Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.limak.com.tr

LİMAK
İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Limak İnşaat
LİMAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1976 yılında mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kuruldu. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda, tesisat projeleri, fabrika montajları ve çelik yapı alanlarına yoğunlaşan LİMAK İNŞAAT 1979 yılından sonra, iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, baraj, sulama tesisleri, boru hatları, arıtma tesisleri, anahtar teslim fabrika ve otoyol/yol işlerini üstlendi. Üstlendiği tüm projeleri zamanından önce üstün kalite ile tamamlayan LİMAK İNŞAAT artan bir yoğunlukla yeni işlere yöneldi.
Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş danışmanlar kurulu ve 100'ü aşkın teknik ve idari kadrosuyla, teknik donanımını, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştiriyor. Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.
Kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da güçlendiren LİMAK İNŞAAT geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi hedefliyor.
LİMAK İNŞAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Uluslararası Müteahhitler Birliği (UMB), Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD), İnşaat ve Tesisat İşverenleri Sendikası (İNTES), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Yollar Türk Milli Komitesi (YTMK) ve Ankara Sanayi Odası gibi birçok birlik ve derneğe de "kurucu üye" ve "üye" sıfatlarıyla katılmıştır.


Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Banket Waiter İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
Banket WaiterLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Kavacık' ta bulunan beş yıldızlı "LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" için aşağıdaki niteliklere sahip "Banket Garson" aranmaktadır: Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Operasyon Elemanı Hatay Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Liman Operasyon ElemanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
"LimakPort Uluslararası Liman İşletmeciliği" operasyon bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Gemi Saha Operasyon Memurları (Puantörler)" aranmaktadır. Tercihen lise, MYO mezunu. İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına uyumlu. İskenderun ve çevresinde  ikamet edecek. Askerlik görevini tamamlamış. Vardiyalı ve esnek çalışma saatine uyum sağlayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Internal Auditor Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Internal AuditorLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Holding is searching for an Internal Auditor in Ankara with the following qualifications and job description. University degree in business administration, economics, engineering or relevant departments. Minimum 3 years of professional experience in internal audit. Knowledge of IIA standards, risk based process auditing and computer assisted auditing techniques. Very good command of Turkish and English. Excellent skills in MS Office applications. No restriction for travelling. Strong communication skills with analytical thinking capability. Problem solving capability. Military service completion for male candidates. Preferred Qualifications Civil engineer. Internal audit experience in construction industry. Professional certificates such as CIA,, CISA or SMMM. ERP knowledge. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Manager Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Internal Audit ManagerLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak Holding is searching for an Internal Audit Manager in Ankara with the following qualifications and job description. University degree in business administration, economics, engineering or relevant departments. Minimum 6 years of professional experience in internal audit. Knowledge of IIA standards, risk based process auditing and computer assisted auditing techniques. Very good command of Turkish and English. Excellent skills in MS Office applications. No restriction for travelling. Strong communication skills with analytical thinking capability. Problem solving capability. Military service completion for male candidates. Preferred Qualifications Civil engineer. Internal audit experience in construction industry. Professional certificates such as CIA,, CISA or SMMM. ERP knowledge.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GarsonLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya'nın  Kemer ilçesinde  bulunan 5 yıldızlı 'LİMAK LİMRA HOTEL' için aşağıdaki niteliklere sahip, bay / bayan 'Garson' aranmaktadır:  5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeye sahip. İngilizceyi orta derecede konuşabilen ve anlayabilen. Temsil kabiliyetine sahip, insan ilişkilerinde başarılı. Tercihen Lise veya MYO' larının Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Animatör Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AnimatörLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Limak International Hotel & Resorts zincirine bağlı Antalya Kemer Turizm Bölgesinde faaliyet gösteren 5 Yıldızlı "Limak Limra Hotel" için aşağıdaki özelliklere sahip "Animatör" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS&BAR PERSONELİ Antalya LIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS
SERVİS&BAR PERSONELİLIMAK ATLANTIS DE LUXE HOTELS & RESORTS
SERVİS&BAR PERSONELİLİMAK Turizm Grubu bünyesinde Belek/Antalya bölgesinde faaliyet gösteren Limak Atlantis De Luxe Otelimizin F&B Departmanında görevlendirmek üzere GENÇ takım arkadaşları arıyoruz; Waiter, Bar Waiter, Barboy, Komi Turizm-otelcilik yüksek okulu veya meslek lisesi mezunu veya göreviyle ilgili yetkinlik sertifikasına sahip, Almanca ve/veya İngilizce dillerinden en az birini mesleki derecede konuşabilen, Beş yıldızlı otel veya 1. sınıf tatil köyü F&B operasyonu deneyimi olan Sorunlara güleryüzlü ve soğukkanlı yaklaşabilme yeteneğine sahip Genç, dinamik, proaktif, motivasyon yönü güçlü Dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek Olaylara objektif yaklaşabilen ve takım çalışmasına önem veren Detaylara önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı Bay Bayan adaylar   İlgilenen adayların özgeçmiş bilgilerinizi kariyer üzerinden veya  fotoğraflı ve word formatında hazırlanmış ekli dosya olarak syildiz@limakhotels.com mail ile göndermeleri veya şahsen LİMAK ATLANTİS HOTEL İnsan Kaynakları Müdürlüğüne (İleri Başı mevkii – BELEK - Serik– Antalya ) başvurmaları rica olunur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
Güvenlik ElemanıLİMAK EURASIA LUXURY HOTEL
"LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL" bünyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Güvenlik Elemanı" aramaktayız. En az Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, iş disiplinine bağlı, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün, Takim çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışabilecek, İstanbul Anadolu Yakası civarında ikamet eden, (Beykoz, Kavacık, Ümraniye, civarı) Güvenlik Eleman adaylar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Limak Eurasia Luxury Hotel
ResepsiyonistLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesinde LİMAK EURASIA LUXURY HOTEL için, aşağıdaki niteliklere sahip '' RESEPSİYONİST '' alınacaktır. Konusunda en az 1 yıl tecrübe sahibi olan, Diksiyonu düzgün , İyi derecede İngilizce bilen , En az Lise ,tercihen Üniversitelerin Turizm İşletme, vb. bölümlerinden mezun, Presentable , MS Ofis uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvetli, güler yüzlü,ikna ve temsil yeteneği yüksek , Dış görünüşüne önem veren Genç dinamik arkadaşlar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran İstanbul(Asya) Limak Eurasia Luxury Hotel
CankurtaranLimak Eurasia Luxury Hotel
İstanbul Anadolu Yakası Kavacık Bölgesindeki Limak Eurasia Luxury Hotel'de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Cankurtaran'' alınacaktır. En az lise ve dengi okul mezunu, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, En az Bronz Cankurtaran belgesi sahibi olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrikçi Antalya Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ElektrikçiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya Kemer Turizm Bölgesinde 5 Yıldızlı 'Limak Limra Hotel' için aşağıdaki özelliklere sahip 'Elektrikçi' aramaktayız.•En az meslek lisesi mezunu,•Elektrikçi belgesi olan,•Otel deneyimi olan,•Yenilikçi, hedef odaklı ve problem çözücü,•Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Balıkesir Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Muhasebe UzmanıLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tanap Projesi kapsamında Balıkesir/Gönen şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin veya meslek yüksek okullarının ilgili muhasebe veya finans bölümlerinden mezun. İnşaat şantiye muhasebesi konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan.  İlgili yasal mevzuatlarda ve inşaat muhasebesinde uzman, personel işlemlerine hakim.  Ms Windows ve Ms Office’e hakim, tercihen Microsoft Ax tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti Ankara Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Spa ResepsiyonistiLimak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ambassadore Otel bünyesindeki Spa merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Spa Resepsiyonisti” aranmaktadır. En az lise mezunu, tercihen Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun olan. SPA deneyimli. İngilizce bilen. Misafir memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren. Ekip çalışmasına yatkın. Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli. Aktif satış tecrübesine sahip. Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı