Konveyör A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.konveyor.com

Konveyör A.Ş.


Konveyör A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Elemanı Manisa Konveyör A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıKonveyör A.Ş.
Genel NiteliklerKuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Manisa fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Lise ve MYO teknik bölümlerinden mezun , Tercihen teknik resim bilgi, deneyim ve becerisine sahip , B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Manisa’da ikamet eden Kalite Bölümünde görevlendirilecek Eleman alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir Konveyör A.Ş.
Forklift OperatörüKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş İstanbul, Eskişehir ve Manisa’ da ki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi’ nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ; Tercihen lise mezunu, Forklift ehliyetine sahip Forklift kullanma deneyimi bulunan, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Amiri Eskişehir Konveyör A.Ş.
Vardiya AmiriKonveyör A.Ş.
Kuruluşu 1979 yılına dayanan KONVEYÖR A.Ş. , İstanbul, Eskişehir ve Manisa'daki toplam beş fabrikası ve 1800 çalışanı ile sektöründe lider beyaz eşya firmalarına yan sanayi alanında hizmet vermektedir. İnsan kaynağının önemini benimseyen firmamızın temel amacı mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaca hizmet ederek Konveyör Ailesi'nin bir parçası olmasını arzu ettiğimiz, Eskişehir fabrikamızda görevlendirilmek üzere;  Tercihen MYO ya da Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Üretim firmalarında en az 3 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Organizasyon ve planlama yeteneği olan, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetliISO 9001:2015 standardı konusunda temel bilgi sahibi, Temel makina,hidrolik ve pnomatik bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Vardiya Amiri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı