Son Arama SonuçlarıLST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri İnş. Turz. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005
LST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri İnş. Turz. Tic. A.Ş.
 

2005 yılından beri faaliyet gösteren LST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri İnş. Turz. Tic. A.Ş. bilişim teknolojilerine dayalı en uygun kurumsal çözümleri en yüksek kalitede üretmek amacıyla, gelişmiş yazılım ve bilişim teknolojilerinin kullanımıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren projeler ve çözümler üreterek çalıştığı kurumlara gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında rekabet avantajı sağlamak misyonuyla bilişim sektöründe yer alan bir kuruluştur.

Faaliyetlerini Ankara ve İstanbul’daki ofislerinde sürdüren LST’nin faaliyet alanını, başta yazılım geliştirme olmak üzere, çeşitli sektörlerdeki kuruluşlara yönelik kurumsal çözümler, sistem entegrasyonu, danışmanlık hizmetleri, özel uygulamalar ve teknik destek hizmetleri oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar ile kendine saygın bir yer edinen LST, 2005 yılında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi’ni almaya hak kazanmış, müşterilerine ve çözüm ortaklarına daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla yönetim sistemini ISO 9001:2000 ve ISO/IEC 17799 belgeleriyle tasdik ettirmiş olup, tüm Ar-Ge ve yazılım geliştirme çalışmalarını CMMI Seviye 3 kalite sistemini baz alarak yürütmektedir.

Microsoft’un ISV/Yazılım Çözümleri Uzmanı olan LST, Oracle ve IBM gibi dünyanın lider kuruluşları ile de çözüm ortaklıklarına imza atarak yazılım sektöründeki öncü rol oynama amacına ulaşmak adına önemli bir adım atmıştır.

LST ekip üyeleri bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgiler elde etmek, mevcut bilgilerle yeni teknoloji, ürün ve araçlar üretmek, yeni sistem ve süreçler oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Genç, dinamik ve kolay öğrenebilen yapısıyla müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği tüm yeniliklere hızlıca adapte olunabilmekte ve istenen çözüm hızlı bir şekilde karşılanabilmektedir.

Bu anlamda LST Yazılım deneyimli mühendislik kadrosuyla elde ettiği saygın ve başarılı konumunu sürekli geliştirerek, dünya standartlarında ürettiği projelerle uluslararası arenada lider ileri teknoloji şirketi olmak vizyonuna her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Yazılım,Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.lstyazilim.comLST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri İnş. Turz. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Web Önyüz Geliştirme Uzmanı Ankara LST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri
Web Önyüz Geliştirme UzmanıLST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  UI/UX üzerine tecrübeli, kullanıcı dostu arayüzler hazırlayabilen, yaratıcı, güncel teknolojilere uygun,       modern tasarımlar yapabilen,Genel proje, tasarım ve geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi, HTML5, CSS3, JAVASCRIPT kullanarak web projesi gerçekleştirmiş, JQuery, Bootstrap, AngularJS, LESS, Ajax gibi teknolojilerde çalışmış, Tepkisel tasarım (responsive design) konusunda deneyim sahibi, Tasarım trendlerini takip eden ve detaylara önem veren, Birden fazla projeyi efektif olarak yürütebilecek, Yaptığı web tasarım çalışmalarını referans olarak gösterebilecek, Görsel tasarım konusunda deneyim sahibi, Mobil cihazlar için “native” veya xamarin (Android, iPhone) uygulama geliştirme konusunda tecrübeli,Kullanıcı araştırmaları ve veri analizlerini yorumlayarak yaratıcı çözümler oluşturabilen,Proje ihtiyacına uygun akış diyagramları, site/uygulama haritası, kullanıcı senaryoları oluşturabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, yaratıcı yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkınçalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı