Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Müdürü Antalya Limak Lara Hotel
Muhasebe MüdürüLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resorts bünyesinde Faaliyet gösteren Otellerimizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Müdürü" alınacaktır. ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·         Turizm sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış·         Kıbrıs vergi mevzuatı, genel muhasebe uygulamalarını iyi düzeyde bilen, ·         Tek düzen hesap planına ve vergi uygulamalarına hakim,·         Tercihen S.M.M.M belgesine sahip,·         MS Office programlarını, Muhasebe Programına, Materials control programlarına hakim·         E-fatura mevzuatına hakim·         Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış.·         Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, takip ve planlama yeteneği yüksek. ·         Dış görünüşüne özen gösteren, insan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, yöneticilik becerilerine sahip,·         Takım çalışmasına inanan ve takım arkadaşlarını eğitme ve geliştirme misyonuna sahip,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlarine uyumlu,Muhasebe Müdürü arıyoruz..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Auditor Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Internal AuditorLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Holding is searching for an Internal Auditor in Ankara with the following qualifications and job description.University degree in business administration, economics, engineering or relevant departments.Minimum 3 years of professional experience in internal audit. Knowledge of IIA standards, risk based process auditing and computer assisted auditing techniques.Very good command of Turkish and English. Excellent skills in MS Office applications. No restriction for travelling. Strong communication skills with analytical thinking capability. Problem solving capability. Military service completion for male candidates.  Preferred QualificationsCivil engineer. Internal audit experience in construction industry. Professional certificates such as CIA,, CISA or SMMM. ERP knowledge.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Çay Servis ve Temizlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
• En az lise, mezunu,• En az 1 yıl iş hayatı deneyimi sahibi,• Ms Office uygulamalarına hâkim,• Temsil yeteneği ve iletişim yönü kuvvetli,• Takım çalışmasına yatkın,• Disiplinli ve sorumluluk sahibi,• Engel durumu ofis ortamında aktif çalışmasına uygun ve Engel oranı en az %40 (İş Kur’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek)olan,• Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,• İstanbul Anadolu Yakası' nda (Kavacık lokasyonuna yakın) ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Muhasebe ElemanıLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm bölgesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı"Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip"Muhasebe Memuru" aramaktayız.Bilgisayar kullanımı iyi olan Öğrenmeye açık, İstekli ve heyacanlı Sosyal ilişkilerinde başarılı Üniversitelerin Muhasebe ve İktisat bölümlerinden mezunu Tercihen erkek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERP Sistemleri Uzman Yardımcısı Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ERP Sistemleri Uzman YardımcısıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Microsoft Dynamics Ax ERP Sistemleri Uzman Yardımcısı' aranmaktadır.Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun.Axapta kod geliştirme tecrübesine ve uygulama geliştirme sertifikasına sahip.Analitik düşünebilen. SQL Server veri tabanı işletme konularına hakim.C#, .Net program dilerine hakim.İyi derecede İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü ve sorumluluk bilinci yüksek. Araştırmacı, çözüm odaklı, problem çözme yeteneğine sahip.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Axapta ERP implementasyonunda görev almış adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SANTRALİST Antalya Limak Ambassadore Hotel
SANTRALİSTLimak Ambassadore Hotel
Antalya Belek'de bulunan, 12 ay açık Limak Atlantis De Luxe Hotel'de görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Santralist aranmaktadır:Lİse veya Yüksekokul mezunu, Mesleki düzeyde İngilizce konuşabilen,İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, Diksiyonu düzgün.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak Lara Hotel
ResepsiyonistLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip"Resepsiyonist" aramaktayız.5 Yıldızlı otellerde Ön Büro departmanında en az 1 yıl deneyimli, Felemenkçe, Almanca , Rusca ve İngilizce dillerinden en az 2'sine hakimGüleryüzlü ve temsil kabiliyet olan, Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü, Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye açık ve istekli, Fidelio Bilgisayar Proğramına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik AmiriLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Amiri"aramaktayız.Güvenlik işlerinde en az 5 yılı yöneticilik olmak üzere toplamda 10 yıl görev almış,Tercihen Silahlı Kuvvetler veya Emniyet teşkilatlarında görev yapmış,5188 Sayılı Kanuna hakim, Turizm ve Otelcilik sektöründe deneyimli ve özel güvenlik sertifikasına sahip,Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydancı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
MeydancıLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,  " MEYDANCI " aranmaktadır;Temizlik standartlarında uygun çalışabilen,Çalışma Ardaşları ile uyumlu ve misafir ilişkilerinde başarılı,Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen,Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
WaiterLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Garson" aranmaktadır:Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Garson İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Part Time GarsonLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "Limak Eurasia Luxury Hotel" için aşağıdaki niteliklere sahip uygun günlerinde çalışabilecek "Part Time  Garson" aranmaktadır.Fakülte veya yüksekokullarda öğrenci, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YİYECEK & İÇECEK MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
YİYECEK & İÇECEK MÜDÜRÜLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde 5 yıldızlı "Limak Euraisa Luxury Hotel" için, aşağıdaki niteliklere sahip  "Yiyecek  İçecek Müdürü" alınacaktır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Turizm ve Otelcilik veya İşletme bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilen, 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda, 2 yılı yöneticilik olmak üzere en az 5 yıllık deneyim sahibi olan,Menü planlama, maliyet ve bütçe hazırlama, fiyatlandırmada, raporlamada deneyimli,HACCP standartlarına hakim, Restoran, konferans salonlarının banket servisi, bar hizmetlerinde deneyimli,Dış görünüşüne özen gösteren, insan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, yöneticilik becerilerine sahip,Takım çalışmasına inanan ve takım arkadaşlarını eğitme ve geliştirme misyonuna sahip,Sonuç odaklı, dinamik, başarma arzusuna sahip,Esnek çalışma saatlarine uyumlu,                                              Yiyecek & İçecek Müdürü arıyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Antalya Limak Lara Hotel
GarsonLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Garson" aramaktayız.5 Yıldızlı otellerde Servis departmanında en az 1 yıl deneyimli  Tercihen Almanca veya İngilizce bilen, Güleryüzlü ve temsil kabiliyet olan, Yenilikçi, hedef odaklı  Sosyal ilişkilerde başarılı,  Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye açık ve istekli,istikrarlı çalışacak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Ankara, ... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Genel BaşvuruLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı"aramaktayız.En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı)Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ResepsiyonistLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Belek Turizm Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı "Limak Atlantis De Luxe Hotel" için aşağıdaki özelliklere sahip "Resepsiyonist" aramaktayız: Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe benzer görevde çalışmış,Almanca/Rusça ve İngilizce dillerinden birini bilenMisafir memnuniyetine çözümsel yaklaşımlar sunabilen,İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü,Değişime ve gelişime açık, Mesleğinde ilerlemek isteyen bay adaylarımızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Kat ŞefiLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Antalya Belek Bölgesinde faaliyet gösteren  "Limak Atlantis De Luxe Hotel" için aşağıdaki özelliklere sahip  "Kat Şefi"  aramaktayız.Eşdeğer pozisyonda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office ve Fidelio programlarını kullanabilen  Güleryüzlü ve temsil kabiliyeti yüksek  Takım çalışmasına yatkın Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Misafir İlişkileri ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak International Hotel & Resorts zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı"Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" için aşağıdaki özelliklere sahip"Misafir İlişkileri Elemanı" aramaktayız.* 5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri departmanında en az 1 yıl deneyimli,* İyi derecede Flemenkçe, Almanca ve İngilizce bilen,* Güleryüzlü ve temsil kabiliyeti olan,* Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,* Sosyal İlişkilerde başarılı, misafir odaklı,* Diksiyonu düzgün,* Öğrenmeye açık ve istekli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GARSON Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
GARSONLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Antalya Belek Turizm Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı "Limak Atlantis De Luxe Hotel" için aşağıdaki özelliklere sahip "GARSON" aramaktayız. Benzer tesislerde Garson olarak en az 2 yıl çalışmış olmak, Almanca, Rusça ve İngilizce dillerinden en az birini iyi derecede konuşabilmek ve anlayabilmek,İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, Tercihen Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Servis Bölümünden mezun    adaylarımızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CANKURTARAN Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
CANKURTARANLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
CANKURTARAN ( Lifeguard )LİMAK HOTELS bünyesinde bulunan LİMAK ATLANTIS DE LUXE HOTEL'de görevlendirilmek üzere, ev sahipliği rolünü en üst noktada hissederek uygulayacak çalışma arkadaşları arıyoruz.  Cankurtaran olarak 5 Yıldızlı Hotel veya Tatil Köylerinde görev almış  En az lise mezunu ve en az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip Bronz veya Gümüş Cankurtaran Brövesi sahibi Dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksekMisafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,  sorumluluk bilinci yüksekTercihen sigara kullanmayan. 20 – 40 yaş arası ve askerlik hizmetini tamamlamış bay adaylar tercih sebebidir.  İlgili adayların müracaatlarını kariyer.net üzerinden yapamamaları halinde tesisimize şahsen müracaatta bulunabilirler.  Çalışma yeri Belek/Antalya 'dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Kulüp Şefi Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Mini Kulüp ŞefiLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Limak International Hotels & Resorts bünyesinde Antalya Belek’te faaliyet gösteren Limak Atlantis De Luxe Hotel’de MİNİ KULÜP ŞEFİ olarak görevlendirilmek üzere; Üniversite veya yüksekokul mezunu (tercihen pedagojik formasyonu olan) İnsan ilişkilerinde başarılı  İletişim, problem çözme ve organizasyon becerisi yüksek Her yaştan çocukla benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, bununla birlikte Almanca, Rusça ve Flemenkçe dillerinden en az birisini konuşabilenProaktif ve sorumluluk bilinci yüksek Motivasyonu yüksek, kendine güvenen ve dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkın, ekip yönetiminde başarılıOlaylara objektif yaklaşabilen ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü, sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Misafir İlişkileri ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip 'Misafir İlişkileri Elemanı' aramaktayız.  5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri departmanında en az 1 yıl deneyimli,İyi derecede Rusca ,İngilizce ve Türkçe  bilen,Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan,Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı,Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü Antalya Limak Lara Hotel
Yiyecek İçecek MüdürüLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resorts bünyesinde Faaliyet gösteren Otellerimizde değerlendirilmek üzere,  aşağıdaki niteliklere sahip 'Yiyecek & İçecek Müdürü' alınacaktır.Tercihen; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Turizm ve Otelcilik veya İşletme bölümlerinden mezun,İyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip olan (tercihen İngilizce bilen)İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneğine ve yönetme becerilerine sahip,5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda, 5 yıllık yöneticilik deneyim sahibi olan,MS Office uygulamalarına hakim, Bütçe ve raporlama faaliyetlerine hakim,Menü planlama, maliyet ve bütçe hazırlama, fiyatlandırmada, raporlamada deneyimli,HACCP ve ISO standartlarına hakim, Restoran, konferans salonlarının banket servisi, bar hizmetlerinde deneyimli,Takım çalışmasına inanan, takım arkadaşlarını eğitme, denetleme, problem çözme becerisine sahip,Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutabilen,Sonuç odaklı, dinamik, başarma arzusuna sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip"Güvenlik Elemanı" aramaktayız.5 Yıldızlı otellerde Güvenlik departmanında en az 1 yıl deneyimli veya deneyimsizGüleryüzlü ve temsil kabiliyet olan, Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü, Sosyal ilişkilerde başarılı,  Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye açık ve istekli,istikrarlı çalışacak Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Belgeli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Toprak İşleri Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Toprak İşleri ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışında devam etmekte olan baraj projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip 'Toprak İşleri Şefi' aranmaktadır:Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.İnşaat projelerinde en az 10 yıl deneyimli olmak.Kaya, dolgu tipi barajlarda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmak.Kazı, dolgu, enjeksiyon işlerinde tecrübe sahibi olmak.İleri düzeyde İngilizce bilmek. Yurt dışı baraj projelerinde görev almış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Beton İşleri Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Beton İşleri ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışında devam etmekte olan baraj projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip 'Beton İşleri Şefi' aranmaktadır:Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak.İnşaat projelerinde 5-8 yıl deneyimli olmak.Kaya, dolgu tipi barajlarda dolusavak , su alma yapısı ve santral binası betonarme işlerinde tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmak. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak.Yurt dışı baraj projelerinde görev almış olmak. Yurt dışına seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Barmen/BarmaidLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer de bulunan 5 yıldızlı 'LİMAK LİMRA HOTEL'imiz için aşağıdaki niteliklere sahip, bay / bayan'Barmen'aranmaktadır:
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak Limra Hotel
ResepsiyonistLimak Limra Hotel
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip'Resepsiyonist' aramaktayız.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik alanında eğitim veren bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Önbüro uygulamalarında 1 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarına ve otelcilik yazılımlarına hakim (Fidelio),• İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen yada iyi derecede Rusca ve İngilizce bilen,• Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan,• Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,• Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı,• Diksiyonu düzgün,• Takım çalışmasına yatkın,• Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Görevlisi Antalya Limak Limra Hotel
Havuz GörevlisiLimak Limra Hotel
Antalya'nın Kemer Bölgesinde 12 Ay açık 5 Yıldızlı   'Limak Limra Hotel'  için aşağıdaki özelliklere sahip  'Havuz Operatörü' aramaktayız.•Havuz Operatörü Belgesi olan,•En az 2 yıl Otel deneyimi olan,•En az lise mezunu,•Askerliğini tamamlamış,•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
CankurtaranLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesindeki Limak Eurasia Luxury Hotel'de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip"Cankurtaran'' alınacaktır.En az lise ve dengi okul mezunu, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,En az Bronz Cankurtaran belgesi sahibi olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı