Korkmaz Mutfak Eşyaları San ve Tic. A.ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1972


http://www.korkmaz.com.tr

Korkmaz Mutfak Eşyaları San ve Tic. A.ş.

1972 yılından bu yana ; paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmekte olan KORKMAZ ; her geçen zaman diliminde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başardı.

45 yıl içerisinde KORKMAZ’ da (Korkmaz bünyesinde) ciddi anlamda değişim süreci yaşandı, bu süreçte değişmeyen tek şey kurumsal kimliği belirleyen temel düşünceydi, gelişerek etkinleşen, yıllar boyu KORKMAZ’ la özdeşleşen bu düşünce aslında KORKMAZ’ ın misyonunu ifade etmek için yeterliydi;

"Üretmek, daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana en yakışanı üretmek..."

Karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak insanlar için en iyisini yapabilmektir.

2016 yılı serisinde yer alan tüm ürünler KORKMAZ’ ın vizyonuna yön veren kriterlerin başında insan sağlığı yer almaktadır.Ürünler uluslararası sağlık ve kalite normlarına uygundur.

Dış ticaret ilişkilerinde de ciddi adımlarla ilerleyen KORKMAZ, yaklaşık 80 ülkeye ihracat yapmaktadır.

http://www.korkmaz.com.tr


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Dayanıklı Tüketim Ürünleri,Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Yakacak
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Korkmaz Mutfak Eşyaları San ve Tic. A.ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Asya) Korkmaz Mutfak Eşyaları San ve Tic. A.ş.
Üretim Planlama MühendisiKorkmaz Mutfak Eşyaları San ve Tic. A.ş.
İstanbul Tuzla Org. San. Bölgesinde faaliyet gösteren sektöründe lider firmamızın fabrika organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun PLANLAMA MÜHENDİSİ aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim planlama konusunda 1 -2 yıl tecrübeli, ERP/MRP programları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi (tercihen Axapta ), MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik, disiplinli ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, etkin planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek, (Ümraniye – Sancaktepe – Maltepe - Çekmeköy ve Sultanbeyli ) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı