Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknikeri Antalya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknikeriKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Bağlı Akköy Enerji A.Ş. ait Yalnızardıç HES santralinde Görevlendirilmek Üzere;M.Y.O Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Bölümlerinden veya Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümünde mezun,Trafo Merkezleri, Hidroelektrik Santrallerinde  görev yapmış, 154kV Teiaş EKAT belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Elektirk Teknikeri' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Büyük Sanat Yapıları Şefi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Büyük Sanat Yapıları ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya/Kuzey Marmara Otoyolu Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Köprü ve viyadük projelerinde uzmanlaşmış. "Büyük Sanat Yapıları Şefi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara, Bursa, ... Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Satış UzmanıKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Bağlı KOLEN Elektrik Firmasında Görevlendirilmek Üzere, Üniversite mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen bölgesindeki iş dünyasına hakim, portföyü olanMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Elektrik Enerjisi Satış Uzmanları" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İzmir Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Proje YöneticisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Bağlı Faaliyet Gösteren İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Endüstri veya Bilgisayar mühendislik bölümü mezunu,Tercihen MBA yapmış, Tercihen PMP sertifikasına sahip olan,PMI Proje Yönetim Süreçlerine hakim, En az 5 yıl aktif proje yönetimi yapmış,Kamu ve özel sektörde yüksek değerli stratejik projeleri yürütme ve tamamlama konusunda deneyimli,Analitik becerileri yüksek, problem çözme,çatışma yönetimi ve çoklu iş takibi konusunda yetkin,Ücretlendirme - Faturalandırma, CRM ve ERP Uygulamaları, İş Zekası ve Veri Ambarı, Mobil Uygulama Yazılım geliştirme ve sistem entegrasyon projelerinde proje yönetimi tecrübesi olan,Analiz, Süreç ve Proje Yönetimi araçları (Visio, MS Project, JIRA vb.) konusunda bilgi sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Tercihen İzmir’de ikamet eden/edebilecek,Hem yazılı hem de sözlü çok iyi seviyede İngilizce bilen.'Proje Yöneticisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Otomasyon MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Su Bilgi Teknolojileri/Ostim Firmasında Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Doğalgaz RMS-A, RMS-B  istasyonları,  Bölge Regülatörleri , Müşteri İstasyonları ve Scada & Otomasyon konusunda tecrübeli,PLC programlama dillerine hakim, Modbus, DNP3 Haberleşme Protokolleri ile çalışmış Ekip çalışmasına uyumlu, Devreye alma çalışmalarında bulunacak,Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen (okuma-konuşma ve yazma),B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,En az 3 yıl tecrübeli Askerlik görevini yerine getirmiş. 'Otomasyon Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Manisa Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Makine MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Soma/Makine İkmal Müdürlüğü'nde Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen iş makinası (tamir/bakım) sektöründe min. 3 yıl tecrübeli,Daha önce en az 2 yıl şantiyede görev yapmış,Makina parça sevk, idare ve organizasyonunu yapabilecek, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip. 'Makine Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Makine MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Ostim/Makine İkmal Müdürlüğü'nde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen iş makinası (tamir/bakım) sektöründe min. 3 yıl tecrübeli,Makina parça sevk, idare ve organizasyonunu yapabilecek, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip. 'Makine Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari işler Sorumlusu Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe ve İdari işler SorumlusuKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Bağlı KLN Lojistik'de Görevlendirilmek Üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu,Meslekte En Az 5 yıl deneyimli, E-Defter ve E-Fatura konularında bilgi sahibi,Tercihen E-Mor programı veya ERP kullanmış olmak,Sistemli, dikkatli, titiz çalışma becerisine sahip,Tercihen Lojistik sektöründe deneyim sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak,Takım çalışmasına yatkın olmak. "Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve İdari işler Sorumlusu Afyon Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe ve İdari işler SorumlusuKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Afyon/Çay'da Bulunan Grup Firmasında Görevlendirmek Üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu Meslekte En Az 5 yıl deneyimli E-Defter ve E-Fatura konularında bilgi sahibi Tercihen E-Mor programı veya ERP kullanmış olmak Sistemli, dikkatli, titiz çalışma becerisine sahip Maliyet muhasebesi konusunda deneyim sahibi Afyonkarahisar/Çay’da ikamet ediyor veya edebilecek olmak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak Takım çalışmasına yatkın olmak 'Muhasebe Elemanı' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni/Laborant Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Laboratuvar Teknisyeni/LaborantKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Zonguldak'ta Bulunan Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksek Okullarından mezun,Toprak, beton ve asfalt konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Daha önce benzer görevde çalışmış, Askerlik hizmetini tamamlamış. "Laboratuar Teknisyeni / Laborant" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Beton Santral Operatörü Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Beton Santral OperatörüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Zonguldak'ta Bulunan Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi, Elektronik beton santrali tecrübesi olan,Askerlik hizmetini tamamlamış. "Beton Santrali Operatörü" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Formeni Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Atölye FormeniKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Zonguldak'ta Bulunan Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Alanında 10 yıl tecrübe sahibi, Daha önce altyapı projelerinde görev almış, CATERPİLLER İŞ MAKİNELERİ TECRÜBESİ OLAN, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Atölye Formeni' alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı