Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.korozo.com

KOROZO A.Ş.

KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Planlı yatırımlarıyla  yıldan yıla çok hızlı bir büyüme ile ambalaj sektöründe ilkleri gerçekleştirdi.

 

KOROZO, İstanbul ve İzmir’de, toplam 125.000 m2 kapalı alana sahip 7 fabrikada faaliyet göstermektedir. Yıllık 60.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa’nın en büyük tesisine sahiptir. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye’deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1400 personeli bulunmaktadır.

 

35 yıllık deneyimi, plan, proje ve üretimde yüksek kaliteyi hedefleyen, ileri teknolojiyi kullanan, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırarak yenilikler üreten ve tüketici ihtiyaçlarını en üst seviyede gözeten KOROZO, Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi ve lider markası olmanın yanı sıra 200’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği ihracatla bir  “dünya markası”dır.

 

Dünya piyasasına geniş ürün yelpazesi ile çeşitli ürünler sunabilen, farklı beklenti ve standartları olan ülkelere ihracat yaparak, ilgili kuruluşlardan kalite belgeleri alan KOROZO,

toplam üretiminin % 65’ini ihraç etmektedir.

 

KOROZO, Türkiye’nin ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti “KOROPLAST”ın yaratıcısıdır.

KOROZO,  ISO 9001:2000 , HACCP, BRC ve TSE kalite belgelerine sahiptir.

KOROZO, İstanbul Sanayi Odası verilerine göre, İlk 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasına göre  2009 yılında  178. ihracatta ise, ilk 100 Sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

KOROZO, Capital Dergisinin bu yıl 5’incisini düzenlediği  “Türkiye’nin En Değerli Markaları" araştırmasında bu yıl da ambalaj sektörünün en değerli markası seçilmiştir.

Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
İnsan Kaynakları UzmanıKOROZO AMBALAJ
 Korozo 1973 yılından beri plastik ambalaj sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticileri arasında yer almaktadır. İstanbul ve İzmir'de, toplam 160.000 m2  kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet gösteren, yıllık 80.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahip olan ve İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunan şirketimiz bünyesinde;   Üniversite mezunu, İnsan Kaynaklarının seçme yerleştirme sürecinde en az 3 yıl deneyim kazanmış, Yetkinlik bazlı mülakat ve değerlendirme merkezi uygulamalarında deneyim sahibi, Tercihen danışman firma tecrübeli Mavi Yaka işe alım uygulamaları hakkında bilgili Çok İyi derecede Ingilizce dil bilgisine sahip , Etik denetimlerde aktif İngilizce kullanabilecek İleri düzey Excel ve Power Point uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen; takım çalışmasına yatkın; diksiyonu düzgün, prezantabl, disiplinli, dikkatli,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  İnsan Kaynakları Şefi'ne bağlı olarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde;* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Kimyasal satınalmasında (tercihen boya, mürekkep,tutkal ,solvent alımında)satınalmasında en az 2-3 yıl tecrübeli,* Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,* Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP tecrübeli,* Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünen,* Araştırmacı, inovatif, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,* İletişim yetkinliği yüksek, pazarlık ve ikna kabiliyeti gelişmiş,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Muhasebe Müdür YardımcısıKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Büyümekte olan kadromuz için aşağıdaki özelliklerde; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özellikle üretim sektöründe, benzer pozisyonda en az 10 yıl deneyimli, SMMM belgesine sahip, SAP programını kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, IFRS raporlama ve KDV iadeleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Muhasebe raporlama süreçlerine hakim, İletişimi yüksek, takipçi ve detaylara önem veren, Lider yönetici vasıflarına sahip, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek."Muhasebe Müdür Yardımcısı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
SAP ABAP Yazılım UzmanıKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Matematik veya İstatistik bölümlerinden mezun, SAP Abap Programlama Dili hakkında en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Araştırmacı,proaktif ve  çözüm odaklı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış ,ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Flexible Grup Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Flexible Grup Ürün YöneticisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, Toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için ; Üniversite mezunu, tercihen mühendislik ya da işletme bölümlerinden mezun, Tercihen ambalaj sektöründe en az 2-3 yıl deneyimli ,  Satış alanındaki başarılı kariyerini, sektör liderinde devam ettirmek isteyen, İletişim kabiliyeti yüksek , prezantasyonu başarılı, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş,  Takım ruhuna sahip, ekip çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilecek , İyi derecede yazılı-sözlü İngilizce bilen , Analitik becerileri gelişmiş, raporlama, veri analizleri konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Avrupa Yakasında ikamet eden.Flexible Grup Ürün Yöneticisi adaylar arıyoruz .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Destek Sorumlusu-İngilizce İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış Destek Sorumlusu-İngilizceKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 98.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 43 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için ;  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, tercihen üretim firmalarında, Çok iyi düzeyde İngilizce yazışma ve konuşma becerisine sahip, Takip ve analiz yeteneğini kuvvetli, Özellikle yazılı iletişimi güçlü, Ms Office programlarını kullabilen, tercihen SAP bilgisi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Şefi Tekirdağ KOROZO AMBALAJ
İnsan Kaynakları ve İdari İşler ŞefiKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz. Yeni açılacak Çorlu fabrikamız için aşağıdaki niteliklerde 'İnsan Kaynakları ve İdari İşler Şefi' arıyoruz; Üniversitelerin çalışma ekonomisi, işletme, iktisat, kamu yönetimi, işletme mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Tahakkuk ve Özlük Yönetimi, İnsan Kaynakları uygulamaları ( seçme yerleştirme, ücret yönetimi) konularında en az 5 yıl tecrübeli, 4857 Sayılı İş Kanunu, 5510 SGK Kanunu ve çalışma mevzuatına ilişkin yönetmeliklere hakim, Tercihen Serbest Bölge'de deneyimi olan ve Serbest Bölge mevzuatına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, Planlı, dikkatli, sorumluluk sahibi, takipçi ve inisiyatif alabilecek, Etkin İletişim ve Yöneticilik becerileri olan, Çorlu bölgesinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;   Mühendislik fakültelerinin Makine, Kimya, Endüstri bölümlerinden mezun Tercihen fabrikaların üretim bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip Üretim alanında kariyer hedefi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet edenÜretim Mühendisleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Destek Sorumlusu (Rusça) İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
İhracat Satış Destek Sorumlusu (Rusça)KOROZO AMBALAJ
Korozo 1973 yılından beri plastik ambalaj sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı  ambalaj üreticileri arasında yer almaktadır. İstanbul ve İzmir'de, toplam 160.000 m2  kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet gösteren, yıllık 80.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahip olan ve İngiltere Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personeli bulunan şirketimiz bünyesinde;  Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Çok iyi düzeyde Rusça bilgisine sahip, Takip ve analiz yeteneğini kuvvetli, Özellikle yazılı iletişimi güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış."İhracat Satış Destek Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyenleri İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
Elektrik ve Mekanik Bakım TeknisyenleriKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlamış olan kurumsal ve sektörünün lideri firmamızın İstanbul fabrikalarındaki Teknik Bakım ekibinde görevlendirilmek üzere,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Mühendisi İstanbul(Avr.) Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE MühendisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.600 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için ; 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İzmir KOROZO AMBALAJ
Elektrik TeknisyeniKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlamış olan kurumsal ve sektörünün lideri firmamızın İzmir fabrikalarındaki Teknik Bakım ekibinde görevlendirilmek üzere,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi - Almanca İstanbul(Avr.) KOROZO AMBALAJ
İhracat Satış Temsilcisi - AlmancaKOROZO AMBALAJ
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için ;  Benzer pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Müşteri portföyü yönetmiş olan, Almanca ve/veya İngilizce dillerini aktif olarak kullanabilen, Ofis programlarına iyi derecede hakim, Temsil ve iletişim becerileri yüksek, Stresli çalışma ortamında çalışabilecek, İhracat satış alanında kariyer hedefleyen,"İhracat Satış Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Üretim Mühendisi İzmir Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Vardiya Üretim MühendisiKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için;   Mühendislik fakültelerinin Makine, Kimya, Endüstri bölümlerinden mezun Tercihen fabrikaların üretim bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip Vardiya Mühendisi olarak çalışabilecek Üretim alanında kariyer hedefi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış İzmir'de ikamet edenVardiya Üretim Mühendisleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Extruder / Matbaa / Kesme Operatörleri İzmir Korozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Extruder / Matbaa / Kesme OperatörleriKorozo Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektöründe lider firmamızın İzmir Fabrikalarında istihdam edilmek üzere;* En az lise, tercihen MYO / Meslek Liseleri mezunu,* Plastik ambalaj üretimde, extruder, matbaa, kesme alanlarında deneyimli,* Vardiyalı sistemde çalışabilecek,* Çalışmaya istekli, kavrama yeteneği güçlü,* Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,* Askerlik görevini yerine getirmiş,* Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Bornova ve Buca civarlarında ikamet eden,Operatörler istihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı