Küçüker Tekstil 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


Temeli 1930 senesinde 1 adet el tezgâhı ile Babadağ’da oluşturulan (Hacı Mehmet Küçüker); 1945 senesinde 2 adet el tezgâhı, 1954 senesinde ilk mekanik tezgâhını kurarak üretimini geliştirdi. Denizli’ye taşınarak; oğulları Besalet ve M. Sait Küçüker’in de çalışmalarına katılmasıyla birlikte daha da güçlenen ve büyüyen aile şirketi, 1963 senesinde Denizli’de ilk haşıl makinesini kurarak dokumacılığın gelişmesinde öncelik etti.

1967 senesinde kendi çabaları ile Türkiye’de ilk olarak Bobin Boya Makinesini imal ederek sanayileşme çalışmalarına hız verdi. Önce Kolektif Şirket daha sonrada 1976 senesinde A.Ş. Kuruluşları ile çalışma hayatını sürdürdü.1989 senesinde ise şu anda çalışmalarına ve üretimlerine devam ettiği modern yeni fabrikasına taşındı. Bu arada bünyesindeki tek tekstil, dokuma, terbiye, boya ve baskı makinelerini yenileyerek Balkanlar’da makine parkı en modern tesisler arasına girdi. İkinci jenerasyon yanında üçüncü jenerasyonun da işin başına gelmesiyle birlikte pratik ve teorik bilgileri birleştirerek şirket yeni yatırımlara ve pazarlara hızla açılmaktadır.

60.000 m² açık alan üzerine 52.000 m² si kapalı alanda yerleşik tekstil fabrikası, modern arıtma tesisi, son sistem makine parkı ve teknolojileri yönünden Balkanlar’da ve Avrupa’da ön sıralarda gösterilmektedir.

2003 yılında Türkiye’nin 500 firma sıralamasında; Üretimde 353.sırada yer almaktadır. Tüm şirketlerinde istihdam ettiği 982 kişi onlara gurur ve güç vermektedir. Tamamen entegre olan firmamız; iplikten başlayıp haşıl, dokuma, boya, terbiye, bobin, baskı, konfeksiyon imalat ve ihracat olarak ürünlerini gerçekleştirmektedir. Ürün kalemleri, her türlü armürlü, jakarlı ve kadife Havlular, Bornozlar, Sabahlık, Gecelik, Pijamalar, Şortlar, Fitted Çarşaflar, Nevresimler olarak geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yurt dışında ve içinde özel olarak desinatörlerimizin hazırladığı desenler modern baskı tesisimizde (16 renk x 180 cm) ve (12 renk x 240 cm ) ebatlarında Reaktif ve Pigment Baskı olarak uygulanabilmektedir.

Şirketimiz Almanya’da, Romanya’da, İngiltere’de ve Çin’de temsilcilileri, Serbest Bölgede Şirketleri ve de yeni kendi kuruluşu olan İHRACAT ve İTHALAT şirketleri mevcuttur. Ürünlerimizin %70’i dış piyasa  % 30 u iç piyasa Avrupa ülkelerine; IKEA,DORIS MEYER ,DISNEY, ERWIN MULLER,DESIGUAL markalara ihraç edilmektedir.

Firmamız BSCI, TSE, ISO, OEKOTEKS, IWAY gibi belgeleri bulundurmaktadır.”Kalite sistemi ve süreçlerini iyileştirilmesini hedefleyen, toplumsal ve çevresel sorumluluklarını yerine getiren üretim ve yönetim anlayışı içinde çalışmalarımıza gurur ve inançla devam etmektedir.”

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil Boya ve Kimyasalları,Ev Tekstili,Tekstil,Kumaş & İplik,Tekstil Boya ve Kimyasalları

Firma web sitesi: www.kucuker.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim Yardımı
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Küçüker Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Desen Elemanı Denizli Küçüker Tekstil
Desen ElemanıKüçüker Tekstil
GENEL NİTELİKLERFirmamızda çaışmak üzere tecrübeli ve ya tecrübesiz ''DESEN ELEMANLARI''arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler;*Üniversitelerin Grafik Tasarım veya Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu,* Photoshop programını bilen ve etkin kullanabilen,* Desen ve renk ayrımı tecrübesine sahip,* 20-35 yaşları arasında,* Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Denizli Küçüker Tekstil
Genel BaşvuruKüçüker Tekstil
Şirketimizde çeşitli bölümlerde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere  personel alımı için başvurularınız değerlendirilmeye alınacaktır. Küçüker Tekstil ilk önceliği müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamak olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamız üretim kalitesiyle dünya modasına yön veren markaların tercih ettiği üretici olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Sizde   Küçüker Tekstil ailesine katılmak istiyorsanız ve ilgilerinize yönelik yayınlanmış bir ilanımız yok ise  çalışmak istediğiniz bölüm / alan / pozisyon belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz.Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklanacak olup uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı