Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Yazılım MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Ankara'da Bulunan Grup Şirketimizde Görevlendirilmek Üzere;C#, ASP.NET programlama dillerine hakim, Yazılım Geliştirme konusunda en az 4 yıl tecrübeli, MS SQL ve PL/SQL konusunda deneyimli, TFS, SVN veya Git  benzeri bir source control yazılımı kullanmış, Tercihen  Web servisleri, WCF ve REST API'ler hakkında bilgi sahibi, Tercihen Xamarin veya Android Studio  ile mobil uygulama geliştirme tecrübesi olan,Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk sahibi, Yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. 'Yazılım Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve Personel Müdürü Kuveyt Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları ve Personel MüdürüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Kuveyt Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Daha önce benzer pozisyonda görev almış,Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Arapça konuşabilecek. 'İnsan Kaynakları ve Personel Müdürü' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Etüt Şefi Malatya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Harita Etüt ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Yapımı Devam Etmekte Olan Karayolu İnşaatı Şantiyemizde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun,Autocad/Civil 3D ve Netcad/Netpro programlarını iyi seviyede kullanabilen,Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,NATM tünel inşaatında daha önce çalışmış,Kesin hesap tecrübesi olan, B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen. 'Harita Etüd Şefi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Satış MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Kaynak Makinesi Üretimi Yapan Firmasında Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Kaynak Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 2 yıl Kaynak Makinesi veya Kaynak Otomasyonu sektöründe çalışmış,B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen seyahat engeli olmayan,Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet edebilecek. 'Satış Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı