Linguist 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


Uzun yıllar özel sektörde ve üniversitelerde eğitim veren bizler şimdi de deneyimlerimizi iş hayatındaki profesyonellerle, üniversite öğrencileriyle ve yurtdışında dil eğitimi almak isteyen yetişkinlerle paylaşıyoruz.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca ve Yabancılara Türkçe alanlarında zorluk çeken yetişkin öğrencilerimizin ihtiyacına uygun, terzi dikimi programlar yapmaktayız. Grup ya da birebir eğitimlerimizle etkili bir dil eğitimi sunmaktayız.

Eğitmen kadromuz Marmara, İstanbul, Boğaziçi, Hacettepe, Gazi, Uludağ, Çanakkale 18 Mart gibi ülkemizde eğitim fakülteleri en iyi üniversitelerden mezun kişilerden oluşmaktadır. Yabancı eğitmenlerimizin de anadillerinde eğitim veriyor olmalarına dikkat etmekteyiz. Eğitmenlerimiz arasında İstanbul’daki üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışanlar da bulunmaktadır. Kendileri de İngilizce Öğretmeni olan kurucularımız da derslere bizzat girerek öğrenci memnuniyetini ve gelişimini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.

Sizleri de aramızda görmeyi dileriz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim

Firma web sitesi: www.lingu-ist.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
PrimLinguist İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eğitim Danışmanı İstanbul(Asya) Linguist
Eğitim DanışmanıLinguist
Çamlıca Kısıklı’da bulunan Linguist Dil Okulu’nda TAM ZAMANLI ve YARI ZAMANLI görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip satış pazarlama uzmanları aranmaktadır.Tercihen birebir sıcak satışta deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı çalışan, Problem çözme yeteneği olan, Diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Maaş + prim sistemiyle çalışacak, Tam zamanlı adaylar için haftasonu 1 gün çalışma engeli olmayan,Yarı zamanlı adaylar için haftasonu 2 gün çalışma engeli olmayan,Tercihen en az A2 düzeyinde (temel düzey) İngilizce konuşabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı