Kulak İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kulakco.com.tr

Kulak İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Kulak Ailesi, İnşaat sektörüne 1943 yılında atıldı. 1947'de kazanılan Antalya Gazipaşa Hükumet Konağı ihalesi ilk taahhüt işiydi. Geçen yıllar içerisinde bu işi, binlerce konut, apartman, sanayi tesisleri, alış veriş ve iş merkezleri, siteler, yollar gibi pek çok inşaat işi takip etti. 60 yılı aşkın süredir 4 milyon metre kareye yakın inşaat, 40.000'in üzerinde konut üretildi. Adana'nın kentsel gelişimi, inşaat alanında, firmamızın adıyla anılır oldu. Büyüyen iş hacmimiz sonucu örgütlenmemiz, 1985 yılında Kulak İnşaat A.Ş. adını aldı.

Yurt dışında ve Türkiye'de uluslar arası firmalarla birlikte bir çok üst yapı / alt yapı projeleri bitirdik ve yine bir çok projenin yapımına devam ediyoruz. Binlerce işçi ve yüzlerce teknik ve idari/mali eleman istihdam etmekteyiz.

Geniş bir yelpazedeki makine parkı, ekipman, güçlü öz kaynakları, finansman yapısı ve
hepsinden önemlisi ''insan''in refahı için kaliteli ve fonksiyonel binalar / yaşam alanları ve tesisler üretmenin bilinci ile Kulak İnşaat geleceğe güvenle bakmaktadır. Zor fakat zevkli bir uğraş içindeyiz, insanları mutlu edebildiysek buna değer.

Kulak İnşaat müşteri memnuniyetine öncelik vererek ve uluslar arası en geçerli kalite yönetim sistemlerini uygulayarak kalitenin sürekli geliştirilmesi gerekliliğine inanmaktadır.

Bu doğrultuda daha önceden almış olduğumuz ISO 9001/2000, 14001/ 2004 VE ISO 18001/ 1999 belgelerimiz bulunmakta ve bunları bir Dünya Şirketi olarak yakından takip etmekteyiz.
Kulak İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.