Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GÜVENLİK ELEMANI - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
GÜVENLİK ELEMANI - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip  " GÜVENLİK ELEMANI '' aranmaktadır.  5188 Sayılı Yasa gereği, Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan (Silahlı-Silahsız), Özel güvenlik sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, G.Antep'te ikamet eden/edebilecek durumda olan, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK TEKNİKERİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak Mekanik Teknikeri aranmaktadır. * Üniversitelerin, meslek yüksekokullarının Makina bölümlerinden mezun, * Etkin bilgisayar kullanabilen ve MS Office uygulamalarına ve autocad programına hakim,* Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın, * Askerliğini yapmış, * Gaziantep te ikamet eden * Tercihen 5 yıl uygulama deneyimi olan bay saha teknikeri
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİKERİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak Elektrik Teknikeri aranmaktadır. * Üniversitelerin, meslek yüksekokullarının elektrik bölümlerinden mezun, * Etkin bilgisayar kullanabilen ve MS Office uygulamalarına ve autocad programına hakim,* Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın, * Askerliğini yapmış, * Gaziantep te ikamet eden * Tercihen 5 yıl uygulama deneyimi olan bay saha teknikeri
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Santral Görevlisi'' aranmaktadır. Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen benzer pozisyonda deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır. Üniversitelerin en az iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun,   Tercihen otomotiv sektöründe 2 yıl satış tecrübesine sahip,   B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,   Seyahat engeli bulunmayan,   Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen,   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   MS Office programlarını kullanabilen,   Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek,   Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır. En az lise mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış,  Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KAMU SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
KAMU SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin Ankara'da bulunan Genel Müdürlüğü bünyesinde Kamu Bölümü'nde istihdam edilecek aşağıdaki niteliklere sahip "Kamu Satış Sorumlusu" aranmaktadır. 4 yıllık üniversitelerin tercihen İşletme-Kamu veya Mühendislik Bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, Kamu ve Otomotiv sektöründe satış deneyimine sahip, Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkili iletişim becerisi olan, Stres altında çalışma becerisine sahip,  Askerlik hizmetini tamamlamış.(Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak " SATIŞ DESTEK SORUMLUSU " aranmaktadır. Meslek yüksek okulu veya lisans mezunu,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, MS Office programları kullanımına hakim, iyi derecede Excel kullanabilen,  Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, Kişisel motivasyonu yüksek, proaktif ve enerjik, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIF İŞ GÜVENLİK UZMANI - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
C SINIF İŞ GÜVENLİK UZMANI - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından onaylı C sınıfı sertifikasına sahip, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen İnşaat ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seyahat engeli bulunmayan, İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları konusunda deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında inşaat sektöründe saha deneyimi en az iki yıl olan,(Yüksek Bina İnşaatlarda çalışabilecek) Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, Prosedür, talimat hazırlama konularında tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA AMBAR ELEMANI İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
YEDEK PARÇA AMBAR ELEMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip  'Yedek Parça Ambar Elemanı' aranmaktadır. En az lise mezunu, Tercihen otomotiv yedek parça sektöründe deneyimi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Ankara, İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Yazılım UzmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
C# .Net ve Microsoft İş Zekası platformunda projeler geliştirmiş ve en az 2 yıl deneyimli, Nesne yönelimli programlama ve web uygulamaları konusunda deneyimli, Entity Framework, Katmanlı Yazılım Mimarisi, MVC, Jquery konularında bilgi sahibi, Devexpress .NET bileşenleri ile uygulama geliştirmiş, T-SQL sorgulama diline hakim, Microsoft SQL Server Reporting Services konusunda tecrübeli, Microsoft SQL Server Integration Services üzerinde ETL pojeleri geliştirmiş, Microsoft SQL Server Analysis Services konusunda uzman, Veriambarı modelleme ve geliştirme konusunda tecrübeli Microsoft SQL Server  ve BI projelerimizde görev alacak, Tercihen literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı, gelişmiş problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. EL ARAÇ SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. EL ARAÇ SATIŞ DANIŞMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Avrupa Şubesi'nde ( 4. Levent ) görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "2. El Araç Satış Danışmanı'' aranmaktadır.·         Tercihen üniversite mezunu, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,·         Otomotiv sektöründe 2.el araç satışı ve ekspertizi konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Planlama ve kontrol becerilerine sahip,·         Etkili iletişim yeteneğine sahip, zamanı etkin kullanabilen,·         Ekip çalışmasına uyumlu, ikna kabiliyeti yüksek,·         30 yaşını aşmamış,·         Dış görünüşüne önem veren, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Araç Takip ve Teslimat SorumlusuKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Araç Takip ve Teslimat Sorumlusu'' aranmaktadır. Tercihen üniversitelerin meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını ve ofis cihazlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip olan, Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinebilecek.NOT: 30 yaşını aşmamış, erkek adaylar değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı - Tarsus Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Muhasebe Elemanı - TarsusKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Tarsus Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip " Muhasebe Elemanı "  aranmaktadır.·         Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun olan,·         Mersin / Tarsus’da ikamet eden,·         Resmi muhasebede en az 5 yıl deneyimi olan,·         Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi olan,·         Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan,·         Vergi, SSK vb. yasal mevzuat konusuna ve tek düzen hesap planına hakim olan,·         Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Bilanço, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim,·         İleri düzeyde Word, Excel, Powerpoint ve Outlook kullanabilecek olan,·         Tercihen SMMM belgesine sahip,·         Tercihen Autoline muhasebe programını kullanabilen,·         Analitik düşünebilen ve planlama, iş takibi, koordinasyon becerileri gelişmiş olan,·         Dikkatli ve özenli çalışabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS KASA ELEMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS KASA ELEMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Servis Kasa Elemanı" aranmaktadır. En az ön lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), Etkili iletişim becerisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ResepsiyonistKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi,Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi Göztepe Showroom'da görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak ''Resepsiyonist'' aranmaktadır.  En az lise ya da ön lisans mezunu , MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen, güleryüzlü, gelişime açık, detaycı, takipçi,prezantabl ve diksiyonu düzgün, Tercihen Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomobil Ürün Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Otomobil Ürün UzmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Ürün Uzmanı" aranmaktadır. Genç, dinamik, güler yüzlü, kibar ve anlaşılır, 30 yaşını aşmamış ve sportif bir görünüme sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, Öğrenmeye açık, kendini sürekli geliştiren, Otomobil teknolojisi konularına ilgili, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli, Stres altında çalışma becerisine sahip, MS Office programlarını ve teknolojik aletleri iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
FİLO SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " Otomobil Filo Satış Danışmanı'' aranmaktadır. En az iki yıllık üniversite mezunu, Tercihen Filo satış alanında en az 3 yıl kurumsal satış deneyimi olan, Lüks segment satış tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Müşteri odaklı çalışabilen,iş disiplini yüksek,ikna kabiliyeti olan, Ekip çalışmasına yatkın,temsil yeteneği kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır. En az Meslek Lisesi mezunu, Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA SÜREÇ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
YEDEK PARÇA SÜREÇ SORUMLUSUKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şube'de görev alacak aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak  " YEDEK PARÇA SÜREÇ SORUMLUSU "  aranmaktadır. En az  Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu (Tercihen otomotiv ile ilgili bölümlerden mezun),  Otomotiv yedek parça sektöründe benzer bir pozisyonda iş deneyimine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede (Özellikle excel'i çok iyi düzeyde) kullanabilen, B sınıfı ehilyet sahibi ve aktif sürüş tecrübesi olan, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Kendini geliştirmeye açık, Analitik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş. Tercihen Mercedes Benz Yedek Parça Süreç Uzmanı sertifikasyonuna sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS DESTEK GÖREVLİLERİ İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS DESTEK GÖREVLİLERİKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. bünyesinde, İstanbul Avrupa Yakasında görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Garanti Sorumlusu" ve "Servis Kabul Sorumlusu" aranmaktadır.  En az lise mezunu,  Otomotiv sektöründe, tercihen benzer bir iş kolunda az 3 yıl tecrübeli, MS Office Programlarına hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Satış Sonrası Hizmetler Müdürü"' aranmaktadır. En az dört yıllık üniversite (tercihen makine mühendisliği) mezunu, Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce ve tercihen  Almanca bilgisine sahip, MS Office Programları kullanımına hakim, Ehliyet sahibi, seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Etkili iletişim ve stres yönetimi becerisine sahip, Kişisel motivasyon ve sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır. En az ön lisans tercihen Lisans mezunu olmak, Tercihen Müşteri İlişkileri konusunda tecrübeye sahip olmak İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim ve problem çözme becerisine sahip olmak. Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Stres altında çalışma becerisine sahip olmak, İstanbul Avrupa Yakasında İkamet ediyor olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Mekanik Teknisyeni" ve ''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır. Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ATÖLYE ŞEFİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ATÖLYE ŞEFİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Atölye Şefi" aranmaktadır. 4 yıllık üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, En az üç yıl servis atölyelerinde, tercihen yönetiminde görev almış, İngilizce ya da Almanca dillerinden en az birini bilen, MS Office Programları kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır. Üniversitelerin en az önlisans bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesine sahip,  Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını ve ofis makinelerini iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ikna ve müzakere becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, stres altında çalışma becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek, 30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - TARSUS Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - TARSUSKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Tarsus Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.  Tercihen otomotiv sektöründe 2 yıl satış tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturabilecek, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) HAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.
Ofis AsistanıHAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.
İstanbul Sancaktepe'de bulunan Şirketimize aşağıdaki niteliklere uygun Bayan Ofis Assistanı aranmaktadır. En az ön lisans mezunu, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Tercihen Ofis Asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde uyumlu, iletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, Disiplinli, iş takip, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen ingilizce bilen, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı