Korda Kağıt Paz. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.korda.com.tr

KORDA KAĞIT PAZ.VE TİC.A.Ş

 

Korda 1996 senesinde küçük ve orta ölçekli matbaalar, ambalajcılar, gazeteler ve benzer şirketlerin kağıt ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur, Korimpeks SA (İsviçre) ve Vereinigte Papier Industrie-und Allgemeine Warenhandels-AG (Avusturya) şirketlerine aittir.

Devamlı büyüyen, yeni pazarlara açılan ve eğitime birinci derecede önem veren Korda'nın ana faaliyet alanı kağıt ve karton ürünleri olup İstanbul, İzmir ve Ankara'da bölge müdürlükleri, satış ekibi, depoları ve sevkiyat araçları vardır.

Mevcut ürün portföyü 1. hamur, kuşe, gazete kağıdı, kitap kağıdı, fotokopi, karton, bristol, oluklu mukavva kağıtları, otokopi, sürekli form ve kendinden yapışkanlı kağıtlardan oluşmaktadır.

Daha fazla bilgi için: www.korda.com.tr

 


Korda Kağıt Paz. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Korda Kağıt Paz. ve Tic. A.Ş.
Müşteri TemsilcisiKorda Kağıt Paz. ve Tic. A.Ş.
Kağıt - Karton ithalatı ve satışı yapan şirketimizin Genel Müdürlük Satış kadrolarında görevlendirilmek üzereAsgari Lise tercihen Üniversite mezunu Benzer bir işte en az 3 yıl deneyimli kariyer hedeflerini satış ve pazarlama üzerine planlamış Sürücü ehliyeti sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf olan MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı