Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Limak Eurasia Hotel
ResepsiyonistLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTELiçin, aşağıdaki niteliklere sahip '' RESEPSİYONİST ''alınacaktır.Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan,Diksiyonu düzgün , İyi derecede İngilizce bilen , En az Lise ,tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun,Presentable , MS Ofis uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvetli, güler yüzlü,ikna ve temsil yeteneği yüksek ,Dış görünüşüne önem veren Genç dinamik arkadaşlar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
WaiterLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Garson" aranmaktadır:Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Bar Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Mini Bar ElemanıLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Barman/Barboy"aranmaktadır.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,Mesleki düzeyde ingilizce bilen, Benzer pozisyonda beş yıldızlı otellerde en az 2 yıl deneyimli,  Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren, İleşim becerisi ve insan ilişkilerin güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek,Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,Temsil ve ağırlama yeteneğine sahip,satış odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Garson İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Part Time GarsonLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "Limak Eurasia Luxury Hotel" için aşağıdaki niteliklere sahip "Part Time Banket Garson" aranmaktadır.En az lise mezunu, fakülte veya yüksekokullarda öğrenci, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Muhasebe ElemanıLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı " LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL "  için aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Elemanı"  aramaktayız.Tercihen Yüksek Okul veya Üniversite mezunu olmak. 18-25 yaş arasında, Ön muhasebe konusunda en bir yıl deneyimli, Ms Ofis programlarına hakim, özellikle exceli iyi kullanabilen, Yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı"aramaktayız.En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek,İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı)Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Rezervasyon ElemanıLimak Lara Hotel
Antalya/Kundu Bölgesinde bulunan Limak Lara Hotel için, aşağıdaki niteliklere sahip "REZERVASYON MEMURU" alınacaktır.En az lise, tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun,İyi derecede  İngilizce bilen, Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Ms Ofis uygulamalarını kullanabilen, Tercihen Ön Büro Fidelio proğramını bilen, İnsan ilişkileri kuvettli, güler yüzlü, ikna ve temsil yeteneği yüksek, Genç  ve dinamik, dış görünüşüne önem veren bayan arkadaşlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Görevlisi Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Misafir İlişkileri GörevlisiLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
LİMAK HOTELS bünyesinde yer alan Limak Atlantis Otelimiz için kaliteye önem veren, güler yüzlü, ekip çalışmasına uyumlu Misafir İlişkileri Görevlisi arıyoruz.Rusça, Fransızca ve İngilizce dilini görevin gerektirdiği düzeyde konuşabilen,Benzer pozisyonda en az 1 yıl 5 yıldız otel deneyimine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, insan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasına uyumlu,Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, problem çözme becerisi yüksekDış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, güleryüzlü, diksiyonu iyi Yurtiçi ve Yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bay, Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Kulüp Şefi Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Mini Kulüp ŞefiLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Limak International Hotels & Resorts bünyesinde Antalya Belek’te faaliyet gösteren Limak Atlantis De Luxe Hotel’de MİNİ KULÜP ŞEFİ olarak görevlendirilmek üzere; Üniversite veya yüksekokul mezunu (tercihen üniversitelerin pedagojik bölümünden mezun)İnsan ilişkilerinde başarılı  İletişim, problem çözme ve organizasyon becerisi yüksek Her yaştan çocukla benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, bununla birlikte Almanca, Rusça ve Flemenkçe dillerinden en az birisini konuşabilenProaktif ve sorumluluk bilinci yüksek Motivasyonu yüksek, kendine güvenen ve dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkın, ekip yönetiminde başarılıMS Office uygulamalarına hakim Olaylara objektif yaklaşabilen ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü, sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Klüp Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Mini Klüp ElemanıLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Bayan "Mini Club Elemenı" aramaktayız.5 Yıldızlı otellerde Animasyon departmanında en az 1 yıl deneyimli, İyi Derecede "Almanca" veya "Flemence" dillerinden birisini bilen,Çocuklar ile iletişimi kuvvetli, Tercihen Pedagojik formasyon almış, Esnek çalışma saatlerine uygu, Güleryüzlü ve temsil kabiliyet olan, Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü, Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı, Diksiyonu düzgün,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışı havalimanı projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Teknikerleri" ve "Elektrik Teknisyenleri"aranmaktadır:Teknik lise veya Meslek yüksek okulu mezunu,En az 10 yıl deneyimli, Tercihen Körfez ülkeleri veya Türki Cumhuriyetler'de olmak üzere yurt dışı tecrübesi bulunan,Tercihen İngilizce ve Arapça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri/Teknisyeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknikeri/TeknisyeniLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışı havalimanı projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Mekanik Teknikerleri" ve "Mekanik Teknisyenleri" aranmaktadır:Teknik lise veya Meslek yüksek okulu mezunu,En az 10 yıl deneyimli, Tercihen Körfez ülkeleri veya Türki Cumhuriyetler'de olmak üzere yurt dışı tecrübesi bulunan,Tercihen İngilizce ve Arapça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Görevlisi Antalya Limak Limra Hotel
Havuz GörevlisiLimak Limra Hotel
Antalya'nın Kemer Bölgesinde 12 Ay açık 5 Yıldızlı   'Limak Limra Hotel'  için aşağıdaki özelliklere sahip  'Havuz Operatörü' aramaktayız.•Havuz Operatörü Belgesi olan,•En az 2 yıl Otel deneyimi olan,•En az lise mezunu,•Askerliğini tamamlamış,•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı