Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kolin.com.tr

KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Harita Etüt Şefi Zonguldak Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Harita Etüt ŞefiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Yurtiçi liman inşaatı şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun,  Autocad/Civil 3D ve Netcad/Netpro programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Orta derecede İngilizce bilgisine sahip,  Deniz yapıları inşaatında daha önce çalışmış, 'Harita Etüt Şefi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İnşaat TeknikeriKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Bünyesinde Bulunan Grup Firmamızda Görevlendirilmek Üzere;Üniversite veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun.Metraj,Keşif,Hakediş konularında 3 yıl tecrübeli.İnşaat ve yapı malzemelerine hakim. Kaba ve ince işlerde deneyimli. Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan.B Sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen.Seyahat engeli bulunmayan. İletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli.Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Taşeron ve ekip yönetimi tecrübesi olan.Sistemli ekip çalışmasına yatkın ve dinamik.Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin.'İnşaat Teknikeri' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Elektrik MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
We are looking for Electrical Engineer;Bachelor’s or higher degree in Electrical Engineering, Minimum 5 years of experience in construction sector, Experience in power plants and/or industrial plants is required, Experience in electrical and instrumentation installation works and procedures is required,Team player, result-oriented with strong supervising, planning and organization skills, strong communication skills,Advanced knowledge of Microsoft Office, No military obligation for male candidates, Have no restriction to travel, having class B licences, Excellent command of English, both written and spoken.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Ankara, Sivas Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Maden MühendisiKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Türkiye Genelinde Bulunan Projelerinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Yeraltı kömür işletmelerinde çalışmış,Kırma-Eleme tesis tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış. 'Maden Mühendisi' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Bursa, Çanakkale... Kolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Mali İşler MüdürüKolin İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz Bünyesinde Faaliyet Gösteren, Çanakkale Kepez’de yer alan, Çanakkale Liman İşletmeleri A.Ş.'de Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans seviyesinde mezun, Vergi mevzuatı, tek düzen hesap planı ve genel muhasebe uygulamalarına hakim,Genel muhasebe, bütçe ve yönetim raporlaması konusunda tecrübe sahibi, Tercihen SMMM sertifikasına sahip, Tercihen İngilizce bilen, ERP sistemlerinde tecrübe sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme, analiz yapma yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen, takım çalışmasına yatkın. 'Mali İşler Müdürü' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı