Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
CANKURTARAN Antalya LIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS
CANKURTARANLIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS
CANKURTARAN ( Lifeguard )LİMAK HOTELS bünyesinde bulunan LIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS Otelimizde görevlendirilmek üzere, ekip ruhu anlayışı ile ev sahipliği rolünü en üst noktada hissederek uygulayacak en iyilerini arıyoruz.  Cankurtaran olarak 5 Yıldızlı Hotel veya Tatil Köylerinde görev almış ve deneyim sahibi En az lise mezunu ve en az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip Bronz veya Gümüş Cankurtaran Brovesi belge sahibi Dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,  sorumluluk bilinci yüksek, özgüven sahibi Tercihen sigara kullanmayan. 23 – 33 yaş arası ve askerlik hizmetini tamamlamış bay adaylar tercih sebebidir.  İlgili adayların müracaatlarını kariyer.net üzerinden yapamamaları halinde tesisimize şahsen müracaatta bulunabilirler.  Çalışma yeri Belek/Antalya 'dir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Asya) LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
Güvenlik AmiriLİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Amiri" aramaktayız. Güvenlik işlerinde en az 5 yılı yöneticilik olmak üzere toplamda 10 yıl görev almış, Tercihen Silahlı Kuvvetler veya Emniyet teşkilatlarında görev yapmış, 5188 Sayılı Kanuna hakim, Turizm ve Otelcilik sektöründe deneyimli ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Oda Hizmetçisi Maid İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Oda Hizmetçisi MaidLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,   "MAID" aranmaktadır; Temizlik standartlarında uygun çalışabilen, Çalışma Ardaşları ile uyumlu ve misafir ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grup Satış Müdürü İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Grup Satış MüdürüLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL için, aşağıdaki niteliklere sahip Grup Satış Müdürü  alınacaktır. Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik, İşletme veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 Yıl Otellerin Grup Satış Bölümünde Çalışmış, Sosyal İlişkileri Güçlü ve İkna Kabiliyeti olan, Temsil Yeteneklerine Sahip, Misafir Memnuniyeti Odaklı Çalışmayı Prensip Edinmiş, Satış ve Pazarlama Teknikleri Konusunda Tecrübeli, Aktif Satış Ziyaretleri Konusunda Deneyimli, İyi Derecede İngilizce bilen, Dinamik, Güleryüzlü ve Prezentabl, Otelin Diğer Departmanları ile Etkin ve Koordinasyon Sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güvenlik ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip 'Güvenlik Elemanı' aranmaktadır.•5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyimli.•Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan.•En az Lise Mezunu.•Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan.•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran İstanbul(Avr.), ... Limak Eurasia Luxury Hotel
CankurtaranLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık'ta bulunan 5 yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip geçici süreli  " CAN KURTARAN "  alınacaktır. Otel havuzlarında deneyimli, Bronz bröve sahibi, En az bir yabancı dil bilen, Yaz aylarında kısa süreli çalışabilecek, (2-3 ay)             Genç dinamik arkadaşlar aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operatör Hatay Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
OperatörLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"LimakPort Uluslararası Liman İşletmeciliği"  operasyon bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Operatör" aranmaktadır. Tercihen EML, ön lisans veya üniversite mezunu. Forklift, CRS-ECS, RTG, SSG makinalarından herhangi birini kullanan. Alanında 1-5 yıl deneyimi olan. Liman tecrübesi olan. Vinç Operatörü, Forklift belgesine sahip. İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına uyumlu. İskenderun ve çevresinde  ikamet edecek. Askerlik görevini tamamlamış. Vardiyalı ve esnek çalışma saatine uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüd Proje Şef Yardımcısı ** Tüm Türkiye Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Etüd Proje Şef YardımcısıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Tanap Lot 4" projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Etüd Proje Şef Yardımcısı" aranmaktadır: Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun. Minimum 4 yıllık iş deneyimine sahip. Petrol ve doğalgaz projelerinde mesleki tecrübesi bulunan. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip. İngilizce raporlama ve yazışmaları yapabilen. Netcad ve Netpro programlarını iyi derecede bilen ve aktif olarak kullanabilen. Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüd Proje Şefi ** Tüm Türkiye Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Etüd Proje ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Tanap Lot 4" projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Etüd Proje Şefi" aranmaktadır: Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun. Minimum 7 yıllık iş deneyimine sahip. Petrol ve doğalgaz projelerinde mesleki tecrübesi bulunan. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip. İngilizce raporlama ve yazışmaları yapabilen. Netcad ve Netpro programlarını iyi derecede bilen ve aktif olarak kullanabilen. Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Spa ResepsiyonistiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ambassadore Otel bünyesindeki Spa merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Spa Resepsiyonisti” aranmaktadır. En az lise mezunu, tercihen Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun olan. En az 3 yıllık SPA deneyimli. İyi derecede İngilizce bilen. Misafir memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren. Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli. Aktif satış tecrübesine sahip. Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Müdürü Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Spa MüdürüLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ambassadore Otel bünyesindeki Spa merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Spa Müdürü” aranmaktadır. Üniversite mezunu olan. ( Tercihen Turizm-Otelcilik veya Spor Akademisi Bölümlerinden mezun ) En az 3 yıl otelcilik sektöründe “Spa Müdürü” olarak deneyimli. Mesleği ile ilgili sertifikalara sahip. İyi derecede İngilizce bilen. Misafir memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren. Ekip çalışmasına yatkın. Koordinasyon, denetim, planlama, kontrol, takip yönü gelişmiş olan. Dış görünüşünde özenli. Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli. Aktif satış tecrübesine sahip. Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Masöz Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MasözLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ambassadore Otel bünyesindeki Spa merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Masöz” aranmaktadır. En az lise mezunu olan. 608 saatlik M.E.B. onaylı sertifikası olan. En az 3 yıllık SPA deneyimli. Misafir memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren. Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı çalışan, sabırlı. Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Uzman Yardımcısı Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ERP Uzman YardımcısıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Microsoft Dynamics Ax ERP Uzman Yardımcısı' aranmaktadır. Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun. Axapta kod geliştirme tecrübesine ve uygulama geliştirme sertifikasına sahip. Analitik düşünebilen. SQL Server veri tabanı işletme konularına hakim. C#, .Net program dilerine hakim. İyi derecede İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü ve sorumluluk bilinci yüksek.  Araştırmacı, çözüm odaklı, problem çözme yeteneğine sahip. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Axapta ERP implementasyonunda görev almış adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
BellboyLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,   "PART TIME BELLBOY " aranmaktadır: En az lise mezunu, fakülte veya yüksekokullarda öğrenci, Misafir karşılama ve memnuniyet odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı