Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Otomasyon Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Otomasyon MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Su Bilgi Teknolojileri/Ostim Firmasında Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Doğalgaz RMS-A, RMS-B  istasyonları,  Bölge Regülatörleri , Müşteri İstasyonları ve Scada & Otomasyon konusunda tecrübeli,PLC programlama dillerine hakim, Modbus, DNP3 Haberleşme Protokolleri ile çalışmış Ekip çalışmasına uyumlu, Devreye alma çalışmalarında bulunacak,Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen (okuma-konuşma ve yazma),B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,En az 3 yıl tecrübeli Askerlik görevini yerine getirmiş. 'Otomasyon Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Manisa Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Makine MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Soma/Makine İkmal Müdürlüğü'nde Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen iş makinası (tamir/bakım) sektöründe min. 3 yıl tecrübeli,Daha önce en az 2 yıl şantiyede görev yapmış,Makina parça sevk, idare ve organizasyonunu yapabilecek, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip. 'Makine Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Makine MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Ostim/Makine İkmal Müdürlüğü'nde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen iş makinası (tamir/bakım) sektöründe min. 3 yıl tecrübeli,Makina parça sevk, idare ve organizasyonunu yapabilecek, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip. 'Makine Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari işler Sorumlusu Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe ve İdari işler SorumlusuKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Bağlı KLN Lojistik'de Görevlendirilmek Üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu,Meslekte En Az 5 yıl deneyimli, E-Defter ve E-Fatura konularında bilgi sahibi,Tercihen E-Mor programı veya ERP kullanmış olmak,Sistemli, dikkatli, titiz çalışma becerisine sahip,Tercihen Lojistik sektöründe deneyim sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak,Takım çalışmasına yatkın olmak. "Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari işler Sorumlusu Afyon Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe ve İdari işler SorumlusuKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Afyon/Çay'da Bulunan Grup Firmasında Görevlendirmek Üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu Meslekte En Az 5 yıl deneyimli E-Defter ve E-Fatura konularında bilgi sahibi Tercihen E-Mor programı veya ERP kullanmış olmak Sistemli, dikkatli, titiz çalışma becerisine sahip Maliyet muhasebesi konusunda deneyim sahibi Afyonkarahisar/Çay’da ikamet ediyor veya edebilecek olmak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak Takım çalışmasına yatkın olmak 'Muhasebe Elemanı' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni/Laborant Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Laboratuvar Teknisyeni/LaborantKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Zonguldak'ta Bulunan Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksek Okullarından mezun,Toprak, beton ve asfalt konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Daha önce benzer görevde çalışmış, Askerlik hizmetini tamamlamış. "Laboratuar Teknisyeni / Laborant" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Beton Santral Operatörü Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Beton Santral OperatörüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Zonguldak'ta Bulunan Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi, Elektronik beton santrali tecrübesi olan,Askerlik hizmetini tamamlamış. "Beton Santrali Operatörü" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Formeni Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Atölye FormeniKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Zonguldak'ta Bulunan Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Alanında 10 yıl tecrübe sahibi, Daha önce altyapı projelerinde görev almış, CATERPİLLER İŞ MAKİNELERİ TECRÜBESİ OLAN, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Atölye Formeni' alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya/Kuzey Marmara Otoyol Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin konuyla ilgili mühendislik fakültelerinden mezun(tercihen Fizik,Kimya,Jeoloji ve İnşaat Mühendisliği),Otoyol projelerinde 10 yıl deneyim sahibi, Her türlü asfalt, toprak ve beton testlerini yapabilecek, Karayolları şartnamelerine hakim. "Kalite Kontrol Şefi(Laboratuvar Şefi)" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Büyük Sanat Yapıları Şefi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Büyük Sanat Yapıları ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya/Kuzey Marmara Otoyolu Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Köprü ve viyadük projelerinde uzmanlaşmış. "Büyük Sanat Yapıları Şefi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Kamp AmiriKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizi Türkiye Genelinde Bulunan Şantiyelerinde Görevlendirilmek Üzere;Alanında 10 yıl ve üzeri deneyime sahip, Tercihen 1000 kişi ve üzeri çalışanı bulunan şantiyelerde görev almış, Şantiye tecrübesine sahip, Yönetici vasıflarına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış. "Kamp Amiri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzmanı İzmir Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Java Yazılım UzmanıKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Grup Şirketlerimizden İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede Java & Android ortamları için kodlama, geliştirme yapabilme becerisine sahip,Java/J2EE, Eclipse, NetBeans, CVS, SVN tecrübesi olan, JSF, JSP, Struts, Spring, Hibernate, EJB, Junit konularına hakim, Web servisleri geliştirme, kullanma ve test etme deneyimi ve ilgili standartlar (REST, SOAP, WSDL, vb.) hakkında tecrübe sahibi,Weblogic,Was(WebSphere), Tomcat Application Server larından en az birinde bilgi sahibi,HTML, XHTML, XML, XSLT ve Web Servisleri CSSi Javascript Konularında uzman, Oracle 11g ve 12c üzerinde  PL/SQL, Oracle Forms/Reports tecrübesine sahip, Ant,Maven gibi yazılım build tool'larını kullanmış olmak, Tercihen güncel Web teknolojileri (HTML5, websocket, CSS, Ajax, Javscript, Jquery, Angular, Bootsrap) ile uygulama geliştirmiş,En az 5 yıl Java alanında iş deneyimi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve motivasyonu yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için; tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,İzmir’de ikamet eden/edebilecek. 'Java Yazılım Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Manisa Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
MimarKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Manisa/Soma Termik Santral Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Hakediş, metraj yapabilecek, Sahada imalat kontrollerini sağlayacak, Şantiyede ikamet edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Mimar' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Sorumlusu Malatya Hekimhan Madencilik İth. İhr. San.ve Tic. A.Ş.
Personel SorumlusuHekimhan Madencilik İth. İhr. San.ve Tic. A.Ş.
Şirketimize Bağlı Grup Firmalarımızdan Hekimhan Madencilik Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversite veya M.Y.O mezunu, Ücret Yönetimi ve Yan Haklar, Bordro ve Özlük İşlemleri alanında tercihen 5 yıl iş deneyimine sahip,İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Kanunu’nu ve uygulamalarını bilen ve değişiklikleri düzenli takip eden,İleri düzeyde MS Excel kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek. 'Personel Sorumlusu' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı