Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mini Bar Elemanı İstanbul(Asya) LIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS
Mini Bar ElemanıLIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Barman/Barboy" aranmaktadır. Tercihen Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Mesleki düzeyde ingilizce bilen, Benzer pozisyonda beş yıldızlı otellerde en az 2 yıl deneyimli,  Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren, İleşim becerisi ve insan ilişkilerin güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Temsil ve ağırlama yeteneğine sahip,satış odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Limak Eurasia Luxury Hotel
ResepsiyonistLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL için, aşağıdaki niteliklere sahip '' RESEPSİYONİST '' alınacaktır. Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün , İyi derecede İngilizce bilen , En az Lise ,tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun, Presentable , MS Ofis uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvetli, güler yüzlü,ikna ve temsil yeteneği yüksek , Dış görünüşüne önem veren Genç dinamik arkadaşlar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Banquet Captain İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Banquet CaptainLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakasında  bulunan "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Banket Captain" aranmaktadır: Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizce konuşabilen ve anlayabilen. Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Misafir memnuniyetini ön planda tutan ve disiplinli, Pratik düşünebilen ve çözüm odaklı, Ekip çalışmasına önem veren ve ekibini motive edebilecek, eğitim verebilecek, Yöneticilik vasıflarına sahip ve iletişim yönü kuvvetli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ve dinamik, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Garson İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Part Time GarsonLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "Limak Eurasia Luxury Hotel" için aşağıdaki niteliklere sahip "Part Time Banket Garson" aranmaktadır. En az lise mezunu, fakülte veya yüksekokullarda öğrenci, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
WaiterLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Garson" aranmaktadır: Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Banket Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Banket WaiterLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Banket Garson" aranmaktadır: Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Operasyon Elemanı Hatay Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Liman Operasyon ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"LimakPort Uluslararası Liman İşletmeciliği" operasyon bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Gemi Saha Operasyon Memurları (Puantörler)" aranmaktadır. Tercihen lise, MYO mezunu. İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına uyumlu. İskenderun ve çevresinde  ikamet edecek. Askerlik görevini tamamlamış. Vardiyalı ve esnek çalışma saatine uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güvenlik ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip 'Güvenlik Elemanı' aranmaktadır.•5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyimli.•Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan.•En az Lise Mezunu.•Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan.•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Harita MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Yusufeli barajı rölekasyon yolunda” görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Harita Mühendisi/Etüd Proje Şefi" aranmaktadır.  Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun. En az 7 yıllık mesleki deneyimi olan. Yol veya baraj projelerinde görev almış. NetCad, NetPro ve AutoCad 3D programlarını aktif olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Yalova Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
BellboyLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yalova Termal'de bulunan LİMAK THERMAL BOUTUQUE HOTEL için aşağıdaki niteliklere sahip tam zamanlı çalışmak üzere ''BELLBOY'' aranmaktadır. En az lise mezunu. Misafir karşılama ve memnuniyeti odaklı.  Dış görünümüne ve kişisel bakıma özen gösteren.  Sürücü belgesine sahip,aktif araç kullanabilen.  Yalova'da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Misafir İlişkileri ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak International Hotel & Resorts zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" için aşağıdaki özelliklere sahip "Misafir İlişkileri Elemanı" aramaktayız.* 5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri departmanında en az 1 yıl deneyimli,* İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen,* Güleryüzlü ve temsil kabiliyeti olan,* Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,* Sosyal İlişkilerde başarılı, misafir odaklı,* Diksiyonu düzgün,* Öğrenmeye açık ve istekli  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Internal Auditor Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Internal AuditorLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Holding is searching for an Internal Auditor in Ankara with the following qualifications and job description. University degree in business administration, economics, engineering or relevant departments. Minimum 3 years of professional experience in internal audit. Knowledge of IIA standards, risk based process auditing and computer assisted auditing techniques. Very good command of Turkish and English. Excellent skills in MS Office applications. No restriction for travelling. Strong communication skills with analytical thinking capability. Problem solving capability. Military service completion for male candidates. Preferred Qualifications Civil engineer. Internal audit experience in construction industry. Professional certificates such as CIA,, CISA or SMMM. ERP knowledge. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Manager Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Internal Audit ManagerLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Holding is searching for an Internal Audit Manager in Ankara with the following qualifications and job description. University degree in business administration, economics, engineering or relevant departments. Minimum 6 years of professional experience in internal audit. Knowledge of IIA standards, risk based process auditing and computer assisted auditing techniques. Very good command of Turkish and English. Excellent skills in MS Office applications. No restriction for travelling. Strong communication skills with analytical thinking capability. Problem solving capability. Military service completion for male candidates. Preferred Qualifications Civil engineer. Internal audit experience in construction industry. Professional certificates such as CIA,, CISA or SMMM. ERP knowledge.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Balıkesir Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tanap Projesi kapsamında Balıkesir/Gönen şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin veya meslek yüksek okullarının ilgili muhasebe veya finans bölümlerinden mezun. İnşaat şantiye muhasebesi konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan.  İlgili yasal mevzuatlarda ve inşaat muhasebesinde uzman, personel işlemlerine hakim.  Ms Windows ve Ms Office’e hakim, tercihen Microsoft Ax tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı