Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL ( ASYA ) İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL ( ASYA )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Göztepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak SATIŞ DESTEK SORUMLUSU aranmaktadır.Min. Lise,tercihen Meslek Yüksek Okulu ve/veya Lisans mezunu,  Otomotiv sektöründe Satış Destek departmanında min. 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programları bilen ve iyi derecede Excel kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu olan, Kişisel motivasyonu yüksek, proaktif ve enerjik çalışma becerisine sahip olan,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ - OFİS ELEMANI İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ - OFİS ELEMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İç Hizmetleri Elemanı'' aranmaktadır.Min. Lise mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Dikkatli, özenli çalışabilen ve sorumluluk alabilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen benzer pozisyon daha önce çalışmış olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek ve ekip çalışmasına yatkın olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. El Ağır Vasıta Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Ağır Vasıta Satış DanışmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "2. El Ağır Ticari Araç Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az  lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, Tercihen araç alım satım ve fiyatlandırma süreçlerinde tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, D veya E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,İnsan ilişkilerinde başarılı, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Göztepe ve Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesine sahip,  Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa ve/veya Anadolu yakasında ikamet eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek,Göztepe Şubemiz için bayan, 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı - Tarsus Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Muhasebe Elemanı - TarsusKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Tarsus Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip "Muhasebe Elemanı"  aranmaktadır.Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Resmi muhasebede en az 3 yıl deneyimi olan, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında tecrübeli,Tercihen Autoline muhasebe programını kullanabilen, Vergi, SSK vb. yasal mevzuat konusuna ve tek düzen hesap planına hakim, Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Raporlama ve sunum yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş, Analitik düşünebilen ve planlama, iş takibi, koordinasyon becerilerine sahip,Mersin / Tarsus bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - TARSUS Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - TARSUSKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Tarsus Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe Min. 2 yıl satış tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek,Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler Müdürü"' aranmaktadır.En az dört yıllık üniversite (tercihen makine mühendisliği) mezunu, Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İyi derecede İngilizce ve tercihen  Almanca bilgisine sahip, MS Office Programları kullanımına hakim, Ehliyet sahibi, seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Etkili iletişim ve stres yönetimi becerisine sahip, Kişisel motivasyon ve sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Araç Takip ve Teslimat SorumlusuKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu'' aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin en az iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli, 30 yaşını aşmamış, Dış görünümüne önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIF İŞ GÜVENLİK UZMANI - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
C SINIF İŞ GÜVENLİK UZMANI - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından onaylı C sınıfı sertifikasına sahip,Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen İnşaat ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,Seyahat engeli bulunmayan, İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları konusunda deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında inşaat sektöründe saha deneyimi en az iki yıl olan,(Yüksek Bina İnşaatlarda çalışabilecek)Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, Prosedür, talimat hazırlama konularında tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şube binek araç atölyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak ''Mekanik ve Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır.Meslek liselerinin ve/veya meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun,Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak ''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır.Meslek liselerinin ve/veya meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ve/veya Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Mersin Tarsus Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler Müdürü" aranmaktadır.En az dört yıllık üniversite (tercihen makine mühendisliği) mezunu, Ticari Araçlar Satış Sonrası Hizmetler sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İyi derecede İngilizce ve tercihen  Almanca bilgisine sahip, MS Office Programları kullanımına hakim, Ehliyet sahibi, seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Etkili iletişim ve stres yönetimi becerisine sahip, Kişisel motivasyon ve sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Mersin Tarsus'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Treyler Satış Danışmanı / Ankara Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Treyler Satış Danışmanı / AnkaraKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şube'de istihdam edilmek üzere, treyler ve ağır ticari araç üstyapı ekipmanları satışlarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Treyler Satış Danışmanı aranmaktadır.En az 2 yıllık üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan (tercihen treyler, üstyapı, inşaat araçları veya kamyon) ,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip, Satış ile ilgili yasal düzenlemelerde bilgi sahibi, Seyahat engeli bulunmayan Ehliyet sahibi, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Treyler Satış Danışmanı / Mersin Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Treyler Satış Danışmanı / MersinKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Mersin Şube'de istihdam edilmek üzere, treyler ve ağır ticari araç üstyapı ekipmanları satışlarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Treyler Satış Danışmanı aranmaktadır.En az 2 yıllık üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan (tercihen treyler, üstyapı, inşaat araçları veya kamyon) ,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip, Satış ile ilgili yasal düzenlemelerde bilgi sahibi, Seyahat engeli bulunmayan Ehliyet sahibi, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Treyler Satış Danışmanı / Home Office İzmir, Trabzon Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Treyler Satış Danışmanı / Home OfficeKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'de istihdam edilmek üzere, Trabzon ve İzmir'de ikamet eden,  treyler ve ağır ticari araç üstyapı ekipmanları satışlarında görevlendirilecek, Home Office olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Treyler Satış Danışmanları aranmaktadır.En az 2 yıllık üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan (tercihen treyler, üstyapı, inşaat araçları veya kamyon) ,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip, Satış ile ilgili yasal düzenlemelerde bilgi sahibi, Seyahat engeli bulunmayan Ehliyet sahibi, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Araç Takip ve Teslimat SorumlusuKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Göztepe Şubesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu'' aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin en az iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış / Bayan, Anadolu Yakasında ikamet eden, Dış görünümüne önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİSYENİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak ''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır. Meslek liselerinin ve/veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Gaziantep'te ikamet eden/ edebilecek olan, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Binek veya Ticari Araç bakım ve onarımlarını yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B Sınıfı Ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Temizlik Elemanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Engelli Temizlik ElemanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Engelli Temizlik Elemanı'' aranmaktadır. Tercihen Min. Lise mezunu, Atölyenin temizlik işlerini yapabilecek, tercihen ilgili işte min.1 yıl deneyimi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİGORTA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SİGORTA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.'nin İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak  ''Sigorta Satış Danışmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin en az iki yıllık Bankacılık-Sigortacılık bölümünden mezun, En az 5 yıl sigortacılık alanında tecrübeye sahip (Elementer ve Sağlık branşlarında deneyimli),Axa, Anadolu, Ergo, Allianz,HDI, Ak, Gruopama,Mapfre Genel Sigorta şirketlerinden tercihen beşinin poliçe özelliklerine ve programlarına hakim,SEGEM Belge sahibi, Aktif satış yapabilecek, MS Office, özellikle Word ve Excel programları kullanımına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli ve sonuç odaklı,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KAMYON SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
KAMYON SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Kamyon Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az iki yıllık üniversite mezunu,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (tercihen ağır vasıta ehliyeti de bulunan),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office programlarını kullanabilen,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ OPERASYON SORUMLUSU -G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ OPERASYON SORUMLUSU -G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak  ''Satış Operasyon Sorumlusu'' aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olan, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Gaziantep'te ikamet eden, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ OPERASYON SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ OPERASYON SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Göztepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak  ''Satış Operasyon Sorumlusu'' aranmaktadır.En az Lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Stres altında çalışma becerisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MUHASEBE ELEMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak   "Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının İşletme, İktisat, Maliye veya Muhasebe bölümlerinden mezun olan,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Borçlar Muhasebesinde en az 3 yıl deneyimli, Masraf merkezi mantığına vakıf, Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için ), Ms Office programlarına hakim, Dikkatli, analitik ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Çay - Kahve Servis Elemanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Engelli Çay - Kahve Servis ElemanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İç Hizmetleri Elemanı'' aranmaktadır.Tercihen Min. Lise mezunu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Servis departmanında çay işleriyle ilgilenebilecek, Tercihen ilgili işte Min.1 yıl deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl satış tecrübesine sahip,  MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Gaziantep'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA MÜHENDİSİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SAHA MÜHENDİSİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman İnşaat ve Mühendislik A.Ş.'nin Gaziantep'de bulunan inşaat şantiyesinde görev yapmak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip " SAHA MÜHENDİSİ  "aranmaktadır. Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Bina ince işlerde en az 5 yıl tecrübeli, tercihen yüksek bina cam cephe sistemlerinde çalışmış,İyi düzeyde Autocad  bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Gaziantep'de ikamet eden, edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Santral Görevlisi'' aranmaktadır.Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,Tercihen lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen benzer pozisyonda deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş, Bayan personel alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanker Proje Mühendisi Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Tanker Proje MühendisiKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde, Tarsus'da kurulu fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  'PROJE MÜHENDİSİ '  aranmaktadır. Üniversitelerin Makine veya Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, hedef odaklı, iyi derecede dokümantasyon ve raporlama yeteneği olan,Otomotiv temel teknikleri konusunda bilgisi olan (FMEA-SPC-MSA-APQP-PPAP) Autocad, Catia V5 ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Adana veya Mersin bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK TEKNİSYENİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak ''Mekanik Teknisyeni'' aranmaktadır.Meslek liselerinin ve/veya meslek yüksek okullarının teknik bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ve/veya Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK TEKNİSYENİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak ''Mekanik Teknisyeni'' aranmaktadır. Meslek liselerinin ve/veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Gaziantep'te ikamet eden/ edebilecek olan, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Binek veya Ticari Araç bakım ve onarımlarını yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B Sınıfı Ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıza Teşhis Teknisyeni ( ATT ) İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Arıza Teşhis Teknisyeni ( ATT )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Arıza Teşhis Teknisyeni" aranmaktadır. Min. Endüstri Meslek Liselerinin Motor, Tesviye vb. bölümlerinden mezun olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Mercedes - Benz Arıza Teşhis Teknisyeni sertifikasına sahip olan,ATT pozisyonunda min. 2 yıl deneyimli, Mercedes - Benz iş kriterlerine hakim olan, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyetine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış olan. NOT: ATT sertifikası olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı