Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı - Gaziantep Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Çay Servis ve Temizlik Elemanı - GaziantepKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Şirketimizin Peugeot Bayiliği için Gaziantep Aktoprak Şube'de görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Çay Servis / Temizlik Elemanı"aranmaktadır.En az ortaöğretim mezunu,     Benzer pozisyonda iş tecrübesi olan, İş disiplinine sahip, Temizlik ve hijyen konularına duyarlı, İletişim becerileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ OPERASYON SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ OPERASYON SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak  ''Satış Operasyon Sorumlusu'' aranmaktadır.En az Lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Stres altında çalışma becerisine sahip, ?Müşteri odaklı çalışabilen, iş disiplini yüksek, ikna kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın, temsil yeteneği kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Filo Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az iki yıllık üniversite, tercihen lisans mezunu, Tercihen Filo satış alanında en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan, Lüks segment satış tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Müşteri odaklı çalışabilen,iş disiplini yüksek,ikna kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın,temsil yeteneği kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HAFİF TİCARİ ARAÇ SATIŞ DANIŞMANI - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
HAFİF TİCARİ ARAÇ SATIŞ DANIŞMANI - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Şirketimizin Peugeot Bayiliği için Gaziantep Aktoprak Şube'de görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak"Hafif Ticari Araç Satış Danışmanı"aranmaktadır.En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl satış tecrübesi olan, Tercihen araç alım-satım süreçleri ve fiyatlandırma konularında deneyimli,  B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Otomobil Satış Danışmanı - İstanbul İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Otomobil Satış Danışmanı - İstanbulKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe şube’de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "2. El Araç Satış Danışmanı'' aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Otomotiv sektöründe 2.el araç satışı ve ekspertizi konusunda en az 2 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve kontrol becerilerine sahip, Etkili iletişim yeteneğine sahip, zamanı etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, ikna kabiliyeti yüksek, 30 yaşını aşmamış, Dış görünüşüne önem veren,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Araç Takip ve Teslimat SorumlusuKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu'' aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin en az iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli, 30 yaşını aşmamış, Dış görünümüne önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Analisti İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
İş Geliştirme AnalistiKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İŞ GELİŞTİRME ANALİSTİ'' aranmaktadır.En az teknik eğitim veren meslek yüksek okulu veya mühendislik fakültelerinin tercihen otomotiv, makine, mekatronik veya bilgisayar bölümlerindenyeni mezun olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  İyi derece İngilizce, tercihen Almanca bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Stresle başa çıkabilme yeteneğine sahip, İç motivasyonunu yüksek tutabilen, Pozitif bakış açısı ve iletişim becerileri yüksek olan, Dış görünüşüne özen gösteren, B sınıfı sürücü ehliyeti sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. El Otomobil Ekspertiz Uzmanı-Ankara Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Otomobil Ekspertiz Uzmanı-AnkaraKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şube Balgat lokasyonunda görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip " 2. EL OTOMOBİL EKSPERTİZ UZMANI " aranmaktadır. En az lise mezunu. Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Otomotiv bölümünden mezun olan,Tercihen ekspertiz konusunda min. 1 yıl tecrübeye sahip, İkinci el araçlarda Boya, Kaporta, Motor ve mekanik konularına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, zamanı etkin kullanabilen, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Temel bilgisayar ve tablet kullanma becerisine sahip, Tercihen arıza tespit cihazı kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, B ve/veya E sınıfı ehliyet sahibi olup, aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Ağır Vasıta Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Ağır Vasıta Satış DanışmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "2. El Ağır Ticari Araç Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az  lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, Tercihen araç alım satım ve fiyatlandırma süreçlerinde tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, D veya E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,İnsan ilişkilerinde başarılı, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul  Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesine sahip,  Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa'da ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İstanbul İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Satış Danışmanı-İstanbulKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şube Sancaktepe lokasyonunda görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  Kamu Satış Bölümü UNIMOG ve Vakumlu Süpürge Araçları Satışında görevlendirilmek üzere " SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Saha satış danışmanı pozisyonunda min. 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programnlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olup, seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dürüst, sıcakkanlı, özgüven sahibi, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Planlı çalışma becerisine sahip, sorumluluk sahibi, Askerlih hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı-İstanbul İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Hasar Danışmanı-İstanbulKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.İstanbul Şube Sancaktepe lokasyonunda görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.Min. Lise mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Motor bölümünden mezun),Otomotiv sektöründe Hasar Danışmanlığı pozisyonunda 5 yıl deneyime sahip, Tercihen Audatex, EPC, WIS programlarını bilen, Sorumnluluk sahibi, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Kurumsal marka değerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, Stresle başa çıkabilme yeteneğine sahip, İç motivasyonunu yüksek tutabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Filo Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az iki yıllık üniversite mezunu, Tercihen Filo satış alanında en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan, Lüks segment satış tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak manuel ve otomatik vites araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarına hakim, Müşteri odaklı çalışabilen,iş disiplini yüksek,ikna kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın,temsil yeteneği kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Mersin Tarsus Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler Müdürü" aranmaktadır.En az dört yıllık üniversite (tercihen makine mühendisliği) mezunu, Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İyi derecede İngilizce ve tercihen  Almanca bilgisine sahip, MS Office Programları kullanımına hakim, Ehliyet sahibi, seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Etkili iletişim ve stres yönetimi becerisine sahip, Kişisel motivasyon ve sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin Tarsus'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Peugeot Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl satış tecrübesine sahip,  MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Gaziantep'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl satış tecrübesine sahip,  MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Gaziantep'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Temizlik Elemanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Engelli Temizlik ElemanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Engelli Temizlik Elemanı'' aranmaktadır. Tercihen Min. Lise mezunu, Atölyenin temizlik işlerini yapabilecek, tercihen ilgili işte min.1 yıl deneyimi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. El Otomobil Satış Danışmanı-Gaziantep Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Otomobil Satış Danışmanı-GaziantepKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şube Aktoprak lokasyonunda görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip " 2. EL OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe 2. El Satışı ve Ekspertizi konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip eden ve bilgilerini güncelleyen, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Kurumsal marka değerlerini temsil edebilecek; müşteri memnuniyeti odaklı, İkna ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office (özellikle excel) uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Çay - Kahve Servis Elemanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Engelli Çay - Kahve Servis ElemanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İç Hizmetleri Elemanı'' aranmaktadır.Tercihen Min. Lise mezunu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Servis departmanında çay işleriyle ilgilenebilecek, Tercihen ilgili işte Min.1 yıl deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Rot Balans Teknisyeni Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Rot Balans TeknisyeniKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Mersin Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Rot Balans Teknisyeni'' aranmaktadır.Endüstri Meslek Liselerinin Motor bölümünden mezun, Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Motor bölümünden mezun ve/veya 4 yıllık üniversitelerin Otomotiv Öğretmenliği bölümünden mezun,Tercihen rot balans alanında ustalık veya kalfalık belgesine sahip ya da rot balans alanında distribütörler/fabrika tarafından verilen eğitimlere katılıp gerekli sertifikasyonlara sahip olan,Otomotiv sektöründe rot - balans  alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Markalı lastik bayisinde ve/veya yetkili otomotiv servisinde görev yapmış, John Bean, Beıssbarth, Hunter, Butler vb gibi bilgisayarlı aks ölçüm (rot ayarı) cihazları, sabit balans ayarı cihazları, lastik sökme-takma cihazları; bayi işletim sistemlerine aşina,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Sorumluluk bilincine sahip, Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın, Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, İç motivasyonunu yüksek tutabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Santral Görevlisi'' aranmaktadır.Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,Tercihen lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen benzer pozisyonda deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş, Bayan personel alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Binek Araç Atölyesi'nde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.En az Meslek Lisesi mezunu, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti sahip, aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Stresle başa çıkabilme yeteneğine sahip, İç motivasyonunu yüksek tutabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist - İstanbul Göztepe İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Resepsiyonist - İstanbul GöztepeKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul  Göztepe Şubesi'nde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak ''Resepsiyonist'' aranmaktadır. En az lise tercihen ön lisans mezunu , Benzer pozisyonda Min. 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen, güleryüzlü, gelişime açık,detaycı, takipçi,prezantabl ve diksiyonu düzgün,Tercihen Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıza Teşhis Teknisyeni ( ATT ) İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Arıza Teşhis Teknisyeni ( ATT )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Arıza Teşhis Teknisyeni" aranmaktadır. Min. Endüstri Meslek Liselerinin Motor, Tesviye vb. bölümlerinden mezun olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Mercedes - Benz Arıza Teşhis Teknisyeni sertifikasına sahip olan,ATT pozisyonunda min. 2 yıl deneyimli, Mercedes - Benz iş kriterlerine hakim olan, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyetine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış olan. NOT: ATT sertifikası olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomobil Satış Danışmanı-Gaziantep Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Otomobil Satış Danışmanı-GaziantepKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Şirketimizin Peugeot Bayiliği için Gaziantep Aktoprak Şube'de görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak"Otomobil Satış Danışmanı"aranmaktadır.En az lise ve/veya  ön lisans mezunu, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan,Otomotiv sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarına hakim, Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş, İç motivasyonunu yüksek tutabilen ve özgüven sahibi, Stresi yönetebilme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Otomobil Satış Danışmanı-Gaziantep Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Otomobil Satış Danışmanı-GaziantepKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Şirketimizin Peugeot Bayiliği için Gaziantep Aktoprak Şube'de görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak"2. El Otomobil Satış Danışmanı"aranmaktadır.En az lise ve/veya ön lisans mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen araç alım-satım süreçleri ve fiyatlandırma konularında deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAMYON SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
KAMYON SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Kamyon Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az iki yıllık üniversite mezunu,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (tercihen ağır vasıta ehliyeti de bulunan),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office programlarını kullanabilen,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı