LCWaikiki 

Şirket Bilgileri

LC Waikiki, 1985 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.
İyi Giyinmek Herkesin Hakkı felsefesi ile bugün 28 ülkede 610 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanyada atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile 2023 yılına kadar Avrupanın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedeflemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)LCWaikiki İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 74
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
RENK ARŞİV UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
RENK ARŞİV UZMANILCWaikiki
Üniversite veya Yüksekokul mezunu (Tercihen Tekstil veya ilgili bölümlerden mezun), Renkleri hatasız görebilen ve ayırt edebilen, Tercihen en az 1 yıl ilgili alanda tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Detaylara dikkat eden ve multi-task çalışma sistemine yatkın, Analitik düşünce yeteneği yüksek, İkna kabiliyeti olan, Pro-aktif ve sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve arşiv deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        Adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERP FINANCE CONSULTANT (AXAPTA) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ERP FINANCE CONSULTANT (AXAPTA)LCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL!  250 kişilik ekibiyle Bilgi Teknolojileri Departmanımızda sen de yerini almaya, 50’nin üzerinde Uygulama Geliştirme Uzmanı, 25’ten fazla Analist ekibiyle yeni projelere dahil olmaya, yaratıcılığını göstermeye hazır mısın? SENDEN NE BEKLİYORUZ?Bilgisayar Mühendisliği ya da diğer mühendislik fakültelerinden mezunsanAXAPTA 2012 uygulama geliştirme süreçlerinde en az 5 yıl deneyimliysenAXPOS bilgisine (tercihen uygulama geliştirme deneyimi) sahipsenT-sql konusunda bilgin varsaVEYeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim!Askerliğimi de yaptım diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - GEBZE DOĞUŞ CENTER AVM Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - GEBZE DOĞUŞ CENTER AVMLCWaikiki
GEBZE DOĞUŞ CENTER AVM mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - GEBZE'de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - BURSA CARREFOUR Bursa LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - BURSA CARREFOURLCWaikiki
Bursa Carrefour Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Bursa'da ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -MALL OF İSTANBUL İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -MALL OF İSTANBULLCWaikiki
 MALL OF İSTANBUL mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL BAĞCILAR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL BAĞCILARLCWaikiki
 İSTANBUL BAĞCILAR Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL ARENAPARK AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL ARENAPARK AVMLCWaikiki
 İSTANBUL ARENAPARK AVM  Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL 212 OUTLET AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL 212 OUTLET AVMLCWaikiki
 İSTANBUL 212 OUTLET AVM  Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL OLIMPA AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL OLIMPA AVMLCWaikiki
 İSTANBUL OLIMPA AVM  Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ( Başakşehir, Halkalı, İkitelli, Kayaşehir ve Arnavutköy)  ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ DERİNCE Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ DERİNCELCWaikiki
KOCAELİ  DERİNCE mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - KOCAELİ'nde ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - BURSA CARREFOUR AVM Bursa LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - BURSA CARREFOUR AVMLCWaikiki
Bursa Carrefour AVM'de bulunan Mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Bursa Nilüfer/Osmangazi/Yıldırım ' da ikamet eden  Full Time / Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -BURSA İNEGÖL AVM Bursa LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -BURSA İNEGÖL AVMLCWaikiki
BURSA İNEGÖL AVM mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Bursa İnegöl ' de ikamet eden  Part Time/Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL AVRUPA YAKASILCWaikiki
İSTANBUL  AVRUPA YAKASINDAKİ mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL ANADOLU YAKASILCWaikiki
İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -TEKİRDAĞ Tekirdağ LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -TEKİRDAĞLCWaikiki
TEKİRDAĞ  mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,  - TEKİRDAĞ da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KALİTE YÖNETİCİSİLCWaikiki
Min. 5 Yıl Perakende sektöründe ve en az 10 yıl ilgili alanlarda (Örme, Dokuma, Triko)  deneyimi bulunan, Temel üretim bilgisine sahip (dikiş, aksesuar, kumaş, baskı, nakış, yıkama), Fit, Duruş (Prova) konularında deneyimli, Tercihen orta seviyede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünce yapısına sahip ve takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        Adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BT MAĞAZA TEKNİK DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
BT MAĞAZA TEKNİK DESTEK UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu, İlgili alanda en az 3 yıl tecrübesi olan, PC donanım arızalarına ve çevre birimlerine müdahale edebilecek, BT POS Yazarkasa sistemleri ve çevre birimlerinde deneyimli, MS Kullanıcı İşletim Sistemleri, MS Server Ailesi (2008, 2012) hakkında bilgi sahibi, Sistem, Network, Active Directory ve T-SQL konusunda bilgili, BT mobil (el terminalleri - yazıcılar) donanımlarında / uygulamalarında destek konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Literatürü, yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Tercihen ITIL, Cobit Servis Operasyonu Süreçlerinde deneyimli, sertifikalı, Proje entegrasyonlarında ve yaygınlaştırmaların da  aktif rol almış, müşteri sorunları cevaplandırabilecek  ve sorunlarını teşhis edebilecek, süreç iyileştirme konularında deneyimli, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Müşteri hizmetleri ve ilişkilerinde güçlü, iletişim ve takip yeteneği kuvvetli, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Vardiyalı düzende çalışabilecek esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL HISTORIA AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL HISTORIA AVMLCWaikiki
İstanbul Historia AVM Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  Full Time , Part Time  Satış Danışmanları arıyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Personel Özlük İşleri Uzman YardımcısıLCWaikiki
Üniversitelerin veya yüksek okulların insan kaynakları, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler, iktisat, muhasebe ,işletme gibi bölümlerinden mezun Personel maaş, tahakkuk, özlük işleri, bordro konularında en az 2 yıl deneyimli Personel özlük işleri, İş Kanunu, SGK mevzuatı, teşvikleri takip eden Tercihen Logo IK programını bilen, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA FORUM AVM Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA FORUM AVMLCWaikiki
 ANKARA FORUM AVM'deki mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara' da ikamet eden FULL TİME-PART TIME-KISMİ PART TİME Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - BURSA KARACABEY Bursa LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - BURSA KARACABEYLCWaikiki
 Bursa Karacabey mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere,- Karacabey'de ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA-CEPA VE KENTPARK Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA-CEPA VE KENTPARKLCWaikiki
 Ankara CEPA AVM  mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın -  Ankara'da ikamet eden  Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -ÜMRANİYE MEYDAN AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -ÜMRANİYE MEYDAN AVMLCWaikiki
ÜMRANİYE MEYDAN AVM 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul (Anadolu yakası) 'da ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı (Android) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı (Android)LCWaikiki
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun Android işletim sistemlerinde native uygulama geliştirme tecrübesi olan Android işletim sisteminde Java programlama konusunda bilgi sahibi Mobil yazılım geliştirme akışı hakkında bilgi sahibi, arayüz tasarım kurallarına hakim Git ve benzer source control mekanizmaları hakkında bilgi sahibi Android işletim sistemlerinde farklı versiyon ve ekran çözünürlüklerine göre uygulama dizayn edebilen Android işletim sisteminin ekosistemine hakim ve popüler 3rd Party kütüphaneler (Retrofit, Eventbus, vs.) konusunda bilgi sahibi Mobil uygulamalarda offline depolama, threading ve performans konularında bilgi sahibi REST servisler üzerinden JSON ve XML haberleşmesinde tecrübeli Object oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde deneyimli Öğrenmeye ve kişisel gelişime önem veren Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA TAURUS AVM Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA TAURUS AVMLCWaikiki
 ANKARA TAURUS AVM'deki mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara' da GÖLBAŞI,BALGAT,DİKMEN'de ikamet eden FULL TİME-PART TIME  Satış Danışmanı -Depo Personeli ve Kasa Personeli arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA GORDION AVM Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA GORDION AVMLCWaikiki
 ANKARA GORDİON  AVM ' deki mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara' da ikamet eden FULL TİME-PART TİME-KISMİ PART TİME Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL BRANDIUM AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL BRANDIUM AVMLCWaikiki
İSTANBUL BRANDIUM AVM mağazamızın  ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL CANPARK AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL CANPARK AVMLCWaikiki
İSTANBUL CANPARK AVM mağazamızın  ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL VIALAND AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL VIALAND AVMLCWaikiki
 İSTANBUL VIALAND AVM  Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA ANKAMALL 2 Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA ANKAMALL 2LCWaikiki
Ankara Ankamall 2 AVM içerisinde yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara'da ikamet eden- Haftaiçi ve/veya haftasonu çalışabilecek  Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -OUTLET İZMİR GAZİEMİR İzmir LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -OUTLET İZMİR GAZİEMİRLCWaikiki
 OUTLET İZMİR GAZİEMİR mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Gaziemir ' de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - MERSİN SİLİFKE Mersin LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - MERSİN SİLİFKELCWaikiki
 Mersin Silifke Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Silifke'de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL EYÜP İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL EYÜPLCWaikiki
 İSTANBUL EYÜP mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL GAZİOSMANPAŞALCWaikiki
 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL VIAPORT 2 AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL VIAPORT 2 AVMLCWaikiki
 İSTANBUL VIAPORT 2 AVM mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL SULTANBEYLİ ATLASPARK İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL SULTANBEYLİ ATLASPARKLCWaikiki
 İSTANBUL SULTANBEYLİ ATLASPARK AVM  mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL TUZLA MARİNA İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL TUZLA MARİNALCWaikiki
 İSTANBUL TUZLA MARİNA AVM  mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INSPECTOR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INSPECTORLCWaikiki
  Meslek Yüksek Okulu veya lise mezunu Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan, Inspection alanında 3-15 sene deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistem (08:00-16:30 / 13:30-22:00) ile çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBUL-BEYAZIT İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBUL-BEYAZITLCWaikiki
İstanbul - Beyazıt mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Satış Danışmanları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimari Konsept Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mimari Konsept Geliştirme UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin 4 yıllık Mimarlık, İç Mimarlık bölümü mezun, tercihen Endüstriyel Tasarım alanında yüksek lisans yapmış, 3 boyutlu çizim programlarının etkin olarak kullanabilen ( tercihen Archicad, 3Dmax ) İyi derecede İngilizce bilen, Yaratıcı, tasarım yönü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve daha önce konsept tasarım işi yapmış,   Malzeme ve üretim konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli, Detay odaklı, dinamik ortamda çalışabilecek, insan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına istekli, yenilikçi ve gelişime açık, Analitik düşünme yeteneğine sahip, raporlama ve planlama becerisi yüksek, Alanındaki trend ve yenilikleri takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ ZEKASI MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İŞ ZEKASI MÜHENDİSİLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen IT altyapısı olan, SQL bilen ve veri tabanı yapıları hakkında bilgili, Analitik düşünce yapısına sahip, sentezleme yapabilen, Tercihen İngilizce bilen, Problem çözme ve ilişki yönetimi yetkinliklerinde güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZALAR MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MAĞAZALAR MUHASEBE UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Logo programını bilen Çok iyi düzeyde Excel kullanabilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Analitik düşünce yapısına sahip İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İş AnalistiLCWaikiki
  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Web teknolojileri alanında iş analizi, proje yönetimi ve UX & Usability çalışmalarında minimum 3 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, Analitik bakış açısına sahip, geleceğe yönelik vizyon sahibi, Araştırmayı, geliştirmeyi ve problem çözmeyi seven, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, takip yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL MARKETING SPECIALIST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL MARKETING SPECIALISTLCWaikiki
University Degree in related fields, Minimum 3 years of experience in marketing, Retail sector experience is a plus, Fluent in written and spoken English Excellent knowledge of MS Office programs Strong interpersonal communication skills Ability to travel local & abroad, Experienced in Event Management, No military obligation for male candidates .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
GÜVENLİK GÖREVLİSİLCWaikiki
Tercihen ön lisans mezunu, 5188 sayılı kanun ve uygulanmasına dair yönetmelikte belirtilen şartlara sahip, Özel Güvenlik Kimlik Belgesi olan, Esenyurt bölgesinde 08:00-20:00 / 20:00-08:00 vardiya düzeninde çalışabilecek, Etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Lojistik KPI ve Performans Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Global Lojistik KPI ve Performans UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen Lojistik Operasyonları konusunda 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (özellikle Excel programı), İletişim becerileri gelişmiş, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,  Öğrenmeye ve gelişime açık, analitik düşünce yapısına sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUYER (FOOTWEAR) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
BUYER (FOOTWEAR)LCWaikiki
University graduate, prefably graduated from Textile or  Endustrial Engeering , Experianced in a similar position for at least 5 years, Exprerianced in production and product development, Required to have a disciplined approach to process controls, Prefably experianced in market researches, competitor analysis and customer researches, Intrests in fashion, trends and has commercial eye, Experianced in team management, planning and organisation, Good command of English, Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated, Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TIME İŞ ZEKASI MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
PART TIME İŞ ZEKASI MÜHENDİSİLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinin 3 veya 4 sınıflarında eğitim gören, Tercihen IT altyapısı olan, SQL bilen ve veri tabanı yapıları hakkında bilgili, Analitik düşünce yapısına sahip, sentezleme yapabilen, Tercihen İngilizce bilen, Problem çözme ve ilişki yönetimi yetkinliklerinde güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni (Çerkezköy) Tekirdağ LCWaikiki
Elektrik Bakım Teknisyeni (Çerkezköy)LCWaikiki
En az MYO ve ya Teknik Lise mezunu, Elektrik Bakım teknikerliği pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik ve otomasyon sistemleri konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip, Elektrik Malzemeleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Elektrik kumanda şeması hakkında bilgi sahibi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kuralları ile ilgili bilgi sahibi, MS Office program bilgisine sahip, Çerkezköy'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL LEASE CONTRACT SPECIALIST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL LEASE CONTRACT SPECIALISTLCWaikiki
University Degree, Minimum 3 years’ experience in a similar position preferably in retail or real estate industry, Having general contract experience, knowledge of contracting concepts and contract regulations is a plus, Basic knowledge of retail leasing and negotiation tactics when dealing with in-house and outside clients Basic understanding of fields of construction, operation, legal, insurance, and finance regarding store openings Good organizational & time management skills, strong analytical and problem-solving skills Strong communication and negotiation skills Fluent in written and spoken English, second language is a plus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E TİCARET STÜDYO MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E TİCARET STÜDYO MÜDÜRÜLCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL! LC Waikiki markası  ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz,  yaklaşık 5,5 Milyar TL cirosu, 30.000'in üzerinde çalışan sayısı, yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  660'ın üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere, hızla büyüyen grubumuzda, sen de yerini almaya ve yaratıcılığını göstermeye hazır mısın?E - TİCARET STÜDYO MÜDÜRÜSENDEN NE BEKLİYORUZ? Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezunsan Hazır Giyim Sektöründe, stüdyo ortamında fotoğraf çekimine çok hakimim diyorsan (min. 5 yıl deneyimli)İletişim ve hızlı problem çözme becerilerine güveniyorsanbu iş bizce tam sana göre, başvuru yapmak için hiç bekleme deriz! VEYeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim, diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen Lojistik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, ISG Yasal mevzuatlarına, yönetmelik, İş Hukuku ve SGK mevzuatına hakim, Dokümantasyon, arşivleme ve raporlama bilgi ve becerisine sahip, Etkin iletişim teknikleri (kişisel, kişilerarası, örgütsel) bilgi ve uygulama becerisine sahip, Saha uygulamalarında çözüm odaklı yaklaşım sergileyebilen, Dosyalama, kayıt, plan, program, iş takibi konularında titiz, planlı ve düzenli çalışabilen, Ekip yönetimi, ve çalışan motivasyonu konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Visual Merchandiser İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Visual MerchandiserLCWaikiki
University Degree, (Preferably graduated from the faculty of fine arts or design) Fluent English (written & verbal) Min 3 years of experience in Visual Merchandising Proficiency in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator and MS Office Applications Forming window layout and presentation standards for each region Window concepts to ensure corporate image of LC Waikiki Team Player Creative Having good communication and interpersonal skills Having strong problem solving, planning and organization skills No restriction to travel Male candidates should have completed the military service requirements 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - MUĞLA BODRUM Muğla LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - MUĞLA BODRUMLCWaikiki
 Muğla Bodrum  mağazamızda çalışmak üzere;  - En az lise mezunu  -  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Bodrum 'da ikamet eden  Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetim Personeli İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetim PersoneliLCWaikiki
MYO mezunu (Tercihen inşaat, elektrik, makine...), Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Operasyon Saha Denetim tecrübesi olan, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Detaycı ve dikkatli, Esnek / vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İdari İşler Uzman YardımcısıLCWaikiki
Üniversitelerin Önlisans bölümlerinden mezun, tercihen Lisans mezunu, İdari işler süreçlerinde tercihen servis hizmetleri, ulaşım konusunda en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Saha çalışmalarında aktif rol alabilecek, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Avrupa Yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Lideri (İstanbul) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Takım Lideri (İstanbul)LCWaikiki
En az Lise mezunu, Ekip yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli, Depo Operasyonları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
International Recruitment Specialist İstanbul(Avr.) LCWaikiki
International Recruitment SpecialistLCWaikiki
Qualifications:•        University Degree•        Fluent English (both written & verbal) Professional Expertise•        Minimum 3 years of experience in recruitment & selection•        Knowledge of MS Office programs •        Experience of competency based interview techniques and Assessment Center application  preferably Specific Competencies•        Strong written and verbal communication skills•        Customer-oriented•        Self-motivated•        Quality / result oriented•        Cooperation and teamwork•        Good planning and organizing skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBUL ÇEKMEKÖY METROGARDEN AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI-İSTANBUL ÇEKMEKÖY METROGARDEN AVMLCWaikiki
 İstanbul - Çekmeköy MetroGarden AVM mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden   Full / Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Operasyon Yöneticisi Çerkezköy Tekirdağ LCWaikiki
Depo Operasyon Yöneticisi ÇerkezköyLCWaikiki
GENEL NİTELİKLER·         Lisans  mezunu, depolama ve lojistik operasyonlarında tecrübeli·         Ekip yönetiminde en az 2-3 yıl tecrübeli,·         Saha çalışmalarında aktif rol alabilecek,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Hafta sonu çalışmasında engel olmayan,·         Planlama ve Organizasyon becerisi gelişmiş,·         İletişim yönü kuvvetli,·         Analitik düşünebilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Çerkezköy'de ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LEASE CONTRACT MANAGER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
LEASE CONTRACT MANAGERLCWaikiki
 Desired Skills and Experience1.    University Degree 2.    Minimum 5 years’ experience in a similar position in the retail industry or the real estate industry 3.    Managed lease contract processes in different countries, and has international job experience. 4.    Experience in fields such as construction, insurance and finance regarding store openings. 5.    Has command of lease contract scenarios, risk structures and arrangements. 6.    Advanced level of English (written and verbal) 7.    Sufficient knowledge of legal English  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Lideri (Çerkezköy) Tekirdağ LCWaikiki
Takım Lideri (Çerkezköy)LCWaikiki
En az Lise mezunu, Ekip yönetiminde tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Personel UzmanıLCWaikiki
GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin lisans, tercihen yüksek lisans bölümlerinden mezun, Özlük İşleri alanında en az 3 yıl tecrübeli, Disiplin uygulamaları sürecinde deneyimli, Bordro Uygulamaları ve Çalışma Mevzuat bilgisi olan, Planlama ve organizasyon becerisine sahip,           Muhakeme yeteneği güçlü, Sözlü ve yazılı raporlama becerisine sahip, Zaman yönetimi bilgi ve becerisine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL OPTIMUM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL OPTIMUMLCWaikiki
İstanbul Optımum mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Eğitim ve Gelişim UzmanıLCWaikiki
Mağazacılık Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü yurtiçi eğitim ve gelişim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere “Eğitim ve Gelişim Uzmanı” istihdam edilecektir.  En az lisans mezunu, Minimum 3 yıl eğitim ve gelişim alanında (eğitim ihtiyaç analizi, eğitim tasarımı, uygulama, ölçme ve değerlendirme) deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Eğitim verebilen, Tercihen perakende sektöründe deneyimli, MS Office uygulamalarına iyi derecede hâkim, Dışadönük ve iletişim becerileri güçlü, Sunum becerisi güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasını seven, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yoğun iş ve seyahat temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Elektrik TeknisyeniLCWaikiki
  En az MYO ve ya Teknik Lise mezunu, Elektrik Bakım teknikerliği pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik ve otomasyon sistemleri konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip, Elektrik Malzemeleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Elektrik kumanda şeması hakkında bilgi sahibi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kuralları ile ilgili bilgi sahibi, MS Office program bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Proje ve Tadilat Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mimari Proje ve Tadilat UzmanıLCWaikiki
           Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, inşaat, tasarım gibi teknik bölümlerinden mezun,          MS Office programlarına hakim          Archicad veya autocad programlarını aktif olarak kullanabilen,          Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimi bulunan,          İyi derecede İngilizce bilen,          Planlı, programlı ve hedef odaklı çalışabilen,          Ekip çalışmasına yatkın,          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mali İşler Operasyon UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Muhasebe alanında minimum 3 yıl tecrübeli Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Belediye Mevzuatları hakkında bilgi sahibi Genel Kurul ve Yönetim Kurulu Kararları konularında tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Sorumluluk bilinci yüksek İletişim becerileri güçlü  Planlama ve Organizasyon yönü güçlü B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANNER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
PLANNERLCWaikiki
    LC WAIKIKI IS BETTER WITH YOU!Are you ready to take part in Merchandise Planning Department with over 250 team members, to be included in projects with Buying, Design, Allocation teams and to show your creativity? WHAT WE EXPECT FROM YOU?If you have university degree in numerical or engineering fields,If you say that you have minimum 3 years of Fashion Retail experience,If you have knowledge about product planning, forecasting, sales and marketing processes, If you say you have strong analytical skills and it is your ideal job to deal with Excel and numbers, If you have advanced level of English, If you have no obstacle to travel and already completed your military service obligation. ANDSelf-improvement and learning new things are important for me! Teamwork is my thing! If you say that you are interested in Fashion and Retail, our In Season Planner position is just ideal for you! You are now one step closer to be a part of our team.YOUR CAREER IS BETTER WITH US! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sourcing Manager Admin Assistant İstanbul(Avr.) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
Sourcing Manager Admin AssistantLCWaikiki-Tema Mağazacılık
University Degree in Textile Engineering, Industrial Engineering or Business Administration Minimum 2 years of experience in merchandising, buying or sourcing  Knowledge of product, especially underwear, swimwear and socks Experience in costing and production follow up Good command of critical path Fluent English, both written & spoken Dynamic and self-motivated Strong communication and interpersonal skills Ability to work in a fast phased environment Strong problem solving skills Male candidates should have completed military service 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Dijital Pazarlama UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, Pazarlama, İletişim, Reklam veya Dil Bilimi bölümlerinden mezun, Türkçe ve İngilizce dillerinde ana dil seviyesinde editörlük, detaylara hakim olma, metin oluşturma kabiliyetine sahip, Kurumsal firmalarda metin yazarlığı, editörlük veya içerik yönetimi süreçlerinde minimum 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen E-ticaret sektöründe deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü organizasyon, planlama ve takip yeteneği olan, Dinamik ve hızlı içerik yönetimi süreçlerinde esnek ve sonuç odaklı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Ofis Asistanı (Engelli Kadro)LCWaikiki
LCWaikiki markası  ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz,  yaklaşık 5.5 Milyar TL cirosu, 23.000  çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere,  hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda "Ofis Asistanı" alımlarımız olacaktır. En az lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reklam Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Reklam Uzman YardımcısıLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun Reklam ajansları ve reklam alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi Tercihen ileri düzeyde İngilizce bilen İletişim becerileri gelişmiş Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı MS Office programlarını etkin kullanabilen Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜFETTİŞ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MÜFETTİŞLCWaikiki
 Soruşturma Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Ekonomi, İşletme veya Bilgisayar Mühendisliği olmak üzere 4 yıllık üniversite mezunu, Minimum 5 yıl teftiş, risk yönetimi veya denetim tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, iletişim, raporlama, sunum ve iç kontrol sistemlerini analiz etme becerileri yüksek,  Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Veri analizi programlarını kullanabilen, Tercihen CFE, CIA, CRMA, CISA, SMMM veya KGK Bağımsız Denetçi belgesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı