KOMBASSAN HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


Kombassan Karton Üretim Tesisleri

Kombassan Grubu, çok ortaklı yapısı, kâr ve zarar ortaklığına dayanan çalışma sistemiyle, Anadolu’da yeni bir ekonomik atılımın öncüsü olmuştur. Kombassan küçük tasarrufları birleştirerek yatırıma ve üretime dönüştürmektedir.

Kağıt-Karton, Makine, Gıda, Petrol, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Mermer, Tekstil, Turizm gibi farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren Kombassan Grubu geleceğe dönük tüm strateji, hedef ve vizyonunu, global rekabeti, teknoloji ve bilgi çağını yaşayan dünyanın eğilimlerine göre belirlemektedir. Kalite, verimlilik, ihracat, rekabet kavramlarına önem vermektedir.

Güçlü öz kaynak, sağlam mali yapı, fedakâr ve programlı bir çalışma, yüksek kapasiteli ve kaliteli üretim Kombassan’ın gelişme çizgisine yön veren dinamiklerdir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İş Makineleri,Kağıt ve Selüloz Sanayi,İnşaat,Kapı - Pencere Sistemleri

Firma web sitesi: www.kombassan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane
Erzak Yardımı
Bayram YardımıKOMBASSAN HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kimya Mühendisi Düzce KOMBASSAN HOLDİNG
Kimya MühendisiKOMBASSAN HOLDİNG
Tercihen Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden ya da Kimya Meslek Yüksek Okulu mezunu,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Kalite Yönetim Standartları bilgisi olan Araştırmacı, yaratıcı, yenilikçi ve detaylara dikkat eden, Analitik düşünme, problem çözme becerilerine sahip, Hedef odaklı çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Ankara BERA ANKARA OTEL
ResepsiyonistBERA ANKARA OTEL
ResepsiyonistAnkara Kolej’ bulunan 5 yıldızlı otelimize, Otelcilik sektöründe Resepsiyonist tecrübesine sahip, Üniversitelerin ilgili Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Ulaşım problemi olmayan, MS Office programlarına ve Electra V4 programına hakim  (tercih sebebidir) İkinci dil tercih sebebidir. Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerine uygun ve vardiyalı çalışabilecek,Misafir memnuniyetini sağlayabilecek, Stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş Bay ve bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OFİS SEKRETERİ İstanbul(Avr.) KOMBASSAN HOLDİNG
OFİS SEKRETERİKOMBASSAN HOLDİNG
Üniversite mezunu, İngilizce seviyesi iyi olan Diksiyonu düzgün, Analitik dusunebilen Disiplinli, organize calisacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı