Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist Shift Leader İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Resepsiyonist Shift LeaderLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL için, aşağıdaki niteliklere sahip'' RESEPSİYON SHIFT LEADER''alınacaktır. Turizm / Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan,  Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu,  İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıl Resepsiyonist olarak görev yapmış, Organizasyon ve Yönetim becerilerine sahip, Proaktif ve çözüm odaklı çalışan, ikna kabiliyetine güvenen, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir yabancı dil (Almanca / Arapça) tercih sebebidir.Takım ruhuna sahip,  Prezentabl ve Diksiyonu düzgün,  Vardiyalı çalışmasında engel olmayan,  Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Limak Eurasia Hotel
ResepsiyonistLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTELiçin, aşağıdaki niteliklere sahip'' RESEPSİYONİST ''alınacaktır.Yetiştirilmek üzere, Diksiyonu düzgün , İyi derecede İngilizce bilen , Tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun, Presentable , MS Ofis uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvetli, güler yüzlü,ikna ve temsil yeteneği yüksek , Dış görünüşüne önem veren Genç dinamik arkadaşlar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
BellboyLimak Eurasia Hotel
GENEL NİTELİKLER"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "BELLBOY"aramaktayız.En az lise mezunu,Ekip ile uyumlu çalışacak, Misafir karşılama ve memnuniyet odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Orta Düzey İngilizce Bilen Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen. Anadolu yakası Kavacık bölgesine ulaşım sorunu olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Şefi İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Kat ŞefiLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,  "KAT ŞEFİ " aranmaktadır; Üniversitelerin tercihen Turizm Otelcilik Bölümlerinde mezun,Kat şefi olarak otel işletmelerinde en az 2 yıl görev almış,Tercihen İngilizce bilen,Temizlik araç ve gereçlerinin kullanılmasında deneyimli,Personelin sevk ve idaresinde etkin rol alabilen,Organizasyon ve takip yeteneği güçlü,İletişim becerisi yüksek,Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,İstanbul Anadolu yakası Kavacık’a ikamet sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
WaiterLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakası "Kavacık' ta "bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Garson" aranmaktadır:Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ResepsiyonistLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Belek Turizm Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı "Limak Atlantis De Luxe Hotel" için aşağıdaki özelliklere sahip "Resepsiyonist" aramaktayız: Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe benzer görevde çalışmış, Almanca/Rusça ve İngilizce dillerinden birini bilen Misafir memnuniyetine çözümsel yaklaşımlar sunabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, Değişime ve gelişime açık, Mesleğinde ilerlemek isteyen bay adaylarımızı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı"aramaktayız.En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı) Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Müdürü Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Misafir İlişkileri MüdürüLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Antalya Belek Bölgesinde bulunan Limak Atlantis Deluxe Hotel için aşağıdaki niteliklere sahip "MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ" alınacaktır.En az Yüksek Okul Mezuru İngilizce, Almanca veya Flemenkce dillerinden birisini en az akıcı bir şekilde konuşabilen,Pozisyonunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen Ön Büro Fidelio programını bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü, ikna ve temsil yeteneği yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Rezervasyon ElemanıLimak Lara Hotel
Antalya/Kundu Bölgesinde bulunan Limak Lara Hotel için, aşağıdaki niteliklere sahip "REZERVASYON MEMURU" alınacaktır.En az lise, tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun,İyi derecede  İngilizce bilen, Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Ms Ofis uygulamalarını kullanabilen, Tercihen Ön Büro Fidelio programını bilen, İnsan ilişkileri kuvettli, güler yüzlü, ikna ve temsil yeteneği yüksek, Genç  ve dinamik, dış görünüşüne önem veren bayan arkadaşlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Misafir İlişkileri ElemanıLimak Lara Hotel
Antalya/Kundu Bölgesinde bulunan Limak Lara Hotel için, aşağıdaki niteliklere sahip "MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI"alınacaktır.En az lise, tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun,İyi derecede  Almanaca veya Flemenkçe bilen, Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Ms Ofis uygulamalarını kullanabilen, Tercihen Fidelio programını bilen, İnsan ilişkileri kuvettli, güler yüzlü, ikna ve temsil yeteneği yüksek, Genç  ve dinamik, dış görünüşüne önem veren bayan arkadaşlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CANKURTARAN Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
CANKURTARANLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
CANKURTARANKıbrıs Bafra Turizm Bölgesinde yeni açılan LİMAK CYPRUS DELUXE HOTEL isdihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  CANKURTARAN alınacaktır. Cankurtaran olarak 5 Yıldızlı Hotel veya Tatil Köylerinde görev almış ve deneyim sahibiEn az lise mezunu ve en az mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahipBronz veya Gümüş Cankurtaran Brovesi belge sahibi Dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksekMisafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,  sorumluluk bilinci yüksek, özgüven sahibiTercihen sigara kullanmayan. 20 – 30 yaş arası Bay veya Bayan adaylar,  Cankurtaran'lar aranmaktadır. İlgili adayların müracaatlarını kariyer.net üzerinden yapamamaları halinde tesisimize şahsen müracaatta bulunabilirler.  Çalışma yeri Bafra/İskele/KKTC  'dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK SERVİS PERSONELİ Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TEKNİK SERVİS PERSONELİLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Hotels bünyesinde Kıbrıs Bafra Turizm Bölgesinde yeni açılacak LİMAK CYPRUS DELUXE HOTEL Otelimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip TEKNİK SERVİS Personeli arıyoruz. Elektrik ŞefiMekanik ve Tesisat TeknisyeniElektrik TeknisyeniBoyacı Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, yada mesleki hizmet belgesi olanPozisyonu ile ilgili gerekli yasal belgelere sahip Otel Teknik Servis Departmanında 3 yıl, sorumlu pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübe sahibiEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Dış görünüşüne özen gösteren Pozitif insan ilişkilerine sahip Ekip çalışmasına yatkın Tercihen sigara kullanmayan Kıbrısta ikamet eden veya edebilecek Talep halinde Lojman imkanı sağlanacaktır. İlgilenen adayların özgeçmiş bilgilerinizi kariyer üzerinden veya  şahsenLİMAKCYPRUS DELUXE HOTEL İnsan Kaynakları Müdürlüğüne (Bafra Turizm Bölgesi İSKELE/KKTC) başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü Antalya Limak Limra Hotel
Yiyecek İçecek MüdürüLimak Limra Hotel
Limak International Hotel & Resorts bünyesinde Antalya'nın  Kemer ilçesinde  faaliyet gösteren Limak Limra otelimiz için ,  aşağıdaki niteliklere sahip 'Yiyecek & İçecek Müdürü' alınacaktır.Tercihen; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Turizm ve Otelcilik veya İşletme bölümlerinden mezun,İyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip olan (tercihen İngilizce bilen) İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneğine ve yönetme becerilerine sahip,5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda, 5 yıllık yöneticilik deneyim sahibi olan,MS Office uygulamalarına hakim, Bütçe ve raporlama faaliyetlerine hakim, Menü planlama, maliyet ve bütçe hazırlama, fiyatlandırmada, raporlamada deneyimli,HACCP ve ISO standartlarına hakim, Restoran, konferans salonlarının banket servisi, bar hizmetlerinde deneyimli,Takım çalışmasına inanan, takım arkadaşlarını eğitme, denetleme, problem çözme becerisine sahip,Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutabilen, Sonuç odaklı, dinamik, başarma arzusuna sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Oda Hizmetçisi Maid İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Oda Hizmetçisi MaidLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,  "MAID ve MEYDANCI " aranmaktadır;Temizlik standartlarında uygun çalışabilen,Çalışma Ardaşları ile uyumlu ve misafir ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Ankara Limak Ambassadore Hotel
GarsonLimak Ambassadore Hotel
Ankara Çankaya'da bulunan Limak Ambassadore Hotel için aşağıdaki niteliklere uygun Garson aranmaktadır:Lise veya Önlisans mezunu En az 2 yıl otelcilik ve tercihen servis alanında deneyimli Diksiyonu düzgün Misafir memnuniyeti odaklı ve güler yüzle hizmet sunmayı ilke edinmiş Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar için askerliği tamamlamış ya da muaf olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Ankara, ... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Genel BaşvuruLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Misafir İlişkileri ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip'Misafir İlişkileri Elemanı' aramaktayız. 5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri departmanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede Almanca ,İngilizce veya  Fransızca ,İngilizce  bilen, Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan, Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü, Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak Limra Hotel
ResepsiyonistLimak Limra Hotel
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip'Resepsiyonist' aramaktayız.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik alanında eğitim veren bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Önbüro uygulamalarında 1 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarına ve otelcilik yazılımlarına hakim (Fidelio),• İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen yada iyi derecede Rusca ve İngilizce bilen,• Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan,• Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,• Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı,• Diksiyonu düzgün,• Takım çalışmasına yatkın,• Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Makinesi Tamircisi Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İş Makinesi TamircisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Artvin’de bulunan Yusufeli Baraj ve HES İnşaatı projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İş Makinesi Tamircileri aranmaktadır:En az 10 yıl deneyimli İş makineleri tamir ve bakımında çalışmış Temel hidrolik bilgisi olan B sınıfı sürücü belgesi sahibi Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknisyeniLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Artvin’de bulunan Yusufeli Baraj ve HES İnşaatı projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik Teknisyeni aranmaktadır:Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunu En az 5 yıl deneyimli Şantiye tecrübesi bulunan Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Ustası Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik UstasıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Artvin’de bulunan Yusufeli Baraj ve HES İnşaatı projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik Ustası aranmaktadır:Elektrik Ustalık Belgesi sahibi En az 5 yıl deneyimli Şantiye tecrübesi bulunan Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Artvin’de bulunan Yusufeli Barajı ve HES İnşaatı projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik Mühendisleri aranmaktadır:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunEn az 10 yıl mesleki deneyimi bulunan Şantiye tecrübesi bulunan Tercihen baraj deneyimli MS Office ve AutoCAD programlarına hakim Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Harita MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışındaki Uluslararası Havalimanı İnşaatı projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Harita Mühendisi arayışımız bulunmaktadır:Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun En az 8 yıl mesleki deneyime sahip Havaalanı inşaatı veya dikey yapılarda tecrübesi bulunan NEDCAD (Netpro) ve AUTOCAD 3D programlarına hakimTercihen Körfez ülkelerinde çalışma deneyimi bulunan İleri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Arapça bilenB sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan Askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı