Linguist 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


Uzun yıllar özel sektörde ve üniversitelerde eğitim veren bizler şimdi de deneyimlerimizi iş hayatındaki profesyonellerle, üniversite öğrencileriyle ve yurtdışında dil eğitimi almak isteyen yetişkinlerle paylaşıyoruz.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca ve Yabancılara Türkçe alanlarında zorluk çeken yetişkin öğrencilerimizin ihtiyacına uygun, terzi dikimi programlar yapmaktayız. Grup ya da birebir eğitimlerimizle etkili bir dil eğitimi sunmaktayız.

Eğitmen kadromuz Marmara, İstanbul, Boğaziçi, Hacettepe, Gazi, Uludağ, Çanakkale 18 Mart gibi ülkemizde eğitim fakülteleri en iyi üniversitelerden mezun kişilerden oluşmaktadır. Yabancı eğitmenlerimizin de anadillerinde eğitim veriyor olmalarına dikkat etmekteyiz. Eğitmenlerimiz arasında İstanbul’daki üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışanlar da bulunmaktadır. Kendileri de İngilizce Öğretmeni olan kurucularımız da derslere bizzat girerek öğrenci memnuniyetini ve gelişimini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.

Sizleri de aramızda görmeyi dileriz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim

Firma web sitesi: www.lingu-ist.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
PrimLinguist İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
English Teachers İstanbul(Asya) Linguist
English TeachersLinguist
PLEASE DO NOT APPLY IF YOU DO NOT HOLD A VALID TEACHING CERTIFICATE OR DIPLOMA IN THE FIELD OF ENGLISH TEACHING OR ENGLISH LITERATURELinguist is looking for Part Time and Full Time Turkish and Native Teachers of English We are a language school, located in Altunizade, offering English courses for adults and young learners.Our lessons are held either in our Altunizade branch or in our students’ companies in various locations in Istanbul. So we can work with you even if you don’t live near Altunizade.We want to have long term and qualified teachers. That’s why we are ready to promise satisfactory payment for the ones who are willing to work with us.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı