M-Facility Bina Tesis Yönetimi Hizmetleri Güvenlik Temizlik Turizm San. Ve Ticaret A.Ş 

Şirket BilgileriM-Facility Bina Tesis Yönetimi Hizmetleri Güvenlik Temizlik Turizm San. Ve Ticaret A.Ş

M-Facility A.Ş, 2000 yılının başında büyük ölçekli uluslararası gayrimenkul fonlarına ait bina ve tesislerin yönetimini yapmak amacı ile M-Tech AG’ nin bir iştiraki olarak kurulmuştur.
 
Kuruluşundan bu yana genel kabul görmüş dünya normlarına uygun başarılı bina ve tesis yönetim faaliyetleri sayesinde müşteri portföyünü genişletmiş, başta otomotiv sektörü olmak üzere ulusal ve uluslararası düzeyde birçok kuruluşa hizmet vermektedir.
 
M-Facility A.Ş, yatırım amaçlı gayrimenkuller başta olmak üzere her türlü bina, iş yeri ve tesisin yönetimi ile destek hizmetlerinin verilmesi konusunda uluslararası deneyim ve uzmanlığa sahiptir.
 
Tesis yönetimi M-Facility tarafından yapılmakta olan toplam 4.000,000 m2 ticari alan mevcuttur.
 
M-Facility A.Ş, ticari gayrimenkul yönetimi konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir şirkettir. Vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarların tamamında tercih edilen uzman çözüm ortağı olmaktadır.
 
Şirketimiz, vizyonu doğrultusunda müşterilerinin sahip olduğu bina ve tesislerin değerlerinin korunarak arttırılması ve işletme maliyetlerinin en aza indirgenmesi amacıyla uzman kadrosu ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Ayrıca şirketimiz “Varlık Yönetimi” uygulamaları sayesinde yatırımcı, mal sahibi ve kiracı gibi tüm paydaşlara entegre çözümler sunmaktadır.

 

 
M-Facility Bina Tesis Yönetimi Hizmetleri Güvenlik Temizlik Turizm San. Ve Ticaret A.Ş İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.