Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı"aramaktayız.En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı)Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesellüm Memuru Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tesellüm MemuruLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kıbrıs Bafra Turizm Bölgesinde yeni açılacak LİMAK CYPRUS DELUXE HOTEL isdihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip   TESELLÜM SORUMLUSU AlınacaktırMS Office ve Netsis Muhasebe programlarına hakim olmak (tercih sebebi) Tercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat veya benzer bölümlerinden mezun Muhasebe Alanında minimum 4 yıl, sorumlu pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi Tek düzen hesap planına vakıf Otel veya yiyecek ve içecek sektöründe tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
BellboyLimak Eurasia Hotel
GENEL NİTELİKLER"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "BELLBOY"aramaktayız.En az lise mezunu,Ekip ile uyumlu çalışacak, Misafir karşılama ve memnuniyet odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Orta Düzey İngilizce Bilen Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen. Anadolu yakası Kavacık bölgesine ulaşım sorunu olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Holding Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik Mühendisi veya Elektrik Elektronik Mühendisi alınacaktır:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunEn az 10 yıl mesleki tecrübesi bulunan Yurt dışı projelerinde tecrübeli İleri düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilenYurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MUTFAK PERSONELİ Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MUTFAK PERSONELİLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Hotels bünyesinde Kıbrıs Bafra Turizm Bölgesinde yeni açılacakLİMAK CYPRUS DELUXE HOTELOtelimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipMUTFAK Personeliarıyoruz. Mutfak Kısım Şefi (Chef  de Partie)Mutfak Asst. Kısım Şefi (Asst. Chef  de Partie)Demi ChefMutfak Komi Tercihen Turizm ve Otelcilik Lisesi  / Turem Mutfak Bölümü Mezunu /Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu,Beş Yıldızlı Otel veya benzer tesislerde deneyimine sahip, Tercihen ustalık belgesi, hijyen ve sanitasyon, mesleki eğitim sertifikasına sahip,Hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekTakım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve İletişim becerileri yüksek, Misafir memnuniyeti odaklı Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  İlgilenen adayların özgeçmiş bilgilerinizi kariyer üzerinden veya  şahsen LİMAK CYPRUS DELUXE HOTEL İnsan Kaynakları Müdürlüğüne  (Bafra Turizm Bölgesi İSKELE/KKTC)  başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT, MEYDAN VE ÇAMAŞIRHANE PERSONELİ Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KAT, MEYDAN VE ÇAMAŞIRHANE PERSONELİLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Hotels bünyesinde Kıbrıs Bafra Turizm Bölgesinde yeni açılacakLİMAK CYPRUS DELUXE HOTELOtelimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  KAT, MEYDAN VE ÇAMAŞIRHANE  Personeliarıyoruz. Kat Görevlisi (Maid)Meydan Görevlisi (Meydancı)Çamaşırhane Görevlisi (Ütücü, Yıkamacı)Bafra Çevre yerleşim yörelerinde veya Personel Lojmanında KonaklayabilecekTakım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek,Sorunlara güler yüzlü ve soğukkanlı yaklaşabilme yeteneğine sahipTitiz ve Hijyen kurallarını bilen, detaylara önem veren Tercihen sigara kullanmayan, 18-35 yaşları arasında bay/bayan personel  İlgilenen adayların özgeçmiş bilgilerinizi kariyer üzerinden veya  şahsenLİMAKCYPRUS DELUXE HOTEL İnsan Kaynakları Müdürlüğüne (Bafra Turizm Bölgesi İSKELE/KKTC) başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Elemanı Antalya Limak Lara Hotel
Rezervasyon ElemanıLimak Lara Hotel
Antalya/Kundu Bölgesinde bulunan Limak Lara Hotel için, aşağıdaki niteliklere sahip "REZERVASYON MEMURU" alınacaktır.En az lise, tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun,İyi derecede  İngilizce bilen, Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Ms Ofis uygulamalarını kullanabilen, Tercihen Ön Büro Fidelio programını bilen, İnsan ilişkileri kuvettli, güler yüzlü, ikna ve temsil yeteneği yüksek,Genç  ve dinamik, dış görünüşüne önem veren bayan arkadaşlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik Ofis Planlama MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Devam eden yurt içi yol projeleri şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Ofis Planlama Mühendisi" işe alınacaktır:Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun En az 10 yıl çalışma tecrübesine sahip Yol ve/veya tünel projelerinde deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Primavera ve MS Project programlarını iyi seviyede kullanabilenERP sistemleri kullanım tecrübesine ve tercihen SAP kullanım deneyimine sahip İyi düzeyde İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
BAHÇE ŞEFİ Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
BAHÇE ŞEFİLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Hotels bünyesinde Kıbrıs Bafra Turizm Bölgesinde yeni açılacak LİMAK CYPRUS DELUXE HOTEL Otelimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip BAHÇE ŞEFİ arıyoruz. Tercihin Ziraat Fakültesi Mezunu, Dikim, ilaçlama, budama, bahçe bakımı, bitki sulama, otomatik bahçe sulama, bitki koruma ve peyzaj işlerinde deneyimli,Sorumluluk sahibi ve iş disiplini olan, Askerlik hizmetini tamamlamış. Takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna yatkın, Personel eğitimi ve motivasyonunu sağlama konularında bilgiliLiderlik vasıflarına sahip, ekip yönetebilecek yetkinlikte ve insan ilişkilerinde başarılıKıbrıs Bafra bölgesinde ikamet eden veya edebilecek (Kıbrıs Bölge Otellerinde deneyim sahibi veya Bölgede oturan oturan tercih sebebidir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Personeli Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Elektrik Elektronik PersoneliLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Antalya Belek'de bulunan 5 Yıldızlı 'Limak Atlantis Deluxe Hotel için aşağıdaki özelliklere sahip "ELEKTRONİKÇİ” aramaktayız:Elektrik / Elekronik Belgesine sahip, Ses-Işık Sistemlerini bilen, Kart Tamiri yapabilen, Benzer tesislerde en az 2 yıl tecrubeli İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü   adayları bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Banquet Captain İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Banquet CaptainLimak Eurasia Hotel
İstanbul Anadolu Yakasında  bulunan "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip"Banket Captain" aranmaktadır:Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun.5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip.İngilizce konuşabilen ve anlayabilen. Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş,Misafir memnuniyetini ön planda tutan ve disiplinli,Pratik düşünebilen ve çözüm odaklı, Ekip çalışmasına önem veren ve ekibini motive edebilecek, eğitim verebilecek,Yöneticilik vasıflarına sahip ve iletişim yönü kuvvetli,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ve dinamik,Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Bar Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Mini Bar ElemanıLimak Eurasia Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Barman/Barboy"aranmaktadır.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,Mesleki düzeyde ingilizce bilen, Benzer pozisyonda beş yıldızlı otellerde en az 2 yıl deneyimli,  Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren, İleşim becerisi ve insan ilişkilerin güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek,Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,Temsil ve ağırlama yeteneğine sahip,satış odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı