Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SİSTEM ANALİSTİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
SİSTEM ANALİSTİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, İstanbul - Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;    Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olan ERP tecrübesine sahip olan veya bu alanda kariyer yapmak isteyen, İyi seviyede dokümantasyon ve sunum becerisine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, dinamik, araştırmacı ve detaycı, İlgili tüm bölümlerle ve diğer işletmelerle koordinasyon ve işbirliği kurabilecek, Hızlı iş temposuna ayak uydurabilecek, iletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına uygun, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,  Askerlik görevini tamamlamış, (erkek adaylar için) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’de ikamet eden,'Sistem Analisti' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambar Görevlisi İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Ambar GörevlisiKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. Üretimin en önemli girdisinin insan kaynağı olduğunu benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla fabrikamızda görevlendirilmek üzere  En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıllık deneyim sahibi, Forklift ehliyeti olan, SRC-4 belgesi olan, E sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze, Darıca, Çavırova bölgesinde ikamet eden , Vardiyalı çalışabilecek, ERKEK, AMBAR ELEMANI aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynakcısı İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
Gazaltı KaynakcısıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ;  Tercihen Meslek Liselerinden Kaynak, Kaynakçılık veya Metal İşleri Bölümünden mezun, Kaynakçı sertifikası bulunan, Gaz altı kaynağı konusunda tecrübeli ( MIG-MAG Kaynağı- TIG Kaynağı ), Tesisat kaynağı ( PPRC ve bakır kaynağı ) yapabilen, Tercihen hidrofor ve bina su hatları konusunda tecrübeli, Takım tezgahlarını kullanabilen ( Matkap, Testere vb…), Havalı el aletleri kullanabilen, Forklift ehliyeti bulunması zorunlu olmamakla birlikte tercih sebebidir, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 10 yıllık tecrübeliGAZ ALTI KAYNAKÇISI aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Elemanı Eskişehir Konveyör A.Ş.
Kalite ElemanıKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;            Lise/Teknik Lise veya yüksek okul mezunu,          Teknik resim okumayı bilen,          MS Office uygulamalarına hakim,          Ölçüm cihazlarını kullanabilen (kumpas, mikrometre, metre vb),          Vardiyalı çalışabilecek,          Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan,          Kalite analiz ve izlenebilirlik konularında deneyimli,          Benzer görevde en az 2 yıl tecrübeli,          Aktif araç kullanabilen,          Askerliğini tamamlamış,          Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek          Ekip çalışmasında uyumlu,öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSLERİ İstanbul(Asya) Konveyör A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSLERİKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Tuzla ve Serbest Bölge fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin makine, metalurji veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Beyaz eşya ve otomotiv sektöründe üretim alanında en az 2 yıl tecrübeli (Tuzla Fabrika için) ve tecrübesiz. Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜRETİM MÜHENDİSLERİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı