Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.korozo.com

KOROZO A.Ş.

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Planlı yatırımlarıyla  yıldan yıla çok hızlı bir büyüme ile ambalaj sektöründe ilkleri gerçekleştirdi.

 

KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 125.000 m2 kapalı alana sahip 7 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 60.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesisine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1400 personeli bulunmaktadır.

 

35 yıllık deneyimi, plan, proje ve üretimde yüksek kaliteyi hedefleyen, ileri teknolojiyi kullanan, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırarak yenilikler üreten ve tüketici ihtiyaçlarını en üst seviyede gözeten KOROZO, Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi ve lider markası olmanın yanı sıra 200’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği ihracatla bir  “dünya markası”dır.

 

Dünya piyasasına geniş ürün yelpazesi ile çeşitli ürünler sunabilen, farklı beklenti ve standartları olan ülkelere ihracat yaparak, ilgili kuruluşlardan kalite belgeleri alan KOROZO,

toplam üretiminin % 65’ini ihraç etmektedir.

 

KOROZO, Türkiye’nin ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti “KOROPLAST”ın yaratıcısıdır.

KOROZO,  ISO 9001:2000 , HACCP, BRC ve TSE kalite belgelerine sahiptir.

KOROZO, İstanbul Sanayi Odası verilerine göre, İlk 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasına göre  2009 yılında  178. ihracatta ise, ilk 100 Sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

KOROZO, Capital Dergisinin bu yıl 5’incisini düzenlediği  “Türkiye’nin En Değerli Markaları" araştırmasında bu yıl da ambalaj sektörünün en değerli markası seçilmiştir.

Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Finans UzmanıKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır. 2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır.  İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;Üniversitelerin tercihen işletme, iktisat bölümlerinden mezun, Özellikle üretim sektöründe, benzer pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, İşletmenin tüm Finans süreçleri hakkında bilgi sahibi,  İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, SAP Finans modülüne hakim,  İletişimi yüksek, takipçi ve detaylara önem veren,  Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek. "Finans Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Arge MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. 1700 kişilik çalışan kadrosu bulunan sektör lideri firmamız için Arge Mühendisi arıyoruz.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,tercihen Polimer Teknolojilieri alanında Yüksek Lisans derecesine sahip,Polimer, plastik, fleksıbıl filmler vb. konularda bilgi sahibi ya da en az 1-2 yıl deneyimli,Arge alanında kendisini geliştirmek isteyen , projelerde aktif olarak görev alacak,Çok iyi derecede yazılı -sözlü ingilizce bilen , Araştırmacı, öğrenmeye istekli , ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneği olan ,analiz ve sentez yapabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Teknik Destek Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Müşteri Teknik Destek MühendisiKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Kimya Mühendisliği Bölümü'nden mezun,Üretim işletmelerinde Kalite, Üretim veya Ar-Ge alanında en az 2 yıl deneyimli,Çok iyi seviyede İngilizce konuşma ve yazışma becerisine sahip,İletişimi güçlü, ürün ve proses bilgisi olan, süreçlere hakim,Problem çözme ve raporlama becerisi gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek,Müşteri Teknik Destek Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Artpro Bilen Grafiker İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Artpro Bilen GrafikerKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılından bu yana plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde bulunan tüm baskı sistemlerini fonksiyonel olarak kontrol altında tutacak, baskılı tüm ürünlerin baskı öncesi hazırlıklarını yapacak ekip arkadaşı arıyoruz.Üniversite veya Önlisans (Matbaa tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu,ARTPRO,  Adobe Photoshop,  Adobe Illustrator, FreeHand  programlarını çok iyi derecede kullanan,Mac Operatörlüğü düzeyinde Macintosh kullanan,  Flexo ya da Tifdruk renk ayrımı konusunda ve baskı öncesi proseslerde tecrübeli, Ambalaj sektöründe deneyimi olan,  İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Grafiker arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Üretim MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı. KOROZO, ürün çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır. 2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerine sahiptir. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır. 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olup daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Büyümekte olan kadromuz için;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrikaların üretim bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip Üretim alanında kariyer hedefi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden "Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Çalışanı Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Üretim ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;Endüstri meslek lisesi, teknik lise veya meslek yüksekokulu mezunu Üretimde, makine başında görev alacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, Çalışmaya istekli ve aktif, Üretim Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Çalışanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Üretim ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Esenyurt Kıraç'ta bulunan fabrikası için;Endüstri meslek lisesi, teknik lise, genel lise veya meslek yüksekokulu mezunuÜretimde, makine başında görev alacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,Çalışmaya istekli ve aktif, Üretim Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambalaj Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj Satınalma UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;* Üniversitelerin işletme,iktisat veya müdendislik bölümlerinden mezun,* Ambalaj satınalmasında (kutu, koli, ambalaj )  en az 3-4 yıl tecrübeli,* İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,* Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP tecrübeli,* Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünen,* Sorumluluk bilinci yüksek,* Araştırmacı, inovatif, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,* İletişim yetkinliği yüksek, pazarlık ve ikna kabiliyeti gelişmiş,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Forklift OperatörüKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Esenyurt Kıraç'ta bulunan fabrikası için;En az ortaokul veya lise mezunu, Forklift ehliyeti olan ve forklift kullanımı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan,Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,Çalışmaya istekli ve aktif, Forklift Operatörleri arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Forklift OperatörüKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;En az ortaokul veya lise mezunu, Forklift ehliyeti olan ve forklift kullanımı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan,Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, Çalışmaya istekli ve aktif, Forklift Operatörleri arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen makine, motor, torna tesviye, veya metal bölümü mezunu)Mekanik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,"Mekanik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik / Elektrik Bakım Teknisyenleri - Çorlu Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Mekanik / Elektrik Bakım Teknisyenleri - ÇorluKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Çorlu Avrupa Serbest Bölge'de kurulu fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mekanik Bakım veya Elektrik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, "Mekanik Bakım Teknisyeni ve Elektrik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Kırklareli, Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Kalite Kontrol ElemanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;En az Lise (tercihen Endüstri Meslek Lisesi) veya MYO Kimya bölümü mezunu, Kalite kontrol alanında en az 2 yıl deneyim sahibi (tercihen Ambalaj sektöründe),MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, 'Kalite Kontrol Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Bilgi Sistemleri Müdürlüğü'ne bağlı organizasyonumuz için Bilgi Teknolojileri Uzmanı arıyoruz! Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 4 yıl sektör deneyimi olan, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Linux Server, MS Server, Vmware Yönetimi konularında bilgi sahibi ve pratik uygulamalarda bulunmuş,Network yönetimi ve konfigürasyonu bilgisine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çorlu ASB Elektrik / Elektronik Bakım Mühendisi Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Çorlu ASB Elektrik / Elektronik Bakım MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun Endüstriyel otomasyon alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açıkÇorlu, Ergene, Çerkezköy veya Lüleburgaz bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi - İzmir İzmir KOROZO AMBALAJ
İnsan Kaynakları Şefi - İzmirKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz.İzmir Fabrikamız için aşağıdaki niteliklerde 'İnsan Kaynakları Şefi" arıyoruz.Üniversitelerin çalışma ekonomisi, işletme, iktisat, kamu yönetimi, işletme mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,Tahakkuk ve Özlük Yönetimi, İnsan Kaynakları uygulamaları (Seçme Yerleştirme, Norm Kadro Takibi,  Ücret Yönetimi, Eğitim , İdari İşler) konularında en az 8 yıl tecrübeli,4857 Sayılı İş Kanunu, 5510 SGK Kanunu ve çalışma mevzuatına ilişkin yönetmeliklere hakim,Tercihen daha önce üretim sektörü tecrübesine sahip  İyi derecede İngilizce bilen,  SAP HR modülünü kullanabilen  Analitik düşünce yapısına sahip, Planlı, dikkatli, sorumluluk sahibi, takipçi ve inisiyatif alabilecek, Etkin İletişim ve Yöneticilik becerileri olan, İzmir'de  ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Kontrol UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Şirketimizin Bütçe Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı çalışacak;Tercihen üniversitelerin İİBF ve mühendislik bölümlerinden mezun, Üretim firması tecrübesi olan, Maliyet analizleri oluşturmak ve raporlamak konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi,Literatür takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, çok iyi derecede excel bilgisine sahip, Tercihen SAP CO ve FI modülleri bilgisi olan, Detaylara dikkat eden, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda  ikamet eden / edebilecek, Bütçe ve Kontrol Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi - Çorlu Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
İşyeri Hemşiresi - ÇorluKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için; Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Ön Lisan / Lisans derecesinde Hemşirelik bölümü mezunu veya Bakanlıkça belgelendirilmiş hemşire, sağlık memuru veya acil tıp teknisyeni diplomasına sahip,Sağlık sektöründe, tercihen İşyeri Hemşireliği’nde en az 2 yıl deneyimli, Acil müdahale ve operasyonel hususlarda tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, Hasta güvenliğini ve memnuniyetini önemseyen, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Planlama ve raporlama becerileri bulunan, MS Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen, Çorlu, Ergene, Çerkezköy veya Lüleburgaz bölgesinde ikamet eden, İşyeri Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik / Elektrik Teknisyenleri İzmir KOROZO AMBALAJ
Mekanik / Elektrik TeknisyenleriKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için İzmir fabrikasındaTeknik Bakım Müdürlüğüekibinde görevlendirilmek üzere,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
İç Denetim UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Şirketimizin İç Denetim Müdürlüğü'ne  bağlı çalışacak;Üniversitelerin İşletme, İktisat, İİBF ve mühendislik bölümlerinden mezun,  Üretim ve sanayi firmalarında denetim tecrübesi olan Finansal ve operasyonel denetim konusunda en az 5 yıl tecrübeli  Uluslararası iç denetim standartları ve mesleki uygulamalarına hakim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan MS Office programlarına hakim, çok iyi derecede excel bilgisine sahip Tercihen SAP bilgisi olan, Sözlü, yazılı iletişim ve raporlama becerileri güçlü, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden / edebilecek İç Denetim Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi-Çorlu Tekirdağ Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Planlama Mühendisi-ÇorluKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Çorlu ASB'deki yeni tesisimiz için aşağıdaki özelliklerde;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun,Planlama alanında en az 2 yıl deneyimli, tercihen üretim firmalarında,  İletişim kabiliyeti güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Planlama, koordine etme, ilişki yönetimi, iş disiplini, stres yönetimi ve raporlama yeteneklerine sahip,Analitik düşünen, gelişime açık, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen ileri seviyede Excel bilgisi olan,ERP programlarında bilgili ve tecrübeli, tercihen SAP kullanmış, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu yakınlarında ikamet eden,  "Üretim Planlama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı