Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist - Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Resepsiyonist - Avrupa YakasıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi,Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Büyükdere Şube’sinde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak ''Resepsiyonist'' aranmaktadır. ·         En az lise tercihen ön lisans mezunu ,·         Bayan olup, 30 yaşını aşmamış,·         Tercihen Otomotiv sektöründe Min. 1 yıl  tecrübeli,·         Prezantasyonu ve diksiyonu çok düzgün olan,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen,·         Güler yüzlü, gelişime açık, detaycı,·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA AMBAR ELEMANI İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
YEDEK PARÇA AMBAR ELEMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip  'Yedek Parça Ambar Elemanı'aranmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen otomotiv yedek parça sektöründe deneyimi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak " SATIŞ DESTEK SORUMLUSU "aranmaktadır.Meslek yüksek okulu veya lisans mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,MS Office programları kullanımına hakim, iyi derecede Excel kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu,Kişisel motivasyonu yüksek, proaktif ve enerjik. Sadece Bayanların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TESİS BAKIM ONARIM ŞEFİ İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TESİS BAKIM ONARIM ŞEFİKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İŞLETME BAKIM ONARIM ŞEFİ'' aranmaktadır.Tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Endüstriyel Bakım Onarım (MEB) sertifikasına sahip, Tesislerde elektrik, ısıtma soğutma, havalandırma ve tüm tesisat sistemlerinin bakım onarımında Min. 5 yıl tecrübeye sahip,B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Askelik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Ankara, İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Yazılım UzmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
C# .Net ve Microsoft İş Zekası platformunda projeler geliştirmiş ve en az 2 yıl deneyimli,Nesne yönelimli programlama ve web uygulamaları konusunda deneyimli, Entity Framework, Katmanlı Yazılım Mimarisi, MVC, Jquery konularında bilgi sahibi,Devexpress .NET bileşenleri ile uygulama geliştirmiş, T-SQL sorgulama diline hakim, Microsoft SQL Server Reporting Services konusunda tecrübeli, Microsoft SQL Server Integration Services üzerinde ETL pojeleri geliştirmiş, Microsoft SQL Server Analysis Services konusunda uzman, Veriambarı modelleme ve geliştirme konusunda tecrübeli Microsoft SQL Server  ve BI projelerimizde görev alacak, Tercihen literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı, gelişmiş problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAMYON SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
KAMYON SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Kamyon Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az iki yıllık üniversite mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (tercihen ağır vasıta ehliyeti de bulunan),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,30 yaşını aşmamış, Stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK ELEMAN - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TEKNİK ELEMAN - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "TEKNİK ELEMAN'' aranmaktadır. Tercihen yüksek okul mezunu, Endüstriyel bakım-onarım sertifkasına (MEB) sahip, Tesislerde elektrik, ısıtma soğutma ve tüm tesisat sistemlerinin bakım ve onarımında tecrübe sahibi,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ OFİS ELEMANI İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ OFİS ELEMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak ENGELLİ OFİS ELEMANI aranmaktadır.Min. Lise mezunu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Arşivleme ve veri giriş becerisi olan, Atik davranabilen, Bayan olup 25-35 yaşlarında olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS KABUL SORUMLUSU - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS KABUL SORUMLUSU - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Otomobil Atölyesi'nde çalışacak ''Servis Kabul Sorumlusu'' aranmaktadır.En az Lise mezunu,  En az 2 yıl otomotiv sektörü deneyimi olan,  İleri seviyede MS Office programlarına hakim,  Etkili iletişim becerisine sahip,  Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan,  Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SANTRAL GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SANTRAL GÖREVLİSİKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  " SANTRAL GÖREVLİSİ" aranmaktadır.En az lise mezunu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen Otomotiv sektöründe ilgili pozisyonda deneyimi olan, Sekreterya, Call Center pozisyonlarında en çok 2 yıl tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. EL OTOBÜS SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. EL OTOBÜS SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  " Otobüs Satış Bölümü"nde görevlendirilmek üzere " 2. EL OTOBÜS SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır.En az 2 yıllık önlisans mezunu,  Otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ağır vasıta ehliyet sahibi ( E ) ve aktif araç kullanan, Araç alım-satım süreçleri ve fiyatlandırma konularında deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ResepsiyonistKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi,Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi Göztepe Showroom'da görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak ''Resepsiyonist'' aranmaktadır. En az lise ya da ön lisans mezunu , MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen, güleryüzlü, gelişime açık,detaycı, takipçi,prezantabl ve diksiyonu düzgün,Tercihen Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Filo Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az iki yıllık üniversite mezunu, Tercihen Filo satış alanında en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan, Lüks segment satış tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Müşteri odaklı çalışabilen,iş disiplini yüksek,ikna kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın,temsil yeteneği kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomobil Ürün Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Otomobil Ürün UzmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Ürün Uzmanı" aranmaktadır.Genç, dinamik, güler yüzlü, kibar ve anlaşılır, 30 yaşını aşmamış ve sportif bir görünüme sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, Öğrenmeye açık, kendini sürekli geliştiren, Otomobil teknolojisi konularına ilgili, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli, Stres altında çalışma becerisine sahip, MS Office programlarını ve teknolojik aletleri iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Mekanik Teknisyeni" ve''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır.Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.En az Meslek Lisesi mezunu, Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Araç Takip ve Teslimat SorumlusuKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu'' aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını ve ofis cihazlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip olan,Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinebilecek. NOT: 30 yaşını aşmamış, erkek adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.Üniversitelerin en az önlisans bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesine sahip,  Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek,30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİSYEN - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TEKNİSYEN - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip, Binek araç atölyesinde çalışmak üzere 'Teknisyenler' aranmaktadır. En az Meslek Lisesi mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Binek Araç bakım ve onarımlarını yapabilecek, Gaziantep'te ikamet eden/ edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen B Sınıfı Ehliyeti olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Binek Araç Atölyesi'nde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.En az Meslek Lisesi mezunu, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti sahip, aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Stresle başa çıkabilme yeteneğine sahip, İç motivasyonunu yüksek tutabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK ELEMANI - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
GÜVENLİK ELEMANI - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip  " GÜVENLİK ELEMANI '' aranmaktadır. 5188 Sayılı Yasa gereği, Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan (Silahlı-Silahsız),Özel güvenlik sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimli,İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,G.Antep'te ikamet eden/edebilecek durumda olan,Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK TEKNİKERİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak Mekanik Teknikeri aranmaktadır. * Üniversitelerin, meslek yüksekokullarının Makina bölümlerinden mezun, * Etkin bilgisayar kullanabilen ve MS Office uygulamalarına ve autocad programına hakim,* Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın, * Askerliğini yapmış, * Gaziantep te ikamet eden * Tercihen 5 yıl uygulama deneyimi olan bay saha teknikeri
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİKERİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak Elektrik Teknikeri aranmaktadır. * Üniversitelerin, meslek yüksekokullarının elektrik bölümlerinden mezun,* Etkin bilgisayar kullanabilen ve MS Office uygulamalarına ve autocad programına hakim,* Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın, * Askerliğini yapmış, * Gaziantep te ikamet eden * Tercihen 5 yıl uygulama deneyimi olan bay saha teknikeri
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Santral Görevlisi'' aranmaktadır.Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,Tercihen lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen benzer pozisyonda deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş. Bayan personel alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "OtomobilSatış Danışmanı'' aranmaktadır.Üniversitelerin en az iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun,  Tercihen otomotiv sektöründe 2 yıl satış tecrübesine sahip,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli bulunmayan,  Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  MS Office programlarını kullanabilen,  Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek,  Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı