LCWaikiki 

Şirket Bilgileri

LC Waikiki, 1985 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.
İyi Giyinmek Herkesin Hakkı felsefesi ile bugün 28 ülkede 610 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanyada atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile 2023 yılına kadar Avrupanın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedeflemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)LCWaikiki İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 132
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK DESTEK UZMANI (YURTİÇİ) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
TEKNİK DESTEK UZMANI (YURTİÇİ)LCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunuIT alanında en az 3 yıl tecrübesi olan MS Kullanıcı İşletim Sistemleri, MS Server Ailesi (2008, 2012) hakkında bilgi sahibiSistem, Network ve Active Directory bilgisi olanBT mobil (el terminalleri - yazıcılar) donanımlarında / uygulamalarında destek konusunda tecrübeliBT POS Yazarkasa sistemleri ve çevre birimlerinde deneyimliMS Office programlarını kullanabilen PC donanım arızalarına ve çevre birimlerine müdahale edebilecekT-SQL konusunda bilgili Literatürü, yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilenTercihen ITIL, Cobit Servis Operasyonu Süreçlerinde deneyimli, sertifikalıProje entegrasyonlarında ve yaygınlaştırmaların da  aktif rol almış, müşteri sorunları cevaplandırabilecek  ve sorunlarını teşhis edebilecek, süreç iyileştirme konularında deneyimliErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli,Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayanMüşteri hizmetleri ve ilişkilerinde güçlü, iletişim ve takip yeteneği kuvvetliÇözüm odaklı ve takım çalışmasına uyumluÖzgüveni ve çalışma disiplini yüksek, telefonda akıcı ve etkin konuşabilen teknik destek verebilecek bilgiye sahip, diksiyonu düzgünVardiyalı düzende çalışabilecek esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YALIN GELİŞİM MENTÖRÜ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
YALIN GELİŞİM MENTÖRÜLCWaikiki
Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezunBenzer pozisyonda minumum 5-6 yıl deneyimli Sahada uygulamalı çalışma deneyimi olan, tercihen Otomotiv veya diğer Üretim sektörlerinde deneyimliYalın Yönetim yaklaşımları, Yalın Üretim Sistemleri (TPS vb.) ve Kaizen yaklaşımı yaygınlaştırma uygulamalarını bilen ve bu alanda eğitim verebilecek seviyede olanProblem Çözme becerilerini teorik ve uygulamalı olarak geliştirmiş, A3/8D benzeri raporlama tekniklerini iyi bilenSüreç iyileştirmeye yönelik Değer Akış Haritalama (VSM) tekniği hakkında bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (DÖNEMSEL) - ANTALYA TERRACİTY Antalya LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI (DÖNEMSEL) - ANTALYA TERRACİTYLCWaikiki
Antalya Terracity mağazamızda nevruz döneminde çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Antalya ' da ikamet eden, Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merchandiser (Home) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Merchandiser (Home)LCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser (Jersey) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Merchandiser (Jersey)LCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MEKANİK TEKNİSYENİLCWaikiki
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okullarından mezun İklimlendirme ve Soğutma, Doğalgaz, Su ve Hava tesisatları konularında bilgi sahibiEn az 1-3 yıl bina işletmelerinde (otel, hastane, AVM vb. ) tecrübeli Yardımcı tesisler ekipmanları hakkında bilgi sahibi ( jeneratör, kompresör, kazan,  havalandırma santralleri vb.)İş güvenliği ve teknik emniyetli ilgili bilgiye sahip olan MS Office programlarına hakim Takipçi, dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağazacılık Görsel Düzenleme Direktörü Asistanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mağazacılık Görsel Düzenleme Direktörü AsistanıLCWaikiki
Üniversite mezunu, Tercihen 2 yıl Yönetici Asistanlığı deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, çözüm odaklı Planlama, Organizasyon ve raporlama yeteneğine sahip,MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Görsel bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İşe Alım Uzman YardımcısıLCWaikiki
Bachelor's degree from a reputable university, Minimum two years experience in recruiting required, preferably at consulting firm or retail,Must have excellent command of English both written and spoken,Should be experienced in competency-based interviews,Effective communication, presentation and written skills,Well organized and able to prioritize workload to meet deadlines,Able to work within a team environment.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
NETWORK MÜHENDİSİLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar mühendisliği veya dengi bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,Kendisini yazılı ve sözlü ifade edebilecek düzeyde iyi İngilizce bilgisine sahip,WAN iletişim protokolleri, LAN iletişim protokolleri, veri iletişim ağ topolojileri, iletişim ağı aktif cihazları (router,  modem, switch vb), iletişim ağı pasif cihazları, Firewall, IPS/IDS, VPN, BGP, VOIP, QOS, DHCP, Internet, 802.1x, kablosuz iletişim, konularında bilgili ve uygulama deneyimli,Network dizaynı yapıp uygulayabilecek, analiz edebilecek ve sistemi iyileştirebilecek,Tercihen Ses teknolojileri konusunda deneyimli,Cisco, Cisco Meraki, Juniper, Fortinet, F5, Palo Alto ve benzeri network üreticilerinin ürünlerine hakim,Tercihen Cisco CCNP sertifikasına sahip veya Juniper JNCP sertifikasına sahip,Müşteri odaklı, İletişim becerisi yüksek,Analitik düşünebilen, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Askerlikle ilişkisi olmayan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BT GÜVENLİK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
BT GÜVENLİK MÜHENDİSİLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin, Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar mühendisliği veya dengi bölümlerinden mezunKendisini yazılı ve sözlü ifade edebilecek düzeyde iyi İngilizce bilgisine sahip,Bilgisayar güvenliği, ağ güvenliği, işletim sistemi güvenliği, uç nokta güvenliği, bilgi güvenliği ve risk yönetimi konularında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen CCSA, CCSE, FCNSA, FCNSP, Security Analyst sertifikalarından birine sahip olmakNetwork ve sistem bilgisine sahip, SIEM/Log Yönetimi ürünleri yönetimi konusunda tecrübeli,Güvenlik Duvarı/Vekil Sunucu ürünlerinin yönetimi konusunda tecrübeli,Sızma Testleri konusunda bilgi/tecrübe sahibi, DLP, Anti-Virüs vb. uç nokta güvenlik ürünleri yönetimi konusunda tecrübeli,Linux tabanlı sistemlerin yönetimi hakkında tecrübeli ve İşletim sistemlerinin güvenlik sıkılaştırılması konusunda bilgi sahibi,Veritabanı Yönetim Sistemleri ve ilişkisel veritabanları konularında bilgi sahibi (Tercihen Oracle, MS SQL Server)Müşteri odaklı, İletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişkisi olmayan, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Satın Alma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Teknik İşler Satın Alma Uzman YardımcısıLCWaikiki
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonomi, MYO veya Meslek Liseleri Ticaret, Muhasebe veya Finans bölümlerinden mezun,Satın alma sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uluslararası Store Merchandising Direktörü Asistan İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Uluslararası Store Merchandising Direktörü AsistanLCWaikiki
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun,Detaylı araştırma ve analiz becerisine sahipTakipçi ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek,Gelişime açık ve sürekli öğrenen, İleri düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
GÜVENLİK GÖREVLİSİLCWaikiki
Tercihen ön lisans mezunu, 5188 sayılı kanun ve uygulanmasına dair yönetmelikte belirtilen şartlara sahip,Özel Güvenlik Kimlik Belgesi olan, Esenyurt bölgesinde 08:00-20:00 / 20:00-08:00 vardiya düzeninde çalışabilecek,Etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZALAR MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MAĞAZALAR MUHASEBE UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Logo programını bilen Tercihen Axapta deneyimi olan Çok iyi düzeyde Excel kullanabilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Analitik düşünce yapısına sahip İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Ölçme ve Değerlendirme UzmanıLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin Eğitim Bilimleri, Ölçme ve Değerlendirme, İstatistik, vb. bölümlerinden mezunÖlçme ve değerlendirme alanında en az 4 yıl tecrübeli (Okul ya da dershane tecrübesine sahip),Öğretim tasarımı süreçleri hakkında bilgi sahibi, Mesleki ve davranışsal eğitimlerin ölçme değerlendirme süreçlerinde sistem kurgulayabilen ve bu süreçlerin niteliğini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilen,Eğitim amacına ve hedef kazanımlarına uygun değerlendirme aracı (yazılı sınav/test/vaka/ödev/anket, vs..) tasarlayabilen,Ölçme değerlendirme yazılımlarını etkin kullanabilen ve istatistiksel analizler yapabilen,İyi derecede Excel kullanabilen, Analitik bakış açısına sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM TEKNİK SORUMLUSU-İÇ GİYİM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ÜRETİM TEKNİK SORUMLUSU-İÇ GİYİMLCWaikiki
LC Waikiki standartlarında üretimin gerçekleştirilmesi için teknik denetimleri yaparak üreticilerin uygunluğunu kontrol etmekPeriyodik olarak üreticilerdeki LC Waikiki ürünlerinin üretim aşamalarını kalite kontrol listesine göre denetlemek ve sonuçlarını Sourcing Manager /Teknik Müdür ile paylaşmaTespit edilen kalite sorunlarını ilgili Buyer, Teknik Müdür ve Sourcing Manager’a raporlamakTespit edilen kalite sorunları ile ilgili üreticilerden düzeltici ve önleyici faaliyetler talebinde bulunmak Sourcing Manager/Teknik Müdür’ün gözetimi ve yönlendirmesiyle, gerek görülen tedarikçileri ziyaret etmek ve LC Waikiki ürün kalite standartlarına uygun çalışıp çalışmadıklarını kontrol etmek Kontrol sonuçlarını Buyer ve Teknik Müdür ile paylaşmak, analizler yapıldıktan sonra gerekirse üretici ile rapor sonucu paylaşmakGerekli görülen üreticilerde üretim sürecinin planına uygun ilerleyip ilerlemediğini kontrol etmek veSourcing Manager’a rapor etmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Renk Analisti İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Renk AnalistiLCWaikiki
·         Üniversite mezunu (tercihan Tekstil veya Kimya eğitim dalı)·         Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, ·         Renkleri hatasız görebilen ve ayırt edebilen,·         Işık kabini ve spektrofotometre kullanarak renk analizi yapabilen,·         Elyaf türleri, Kumaş türleri, Boyama teknikleri ve süreçleri konusunda genel bilgi sahibi,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Analitik düşünebilen ve istatistiksel olarak veri analizi yapabilen,·         Detaylara dikkat ederek öngörülen sürede istenilen işi tamamlayabilen,·         Yapıcı ve sonuç odaklı iş ilişkileri kurabilen,·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,·         İngilizce bilgisi tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı (Kurumsal Akademi) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Eğitim ve Gelişim Uzmanı (Kurumsal Akademi)LCWaikiki
“Hazır Giyim ve Perakende” sektöründe 1. sırada yer LC Waikiki, 42.000’in üzerinde çalışanı ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere toplamda 800'ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere,  hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin Temel Yetkinlik ve Beceri Geliştirme Müdürlüğü'nde Eğitim ve Gelişim Uzmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.·         Lisans mezunu, tercihen Yetişkin Eğitimi, Psikoloji, Sosyoloji vb. alanlarda yüksek lisans derecesine sahip,·         Tercihen ICF (Uluslar arası Koçluk Federasyonu) onaylı koçluk ekollerinden sertifikasyonunu tamamlamış,·         Eğitim Yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübeli,·         Eğitim içeriği hazırlama ve eğitim verme konusunda deneyime sahip,·         “İyi" düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·         Liderlik, yetkinlik ve beceri geliştirme programlarını tasarlayacak deneyime sahip,·         Eğitim verimliliğinin ölçülmesi ve değerlendirilmesi ile ilgili yöntemlere hakim,·         Öğretim tasarımı modellerine hakim ve bu yaklaşımla eğitim tasarımı yapabilen,·         Yetkinlik, bilgi ve beceri kavramlarına hakim, yetkinlikler ve beceriler bazında eğitim içerikleri oluşturabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser (Woven) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Merchandiser (Woven)LCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser (Activewear) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Merchandiser (Activewear)LCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GARMENT TEKNOLOJİST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GARMENT TEKNOLOJİSTLCWaikiki
Garment Technologist olarak yetiştirmek üzere yeni mezun veya deneyimli asistan ;• Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Giyim Öğretmenliği vb. bölümlerinden mezun,• Müşteri, kalite ve süreç odaklı,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Planlama ve oganizasyon becerileri yüksek,• Analitik düşünebilen ,• Yurtdışı ofislerimizle bağlantı kurabilecek düzeyde İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET ALTERNATİF KANALLAR UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E-TİCARET ALTERNATİF KANALLAR UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Ticari bakış açısına sahip, Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyim sahibi Veri analizi, segmentasyon gibi konularda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünen, iletişim ve problem çözme becerisi güçlü Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU (SOFT SEPARATES) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KUMAŞ TEKNOLOĞU (SOFT SEPARATES)LCWaikiki
Üniversitelerin tercihen Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kumaş, baskı ve boya terbiye, dokuma konularında üretimde tecrübesi olan, tercihen dokuma kumaş alanıAlanında en az 2 yıl tecrübeli, Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Orta düzeyde İngilizce bilen, Yurt dışı, yurtiçi seyahat engeli olmayan ve uzun süreli periyotlarla seyahat edebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya tecilli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yalın 6 Sigma projelerini yönetebilecek bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET MUHASEBESİ ŞEFİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MALİYET MUHASEBESİ ŞEFİLCWaikiki
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda  minimum 3 yıl yöneticilik deneyimi bulunan, Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli, Katma Değer Vergisi Beyannamesi hazırlanması konusunda deneyimli, Katma Değer Vergisi iadesi süreçlerinde görev almış, Görevi ile ilgili yasal mevzuatlara ve tek düzen hesap planına hakim Raporlama konusunda tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, İyi derecede excel bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİTİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İŞ ANALİTİĞİ UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Ekonometri, İstatistik vb. sayısal bölümlerinden mezunEn az 3 yıllık iş deneyimine sahip İş Analitiği uygulamalarına hakim, bu alanda projelerde bulunmuş ve tercihen bu projeleri yönetmişİstatistiksel Modelleme ve Optimizasyon Teknikleri konularına hakim Tercihen İstatistiksel Analiz Yazılım programlarından herhangi birinde deneyim sahibi (R, SPSS, vb.)Tercihen Lojistik konusunda veya Sevkiyat Depo ürün yönetimi konusunda deneyimliTercihen Sevkiyat Depo ürün yerleşimi ve Sevkiyat Depo ürün toplama metotları konusundadeneyimliTercihen perakende sektöründe deneyimli Tercihen TS-SQL ve veri tabanı yapıları konusunda deneyimli Sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi yüksek Proje yönetimi yetkinliğine sahip, ekip çalışmasında yatkın, yaratıcı, müşteri odaklıKavramsal ve analitik düşünme yönü güçlü İletişim ve temsil yeteneğine sahip, dikkatli, detaycı, süreç/veri ve sonuç odaklıErkek adaylar için askerlik görevini Yapmış/Muaf
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REGIONAL FINANCE AND ACCOUNTING CONTROLLER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
REGIONAL FINANCE AND ACCOUNTING CONTROLLERLCWaikiki
Bachelor’s degree in Economics, Management, Finance or Public Administration Good command of accounting and legislation Familiar with IFRS and Turkish Accounting Standards Min 3 to Max 6 years of experience in audit or similar position Experience in Big4 Company is an asset  Advanced level of English, both verbal and written Preferably having occupational certificates, such as SMMM, CPA and/or CMA or ACCAGood command of Microsoft Office Programs Good at documentation and archiving No obstacle to abroad Strong communication skills Male candidates should have completed military obligations
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser (Denim) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Merchandiser (Denim)LCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MerchandiserLCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER İstanbul(Avr.) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
BUYERLCWaikiki-Tema Mağazacılık
·         Bachelor’s degree, preferably from Textile or  Industrial Engineering,·         Minimum 5 years’ experience in a similar position,·         Experienced in production and product development,·         Having disciplined approach to process controls,·         Preferably experienced in market researches, competitor analysis and customer researches,·         Interested in fashion and trends; having commercial perspective,·         Experienced in team management, planning and organization·         Good command of English,·         Proactive, dynamic and self-motivated,·         Male candidates should have completed military service obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL LEASING AND INSURANCE SPECIALSIT İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL LEASING AND INSURANCE SPECIALSITLCWaikiki
University degree At least 3 years experience in Contract management (especially in relation of finance review),Experience in preparation and routine execution of contracts, Experience in Claim Management is preferable, High level of Computer Literacy, Fluency in English language is a must, Strong drafting, negotiation and writing skills in English, Ability to make routine traking issues related to the exacution of the contract (payments, guarantees, etc.)Knowledge of insurance processes is preferable, Ability to manage multiple tasks at once, Self-motivated and solution provider, No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
OPERASYON DESTEK UZMANILCWaikiki
Lisans Mezunu, Tercihen müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen ikinci dil olarak ileri düzeyde Almanca, Rusça, Romence ya da Bulgarca bilen,İletişimi kuvvetli, müşteri odaklı, iş takibine sahip, dikkatli ve titiz çalışan,Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine ve günlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun tempoda çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSISTANT MERCHANDISER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ASSISTANT MERCHANDISERLCWaikiki
University degree Good command of English Basic knowledge of product and fabric is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support Merchandiser and Buyer through providing assistance in daily work.Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIRECTOR OF FOREIGN TRADE İstanbul(Avr.) LCWaikiki
DIRECTOR OF FOREIGN TRADELCWaikiki
Bachelor’s degree in Business Administration with focus on Supply Chain/Logistics or Engineering, International Relations DepartmentsPreferably, 10 years of Textile sector experienced with 5 years of managerial functionsExcellent knowledge of workflow and foreign trade regulations Track-record of effectively managing teams to complete multiple, time-sensitive projects and competing prioritiesAbility to manipulate major quantities of data to implement business strategies Preferably, experienced in transportation purchasing Good knowledge of Budget and Project Management Fluent in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Lojistik Proje UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği),Lojistik depolama ve dağıtım süreçleriyle ilgili bilgiye sahip, Proje yönetimi tecrübesi olan, Yalın yönetim ile ilgili temel bilgiye sahip, Tercihen hat kurulumu projelerinde görev almış, Tercihen operasyon yönetimi konusunda tecrübesi olan, Dokümantasyon ve takip yönü güçlü, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Training and Development Specialist İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Training and Development SpecialistLCWaikiki
We are looking for a Training and Development Specialist to be employed in Head Office, who will be responsible for training and development activities within the scope of Domestic Retail.University degree in related fields, Minimum 3 years of experience in training and development activities, preferably in retail (Analysis of training needs, designing and developing training programs, assessment and evaluation of training)Fluent verbal and written skills in English is a must, Having excellent communication and interpersonal skills, Result-oriented and strong planning and organization skills, Having strong problem-solving and decision making skills, No restriction to travel, Male candidates should have completed the military service requirements.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM ASİSTANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
TASARIM ASİSTANILCWaikiki
Tercihen üniversitelerin Moda Tasarım vb. bölümlerinden mezun, Tasarım alanında 1-2 yıl deneyimli, Adobe Illustrator programını çok iyi derecede kullabilen, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
38 Beden Kadın Prova Mankeni İstanbul(Avr.) LCWaikiki
38 Beden Kadın Prova MankeniLCWaikiki
Beden ÖlçüleriBoy:      161-165 cm Göğüs:  90 cm Bel:        74 cm Basen:   98 cm  25-35 yaşları arasında, tam zamanlı çalışabilecek “38 Beden Kadın Prova Mankeni" aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Depo ElemanıLCWaikiki
En az İlköğretim ya da Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dönemsel çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERNATIONAL BUDGET AND REPORTING SPECIALIST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL BUDGET AND REPORTING SPECIALISTLCWaikiki
University degree in Economy, Business Administration or Management Engineering or related majorsMinimum 3 years experience in financial controlling (big four and retail experience is a plus),Good knowledge of management accounting and reporting standards, Proficiency in written and spoken English, Excellent computer skills especially in Excel, Hyperion knowledge is a plus, Problem solving and analytical skills, Team player with good communication skills. No military obligation for male candidates 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYING OFİS ASİSTANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
BUYING OFİS ASİSTANILCWaikiki
Tercihen Tekstil, Kimya bölümlerinden lise veya ön lisans mezunu, Planlama, organizasyon ve raporlama becerilerine sahip, İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Tekstil ve Buying alanında kariyer hedefleyen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TRİM TEKNOLOĞU İstanbul(Avr.) LCWaikiki
TRİM TEKNOLOĞULCWaikiki
·         Üniversitelerin tercihen Tekstil, Kimya, Metalürji Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tekstil yardımcı malzemeleri (fermuar, düğme, etiket, tela,iplik,padding) konularında deneyimli,·         Alanında en az 3 yıl tecrübeli,·         Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yurtdışı, yurtiçi seyahat engeli olmayan ve uzun süreli periyotlarla  seyahat edebilecek,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KUMAŞ TEKNOLOĞULCWaikiki
·         Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Kumaş, baskı ve boya terbiye ,iplik  konularında deneyimli, tercihen örme kumaş alanı·         Alanında en az 5 yıl tecrübeli,·         Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Yurt dışı, yurtiçi seyahat engeli olmayan ve uzun süreli periyotlarla  seyahat edebilecek·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·         Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE EĞİTMENİ (INSPECTION) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KALİTE GÜVENCE EĞİTMENİ (INSPECTION)LCWaikiki
Tercihen Üniversite mezunu, Dokuma, örme, triko, ev tekstili, aksesuar ve ayakkabı ürün gruplarında 10 yıl tecrübeli,Inspection ve Kalite Güvence konusunda 10 yıl tecrübeli,Fit konusunda genel bilgiye sahip, Uluslararası kaynakları takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen,Seyahat ve belirli süreler ile yurt dışında kalma engeli olmayan,AQL kontrol prensiplerine hâkim, İnsan ilişkileri kuvvetli ve analitik bakış açısına sahip,Takım çalışmasına uygun Sunum hazırlama, eğitim dokümanı hazırlama ve eğitim verme konusunda tecrübeli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, LC Waikiki Esenyurt veya benzeri depolarda görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Görsel Düzenleme Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Bölge Görsel Düzenleme SorumlusuLCWaikiki
İstanbul  mağazalarının görsel süreçlerinden sorumlu olmak üzere görevlendirilecek takım arkadaşı arıyoruz.En az lise mezunu (Tercihen Güzel Sanatlar Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Meslek Yüksek Okulu vb.),Mağazacılık alanında görsel düzenleme ve vitrin uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,Görsel sunum becerilerine sahip ve yaratıcı, MS Office programlarına iyi derecede hakim, İletişim ve uyum sağlama becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun ve seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çalışan İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Çalışan İlişkileri Uzman YardımcısıLCWaikiki
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden tercihen Hukuk Fakültesinden mezun, İş kanunu ve disiplin uygulamaları sürecinde deneyimli, Mevzuat bilgisi olan, Muhakeme yeteneği güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İŞ ZEKASI MÜHENDİSİLCWaikiki
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (Tercihen, Endüstri, Matematik, Bilgisayar Bölümleri)Alokasyon, Lojistik süreçleri hakkında bilgi sahibiTercihen İstatistik, veri madenciliği teknikleri hakkında bilgi sahibiAnalitik düşünen ve sentezleme yapabilen Problem çözme ve çözüm üretme yetkinliklerine sahipÖğrenme ve gelişime açık Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ASISSTANT TO E-COMMERCE DIRECTOR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ASISSTANT TO E-COMMERCE DIRECTORLCWaikiki
·         University degree·         Good verbal and written communication skills in English·         Proficiency in Microsoft Office, esp. Word and Excel, Power Point,·         Demonstrated ability to troubleshoot, multitask, prioritize deadlines, work independently, take initiative and maintain confidentiality,·         Proactive, self-disciplined and open-minded personality, ability and willingness to learn,·         Excellent time management with strong follow-up,·         Ability to establish and maintain effective working relations,·         Positive and dynamic personality with advanced organizational skills,·         Strong sense of urgency and efficiency in completing tasks, careful and detail oriented,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Executive AssistantLCWaikiki
Bachelor’s Degree in related fields (Translations Studies,English Language and Literature, American Culture and Literature),Excellent verbal and written communication skills in English, Good command of MS Office programs, especially Word, Excel and Power Point, Acquainted with office management systems and procedures, Highly organized with extreme attention to detail, Strong interpersonal skills, Ability to work in a fast paced environment, Strong problem solving skills, Dynamic, proactive and eager to learn
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CORPORATE COMMUNICATIONS DEPARTMENT ASSISTANT İstanbul(Avr.) LCWaikiki
CORPORATE COMMUNICATIONS DEPARTMENT ASSISTANTLCWaikiki
Bachelor's degree in related fields,  Minimum 3 year experience in the related field,  Excellent verbal and written communication skills in English & Turkish,  Proficiency in Microsoft Office,  Proactive, self-disciplined and open-minded,  Eager to learn,  Willing to work in a fast paced environment with self-expression skills,  Willing to work in a multicultural work environment with a dynamic team,  Able to multitask with excellent presentation and time management skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı (Engelli Kadrosu) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Depo Elemanı (Engelli Kadrosu)LCWaikiki
En az ilköğretim mezunu, En az %40 engelli raporuna sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Depo operasyon alanında çalışması uygun olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GARMENT TEKNOLOJİST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
GARMENT TEKNOLOJİSTLCWaikiki
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Örme kumaşlar, aksesuar ve yardımcı malzeme konusunda deneyimli,• Özellikle dokuma ve denim alt grupları konusunda deneyimli,• Üretim tecrübesi bulunan,• Kalıpların ve numunelerin, fit, ölçü, dikim vb. teknik özellikleri ve kontrolleri konusunda minimum 5 yıl deneyimli• Müşteri, kalite ve süreç odaklı,• Olumlu iş ilişkileri oluşturabilecek,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Planlama ve organizasyon becerilerine sahip,• Orta seviyede teknik ingilizce bilen• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Ofis Asistanı (Engelli Kadro)LCWaikiki
LCWaikiki markası  ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz,  yaklaşık 5.5 Milyar TL cirosu, 23.000  çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere,  hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda "Ofis Asistanı" alımlarımız olacaktır.En az lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Analysis and Control Specialist İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Financial Analysis and Control SpecialistLCWaikiki
Bachelor’s degree in Economics, Business Administration, Industrial Engineering or related fields,2-5 years of experience in budgeting, financial analysis and control, High proficiency with Excel and hands-on experience, Good command of English, Audit experience is an asset, Strong analytical skills with a very careful attention to detail, High degree of problem solving skills and the ability to make reliable, objective judgments and proposals,Proactive and results-oriented, work to achieve tangible results, Having strong communication skills and team oriented, Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, Male candidates should have completed military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DevOps Mühendisi İstanbul(Avr.) LCWaikiki
DevOps MühendisiLCWaikiki
Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun DevOps pratikleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli Windows Server configuration, IIS configuration konusunda tecrübeli Bulut servisler konusunda tecrübe sahibi (Azure) PowerShell scriptlerine hakim Canlı ortam deploymentları konusunda tecrübeli Continuous Integration/Delivery kavramları hakkında bilgi sahibi, tercihen tecrübeli (TFS-Release Manager/Octopus)APM toolları hakkında bilgi sahibi, tercihen AppDynamics tecrübesi olan Configuration Management ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi (Chef,Puppet, Docker gibi)Tercihen uygulama geliştirme deneyimi olan SOA mimari bilgisine sahip, tercihen uygulama geliştirme deneyimi olan T-sql konusunda bilgi sahibi Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E-Ticaret Operasyon UzmanıLCWaikiki
·         Lisans mezunu,·         E-Ticaret Lojistik süreçlerinde deneyimli,·         Konuşma ve yazmada ileri düzeyde İngilizce bilen,·         İletişimi kuvvetli, müşteri odaklı, iş takibine sahip, dikkatli ve titiz çalışan,·         Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli,·         Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Esnek çalışma saatlerine uygun.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ASSİSTANT TRIM MERCHANDISER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ASSİSTANT TRIM MERCHANDISERLCWaikiki
4 senelik üniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen Dinamik,iletişim becerileri yüksek ve takım çalışmasına yatkın Sonuç odaklı,problem çözebilme becerileri yüksek ve iş takibi kuvvetli Analitik düşünme yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DATA SCIENTIST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
DATA SCIENTISTLCWaikiki
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden (Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Ekonometri, İstatistik vb.) mezunİstatistiksel Analiz Yazılım programlarından herhangi birinde deneyim sahibi (R, SPSS, vb.)Tercihen SQL ve veri tabanı yapıları konusunda deneyimli Tercihen Python Programlama Dili konusunda deneyimli Tercihen Tahmin Yöntemleri konusunda deneyimli Tercihen Machine Learning Algoritmaları konusunda deneyimli Tercihen Deep Learning Algoritmaları konusunda deneyimli İş analizi yapabilecek Kavramsal ve Analitik Düşünme yönü güçlü İlişki Yönetimi ve Problem Çözme becerisi kuvvetli MS Office bilgisi yüksek düzeyde Sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi yüksek Sonuç Odaklı Öğrenmeye açık ve kişisel motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL CENTRAL STORE PLANNER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL CENTRAL STORE PLANNERLCWaikiki
Bachelor’s Degree, preferably in Industrial Engineering or related majorsGood command of English Analytical thinking approach Allocation and supply chain knowledge is a plus Competent in teamwork Enthusiasm for learning and development Strong problem solving and relationship management skillsInterested in system development, process analysis
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OUTLET STORE PLANNER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
OUTLET STORE PLANNERLCWaikiki
Üniversitelerin Matematik, Mühendislik, İstatistik, vb bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe alokasyon veya planlama süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübe sahibi,Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, Takım çalışmalarına yatkın, insan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Çok iyi derecede Excel kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL STORE MERCHANDISER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL STORE MERCHANDISERLCWaikiki
LC WAIKIKI IS BETTER WITH YOU!Are you ready to take part in Merchandise Planning Department with over 250 team members, to be included in projects within Buying and show your Planning skills? WHAT WE EXPECT FROM YOU?If you have university degree in numerical or engineering fields,If you say that you have minimum 2 years of Fashion Retail experience,If you have knowledge about product planning, forecasting, sales and marketing processes, If you say you have strong analytical and reporting skillsIf you think that dealing with Excel and numbers is your ideal job, If you have advanced level of English, If you have no obstacle to travel and already completed your military service obligation.AND if you say that;Self-improvement and learning new things are important for me! Teamwork is my thing! I'm interested in Fashion and Retail!You are now one step closer to be a part of our team, the International Store Merchandiser position is just ideal for you! YOUR CAREER IS BETTER WITH US!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Visual Training Specialist İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Visual Training SpecialistLCWaikiki
We are looking for a Visual Training Specialist to be employed in Head Office, who will be responsible for training and development activities within the scope of Domestic and International Retail.University degree in related fields, Minimum 2 years of experience in visual merchandising, preferably in retail, Fluent verbal and written skills in English is a must, Experience of giving presentation in English, Preferably experience of delivering training in English, Preferably experience of designing training, Having excellent communication and interpersonal skills, Result-oriented and strong planning and organization skills, Having strong problem-solving and decision making skills, No restriction to travel, Male candidates should have completed the military service requirements.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK TEKNİK DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
LOJİSTİK TEKNİK DESTEK UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu,İlgili alanda en az 3 yıl tecrübesi sahibi, OTVT donanım ve uygulamalarında destek tecrübesi olan,Yurtdışı tesis kurulum, entegrasyon ve desteğini sürdürebilecek seviyede İngilizce bilen,Tercihen server, network ve client işletim sistemi yönetim, kurulum bilgisine sahip,Network tasarımı ve kurulumunda tecrübeli, problem analizi yapabilecek,Zaman yönetimi ve planlama kabiliyeti olan, Teknolojik yenilikleri ve yeni çıkan ürün takibi yaparak, mevcut yapıyı güncelleyebilecek çözümler üretebilecek,Analitik düşünce sahibi, Dokümantasyon ve raporlama süreçlerini bilen, Proje entegrasyonlarında ve yaygınlaştırmaların da aktif rol almış, müşteri sorunları cevaplandırabilecek ve sorunlarını teşhis edebilecek, süreç iyileştirme konularında deneyimli,Müşteri hizmetleri ve ilişkilerinde güçlü, iletişim ve takip yeteneği kuvvetli,Çözüm odaklı ve takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli,En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,Vardiyalı düzende çalışabilecek esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İstanbul(Avr.) LCWaikiki
AVUKATLCWaikiki
·         Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun,·         Benzer pozisyonda minumum  6 yıl tecrübeli,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Perakende sektöründe Şirketin faaliyet alanı kapsamında imzalayacağı sözleşmelerin incelenmesi, müzakeresi ve/veya hazırlanması konusunda deneyimli,·         İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Kira Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas Hukuku, Fikri Mülkiyet konularında bilgi ve deneyim sahibi,.         Şirketin uluslararası operasyonlarındaki hukuki süreçleri de takip edebilecek,·         Sözlü / yazılı iletişim, insan ilişkileri ve organizasyon becerileri kuvvetli,  pozitif,.         Takım çalışmasına yatkın; kalite, çözüm ve müşteri odaklı, ·         İş disiplinine sahip, sistematik çalışan; zaman yönetimi konusunda yetkin,·         Analitik bakış açısına sahip, analiz ve raporlama becerisi kuvvetli,.         İnisiyatif alabilen, yasal uyum risklerinde proaktif bakış açısına sahip,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,.          Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
iOS DEVELOPER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
iOS DEVELOPERLCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL! 250 kişilik ekibiyle Bilgi Teknolojileri Departmanımızda sen de yerini almaya, 100' e yakın E- Ticaret Uygulama Geliştirme Uzmanı ekibiyle, E-Ticaret Mobile Uygulama ekibimizdeki yeni projelere dahil olmaya, yaratıcılığını göstermeye hazır mısın? SENDEN NE BEKLİYORUZ?Bilgisayar Mühendisliği ya da diğer mühendislik fakültelerinden mezunsan,iOS işletim sistemlerinde native uygulama geliştirmeye çok hakimim diyorsan (min. 3 yıl deneyimli),iOS işletim sisteminde Objective-C ve/veya Swift programlama konusunda bilgilerine güveniyorsan,Object oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde en az 3 yıl deneyimliyseniOS işletim sisteminde UIKit, Core Data, Core Animation, Core Graphics, Core Text konularında bilgin varsa,Git ve benzer source control mekanizmaları konusunda tecrübeliysen,Tercihen Mobil uygulamalarda offline depolama, threading ve performans konularına da hakimsen bu iş bizce tam sana göre, başvuru yapmak için hiç bekleme deriz! VE Yeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim!Askerliğimi de yaptım diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SON KALİTE KONTROL SORUMLUSU (YENİ MEZUN) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SON KALİTE KONTROL SORUMLUSU (YENİ MEZUN)LCWaikiki
Meslek yüksekokulu veya lise tekstil bölümlerinden mezun, Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan, Öğrenmeye istekli, motivasyonu yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, Vardiyalı çalışma sistemi (08:00-16:30 / 16:00-24:30) ile Esenyurt lokasyonumuzda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reklam Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Reklam UzmanıLCWaikiki
·         Tercihen üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun,·         Reklam&Medya ajansları ve reklam alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi,·         Tercihen ileri düzeyde İngilizce bilen,·         İletişim becerileri gelişmiş,·         Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen,·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AKREDİTASYON MÜHENDİSİ/UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
AKREDİTASYON MÜHENDİSİ/UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin tercihen  Kimya/Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, ( farklı branşlardan mezun adaylar için tekstil test laboratuvarı tecrübesi  aranmaktadır) Tekstil/Hazır Giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Akreditasyon ve denetim süreçlerinde deneyimli, Tekstil (haslık ve fiziksel) testleri konusunda deneyimli, ISO 17025 standardı gerekliliklerini bilen,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU-HOME İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KUMAŞ TEKNOLOĞU-HOMELCWaikiki
·         Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Kumaş, baskı ve boya terbiye ,iplik  konularında deneyimli, tercihen Home tekstil kumaş alanı·         Alanında en az 5 yıl tecrübeli,·         Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yurt dışı,yurtiçi seyahat engeli olmayan ve uzun süreli periyotlarla  seyahat edebilecek·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·         Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU (TRİKO) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KUMAŞ TEKNOLOĞU (TRİKO)LCWaikiki
Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş, baskı ve boya terbiye,iplik  konularında deneyimli, tercihen triko kumaş alanıAlanında en az 5 yıl tecrübeli, Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı,yurtiçi seyahat engeli olmayan ve uzun süreli periyotlarla  seyahat edebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yatırımları Direktörü Asistanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Üretim Yatırımları Direktörü AsistanıLCWaikiki
·         Bachelor’s Degree, preferably in Textile or industrial Engineering·         Minimum 2 years of experience·         Good Knowledge of product, costing, production follow up and critical path·         Good command of written and spoken English·         Dynamic and self-motivated·         Strong communication and interpersonal skills·         Ability to work in a fast phased environment·         Strong problem solving attitude·         No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Visual Merchandiser İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Visual MerchandiserLCWaikiki
University Degree, (Preferably graduated from the faculty of fine arts or design)Fluent English (written & verbal) Min 3 years of experience in Visual Merchandising Proficiency in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator and MS Office Applications Forming window layout and presentation standards for each region Window concepts to ensure corporate image of LC Waikiki Team Player Creative Having good communication and interpersonal skills Having strong problem solving, planning and organization skills No restriction to travel Male candidates should have completed the military service requirements
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
International Visual Merchandiser İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
International Visual MerchandiserLCWaikiki
University Degree, (Preferably graduated from the faculty of fine arts or design)Fluent in English and Arabic (both written & verbal), Min 3 years of experience in Visual Merchandising Proficiency in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator and MS Office Applications Forming window layout and presentation standards for each region Window concepts to ensure corporate image of LC Waikiki Team Player Creative Having good communication and interpersonal skills Having strong problem solving, planning and organization skills No restriction to travel Male candidates should have completed the military service requirements
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Planlama UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Endüstri, Matematik, İşletme Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden mezun,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Planlama alanında toplamda en az 3-4 yıl tecrübesi bulunan, Yeni iş modellerine ve hızlı değişim ortamına uyum sağlayabilecek, İş analizi ve süreç iyileştirme çalışmalarında bulunmuş, İletişimi kuvvetli, Sayısal ve analitik becerisi gelişmiş, MS Office programlarına (Excel, Word, Outlook, Powerpoint) ve Veri tabanı yönetimine hakim,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HR UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
HR UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANILCWaikiki
·         Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,·         Microsoft .Net teknolojileri konusunda 2 - 5 yıl deneyim sahibi,·         ASP.NET MVC, Angular, SQL, C# deneyimi olan,·         Web servisleri konusunda deneyimli (SOAP, REST, Vb.)·         Object Oriented Programming (OOP) mantığına hakim,·         Teknolojiyi takip edebilcek seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan·         Tecihen Agile/Scrum yazılım geliştirme metodolojilerini bilen·         Sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın·         Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilgisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Sourcing Manager İstanbul(Avr.) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
Assistant Sourcing ManagerLCWaikiki-Tema Mağazacılık
Bachelor’s Degree, preferably in Textile Engineering Minimum 2 years of experience Good Knowledge of product, costing, production follow up and critical path Good command of written and spoken English Dynamic and self-motivated Strong communication and interpersonal skills Ability to work in a fast phased environment Strong problem solving attitude No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEVELOPMENT MENTOR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
DEVELOPMENT MENTORLCWaikiki
Aim of position:To objectively observe an attitude or behavior, that is desired to get into a habit in line with our values and development goals, in a real environment; appreciate the development and give motivating feedback. QualificationsBachelor’s Degree from related departments (Psychology, Behavioral Sciences etc.),Having Assessment and Development Center perspective,(preferably had trainings in Assessment/Development Centers and having at least 5 years of experience ),Preferably had trainings in accredited coaching schools, and having a coaching certificate,Unprejudiced and effective listening skills, Excellent observation skills, Ability to create a positive environment and give feedback using the correct feedback methods,                      Ability to work in cooperation with different departments and teams, Enthusiastic about his/her position and persistent to get successful results,Excellent written and verbal communication skills, Excellent negotiation skills, Organized and responsible.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikri Mülkiyet Hakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Fikri Mülkiyet Hakları Uzman YardımcısıLCWaikiki
Şirketimizin Strateji ve Süreç Geliştirme Direktörlüğü’nde yer alan Fikri Mülkiyet Hakları Uzman Yardımcısı (Yetiştirilmek Üzere )pozisyonunda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı  arıyoruz.Üniversite mezunu Fikri mülkiyet hakları konusunda deneyim sahibi veya bu alana ilgisi olan İyi düzeyde İngilizce bilen MS Office araçlarını (MS Word, MS Excel, Power Point) çok iyi kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş Planlı ve organize çalışmayı seven Detaylara dikkat etme ve kaçırmama konusunda özel hassasiyeti olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STORE MERCHANDISER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
STORE MERCHANDISERLCWaikiki
Üniversitelerin Matematik, Mühendislik, İstatistik, vb bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe alokasyon veya planlama süreçlerinde minimum 2 yıl tecrübe sahibi,Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü, Takım çalışmalarına yatkın, insan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Çok iyi derecede Excel kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Takım Lideri İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Lojistik Takım LideriLCWaikiki
En az Lise tercihen teknik lise/meslek lisesi  veya MYO mezunu, Mavi yaka ekip yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli, Depo Operasyonları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen yalın üretim süreçleri,5s ve Kaizen hakkında bilgi sahibi Analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Creative Manager Asistanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Creative Manager AsistanıLCWaikiki
Üniversitelerin tekstil/tasarım bölümlerinden mezun, Tercihen Tasarım alanında 1-2 yıl deneyimli,  İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANILCWaikiki
·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,·         Yönetim muhasebesi, bütçe planlama ve raporlamada deneyimli,·         Genel muhasebe ve tekdüzen hesap planı konusunda bilgili,·         Excel programını ileri düzeyde kullanabilen,·         İyi seviyede İngilizce bilen,·         Tercihen Hyperion planlama sistemi kullanmayı bilen,·         Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KUMAŞ TEKNOLOĞU (DENIM) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KUMAŞ TEKNOLOĞU (DENIM)LCWaikiki
Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş, baskı ve boya terbiye ,iplik  konularında deneyimli, tercihen denim kumaş alanıAlanında en az 5 yıl tecrübeli, Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt dışı,yurtiçi seyahat engeli olmayan ve uzun süreli periyotlarla  seyahat edebilecekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E-TİCARET UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E-TİCARET UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANILCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL!250 kişilik ekibiyle Bilgi Teknolojileri Departmanımızda sen de yerini almaya, 100' e yakın E- Ticaret Uygulama Geliştirme Uzmanı ekibiyle yeni projelere dahil olmaya, yaratıcılığını göstermeye hazır mısın?SENDEN NE BEKLİYORUZ?Bilgisayar Mühendisliği ya da diğer mühendislik fakültelerinden mezunsanC# programlama diline çok hakimim diyorsan (min. 3 yıl deneyimli)Web teknolojileri (asp.net , mvc ) konusunda bilgilerine güveniyorsanObject oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde en az 3 yıl deneyimliysenSOA mimari bilgisine (tercihen uygulama geliştirme deneyimi) sahipsenT-sql konusunda bilgin varsaTercihen ASP.NET MVC frameworküne hakimsen bu iş bizce tam sana göre, başvuru yapmak için hiç bekleme deriz!VEYeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim!Askerliğimi de yaptım diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI GELİŞTİRME UZMANI (İstatistik, Veri Bili İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İŞ ZEKASI GELİŞTİRME UZMANI (İstatistik, Veri BiliLCWaikiki
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen ilgili alanda 2-3 yıl tecrübeli İnsan ilişkilerinde başarılı, kurumsal firma tecrübesi olan, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, dikkatli, detaycı, analitik, süreç/veri ve sonuç odaklıMatematik, İstatiksel modelleme, makine öğrenmesi teknikleri ve değerlendirme metrikleri konusunda kuvvetliVerilerin anlamlandırılması ve yorumlanması konusunda yetkinliği yüksek R (RStudio), Spark ML, Python (pandas, numpy,scipy,TensorFlow, vb) programlama dilleri ve kütüphanelerine hakimSQL ve NoSQL veritabanları konusunda bilgili Bilimsel metodları ürün kararlarına, süreçlere ve veri merkezli yönetim ortamına çevirme yeteneği olanTercihen dağıtık dosya sistemleri ile çalışma deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇORAP ÜRETİM TEKNİK SORUMLUSU İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ÇORAP ÜRETİM TEKNİK SORUMLUSULCWaikiki
Minimum ön lisans mezunu (Tercihen Tekstil ve/veya Çorap ile ilgili okullardan mezun)Çorap sektöründe ihracat üretimi ve üretim takibi konusunda minimum 5 yıl tecrübeliHammadde, makine ve üretim süreçlerine hakim Üretim süreç analizi ve raporlama yapabilen Proaktif, detay odaklı ve üretim aşamalarında problem çözme becerisi yüksek Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü Tercihen İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI - MAĞAZACILIK İstanbul(Avr.) LCWaikiki
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI - MAĞAZACILIKLCWaikiki
Mağazacılık Uygulama Geliştirme Ekibi;Mağazacılık süreçlerinin iyileştirilmesine katkı sağlayan sistemlerin kurulması ve bakımı, iç müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda web, desktop ve mobil platformlarda uygulamalar geliştirmek, mağaza ortamında üretilen verinin korunması ve iç sistemlere çeşitli platformlardan servis edilmesi, bunun yanında hem yurtiçinde hem de yurtdışında 3rd-Party sistemlerle çok farklı platformlarda entegrasyon yapılmasından sorumludur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen mühendislik fakültelerinden mezunEn az üç yıl Object Oriented Design ve uygulama geliştirme deneyimine sahip (C#)Tercihen WinForms uygulamaları geliştirmiş En az 3 yıl ilişkisel veritabanları (MSSQL) ile çalışmış ve T-Sql bilgisi olanSOA mimari bilgisine sahip, tercihen uygulama geliştirme deneyimi olan (REST, WCF)Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI(PLANLAMA-ALLOCATION) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI(PLANLAMA-ALLOCATION)LCWaikiki
Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezunBenzer bir görevde min. 2 yıl tecrübesi bulunanC# , T-SQL, OOP konusunda deneyimliSOA mimari bilgisine sahip, tercihen uygulama geliştirme deneyimi olan (REST, WCF)Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem verenLiteratürü takip edecek seviyede İngilizce bilenTakım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
LOJİSTİK UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım, Matematik Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun,Kurumsal yazılım geliştirme alanında deneyimli, .NET platformu ve programlama dillerinde (c#, vb.net) yazılım geliştirmiş, OOP, Design Patterns, Unit Testing konularında bilgi sahibi, DB tasarım ve performans konseptlerini bilen, Kompleks T-SQL sorguları okuyup/yazabilen (tercihen performans optimizasyonu bilen),SOA mimari bilgisine sahip (tercihen uygulama geliştirme deneyimi olan), Tercihen WPF ve/veya Winforms gibi desktop uygulama geliştirme teknolojilerine hakim,Tercihen Mobil teknolojilerde ya da “Cross Application” uygulama geliştirme konularında (Xamarin vb.) bilgi sahibi,Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BI DEVELOPER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
BI DEVELOPERLCWaikiki
Türkiye'de ilk fasttrack veriambarını modelleyen ve haytata geçiren, alanıyla ilgili Türkiye ve Globalde başarı hikayeleri bulunan İş Zekası Geliştirme ekibimizde yer almak, yeni başarılara imza atmak ister misiniz?Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun Veriambarı tasarımı ve bu konuda kabul görmüş yaklaşımlar hakkında bilgi sahibiSSIS ETL konusuna hakim ve tecrübe sahibi SSAS Multidimensional ve Tabular küp konusunda geliştirme yapmış Büyük ölçekli veriler ve bunların servis edilmesi konusunda deneyim sahibi T-sql ve sorgu optimizasyonu konusunda tecrübe sahibi Bulut servisler konusunda tecrübe sahibi (Azure) Tercihen uygulama geliştirme deneyimi olan Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (DÖNEMSEL) - ANTALYA Antalya LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI (DÖNEMSEL) - ANTALYALCWaikiki
Antalya Belek ve Rixos mağazalarımızda nevruz ve yaz dönemlerinde çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Serik, Kadriye ve Antalya Merkezde ikamet eden,Full Time / Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL MALTEPE PİAZZA AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL MALTEPE PİAZZA AVMLCWaikiki
İSTANBUL MALTEPE PİAZZA AVM ' de Yeni açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Anadolu Yakasın ' da ikamet eden Full Time / Part Time / Kısmi Part Time arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL MARMARA ANATOLIUM AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL MARMARA ANATOLIUM AVMLCWaikiki
İSTANBUL MARMARA ANATOLİUM AVM ' de Yeni açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Anadolu Yakasın ' da ikamet eden Full Time / Part Time / Kısmi Part Time arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL PALLADIUM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL PALLADIUMLCWaikiki
İSTANBUL PALADIUM Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Anadolu Yakasında ' da ikamet eden  Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL ÜMRANİYE MODERN EAST İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL ÜMRANİYE MODERN EASTLCWaikiki
İstanbul Ümraniye Modern East AVM Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KAHRAMANMARAŞ PİAZZA Kahramanmaraş LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KAHRAMANMARAŞ PİAZZALCWaikiki
Kahramanmaraş Piazza  Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere,- Kahramanmaraş 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - YOZGAT SORGUN CADDE Yozgat LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - YOZGAT SORGUN CADDELCWaikiki
YOZGAT SORGUN CADDE ' de Yeni açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Yozgat ' da ikamet eden Full Time / Part Time / Kısmi Part Time arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - LÜLEBURGAZ BURDA AVM Kırklareli LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - LÜLEBURGAZ BURDA AVMLCWaikiki
LÜLEBURGAZ BURDA AVM ' de Yeni açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Lüleburgaz ' da ikamet eden Full Time / Part Time / Kısmi Part Time arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -ANKARA Ankara LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -ANKARALCWaikiki
ANKARA  mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,  - ANKARA da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİLCWaikiki
KOCAELİ mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,- KOCAELİ'nde ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL BEYAZIT İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL BEYAZITLCWaikiki
İstanbul BEYAZIT mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden- Arapça ve Rusça bilen  Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL KOZZY AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL KOZZY AVMLCWaikiki-Tema Mağazacılık
İstanbul Kozzy AVM Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın -Anadolu Yakasında ikamet eden Full Time ve Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL HISTORIA LCW İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL HISTORIA LCWLCWaikiki
İstanbul Historia mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -ANTALYA RIXOS Antalya LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -ANTALYA RIXOSLCWaikiki
ANTALYA RIXOS Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Antalya Belek , Serik , Kadriye ' de ikamet eden  Full Time / Part Time / Kismi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -ANTALYA BELEK Antalya LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -ANTALYA BELEKLCWaikiki
ANTALYA BELEK Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Antalya Belek , Serik ' te ikamet eden  Full Time / Part Time / Kismi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL CAPITOL AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL CAPITOL AVMLCWaikiki
İstanbul Capitol AVM Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -TEKİRDAĞ KAPAKLI CORNER PARK Tekirdağ LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -TEKİRDAĞ KAPAKLI CORNER PARKLCWaikiki
TEKİRDAĞ KAPAKLI CORNER PARK mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - TEKİRDAĞ ' da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL PALLADIUM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL PALLADIUMLCWaikiki
İstanbul Palladıum Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu Yakası ATAŞEHİR 'de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - ADANA Adana LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - ADANALCWaikiki
ADANA Mağazalarımızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Adana'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL BAĞCILAR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL BAĞCILARLCWaikiki
İstanbul Bağcılar Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL MALL OF AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL MALL OF AVMLCWaikiki
İstanbul MALL OF AVM Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -AĞRI DOĞUBEYAZIT Ağrı LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -AĞRI DOĞUBEYAZITLCWaikiki
AĞRI DOĞUBEYAZIT ' da Yeni açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ağrı Doğubeyazıt ' da ikamet eden Satış danışmanı / Kasa personeli / Depo personeli  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL PELİKAN İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL PELİKANLCWaikiki
İstanbul Pelikan Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL CEVAHİR AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL CEVAHİR AVMLCWaikiki
İstanbul - Cevahir AVM mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  Full/Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ GEBZE DOĞUŞ CENTER Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ GEBZE DOĞUŞ CENTERLCWaikiki
KOCAELİ GEBZE DOĞUŞ CENTER mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,- KOCAELİ'nde ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL CAPACITY AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL CAPACITY AVMLCWaikiki
Yeni açılacak olan ; İstanbul CAPACITY AVM Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Full/Part/Kısmi Part Time  Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - ELAZIĞ GAZİ CADDESİ Elazığ LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - ELAZIĞ GAZİ CADDESİLCWaikiki
ELAZIĞ GAZİ CADDESİ Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Elazığ 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İZMİR OPTIMUM AVM İzmir LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İZMİR OPTIMUM AVMLCWaikiki
İZMİR OPTIMUM AVM Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,- İzmir ' de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İZMİR SELWAY AVM İzmir LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İZMİR SELWAY AVMLCWaikiki
İZMİR SELWAY AVM Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,- İzmir ' de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KAYSERİ FORUM Kayseri LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KAYSERİ FORUMLCWaikiki
KAYSERİ FORUM mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - KAYSERİ ' de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL CAPACITY İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL CAPACITYLCWaikiki
İstanbul Capacity Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İZMİR BALÇOVA İzmir LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İZMİR BALÇOVALCWaikiki
İZMİR BALÇOVA Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,- İzmir ' de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL EMİNÖNÜ SULTANHAMAM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL EMİNÖNÜ SULTANHAMAMLCWaikiki
İstanbul Eminönü Sultanhamam Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa Yakasın 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - OUTLET İSTANBUL 212 AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - OUTLET İSTANBUL 212 AVMLCWaikiki
Outlet İstanbul 212 AVM Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Full/Part/Kısmi Part Time  Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - ADANA M1 AVM Adana LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - ADANA M1 AVMLCWaikiki
Adana M1 AVM Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Adana 'da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL KARTAL MARİNA AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL KARTAL MARİNA AVMLCWaikiki-Tema Mağazacılık
İstanbul KARTAL MARİNA AVM ,  Yeni açılacak olan Mağazamızda çalışmak üzere; - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Anadolu Yakasında ikamet eden Full Time, Part Time, Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari Asistan -Engelli İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İdari Asistan -EngelliLCWaikiki
İstanbul Merkez LCW binamızda Görsel Malzeme AR-GE ve Satın Alma Biriminde engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere personel aranmaktadır.%40 ve üzeri engel raporu kabul edilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
International Recruitment Operations Specialist İstanbul(Avr.) LCWaikiki
International Recruitment Operations SpecialistLCWaikiki
General Requirements: • University Degree            • Advanced level of MS Office (Word, Excel, PowerPoint) programs• Minimum 1 year of experience in Human Resources      • Fluent in English (both written & verbal)           • Customer oriented           • Very good communication skills • Well organized and good planning skills,           • Continuous learning and development,  • Team working,     • No military service liability for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Supervisor İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Construction SupervisorLCWaikiki
·         University degree in Civil Engineering, Architecture (Preferably graduate from ODTU, ITU, YTU)   ·         Minimum 3 years technical experience in construction, architectural/design consultancy, shopfitting, preferably in retail sector,.         Static knowledge is plus,·         Having excellent analytical thinking & problem solving capabilities,·          Able to manage multiple tasks & projects concurrently·         Having excellent communication skills·         Goal and result oriented, proactive and open to innovative approaches,·         No restriction to travel,·         Male candidates should have completed the military service requirements.·         Fluent verbal and written skills in English is a must,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Şantiye Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Yetiştirilmek Üzere Şantiye Kontrol UzmanıLCWaikiki
·         Üniversitelerin İnşaat mühendisliği, mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarına hakim,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Takip becerisi yüksek,·         Yoğun iş temposunda çalışabilecek,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,·         Seyahat engeli olmayan,·         İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İşe Alım ve Kariyer Yönetimi UzmanıLCWaikiki
Lisans mezunu, (tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi), İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,  Uzmanlıkİşe alım ve yetenek yönetimi süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli, Yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi uygulamalarında yetkin.  Yeterlilik ve Yetkinlikler:Öğrenme ve gelişim odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, Müşterilere ve paydaşlarına duyarlı, değer veren, destekleyen, İş birliği ve ekip ruhuyla hareket eden, Planlama ve organizasyon beceri güçlü, Sistem ve kalite odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari proje ve Tadilat Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mimari proje ve Tadilat Birim YöneticisiLCWaikiki
·                  Lisans Mezunu·                  Tercihen Üniversitelerin Mühendislik, Mimarlık Bölümlerinden mezun·                  MS Office programlarına hakim·                  Archicad veya autocad programlarını aktif olarak kullanabilen,·                  Benzer pozisyonda 5 yıl deneyimi bulunan,·                  Tercihen mağazacılık alanında deneyimli·                  İyi derecede İngilizce bilen,·                  Planlı, programlı ve hedef odaklı çalışabilen,·                  Ekip çalışmasına yatkın,·                  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·                  Seyahat engeli olmayan·                  İstanbul’da ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Proje ve Tadilat Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mimari Proje ve Tadilat UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, inşaat, tasarım gibi teknik bölümlerinden mezun,         MS Office programlarına hakim          Archicad veya autocad programlarını aktif olarak kullanabilen,          Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimi bulunan,          İyi derecede İngilizce bilen,          Planlı, programlı ve hedef odaklı çalışabilen,          Ekip çalışmasına yatkın,          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı