M-Facility Bina Tesis Yönetimi Hizmetleri Güvenlik Temizlik Turizm San. Ve Ticaret A.Ş 

Şirket BilgileriM-Facility Bina Tesis Yönetimi Hizmetleri Güvenlik Temizlik Turizm San. Ve Ticaret A.Ş

M-Facility A.Ş, 2000 yılının başında büyük ölçekli uluslararası gayrimenkul fonlarına ait bina ve tesislerin yönetimini yapmak amacı ile M-Tech AG’ nin bir iştiraki olarak kurulmuştur.
 
Kuruluşundan bu yana genel kabul görmüş dünya normlarına uygun başarılı bina ve tesis yönetim faaliyetleri sayesinde müşteri portföyünü genişletmiş, başta otomotiv sektörü olmak üzere ulusal ve uluslararası düzeyde birçok kuruluşa hizmet vermektedir.
 
M-Facility A.Ş, yatırım amaçlı gayrimenkuller başta olmak üzere her türlü bina, iş yeri ve tesisin yönetimi ile destek hizmetlerinin verilmesi konusunda uluslararası deneyim ve uzmanlığa sahiptir.
 
Tesis yönetimi M-Facility tarafından yapılmakta olan toplam 4.000,000 m2 ticari alan mevcuttur.
 
M-Facility A.Ş, ticari gayrimenkul yönetimi konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir şirkettir. Vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarların tamamında tercih edilen uzman çözüm ortağı olmaktadır.
 
Şirketimiz, vizyonu doğrultusunda müşterilerinin sahip olduğu bina ve tesislerin değerlerinin korunarak arttırılması ve işletme maliyetlerinin en aza indirgenmesi amacıyla uzman kadrosu ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Ayrıca şirketimiz “Varlık Yönetimi” uygulamaları sayesinde yatırımcı, mal sahibi ve kiracı gibi tüm paydaşlara entegre çözümler sunmaktadır.

 

 
M-Facility Bina Tesis Yönetimi Hizmetleri Güvenlik Temizlik Turizm San. Ve Ticaret A.Ş İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net