Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Makinesi Tamircisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İş Makinesi TamircisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Yurt içi ve Yurtdışı Şantiyelerinde Görevlendirilmek Üzere;Aşağıdaki branşların her biri için tecrübeli,Hidrolik sistemler Motor Elektrik Kaynak Torna Adaylarda aranan özellikler; Konusunda en az 10 yıllık tecrübe, Tercihen meslek lisesi mezunu, B sınıfı ehliyet, Şantiye tecrübesi olan.  İş makinaları tamir ve bakım ustaları alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şantiye ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Grup Firmalarından Armin Elektrik Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Yurtiçi şantiyelerimizde görev alacak Elektrik / Elektrik-Elektronik Mühendisi Şantiyede görev alabilecek En az 5 yıllık saha ve en az 10 yıllık mesleki tecrübeye sahip Yapılan işlerle ilgili pratik ve hızlı şekilde çözüm oluşturabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyete sahip Seyahat engeli bulunmayan İletişim gücü ve ikna kabiliyeti kuvvetli İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip MS Office, MS Project, Autocad Programlarını iyi derecede kullanabilen.  'Şantiye Şefi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş Müdürü Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Hakediş MüdürüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Grup Firmalarından Armin Elektrik Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Hakediş, Metraj Hesaplama ve Yaklaşık Maliyet Hesabı Konusunda TecrübeliTEDAŞ VE Bayındırlık birim fiyatlarına ve mevzuatlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek, yönetsel kabiliyeti olan,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,İyi derecede  Autocad, MS Office,  tercihen MS Project veya Primevera (p6 veya üstü) kullanabilen,Sorumluluk sahibi ve disiplinli, İletişim gücü ve ikna kabiliyeti kuvvetliSeyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Aktif araç kullanabilen. 'Hakediş Müdürü' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sanat Yapıları Şefi Malatya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Sanat Yapıları ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Hekimhan Yol Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,Alanında 5-10 deneyim sahibi, Yol, köprü, viyaük ve sanat yapıları deneyimi olan,Malatya/Hekimhan'da görev yapabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Sanat Yapıları Kısım Şefi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Antalya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknikeriKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Bağlı Akköy Enerji A.Ş. ait Yalnızardıç HES santralinde Görevlendirilmek Üzere;M.Y.O Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Bölümlerinden veya Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümünde mezun,Trafo Merkezleri, Hidroelektrik Santrallerinde  görev yapmış, 154kV Teiaş EKAT belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Elektirk Teknikeri' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Büyük Sanat Yapıları Şefi Sakarya Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Büyük Sanat Yapıları ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Sakarya/Kuzey Marmara Otoyolu Projesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Köprü ve viyadük projelerinde uzmanlaşmış. "Büyük Sanat Yapıları Şefi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara, Bursa, ... Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Satış UzmanıKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimize Bağlı KOLEN Elektrik Firmasında Görevlendirilmek Üzere, Üniversite mezunu, Kurumsal satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen bölgesindeki iş dünyasına hakim, portföyü olanMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi olan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Elektrik Enerjisi Satış Uzmanları" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı