Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.korozo.com

KOROZO A.Ş.

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Planlı yatırımlarıyla  yıldan yıla çok hızlı bir büyüme ile ambalaj sektöründe ilkleri gerçekleştirdi.

 

KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 125.000 m2 kapalı alana sahip 7 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 60.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesisine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1400 personeli bulunmaktadır.

 

35 yıllık deneyimi, plan, proje ve üretimde yüksek kaliteyi hedefleyen, ileri teknolojiyi kullanan, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırarak yenilikler üreten ve tüketici ihtiyaçlarını en üst seviyede gözeten KOROZO, Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi ve lider markası olmanın yanı sıra 200’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği ihracatla bir  “dünya markası”dır.

 

Dünya piyasasına geniş ürün yelpazesi ile çeşitli ürünler sunabilen, farklı beklenti ve standartları olan ülkelere ihracat yaparak, ilgili kuruluşlardan kalite belgeleri alan KOROZO,

toplam üretiminin % 65’ini ihraç etmektedir.

 

KOROZO, Türkiye’nin ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti “KOROPLAST”ın yaratıcısıdır.

KOROZO,  ISO 9001:2000 , HACCP, BRC ve TSE kalite belgelerine sahiptir.

KOROZO, İstanbul Sanayi Odası verilerine göre, İlk 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasına göre  2009 yılında  178. ihracatta ise, ilk 100 Sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

KOROZO, Capital Dergisinin bu yıl 5’incisini düzenlediği  “Türkiye’nin En Değerli Markaları" araştırmasında bu yıl da ambalaj sektörünün en değerli markası seçilmiştir.

Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stok Kontrol ve Sevkiyat Uzmanı / Uzman Yardımcısı Tekirdağ Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Stok Kontrol ve Sevkiyat Uzmanı / Uzman YardımcısıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 210.000 m2 kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Çorlu ASB'de faaliyet göstermekte olan Fabrikamız içinLisans mezunu, Stok kontrol ve sevkiyat alanında deneyimli, Serbest Bölge mevzuatına hakim, Serbest Bölge genel işleyişi hakkında bilgi sahibi (giriş, nakliye, masraf, vb.),Gümrük mevzuatına aşina, Ön muhasebe ve muhasebe kayıt işlemlerinde görev almış, Dosyalama ve arşiv deneyimi olan, SAP kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, İkili ilişkilerde başarılı, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz bölgelerinde ikamet eden, Stok Kontrol ve Sevkiyat Uzmanı / Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen makine, motor, torna tesviye, veya metal bölümü mezunu)Mekanik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,"Mekanik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik / Elektrik Bakım Teknisyenleri - Çorlu Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Mekanik / Elektrik Bakım Teknisyenleri - ÇorluKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Çorlu Avrupa Serbest Bölge'de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mekanik Bakım veya Elektrik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, "Mekanik Bakım Teknisyeni ve Elektrik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Çalışanı Kırklareli, Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Kalite Kontrol ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;En az Lise (tercihen Endüstri Meslek Lisesi) veya MYO Kimya bölümü mezunu, Kalite kontrol alanında en az 2 yıl deneyim sahibi (tercihen Ambalaj sektöründe),MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, 'Kalite Kontrol Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknolojisi ve Satın Alma Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Makine Teknolojisi ve Satın Alma MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik, Mekatronik yada Makine mühendisliği bölümlerinden mezunEndüstriyel otomasyon alanında en az 2-3 yıl deneyimli,Çok İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma akıcı), Ekip Çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açık,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ms Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, Askerlik görevini tamamlamış(Erkek adaylar için), B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen. Makine Teknolojisi ve Satın Alma Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çorlu ASB Elektrik / Elektronik Bakım Mühendisi Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Çorlu ASB Elektrik / Elektronik Bakım MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun Endüstriyel otomasyon alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açıkÇorlu, Ergene, Çerkezköy veya Lüleburgaz bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Çalışanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Kalite Kontrol ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Esenyurt Kıraç'ta bulunan fabrikası için;En az Lise (tercihen Endüstri Meslek Lisesi) veya MYO Kimya bölümü mezunu, Kalite kontrol alanında en az 2 yıl deneyim sahibi (tercihen Ambalaj sektöründe),MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,Çalışmaya istekli ve aktif, Kalite Kontrol Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Proses Kontrol Mühendisleri Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Yetiştirilmek Üzere Proses Kontrol MühendisleriKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Avrupa Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,    Üretim alanında kariyer hedefi olan, Gelişime ve değişime yatkın, Vardiyalı düzende çalışabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Ergene, Çerkezköy veya Lüleburgaz bölgesinde ikamet eden veya edebilecek,Yetiştirilmek üzere Proses Kontrol Mühendisleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Çalışanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Üretim ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Esenyurt Kıraç'ta bulunan fabrikası için;Endüstri meslek lisesi, teknik lise, genel lise veya meslek yüksekokulu mezunuÜretimde, makine başında görev alacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,Çalışmaya istekli ve aktif, Üretim Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Destek Sorumlusu- Almanca İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış Destek Sorumlusu- AlmancaKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır.  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1-2 yıl deneyim sahibi,(tercihen üretim sektöründe)Çok iyi düzeyde Almanca bilgisine sahip,tercihen İngilizce dilini iyi seviyede kullanabilen,Takip ve analiz yeteneğini kuvvetli, Özellikle yazılı iletişimi güçlü, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Arge MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. 1700 kişilik çalışan kadrosu bulunan sektör lideri firmamız için Arge Mühendisi arıyoruz.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,tercihen Polimer Teknolojilieri alanında Yüksek Lisans derecesine sahip,Polimer, plastik, fleksıbıl filmler vb. konularda bilgi sahibi ya da en az 1-2 yıl deneyimli,Arge alanında kendisini geliştirmek isteyen , projelerde aktif olarak görev alacak,Çok iyi derecede yazılı -sözlü ingilizce bilen , Araştırmacı, öğrenmeye istekli , ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneği olan ,analiz ve sentez yapabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
İhracat Satış YöneticisiKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 210.000 m2 kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Üniversitelerin yabancı dil ile eğitim veren mühendislik veya idari bilimler fakültelerinden mezun,Üretim alanında faaliyet gösteren firmalarda İhracat Satış alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci bir dil olarak Fransızca bilgisine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP tecrübesi olan,İletişimi güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Planlama ve koordinasyon becerisi olan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden. "İhracat Satış Yöneticisi " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Lojistik Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Yurtdışı Lojistik Satınalma UzmanıKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;Üniversitelerin işletme ya da mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen Lojistik yönetiminde en az 2-3 yıllık iş deneyimi olan,İyi derecede İngilizce bilgisine hem konuşma hem de yazışma dilinde hakim,Microsoft Office programlarını ileri derecede kullanabilen,Tercihen SAP MM modülünü bilen ve kullanan, Dış ticaret bilgisine sahip, Askerlik görevini yerine getirmiş (Erkek adaylar için),Avrupa Yakasında ikamet eden. "Yurtdışı Lojistik Satınalma Uzmanı" ekip arkadaşı arıyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Artpro Bilen Grafiker İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Artpro Bilen GrafikerKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılından bu yana plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde bulunan tüm baskı sistemlerini fonksiyonel olarak kontrol altında tutacak, baskılı tüm ürünlerin baskı öncesi hazırlıklarını yapacak ekip arkadaşı arıyoruz.Üniversite veya Önlisans (Matbaa tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu, ARTPRO,  Adobe Photoshop,  Adobe Illustrator, FreeHand  programlarını çok iyi derecede kullanan,Mac Operatörlüğü düzeyinde Macintosh kullanan,  Flexo ya da Tifdruk renk ayrımı konusunda ve baskı öncesi proseslerde tecrübeli, Ambalaj sektöründe deneyimi olan,  İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Grafiker arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Çalışanı Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Üretim ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;Endüstri meslek lisesi, teknik lise veya meslek yüksekokulu mezunu Üretimde, makine başında görev alacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, Çalışmaya istekli ve aktif, Üretim Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İzmir KOROZO AMBALAJ
Mekanik Bakım TeknisyeniKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikası için; Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu,  Fabrika Bakım alanında üretim tesislerinde en az 3 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Mekanik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj Satınalma UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;* Üniversitelerin işletme,iktisat veya müdendislik bölümlerinden mezun,* Ambalaj satınalmasında (kutu, koli, ambalaj )  en az 3-4 yıl tecrübeli,* İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,* Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP tecrübeli,* Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünen,* Sorumluluk bilinci yüksek,* Araştırmacı, inovatif, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,* İletişim yetkinliği yüksek, pazarlık ve ikna kabiliyeti gelişmiş,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İzmir KOROZO AMBALAJ
Elektrik Bakım TeknisyeniKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikası için; Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu, Endüstriyel Otomasyon veya Fabrika Bakım alanında üretim tesislerinde en az 3 yıl deneyim sahibi,Vardiyalı sistemde çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Elektrik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker - Çorlu ASB Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Grafiker - Çorlu ASBKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için; Üniversitelerin ilgili Ön Lisans veya Lisans bölümlerinden mezun (tercihen Grafik veya Tasarım),Adobe Photoshop,  Adobe Illustrator, FreeHand  programlarını çok iyi derecede kullanan,Grafik tasarım konusunda deneyimli, Renk ayrımı konusunda bilgisi olan,  Tercihen İngilizce bilgisi olan,  İletişime açık, yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Ergene, Çerkezköy veya Lüleburgaz bölgesinde ikamet eden, "Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Gazaltı ve Elektrot KaynakçısıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Gazaltı, Elektrot ve Argon Kaynağı konusunda deneyim sahibi, Kaynakçı sertifikası bulunan, Yüksekte çalışma engeli olmayan, Teknik resim okuyabilen, Takım çalışması uygun, fabrika disiplininde çalışabilecek, sorumluluk sahibi,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, "Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı" arayışımız bulunmaktadır.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Freze Operatörü Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Torna Freze OperatörüKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için; Endüstri meslek lisesi, teknik lise veya meslek yüksekokulu mezunu, Torna, Freze, Matkap tezgahlarında en az 3 yıl deneyimli, Talaşlı imalat aşamaları ve yöntemlerini konusunda bilgi sahibi, Ölçüm cihazları (Kumpas, Mikrometre, Komparatör, vb.) kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Teknik resim okuyabilen, Takım çalışması uygun, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, "Torna Freze Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Elektrik Bakım TeknisyeniKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Esenyurt Kıraç'ta bulunan fabrikası için; Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Elektrik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,"Elektrik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çorlu ASB Teknik Bakım Mühendisi-Makine Mühendisi Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Çorlu ASB Teknik Bakım Mühendisi-Makine MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Üretim sektöründe makine bakım ve onarım konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi,Askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açıkÇorlu, Ergene, Çerkezköy, Lüleburgaz bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Elektrik Bakım MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği (yüksek gerilim işletme sorumlusu olabilmek için sertifika alabilecek dersleri almış olmalı) bölümlerinden mezun,En az 4 yıl bakım/onarım ve Endüstriyel Otomasyon konularında  deneyimine sahip,Çok İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama yapabilen, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü, liderlik vasfı gelişmiş, PLC / HMI / SCADA  kullanabilecek deneyime sahip olmak, ( tercihen Siemens, omron,Schneider, control techniques hakimiyeti   )Makine ve sistem otomasyonları konusunda deneyimli olmak,Profibus, profinet ve CAN bus  gibi protokol uygulamaları konusunda çalışmış ve deneyimli olmakArizi, Planlı, kestirimci bakım çalışmalarında aktif olarak bulunmuş olmak.Askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı