LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.lsgskychefs.com

LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.

LSG Sky Chefs Havacılık Hizmetleri A.Ş hisselerinin tamamı LSG Lufthansa Service  Holding AG bünyesinde bulunan ve Türkiye de 7 havaalanındaki ünitelerinde Havayolu ikramı konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir.Şirketin merkez yönetimi İstanbul Atatürk Havalimanındadır ve tüm faliyetler buradan yönetilmektedir
LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknisyeni - Teknik Personel İstanbul(Avr.) LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Elektrik Teknisyeni - Teknik PersonelLSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Uluslararası Havayolu İkram sektöründe öncü olan şirketimiz için Elektrik Teknisyeni - Teknik Personel aramaktayız. LSG Group dünyanın en büyük uçak içi hizmet sağlayıcısıdır. Buna, ikram hizmeti, uçak içi perakende ve ziyafet, uçak içi ekipman ve lojistik, danışmanlık ve lobi hizmetleri dahildir. Şirketin, lojistikteki mutfak mükemmelliği ve deneyiminine olan odak noktası, tren hizmetleri ve kolay perakende gibi  yakın pazarlara başarılı bir şekilde girişine neden olmuştur. Şirketin ikram hizmetleri aktiviteleri „LSG Sky Chefs“ markası adı altında, 50 ülkede 211 havalimanında var olarak ve yılda 591 milyon yemek dağıtımı yaparak pazarlanmaktadır. 2015 yılında LSG Group’a ait olan şirketler, konsolide edilmiş olarak 3.0 milyar Euro kazanç elde etmiştir.  Meslek yüksek okulu teknik bölüm mezunu,Konusunda en az iki yıl deneyimli,Vardiyalı çalışma sistemine uygun,Askerlik görevini tamamlamış,Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yükleme Elemanı İzmir LSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Yükleme ElemanıLSG Sky Chefs Havacilik Hizmetleri A.Ş.
Uluslararası Havayolu İkram şirketi olan LSG Sky Chefs'in İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndaki üretim tesisinde görevlendirilmek üzere, vardiyalı ve "Dönemsel / Proje Bazlı" olarak çalışacak "YÜKLEME ELEMANI" takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.  *Tercihen en az lise mezunu,*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,*35 yaşını aşmamış,*Ekip çalışmasına ve organizasyon yeteneğine sahip,*Dinamik ve sorumluluk sahibi,*İletişim becerisi,*Konularında pratik ve deneyimli,*B sınıfı ehliyetNOT: Çiğli ve Hatay/Balçova güzergahlarından 2 adet personel servisimiz bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı