MAN Türkiye A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1966
250 yılı aşkın köklü geçmişi ile Dünya’nın üretim ve mühendislik devi MAN’ın Almanya dışındaki ilk üretim tesisi MAN Türkiye, 50’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor.
Bugün Ankara Akyurt’taki MAN Türkiye fabrikası, 111.000 metrekaresi kapalı, 90.000 metrekare si de üretim alanı olmak üzere kapladığı yaklaşık 320.000 metrekarelik alan ile aynı zamanda MAN’ın en büyük otobüs fabrikası konumunda bulunuyor.
Yıllık 2.000 otobüslük kapasite, 41 ülkeye ihracat
Bünyesindeki 1.800 çalışanı ile yıllık yaklaşık 2.000 adetlik üretim kapasitesine sahip olan MAN Türkiye, üretiminin %85’ini, başta Avrupa olmak üzere toplam 41 ülkeye otobüs ihracatı gerçekleştiriyor.
MAN Türkiye Akyurt bölgesindeki tesislerinde, MAN ve NEOPLAN marka otobüs üretimi ve diğer MAN fabrikaları için elektrik/elektronik parça imalatı da yapılıyor.
MAN ve NEOPLAN’lar yüksek kalite ile üretiliyor
MAN Türkiye fabrikası, MAN’ın şehiriçi, şehirlerarası ve seyahat otobüslerinin yanı sıra otobüs segmentinin premium markası NEOPLAN’ın ise tüm modellerinin yegane üretim merkezi konumunda. MAN’ın “Lion’s Regio”, “Lion’s Coach”, “Lion’s City” ile NEOPLAN’ın “Skyliner”, “Cityliner”, “Jetliner” ve “Tourliner” modellerinin yer aldığı MAN Türkiye ürün ailesinin en genç üyesi ise; Ankara’da gerçekleştirilen “Bus Days” müşteri günleri kapsamında 25 Mart 2015’te düzenlenen gala gecesi ile Dünya Lansmanı yapılan “MAN Lion’s Intercity” oldu.

Ar-Ge Merkezi ile de başarılara imza atıyor

MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, 2010 yılında Sanayi Bakanlığı’na yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması ile resmen kurulmuştur.
2.300 m2 kapalı alan ve 91 personeli ile faaliyete başlayan MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, bugün 3.800 m2 kapalı alana kurulu tesislerinde 161 Ar-Ge personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, hem kendi bünyesinde hem de yan sanayi tarafından üretilen parçalara ait testleri büyük oranda kendi bünyesinde gerçekleştirme imkanına sahiptir.
Ar-Ge Merkezi içerisinde bulunan 4 birim, Münih’teki merkez mühendislik birimleri ile işbirliği içinde yeni ürün ve üretim geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: (Sosyal ve Yan hakların tamamı iş teklifi sürecinde paylaşılmaktadır.)


MAN Türkiye A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Değişiklik Yönetimi Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Değişiklik Yönetimi MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İleri derecede Almanca ya da İngilizce bilgi sahibi Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Kalite MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Fabrikamızın Kalite Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine, Endüstri, Mekatronik, Kimya veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe 2 yıl tecrübeli,• İleri düzeyde İngilizce ve Almanca bilen,• B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,• İletişimi kuvvetli, analitik, sonuç ve çözüm odaklı,“Kalite Mühendisi” aramaktayız.**Askerlik hizmetinin tamamlanmış olması erkek adaylar için ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT Uygulama ve Geliştirme Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
IT Uygulama ve Geliştirme MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Web Uygulamaları konusunda deneyimli ve MVC konusunda bilgi sahibi (Java, Jsp, Jsf, Php, Asp,AngularJS vb.)Tercihen AngularJS, jQuery hakkında bilgi sahibi, Tercihen Web (Soap-Rest) servisler ile çalışmış, Veritabanı tasarımı ve sorgulama konularında tecrübe sahibi, Object Oriented programlama konusunda deneyimli, ERP sistemi üzerinde program geliştirecek, öğrenmeye istekli, -Analitik düşünebilen,çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Elektrik MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mükendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe deneyimli, İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, PLC , Labview, MS Office VBA programı deneyimli, Araç elektrik-elektronik deneyimli, Takım arkadaşı arayışı içindeyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokümantasyon Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Dokümantasyon MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
MAN Türkiye A.Ş ArGe Merkezi Bünyesinde değerlendirmek üzere proje bazlı "Dokümantasyon Mühendisi" arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Endüstri ,Elektrik & Elektronik, Otomotiv, Makine ve Üretim,  Mühendisliklerinden mezunİngilizce ve/veya Almanca bilenTecihen Windchill süreçlerinde tecrübesi olanTercihen ağır ticari araç veya otomotiv  tecrübesi olanAnkarada İkamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araç Konfigürasyon ve Ürün Ağacı Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Araç Konfigürasyon ve Ürün Ağacı MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Makine, Elektrik & Elektronik, Otomotiv, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun- İleri derecede Almanca bilgisine sahip- Takım çalışmasına yatkın- Analitik- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada tecilli- Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAN TRAINEE Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
MAN TRAINEEMAN TÜRKİYE A.Ş
We are looking for team members to join our company for project based with the following qualifications and skills,-University degree in Engineering or Social Sciences Departments-Excellent command of English and/ or German-Good knowledge of MS Office tools-Excellent communication skills, and able to work in a team environment-Result oriented personality with strong analysing skills-Advanced analytical and problem solving skills-Willing to live in Ankara
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı