Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güvenlik ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip 'Güvenlik Elemanı' aranmaktadır.•5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyimli.•Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan.•En az Lise Mezunu.•Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan.•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Klüp Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mini Klüp ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak International Hotel & Resorts zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" için aşağıdaki özelliklere sahip "Mini Club Eleman" aramaktayız.* 5 yıldızlı otellerde Animasyon dartmanında en az 1 yıl görev yapmış,* İyi derecede İngilizce bilen,* Güleryüzlü, * Problem çözücü,* Sosyal İlişkilerde başarılı, misafir odaklı,* Diksiyonu düzgün,* Sevecen, Çocuklar ile iletişimi kuvvetli,* Pedagojik formasyan eğitimi ve belgesi almış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Misafir İlişkileri ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak International Hotel & Resorts zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" için aşağıdaki özelliklere sahip "Misafir İlişkileri Elemanı" aramaktayız.* 5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri departmanında en az 1 yıl deneyimli,* İyi derecede Almanca bilen,* Güleryüzlü ve temsil kabiliyeti olan,* Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,* Sosyal İlişkilerde başarılı, misafir odaklı,* Diksiyonu düzgün,* Öğrenmeye açık ve istekli  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GarsonLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya'nın  Kemer ilçesinde  bulunan 5 yıldızlı 'LİMAK LİMRA HOTEL' için aşağıdaki niteliklere sahip, bay / bayan 'Garson' aranmaktadır:  5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Komisi İstanbul(Avr.), ... LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
Mutfak KomisiLİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
İstanbul Kavacık' ta bulunan 5 yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,  "MUTFAK KOMİ" alınacaktır.  Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grup Satış Müdürü İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Grup Satış MüdürüLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL için, aşağıdaki niteliklere sahip Grup Satış Müdürü  alınacaktır. Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik, İşletme veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 Yıl Otellerin Grup Satış Bölümünde Çalışmış, Sosyal İlişkileri Güçlü ve İkna Kabiliyeti olan, Temsil Yeteneklerine Sahip, Misafir Memnuniyeti Odaklı Çalışmayı Prensip Edinmiş, Satış ve Pazarlama Teknikleri Konusunda Tecrübeli, Aktif Satış Ziyaretleri Konusunda Deneyimli, İyi Derecede İngilizce bilen, Dinamik, Güleryüzlü ve Prezentabl, Otelin Diğer Departmanları ile Etkin ve Koordinasyon Sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Limak Eurasia Luxury Hotel
ResepsiyonistLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL için, aşağıdaki niteliklere sahip ''RESEPSİYONİST'' alınacaktır. En az Lise ,tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun. Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan. Diksiyonu düzgün, prezantabl. İyi derecede İngilizce bilen. MS Ofis uygulamalarını kullanabilen. Gece vardiyasında çalışabilecek. İnsan ilişkileri kuvetli, güler yüzlü, ikna ve temsil yeteneği yüksek. Genç ve dinamik, dış görünüşüne önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
WaiterLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Garson" aranmaktadır: Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
Güvenlik ElemanıLİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı" aramaktayız. En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı) Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Sistemleri Uzman Yardımcısı Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ERP Sistemleri Uzman YardımcısıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Microsoft Dynamics Ax ERP Sistemleri Uzman Yardımcısı' aranmaktadır. Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun. Axapta kod geliştirme tecrübesine ve uygulama geliştirme sertifikasına sahip. Analitik düşünebilen. SQL Server veri tabanı işletme konularına hakim. C#, .Net program dilerine hakim. İyi derecede İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü ve sorumluluk bilinci yüksek.  Araştırmacı, çözüm odaklı, problem çözme yeteneğine sahip. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Axapta ERP implementasyonunda görev almış adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ICT Uzmanı Mısır Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ICT UzmanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Kahire Uluslararası Havalimanı" projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "ICT Uzmanı" aranmaktadır: Üniversitelerin Elektrik Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak. Havalimanı projeleri IT sistemlerinde tecrübeli olmak. En az 10 yıl deneyimli olmak. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak.  Yurtdışına seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Barmen/BarmaidLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer de bulunan 5 yıldızlı 'LİMAK LİMRA HOTEL'imiz için aşağıdaki niteliklere sahip, bay / bayan 'Barmen' aranmaktadır:
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Mısır Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Makine MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Kahire Uluslararası Havalimanı" projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Makine Mühendisi" aranmaktadır: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak. Havalimanı, alışveriş merkezi veya hastane gibi büyük inşaat projelerinde yurtdışı tecrübesine sahip olmak. En az 5 yıl deneyimli olmak. Test ve devreye alma işlerinde tecrübeli olmak. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak.  Yurtdışına seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydancı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
MeydancıLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,   " MEYDANCI " aranmaktadır; Temizlik standartlarında uygun çalışabilen, Çalışma Ardaşları ile uyumlu ve misafir ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oda Hizmetçisi Maid İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Oda Hizmetçisi MaidLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip,   "MAID" aranmaktadır; Temizlik standartlarında uygun çalışabilen, Çalışma Ardaşları ile uyumlu ve misafir ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı