Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.koluman.com.tr 

Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş

 

1965 yılında mümessillik ve ithalat alanında çalışmak üzere kurulmuş bir şirket olan KOLUMAN, bugün, motorlu araçlar, inşaat ve mühendislik, pazarlama ve dış ticaret alanlarını kapsayan geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. KOLUMAN, 1984 yılında Otomarsan'a ortak olarak, Mercedes-Benz'in Türkiye'de yeniden yapılanması sırasında, ülkemizin otomotiv pazarında önemli bir sorumluluk almıştır.
Firmamız, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin Türkiye ana bayilerinden biri olup, Mercedes marka araçların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermesinin yanı sıra, araç üst yapısı ve montaj işleri de yapmaktadır.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş. finans, idare, satış, montaj, üretim ve uluslararası ticaret birimiyle idari yapısını oluştururken, işletme noktalarındaki başarılı hizmet ve servis anlayışı ile özel sektörün yanı sıra, başta T.C. Karayolları, Köy Hizmetleri Gen. Müd., Türk Silahlı Kuvvetleri, Orman Gen. Müd., Devlet Demiryolları olmak üzere bir çok kamu kuruluşuna ve belediyelere yaptığı satışlar ve kurduğu tesislerle devlet sektörüne güvenle hizmetlerini sürdürmektedir.
KOLUMAN Motorlu Araçlar A.Ş.’nin tüm şubeleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi; TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında TÜV akreditasyonlu belgeye sahip olup; bu sistemleri tüm iş süreçlerinde başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
Avrupa standartlarındaki pazarlama ve servis kalitesini imalat alanına da taşıyarak, damper ve tanker üretiminin yanı sıra yangın söndürme üst yapıları, tuz serici, vakumlu süpürge, ön süpürge ve kar bıçağı ekipmanlarını da güvenle piyasaya sürmeye başlamıştır.
Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. bünyesinde Tarsus’taki 10.000 m2’lik fabrikasında üretilen treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile yapmaktadır. Bunun yanında, pazarladığı ürünler arasında, MERCEDES-BENZ UNIMOG'un ayrıcalıklı bir yeri vardır.
Şirketimiz 2013 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 5 Şube, 8 Showroom, 654 personeli, 1.374.455.435-TL cirosu, tamamı ödenmiş 170.000.000.-TL sermayesi ile otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri haline gelen şirketimiz, Fortune dergisinin her yıl yayınladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi listesinde 2013 cirosu ile 91. sırada yer almıştır.
Şirketin en büyük hissedarı, aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin de ortağı olan Koluman Holding A.Ş.’dir.
Şirketimizin yönetim merkezi Ankara'dadır.
 
Diğer Grup Şirketleri
Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.
HAMA Oto Kiralama ve Çevre Hizmetleri A.Ş.
Koluman Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Koluman İnşaat ve Araç Muayene İstasyon İşletmeciliği A.Ş.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: OtomotivKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SHOWROOM KABUL SORUMLUSU - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SHOWROOM KABUL SORUMLUSU - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. G.Antep Şubesi'nde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak bayan ''Showroom Kabul Sorumlusu'' aranmaktadır. Lise veya Önlisans mezunu,Tercihen en az 1 yıl müşteri karşılama konusunda benzer görevde tecrübesi bulunan,Güleryüzlü ve etkili iletişim becerisine sahip,Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIF İŞ GÜVENLİK UZMANI - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
C SINIF İŞ GÜVENLİK UZMANI - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.'nin  Gaziantep Showroom ve Bina İnşaatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından onaylı C sınıfı sertifikasına sahip,Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen İnşaat ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,Seyahat engeli bulunmayan, İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları konusunda deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında inşaat sektöründe saha deneyimi en az iki yıl olan,(Yüksek Bina İnşaatlarda çalışabilecek)Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, Prosedür, talimat hazırlama konularında tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale - İstanbul ( Avrp ) İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Vale - İstanbul ( Avrp )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " Vale'' aranmaktadır.Min. Lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe "Vale" pozisyonunda tecrübe edinmiş, B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü olan, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL ( AVRP ) İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL ( AVRP )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak SATIŞ DESTEK SORUMLUSU aranmaktadır.Min. Lise,tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu,  Otomotiv sektöründe Satış Destek departmanında min. 1 yıl tecrübesi olan, MS Office programları bilen ve iyi derecede Excel kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu olan, Kişisel motivasyonu yüksek, proaktif ve enerjik çalışma becerisine sahip olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ - OFİS ELEMANI İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ - OFİS ELEMANIKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İç Hizmetleri Elemanı'' aranmaktadır.Min. Lise mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Dikkatli, özenli çalışabilen ve sorumluluk alabilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen benzer pozisyon daha önce çalışmış olan, Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek ve ekip çalışmasına yatkın olan. Not: Bayan personel alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TREYLER SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
TREYLER SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "TREYLER SATIŞ DANIŞMANI'' aranmaktadır.En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Otomotiv sektöründe 2 yıl satış tecrübe sahibi (tercihen treyler üzerine), Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen (Tercihen ağır vasıta ehliyet sahibi),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL ( ASYA ) İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SATIŞ DESTEK SORUMLUSU - İSTANBUL ( ASYA )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Sancaktepe Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak SATIŞ DESTEK SORUMLUSU aranmaktadır.Min. Lise,tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu,  Otomotiv sektöründe Satış Destek departmanında min. 1 yıl tecrübesi olan, MS Office programları bilen ve iyi derecede Excel kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu olan, Kişisel motivasyonu yüksek, proaktif ve enerjik çalışma becerisine sahip olan,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA AMBAR SORUMLUSU - G.ANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
YEDEK PARÇA AMBAR SORUMLUSU - G.ANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak 'Yedek Parça Ambar Sorumlusu'aranmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen otomotiv yedek parça sektöründe deneyimi olan, MS Office programları ve internet kullanım bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GARANTİ SORUMLUSU - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
GARANTİ SORUMLUSU - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıda belirlenmiş niteliklere sahip  " GARANTİ SORUMLUSU"  aranmaktadır.En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Gaziantep de ikamet eden, Tercihen benzer pozisyonda  iş deneyimine sahip, MS Office Programlarına hakim, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İş stresi ile çalışmaya alışkın, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK VE ELEKTRİK TEKNİSYENİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Mekanik Teknisyeni" ve''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır.Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Ankara, İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Yazılım UzmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
C# .Net ve Microsoft İş Zekası platformunda projeler geliştirmiş ve en az 2 yıl deneyimli,Nesne yönelimli programlama ve web uygulamaları konusunda deneyimli, Entity Framework, Katmanlı Yazılım Mimarisi, MVC, Jquery konularında bilgi sahibi,Devexpress .NET bileşenleri ile uygulama geliştirmiş, T-SQL sorgulama diline hakim, Microsoft SQL Server Reporting Services konusunda tecrübeli, Microsoft SQL Server Integration Services üzerinde ETL pojeleri geliştirmiş, Microsoft SQL Server Analysis Services konusunda uzman, Veriambarı modelleme ve geliştirme konusunda tecrübeli Microsoft SQL Server  ve BI projelerimizde görev alacak, Tercihen literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Araştırmacı, gelişmiş problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK / ELEKTRİK TEKNİSYENİ - GAZİANTEP Gaziantep Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
MEKANİK / ELEKTRİK TEKNİSYENİ - GAZİANTEPKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Gaziantep Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Mekanik Teknisyeni" ve''Elektrik Teknisyeni'' aranmaktadır. Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Gaziantep'te ikamet eden/ edebilecek olan, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli, Binek Araç bakım ve onarımlarını yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B Sınıfı Ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Temizlik Elemanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Engelli Temizlik ElemanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Engelli Temizlik Elemanı'' aranmaktadır. Tercihen Min. Lise mezunu, Atölyenin temizlik işlerini yapabilecek, tercihen ilgili işte min.1 yıl deneyimi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
İşyeri HemşiresiKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şube'sinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikler çerçevesinde çalışacak "İşyeri Hemşiresi" aranmaktadır.İşyeri Hemşireliği Belgesi'ne sahip, İlk Yardım Belgesi olan, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Sorumluluk bilincine ve iş disiplinine sahip, Tercihen emekli İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Hasta memnuniyeti odaklı ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Çay - Kahve Servis Elemanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Engelli Çay - Kahve Servis ElemanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "İç Hizmetleri Elemanı'' aranmaktadır.Tercihen Min. Lise mezunu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Servis departmanında çay işleriyle ilgilenebilecek, Tercihen ilgili işte Min.1 yıl deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA Ankara Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
OTOMOBİL SATIŞ DANIŞMANI - ANKARAKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. Ankara Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Otomobil Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, MS Office programlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış,  Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El ATA Ekspertiz Uzmanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El ATA Ekspertiz UzmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak " 2. EL ATA EKSPERTİZ UZMANI '' arayışımız bulunmaktadır. En az  lise mezunu, 3’lü ve/veya 5’li çekici ve/veya ağır vasıta araçları kullanabilen ve en az 5 yıl tecrübesi olan,Ağır vasıta araçların ekspertiz işlemlerini yapabilen, D ve/veya E sınıfı ehliyeti olan, Güvenilir, sorumluluk sahibi olan,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Ağır Vasıta Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
2. El Ağır Vasıta Satış DanışmanıKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Samandıra Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "2.EL Ağır Ticari Araç Satış Danışmanı'' aranmaktadır.En az  lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe satış tecrübesi olan, Tercihen araç alım satım ve fiyatlandırma süreçlerinde tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, D veya E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteriye katma değer kazandırma ilkesini önde tutarak müşteri ilişkilerini ve iş düzenini bu düşüncede oluşturan,İnsan ilişkilerinde başarılı, Stres altında çalışma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde Binek Araç Atölyesi'nde çalışacak "SERVİS MÜŞTERİ DANIŞMANI'' aranmaktadır.En az Meslek Lisesi mezunu, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Otomotiv sektöründe, servis bölümlerinde en az 3 yıl iş deneyimine sahip,   MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti sahip, aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Stresle başa çıkabilme yeteneğine sahip, İç motivasyonunu yüksek tutabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ - İSTANBULKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Santral Görevlisi'' aranmaktadır.Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,Tercihen lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen benzer pozisyonda deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş, Bayan personel alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
ResepsiyonistKoluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayisi, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul  Göztepe Şubesi'nde görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde çalışacak ''Resepsiyonist'' aranmaktadır. En az lise ya da ön lisans mezunu , Benzer pozisyonda Min. 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen, güleryüzlü, gelişime açık,detaycı, takipçi,prezantabl ve diksiyonu düzgün,Tercihen Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıza Teşhis Teknisyeni ( ATT ) İstanbul(Avr.) Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Arıza Teşhis Teknisyeni ( ATT )Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Ana Bayii, Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş. İstanbul Büyükdere Şubesi'nde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve ekte yer alan iş tanımı çerçevesinde görev yapacak "Arıza Teşhis Teknisyeni" aranmaktadır. Min. Endüstri Meslek Liselerinin Motor, Tesviye vb. bölümlerinden mezun olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Mercedes - Benz Arıza Teşhis Teknisyeni sertifikasına sahip olan,ATT pozisyonunda min. 2 yıl deneyimli, Mercedes - Benz iş kriterlerine hakim olan, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyetine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış olan. NOT: ATT sertifikası olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı