrübesi olan, JSF, JSP, Struts, Spring, Hibernate, EJB, Junit konularına hakim, Web servisleri geliştirme, kullanma ve test etme deneyimi ve ilgili standartlar (REST, SOAP, WSDL, vb.) hakkında tecrübe sahibi,Weblogic,Was(WebSphere), Tomcat Application Server larından en az birinde bilgi sahibi,HTML, XHTML, XML, XSLT ve Web Servisleri CSSi Javascript Konularında uzman, Oracle 11g ve 12c üzerinde  PL/SQL, Oracle Forms/Reports tecrübesine sahip, Ant,Maven gibi yazılım build tool'larını kullanmış olmak, Tercihen güncel Web teknolojileri (HTML5, websocket, CSS, Ajax, Javscript, Jquery, Angular, Bootsrap) ile uygulama geliştirmiş,En az 5 yıl Java alanında iş deneyimi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için; tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,İzmir’de ikamet eden/edebilecek. 'Java Yazılım Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Manisa Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
MimarKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Manisa/Soma Termik Santral Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Hakediş, metraj yapabilecek, Sahada imalat kontrollerini sağlayacak, Şantiyede ikamet edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Mimar' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Sorumlusu Malatya Hekimhan Madencilik İth. İhr. San.ve Tic. A.Ş.
Personel SorumlusuHekimhan Madencilik İth. İhr. San.ve Tic. A.Ş.
Şirketimize Bağlı Grup Firmalarımızdan Hekimhan Madencilik Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversite veya M.Y.O mezunu, Ücret Yönetimi ve Yan Haklar, Bordro ve Özlük İşlemleri alanında tercihen 5 yıl iş deneyimine sahip,İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Kanunu’nu ve uygulamalarını bilen ve değişiklikleri düzenli takip eden,İleri düzeyde MS Excel kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek. 'Personel Sorumlusu' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şantiye ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Bünyesinde Bulunan Grup Firmamızda Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinde mezun,Ankara’da ikamet eden, Şantiyede görev alabilecek En az 3 yıllık saha ve en az 4 yıllık mesleki tecrübeye sahip,İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,MS Office, MS Project, Autocad Programlarını iyi derecede kullanabilen,İletişim gücü kuvvetli, B sınıfı ehliyete sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış. "Şantiya Şefi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı