Küçüker Tekstil 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


Temeli 1930 senesinde 1 adet el tezgâhı ile Babadağ’da oluşturulan (Hacı Mehmet Küçüker); 1945 senesinde 2 adet el tezgâhı, 1954 senesinde ilk mekanik tezgâhını kurarak üretimini geliştirdi. Denizli’ye taşınarak; oğulları Besalet ve M. Sait Küçüker’in de çalışmalarına katılmasıyla birlikte daha da güçlenen ve büyüyen aile şirketi, 1963 senesinde Denizli’de ilk haşıl makinesini kurarak dokumacılığın gelişmesinde öncelik etti.

1967 senesinde kendi çabaları ile Türkiye’de ilk olarak Bobin Boya Makinesini imal ederek sanayileşme çalışmalarına hız verdi. Önce Kolektif Şirket daha sonrada 1976 senesinde A.Ş. Kuruluşları ile çalışma hayatını sürdürdü.1989 senesinde ise şu anda çalışmalarına ve üretimlerine devam ettiği modern yeni fabrikasına taşındı. Bu arada bünyesindeki tek tekstil, dokuma, terbiye, boya ve baskı makinelerini yenileyerek Balkanlar’da makine parkı en modern tesisler arasına girdi. İkinci jenerasyon yanında üçüncü jenerasyonun da işin başına gelmesiyle birlikte pratik ve teorik bilgileri birleştirerek şirket yeni yatırımlara ve pazarlara hızla açılmaktadır.

60.000 m² açık alan üzerine 52.000 m² si kapalı alanda yerleşik tekstil fabrikası, modern arıtma tesisi, son sistem makine parkı ve teknolojileri yönünden Balkanlar’da ve Avrupa’da ön sıralarda gösterilmektedir.

2003 yılında Türkiye’nin 500 firma sıralamasında; Üretimde 353.sırada yer almaktadır. Tüm şirketlerinde istihdam ettiği 982 kişi onlara gurur ve güç vermektedir. Tamamen entegre olan firmamız; iplikten başlayıp haşıl, dokuma, boya, terbiye, bobin, baskı, konfeksiyon imalat ve ihracat olarak ürünlerini gerçekleştirmektedir. Ürün kalemleri, her türlü armürlü, jakarlı ve kadife Havlular, Bornozlar, Sabahlık, Gecelik, Pijamalar, Şortlar, Fitted Çarşaflar, Nevresimler olarak geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yurt dışında ve içinde özel olarak desinatörlerimizin hazırladığı desenler modern baskı tesisimizde (16 renk x 180 cm) ve (12 renk x 240 cm ) ebatlarında Reaktif ve Pigment Baskı olarak uygulanabilmektedir.

Şirketimiz Almanya’da, Romanya’da, İngiltere’de ve Çin’de temsilcilileri, Serbest Bölgede Şirketleri ve de yeni kendi kuruluşu olan İHRACAT ve İTHALAT şirketleri mevcuttur. Ürünlerimizin %70’i dış piyasa  % 30 u iç piyasa Avrupa ülkelerine; IKEA,DORIS MEYER ,DISNEY, ERWIN MULLER,DESIGUAL markalara ihraç edilmektedir.

Firmamız BSCI, TSE, ISO, OEKOTEKS, IWAY gibi belgeleri bulundurmaktadır.”Kalite sistemi ve süreçlerini iyileştirilmesini hedefleyen, toplumsal ve çevresel sorumluluklarını yerine getiren üretim ve yönetim anlayışı içinde çalışmalarımıza gurur ve inançla devam etmektedir.”

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil Boya ve Kimyasalları,Ev Tekstili,Tekstil,Kumaş & İplik,Tekstil Boya ve Kimyasalları

Firma web sitesi: www.kucuker.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim Yardımı
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Küçüker Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maden Mühendisi Muğla Küçüker Tekstil
Maden MühendisiKüçüker Tekstil
Küçüker Tekstil Maden İşletmemizde istihdam edilmek üzere YER ALTI KÖMÜR  İŞLETMESİNDE''MADEN MÜHENDİSİ & JEOLOJİ MÜHENDİSİ"aranmaktadır. Üniversitelerin Maden / Jeoloji mühendisliği bölümlerinden mezun, Madencilik mevzuatına ve uygulamalarına hakim olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Bay-Bayan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Raporlama becerisi yüksek, analitik düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip çözüm odaklı ,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Muğla'da ikamet eden ve edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansman Müdürü Denizli Küçüker Tekstil
Finansman MüdürüKüçüker Tekstil
Tekstil sektöründe söz sahibi olan hızla ve sürekli büyüyen kurumsal müşterisiyle öncü olan firmamıza,Finansman biriminde görevlendirilmek üzere  ''Finansman Müdürü  ''aranmaktadır.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya Finans ile ilgili bölümlerinden mezun, Alanında  iş deneyimine sahip,finansman müdürü olarak görev almış, Yönetsel ve Organizasyon becerileri gelişmiş, Ekip Yönetimi konusunda tecrübeye sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İhtiyaçları analiz ederek alternatif çözümler üretebilen,  İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı,                    Planlama ve analitik düşünme becerileri üst seviyede, temsil yetkinliklerine sahip,                  Analiz ve raporlama konusunda yetenekli,İş takibi ve sonuç alma becerileri gelişmiş, sorumluluk bilinci yüksek,Banka ilişkilerini yönetebilecek iletişim becerileri gelişmiş,Sistemli, düzenli, prensipli çalışan ve sorumluluk sahibi,Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetim konularında yetenekliFinansal tabloların hazırlanması ve yorumlanmasında tecrübeli,Finansal planlama, bütçe, nakit akışı, kredi, banka ödemeleri gibi konularda tecrübeli,Gizlilik kurallarına riayet edenAskerlik hizmetini tamamlamış ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Denizli Küçüker Tekstil
Müşteri TemsilcisiKüçüker Tekstil
Tekstil sektöründe söz sahibi olan hızla ve sürekli büyüyen kurumsal müşterisiyle öncü olan firmamıza,Dış Pazarlama biriminde görevlendirilmek üzere  ''Müşteri Temsilcisi  ve Planlama Elemanı ''aranmaktadır.Temel Nitelikler;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tecrübeli veya tecrübesiz , Bayan, Tercihen İngilizce bilen, Ms Office (Word,Excel) programlarını etkin kullanabilen,Problem çözebilme ve alternatif çözümler geliştirebilme yeteneğine sahip,Diksiyonu düzgün,prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Denizli’de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı