LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.lsgskychefs.com

LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.

LSG Sky Chefs Havacılık Hizmetleri A.Ş hisselerinin tamamı LSG Lufthansa Service  Holding AG bünyesinde bulunan ve Türkiye de 7 havaalanındaki ünitelerinde Havayolu ikramı konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir.Şirketin merkez yönetimi İstanbul Atatürk Havalimanındadır ve tüm faliyetler buradan yönetilmektedir
LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Elektrik TeknisyeniLSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Uluslararası Havayolu İkram sektöründe öncü olan şirketimiz için Teknisyen (Elektrilçi)  aramaktayız. LSG Group dünyanın en büyük uçak içi hizmet sağlayıcısıdır. Buna, ikram hizmeti, uçak içi perakende ve ziyafet, uçak içi ekipman ve lojistik, danışmanlık ve lobi hizmetleri dahildir. Şirketin, lojistikteki mutfak mükemmelliği ve deneyiminine olan odak noktası, tren hizmetleri ve kolay perakende gibi  yakın pazarlara başarılı bir şekilde girişine neden olmuştur. Şirketin ikram hizmetleri aktiviteleri „LSG Sky Chefs“ markası adı altında, 50 ülkede 211 havalimanında var olarak ve yılda 591 milyon yemek dağıtımı yaparak pazarlanmaktadır. 2015 yılında LSG Group’a ait olan şirketler, konsolide edilmiş olarak 3.0 milyar Euro kazanç elde etmiştir.  Meslek yüksek okulu teknik bölüm mezunu,İletişim becerisi yüksek,Konusunda en az iki yıl deneyimli,Vardiyalı çalışma sistemine uygun,Askerlik görevini tamamlamış,Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pastacı İzmir LSG Sky Chefs Havacılık Hizmetleri
PastacıLSG Sky Chefs Havacılık Hizmetleri
Uluslararası Havayolu İkram sektöründe öncü olan şirketimiz için İzmirde görev alacak "Aşçı Yardımcısı-Pastacı" aramaktayız.LSG Group dünyanın en büyük uçak içi hizmet sağlayıcısıdır. Buna, ikram hizmeti, uçak içi perakende ve ziyafet, uçak içi ekipman ve lojistik, danışmanlık ve lobi hizmetleri dahildir. Şirketin, lojistikteki mutfak mükemmelliği ve deneyiminine olan odak noktası, tren hizmetleri ve kolay perakende gibi  yakın pazarlara başarılı bir şekilde girişine neden olmuştur. Şirketin ikram hizmetleri aktiviteleri „LSG Sky Chefs“ markası adı altında, 50 ülkede 211 havalimanında var olarak ve yılda 591 milyon yemek dağıtımı yaparak pazarlanmaktadır. 2015 yılında LSG Group’a ait olan şirketler, konsolide edilmiş olarak 3.0 milyar Euro kazanç elde etmiştir.  Üretim faaliyetlerinin yapılmasında yardım etmek, HACCP kurallarını uygulamak, HACCP uygun olarak kalite kontrol kurallarını bilmek ve uygulamak, Günlük kullanımı gözlemler ve üretim planına göre ekipman ve gıdaların teminine yardımcı olmak,  Reçeteleri uygulamak, üretim için her zaman yeniliklere açık ve aktif olmak, Ürünleri üretim tarihi, son kullanma tarihi, uçuş numaralarına göre etiketlemek, Amirinin verdiği diğer görevleri yapmak, Müşteri şikayeti oluşmaması için kurallara uygun hareket etmek ve gerektiğinde çalışma arkadaşlarını uyarmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı / Pastane İstanbul(Avr.) LSG Sky Chefs Havacılık Hizmetleri
Üretim Elemanı / PastaneLSG Sky Chefs Havacılık Hizmetleri
LSG Sky Chefs'in İstanbul Atatürk Havalimanı Ünitesinde görevlendirilmek üzere "Üretim Elemanı" aramaktayız.LSG Group dünyanın en büyük uçak içi hizmet sağlayıcısıdır. Buna, ikram hizmeti, uçak içi perakende ve ziyafet, uçak içi ekipman ve lojistik, danışmanlık ve lobi hizmetleri dahildir. Şirketin, lojistikteki mutfak mükemmelliği ve deneyiminine olan odak noktası, tren hizmetleri ve kolay perakende gibi  yakın pazarlara başarılı bir şekilde girişine neden olmuştur. Şirketin ikram hizmetleri aktiviteleri „LSG Sky Chefs“ markası adı altında, 50 ülkede 211 havalimanında var olarak ve yılda 591 milyon yemek dağıtımı yaparak pazarlanmaktadır. 2015 yılında LSG Group’a ait olan şirketler, konsolide edilmiş olarak 3.0 milyar Euro kazanç elde etmiştir.  Üretim faaliyetlerinin yapılmasında yardım etmek, HACCP kurallarını uygulamak, HACCP uygun olarak kalite kontrol kurallarını bilmek ve uygulamak, Günlük kullanımı gözlemler ve üretim planına göre ekipman ve gıdaların teminine yardımcı olmak,  Reçeteleri uygulamak, üretim için her zaman yeniliklere açık ve aktif olmak, Ürünleri üretim tarihi, son kullanma tarihi, uçuş numaralarına göre etiketlemek, Amirinin verdiği diğer görevleri yapmak, Müşteri şikayeti oluşmaması için kurallara uygun hareket etmek ve gerektiğinde çalışma arkadaşlarını uyarmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAKETLEME ELEMANI İzmir LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
PAKETLEME ELEMANILSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Bir Lufthansa iştiraki olan LSG Sky Chefs'in İzmir ünitesinde görevlendirilmek üzere "PAKETLEME ELEMANI" takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. *Tercihen en az lise mezunu, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,                  *35 yaşını aşmamış,  *Ekip çalışmasına ve organizasyon yeteneğine sahip,*Dinamik ve sorumluluk sahibi,*İletişim becerisi olan,*Konularında pratik ve deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı