Manpower 

Şirket Bilgileri

Manpower

Manpower, İnsan Kaynakları alanındaki 60 yıllık deneyimi ile müşterilerinin değişmekte olan çalışma dünyasında kazanabilmeleri için hizmetler üreten ve sunan, merkezi ABD'de bulunan bir dünya lideridir. 22 milyar dolar cirosu olan Manpower Inc, istihdam ve iş döngüsü sürecinin bütününü kapsayacak şekilde;  seçme ve yerleştirme, dönemsel ve sözleşmeli personel temini, personel değerlendirme, eğitim, yeniden işe yerleştirme, dış kaynak kullanımı ve danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktadır.

 

Manpower'ın 82 ülkeye yayılmış 4.200 ofis ve 33.000 çalışandan oluşan dünya çapındaki ağı sayesinde her yıl 5 milyon kişi işe yerleştirilmektedir.

 

Türkiye'de 100% Manpower Inc. yatırımı olarak, 8 şubemiz ile faaliyet göstermekteyiz.

·        Seçme ve Yerleştirme

·        Orta ve Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme (Manpower Professional)

·        Toplu İşe Alım 

·        Dönemsel Personel Temini

·        Yönetilen Outsource Süreçler 

·        Bordrolama

alanlarındaki profesyonel hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ve adaylarımızın bugünkü ihtiyaçlarına çözümler sunarken, gerek müşterilerimize gerek adaylarımıza gelecekte ‘'Çağdaş Çalışma Yaşamının'' nasıl olacağı konusunda öngörüler sunmak ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamak iş yapma şeklimizin temelini oluşturmaktadır.  

Manpower'ın kurumsal müşterileri kendi alanlarında en güçlü şirketler ve insan kaynakları konusunda özenli davranan kurumsal yapılardır. Kimi müşterilerimiz bizimle dünyanın dört bir yanında işbirliği yapar, her ülkedeki insan kaynağı yatırımları için o ülkenin Manpower ofisiyle birlikte çalışır. Kurumsal müşterilerimizin pek çoğu tercihlerini Manpower yönünde kullandıklarından dolayı adaylarımıza başka hiçbir yerde yayınlanmamış pozisyonları sunabilme şansımız vardır.

 

Biz sadece müşterilerimizin ihtiyacı olan pozisyonları doldurmakla ilgilenmiyoruz. Asıl amacımız hem şirket hem de aday için en doğru eşleşmeyi yaratabilmek... Bize başvuran adayların sadece yetkinliklerine ve teknik becerilerine uyan pozisyonlar için önerilmeleri, Manpower'ın en önemli farkıdır.

 

Size en yakın şubemize ulaşmak için

www.manpower.com.tr

 Manpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 143
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Üretim MühendisiManpower Maltepe
Plastik sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Üretim Mühendisi" aramaktayız:  Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon üretim konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Benzer pozisyonlarda daha önce çalışmış, İyi seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Problem çözme yeteneği gelişmiş, iletişimi kuvvetli ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Kocaeli / İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Sosyal Medya UzmanıManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için Sosyal Medya Uzmanı arayışımız vardır.Üniversite Mezunu ; tercihen Halkla İlişkiler, Gazetecilik  Reklam veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.Yurtiçi ve Yurtdışı güncel, siyasi ve politik  gelişmeleri çok yakın takip eden, Sosyal medyada aktif, Kurumsal sosyal medya sayfaları hakkında tecrübeli.Yaratıcı ve Sosyal medya trendlerini yakın takip eden.Türkçeyi çok iyi kullanan ve Editoryal yeteneklere sahip.Yazı ve sosyal medya diline hakim.Ekip çalışmasına yatkın , İnsan İlişkilerinde başarılı, İletişimi Kuvvetli, Takipçi, Hızlı.Benzer bir görevde en az 3 yıl tecrübeli.Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyabilecek.İletişim becerileri gelişmiş, detaycı ve ekip çalışmasına yatkın.Sosyal medyada etkileşim ve takipçi sayısını artıracak çözümler üretecek.Daha önce önemli  bir markanın sosyal medya hesabını yönetmiş olan.Tercihen video kurgu/montaj programlarından en az bir tanesi ve Photoshop programı hakkında bilgi sahibi.Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.Analitik düşünen ve sonuç odaklı.Monitoring, raporlama ve sunum araçlarına hakim. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time IT Desktop Support Specialist İzmir Manpower Professional
Part Time IT Desktop Support SpecialistManpower Professional
We are looking for an "Part Time IT Desktop Support Specialist" for our client operating in automotive sector. Minimum 2 or more years of experience in the same position, Good communication of English, both written and spoken is a must, Team worker,problem solver,helpful and flexible, Will be able to work on a  Part-time basis, Able to work in İzmir/Torbalı.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Makam ŞoförüManpower Gayrettepe
Uluslararası alanda faaliyet gösteren global bir müşterimiz için 'Makam Şoförü' arıyoruz. Üst Düzey Yöneticilere en az 4 yıl makam şoförlüğü yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Yandex Navigasyon, İbb Cep Trafik uygulamalarını kullanabilen,  Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren, sigara kullanmayan,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Avrupa Yakası'nda ikamet eden (Levent'e ulaşım problemi olmayan), Seyahat engeli bulunmayan,  Askerlik hizmetini tamamlamış,    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıManpower Bakırköy
Enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin bünyesinde görevlendirilmek üzere dönemsel kadro ile çalışacak “ İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” aramaktayız.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, B sınıfı sertifikasyon sahibi, Saha ve İSG alanında min. 1 yıl deneyimli İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Ağır sanayide, iş kazaları alanında İSG Uzmanlığı yapmış, Saha da görev alabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MS Exchange Support Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
MS Exchange Support EngineerManpower Professional
For our client operating in technology sector, we are currently looking for an experienced “MS Exchange Support Engineer” who ideally is / has: Graduate from related fields, Minimum 3 years experience in MS Exchange support, Ability to work within an international team,  Fluent both written and spoken English, Solving problem and good communication skills,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü (Bursa) Bursa Manpower Ümraniye
Bölge Müdürü (Bursa)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Bölge Müdürü' arıyoruz.  Üniversite mezunu. İlaç sektöründe Bölge Müdürlüğü tecrübesine sahip. Tercihen Pazarlama, Satış Eğitim/ Gelişim gibi alanlarda tecrübeli. Farklı terapötik alanlarda deneyim sahibi, Rekabetçi, mücadeleci, yenilikçi ve her koşulda başaran. Doğru analizler ile kök nedenlere inen, doğru çözümler bulan. Karmaşık,  zorlayıcı ve yeni durumlar ile kolaylıkla başa çıkabilen. Enerjik, pozitif ve güven oluşturan. Bursa’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Antalya Antalya Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - AntalyaManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Antalya (Kepez) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Maslak) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Maslak)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Çiğli İzmir Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - ÇiğliManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir (Çiğli) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Manpower Bakırköy
Mağaza Müdür YardımcısıManpower Bakırköy
Mücevherat ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin Avrupa yakasındaki mağazasında görev alacak 'Mağaza Müdür Yardımcısı' aramaktayız. Yüksekokul veya üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Minimum 4 yıl perakende tecrübesi olan ve en az 2 yıl yöneticilik yapmış, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış Görünümüne özen gösteren,  Pozitif, güleryüzlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Java Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Senior Java DeveloperManpower Professional
We are looking for an experienced “Senior Java Developer”  for our client operating in e-commerce and technology sector. University degree in Computer Science or related fields, Minimum 5 years experience in Java/J2EE, Advanced knowledge and experience in Spring framework, Team worker, Innovative,researcher and up to date with the latest developments in their field.  Strong analytical and technical problem solving skills English skills is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara)Manpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin Ankara genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Tercihen ingilizce ve Arapça bilen, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Satış Temsilcisi(Saha) İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Bireysel Satış Temsilcisi(Saha)Manpower Gayrettepe
Güvenlik sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Bireysel Satış Temsicisi' arıyoruz. En az lise mezunu,  Tercihen benzer sektörlerde ya da banka saha satış alanlarında deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen,  Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli olmayan, aktif olarak sahada çalışabilecek. İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilet Kontrol Elemanları (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Bilet Kontrol Elemanları (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye'nin önde gelen spor kulüplerinden biri için, maç günlerinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Bilet Kontrol Elemanları' arıyoruz.  En az lise mezunu ve/veya üniversite öğrencisi, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Detay odaklı, titiz çalışabilen, Gözlem ve raporlama becerilerine sahip, Sezon içerisinde part time çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Search & Selection ConsultantManpower Managed Services
University degree from a reputable university, Proven professional experience in either recruitment or sales in a multinational environment and/or human resources company, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, A talented communicator with strong presentation and influencing skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office and Internet applications, Active Driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi (Lisanslama) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Saha Satış Temsilcisi (Lisanslama)Manpower Gayrettepe
Müzik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Saha Temsilcisi'  arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu Satış operasyonlarında bulunan ve satışı kariyer hedefi olarak benimseyen, İnsan ilişkileri güçlü ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Yeni müşteri kazandıracak Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Dinamik, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Araçsız sahada çalışabilecek. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
IT Desktop Support Specialist (1 year contract) İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Desktop Support Specialist (1 year contract)Manpower Professional
We are looking for an "IT Desktop Support Specialist" for our multinational client to work on a project basis.  Minimum 2 or more years of experience in the same position, Good communication of English, both written and spoken is a must, Team worker,problem solver,helpful and flexible, Will be able to work with a 12 months contract.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer Kocaeli Manpower Maltepe
Field Service EngineerManpower Maltepe
We are seeking for a 'Field Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products.·         University degree in in mechatronics, electrical engineering,elektronics engineering or mechanical engineering·         At least 2 years experience as a service engineer ·         Excellent knowledge of English both in speaking & writing·         Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers ·         Have a valid driving licence·         No restrictions to travel frequently·         Military service must be completed for male candidates·         Able to live in Kocaeli or Sakarya
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Marketing Consultant (1 year) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Digital Marketing Consultant (1 year)Manpower Gayrettepe
We are seeking for a ' Digital Marketing Consultant ' for our client operating in financial service sector.•    University degree in related field,•    3-4 years experience in marketing, in both B2B and B2C environments,•    Fluency in English,•    Experience in digital,consumer and brand marketing•    MBA degree is an asset,•    Excellent MS office knowledge,   •    Good business sense and financial analytical skills, •    Strong communication skills, •    Enthusiasm for learning, •    Collaborative and team player,  •    Achievement oriented, energetic and flexible, •    No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Bordro Tecrübeli) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Muhasebe Sorumlusu (Bordro Tecrübeli)Manpower Gayrettepe
Uluslararası taşımacılık alanda faaliyet gösteren Uluslararası bir müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Sorumlusu (Bordro bilen) arıyoruz.·         4 yıllık üniversite mezunu olan,·         Minimum 2 yıllık muhasebe iş deneyime sahip,·         İnsan Kaynakları alanında tecrübesi bulunan,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Ekip çalışmasına yatkın, analitik, disiplinli çalışan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Büyük Müşteriler Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Büyük Müşteriler Satış SorumlusuManpower Gayrettepe
Telekom sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Satış ekibinde görev almak üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun,Aktif satış konusunda deneyimi olan ya da bu alanı kendisine kariyer hedefi olarak koyan,B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,Sorumluluk sahibi, farkındalığı yüksekHedef ve sonuç odaklı,İletişim becerileri yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) Manpower Trade Marketing
Karşılama HostesiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin showroomunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Karşılama Hostesi" arıyoruz.  Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Bayrampaşa İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - BayrampaşaManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Bayrampaşa) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Kağıthane İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - KağıthaneManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Kağıthane) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Merter İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - MerterManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Merter) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Ümraniye İstanbul(Asya) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - ÜmraniyeManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Ümraniye) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Kozyatağı İstanbul(Asya) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - KozyatağıManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Kozyatağı) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Güneşli İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - GüneşliManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Güneşli) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Depo ElemanıManpower Bakırköy
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere Ağustos ayında bir ay süreyle dönemsel kadro ile çalışacak depo görevlileri aramaktayız. En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe & Mutabakat Elemanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Muhasebe & Mutabakat ElemanıManpower Gayrettepe
Medya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Mutabakat/Muhasebe Elemanı' arıyoruz.  En az ön lisans ilgili bölümlerden mezun, tercihen üniversiye mezunu, İleri seviyede excel kullanabilen, tercihen makro yazabilen, 1-2 sene benzer pozisyonlarda çalışmış, Rakamlarla arası iyi, datadan anlamlı sonuçlar çıkartabilen,  İş bitirici, takım oyuncusu, insiyatif alabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Manpower Bakırköy
Satış MühendisiManpower Bakırköy
Elektrikli el aletleri (boya tabancası) alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına "Satış Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, Boya tabancaları sektöründe deneyim sahibi, Satış-pazarlama faaliyetlerinde en az 3 yıl tecrübeye sahip, Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı,yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan,dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün ,yaratıcı, çözüm odaklı,  insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul, İzmir, Ankara illerinde ikamet eden,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Sales EngineerManpower Gayrettepe
Electronics Engineering degree (or equivalent qualification) Fluent in English An understanding of the Arabic Language is desirable Experience of working in a field-based technical role Knowledge of how a refrigerator works would be advantageous Reliable and responsible Able to use Microsoft Office products such as Outlook and Excel Knowledge of apps and cloud would be advantageous Experience of generating technical reports Valid passport and driving licence Happy to travel to MENA countries as and when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı (Almanca) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı (Almanca)Manpower Ümraniye
Genel endüstri ürünleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Siparşi Yönetimi ve Planlama Uzmanı' arıyoruz. Tercihen üniversitelerin İktisadi ve İdari Bİlimleri fakülte bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, vb.) MS Office programlarına hakim, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca bilgisine sahip, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,tercihen SAP bilgisine sahip, Şirket içi ve dışı kaynaklar arasında koordinasyon sağlama becerisine hakim, Takım çalışmasına yatkın,analitik ve çözüm odaklı, Planlama becerisine sahip,iletişim ve müzakere yetkinlikleri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel)Manpower Gayrettepe
Telekom sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip proje bazlı "Kıdemli İşe Alım Uzmanı" arayışımız mevcuttur.Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda minimum 5 yıllık iş tecrübesine sahip,Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisini kullanabilen,MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,Çözüm odaklı, müzakere becerileri gelişmiş, organizasyon yetisine sahip, yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen,Yoğun çalışma temposu konusunda motivasyonu yüksek, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
İnsan Kaynakları AsistanıManpower Gayrettepe
Bitkisel Kozmetik ürünleri alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin genel müdürlüğünde görevlendirilmek üzere  "İnsan Kaynakları Asistanı" arıyoruz.  Üniversite mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Fransızca bilen, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı ve organizasyonel bağlılığı yüksek, Tercihen bordro ve özlük süreçlerinde deneyimi olan, Detaylara önem veren, dikkatli, Düzenli, iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Project Responsible İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Project ResponsibleManpower Professional
We are looking for an experienced "Project Responsible" for our client operating in Retail Industry with the following qualifications: BS degree in Computer Engineering or relevant fields, Minimum 3 years experience in Project Management Office (PMO), Minimum 1 year of experience in Process Management, Excellent command of MS Project, Fluency  in English is a must, Ideal candidate should know Sharepoint and advanced Excel, Experience in retail sector is preffered. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (HPP) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sales Engineer (HPP)Manpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Engineer (HPP)' for our multinational client which is performing at industrial pumps sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales at pump solutions, Fluent English language (verbal and written) Advanced user of MS Office applications, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive,highly work motivation, Goal oriented with ability to work on tasks simultaneously. A self-starter,bias for action,ability to navigate ambiguity, Strong time management skills and priorization skillsNo military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Analist Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower
İnsan Kaynakları Analist AsistanıManpower
Minimum MYO  ve üzeri mezuniyete sahip, (Teknoloji veya Mühendislik alanları)MS Office Programlarını çok iyi derece kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan,İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takipçi ve analitik,Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün,Yoğun tempoda çalışma konusunda istekli, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Field Service Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower
Field Service EngineerManpower
We are looking for a "Field Service Engineer" for our multinational client operating in energy sectorResult oriented, flexibleGood communication skills, and suitable diplomacy with clients and RepresentativesAbility to work effectively within group and department in an integrated team environment.Basic education, capability certificate, technical high school, university or engineering diploma.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Yedek Parça Satış MühendisiManpower Ümraniye
Genel endüstri ürünleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Yedek Parça Satış Mühendisi ' arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Yedek parça ve ekipman satışı konusunda 2-3 yıl deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen,seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, sonuç ve çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sales EngineerManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our global client which is performing at industrial sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales and technical sales support is an advantage, Fluent English language, verbal and written,German knowledge is a plus Advanced user of MS Office applications, Experience with CRM / ERP system is an advantage, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive,highly work motivation, Goal oriented with ability to work on tasks simultaneously. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Veri Giriş UzmanıManpower Gayrettepe
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel 'Veri Giriş Uzmanı' aramaktayız; Üniversite mezunu, İnsan kaynakları süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip, Detay odaklı, SAP sistem girişlerini gerçekleştirmiş, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı ve organizasyonel bağlılığı yüksek, 6 ay dönemsel olarak çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Engelli Ruhsatlandırma Uzman YardımcısıManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyetini sürdüren global bir müşterimiz için “Engelli Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu (Tercihen Kimya ve ilgili bölümlerden mezun) Ruhsat ve geri ödeme dosya başvuruları ve resmi kurumlar ile ilişkiler konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resourcing Executive (Temporary) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Resourcing Executive (Temporary)Manpower Gayrettepe
Bachelor’s degree from a reputable university is required Minimum 5 years of recruitment experience in a corporate environment or consultancy company is required Excellent interpersonal and coaching skills Proven candidate research and relationship building skills Excellent computer skills in a Microsoft Windows environment Effective oral and written communication skills Ability to maintain confidentiality Excellent organizational skills Must be able to identify and resolve problems in a timely manner Gather and analyze information skillfully Strong command of written and spoken English
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Data Yönetimi UzmanıManpower Gayrettepe
Medya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Data Yönetimi Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin ekonometri, istatistik vb bölümlerinden mezun, İleri seviyede excel kullanabilen, tercihen makro yazabilen, 1-2 sene benzer pozisyonlarda çalışmış (tercihen medya ajanslarında veya TV kanallarında veya bankada), Rakamlarla arası iyi, datadan anlamlı sonuçlar çıkartabilen,  İş bitirici, takım oyuncusu, insiyatif alabilen, Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Horeca Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Horeca Satış MüdürüManpower Bakırköy
Züccaciye, mutfak gereçleri sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Horeca Satış Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Horeca kanalı, züccaciye sektöründe 10 yıl tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Ekip yönetim tecrübesi olan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş, Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı (Engelli Kadro) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Operasyon Elemanı (Engelli Kadro)Manpower Ümraniye
Güç sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Engelli Kadrosunda görevlendirilmek üzere,' Operasyon Elemanı ' arıyoruz. Üniversitelerin meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Operasyonel süreçlerde tercihen 2 sene deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Detay odaklı ve planlı çalışma prensibine sahip, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel (Günlük/Haftalık/Aylık) Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Dönemsel (Günlük/Haftalık/Aylık) ResepsiyonistManpower Gayrettepe
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimizin çeşitli "Dönemsel Projeleri"nde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arıyoruz. Önlisans ve Üniversite mezunu, Günlük / Haftalık / Aylık periyodlarda değişkenlik gösteren dönemsel projeler kapsamında çalışmaya açık, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Test UzmanıManpower Professional
E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için "Test Uzmanı" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl test tecrübesi olan, Test süreçlerine hakim, İyi seviyede HTML,CSS,Java Script bilen, Tercihen E-Ticaret, ERP, WMS gibi sistem geliştirme projelerinde ön yüz test uzmanı olarak görev almış, Analitik yönü güçlü ve yeniliklere açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front-End Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Front-End DeveloperManpower Professional
We are looking for an experienced "Front-End Developer" for our multinational client operating in e-commerce sector.  Bachelors degree in Computer Science or related field, Min 3 years experience in Front-End development, Excellent knowledge of HTML,Cross Browser and Responsive Code, Hands on experience with CSS and JavaScript, Good command of written and spoken English,  No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Software EngineerManpower Professional
We are looking for an experienced “Software Engineers”  for our client operating in electronics and payment systems sector. BSc degree in Electronics, Computer Science or related discipline from a reputable university, MSc/Phd degree is a plus, Minimum 3 years of experience in Embedded Software Development, Excellent C/C++ with strong Object-Oriented Design and Programming Skills, Networking Software Development (Ethernet, TCP/IP, GPRS, etc.), Experience in Embedded Linux Environment is a plus, Proficient in Source Control Management (SVN, GIT, etc.), Strong Team Player, Result Oriented and Analytical Thinker, Good Level of verbal and written English, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
.Net Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
.Net DeveloperManpower Professional
We are looking for an experienced “.Net Developer”  for our client operating in electronics and payment systems sector.•    BSc degree in Electronics, Computer Science, Mathematics or related discipline from a reputable university, MSc/Phd degree is a plus,•    Minimum 3 years of experience in Software Development,•    Excellent C#.NET with strong Object-Oriented Design and Programming Skills (OOP, OOD, OOA),•    Experience in Windows Services Programming,•    Experience in TCP/IP and Socket Programming,•    Experience in Big Data and MS-SQL Server,•    Experience in MVC is a plus,•    Proficient in Source Control Management (TFS, etc.),•    Strong Team Player, Result Oriented and Analytical Thinker,•    Good Level of verbal and written English,•    No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
ŞoförManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin showroomlarda görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır.  Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve en az 3 yıl şoförlük deneyimi olan, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip veya alabilecek olan, Uzun saatler araç kullanabilecek, Belirlenen güzergahlarda araç kullanacak, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Müdürü/ Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... Manpower Maltepe
Satış Müdürü/ Satış ŞefiManpower Maltepe
Yapı sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip  ‘Satış Müdürü/Satış Şefi’ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili sektörde satış ekip yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi seviyede ingilizce bilen, Analitik düşünce becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, İstanbul yada Kocaeli’de ikamet eden yada edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları StajyeriManpower Maltepe
Manpower Türkiye ekibinde yer almak ve "İşe Alım Danışmanlığı" alanında kariyer yapmak isteyen, şubelerimizde uzun dönemli ve tam zamanlı stajyer olarak görev yapabilecek aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, İnsan kaynakları işe alım konusunda, dinamik bir ortamda ve hizmet sektöründe kariyer hedefleyen, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tam zamanlı, uzun dönem stajyer olarak çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Lokasyona bağlı olrak tercihen ingilizce ve Arapça bilen, 25 – 35 yaşlarında, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kara Nakliye Müşteri Temsilcisi(BURSA) Bursa Manpower
Kara Nakliye Müşteri Temsilcisi(BURSA)Manpower
·         Minimum lisans mezunu olan,·         En az 2 yıl lojistik sektörü tecrübesi olan,·         Yazılı ve sözlü olarak iyi derecede İngilizce bilgisi olan·         SOFT ve MS Office uygulamalarına hakim·         Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli·         Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş·         İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Deniz Nakliye Müşteri Temsilcisi(BURSA) Bursa Manpower
Deniz Nakliye Müşteri Temsilcisi(BURSA)Manpower
Minimum lisans mezunu olan, En az 2 yıl lojistik sektörü tecrübesi olan, Yazılı ve sözlü olarak iyi derecede İngilizce bilgisi olan SOFT ve MS Office uygulamalarına hakim Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
İş Geliştirme UzmanıManpower Gayrettepe
Hukuk danışmanlığı alanında faaliyet gösteren global bir müşterimiz için ‘’Pazarlama/ İş Geliştirme Uzmanı’’ arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,  Uluslararası firmalarda halkla ilişkiler, pazarlama&iş geliştirme alanında 3-5 yıl deneyimli.  Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS-Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, Analitik yönü kuvvetli, araştırma ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Accounting Specialist İstanbul(Avr.) Manpower
Senior Accounting SpecialistManpower
We are looking  for a "Senior Accounting Specialist" for our multinational client operating in Energy sector Graduate from related departments of universities, Minimum 5 years of experience in corporate firms and finance, Experienced in taxing, Master the basic financial concepts and issues IFRS, Advanced level of MS Office knowledge is required, Advanced knowledge of SAP is essential, Good command of English both written and speaking, Strong analytical skills and ability to interpret financial data, No military obligation (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (Ankara) Ankara Manpower Trade Marketing
İkram Görevlisi (Ankara)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara lokasyonunda bulunan showroomunda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi'arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,·         Kişisel görünümüne önem veren,·         İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         İşinde titiz ve güler yüzlü,·         Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Field Service Technician İstanbul(Avr.), ... Manpower
Field Service TechnicianManpower
We are seeking for 'Field Service Technician' to join into the team of our client, which is a  operating in energy sector. Experience of energy sector, Technical background (Electric and Mechanical)  Good English knowledge, Engineering graduate or equivalent experience/professional development in the field of engineering (any discipline), Ability to influence and excellent communication skills both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı Operatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Baskı OperatörüManpower Bakırköy
Matbaa - baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına Beylikdüzü deposunda görevlendirmek üzere "Baskı Operatörleri" aramaktayız.  En az lise mezunu  Teknik meslek liselerinden mezun ( Makina, motor vb.) Teknik makina kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır )
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fason Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Fason Takip SorumlusuManpower Bakırköy
Matbaa- baskı sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Fason Takip Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Matbaa-baskı alanında fason takibi konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi Matbaa süreçlerinde karton çeşitleri hakkında bilgi sahibi Baskı sonrası işlemleri konusunda tecrübeli B sınıf ehliyet sahibi olup, aktif araç kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servisi bulunmaktadır) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist (8 ay) İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Resepsiyonist (8 ay)Manpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyet gösteren sektöründe öncü müşterimiz için dönemsel olarak 8 ay süreli çalışacak 'Resepsiyonist' arıyoruz.  Minimum Lise mezunu, tercihen MYO mezun ya da üniversite öğrenci/mezun,  Tercihen resepsiyonist, ofis asistanı pozisyonlarında minimum 1 yıl deneyimi olan, Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, prezentabl, İletişimi kuvvetli, sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan, ekip çalışmasına yatkın. Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Kocaeli Kocaeli Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - KocaeliManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Kocaeli (İzmit) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ABAP Developer Kocaeli Manpower Professional
ABAP DeveloperManpower Professional
For our client operating in automotive sector, we are currently looking for an experienced “ABAP Developer” who ideally is / has: University degree in Computer Engineering, Computer Sience, Mathematics Engineer or graduated from a related universty departments (Master degree is a plus), Min. 4 years work experience in an Information Systems Department and ABAP background, Very good command of written & spoken English, Good knowledge of ABAP, Experience on SAP modules, Analytical thinking ability with strong teamwork skills, No military obligation for male candidates, Able to work in Kocaeli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis TeknisyeniManpower Maltepe
Pompa sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Servis Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi veya MYO mezunu (Elektrik, Elektronik, Mekatronik Bölümleri),  Tercihen pompa sektörü tecrübeli Otomasyon konusunda deneyimli,  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Üretim Planlama SorumlusuManpower Gayrettepe
Erkek dış giyim üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Planlama Sorumlusu' arıyoruz. Tercihen Üniversitelerin tekstil mühendisliği veya endüstri mühendisliği'nden mezun, Raporlama yapabilen, İyi derece ms offıce programlarını kullanabilen, Tekstil planlama mantığına hakim, Sorumluluk alabilecek , aktif çalışmayı seven Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri gelişmiş,      
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Müşteri TemsilcisiManpower Gayrettepe
Erkek dış giyim üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Müşteri Temsilcisi' arıyoruz. Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce veya İspanyolca bilen, Konfeksiyon sektöründe tecrübeli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Bursa Bursa Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - BursaManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Bursa (Nilüfer) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip SorumlusuManpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu' arıyoruz. Üniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, Tercihen aynı alanda 3 sene deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yetkinliğine sahip,iletişimi kuvvetli,çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak ve Temizlik İşleri Sorumlusu(Engelli Kadro) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Mutfak ve Temizlik İşleri Sorumlusu(Engelli Kadro)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Engelli Kadrosunda değerlendireceğimiz Mutfak ve Temizlik İşleri Sorumlusu arıyoruz. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli,titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı (Engelli Kadro) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Muhasebe Elemanı (Engelli Kadro)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Engelli Kadrosu'nda değerlendireceğimiz 'Muhasebe Elemanı' arıyoruz. Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satın alma muhasebesi, satış ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, E-fatura, e-defter uygulamalarına hakim Sorumluluk bilinci yüksek, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Detay odaklı ve planlı çalışma yetkinliklerine sahip, MS Office ve Excel programlarını kullanabilen, Logo Muhasebe  programını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Kurumsal Satış UzmanıManpower
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler vb. bölümlerden mezun Kurumsal Satış ve Portföy Yönetimi konusunda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Network EngineerManpower Professional
 We are looking for a ‘’Network Engineer’’ to join the team of our international client in FMCG industry. Bachelor degree in engineering preferably Computer or Electronic Communication, Minimum 3 years of experience in related field, Advanced knowledge of LAN,WAN,WLAN and VOIP, Experienced in installation,management and problem resolution of Wireless Controller,Router and Switch, Strong knowledge of network security, Preferably certification in CCNA, A very good command of written and spoken English, Result oriented and analytical approach, Problem solving capability. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Lojistik UzmanıManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Lojistik Uzmanı' arıyoruz.  Lisans mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Lojistik süreçlerine hakim, tercihen talep planlama konusunda deneyimli, Analitik düşünce, veri toplama, analiz etme ve sistem kurma yeteneği olan, Kuvvetli iletişim ve işbirliği becerileri, İleri seviyede ingilizce bilgisi olan, Ms Excel bilgisi ve diğer MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Geleneksel Kanal Satış Yöneticisi Ankara, Bursa, ... Manpower Suadiye
Geleneksel Kanal Satış YöneticisiManpower Suadiye
Yağ sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Geleneksel Kanal Satış Yöneticisi' arayışımız bulunmaktadır. Minimum Meslek Yüksekokulu mezunu, Yağ sektöründe satış tecrübesi olan, Problem çözme ve karar vermede başarılı, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara, Bursa ve İstanbul illerinde ikamet eden, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Muhasebe ve Finans AsistanıManpower Suadiye
Rüzgar enerjisi sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 1 yıl boyunca çalışabilecek 'Muhasebe ve Finans Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.  İşletme, Ekonomi ve benzeri üniversitelerden mezun olan, İyi derecede İngilizce bilen, Excel kullanımı ileri seviye olan, Tercihen Muhasebe ve/veya Finans departmanlarında staj yapmış ya da çalışmış olan, Tercihen SAP bilen, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü olan.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Halkla İlişkiler Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Halkla İlişkiler AsistanıManpower Suadiye
Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Halkla İlişkiler Asistanı’ aramaktayız. Üniversitelerin  İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümünden mezun, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, prezentabl, Sorgulama,ikna etme ve araştırma yeteneği gelişmiş.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
İç Denetim UzmanıManpower Suadiye
Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘İç Denetim Uzmanı’ aramaktayız.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,  Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 1-5 yıl arası deneyim sahibi,  Uluslararası Denetim Standartları hakkında bilgi sahibi, tercihen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) veya Certified Internal Auditor (CIA) belgesi sahibi,  MS Office programlarını etkin kullanabilen,  İleri derecede İngilizce bilen,  Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen,  İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Order Desk Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Customer Order Desk SpecialistManpower Suadiye
We are seeking for a 'Customer Order Desk Specialist' to join the team of our leading automotive company. Bachelor’s Degree from a reputable university, preferably in Engineering or Business Administration, Strong analytical and numerical skills and the demonstrated ability to creatively solve problems, Very good human relations, Excellent Communication, Problem Solving, Persuasion, Customer Orientation and Team Player Skills,  Excellent verbal and writing skills of English (another language will be an asset), Good command of MS Office applications, especially MS Excel and also familiarity with MS Access, No military obligation for male candidates, One year of working experience especially in customer or dealer relations area will be welcomed. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Car Dealer Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Car Dealer Satış SorumlusuManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Car Dealer Satış Sorumlusu' arıyoruz.  Lisans mezunu, Tercihen Otomotiv ve/veya Lastik sektöründe satış teknikleri ve süreçlerinde deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan, Tercihen pazar ve rakip bilgisine sahip, Güçlü iletişim, insan ilişkileri, temsil yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip, Analitik düşünce ve analiz etme yeteneği olan, Sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Mühendisi Aydın Manpower Maltepe
Bakım Onarım MühendisiManpower Maltepe
Maden sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Bakım-Onarım Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında minimum 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aydın-Çine'de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıphane Müdürü Kocaeli Manpower Maltepe
Kalıphane MüdürüManpower Maltepe
Otomotiv yan  sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalıphane Müdürü" aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Kalıphane biriminde minimum 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi deneyimi olan, proaktif ve çözüm odaklı, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Supply Chain Finance Analyst İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Supply Chain Finance AnalystManpower Suadiye
We are seeking for 'Supply Chain Finance Analyst' to join into the team of our client, which is a  multinational company in cleaning chemicals sector.  Business graduate from university (or equivelent), Very good command of English, Advanced Microsoft Excel Skills, Excellent  SAP Skills are essential in finance, controlling, standard costing areas, Strong verbal, written, and interpersonal communication skills, At least 3 years’ experience in a similar Supply Chain Finance role, Experience working in a multi-cultural international environment, Flexibility regarding changing priorities and deadlines, Demonstrates commitment to company goals and priorities, Ability to organize, manage, and prioritize work for self  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Platform Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Platform AssistantManpower Managed Services
University degree,Minimum 1 year of experience as an Assistant,Excellent command of both spoken and written English,Correct grammar, punctuation and spelling in Turkish and English,Good MS Office skills (e.g. excel, powerpoint and word),Excellent planning and organization,Strong coordination and communication skills,Detail orientation and multi-tasking,Research, prioritizing, and follow-up,Proactively working against deadline pressures.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower
Üst Düzey Yönetici AsistanıManpower
Turizm sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Üst Düzey Yönetici Asistanı'  arıyoruz. Lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen, Prezantabl, iletişimi düzgün ve kendini iyi ifade edebilen, Temsil yeteneği güçlü, takipçi, dikkatli ve çözüm üretebilen, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Malzeme Planlama MühendisiManpower Maltepe
Küçük ev aletleri üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Malzeme Planlama Mühendisi' aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisi, Daha önce benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl deneyimli, Analitik, iletişimi kuvvetli, ikna yetkinliği yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstsanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Manager İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Store ManagerManpower Suadiye
We are seeking for an 'Store Manager' to join the team of our international client operating in retail sector. At least 2 year experience of retail management, Hold a Graduate degree or equivalent qualification, Excellent communication skills in English both written and verbal, Ability to work independently and as part of the team
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Quantum and Delay Expert İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Quantum and Delay ExpertManpower Maltepe
For our client in the electronic industry, we are currently seeking a “Contract and Claim Manager” who ideally is/has:  Bachelor’s Degree in Business-Law, Business Administration, Engineering or Technical discipline, At least 3 years of working in similar role with EPIC contract types (Engineering Procurement Installation Commissioning), Professional experience in multinational companies, fast pace environments and matrix reports, Claim management experience, Knowledge in FIDIC contracts, Excellent oral and written communication and negotiating skills, both in English and Turkish language. (technical, legal and business terminology), Effectiveness in dealing with personnel at all levels, Able to work well within a team and independently, Calm temperament, Ability to work flexible working hours to support the project execution, audits, etc. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Görsel Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Mağaza Görsel SorumlusuManpower Maltepe
Perakende sektöründe Viaport AVM'de faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "Mağaza Görsel Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır; Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Üniversite eğitimini tamamlamış, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Min. orta seviyede ingilizce bilgisine sahip, Yaratıcı yönü gelişmiş, modaya ilgi duyan, Dinamik ve yoğun tempoda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Manager Kocaeli Manpower Maltepe
Human Resources ManagerManpower Maltepe
We are looking for a "Human Resources Manager" for one of our multinational client in automotive sector,  University graduate, Min.5 years experience in all functions of Human Resources, Fluency in English,  Good knowledge of local labour legislation, Excellent communication, presentation and interpersonal skills, Innovative, result-oriented, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Manpower
ResepsiyonistManpower
Manpower Türkiye organizasyonumuza katılmak ister misin? Manpower Genel Müdürlüğümüzde görev alacak 'Resepsiyonist' arıyoruz.  En az lise mezunu,  Benzer pozisyonlarda tercihen deneyimli, Mecidiyeköy'e ulaşım problemi olmayan, MS Office programlarına hakim, Organizasyon becerisi yüksek Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İletişimi kuvvetli, Proaktif hareket edebilen Enerjik, girişken  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Auto Sales Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Auto Sales EngineerManpower Suadiye
We are seeking for an 'Auto Sales Engineer' for our multinational client. Engineering degree from a reputable university, A proven sales experience of minimum 1-2 years within Industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Good PC skills, Well-developed communication and interpersonel skills, Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference", Have a valid driving license, Free for travel locally & internationally, Preferably non-smoker, No military obligation for male candidates, Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hostes (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Hostes (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden biri için aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Loca Hostesleri” arıyoruz. Çalışma yeri spor klübünün stadyumu olacaktır. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi / İstanbul- İzmir İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi / İstanbul- İzmirManpower Suadiye
 Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda tercihen1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Mühendisi/Bursa Bursa Manpower Maltepe
Aktif Satış Mühendisi/BursaManpower Maltepe
We are looking for a "Sales Engineer" for our multinational company which in industrial sector. University degree from a reputable university in  Environmental Engineering, Sales experience of 1-5 years in in industrial sector. Good command of English both written and spoken, Current driving license, No restriction for traveling in and abroad, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Ürün UzmanıManpower Maltepe
Yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ürün Uzmanı" aramaktayız; Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yapı kimyasalları sektörü konusunda deneyim sahibi, Gelişime açık, problem çözme yeteneği gelişmiş, iletişimi kuvvetli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Günlük Resepsiyonist/İzmir İzmir Manpower Maltepe
Günlük Resepsiyonist/İzmirManpower Maltepe
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Dönemsel Resepsiyonist" aramaktayız; Tercihen üniversite mezunu, Tercihen daha önce benzer iş deneyimlerine sahip, Dönemsel iş fırsatlarını değerlendiren, Sorumluluk bilinci yüksek, iletişimi kuvvetli, İzmir'de ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Montaj Elemanı Kocaeli Manpower Maltepe
Montaj ElemanıManpower Maltepe
Elektrik sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında orta gerilim ve alçak gerilim mekanik pano montajı yapabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Montaj Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen meslek MYO elektrik, elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası ve ya Gebze yakınlarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (İngilizce Bilen) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Mağaza Müdürü (İngilizce Bilen)Manpower Ümraniye
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip 'Mağaza Müdürü' arıyoruz. Üniversite mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, proaktif, girişken ve çalışkan, Aktif olarak İngilizce konuşabilmesi, Perakende alanında yöneticilik tecrübesinin olması, İstanbul Anadou Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Regional Sales Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Regional Sales ManagerManpower Professional
For our multinational client which is a global integrated automotive and industrial supplier, we are currently looking for an "Regional Sales Manager" who ideally is / has; Bachelor's degree in Mechanical Engineering At least 7 years of related experience in sales Good technical understanding Strong communication and negotiation skills Excellent command of English (additionally German will be an asset) Good command of MS Office Able to work in a mobile and out of office work environment, active driver
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Bolu, Bursa, Sakarya... Manpower Maltepe
Bölge Satış SorumlusuManpower Maltepe
İnşaat malzemeleri üretimi gerçekleştiren uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için " Bölge Satış Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Yapı malzemeleri satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına uygun, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Tasarım MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel ürünler alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "Tasarım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Lisans eğitimini üniversitelerin makina mühendisliği,mekatronik mühendisliği veya teknik öğretmenlik bölümlerinden mezun olarak tamamlamış, Tasarım ve imalat konusunda tecrübeli, Solidworks programını çok iyi düzeyde kullanabilen, Teknik resim bilgisi iyi bir seviyede olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Talaşlı imalat konusunda bilgili, Tercihen pnömatik ve fikstür tasarımı konusunda tecrübeli, Makina tasarımında kullanılan standart makina elemanlarını tanıyan, Tercihen Proje takip konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, gerektiğinde şantiyelerimizi ziyaret edebilecek, ve B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar  için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışma ruhuna sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi / Ankara Ankara Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi / AnkaraManpower Suadiye
 Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Part-Time İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Danışmanı / Part-TimeManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Electrical & Electronics Maintenance Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Electrical & Electronics Maintenance ManagerManpower Professional
For our client, which is one of the leading manufacturers of metal industry; we are actively looking for a ‘Electrical & Electronics Maintenance Manager’ who ideally is/has: Electrical or Electrical & Electronics Engineer Minimum 10 years of experience and 3 years of this experience to be in a managerial position Experience preferably in heavy industry Knowledge and experience in automation, PLC, AC/DC motors, drive and burner systems Knowledge and experience in medium and low voltage (34,5 KV - 0,4 KV) power distribution systems, transformers, diesel generators and UPS Strong problem solving and communication skills Proactive, business oriented Fluent in English Experienced in 5S and TPM applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary Executive Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Temporary Executive AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources company and seeking for a "Temporary Executive Assistant" for our client;  University degree in related fields, 3+ years executive assistant experience, Excellent command of English, MS Office proficiency is a must, Initiative taker, forward-thinking, multi-task and detail-oriented attitude, Excellent organization skills, Candidate must be proactive and self confident.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Ürün Analisti İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dönemsel Ürün AnalistiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ürün Ağacı Uzmanı" aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Ürün ağacı yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Analitik, sistematik, problem çözme yetkinliği gelişmiş, İleri seviyede SAP kullabilen, bilgisayar bilgisi yüksek, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzmanı (6 ay) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Bordro Uzmanı (6 ay)Manpower Maltepe
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için "Bordro Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitenin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Bordro, iş kanunu, personel, SGK ve gelir vergisi mevzuatlarına hakim, Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden, Alanında en az 3 yıl tecrübeli,  Tercihen üretim tecrübesi olan, 11 ay proje bazlı çalışabilecek, Sorumluluk alabilen, öğrenmeye açık ve istekli,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi bulunmayan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Lojistik Analisti İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dönemsel Lojistik AnalistiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Lojistik Analisti" aramaktayız;  Lisans mezunu, Lojistik süreçlerinde minimum 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, çözüm odaklı, iletişimi yüksek, SAP MM modulüne hakim, Erkek adaylar için askelrik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu/ Konya Konya Manpower Suadiye
Bölge Satış Sorumlusu/ KonyaManpower Suadiye
Kesici Takımlar alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Sorumlusu aramaktayız.·         Makine Mühendisi ,Endüstri Mühendisi ,Tekniker veya Teknik Öğretmen vb bölümlerden mezun ,·         Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan,·         Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip ,·         Aktif Mc Office Programı kullanıcısı,·         Dışa dönük iletişim becerileri kuvvetli,·         Organize yeteneğine sahip ve disiplinli,·         Müzakere edebilme, araştırma, dinleme ve sonuçlandırma becerilerine sahip,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerliğini yapmış,·         Konya’da ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Kasiyer (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Kasiyer’ aramaktayız.·         En az lise mezunu, ·         Perakende sektöründe deneyimli,·         Pozitif, iletişim becerisi yüksek ve diksiyonu düzgün,·         Dikkatli, sabırlı, sorumluluk sahibi ve özgüveni yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planning Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Planning EngineerManpower Maltepe
We are seeking for a "Planning Engineer" for our multinational client which in electric/electronic sector. University degree in Engineering departments. Min. 5 years work experience in the same position, Very good command of written and spoken English, Good knowledge in MS Office and SAP applications, Experience and knowledge of 6sigma, Lean Manufacturing and etc.,  Completed military service for male applicants, Live in İstanbul Anatolian Side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Part-time (haftada max. 30 saat) çalışabilecek, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
HVAC sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Mühendislik veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,  aktif araç kullanabilen, Mimarlık portföyüne sahip,  Armatür, vana, pompa benzeri ürünlerin satışında tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, İkna kabiliyeti yüksek, planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans ve Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Finans ve Muhasebe SorumlusuManpower Suadiye
Güvenlik Danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip  "Finans ve Muhasebe Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya yüksek okul mezunu, Maliyet ve Genel Muhasebe, tek düzen hesap muhasebesi, SGK bildirgeleri, Muhtasar, KDV, Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi beyannameleri konularında temel seviyede bilgi sahibi, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,  Analitik düşünme yeteneğine sahip, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışan, Zaman yönetimi ve planlama becerisine sahip, İş takibi ve geri bildirim konusunda iyi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarına (özellikle excel) hakim, Tercihen orta seviyede İngilizce bilen, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için), Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Team Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Team AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and seeking for a "Team Assistant" to work for our well known multinational client in pharmaceutical sector. University graduate, Good level of written and verbal English, MS office programs knowledge, Effective planning and organization skills, Attention to details and excellent follow up skills, Advanced writing skills & effective communication, Teamwork.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Process Development and Controlling Supervisor İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Process Development and Controlling SupervisorManpower Professional
For our client operating duty-free shops, we are currently looking for a "Process Development and Controlling Supervisor" who ideally is/has : University degree in Industrial Engineering At least 5 years of experience preferably as a Business Analyst, on large and complex projects. Team player, Experience facilitating workshops and focus groups Strong business/client engagement skills Experience developing business requirements Fluent spoken and written English, 2nd language German is preferable Excellent command of MS Offfice programs Strong analytical skills with a demonstrated ability to extensively analyze business processes and workflows Experience in Retail Sector
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Specification Manager Ankara, İstanbul(Asya) Manpower Professional
Specification ManagerManpower Professional
For our multinational client producing construction chemicals in İstanbul-Anatolian side, we are currently looking for a “Specification Manager” who ideally is / has:  Bachelor’s degree in technical / engineering (preferably) or business discipline At least 7 years of sales management experience selling value added products in a building materials, or construction related field Previous experience in the area of specification selling Executive presence and customer relationship skills Leadership (decisive, energy, focus, ability to coach and motivate) competencies Strong execution skills - pragmatic, well organized, analytical, fast Strong oral and written communication skills Able to influence both internally and externally Demonstrates ability to consistently meet customer expectations and work as part of a team
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Proje Satış SorumlusuManpower Suadiye
Halı veyer kaplamaları sektöründe faaliyet gösteren lider firmamızın için aşağıdaki özelliklere sahip ‘Proje Satış Sorumlusu’ çalışma arkadaşları arıyoruz.  Min. lisans mezunu, Benzer sektörde an az 4 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini Tamamlamış (erkek adaylar için) B sınıfı ehliyete sahip, Analitik düşünceye sahip ve takım çalışmasına yatkın, Proje okuyabilen, İletişim becerisi yüksek, Word, excel, powerpoint ve autocad kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Saha Servis TeknisyeniManpower Maltepe
Endüstriyel makine üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Servis Teknisyeni' aramaktayız; Makine veya Elektrik-Elektronik bölümleri MYO mezunu, Saha servis veya satış alanında deneyimli, Orta seviye İngilizce bilgisi olan, Prezantabl, satış yetkinlikleri yüksek, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Teknik Hizmetler UzmanıManpower Suadiye
Sistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Hizmetler Uzmanı' arıyoruz.  Meslek Yüksekokulu, Endüstri Meslek Lisesi veya Bilgisayar bölümleri mezunu, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli,  Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık,  Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Key Account Manager İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Junior Key Account ManagerManpower Suadiye
We are seeking for a 'Junior Key Account Manager ' to join the team of our leading self-adhesive product and systems company. University degree preferably in engineering or other technical fields, business administration, economics etc. Distribution channel and store management is essential min 2 years in Hardware and Deco (paint) sectors, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading) Good PC skills, SAP experience is an asset, High level of self awereness, customer focus, result orientation and teamwork Well-developed communication and interpersonal skills Have a valid driving license, Preferably residing in Asian side, For male candidates military service has to be completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil (Onkoloji-İstanbul/Ankara) Ankara, İstanbul(Avr.)... Manpower Suadiye
Tıbbi Mümessil (Onkoloji-İstanbul/Ankara)Manpower Suadiye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Mümessiller' arıyoruz. En az 4 yıllık üniversite mezunu, İlaç sektöründe tercihen Onkoloji alanında min 2 yıl deneyimli, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu / Medikal İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Bölge Satış Sorumlusu / MedikalManpower Suadiye
Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Bölge Satış Sorumlusu" aramaktayız.  Üniversitelerin biyomedikal, elektrik elektronik vb mühendislik bölümlerinden mezun, Tıbbi cihaz yönetmeliğine ve teknik şartnamelerine hakim, Bilgisayar kullanımına ve programlarına hakim, Tıbbi Görüntüleme Sistemleri konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip , Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Tedarik Zinciri SorumlusuManpower Suadiye
Üretim sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Tedarik Zinciri Sorumlusu’ aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Satın alma, lojistik, satış konularında en az 3 yıllık deneyim sahibi, Pazarlama ve pazar araştırma tekniklerine hakim, Çok iyi düzeyde MS Ofis bilgisine sahip olan, İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)Manpower Suadiye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)" aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan, MS Office programlarına hakim, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
AR-GE UzmanıManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "AR-GE Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;  Otomotiv sektöründe AR-GE  alanında en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tasarım deneyimi olan ve özellikle araç koltuğu projelerinde tecrübeli, İyi seviyede Catia V5 kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli ilinde ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Visual Merchandiser / Instore İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Visual Merchandiser / InstoreManpower Suadiye
We are seeking for an 'Visual Merchandiser' to join the team of our international store client operating in retail sector. University degree, At least 2 years experience in the retail sector as Visual Merchandiser, Excellent command of both written and spoken English, Dynamic personality with strong communication skills, Strong ability organizational and time management, Strong ability verbal communication, Can work in flexible hours, Able to travel or able to support to other stores.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı/Dönemsel Kocaeli Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları Asistanı/DönemselManpower Maltepe
Enerji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel 'İnsan Kaynakları Asistanı' aramaktayız; Üniversite mezunu, İnsan kaynakları süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı ve organizasyonel bağlılığı yüksek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Gaziantep) Gaziantep Manpower Suadiye
Satış Mühendisi (Gaziantep)Manpower Suadiye
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz asansör ve yürüyen merdiven konularında sektörün önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için Yeni Ekipman Projelerinin satışında görev alacak 'Satış Mühendisi' aramaktayız. Tercihen mühendislik, mimarlık, işletme, iktisat gibi bölümlerden mezun, Tercihen inşaat veya satış alanında minimum 1 yıl tecrübeli, PC programlarını iyi derecede bilen, Prezentabl, özgüveni yüksek, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Aktif Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel pomma sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Satış Mühendisi' arıyoruz; Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, Aktif satış,bayi  kanalı alanında minimum 2 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl, MS Office programlarına hakim, Sık seyahat etmeye açık, seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BORDRO YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
BORDRO YÖNETİCİSİManpower Ümraniye
  Minimum 4 yıl bordro ve özlük işleri konusunda deneyim sahibi, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen denetim firması iş deneyimine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Veri Giriş ElemanıManpower Maltepe
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Genel Müdürlük - Teknik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Veri Giriş Elemanları" arıyoruz:  Tercihen Bankacılık & Sigortacılık mezunu veya banka/sigorta sektöründe tecrübe edinmiş MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen Takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Detayları dikkatle inceleyebilen, titiz ve organize Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Satınalma Uzmanı Kocaeli Manpower Maltepe
Kıdemli Satınalma UzmanıManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip "Kıdemli Satınalma Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır.  Otomotiv sektöründe 4 yıl satınalma deneyimi olan,  Üniversitelerin Endüstri, Makina veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,  İyi derecede İngilizce bilen,   İkna kabiliyeti yüksek, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen ve sonuç odaklı,  Aktif araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Kocaeli veya Sakarya illerinde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Leader Kocaeli Manpower Maltepe
Production LeaderManpower Maltepe
We are seeking for a "Production Leader" for our multinational client which in automotive industry; Bachelor's Degree in Engineering; preferably Mechanical or Industriel Engineering, Minimum 5 years of experience as; preferably in Automotive Industry, Experienced in project and team management, Knowledge about Lean Production, Good communication and coordination skills, Good command of written and verbal English, No military obligation for male candidates, Living in Kocaeli or Anatolian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Invoicing Responsible İstanbul(Avr.), ... Manpower
Junior Invoicing ResponsibleManpower
We are looking for a "Junior Invoicing Responsible" for our multinational law firm  client Will be assisting Senior Invoicing Responsible in client invoicing.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Destek UzmanıManpower Suadiye
Sektöründe lider firmamızda görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip ‘ Satış Destek Uzmanı ’ çalışma arkadaşları arıyoruz. ·         Üniversite mezunu,·         İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         Tercihen satış destek&teknik destek alanında en az 1 sene deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,·         MS Office programlarına hakim, ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı