Liberty Sigorta A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.libertysigorta.com.tr

Liberty Sigorta A.Ş.

Liberty Mutual Grup, kurulduğu 1912 yılından bu yana “insanların daha güvenli ve daha emniyetli hayatlar yaşamasına yardım etmek” için çalışmaktadır. Özellikle bireysel otomobil ve konut sigortalarında ihtisas sahibi olan Liberty Mutual Grup, hayat dışı sigorta alanında dünyanın önde gelen sigorta şirketleri arasında yer almaktadır. Dünya çapında 5 kıtada, 26 ülkede, 900 ofis ve 45.000’den fazla çalışan ile hizmet veren Liberty Mutual Grup,2007 yılında, Liberty Sigorta ismiyle Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır.

 

Liberty Sigorta müşterilerinin ihtiyacını karşılayan bireysel otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Genel Müdürlük ve 8 Bölge Müdürlüğü olarak faaliyetlerini sürdüren Liberty Sigorta, ürün ve hizmetlerini yurt çapında toplam 700’den fazla noktada profesyonel acenteler aracılığıyla tüketicilerine sunmaktadırLiberty Sigorta A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Liberty Sigorta A.Ş.
Yazılım Geliştirme UzmanıLiberty Sigorta A.Ş.
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği,bilgisayar programcılığı veya matematik bölümlerinden mezun,C# ile çok katmanlı uygulama geliştirme tecrübesi olan, Servis temelli mimariye dayalı (SOA) projelerde rol almış, REST ve SOAP yapılarına hakim, microservis konusunda bilgili,Yazılım geliştirme yaşam döngüsü konusunda bilgi sahibi, CI/CD konusunda temel bilgi sahibi,   Analitik düşünebilen, öğrenmeye istekli, yeniliklere açık, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu/Yönetmeni İzmir Liberty Sigorta A.Ş.
Satış Sorumlusu/YönetmeniLiberty Sigorta A.Ş.
•Üniversite mezunu,•En az 2 yıl Bölge Müdürlüğü acente kanalında satış tecrübesine sahip,•Elementer branş tecrübeli,•Satış odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli,•Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı