Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Binek Araç Atölyesi'nde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.  En az Meslek Lisesi mezunu,   Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MADENİ YAĞ SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MADENİ YAĞ SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip  "Madeni Yağ Satış Danışmanı"  aranmaktadır. En az Meslek Yüksek Okulu veya 4 yıllık Üniversite  mezunu (Tercihen otomotiv ile ilgili bölümlerden mezun)  Otomotiv sektörü ürünlerinde en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Etkili iletişim becerisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) HAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBULHAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Mekanik Teknisyeni" ve ''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır.  Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,   Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,   B sınıfı ehliyet sahibi,   Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
RESEPSİYONİSTKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Balgat Lokasyonunda  görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak bayan ''Resepsiyonist'' aranmaktadır.  Lise veya Önlisans mezunu,   Tercihen en az 1 yıl müşteri karşılama konusunda benzer görevde tecrübesi bulunan,   Güleryüzlü ve Etkili iletişim becerisine sahip,   Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SHOWROOM KABUL SORUMLUSU - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SHOWROOM KABUL SORUMLUSU - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak bayan ''Showroom Kabul Sorumlusu'' aranmaktadır.  Lise veya Önlisans mezunu, Tercihen en az 1 yıl müşteri karşılama konusunda benzer görevde tecrübesi bulunan, Güleryüzlü ve etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS PAZARLAMA SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS PAZARLAMA SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip  " SERVİS PAZARLAMA SORUMLUSU "  aranmaktadır. Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede raporlama yapabilecek kadar MS Office Programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak yeni mezun "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır. En az iki yıllık üniversite mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını kullanabilen, 30 yaşını aşmamış,  Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Analiz Mühendisi Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Analiz MühendisiKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
 *Üniversitelerin Makine ,Malzeme veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun ;*Analiz üzerine yüksek lisans yapmış veya yapmakta olan ;*3 boyutlu tasarım konularına hakim , Catia programını kullanabilen ;* Sonlu elemanlar metodunu bilen, tercihen ANSYS yazılımını kullanabilen ;* Sonlu elemanlar yöntemi ile mukavemet, titreşim ve yorulma analizleri konusunda bilgi sahibi ;*İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen (Yabancı dilde tezleri anlayıp ,değerlendirebilecek) ;*Adana ,Tarsus veya Mersin bölgesinde ikamet eden /edebilecek olan ;*Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar;*Askeri projelerde tecrübe sahibi olmak tercih nedenidir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Mühendisi Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Proje MühendisiKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde, Tarsus'da kurulu fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  ' PROJE MÜHENDİSİ '  aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine veya Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda tecrübeli, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, hedef odaklı, iyi derecede dokümantasyon ve raporlama yeteneği olan, Otomotiv temel teknikleri konusunda bilgisi olan (FMEA-SPC-MSA-APQP-PPAP) Autocad, Catia V5 ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Adana veya Mersin bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Teknikeri Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Proje TeknikeriKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde, Tarsus'da kurulu fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde, Mühendislik Bölümünde görev yapacak ' PROJE TEKNİKERİ '  aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine/ Makine Resim ve Konstrüksiyon / Otomotiv Teknolojisi / Malzeme / Metal Teknolojileri vb. önlisans bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Tercihen otomotiv konusunda tecrübeli, Yetiştirilmek üzere ya da  2 yıl deneyime sahip, MS Office, SAP ve Catia V5 programlarını etkin kullanabilen, Teknoloji ve sektörün ihtiyaçlarını takip eden, etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan, Adana veya Mersin bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip "Yönetici Asistanı"  aranmaktadır. En az 4 yıllık üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Sözlü ve yazılı iletişimde iyi düzeyde İngilizce kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Planlama, analiz etme ve raporlama konularında deneyimli Diksiyonu düzgün, dış görünümüne dikkat eden, Disiplinli, titiz ve sorumluluk sahibi,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  Anadolu yakasında ikamet eden. 35 yaşını aşmamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANALİST İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ANALİSTKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
.Üniversitelerin İşletme,İktisat,İstatistik veya benzeri bölümlerinden mezun,.Bütçe,Analiz ve raporlama alanlarında en az 2-3 sene tecrübeli,.İleri derecede Excel ve Powerpoint bilgisi olan,.Yabancı Dil Bilen (Tercihen İngilizce),.Seyahat engeli Olmayan,.Anadolu Yakasında İkamet eden,.40 Yaşını Aşmamış,Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTO BOYA USTASI Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara
OTO BOYA USTASIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş Gölbaşı Şube'sinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Boya Ustası aranmaktadır. Ankara'da ikamet etmek, EndüstriT Meslek Lisesinden mezun olmak veya Ustalık belgesine sahip olmak, 22-35 yaş aralığında Askerlik ile ilişkisi bulunmamak, Sürücü belgesi sahibi olmak, Otomotiv sektöründe en az 5 yıl deneyimli olmak, Sorumluluk paylaşabilmek ve ekip çalışmasına yatkın olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
2. EL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. EL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak, binek araçların satışında görevlendirilmek üzere "2. El Satış Danışmanı" aranmaktadır. En az üniversitelerin iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Tercihen araç alım-satım süreçleri ve fiyatlandırma konularında deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan, Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
En az yüksekokul mezunuOtomotiv Sektöründe benzer bir pozisyonda iş deneyimine sahipMs Office proglamlarını iyi seviyede kullanabilenB Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürüş tecrübesi olanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışAnadolu yakasında ikamet edenİnsan ilişkilerinde başarılı,gelişime açıkDikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI '' aranmaktadır. En az iki yıllık üniversite mezunu, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak " SATIŞ DESTEK SORUMLUSU " aranmaktadır. Meslek yüksek okulu veya lisans mezunu,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, MS Office programları kullanımına hakim, iyi derecede Excel kullanabilen,  Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, Kişisel motivasyonu yüksek, proaktif ve enerjik, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " Otomobil Filo Satış Danışmanı'' aranmaktadır. En az iki yıllık üniversite mezunu, Tercihen Filo satış alanında en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Müşteri odaklı çalışabilen,iş disiplini yüksek,ikna kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın,temsil yeteneği kuvvetli, Lüks segment satış tecrübesi olan, Ms Office programlarına hakim, 25-35 yaşları arasında,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oto Elektrik Teknisyeni Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Oto Elektrik TeknisyeniKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şube'sinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Oto Elektrik Teknisyeni aranmaktadır. Gaziantep'de ikamet etmek, EML veya Teknik Meslek Lisesinden mezun olmak , Askerlik ile ilişkisi bulunmamak, Sürücü belgesi sahibi olmak (D, E sınıfı tercih nedenidir), Otomotiv sektöründe en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak (Tercihen yetkili servis deneyimli), Sorumluluk paylaşabilmek ve ekip çalışmasına yatkın olmak, Müşteri ilişkilerinde sabırlı bir kişilik özelliğine sahip olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı