KOMBASSAN HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


Kombassan Karton Üretim Tesisleri

Kombassan Grubu, çok ortaklı yapısı, kâr ve zarar ortaklığına dayanan çalışma sistemiyle, Anadolu’da yeni bir ekonomik atılımın öncüsü olmuştur. Kombassan küçük tasarrufları birleştirerek yatırıma ve üretime dönüştürmektedir.

Kağıt-Karton, Makine, Gıda, Petrol, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Mermer, Tekstil, Turizm gibi farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren Kombassan Grubu geleceğe dönük tüm strateji, hedef ve vizyonunu, global rekabeti, teknoloji ve bilgi çağını yaşayan dünyanın eğilimlerine göre belirlemektedir. Kalite, verimlilik, ihracat, rekabet kavramlarına önem vermektedir.

Güçlü öz kaynak, sağlam mali yapı, fedakâr ve programlı bir çalışma, yüksek kapasiteli ve kaliteli üretim Kombassan’ın gelişme çizgisine yön veren dinamiklerdir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İş Makineleri,Kağıt ve Selüloz Sanayi,İnşaat,Kapı - Pencere Sistemleri

Firma web sitesi: www.kombassan.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane
Erzak Yardımı
Bayram YardımıKOMBASSAN HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Mühendisi Düzce KOMBASSAN HOLDİNG
Makine MühendisiKOMBASSAN HOLDİNG
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, anlama), Autocad, Solid Works programlarını iyi derecede kullanabilen, Mc Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen bir ERP yazılımı hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış yada muaf, Aktif araç kullanabilen en az  B sınıfı ehliyete sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Düzce KOMBASSAN HOLDİNG
Muhasebe UzmanıKOMBASSAN HOLDİNG
* İyi Derecede Netsis ve SAP programını kullanabilen * Düzce'de ikamet eden,* Tek düzen hesap planına vakıf,* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun* Muhasebe alanında en az 5 Yıl iş tecrübesine sahip* Dikkatli, takipçi, sorumluluk alabilen,* Microsoft Ofis programlarına hakim,* Dış ticaret mevzuatına hakim, muhasebe uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Önbüro Müdürü Ankara BERA ANKARA OTEL
Önbüro MüdürüBERA ANKARA OTEL
Ankara da  bulunan 5 yıldızlı otelimizde istihdam edilmek üzere Önbüro Müdürü olarak çalışacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmakta;Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezunİngilizce dilini ileri derecede kullanabilenElektra programı bilgisine sahipAynı pozisyonda 5 yıldızlı şehir oteli deneyimi olanİnsan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına uygun, misafir memnuniyetini ön planda tutan, disiplinliEğitme, denetleme ve problem çözme becerisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uygunDiksiyonu düzgünErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı