Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.korozo.com

KOROZO A.Ş.

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Planlı yatırımlarıyla  yıldan yıla çok hızlı bir büyüme ile ambalaj sektöründe ilkleri gerçekleştirdi.

 

KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 125.000 m2 kapalı alana sahip 7 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 60.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesisine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1400 personeli bulunmaktadır.

 

35 yıllık deneyimi, plan, proje ve üretimde yüksek kaliteyi hedefleyen, ileri teknolojiyi kullanan, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırarak yenilikler üreten ve tüketici ihtiyaçlarını en üst seviyede gözeten KOROZO, Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi ve lider markası olmanın yanı sıra 200’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği ihracatla bir  “dünya markası”dır.

 

Dünya piyasasına geniş ürün yelpazesi ile çeşitli ürünler sunabilen, farklı beklenti ve standartları olan ülkelere ihracat yaparak, ilgili kuruluşlardan kalite belgeleri alan KOROZO,

toplam üretiminin % 65’ini ihraç etmektedir.

 

KOROZO, Türkiye’nin ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti “KOROPLAST”ın yaratıcısıdır.

KOROZO,  ISO 9001:2000 , HACCP, BRC ve TSE kalite belgelerine sahiptir.

KOROZO, İstanbul Sanayi Odası verilerine göre, İlk 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasına göre  2009 yılında  178. ihracatta ise, ilk 100 Sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

KOROZO, Capital Dergisinin bu yıl 5’incisini düzenlediği  “Türkiye’nin En Değerli Markaları" araştırmasında bu yıl da ambalaj sektörünün en değerli markası seçilmiştir.

Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun,Yeni mezun veya tercihen 1-2 yıl üretim planlama alanında deneyimli, İletişim kabiliyeti güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Planlama, koordine etme, ilişki yönetimi, iş disiplini, stres yönetimi ve raporlama yeteneklerine sahip,Analitik düşünen, gelişime açık, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen ileri seviyede Excel bilgisi olan,ERP programlarında bilgili ve tecrübeli, tercihen SAP kullanmış, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Avrupa Yakası’nda ikamet eden,  "Üretim Planlama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Tekstil satınalmasında (Hijyen komponentleri ve yardımcı malzemeleri ) satınalmasında en az 2-3 yıl tecrübeli,* İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,* Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP tecrübeli,* Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünen,* Sorumluluk bilinci yüksek,* Araştırmacı, inovatif, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,* İletişim yetkinliği yüksek, pazarlık ve ikna kabiliyeti gelişmiş,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma Uzman YardımcısıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Şirketimizin Üretim Satınalma birimi bünyesinde görevlendirmek üzere Satınalma Uzman Yardımcısı arıyoruz.* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Yeni mezun ya da en az 1 yıl tecrübeli,* Satınalma alanında kariyer hedefleyen,* Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,* Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünen,* Araştırmacı, inovatif, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,* İletişim yetkinliği yüksek, pazarlık ve ikna kabiliyeti olan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Çalışanı Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Üretim ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;Endüstri meslek lisesi, teknik lise veya meslek yüksekokulu mezunu Üretimde, makine başında görev alacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, Çalışmaya istekli ve aktif, Üretim Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Çalışanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Üretim ÇalışanıKOROZO AMBALAJ
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Esenyurt Kıraç'ta bulunan fabrikası için;Endüstri meslek lisesi, teknik lise, genel lise veya meslek yüksekokulu mezunuÜretimde, makine başında görev alacak, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,Çalışmaya istekli ve aktif, Üretim Çalışanları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Üretim MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı. KOROZO, ürün çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır. 2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerine sahiptir. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır. 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olup daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Büyümekte olan kadromuz için;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrikaların üretim bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip Üretim alanında kariyer hedefi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden "Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vasıflı - Vasıfsız Elemanlar - Çorlu Fabrika Tekirdağ Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Vasıflı - Vasıfsız Elemanlar - Çorlu FabrikaKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzun Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikası için;Üretimde, makine başında görev alacak, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışmaya istekli ve aktif, Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz.Tüm sosyal haklarımız mevcuttur (İkramiye, Yemek, Servis).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çorlu ASB Teknik Bakım Mühendisi-Makine Mühendisi Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Çorlu ASB Teknik Bakım Mühendisi-Makine MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Üretim sektöründe makine bakım ve onarım konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi,Askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açıkÇorlu, Ergene, Çerkezköy bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Gazaltı ve Elektrot KaynakçısıKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;En az Lise, tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu Gazaltı ve Elektrot Kaynağı konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Fabrika disiplininde çalışabilecek, sorumluluk sahibi, Kaynakçı sertifikası veya kalfalık/ustalık belgesi bulunan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,"Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı-Çorlu Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı-ÇorluKOROZO AMBALAJ
GENEL NİTELİKLERKOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için; 'İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin tercihen Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,(ya da çevre görevlisi belgesine sahip Makina  ya da Kimya Mühendisliği bölümünden mezun kişiler)İş Güvenliği ve Çevre alanında minimum 3 senelik deneyim sahibi, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık sertifikasına sahip, Yangın eğitici belgesine sahip, ISO 14001 ve OHSAS 18001 konularında tecrübeli , Tercihen üretim sektörü tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çorlu Bölgesi'nde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Takip Memuru / Kurye- Çorlu Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Dış Takip Memuru / Kurye- ÇorluKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, dünyadaki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık. 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisler de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikamız için;En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Kurumsal firmalarda şirket şoförlüğü veya benzeri pozisyonlarda en az 5 yıl deneyim sahibi,Tekirdağ bölgesi için çok iyi derecede ulaşım bilgisine sahip,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen, Temsil becerisi yüksek, iletişimi kuvvetli,  Dış görünüşüne özen gösteren, Ehliyeti olan ve aktif sürücü, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Çorlu, Çerkezköy veya Lüleburgaz’da ikamet eden, "Dış Takip Memuru / Kurye" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen makine, motor, torna tesviye, veya metal bölümü mezunu)Mekanik Bakım konusunda üretim tesislerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Halkalı, Bağcılar lokasyanlarında) ikamet eden,"Mekanik Bakım Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'şi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Bilgi Sistemleri Müdürlüğü'ne bağlı organizasyonumuz için Bilgi Teknolojileri Uzmanı arıyoruz! Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 4 yıl sektör deneyimi olan,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Linux Server, MS Server, Vmware Yönetimi konularında bilgi sahibi ve pratik uygulamalarda bulunmuş,Network yönetimi ve konfigürasyonu bilgisine sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık,Tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çorlu ASB Elektrik / Elektronik Bakım Mühendisi Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
Çorlu ASB Elektrik / Elektronik Bakım MühendisiKOROZO AMBALAJ
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 166.800 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Korozo Ambalaj Çorlu Serbest Bölge'de faaliyet gösteren fabrikamız için;Üniversitelerin Elektrik/Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun Endüstriyel otomasyon alanında en az 3 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın , insan ilişkileri güçlü ve kendini iyi ifade edebilen ,sorumluluk sahibi ve gelişime açıkÇorlu, Ergene, Çerkezköy bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ-Çorlu Tekirdağ Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİ-ÇorluKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı.KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır.2009 yılı itibariyle,, Korozo İzmir,  Koroplast,  Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul, Tekirdağ ve İzmir'de, toplam 210.000 m2  kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermektedir.Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunmaktadır.KOROZO,  44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahiptir. Daima yüksek kaliteyi hedefler, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırır, yenilikleri müşterilerine sunar. Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri  olan KOROZO, 70'i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Çorlu Fabrikamızda görev alacak Üretim Mühendisleri arıyoruz.Mühendislik fakültelerinin Makine, Kimya, endüstri bölümlerinden mezun,  Tercihen fabrikaların üretim/kalite bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip, Plastik ambalaj sektöründe Üretim alanında kariyer hedefi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Çorlu lokasyonunda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi - Çorlu Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
İnsan Kaynakları Şefi - ÇorluKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Yeni açılacak Çorlu fabrikamız için aşağıdaki niteliklerde 'İnsan Kaynakları Şefi" arıyoruz.Üniversitelerin çalışma ekonomisi, işletme, iktisat, kamu yönetimi, işletme mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,Tahakkuk ve Özlük Yönetimi, İnsan Kaynakları uygulamaları ( Seçme Yerleştirme, Norm Kadro Takibi,  Ücret Yönetimi, Eğitim ) konularında en az 5 yıl tecrübeli,4857 Sayılı İş Kanunu, 5510 SGK Kanunu ve çalışma mevzuatına ilişkin yönetmeliklere hakim,Tercihen Serbest Bölge mevzuatı konusunda bilgi sahibi ,  Tercihen daha önce üretim sektörü tecrübesine sahip  İyi derecede İngilizce bilen,  SAP HR modülünü kullanabilen  Analitik düşünce yapısına sahip, Planlı, dikkatli, sorumluluk sahibi, takipçi ve inisiyatif alabilecek, Etkin İletişim ve Yöneticilik becerileri olan, Çorlu bölgesinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP PP Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
SAP PP Uzmanı / Uzman YardımcısıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 9 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 105.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 44 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;Bilgi Sistemleri Müdürüne bağlı çalışacak , SAP PP Uzmanı/Uzman Yardımcısı arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP PP modülü ile ilgili bilgi sahibi veya bu konuda yetiştirilebilecek,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
GrafikerKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Matbaa Tasarım Müdürlüğü bünyesinde Yetiştirilmek Üzere "Grafiker" ekip arkadaşı arıyoruz.Üniversite veya Ön Lisans (Matbaa tasarım, grafikerlik bölümleri) mezunu, Adobe Photoshop,  Adobe Illustrator, FreeHand  programlarını çok iyi derecede kullanan,Renk ayrımı konusunda bilgisi olan,  İngilizce bilgisi olan,  Grafik tasarım konusunda kariyer hedefleyen, İletişime açık, yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı