Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kumanda Operatörü Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kumanda OperatörüLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Beypazarı Kargı Hidroelektrik Santrali"nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Kumanda Operatörü" aranmaktadır.Hidroelektrik Santrallerinde en az bir yıl kumanda operatörlüğü yapmış olmak.Kuvvetli akım tesislerinde çalışma yetki belgesine sahip olmak.MS Office uygulamalarına hakim olmak. Seyahat engeli olmamak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Bar Elemanı İstanbul(Asya) Limak Ambassadore Hotel
Mini Bar ElemanıLimak Ambassadore Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Barman/Barboy"aranmaktadır.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun,Mesleki düzeyde ingilizce bilen, Benzer pozisyonda beş yıldızlı otellerde en az 2 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren,İleşim becerisi ve insan ilişkilerin güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek,Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,Temsil ve ağırlama yeteneğine sahip,satış odaklı çalışabilen,İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, iş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik Teknikeri/TeknisyeniLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışı havalimanı projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Teknikerleri" ve "Elektrik Teknisyenleri"aranmaktadır:Teknik lise veya Meslek yüksek okulu mezunu,En az 10 yıl deneyimli, Tercihen Körfez ülkeleri veya Türki Cumhuriyetler'de olmak üzere yurt dışı tecrübesi bulunan,Tercihen İngilizce ve Arapça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Garson İstanbul(Asya) Limak Ambassadore Hotel
Part Time GarsonLimak Ambassadore Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "Limak Eurasia Luxury Hotel" için aşağıdaki niteliklere sahip "Part Time Banket Garson" aranmaktadır.En az lise mezunu, fakülte veya yüksekokullarda öğrenci, Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Waiter İstanbul(Asya) Limak Ambassadore Hotel
WaiterLimak Ambassadore Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Garson" aranmaktadır:Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun.5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip.İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen.Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Güvenlik ElemanıLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı"aramaktayız.En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek,İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı)Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Personel ŞefiLimak Eurasia Hotel
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Personel Şefi" aramaktayız.Üniversitelerin, İşletme, İktisat veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az 5yıl deneyimli, Resmi Kurum bildirim ve yazışmaları konusunda tecrübeli, Alanı ile ilgili bütün yasal mevzuat ve uygulamalara hakim, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri/Teknisyeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknikeri/TeknisyeniLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışı havalimanı projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Mekanik Teknikerleri" ve "Mekanik Teknisyenleri" aranmaktadır:Teknik lise veya Meslek yüksek okulu mezunu,En az 10 yıl deneyimli, Tercihen Körfez ülkeleri veya Türki Cumhuriyetler'de olmak üzere yurt dışı tecrübesi bulunan,Tercihen İngilizce ve Arapça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak Lara Hotel
ResepsiyonistLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip"Resepsiyonist" aramaktayız.5 Yıldızlı otellerde Ön Büro departmanında en az 1 yıl deneyimli, İyi Derecede "Felemenkçe" bilen Güleryüzlü ve temsil kabiliyet olan, Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü, Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye açık ve istekli, Fidelio Bilgisayar Proğramına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Kulüp Şefi Antalya Limak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Mini Kulüp ŞefiLimak Atlantis De Luxe Hotels & Resorts
Limak International Hotels & Resorts bünyesinde Antalya Belek’te faaliyet gösteren Limak Atlantis De Luxe Hotel’de MİNİ KULÜP ŞEFİ olarak görevlendirilmek üzere; Üniversite veya yüksekokul mezunu (tercihen üniversitelerin pedagojik bölümünden mezun)İnsan ilişkilerinde başarılı  İletişim, problem çözme ve organizasyon becerisi yüksek Her yaştan çocukla benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, bununla birlikte Almanca, Rusça ve Flemenkçe dillerinden en az birisini konuşabilenProaktif ve sorumluluk bilinci yüksek Motivasyonu yüksek, kendine güvenen ve dış görünüşüne özen gösteren Takım çalışmasına ve esnek çalışma temposuna yatkın, ekip yönetiminde başarılıMS Office uygulamalarına hakim Olaylara objektif yaklaşabilen ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü, sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Görevlisi Antalya Limak Limra Hotel
Havuz GörevlisiLimak Limra Hotel
Antalya'nın Kemer Bölgesinde 12 Ay açık 5 Yıldızlı   'Limak Limra Hotel'  için aşağıdaki özelliklere sahip  'Havuz Operatörü' aramaktayız.•Havuz Operatörü Belgesi olan,•En az 2 yıl Otel deneyimi olan,•En az lise mezunu,•Askerliğini tamamlamış,•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Etüd Proje Şefi Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Etüd Proje ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Yusufeli barajı rölekasyon yolunda” görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Harita Mühendisi/Etüd Proje Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun. En az 7 yıllık mesleki deneyimi olan. Yol inşaatı veya tünel projelerinde görev almış.NetCad, NetPro ve AutoCad 3D programlarını aktif olarak kullanabilen,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Sistemler Sorumlusu Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Özel Sistemler SorumlusuLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt dışında bulunan uluslararası bir havalimanımızın özel sistemler (bagaj handling, asansör, yürüyen merdivenler ve yolcu köprüleri) işletmesinden sorumlu olacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Özel Sistemler Sorumlusu"aranmaktadır.Üniversitelerin Makina, Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.En az 10 yıl tecrübeye sahip. Tercihen havalimanı işletmesi tecrübesi olan. İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Limak Limra Hotel
ResepsiyonistLimak Limra Hotel
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip'Resepsiyonist' aramaktayız.• Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik alanında eğitim veren bölümlerinden mezun,• 5 yıldızlı otellerde Önbüro uygulamalarında 1 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarına ve otelcilik yazılımlarına hakim (Fidelio),• İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen yada iyi derecede Rusca ve İngilizce bilen,• Güler yüzlü ve temsil kabiliyeti olan,• Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,• Sosyal ilişkilerde başarılı, misafir odaklı,• Diksiyonu düzgün,• Takım çalışmasına yatkın,• Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik İşler ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Mekanik İşler Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl metro işlerinde deneyimli. Metro elektromekanik, havalandırma ve tesisat işlerinde tecrübeli. İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik İşleri ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik İşleri Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl metro işlerinde deneyimli. Metro elektromekanik, elektrik tesisat, sinyalizasyon ve haberleşme işlerinde tecrübeli. İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat (Beton) İşleri Şefi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnşaat (Beton) İşleri ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "İnşaat (Beton) İşleri Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl metro işlerinde deneyimli. Betonarme inşaat ve aç-kapa kazı destekleme sistemlerine hakim.İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Harita MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Harita Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl şantiyelerde etüd proje şefliği veya harita mühendisliğitecrübesi olan.Autocad, Netcad ve diğer harita programlarına hakim. Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen. İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Mühendisi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sözleşme MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Sözleşme Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl teknik ofis deneyimi bulunan İdari ve taşeron sözleşme yönetiminde tecrübe sahibi. FIDIC mevzuatına hakim. Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen. İdari yazışmaları yapabilen. İleri derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Tünel Mühendisi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tünel MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurtı dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Tünel Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat, Jeoloji veya Maden Mühendisliği bölümünden mezun. En az 5 yıl NATM (Drill and Blast) tünellerde tecrübe edinmiş.İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tünel Şefi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tünel ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Tünel Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat, Jeoloji veya Maden Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl NATM (Drill and Blast) tünellerde tecrübe edinmiş.İyi derecede İngilizce vetercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Kontrol ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Kontrol Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun. En az 10 yıl şantiyelerde kalite kontrol şefliği veya mühendislik tecrübesi olan.İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik Ofis ŞefiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurtı dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Ofis Şefi" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. En az 7 yıl şantiyelerin teknik ofis tecrübesi olan.Ms Project/Primavera ve MS Office programlarına hakim. İdari ve taşeron hakedişleri ile idari yazışmaları yapabilen. İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Proje MüdürüLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yurt içi yurt dışı metro projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Proje Müdürü" aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun. En az 15 yıl metro işlerinde deneyimli. Proje müdürü olarak büyük inşaat projelerinde görev almış. İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi Antalya Limak Lara Hotel
Kat ŞefiLimak Lara Hotel
Limak International Hotel & Resort zincirine bağlı Antalya Lara Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı"Limak Lara De Luxe Hotel & Resort" işyerimiz için aşağıdaki özelliklere sahip"Kat Şefi" aramaktayız.5 Yıldızlı otellerde Kat Hzmetleri departmanında en az 1 yıl Kat Şefi pozisyonunda görev yapmış,Almanca veya İngilizce bilen, Yenilikçi, öğrenmeye açık ve istekli, Sosyal ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü ve temsil kabiliyeti yüksek, Misafir isteklerine güleryüzle cevap verebilen, Problemlerde çözümlü odaklı, Fidelio Bilgisayar Proğramına hakim, Tercihen Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknikeriLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Artvin Yusufeli Barajı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Teknikeri" aranmaktadır:Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun olmak.İnşaat projelerinin elektrik işlerinde en az 10 yıllık tecrübeye sahip olmak.Tercihen baraj, altyapı projelerinde deneyimli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Artvin Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik MühendisiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Artvin Yusufeli Barajı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Elektrik Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik ya da Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun.En az 15 yıllık mesleki deneyimi olan.Baraj projelerinde bilgi ve deneyim sahibi.Yüksek ve alçak gerilim konularında tecrübeli.Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Servis ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"Limak Ambassadore Hotel"de görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Servis Elemanı" aranmaktadır.En az lise veya tercihen üniversitelerin Turizm İşletme vb. bölümlerinden mezun.Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi.Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkileri kuvvetli ve güler yüzlü olan.Servis yapabilecek düzeyde İngilizce bilen.Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına ve görünümüne önem veren.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gözetim ve Danışma Elemanı İstanbul(Asya) Limak Eurasia Hotel
Gözetim ve Danışma ElemanıLimak Eurasia Hotel
"Limak Eurasia Luxury Hotel" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Gözetim ve Danışma Elemanı" aramaktayız.En az lise veya dengi okul mezunu. Ofis işlemlerini takip edecek. Prezantabl ve diksiyonu düzgün. Askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı