Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı" aramaktayız. En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı) Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtiçi yurtıdışı projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip"Elektrik Mühendisi"aranmaktadır:Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak.Havalimanı, alışveriş merkezi veya hastane gibi büyük inşaat projelerinde yurtdışı tecrübesine sahip olmak.En az 5 yıl deneyimli olmak. İyi derecede İngilizce bilmek.  Yurtdışına seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güvenlik ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip'Güvenlik Elemanı' aranmaktadır.•5 yıldızlı otellerde en az 1 yıl deneyimli.•Silahlı Özel Güvenlik Kartı olan.•En az Lise Mezunu.•Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan.•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Siirt Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Alkumru Barajı ve HES işletmemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun.Santral işletmesinde tecrübeli. Hidroelektrik santral generatör, elektrik teçhizatı, şalt teçhizatı tasarımı, proje kontrolü konularında deneyimli.İyi düzeyde İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Müdürü Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Personel MüdürüLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışı Körfez bölgesindeki projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Personel Müdürü" aranmaktadır.•    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.•    Yurtdışı inşaat projelerinde personel ve bordro hususlarında en az 10 yıl tecrübeli.•    İleri düzeyde İngilizce bilen (İngilizce ve Arapça bilen adaylar tercih edilecektir).•    Resmi kurum bildirim ve yazışmaları konusunda tecrübeli.•    Bordro, tahakkuk ve puantaj uygulamalarına hakim.•    MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Makine MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurtiçi yurtıdışı projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Makine Mühendisi" aranmaktadır: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak. Havalimanı, alışveriş merkezi veya hastane gibi büyük inşaat projelerinde yurtdışı tecrübesine sahip olmak. En az 5 yıl deneyimli olmak. HVAC ve mekanik tesisat konusunda Tesis İşletme tecrübesi olması. İyi derecede İngilizce bilmek. (Tercihen Arapça bilen). Yurtdışına seyahat engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Limak Ambassadore Hotel"de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Elemanı" aranmaktadır. En az lise veya tercihen üniversitelerin Turizm İşletme vb. bölümlerinden mezun. Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi. Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkileri kuvvetli ve güler yüzlü olan. Servis yapabilecek düzeyde İngilizce bilen. Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına ve görünümüne önem veren. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı