Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Manisa Konveyör A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik veya Otomasyon Bölümü mezunu Arızi bakım,iyileştirici ve düzeltici aksiyon, yeni sistem devreye alma ve revizyon projeleri üzerine yapılan iş planlarına uygun olarak verimli çalışacak, Koruyucu ve planlı bakımlara katılmak (akım kontrolü, elektrik devre elemanlarının kontrolü/değişimi ), Görevli olduğu alanda elektrik sistemlerinin ( aydınlatma, kablolama, elektrik ve kablo bağlantıları ) kontrolü, ve arıza durumunda tamiri, Sensör, switch, encoder vb… elemanların değişimi ve montajını/bağlantısını yapabilen, Projelerin yazılım, test  ve devreye alma çalışmalarını yürütebilen, Makinelerin elektrik, elektronik ve  PLC kontrollü makinelerde arıza takibi yapabilen, arızaların kök nedenlerini tespit edip kalıcı çözümler uygulayabilen Pnömatik bilgisine sahip ve uygulamalarına hakim, Endüstriyel Otomasyon yazılımları konusunda tecrübeli  Elektrik ve kontrol sistemleri üzerindeki sorun ve arızaları gidermek (  Genel tesisat ve makine bazlı ) Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına yatkın Fabrika ortamında çalışmış. Elektrik, Elektronik ve Otomasyon makine bakımları konusunda en az 4 yıl tecrübeliElektrik Elektronik Bakım Teknisyeni/Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Üniversitelerin makine,endüstri veya metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl (tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe) Kalite Mühendisliği deneyimine sahip, SPC, FMEA çalışmaları bilen, 8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi (4M, 5N1K,5 Neden vb. gibi) Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak, MS Office ve ERP programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Mühendisi Manisa Konveyör A.Ş.
Süreç Geliştirme MühendisiKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen 2-5 yıl soğutma,metal,otomotiv sektöründe deneyime sahip, Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak, MS Office ve ERP programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SÜREÇ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM ANALİSTİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SİSTEM ANALİSTİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul - Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan ERP tecrübesine sahip olan veya bu alanda kariyer yapmak isteyen, İyi seviyede dokümantasyon ve sunum becerisine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, dinamik, araştırmacı ve detaycı, İlgili tüm bölümlerle ve diğer işletmelerle koordinasyon ve işbirliği kurabilecek, Hızlı iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına uygun, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,  Askerlik görevini tamamlamış, (erkek adaylar için) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’de ikamet eden,'Sistem Analisti' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı