KÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1975


 

KÜÇÜK PAZARLI HAVACILIK

Küçükpazarlı was founded in 1975 as a mould and die making company, by two brothers. The business took progress and in 1987 Küçükpazarlı moved to its own building in Ostim, Ankara. The company was well known with its precise and reliable products. With the time, the company started to process sheet-metals with its own made dies.

 

After a couple of years Küçükpazarlı separated its pressing division, to its new factory building located  in industrial area, in Sincan, in 1994.

 

In 1998 the Ostim workshop started to produce some detail parts for the defense and aerospace industry, with its new CNC machines. With the experience of a die and mould maker, Küçükpazarlı became a preferred company in precision machining of different types of materials, soon.

 

Küçükpazarlı built a new factory in the industrial area, in 2005, for its new division processing sheet-metals and machining precision parts for the aerospace, defense and micro electronics industries. The new facility has readily 4,500 m2 (48,000 square feet) of production place, and is furnished by high technology equipment to fulfill its customer's needs. Today, Küçükpazarlı is delivering 250 different parts with a total amount more than 50.000 parts per year for different projects.

 

The company has the experience to machine aluminum alloys, titanium, stainless steels and super-nickel alloys precisely. Küçükpazarlı is certified to ISO 9001 and awarded by its customers as a golden supplier, each year.

 

Recently, Küçükpazarlı works very hard on developing its quality system. Federal Aviation Administration (FAA) a well known US Foundation in Aerospace Industry, audited our company and we became the second approved aerospace product manufacturer in Turkey.

 

Vision:

 

To be in the first three leading aerospace company participating in the biggest projects in Turkey

 

Mission:

 

With determined vigorous employees, uniting Quality, Information Technology, Productivity and Flexibility aspects with Structure of Company's System to satisfy the customer requirements exactly.


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Savunma Sanayi,Havacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 14.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Servislerimiz belirlemiş olduğumuz güzergahlar dahilinde hizmet vermektedir. Keçiören,Etlik, İstanbul Yolu, Demetevler, Yenimahalle, Batıkent, Eryaman,Sincan, Fatih, Etimesgut bölgelerine servislerimiz mevcuttur.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


KÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ERP Uzmanı Ankara KÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
ERP UzmanıKÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
Havacılık ve Savunma Sanayinde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde  görevlendirilmek üzere  ERP UZMANI istihdam edilecektir.        Üniversite Mezunu, tercihen üniversitelerin Endüstri/Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu     Veritabanları konusunda bilgi sahibi ve en az orta seviyede SQL bilen     Yazılım geliştirmeye istekli     İşletme süreçleri konularında genel bilgi sahibi     Analitik düşünebilen, hızlı öğrenen, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, proaktif, çözüm odaklı, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş     Araştırmaya ve öğrenmeye hevesli olan     Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış     İngilizce yazma, okuma ve konuşma becerileri çok iyi olan     Tercihen en az bir programlama diline hakim olan     Tercihen Oracle/MySQL veritabanları ile çalışmış     En az 2 yıllık deneyime sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Ankara KÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
Kalite Güvence MüdürüKÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
Havacılık ve Savunma Sanayinde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde  görevlendirilmek üzere  KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜ istihdam edilecektir.  Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Havacılık ve Savunma Sanayii olmak üzere Kalite Yönetim alanında minimum 6 yıllık tecrübeye sahip olmak, Kalite bölümünde sorumluluğu üstlenip, takımına liderlik yapabilecek,  Tercihen AS9100 standardına hakim, Temel eğitim ve/veya iç tetkikçi sertifikalarına sahip, Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarını oluşturabilecek ve güncelliğini sağlayabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri yüksek, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, ERP deneyimi olan, Problem çözme yeteneğine sahip, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da  ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknisyeni Ankara KÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
Kalite Kontrol TeknisyeniKÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
Havacılık ve Savunma Sanayii’nde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde,  Kalite Bölümü’nde görevlendirilmek üzere, CMM/Boyutsal ve ürün muayene faaliyetlerini yürütebilecek  CMM OPERATÖRÜ/ KALİTE TEKNİSYENİ istihdam edilecektir. Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak, CMM’de programlama, ölçme  ve raporlama kabiliyetine sahip olmak, Muayene ve ölçüm konusunda en az 3 yıl, CMM operatörlüğü olarak en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak. Teknik resim, standart ve mühendislik dokümanlarını anlamak ve yorumlayabilmek, Ölçüm aletleri ve test ekipmanlarını ürün doğrulaması için etkin bir şekilde kullanabilmek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilmek, Esnek çalışma saatleri konusunda sıkıntısı olmayan Vardiyalı çalışabilecek, Görme yetisinde herhangi bir engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC İşleme Merkezi Operatörü Ankara KÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
CNC İşleme Merkezi OperatörüKÜÇÜKPAZARLI HAVACILIK
975 yılında kurulmuş ve 2006 yılından itibaren TAI' nin Stratejik ortağı olan Havacılık ve Savunma Sanayii’ne yönelik faaliyet gösteren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere  CNC DİK İŞLEME MERKEZİ OPERATÖRLERİ arıyoruz.    Tercihen Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC  Dik işleme merkezinde çalışmış, Teknik resim okuyabilen, Ölçü Aletlerini kullanabilen, Öğrenmeye istekli ve dikkatli, Tercihen 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Askerliğini yapmış CNC operatörleri arıyoruz.NOT: SİNCAN , ETİMESGUT, ERYAMAN, BATIKENT,  DEMETEVLER,  OSTİM , ETLİK, SANATORYUM, KEÇİÖREN, İSTANBUL YOLU İSTİKAMETLERİNE SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı