LCWaikiki 

Şirket Bilgileri

LC Waikiki, 1985 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.
İyi Giyinmek Herkesin Hakkı felsefesi ile bugün 28 ülkede 610 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanyada atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile 2023 yılına kadar Avrupanın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedeflemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Tekstil)LCWaikiki İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 89
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Görsel Düzenleme Direktörü Asistanı İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Görsel Düzenleme Direktörü AsistanıLCWaikiki
Lisans mezunu, İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen, Tercihen Departman asistanı veya benzeri bir pozisyonda deneyimli, MS Office uygulamalarına iyi derecede hâkim, İletişim ve uyum sağlama becerilerine sahip, Problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, Detay ve sonuç odaklı, Zaman yönetimi ve takip becerisi güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RENK ARŞİV UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
RENK ARŞİV UZMANILCWaikiki
Üniversite veya Yüksekokul mezunu (Tercihen Tekstil veya ilgili bölümlerden mezun), Renkleri hatasız görebilen ve ayırt edebilen, Tercihen en az 1 yıl ilgili alanda tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Detaylara dikkat eden ve multi-task çalışma sistemine yatkın, Analitik düşünce yeteneği yüksek, İkna kabiliyeti olan, Pro-aktif ve sonuç odaklı İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Planlama, organizasyon ve arşiv deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        Adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı-İSTANBUL KOZZY AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
Mağaza Satış Danışmanı-İSTANBUL KOZZY AVMLCWaikiki
İstanbul KOZZY AVM mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Anadolu yakasında ikamet eden Full Time-Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - GEBZE DOĞUŞ CENTER AVM Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - GEBZE DOĞUŞ CENTER AVMLCWaikiki
GEBZE DOĞUŞ CENTER AVM mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - GEBZE'de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İşyeri HemşiresiLCWaikiki
Hemşirelik Meslek Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Yüksekokulundan mezun, En az 3 yıl deneyimi olan, İş yeri sağlığı ve iş güvenliği kanunu ve yasal mevzuata hâkim, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden hemşire aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü (Çerkezköy) Tekirdağ LCWaikiki
Forklift Operatörü (Çerkezköy)LCWaikiki
En az İlköğretim mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli, Tekirdağ/Çerkezköy'de ikamet eden, MEB Onaylı Forklift Operatörlük Belgesine sahip, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mekanik TeknisyeniLCWaikiki
Üniversitelerin Ön Lisans bölümlerinden veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Mekatronik bölümü mezunu) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Periyodik kontrol, bakım, montaj ve demontaj konularında tecrübeli, Endüstriyel sistemlerin bakımı konusunda deneyimli, pnömatik bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SON KULLANICI TEKNİK DESTEK UZMANI (YURTİÇİ) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
SON KULLANICI TEKNİK DESTEK UZMANI (YURTİÇİ)LCWaikiki
Üniversite veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Kurumsal ortamda kullanıcı destek uygulamalarında tecrübeli, Teknik İngilizce bilgisine sahip Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Windows uygulamaları ( OS, Ofis, SQL ) ve Sistem network vb gibi altyapı uygulamalarında minimum 3 yıl deneyimli Donanım bakım ve onarımını yapabilecek Son kullanıcı desteğinde 3 yıl deneyimli Gelişime açık, sorumluluk sahibi Askerlik görevini tamamlamış Aktif araç kullanabilen  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL VİAPORT İstanbul(Asya) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL VİAPORTLCWaikiki-Tema Mağazacılık
İstanbul Viaport AVM Mağazamızda çalışmak üzere;  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Pendik, Kartal, Tuzla, Kaynarca mevkilerinde ikamet eden  Full Time ve Part Time Satış Danışmanları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
International Visual Merchandiser İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
International Visual MerchandiserLCWaikiki
University Degree, (Preferably graduated from the faculty of fine arts or design) Fluency in English is must, Russian or Arabic is an asset Min 3 years of experience in Visual Merchandising Proficiency in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator and MS Office Applications Forming window layout and presentation standards for each region Window concepts to ensure corporate image of LC Waikiki Team Player Creative Having good communication and interpersonal skills Having strong problem solving, planning and organization skills No restriction to travel Male candidates should have completed the military service requirements 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL ARENAPARK AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL ARENAPARK AVMLCWaikiki
 İSTANBUL ARENAPARK AVM  Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL 212 OUTLET AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL 212 OUTLET AVMLCWaikiki
 İSTANBUL 212 OUTLET AVM  Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL BAĞCILAR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL BAĞCILARLCWaikiki
 İSTANBUL BAĞCILAR Mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -MALL OF İSTANBUL İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -MALL OF İSTANBULLCWaikiki
 MALL OF İSTANBUL mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - MUĞLA MARMARİS CAPRICE AVM Muğla LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - MUĞLA MARMARİS CAPRICE AVMLCWaikiki
 Muğla Marmaris CAPRICE AVM mağazamızda çalışmak üzere;  - En az lise mezunu  -  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Muğla Marmaris 'de ikamet eden  Part Time  Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KAYSERİ Kayseri LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KAYSERİLCWaikiki
KAYSERİ Mağazalarımızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Kayseri 'de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ DERİNCE Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - KOCAELİ DERİNCELCWaikiki
KOCAELİ  DERİNCE mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - KOCAELİ'nde ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -IZMIR SELWAY AVM İzmir LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -IZMIR SELWAY AVMLCWaikiki
 IZMIR ili SELWAY AVM'de bulunan mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İzmir' de ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -IZMIR BOZYAKA İzmir LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -IZMIR BOZYAKALCWaikiki
 IZMIR ili BOZYAKA mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İzmir' de ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - BURSA Bursa LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - BURSALCWaikiki
 Bursa Mağazalarının engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, - Bursa'da ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -AYDIN DİDİM Aydın LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -AYDIN DİDİMLCWaikiki
AYDIN DİDİM 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Didim ' de ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtiçi Lojistik Direktörü Asistanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Yurtiçi Lojistik Direktörü AsistanıLCWaikiki
·         Üniversitelerin İşletme veya Mühendislik fakültelerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği) mezun,·         Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 1 yıl tecrübeli,·         İleri düzeyde İngilizce bilen,·         MS Office programlarına çok iyi derecede hâkim,·         Analitik düşünme becerisi yüksek,·         İnsan İlişkileri ve iletişimi güçlü,·         Analiz ve takip etme yetkinliği güçlü,·         Düzenli / programlı çalışan,·         Proaktif ve enerjisi yüksek,·         Organizasyon kabiliyetine sahip,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,·         Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İdari İşler UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden tercihen İnşaat bölümlerinden mezun, Planlama ve Organizasyon becerisi gelişmiş, Analiz ve raporlama yetkinliği güçlü, MS Office programlarına hakim, iyi derecede Excel kullanım bilgisine sahip, Kalite Yönetim Sistemlerine hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Saha çalışmalarında aktif rol alabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Depo Operasyon YöneticisiLCWaikiki
Lisans  mezunu, depolama ve lojistik operasyonlarında tecrübeli Ekip yönetiminde en az 2-3 yıl tecrübeli, Saha çalışmalarında aktif rol alabilecek, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Hafta sonu çalışmasında engel olmayan, Planlama ve Organizasyon becerisi gelişmiş, İletişim yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul-Avrupa yakasında Esenyurt lokasyonuna yakın ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL AVRUPA YAKASILCWaikiki
İSTANBUL  AVRUPA YAKASINDAKİ mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL ANADOLU YAKASILCWaikiki
İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAKİ mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -TEKİRDAĞ Tekirdağ LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -TEKİRDAĞLCWaikiki
TEKİRDAĞ  mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere,  - TEKİRDAĞ da ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Destek SorumlusuLCWaikiki
Tercihen Üniversitelerin Tekstil bölümlerinden mezun (Ön Lisans), Tercihen başlangıç düzeyinde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Analitik düşünebilen, Güçlü iletişim becerisine sahip, Kalite ve sonuç odaklı, Planlama ve Organizasyon becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - BURSA KARACABEY Bursa LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - BURSA KARACABEYLCWaikiki
 Bursa Karacabey mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere,- Karacabey'de ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İşyeri HekimiLCWaikiki
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı iş yeri hekimliği sertifikasına sahip, Minimum 5 yıl işyeri hekimliği tecrübesi olan, İSG mevzuatı ve yönetmeliklerine hâkim, , güncel mevzuatı takip edebilecek, Takım çalışmasında uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Görev ve sorumluluklarını özenle yerine getiren, Detaylara önem veren, dikkatli ve titiz çalışabilecek, raporlama yapabilecek, Tam zamanlı çalışabilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen Lojistik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, ISG Yasal mevzuatlarına, yönetmelik, İş Hukuku ve SGK mevzuatına hakim, Dokümantasyon, arşivleme ve raporlama bilgi ve becerisine sahip, Etkin iletişim teknikleri (kişisel, kişilerarası, örgütsel) bilgi ve uygulama becerisine sahip, Saha uygulamalarında çözüm odaklı yaklaşım sergileyebilen, Dosyalama, kayıt, plan, program, iş takibi konularında titiz, planlı ve düzenli çalışabilen, Ekip yönetimi, ve çalışan motivasyonu konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -BURSA KARACABEY Bursa LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -BURSA KARACABEYLCWaikiki
BURSA KARACABEY 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Bursa 'da ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -ZONGULDAK EREĞLİ ÖZDEMİR PARK AVM Zonguldak LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -ZONGULDAK EREĞLİ ÖZDEMİR PARK AVMLCWaikiki
ZONGULDAK EREĞLİ ÖZDEMİR PARK AVM 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Zonguldak Ereğli 'de ikamet eden  Part Time/Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni (Çerkezköy) Tekirdağ LCWaikiki
Elektrik Bakım Teknisyeni (Çerkezköy)LCWaikiki
En az MYO ve ya Teknik Lise mezunu, Elektrik Bakım teknikerliği pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik ve otomasyon sistemleri konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip, Elektrik Malzemeleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Elektrik kumanda şeması hakkında bilgi sahibi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kuralları ile ilgili bilgi sahibi, MS Office program bilgisine sahip, Çerkezköy'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞA Bursa LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞALCWaikiki
 BURSA MUSTAFA KEMAL PAŞA ' da yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Bursa 'da ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
E TİCARET STÜDYO MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E TİCARET STÜDYO MÜDÜRÜLCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL! LC Waikiki markası  ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz,  yaklaşık 5,5 Milyar TL cirosu, 30.000'in üzerinde çalışan sayısı, yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  660'ın üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere, hızla büyüyen grubumuzda, sen de yerini almaya ve yaratıcılığını göstermeye hazır mısın?E - TİCARET STÜDYO MÜDÜRÜSENDEN NE BEKLİYORUZ? Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezunsan Hazır Giyim Sektöründe, stüdyo ortamında fotoğraf çekimine çok hakimim diyorsan (min. 5 yıl deneyimli)İletişim ve hızlı problem çözme becerilerine güveniyorsanbu iş bizce tam sana göre, başvuru yapmak için hiç bekleme deriz! VEYeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim, diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL IT OPERATION SPECIALIST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INTERNATIONAL IT OPERATION SPECIALISTLCWaikiki
At least 2 years experienced in IT Operations, including helpdesk 2nd Level Support Experienced in Windows server maintenance, T-SQL and software algorithm approach Past experiences with ITIL Service Operation Processes is a must, Cobit framework knowledge is a plus Strong knowledge of Windows server/client operating systems, PC hardware and local area networking Good command of  English - Russian or Arabic is a plus Good knowledge of ERP & Retail solutions, preferably Microsoft Dynamics NAV and Axapta Preferably MCDST (Microsoft Certified Desktop Support Technician) certified Retail market and project implementation practice experiences will be a plus Able to work under pressure and meet strict deadlines  Wiling to travel (Local/Abroad) and work in a multinational environment Good troubleshooting and strong interpersonal skills Able to work on shifts with flexible working hours No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANILCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL!  250 kişilik ekibiyle Bilgi Teknolojileri Departmanımızda sen de yerini almaya, 50’nin üzerinde Uygulama Geliştirme Uzmanı, 25’ten fazla Analist ekibiyle yeni projelere dahil olmaya, yaratıcılığını göstermeye hazır mısın? SENDEN NE BEKLİYORUZ? Bilgisayar Mühendisliği ya da diğer mühendislik fakültelerinden mezunsanC# programlama diline çok hakimim diyorsan (min. 5 yıl deneyimli)Web teknolojileri (asp.net , mvc ) konusunda bilgilerine güveniyorsanObject oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde en az 5 yıl deneyimliysenSOA mimari bilgisine (tercihen uygulama geliştirme deneyimi) sahipsenT-sql konusunda bilgin varsaTercihen ASP.NET MVC frameworküne hakimsen bu iş bizce tam sana göre, başvuru yapmak için hiç bekleme deriz! VEYeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim!Askerliğimi de yaptım diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Visual Merchandiser İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Visual MerchandiserLCWaikiki
University Degree, (Preferably graduated from the faculty of fine arts or design) Fluent English (written & verbal) Min 3 years of experience in Visual Merchandising Proficiency in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator and MS Office Applications Forming window layout and presentation standards for each region Window concepts to ensure corporate image of LC Waikiki Team Player Creative Having good communication and interpersonal skills Having strong problem solving, planning and organization skills No restriction to travel Male candidates should have completed the military service requirements 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA-CEPA VE KENTPARK Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA-CEPA VE KENTPARKLCWaikiki
 Ankara CEPA AVM  mağazalarımızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın -  Ankara'da ikamet eden  Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takım Lideri (İstanbul) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Takım Lideri (İstanbul)LCWaikiki
En az Lise mezunu, Ekip yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli, Depo Operasyonları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -ÜMRANİYE MEYDAN AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -ÜMRANİYE MEYDAN AVMLCWaikiki
ÜMRANİYE MEYDAN AVM 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İstanbul (Anadolu yakası) 'da ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA TAURUS AVM Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA TAURUS AVMLCWaikiki
 ANKARA TAURUS AVM'deki mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara' da GÖLBAŞI,BALGAT,DİKMEN'de ikamet eden FULL TİME-PART TIME  Satış Danışmanı -Depo Personeli ve Kasa Personeli arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA GORDION AVM Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA GORDION AVMLCWaikiki
 ANKARA GORDİON  AVM ' deki mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara' da ikamet eden FULL TİME-PART TİME-KISMİ PART TİME Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -İZMİR ÇEŞME İzmir LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -İZMİR ÇEŞMELCWaikiki
İZMİR ÇEŞME 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - İzmir Çeşme 'de ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA ANKAMALL 2 Ankara LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI - ANKARA ANKAMALL 2LCWaikiki
Ankara Ankamall 2 AVM içerisinde yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Ankara'da ikamet eden- Haftaiçi ve/veya haftasonu çalışabilecek  Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - BURSA GEMLİK Bursa LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - BURSA GEMLİKLCWaikiki
 Bursa Gemlik mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere,- Gemlik'te ikamet eden- 18 - 30 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -KOCAELİ Kocaeli LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -KOCAELİLCWaikiki
KOCAELİ  mağazalarımızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - KOCAELİ de ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takım Lideri (Çerkezköy) Tekirdağ LCWaikiki
Takım Lideri (Çerkezköy)LCWaikiki
En az Lise mezunu, Ekip yönetiminde tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Analitik düşünebilen, İletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Personel UzmanıLCWaikiki
GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin lisans, tercihen yüksek lisans bölümlerinden mezun, Özlük İşleri alanında en az 3 yıl tecrübeli, Disiplin uygulamaları sürecinde deneyimli, Bordro Uygulamaları ve Çalışma Mevzuat bilgisi olan, Planlama ve organizasyon becerisine sahip,           Muhakeme yeteneği güçlü, Sözlü ve yazılı raporlama becerisine sahip, Zaman yönetimi bilgi ve becerisine sahip, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... LCWaikiki
Eğitim ve Gelişim UzmanıLCWaikiki
Mağazacılık Eğitim ve Gelişim Müdürlüğü yurtiçi eğitim ve gelişim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere “Eğitim ve Gelişim Uzmanı” istihdam edilecektir.  En az lisans mezunu, Minimum 3 yıl eğitim ve gelişim alanında (eğitim ihtiyaç analizi, eğitim tasarımı, uygulama, ölçme ve değerlendirme) deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Eğitim verebilen, Tercihen perakende sektöründe deneyimli, MS Office uygulamalarına iyi derecede hâkim, Dışadönük ve iletişim becerileri güçlü, Sunum becerisi güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasını seven, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yoğun iş ve seyahat temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL VENEZIA AVM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL VENEZIA AVMLCWaikiki
 İSTANBUL VENEZIA AVM mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL MARMARA FORUM İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL -İSTANBUL MARMARA FORUMLCWaikiki
 İSTANBUL MARMARA FORUM mağazamızın ENGELLİ kadrosunda çalıştırılmak üzere, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden- 18 - 35 yaş aralığında- Bay, bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-Ticaret Test Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E-Ticaret Test UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Web&Mobil teknolojileri alanında test çalışmalarında minimum 3 yıl deneyim sahibi, Uluslarası kaynakları takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Analitik bakış açısına sahip, geleceğe yönelik vizyon sahibi, Araştırmayı, geliştirmeyi ve problem çözmeyi seven, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, takip yönü kuvvetli, Selenium, Browserstack vb test araçlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ ASİSTANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
STRATEJİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ ASİSTANILCWaikiki
·         Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·         Detaylı araştırma ve analiz becerisine sahip,·         Takipçi ve sonuç odaklı,·         Planlama ve organizasyon becerisine sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek,·         Gelişime açık ve sürekli öğrenen,·         İyi düzeyde İngilizce bilen.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Consolidation Specialist İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Consolidation SpecialistLCWaikiki
·         Bachelor’s degree from Business Administration, Economy, Engineering, Accounting and related departments ·         At least 3-5 years of experience in independent audit firms, preferably experienced in consolidation·         Experienced in reporting, analysis, audit, consolidation and accounting fields·         Good Command of International Financial Reporting Standards (IFRS) ·         Good Command of MS Office·         Good Command of English·         Strong communication skills, both written and verbal ·         Preferably experienced in Hyperion or SAP BPC programs·         Analytical thinker and detail oriented ·         Male candidates should have completed military service 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP FINANCE CONSULTANT (AXAPTA) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ERP FINANCE CONSULTANT (AXAPTA)LCWaikiki
LC WAIKIKI SENİNLE GÜZEL!  250 kişilik ekibiyle Bilgi Teknolojileri Departmanımızda sen de yerini almaya, 50’nin üzerinde Uygulama Geliştirme Uzmanı, 25’ten fazla Analist ekibiyle yeni projelere dahil olmaya, yaratıcılığını göstermeye hazır mısın? SENDEN NE BEKLİYORUZ?Bilgisayar Mühendisliği ya da diğer mühendislik fakültelerinden mezunsanAXAPTA 2012 uygulama geliştirme süreçlerinde en az 5 yıl deneyimliysenAXPOS bilgisine (tercihen uygulama geliştirme deneyimi) sahipsenT-sql konusunda bilgin varsaVEYeni şeyler öğrenmek ve kişisel gelişimim önemlidir!Literatürü takip edecek seviyede İngilizcem var!Takım çalışması benim işim!Askerliğimi de yaptım diyorsan ekibimizde yerini almaya şimdi bir adım daha yakınsın. KARİYERİN BİZİMLE GÜZEL! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
KALİTE YÖNETİCİSİLCWaikiki
Min. 5 Yıl Perakende sektöründe ve en az 10 yıl ilgili alanlarda (Örme, Dokuma, Triko)  deneyimi bulunan Temel üretim bilgisine sahip (dikiş, aksesuar, kumaş, baskı, nakış, yıkama) Fit, Duruş (Prova) konularında deneyimli Tercihen orta seviyede İngilizce bilgisine sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Analitik düşünce yapısına sahip ve takım çalışmasına önem veren Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış        Adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RENK TEKNOLOĞU İstanbul(Avr.) LCWaikiki
RENK TEKNOLOĞULCWaikiki
Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,  Boyahane, Boya laboratuvarı süreçleri ve sistematiği konusunda en az 10 yıl deneyimli, Boyarmaddeler ile renk reçeteleri oluşturma konusunda deneyimli, Renkleri hatasız görebilen ve ayırt edebilen, Işık kabini ve spektrofotometre kullanarak renk analizi yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen (yazılı/sözel) ve aktif olarak kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, Detaylara dikkat ederek öngörülen sürede istenilen işi tamamlayabilen, Yapıcı ve sonuç odaklı iş ilişkileri kurabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Corporate Blogger İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Corporate BloggerLCWaikiki
4 year Bachelor’s Degree preferably in Communications, Literature, Journalism or Marketing Advanced level of English is must Strong passion for fashion Excellent writing, editing and proofreading skills and proficiency in grammar and punctuation Strong interpersonal and communication skills and the ability to work effectively with others Creative thinking skills and research enthusiasm Solid foundation in search engine optimization (SEO) and implementing RSS technology Skill in the use of computerized blog layout and design software 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL TUZLA MARİNA İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL TUZLA MARİNALCWaikiki
 İstanbul Tuzla Marina Avm'deki Mağazamızda görevlendirilmek üzere; İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18-30 yaş aralığında, Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-ÜSKÜDAR HÜKÜMET İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL-ÜSKÜDAR HÜKÜMETLCWaikiki
İstanbul  ÜSKÜDAR HÜKÜMET Mağazamızda görevlendirilmek üzere ; İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18 - 30 yaş aralığında,           Takım  arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL KOZZY AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL - İSTANBUL KOZZY AVMLCWaikiki
İstanbul Kozzy AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere ; İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18 - 30 yaş aralığında,           Takım  arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL CAPİTOL AVM İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL CAPİTOL AVMLCWaikiki
İstanbul CAPİTOL AVM'deki Mağazamızda görevlendirilmek üzere ; İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18 - 30 yaş aralığında,           Takım  arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL ÜMRANİYE MODERN EAST İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL ÜMRANİYE MODERN EASTLCWaikiki
İstanbul Ümraniye Modern East  Mağazamızda görevlendirilmek üzere ; İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18 - 30 yaş aralığında,           Takım  arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ ZEKASI MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İŞ ZEKASI MÜHENDİSİLCWaikiki
Tercihen üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen IT altyapısı olan, SQL bilen ve veri tabanı yapıları hakkında bilgili, Analitik düşünce yapısına sahip, sentezleme yapabilen, Tercihen İngilizce bilen, Problem çözme ve ilişki yönetimi yetkinliklerinde güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Şantiye Kontrol UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Autocad veya Archicad bilgisi olan, Dana önce benzer pozisyonlarda tecrübesi olan, Proje okuma , uygulama ve keşif-metraj ,kesin hesap konularında en az 3 yıl tecrübeli, Şantiye  ve dekorasyon uygulamalarına hakim, İnşaat ve dekorasyon maliyetleri hakkında bilgi sahibi, Çok sayıda mağazanın dekorasyonunun sevk ve idaresini aynı anda yönetebilecek, Takip becerisi yüksek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI -MERSİN ANAMUR Mersin LCWaikiki
SATIŞ DANIŞMANI -MERSİN ANAMURLCWaikiki
MERSİN ANAMUR 'da yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere; - En az lise mezunu - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - Mersin Anamur 'da ikamet eden  Full Time /Part Time/Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALZEME KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MALZEME KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİLCWaikiki
Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil/Hazırgiyim sektöründe deneyimli, Kumaş/Kumaş testleri Laboratuyar uygulamaları, kalite sistemlerinin oluşturulması, standart oluşturma,  dokümantasyon, süreç yönetimi,  analiz,  verimlilik çalışmaları, reorganizasyon konularında minimum 3 yıl deneyimli, Tercihen Kimyasal/Cevre yönetim sistem kurulumunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Araştırma ve geliştirme çalışmalarında deneyimli, Ürün güvenliği, kumaş ve kimyasal konusunda mevzuat, yönetmelik ve standart takibi yapmış, Üretim denetimlerinde deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZALAR MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) LCWaikiki
MAĞAZALAR MUHASEBE UZMANILCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen Logo programını bilen Çok iyi düzeyde Excel kullanabilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Analitik düşünce yapısına sahip İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sourcing and Production Specialist İstanbul(Avr.) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
Sourcing and Production SpecialistLCWaikiki-Tema Mağazacılık
Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Kalite Güvence, Sourcing veya Merchandising alanında minimum 2-3 yıl deneyimli Tercihen iç giyim ve çorap kategorilerinde deneyim sahibi Tercihen üretim kontrol veya üretim planlama alanında deneyimli Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, motivasyonu yüksek, dinamik ve proaktif Yurtdışı tedarikçilerle iletişime geçebilecek düzeyde İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip ve raporlama konusunda tecrübeli İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GARMENT TEKNOLOJİST İstanbul(Avr.) LCWaikiki
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GARMENT TEKNOLOJİSTLCWaikiki
Garment Technologist olarak yetiştirmek üzere yeni mezun veya deneyimli asistan ;• Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Giyim Öğretmenliği vb. bölümlerinden mezun,• Müşteri, kalite ve süreç odaklı,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Planlama ve oganizasyon becerileri yüksek,• Analitik düşünebilen ,• Yurtdışı ofislerimizle bağlantı kurabilecek düzeyde İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT ANALYST MANAGER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
IT ANALYST MANAGERLCWaikiki
  Bachelor’s Degree, preferably in Industrial Engineering Minimum 10 years of experience in a similar position Minimum 4-5 years of experience in team and project management Good command of written and spoken English Experienced in inhouse applications or experienced in MS Axapta consulting Experienced in Microsoft Axapta software and ERP applications Experience in Retail is an asset Strong analytical and troubleshooting skills Excellent communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mobil Yazılım Geliştirme UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun IOS ve/veya Android işletim sistemlerinde native uygulama geliştirme tecrübesi olan IOS işletim sisteminde Objective-C ve/veya Swift programlama konusunda bilgi sahibi Android işletim sisteminde Java programlama konusunda bilgi sahibi Mobil yazılım geliştirme akışı hakkında bilgi sahibi, arayüz tasarım kurallarına hakim Git ve benzer source control mekanizmaları hakkında bilgi sahibi IOS ve/veya Android işletim sistemlerinde farklı versiyon ve ekran çözünürlüklerine göre uygulama dizayn edebilen Android işletim sisteminin ekosistemine hakim ve popüler 3rd Party kütüphaneler (Retrofit, Eventbus, vs.) konusunda bilgi sahibi IOS işletim sisteminde UIKit, Core Data, Core Animation, Core Graphics, Core Text konularında bilgi sahibi Mobil uygulamalarda offline depolama, threading ve performans konularında bilgi sahibi REST servisler üzerinden JSON ve XML haberleşmesinde tecrübeli Object oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde deneyimli Öğrenmeye ve kişisel gelişime önem veren Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E-TİCARET UI&UX DESIGNER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
E-TİCARET UI&UX DESIGNERLCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası kaynakları takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Web ve mobil arayüz tasarımı alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi, UX & UI konularında deneyim sahibi, güncel teknolojilere uygun kullanıcı dostu tasarımlar hazırlayabilen, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Sketch programlarından en az birini kullanabilen, Invision, Marvel, Flinto gibi araçlardan en az birini kullanmak Mockups, Balsamiq vb araçlardan birini kullanmak HTML, CSS ve XML gibi web teknolojilerinin çalışma prensiplerini bilmek, Web/Mobil arayüz tasarımlarında global trendleri takip eden Grafik tasarım, renk seçimi ve kullanıcı ara yüzü ergonomisi gibi konularda bilgi sahibi olmak Analitik bakış açısına sahip, geleceğe yönelik vizyon sahibi, Araştırmayı, geliştirmeyi ve problem çözmeyi seven, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, takip yönü kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL VİAPORT MAĞAZASI İstanbul(Asya) LCWaikiki
ENGELLİ PERSONEL-İSTANBUL VİAPORT MAĞAZASILCWaikiki
İstanbul Viaport  AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere ; İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Tercihen en az lise mezunu, 18 - 30 yaş aralığında,           Takım  arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REGIONAL FINANCE MANAGER İstanbul(Avr.) LCWaikiki
REGIONAL FINANCE MANAGERLCWaikiki
Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, or related fields Experianced in a similar position for at least 8 years Excellent command of English (verbal&written) Good team player with outstanding stakeholder engagement & communication skills External focus, and active follow up of changing legislations impacting Business and ability to bring fully compliant solutions A problem solver with a very good analytical thinking skills to be able to deal with multiple projects 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
INSPECTOR İstanbul(Avr.) LCWaikiki
INSPECTORLCWaikiki
  Meslek Yüksek Okulu veya lise mezunu Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan, Inspection alanında 3-15 sene deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistem (08:00-16:30 / 13:30-22:00) ile çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
38 Beden Prova Mankeni İstanbul(Avr.) LCWaikiki
38 Beden Prova MankeniLCWaikiki
Hızla büyüyen grubumuzda, Modelhane'de çalışacak; aşağıdaki niteliklere sahip "38 Beden Prova Mankeni” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı (Kurumsal Akademi) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Eğitim ve Gelişim Uzmanı (Kurumsal Akademi)LCWaikiki
 LCWaikiki markası  ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, 25.000'ün üzerinde çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  600'ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere,  hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin Davranışsal Yetkinlik Geliştirme Müdürlüğü'nde Eğitim ve Gelişim Uzmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.·         Lisans mezunu, tercihen Yetişkin Eğitimi, Psikoloji, Sosyoloji vb. alanlarda yüksek lisans derecesine sahip,·         Koçluk sertifikası bulunan,·         Eğitim Yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübeli,·         Eğitim içeriği hazırlama ve eğitim verme konusunda deneyime sahip,·         “İyi" düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·         Liderlik ve Kişisel  Gelişim Programlarını oluşturabilecek deneyime sahip,·         Eğitim verimliliği ölçme ve değerlendirme yöntemlerine hakim,·         Öğretim tasarım modelleri konusunda bilgi sahibi,·         Yetkinlik-yeterlilik kavramlarına hakim, yetkinlikler bazında eğitim içerikleri oluşturabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser (Footwear&Accessories) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Merchandiser (Footwear&Accessories)LCWaikiki
University graduate Good command of English To have minimum 4 years experience in a similar role. Knowledge of product is required. Required to have a disciplined approach to process controls. Should be able to communicate with suppliers overseas. Candidate is expected to be very proactive, dynamic and selfmotivated Main role is to support the buyer through providing production follow up. Male candidates should have completed military service obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
New Graduates ( Head Quarter) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
New Graduates ( Head Quarter)LCWaikiki
Be newly graduated, or be a Master’s Student, in Business Administration, Business Engineering, Industrial Engineering Have a good command of English Be aiming for a career in Fashion Retailing, or textiles Have strong analytical and planning skills Have strong inter-personel and communications skills, and be a team player Be eager to learn and develop Like keeping up with innovations, with an enthusiasm for research
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Assistant Sourcing Manager İstanbul(Avr.) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
Assistant Sourcing ManagerLCWaikiki-Tema Mağazacılık
University Degree in Textile Engineering Minimum 2 years of experience in merchandising, buying or sourcing  Knowledge of product Experience in costing and production follow up Good command of critical path Fluent English, both written & spoken Male candidates should have completed military service 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ALLOCATION STRATEGY AND PROCESS DEVELOPMENT SPECIA İstanbul(Avr.) LCWaikiki
ALLOCATION STRATEGY AND PROCESS DEVELOPMENT SPECIALCWaikiki
• Preferably a B.S. and/or M.S. degree in Statistics, Econometrics, Industrial Engineering, or in a similar field• Knowledge of Business Analysis methods,• Strong conceptual and analytical thinking,• Strong problem solving skills and relationship management competencies,• High level of MS Office proficiency,• High level of proficiency in both oral and written English,• Result oriented,• Open to learn, self-motivated,• Interest in programming and algorithms,• Preferably good knowledge of SQL and database structure,• Preferably experienced in a statistical analysis software (SPSS, Minitab, SAS, R, etc.),• Completed/Postponed military service for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İçerik Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
İçerik UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, Pazarlama, İletişim, Reklam veya Dil Bilimi bölümlerinden mezun, Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde ana dil seviyesinde editörlük, detaylara hakim olma, metin oluşturma kabiliyetine sahip, Kurumsal firmalarda ilgili süreçlerde minimum 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen E-ticaret sektöründe içerik yönetimi, editörlük ya da kurumsal blog yönetimi alanında deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü organizasyon, planlama ve takip yeteneği olan, Dinamik ve hızlı içerik yönetimi süreçlerinde esnek ve sonuç odaklı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Mali İşler Operasyon UzmanıLCWaikiki
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Muhasebe alanında minimum 3 yıl tecrübeli Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Belediye Mevzuatları hakkında bilgi sahibi Genel Kurul ve Yönetim Kurulu Kararları konularında tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Sorumluluk bilinci yüksek İletişim becerileri güçlü  Planlama ve Organizasyon yönü güçlü B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı (Engelli Kadro) İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Ofis Asistanı (Engelli Kadro)LCWaikiki
LCWaikiki markası  ile, Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz,  yaklaşık 5.5 Milyar TL cirosu, 23.000  çalışanı ve yurt içi ve yurtdışı olmak üzere toplamda  400’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere,  hızla büyüyen grubumuzda, şirketimizin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere engelli kadrosunda "Ofis Asistanı" alımlarımız olacaktır. En az lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki-Tema Mağazacılık
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıLCWaikiki-Tema Mağazacılık
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen yüksek lisans mezunu) En az C Sınıfı İSG Uzmanı belgesi olan Tercihen NEBOSH, IOSH, OSHA vb. uluslararası İSG sertifikasyonuna sahip İş Sağlığı ve Güvenliği alanında 2-5 yıl arası tecrübesi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Takım çalışmasına yatkın Tercihen ekip yönetimi konusunda tecrübeli Planlama ve koordinasyon yetkinliği yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Sosyal Uyumluluk Müdürü Asistanı İstanbul(Avr.) LCWaikiki
Global Sosyal Uyumluluk Müdürü AsistanıLCWaikiki
Tekstil veya Endüstri Mühendisi mezunu Kalite Güvence, Merchandising veya Social Compliance alanında en az 5 yıl deneyimli İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce seviyesine sahip Seyahat problemi ve yurtdışında kalma problemi olmayan Analitik düşünce yapısına sahip ve raporlama konusunda tecrübeli İletişimi Kuvvetli Takım Çalışmasına yatkın Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı