Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ İzmir, Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, ManisaFabrikamızda görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim planlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office Programları,tercihen bilgisayar programlama dillerinden birini iyi bilen,Organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen,iletişim yeteneği güçlü, Takipçi,stres altında çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI Manisa Konveyör A.Ş.
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin makina, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesi olan,Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,Ekip çalışmasına inanan, analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon konusunda yetenekli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),Seyahat engeli olmayan,çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iyi derecede excel bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, dikkatli, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,SATIŞ PAZARLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu, Teknik resim okumayı bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),Vardiyalı çalışabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli, Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca bölgelerinde  ikamet eden, edebilecek olan,Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI / ÇEVRE GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI / ÇEVRE GÖREVLİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam dört fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul - Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin çevre,kimya,endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, Üretim yapan bir firmada en az 3 yıl benzer pozisyonda çalışmış, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, Makine risk değerlendirme çalışmaları yapmış,  Çevre görevlisi belgesi bulunan, Tercihen İngilizce bilen, Sunum hazırlama ve eğitim verme konularına hakim, Ms Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Ekip çalışmasına inanan,analitik düşünebilen,planlama ve organizasyon konusunda yetenekli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), "İş Güvenliği Uzmanı / Çevre Görevlisi" çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Üretim ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  En az ilköğretim mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze ve civarında ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Bay ve bayan, "Üretim Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Minimum 1 yıl tercihen soğutma-metal-otomotiv sektöründe deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim becerileri olan, Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,B Sınıfı sürücü ehliyeti olan, Autocad, Solidworks vb... çizim programlarına hakim,  Yalın Üretim, Kaizen, 5S gibi değer akış süreçleri konularında aktif rol alacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, PROSES GELİŞTİRME VE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
KALİTE KONTROL MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş., İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitenin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Kalite Kontrol Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,           KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir Konveyör A.Ş.
Forklift OperatörüKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ; Tercihen lise mezunu, Forklift ehliyetine sahip Forklift kullanma deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. İstanbul, Eskişehir ve Manisa' da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan Kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesinin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul Serbest Bölge Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim planlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, ERP/MRP sistem bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office Programları,tercihen bilgisayar programlama dillerinden birini iyi bilen,Organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen,iletişim yeteneği güçlü, Takipçi,stres altında çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) ÜRETİM PLANLAMA MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İzmir, Manisa Konveyör A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin makine mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Üretim ve Ürün Geliştirme alanlarında en az bir yıl çalışmış,Teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip,Yaratıcı, yenilikçi, takipçi ve denetçi,Sürücü ehliyeti olan,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı