Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ResepsiyonistKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi,Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi Göztepe Showroom'da görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak ''Resepsiyonist'' aranmaktadır.  En az lise ya da ön lisans mezunu , MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen, güleryüzlü, gelişime açık, detaycı, takipçi,prezantabl ve diksiyonu düzgün, Tercihen Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, 30 yaşını aşmamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak yeni mezun "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır. En az iki yıllık üniversite mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını kullanabilen, 30 yaşını aşmamış,  Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MUHASEBE ELEMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic.ve San.Aş.Mersin Şubesinde Görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır,GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Muhasebe), Genel Muhasebe Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, (Erkek adaylar için) Askerlik görevini tamamlamış.  Tercihen ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ŞEFİ Mersin Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MUHASEBE ŞEFİKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic.ve San.Aş.Mersin Şubesinde Görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi aranmaktadır,İş Tanımı- Gelir Tablosu, Bilanço düzenlemek- Tekdüzen Hesap Planına uygun olarak işlemleri yürütmek- Resmi Bildirge ve Beyannameleri Düzenlemek, (KDV,Muhtasar,Damga Vergisi, SGK,Ba-Bs, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi) - Personel Özlük İşlemlerini yürütmek (Ücret Bordrosu, Kıdem ve İhbar Tazminatı Hesaplamasını Bilen)Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, iktisat, Maliye, Kamu Yönetimi veya muhasebe eğitimi almış), - S.M.M.M Belgesi olan- En az 5 yıllık Muhasebe Deneyimi - Analitik düşünebilme yeteneğine sahip olan, - Muhasebesel Sürecleri Ekibiyle birlikte yönetecek,- Vergi Mevzuatı Konusunda orta düzeyde bilgili - MS Office (Excel Bilgisi olan) ve internet uygulamaları bilgisine sahip, - Tercihen Tarsus bölgesinde ikamet eden-Erkek Adaylar için Askerliğini yapmış,-Tercihen Otomotiv sektöründe Tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Binek Araç Atölyesi'nde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.  En az Meslek Lisesi mezunu,   Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. EL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. EL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak, binek araçların satışında görevlendirilmek üzere "2. El Satış Danışmanı" aranmaktadır. En az üniversitelerin iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, Tercihen araç alım-satım süreçleri ve fiyatlandırma konularında deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan, Başlatılan her işi ve konuyu takip eden ve geri bildirimini sağlayan, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) HAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.
Satış DanışmanıHAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.
      Koluman Holding bünyesinde, Ağır Vasıta Operasyonel Kiralama sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Departmanı için aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Başvuruların sadece uygun nitelikli kişiler tarafından yapılması ve fotoğraflı olması gerekmektedir.HAMA OTO KİRALAMA VE ÇEVRE HİZMETLERİ A.Ş.'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip, "Satış Danışmanı" aranmaktadır. En az iki yıllık Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satış veya filo araç kiralama sektöründe benzer görevlerde bulunmuş, Tercihen Almanca  yada İngilizce  bilen, Tercihen Kiralama ve Ağır vasıta pazarına hâkim, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,   Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, iletişim becerisi yüksek, dışa dönük, yaratıcı, Tempolu çalışma programına ayak uydurabilecek, MS Office kullanabilen, En az B sınıfı ehliyet sahibi olan, Erkek Adayların Askerlik ile ilişkisi olmaması, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Mekanik Teknisyeni" ve ''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır.  Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,   Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,   B sınıfı ehliyet sahibi,   Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS KABUL SORUMLUSU-İSTANBUL Türkiye Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS KABUL SORUMLUSU-İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Bayisi Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin İstanbul Şube'sinde aşağıdaki iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Servis Kabul Sorumlusu" aranmaktadır. En az Lise mezunu olan, En az 2 yıl otomotiv sektörü deneyimi olan, İleri seviyede MS Office programlarına hakim olan, Etkili iletişim becerisine sahip olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Stres altında çalışma becerisine sahip olmak.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TREYLER SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TREYLER SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "TREYLER SATIŞ DANIŞMANI'' aranmaktadır. En az lise mezunu, Otomotiv sektöründe 2 yıl satış tecrübe sahibi (tercihen treyler üzerine), Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (Tercihen ağır vasıta ehliyet sahibi), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TREYLER SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TREYLER SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "TREYLER SATIŞ DANIŞMANI'' aranmaktadır. En az lise mezunu, Otomotiv sektöründe 2 yıl satış tecrübe sahibi (tercihen treyler üzerine), Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (Tercihen ağır vasıta ehliyet sahibi), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tanker Proje Mühendisi Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Tanker Proje MühendisiKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde, Tarsus'da kurulu fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  'PROJE MÜHENDİSİ '  aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine veya Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, hedef odaklı, iyi derecede dokümantasyon ve raporlama yeteneği olan, Otomotiv temel teknikleri konusunda bilgisi olan (FMEA-SPC-MSA-APQP-PPAP) Autocad, Catia V5 ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Adana veya Mersin bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK ELEMANI - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
GÜVENLİK ELEMANI - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip  " GÜVENLİK ELEMANI '' aranmaktadır.  5188 Sayılı Yasa gereği, Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan (Silahlı-Silahsız), Özel güvenlik sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, G.Antep'te ikamet eden/edebilecek durumda olan, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Analiz Mühendisi Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Analiz MühendisiKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
 *Üniversitelerin Makine ,Malzeme veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun ;*Analiz üzerine yüksek lisans yapmış veya yapmakta olan ;*3 boyutlu tasarım konularına hakim , Catia programını kullanabilen ;* Sonlu elemanlar metodunu bilen, tercihen ANSYS yazılımını kullanabilen ;* Sonlu elemanlar yöntemi ile mukavemet, titreşim ve yorulma analizleri konusunda bilgi sahibi ;*İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen (Yabancı dilde tezleri anlayıp ,değerlendirebilecek) ;*Adana ,Tarsus veya Mersin bölgesinde ikamet eden /edebilecek olan ;*Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar;*Askeri projelerde tecrübe sahibi olmak tercih nedenidir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Mühendisi Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Proje MühendisiKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde, Tarsus'da kurulu fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde görev yapacak  ' PROJE MÜHENDİSİ '  aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine veya Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda tecrübeli, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, hedef odaklı, iyi derecede dokümantasyon ve raporlama yeteneği olan, Otomotiv temel teknikleri konusunda bilgisi olan (FMEA-SPC-MSA-APQP-PPAP) Autocad, Catia V5 ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Adana veya Mersin bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Teknikeri Mersin Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Proje TeknikeriKoluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde, Tarsus'da kurulu fabrikamızda istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde, Mühendislik Bölümünde görev yapacak ' PROJE TEKNİKERİ '  aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine/ Makine Resim ve Konstrüksiyon / Otomotiv Teknolojisi / Malzeme / Metal Teknolojileri vb. önlisans bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Tercihen otomotiv konusunda tecrübeli, Yetiştirilmek üzere ya da  2 yıl deneyime sahip, MS Office, SAP ve Catia V5 programlarını etkin kullanabilen, Teknoloji ve sektörün ihtiyaçlarını takip eden, etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan, Adana veya Mersin bölgesinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Binek Araç Atölyesi'nde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.  En az Meslek Lisesi mezunu,   Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MADENİ YAĞ SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MADENİ YAĞ SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip  "Madeni Yağ Satış Danışmanı"  aranmaktadır. En az Meslek Yüksek Okulu veya 4 yıllık Üniversite  mezunu (Tercihen otomotiv ile ilgili bölümlerden mezun)  Otomotiv sektörü ürünlerinde en az 2 yıl aktif satış tecrübesine sahip, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Etkili iletişim becerisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SHOWROOM KABUL SORUMLUSU - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SHOWROOM KABUL SORUMLUSU - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak bayan ''Showroom Kabul Sorumlusu'' aranmaktadır.  Lise veya Önlisans mezunu, Tercihen en az 1 yıl müşteri karşılama konusunda benzer görevde tecrübesi bulunan, Güleryüzlü ve etkili iletişim becerisine sahip, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS PAZARLAMA SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS PAZARLAMA SORUMLUSU - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip  " SERVİS PAZARLAMA SORUMLUSU "  aranmaktadır. Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede raporlama yapabilecek kadar MS Office Programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
 Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip "Yönetici Asistanı"  aranmaktadır. En az 4 yıllık üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Sözlü ve yazılı iletişimde iyi düzeyde İngilizce kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Planlama, analiz etme ve raporlama konularında deneyimli Diksiyonu düzgün, dış görünümüne dikkat eden, Disiplinli, titiz ve sorumluluk sahibi,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  Anadolu yakasında ikamet eden. 35 yaşını aşmamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANALİST İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ANALİSTKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
.Üniversitelerin İşletme,İktisat,İstatistik veya benzeri bölümlerinden mezun,.Bütçe,Analiz ve raporlama alanlarında en az 2-3 sene tecrübeli,.İleri derecede Excel ve Powerpoint bilgisi olan,.Yabancı Dil Bilen (Tercihen İngilizce),.Seyahat engeli Olmayan,.Anadolu Yakasında İkamet eden,.40 Yaşını Aşmamış,Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTO BOYA USTASI Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara
OTO BOYA USTASIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş Gölbaşı Şube'sinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Boya Ustası aranmaktadır. Ankara'da ikamet etmek, EndüstriT Meslek Lisesinden mezun olmak veya Ustalık belgesine sahip olmak, 22-35 yaş aralığında Askerlik ile ilişkisi bulunmamak, Sürücü belgesi sahibi olmak, Otomotiv sektöründe en az 5 yıl deneyimli olmak, Sorumluluk paylaşabilmek ve ekip çalışmasına yatkın olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı