Manpower 

Şirket Bilgileri

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.
Daha fazla bilgi ve iletişim için www.manpower.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.manpower.com.trManpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 148
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Operasyon UzmanıManpower Ümraniye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için ‘Operasyon Uzmanı’ arıyoruz.Üniversite mezunu,İngilizce dilinde yazılı ve sözlü olarak iyi iletişim kurabilen,Tercihen Almanca bilen,Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,LOGO programını aktif olarak kullanabilen,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,İletişimi güçlü, hedef ve sonuç odaklı,Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş,Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknikeri (Diyarbakır) Diyarbakır Manpower Ümraniye
Servis Teknikeri (Diyarbakır)Manpower Ümraniye
Güç sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için  Diyarbakır saha servisinde görevlendirilmek üzere  aşağıdaki niteliklere sahip ''Servis Teknisyeni'' arıyoruz.  Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik – Elektronik bölümlerinden mezun,UPS, Doğrultucu, Inverter,vb. Güç elektroniği konularını bilen,Elektronik  malzemeleri iyi tanıyan,Montaj, bakım,arıza ile ilgili becerilere sahip olmak,Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek,Tercihen İngilizce bilgisine sahip olmak,Seyahat engeli olmayan,Servis mantığına sahip, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı olmak, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,B-Sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Diyarbakır'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Destek Asistanı (Dönemsel) İstanbul(Asya) Manpower
Satış Pazarlama Destek Asistanı (Dönemsel)Manpower
Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Dönemsel Satış Pazarlama Destek Asistanı" arıyoruz;Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Muhasebe Bölümü mezunu, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve planlı çalışabilen, Tercihen Satış Destek konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Başlangıç düzeyinde İngilizce bilgisine sahip.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşlemler- Talaşlı İmalat Müdürü Kocaeli, Sakarya Manpower Professional
Mekanik İşlemler- Talaşlı İmalat MüdürüManpower Professional
Danışmanlığını yaptığımız, demir çelik sektöründe faaliyet gösteren büyük ölçekli ve kurumsal bir müşterimiz için MEKANİK İŞLEMLER (TALAŞLI İMALAT) MÜDÜRÜ arayışımız bulunuyor.Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir;• Makine Mühendisi, tercihen yüksek lisans seviyesinde mezun,• En az 10 yıl talaşlı imalat tecrübesi olan,• Kesici takımlar konusunda tecrübeli,• Tercihen Otomativ sektörü deneyimli,• İyi seviyede İngilizce bilen• Mavi yaka ve üretim yönetimi tecrübesi olan,• Proses geliştirme süreçlerinde deneyimli, tercihen 6 Sigma karakuşak çalışmalarında yer almış,• Kocaeli ve Sakarya’da ikamet eden/ edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Asya) Manpower Professional
Satış MüdürüManpower Professional
For our foreign client operating in Pharmaceutical Industry we are currently seeking a "Sales Manager" reporting directly to General Manager, who ideally is/has:Bachelor's degree from a reputable university, At least 10 years of proven and successful sales experience, in Pharmaceutical environment experience is a must,High ability to create and maintain excellent relationships with customers and within the overall business organization, Strong communication and  negotiation skills, Fluent in English, both verbal and written,  Lead and develop a highly professional and effective sales team, Open and clear communication skills with willingness to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Balıkesir) Balıkesir Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Balıkesir)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Balıkesir merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversite mezunu,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Balıkesir’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Denizli) Denizli Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Denizli)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Denizli merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversite mezunu,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Denizli'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi (Otomotiv Sektörü-İzmir) İzmir Manpower Ümraniye
Satış Mühendisi (Otomotiv Sektörü-İzmir)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Mühendisi' arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen Otomotiv ve/veya Lastik sektöründe satış teknikleri ve süreçlerinde deneyim sahibi,Seyahat engeli olmayan,Tercihen pazar ve rakip bilgisine sahip,Güçlü iletişim, insan ilişkileri, temsil yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,Analitik düşünce ve analiz etme yeteneği olan,Sürücü belgesine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Öncelikle 1 sene sözleşmeli çalışabilecek,İzmir'de ikamet eden veya edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi (Otomotiv Sektörü-Adana) Adana Manpower Ümraniye
Satış Mühendisi (Otomotiv Sektörü-Adana)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Mühendisi' arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen Otomotiv ve/veya Lastik sektöründe satış teknikleri ve süreçlerinde deneyim sahibi,Seyahat engeli olmayan,Tercihen pazar ve rakip bilgisine sahip,Güçlü iletişim, insan ilişkileri, temsil yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,Analitik düşünce ve analiz etme yeteneği olan,Sürücü belgesine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Öncelikle 1 sene sözleşmeli çalışabilecek,Adana'da ikamet eden veya edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Sipariş Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sipariş Yönetimi UzmanıManpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Sipariş Yönetimi  Uzmanı'arıyoruz.Üniversite mezunu,İngilizce bilgisi ileri düzeyde,Microsoft Office programlarına hakim,İletişimi güçlü, çözüm odaklı, koordinasyon yönü gelişmiş ve analitik,Operasyonel süreçlerde planlı olarak çalışabilecek,İstanbul Anadolu Yakası'na ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Sipariş Yönetimi Asistanı (Öğrenci-Yeni Mezun) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sipariş Yönetimi Asistanı (Öğrenci-Yeni Mezun)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Sipariş Planlama Asistanı'arıyoruz.Üniversite/Yüksek Lisans öğrencisi veya Yeni Mezun,İngilizce bilgisi ileri düzeyde,Microsoft Office programlarına hakim,İletişimi güçlü, çözüm odaklı ve analitik,Haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışabilecek,6 ay sözleşmeli olarak görev yapabilecek,İstanbul Anadolu Yakası'na ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Ön Muhasebe ElemanıManpower Bakırköy
Nakliye ve gümrükleme sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklerde "Ön Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili lisans ve önlisans bölümlerinden mezun olan,Bir gümrük müşavirliği şirketinin muhasebe departmanında en az 2 yıl çalışmış olanEvrim Gümrük Muhasebe programını kullanmayı iyi derecede bilenTercihen SOFT nakliyat programının muhasebe modülünü kullanabilenSeri şekilde çalışabilen ve hızlı tempoya ayak uydurabilecekÖn muhasebe süreçlerine ve gümrük konularına vakıf olanAvrupa yakasında ikamet eden ve Cumartesi yarım gün çalışmaya uyum sağlayabilecekMali Müşavir olmakta bir engeli bulunmayanErkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Private Security Director İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Private Security DirectorManpower Professional
We are looking for a ‘’Private Security Director’ to join the team of our international client in Facility Services industry.BS degree in Industrial Engineering, Management Engineering or equivalent, Excellent command of English,  Minimum 15 years of professional-level experience in Security Operations(Shopping Mall, Hospital, Hotel Management or Service sector experience is must)Deep knowledge and work experience in Private Security Law, Strong leadership and interpersonal skills and interacts effectively across all levels of the organization.Team management experience,  Flexibility for travel,   Modest, flexible and collaborative, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrükleme İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Gümrükleme İthalat-İhracat Müşteri TemsilcisiManpower Bakırköy
Nakliye ve gümrükleme sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklerde"Gümrükleme İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lisans veya ön lisans mezunu (dış ticaret, ithalat-ihracat, gümrükleme bölümlerinden),Gümrük müşavirliği şirketlerinin ithalat ve ihracat departmanlarında en az 3 yıl çalışmışEvrim gümrük programını kullanarak gümrük beyannamesi yazmayı bilenBilgisayar ve MS Office programlarına iyi derecede hakimMüşteri ve sonuç odaklı, gelişime açık olanAvrupa yakasında ikamet eden ve Cumartesi yarım gün çalışmaya uyum sağlayacakErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist Kocaeli Manpower Maltepe
Human Resources SpecialistManpower Maltepe
For our multinational client, we are actively seeking a “Human Resources Specialist” with mentioned qualifications below : University degree from reputable universities, Minimum 2 years of related work experience in HR, High level of fluency in English language, Strong communication, organizational, analytical and interpersonal skills Eager to learn, flexible and team-work oriented Result & solution oriented, effective problem solver, Very good knowledge of MS Office applications, No military service obligation for the male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Ankara) Ankara Manpower Maltepe
Satış Mühendisi (Ankara)Manpower Maltepe
Endüstriyel ürün sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip  ‘’Satış Mühendisi’’ arıyoruz.·         Üniversitelerin Makine, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Otomotive yan sanayi sektöründe minimum 2 yıl satış deneyimine sahip,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl,·         Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer (Aksaray) Aksaray Manpower Maltepe
Field Service Engineer (Aksaray)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Field Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products.·         University degree in in mechatronics, electrical engineering,elektronics engineering or mechanical engineering·         At least 1 year experience as a service engineer ·         Excellent knowledge of English both in speaking & writing·         Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers ·         Have a valid driving licence·         No restrictions to travel frequently·         Military service must be completed for male candidates·         Able to live in Aksaray.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yöneticisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Kalite YöneticisiManpower Maltepe
Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Kalite Yöneticisi'' arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sektörü kalite süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübeli, İç denetçi yetkinliğine sahip ve teknik resim okuyabilen, ISO 9001, ISO 14001 ve 16949 süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi olan, ERP kullanabilen, Analitik düşünen ve gelişmeye açık, Ekip yönetme becerisine sahip, kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda yada Gebze'de ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel ürün sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip  ‘’Servis Satış Mühendisi’’ arıyoruz.·         Üniversitelerin Makine, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Endütriel sanayi sektöründe minimum 2  yıl satış deneyimine sahip,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl,·         Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Günlükçü Vasıfsız Eleman İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Günlükçü Vasıfsız ElemanManpower Bakırköy
Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız içinGünlük destek verecek “Vasıfsız Eleman” arıyoruz.Günlükçü olarak çalışabilecek,Çalışmaya istekli ve aktif, Hadımköy ve civarında oturan.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Operasyon Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Operasyon AsistanıManpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip‘Operasyon Asistanı' arıyoruz; Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim ve çok iyi derecede excel kullanabilen. Tercihen çok iyi derecede İngilizce bilen,Detay ve sonuç odaklı,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Asistanı (İzmir) İzmir Manpower Suadiye
Satış Destek Asistanı (İzmir)Manpower Suadiye
Yapı sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider uluslar arası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Destek Asistanı’ arıyoruz;- 2 yıllık MYO veya üniversite mezunu,- Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,- MS Office uygulamalarına hakim,- CRM ve SAP gibi sistemleri kullanmış / bilgi sahibi,- İletişim becerileri gelişmiş, - Öğrenmeye ve gelişmeye açık, - Detay hakimiyeti yüksek, - Takipçi ve sonuç odaklı, - Raporlama becerileri gelişmiş,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Müdürü (Osmaniye) Osmaniye Manpower Professional
Arge Müdürü (Osmaniye)Manpower Professional
Üretim sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimizin  ‘’Osmaniye’’ lokasyonunda  görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde ''Ar-ge Müdürü'' arıyoruz.Üniversitelerin tercihen Kimya,Kimya Mühendisliği veya Biokimya bölümlerinden mezun,Hızlı tüketim sektöründe Ar-ge veya Ür-ge üzerine en az 10 yıllık deneyim sahibi,Özellikle Organik ve İnorganik kimya alanlarında çalışmalarda bulunmuş, tercihen Biokimya ve Fizikokimya üzerine yoğunlaşmış,Hızlı tüketim ürünlerinin kimyasal yapısı ve formülasyon geliştirme çalışmalarında bulunmuş,Ar-ge ve Ür-ge çalışmalarının sistematik olarak planlanması ve yönetilmesi için proje yönetim süreci aşamalarında yeralmış,HACCP ve GMP sistemlerindeki kavram, standart ve gerekleri konusunda yetkin, ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi ve Dökümantasyon sürecine hakim, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan, Osmaniye’de çalışma engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Support Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Support SpecialistManpower Professional
We are looking for an "IT Support Specialist" to support our multinational client's users and desktop environment with the following specifications:Minimum 2 or more years of experience in the same position,Good communication of English, both written and spoken is a must,Team worker,problem solver,helpful and flexible,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
AvukatManpower Gayrettepe
Türkiye'nin lider bankalarının iştiraklerinden biri olan müşterimiz için 'Avukat' arıyoruz. Önde gelen üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun,  Tüketici Hukuku ve tercihen sigorta hukuku bilgisine sahip,  Alanında 1-2 yıl deneyimli,  İyi seviyede İngilizce bilen, (tercihen ielts veya toefl başarı belgesine sahip) İş sorumluluğu yüksek, takipçi ve sonuç odaklı İletişim ve muhakeme becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Retail Business Intelligence Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Retail Business Intelligence SpecialistManpower Professional
For our client operating in retail sector,we are looking for a"Retail Business Intelligence Specialist" who ideally is/has;Bachelor’s degree in Statistics, Mathematics , MIS, Industrial Engineering or related fields,Minimum 3 years of hands on Business Intelligence reporting experience in Retail / FMCG sector,In-depth quantitative background with excellent analytical skills,In-depth knowledge of MS. Excel (Reporting, analyzes, dashboards),Good knowledge in reporting with SAP Business Intelligence tools (BO & BW).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Teknik Destek UzmanıManpower Maltepe
Elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Destek Uzmanı" arıyoruz.MYO veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, CAM350 programı aktif olarak kullanabilen, Sektöründe 2 yıl tecrübeli, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Teknik resim okuyabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
ResepsiyonistManpower Maltepe
Gıda sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Resepsiyonist" aramaktayız;Minimum MYO veya Üniversite mezunu,Resepsiyonist, yönetici asistanı pozisyonlarında minimum 2 yıl deneyimi olan,Orta seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,Ekip çalışmasına uyumlu,Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Temsilcisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış Pazarlama TemsilcisiManpower Maltepe
Elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde ''Satış Pazarlama Uzmanı'' arıyoruz.Üniversite mezunu,Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, En az 2 yıl elektronik alanında satış deneyimine sahip,Analitik bakış açısına sahip,iletişimi kuvvetli,başarı odaklı olan,Müşteri yönetiminde başarılı,MS Office programlarını bilen, Aktif olarak araç kullabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi (Düzce) Düzce Manpower Maltepe
Mekanik Bakım Mühendisi (Düzce)Manpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip “Mekanik Bakım Mühendisi” arıyoruz;•       Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,•       Bakım teknikleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,•       Teknik resim okuma, üretim ve imalat teknikleri hakkında bilgi sahibi,•       İyi seviyede İngilizce bilgisi olan,•       Mavi yaka yönetimi konusunda deneyim sahibi,•       Tercihen SAP PM modülüne hakim ,•       Malzeme bilgisi, pnömatik ve hidrolik uygulamalara hakim, kestirimci bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat İhracat Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
İthalat İhracat UzmanıManpower Maltepe
Asansör sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için belirtilen niteliklere uygun 'İthalat-İhracat Uzmanı' aramaktayız;Tercihen lisans mezunu,İthalat, ihracat operasyon ve satış destek konularında deneyimli,Dış Ticaret ve Gümrük prosedürlerine hâkim,Ms office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik düşünebilen,Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli,Askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist Kocaeli Manpower Ümraniye
Purchasing SpecialistManpower Ümraniye
We are looking for a "Purchasing Specialist" with the following qualifications for our customers operating in the metalworking sector;Bachelor in Engineering or Business,Fluent in English (verbal and written) is mandatory,Confirmed negotiations skills,Automotive knowhow is mandatory,Min. 5 years of experience in Purchasing or Supply.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Mağaza Satış DanışmanıManpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için İstanbul Maltepe'de bulunan mağazasında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Mağaza Satış DanışmanıManpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için İstanbul Kadıköy'de bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara)Manpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için Ankara'da bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Adana) Adana Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı (Adana)Manpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için Adana'da bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Antalya) Antalya Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı (Antalya)Manpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için Antalya'da bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Sales Engineer İstanbul(Avr.) Manpower
Technical Sales EngineerManpower
We are seeking for a 'Technical Sales Engineer' for a multinational client which is performing at International Representation sectorUniversity Degree in Chemical ( preferred ) , Environmental , Mechanical EngineeringFluent English ( verbal , written ) Perfect knowledge in Ms office , Self confidence for sales , strong abiliy to convince presentable ,Excellent communication and coordination skills No estriction of travelling  Valid driving licence ( B )  and active driving experience No military obligation for male candidates Non smoker ( preffered )
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Application Engineer (Robotics) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Application Engineer (Robotics)Manpower Maltepe
We are seeking for a "Application Engineer" for our multinational client which is performing at robotics sector;University degree in Electronics/Electrical, Control or Mechatronics Engineering, or similar from a reputable university,2-3 years of experience, preferably in manufacturing automation or field service, or equivalent co-education is an asset,Experience with programming languages (C, C++, Pascal etc.), automation and robotics tools (PLC,I/O, offline,programming, simulation software, industrial comm. protocols, motion control systems),Highly motivated team player,Advanced level of English,Good understanding of mechanical&electrical designs,Must have a valid driving license and be an active driver,Flexibility and willingness to travel,Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Yöneticisi Erzincan, Erzurum... Manpower Professional
Proses Kontrol YöneticisiManpower Professional
For our client operating in Mining sector, we are currently looking for a “Process Control and Management of Change Superintended”.University degree in Electrical and Electronic Engineering or Communication Engineering,Minimum 15 years similar plant and similar role experience, Deeply knowledge of Mining ,Engineering Companies,Chemical industries of Flotation Methods,Fluent in English and Turkish are must, Experinced in team management, Strong knowledge ofDCS and reporting software and related programmes,Excellent communication and analytical skills, Detail oriented and self-motivated, Having Driving Licence at currently active as driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Mühendisi Erzincan, Erzurum... Manpower Professional
Proses Kontrol MühendisiManpower Professional
For our client operating in Mining sector, we are currently looking for a “Process Control Engineer''University degree in Electrical and Electronic Engineering or Communication Engineering,Strong knowledge of  DCS/PLC and reporting software and related programmes,Minimum 5 years similar plant and similar role experience,Deeply knowledge of Mining ,Engineering Companies,Chemical industries of Flotation Methods,Fluent in English and Turkish are must,Excellent communication and analytical skills, Detail oriented and self-motivated, Having Driving Licence at currently active as driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı (SIEM/SOME) İstanbul(Asya) Manpower Professional
Bilgi Güvenliği Uzmanı (SIEM/SOME)Manpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen deneyimlere sahip"Bilgi Güvenliği SIEM/SOME Uzmanı'' arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezunSIEM ve DLP çözümlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyimli,Log Yönetimi ve Zaafiyet Yönetimi gibi konularda tecrübeli, Bilgi güvenliği risklerine hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Application Security Specialist İstanbul(Asya) Manpower
Application Security SpecialistManpower
We are looking for an experienced ''Application Security Specialist ''with the following qualifications for our multinational client who is operating in the bankingsector.Bachelor’s degree in Computer Engineering or equivalent field of study, 3+ years of Software engineering background in related technologies and experience with a variety of security testing methodologies, including source code analysis2+ years of experience operating security technologies such as endpoint protection,vulnerability scanners,penetration testing, and intrusion detection/prevention,Knowledge of encryption standards and protocols as well as previous experience with authentication methodologies and protocolsHaving strong analytical skills Being a teamplayer with excellent communication and problem solving skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı (İzmir) İzmir Manpower Suadiye
Teknik Hizmetler Uzmanı (İzmir)Manpower Suadiye
Sistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için'Teknik Hizmetler Uzmanı'arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, veya Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun,PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık, Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Mağaza Personeli İstanbul(Avr.), ... Manpower Bakırköy
Engelli Mağaza PersoneliManpower Bakırköy
Mağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren global alanda hizmet veren müşteri firmamızın İstanbul'daki mağazalarında Reyon, Depo, Mal Kabul, Veri Giriş alanlarında görevlendirilmek üzere "Engelli Personel" arıyoruz.En az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 6 ay deneyimli, Çalışmaya istekli, enerjik, pozitif, İstanbul Avrupa-Asya bölgelerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafik Tasarımcı (6 Ay) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Grafik Tasarımcı (6 Ay)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahio 'Grafik Tasarımcı' arıyoruz; Üniversite mezunu,Ambalaj tasarım tecrübesi olan,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına uygun,6 ay sözleşmeli olarak çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı/Şile İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları Uzmanı/ŞileManpower Maltepe
Savunma sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul/Şile'de yer alan tesisinde görevlendirilmek üzere "İnsan Kaynakları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;•    Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,•    İnsan kaynakları alanında minimum 2 yıl deneyimli,•    İş hukuku ve 4857 sayılı İş Kanunu mevzuatına hakim,•    MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,•    İyi derecede İngilizce bilen,•    İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı,•    Planlama ve zaman yönetimi konularını etkin olarak yürütebilen,•    Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVM Pazarlama Yöneticisi Gaziantep Manpower
AVM Pazarlama YöneticisiManpower
Danışmanlığını yaptığımız, AVM hizmet sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için, firmanın Gaziantep lokasyonunda çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Pazarlama Yöneticisi ” arayışımız bulunuyor.Üniversite mezunu , Pazarlama sektöründe min.5 yıl tecrübeye sahip , Planlama, takip ve proje yönetim becerisi gelişmiş , Bütçeleme ve raporlama  becerisine sahip , Pazar araştırma methodlarına hakim , Dijital pazarlamada tecrübeli ( Facebook ,Instagram,twitter,google vb. ) İkna ve müzakere becerileri gelişmiş , Yazılı ve sözlü iyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Machinery Safety Consultancy İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Machinery Safety ConsultancyManpower Suadiye
We are seeking for a ‘Machinery Safety Consultancy’  for our multinational client operating in automation solutions. Bachelor degree in Mechanical, Electrical, Electrical & Electronics or Mechatronics Engineering,Prior field experience in Machine and Line Automation,  Willingness to receive necessary training and perform Machinery Safety Consultancy services, to create technical inspection reports in both English and Turkish, to be trained and develop in Machinery Safety Consultancy,Experience in project management, resource management, cost analysis and reporting,Excellent command of English or German both written and verbalNo obstacle for domestic and international travel, working abroad for short or long period of timeAble to live in Istanbul,  Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖRÜŞMECİ Adana, Adıyaman... Manpower
GÖRÜŞMECİManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Görüşmeci” adaylar arayışımız bulunmaktadır.Genel NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen lisans mezunu, Akıcı bir şekilde Arapça konuşabilen ve iyi seviyede okuyabilen, İyi seviyede Türkçe dil bilgisine sahip ( konuşma, okuma ve yazma) İyi seviyede bilgisayar ve klavye kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, pozitif ilişkiler kurabilen Türkiye içerisinde seyahat engeli olmayan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İyi takım üyesi olabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Bölge Satış SorumlusuManpower Suadiye
Medikal estetik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Bölge Satış Sorumlusu" arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında 2-3 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İkna kabiliyeti yüksek, kararlı ve gayretli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Paketleme ElemanıManpower Bakırköy
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere“ Dönemsel Paketleme Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. En az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli veya deneyimsiz, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Resepsiyonist (Günlük) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Resepsiyonist (Günlük)Manpower Bakırköy
Mağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren global müşteri firmamız içingünlük destek sağlayacak "Resepsiyonist" arıyoruz. Minimum lise veya MYO mezunu, Resepsiyonist, santral operatörü pozisyonlarında minimum 6 ay deneyimi olan, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İdari İşler Direktörü Adana Manpower Professional
İdari İşler DirektörüManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin Adanalokasyonu için''İdari İşler Direktörü'' arıyoruz.Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Hastane, Tesis Yönetimi veya Otelcilik sektöründe en az 5 yılı yöneticilik olmak üzere İdari İşler alanında (Temizlik, Güvenlik, Teknik...gibi) deneyim sahibi,İleri derece İngilizce bilgisine hakim, Büyük ölçekli ciro yönetiminin yapıldığı organizasyonlarda kalabalık ekipleri yönetmiş,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan, Adana'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları UzmanıManpower Maltepe
Otomotiv ana sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İnsan Kaynakları Uzmanı" arıyoruz.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Seçme yerleştirme, eğitim ve gelişim süreçlerinde en az 2 yıl deneyime sahip olan,·         MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,·         İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli,·         İleri derecede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Manpower Ümraniye
Makam ŞoförüManpower Ümraniye
Üst düzey bir aile için aşağıdaki niteliklere sahip  "Makam Şoförü" arıyoruz; En az 4 yıl üst düzey bir yönetici ve ailesinin şoförlüğü deneyimine sahip, Minimum 5yıldır aktif araç kullanan, İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda deneyimli, Gerekli ehliyet, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Diksiyonu düzgün, prezantabl, iletişim ve temsil yeteneği güçlü olan, Kişisel bakım ve hijyen konusunda özenli, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, dinamik ve enerjik, Askerlik hizmetini tamamlamış, Nişantaşı ve çevresine yakın ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting & Finance Responsible İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Accounting & Finance ResponsibleManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Accounting Responsible' for a multinational client which is performing at industrial equipments sector.Bachelor’s Degree preferably in Business or Accounting from a reputable universityMinimum 5 years of experinece of related area, Should be fully aware of local GAP and IFRS  Excellent written and verbal communication skills in English and Turkish, Knowledge of LOGO PLUS and MICRO ,SAP is a plus, Advanced user of MS Excel,  Highly organized & Multi-tasking  Excellent time management & interpersonal skills  Customer Focus, Goals and results oriented, Self-motivated  Able to work under pressure
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Konya) Konya Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Konya)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Konya merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Konya'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Engineer (Automotive Industry) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sales Engineer (Automotive Industry)Manpower Ümraniye
We are seeking for a "Sales Engineer" for our multinational client which is performing at automotive sector.Engineering degree from a reputable university,A proven sales experience of minimum 0-2 years within Industry,Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading),Good PC skills,Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference",Well-developed communication and interpersonal skills,Have a valid driving license, a clean driving record and a valid passport,No military obligation for male candidates,Free to travel locally & internationally.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Tax and External Compliance Support İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Tax and External Compliance SupportManpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "Vergi ve Mevzuat Uyum Destek Personeli" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, SAP programı tecrübesi olan, Vergi beyannameleri, e- beyan sistemine ilişkin tecrübeye sahip olan, Exceli aktif kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Analitik, raporlama becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü/Dönemsel İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Üretim Operatörü/DönemselManpower Maltepe
Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Dönemsel Üretim Operatörü" aramaktayız;Minimum lise mezunu,Üretim rollerinde deneyim sahibi,Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Dönemsel çalışmaya sıcak bakan,Hijyen standartlarına önem veren ve yüksek hijen koşullarında görev alabilecek,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Digital Sales Manager (Online) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Digital Sales Manager (Online)Manpower Suadiye
For our multinational client, we are actively seeking a “Digital Sales Manager / Online ” with mentioned qualifications below3-5 years of work experience in the relevant field Detailed technical knowledge of product by categories Having knowledge of sales and purchasing Having communication skills with seller Having the ability related to purchase product placement opportunities Fluency in reporting techniques
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Generalist İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Human Resources GeneralistManpower Suadiye
For our multinational client, we are actively seeking a “Human Resources Generalist” with mentioned qualifications below :University degree Minimum 7 years of related work experience in HR Strong communication, organizational, analytical and interpersonal skills Eager to learn, flexible and team-work oriented Ability to provide a high level of customer service in a challenging environmentResult & solution oriented, effective problem solver Very good knowledge of MS Office applications Advanced command of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Vasıfsız Eleman İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Vasıfsız ElemanManpower Bakırköy
Üretim ve Etiket sektörlerinde faaliyet gösteren müşteri firmamız için“Vasıfsız Eleman” arıyoruz.Üretim, ambalaj ve paketleme alanında deneyim sahibi veya deneyimsiz, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Çalışmaya istekli ve aktif, Esenyurt ve civarında oturan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Güvence Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Finansal Güvence DanışmanıManpower Suadiye
Sigortacılık alanında faaliyet gösteren müşterimizi için "Finansal Güvence Danışmanı" arıyoruz.En az Lise Mezunu, Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri güçlü, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, Baz Maaş + Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, Sabit maaş yerine yüksek prim hedefleyerek gelirini arttırmak isteyen, Hedef odaklı çalışacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakımcı- Operatör Aydın Manpower
Mekanik Bakımcı- OperatörManpower
Merkezi Aydın- Kuyucak'ta bulunan ve enerji sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Mekanik Bakımcı- Operatör" arayışımız vardır. Mekanik bakım-onarım alanında min. 2 sene deneyim sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Operatörü Aydın Manpower
Elektrik Elektronik OperatörüManpower
Aydın-Kuyucak'ta bulunan ve enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektrik Bakım Operatörü" arayışımız mevcuttur. Elektrik bakım ve onarımında min. 2 sene tecrübe sahibi olmak,EKAT belgesine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
CNC OperatörüManpower Bakırköy
Kalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız için "CNC Operatörü" arıyoruz. En az lise mezunu olmak (Tercihen endüstri meslek lisesi,teknik lise),  CNC işleme merkezi tezgahlarında en az 3-5 yıl deneyimli olmak (tercihen kalıp sektöründe), Fanuc / Siemens / Heidenein kontrol ünitelerinden birine hakim, Kesici takım / iş bağlama / ölçme yöntemleri hakkında bilgi sahibi, İş Güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu Aydın Manpower
İdari İşler SorumlusuManpower
Aydın-Kuyucak'ta bulunan ve enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Bütçe kontrol, İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu" arayışımız mevcuttur. Minimum Ön lisans mezunu İdari İşler veya Satınalma alanında min. 1-2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek  Tercihen İngilizce bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Search & Selection ConsultantManpower Managed Services
University degree from a reputable university,Proven professional experience in either recruitment, sales, telesales or customer relations in a multinational environment and/or human resources company,Strong inner drive, creativity and persistence to succeed,Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently,Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance,Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude,A talented communicator with strong presentation and influencing skills,Fluency both in oral and written English,Proficiency in MS Office and Internet applications,Active Driver,Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu Kocaeli Manpower Suadiye
İnsan Kaynakları SorumlusuManpower Suadiye
Endüstriyel Gaz üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimizin Gebze lokasyonundaki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"İnsan Kaynakları Sorumlusu" arıyoruz;Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, İnsan Kaynaklarının; Ücretlendirme - Yan Haklar, Performans ve Ödüllendirme süreçlerinde min. 2 yıl deneyim sahibi,SAP HR modülü kullanabilen, HAY ücretlendirme yapısı hakkında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programların etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Bayi Yönetimi) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Satış Mühendisi (Bayi Yönetimi)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Mühendisi' arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen Otomotiv ve/veya Lastik sektöründe satış teknikleri ve süreçlerinde deneyim sahibi,Seyahat engeli olmayan,Tercihen pazar ve rakip bilgisine sahip,Güçlü iletişim, insan ilişkileri, temsil yeteneği ve yüksek ikna kabiliyetine sahip,Analitik düşünce ve analiz etme yeteneği olan,Sürücü belgesine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Öncelikle 1 sene sözleşmeli çalışabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Muhasebe ve Finans SorumlusuManpower Ümraniye
Endüstriyel kapı sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe ve Finans Sorumlusu' arayışımız söz konusudur. Üniversite mezunu,  Finans ve muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli, SAP bilgisine ve kullanım tecrübesine sahip İngilizce veya Almanca konuşma ve yazma becerisine sahip İletişimi kuvvetli, analitik, iş odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışİstanbul anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower
Bordro ve Özlük İşleri SorumlusuManpower
Dünyanın en önemli asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biri olan müşterimiz için 'Dönemsel Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu' arıyoruz. Lisans veya Önlisans mezunu Bordro ve personel özlük işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli Tercihen İngilizce bilen 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı SGK, Gelir Vergisi Kanunu ile teşviklerle ilgili mevzuatları iyi derecede bilenAlt işveren yönetim tecrübesi olan Toplu iş sözleşmesi tecrübesi olan MS Office programlarını aktif kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş Takım çalışmasına yatkın Analitik düşünebilen, çözüm odaklı bakış açısına sahip Gelişime ve değişime uyum sağlayabilen
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Compensation and Benefits Senior Specialist İstanbul(Avr.) Manpower
Compensation and Benefits Senior SpecialistManpower
We are looking for a "Compensation and Benefits Senior Specialist" for a multinational client which is perfoming at retail sector.Bachelor’s degree in Industrial Engineering, Economics, Statistics, or related fields,Minimum 5 years of experience in Compensation and Benefits, HAY Job Evaluation Methodology, Grading Systems and Salary Surveys,Knowledge and practice in Labor Law and Social Security Regulations, Good command of both written and spoken English, Excellent command of MS Office applications (Advanced level in MS Excel is a must),SAP HR knowledge, Detailed and result-oriented, Strong planning abilities and analytical skills, Team player, Respect for confidentiality, Military service should be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
İthalat UzmanıManpower Gayrettepe
Fonksiyonel gıda sektöründe faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "İthalat Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu (Tercihen Kimya ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun) İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede Microsoft Excel bilgisi, İthalat ve gümrükleme alanında  en az 3 yıllık deneyime sahip, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Tercihen bayan aday.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletim Hizmetleri Takım Lideri İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
İşletim Hizmetleri Takım LideriManpower Professional
BT alanında faaliyet gösteren ve İşletim Hizmetleri platformunda katma değerli hizmetler sunan müşterimiz adına aşağıdaki niteliklere sahip 'İşletim Hizmetleri Ekip Lideri' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden (lisans veya lisans üstü) mezunİyi düzey İngilizce bilgisi Problem çözebilen ve analitik düşünebilen, kararlı, sonuç odaklı, iletişim, organizasyon, planlama, ekip yönetimi, müzakere ve arabuluculuk becerileri gelişmiş.Monitoring ve raporlama uygulama ve araçlarının kullanımı, konfigürasyonu, işletimi konusunda deneyimli (tercih sebebi)Minimum 5 yıl benzer (veri merkezi, BT işletim hizmetleri yönetimi) pozisyonda iş deneyimi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Office Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Office AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for an 'Office Assistant' with below qualifications to work for our well known client.University degree, High proficiency in English, Minimum 1 year of related work experience, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability,Good communication and interpersonal skills, Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Tıbbi Tanıtım SorumlusuManpower Suadiye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimizin büyüyen organizasyonu için aşağıdaki özelliklere sahip “Tıbbi Tanıtım Sorumluları”arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe en az 2 sene deneyimli,Tercihen kardiyovasküler,solunum veya diyabet ürünlerinde tecrübeli,İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek ve çözüm odaklı,Müşteri odaklı, inisiyatif alabilen ve değer yaratabilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknikeri Kocaeli Manpower Maltepe
Üretim TeknikeriManpower Maltepe
Hızlı tüketim sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Üretim Teknikeri'' arıyoruz. Meslek lise veya meslek yüksek okul mezunu, Mekanik, elektrik, elektronik, otomasyon bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Ticaret Deparmanı Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Dış Ticaret Deparmanı AsistanıManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Dış Ticaret Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dış Ticaret Departmanı Asistanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,İleri derecede İngilizce bilen (sözlü ve yazılı),İletişimi kuvvetli,multi-task,koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip,Düzenli,titiz ve takipçi çalışma yetkinliklerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Representative İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Sales RepresentativeManpower Suadiye
We are seeking for a 'Sales Representative' for our client which is performing in life sciences sector. Preferably, University degree in Biology, Molecular Biology and Genetics, Chemistry, Chemical Engineering,Preferably have served at least 2 years in this industry, Very good command of written and spoken English, Willingness to adapt dynamic work environments, Good interpersonal skills, Good command of MS Office programs, No restrictions in travelling, Active driver with a valid driving licence, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
İhracat UzmanıManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Uzmanı" arıyoruz;Üniversite mezunu, Min. 1-2 yıl ihracat alanında deneyim sahibi, İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, Excel ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsiyatif alabilen, istikrarlı ve disiplinli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı ( 1 Yıl) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Dönemsel Muhasebe Uzmanı ( 1 Yıl)Manpower Suadiye
Mühendislik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için “Dönemsel Muhasebe Uzmanı (1 yıl) ” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Lojistik Uzman YardımcısıManpower Suadiye
Dayanıklı Tüketim Ürünleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Lojistik Uzman Yardımcısı' arıyoruz.Üniversite ya da yüksekokul mezunu, Orta seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarında deneyimli, Lojistik ya da satış destek alanlarında en az 2 yıl deneyimli,Güçlü iletişim ve müzakere becerilerine sahip, Detaycı, iş takibinde titiz, sorumluluk alabilen ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen,Cumartesi günleri dönüşümlü olarak Gebze lokasyonunda görev alabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış MüdürüManpower Suadiye
Lojistik alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Satış Müdürü' arıyoruz.·         Üniversite mezunu,·         Uluslararası nakliye satışında en az 5 yıl satış deneyimi olan,·         Forwarder firmalarda deniz, hava ve tercihen kara nakliye konusunda satış tecrübesi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Temsil yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın,·         Organizasyon, planlama ve takip  yönü kuvvetli; analitik düşünebilen,·         Yoğun bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,·         Microsoft Office uygulamalarının kullanımına hakim·         İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış,·         B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel ürün sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip  ‘’Satış Mühendisi’’ arıyoruz.·         Üniversitelerin Makine, Elektrik Elektronik, Mekatronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Minimum 2 yıl satış deneyimine sahip,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl,·         Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Saha Satış UzmanıManpower Maltepe
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Saha Satış Uzmanı" arıyoruz.4 yıllık üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında 5 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Analitik, proaktif, sorumluluk sahibi, Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı, Yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Vasıfsız/Vasıflı Eleman İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Vasıfsız/Vasıflı ElemanManpower Bakırköy
Üretim ve Etiket sektörlerinde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için“Vasıflı/Vasıfsız Eleman” arıyoruz.Üretim, ambalaj ve paketleme alanında deneyim sahibi veya deneyimsiz, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Çalışmaya istekli ve aktif, Beylikdüzü ve civarında oturan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Satış Pazarlama UzmanıManpower Suadiye
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde ''Satış Pazarlama Uzmanı'' arıyoruz.Üniversite mezunu, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  En az 1 yıl satış deneyimine sahip, Analitik bakış açısına sahip,iletişimi kuvvetli,başarı odaklı olan, Müşteri yönetiminde başarılı, MS Office programlarını bilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Retail and Micro SME Risk Analitics Senior Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Retail and Micro SME Risk Analitics Senior ManagerManpower Professional
For our client operating in banking sector,we are looking for a "Retail and Micro SME Risk Analitics Senior Manager" who ideally is/has;Min 8 years experience in retail and/or micro-SME/SME credit risk management and credit policy governance in banking sector,Excellent oral and written communication skills in English,Min 2 years of experience in team/people management,Effective time management and strong communication skills in every level,Having strong analytical and problem solving skills, Agile, proactive  and result oriented,Having strong leadership skills, Ability to multi-task and prioritize responsibilities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı (4 Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Paketleme Elemanı (4 Aylık)Manpower Bakırköy
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın Topkapı merkezinde görevlendirilmek üzere“Dönemsel Paketleme Elemanı” aramaktayız.En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üretim Destek Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Üretim Destek ElemanıManpower Bakırköy
Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Esenyurt merkezinde görevlendirilmek üzere " Dönemsel Üretim Destek Elemanı" arıyoruz.En az ilköğretim mezunu,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Dönemsel çalışmaya sıcak bakan,İş disiplini olan, Esenyurt civarında ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Chemical Sales Personnel İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Chemical Sales PersonnelManpower Gayrettepe
We are looking for a " Chemical Sales Personnel" for a global client which is performing at energy sector.Bachelor's degree from a reputable university, In the age range 30-35, Fluency in both written and spoken English, Minimum 5 years work experience in fertilizer sector,Military service must have been completed for male candidates,Pro-active, sense of responsibility and ability to work independently,High level of integrity and dependability with a strong sense of urgency and results-orientation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Zonguldak) Zonguldak Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Zonguldak)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Zonguldak merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversite mezunu,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Zonguldak'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM CAMPAIGN AND CONTACT STRATEGIES SENIOR MANAGER İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
CRM CAMPAIGN AND CONTACT STRATEGIES SENIOR MANAGERManpower Professional
For our client operating in banking sector,we are looking for a "CRM Campaign and Contact Strategies Senior Manager" who ideally is/has; An undergraduate degree from a reputable university in Industrial Engineering, Business Administration, MIS, Statistics or other quantitative disciplines. MBA and/or advanced degree in a quantitative discipline will be an asset,Leadership qualities with a demonstratable track record in leading successful teams,>10  years of experience in CRM, Campaign Management, Customer Experience, Operational CRM fields,Excellent analytical and problem solving skills  coupled with strong communicaition skills,Strong team management, organizational and planning skills with an attention to detail,Ability to work in an international and multicultural environment with global teams and business units,Experience as a campaign developer / database marketer with campaign management and real time complex event processing tools (preferably IBM Campaign – Unica and/or EVAM),Excellent command of written and spoken English (French would be an asset).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür Kocaeli Manpower Professional
Genel MüdürManpower Professional
Danışmanlığını yaptığımız, demir çelik sektörünün önde gelen ve Türkiye’nin ilk 100 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alan yerli sermayeli müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip bir “Genel Müdür” aramaktayız: Üniversitelerin teknik ve mühendislik fakültelerinden mezun, En az 20 yıl bilfiil sanayi sektöründe üretim ve yönetim deneyimi bulunan, Mühendislik çalışmaları ve planlama konusunda deneyimli, Teknik bilgi dışında finansal ve bütçe yönetimi konusuna da hakim, İletişim ve yönetsel beceriler konusunda yetkin, Analitik, sorgulayıcı ve proaktif hareket eden, Sonuç odaklı çalışmayı ön planda tutan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Kocaeli’ne ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 20 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Ankara) Ankara Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Ankara)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Ankara merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversite mezunu,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Ankara'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Accounting Supervisor İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Accounting SupervisorManpower Suadiye
We are seeking for an " Accounting Supervisor" for a multinational client which is performing at sub-industry sector.Academic degree in management or administration Experience in accountancy, tax and general administration of at least two years.Experience in cash & banking management Familiar with general trade administrative duties IFRS knowledge Experience in small company providing global vision on administration Turkish native speaker & fluent in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analyst Kocaeli Manpower Suadiye
Financial AnalystManpower Suadiye
We are seeking for a " Financial Analyst" for a multinational client which is performing at automotive sector.Good SAP knowledge (FI and CO modules) Good MS Office (Advanced Excel including smart view functions) Experience in IFRS reporting and consolidation Strong problem solving and analytical skills Multi-task oriented and comfortable in a cross functional team environment Ability to interact with all level’s in the organization Open to develop with good communication skills Advanced level in English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Saha Satış TemsilcisiManpower Suadiye
Optik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Saha Satış Temsilcisi"arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Saha satışı alanında deneyimli, İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Senior AccountantManpower Suadiye
We are seeking for a " Senior Accountant " for a multinational client which is performing at food sector.University degree in Business Administration, Accounting, Economics or in a related fieldMinimum 4-5 years experience in a similar function (multinational company preferred)Strong accounting and finance background (CPA is preferred) Understanding of local law -VAT, accounting standards etc. (USGAAP, IFRS plus)Experience in audit backround is preferred Experience in SAP will be preferred Fluent in written and spoken English  Good knowledge in using Microsoft Office tools Having sense of responsibility Result-oriented and self-motivated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Service Engineer (Robotics) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Technical Service Engineer (Robotics)Manpower Maltepe
We are seeking for a "Technical Service Engineer" for our multinational client which is performing at robotics sector; University degree in Electronics/Electrical, Control or Mechatronics Engineering, or similar from a reputable university,Solid technical background,At least 2 years experience as a service engineer, robotics sales and/or project experience is a plus,Excellent knowledge of English both in speaking & writing,Able to positively persuade, convince and impress others in order to achieve result,Be a team player willing to work with other sales people in the region and globally.Have a valid driving licence,No restrictions to travel frequently,Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Sales Engineer (Robotics) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Technical Sales Engineer (Robotics)Manpower Maltepe
We are seeking for a "Technical Sales Engineer" for our multinational client which is performing at robotics sector;University degree in Electronics/Electrical, Control or Mechatronics Engineering or similar from a reputable university,Solid technical background,2-3 years sales experience preferably in manufacturing automation or field service, or equivalent co-education is an asset. Robotics sales and/or project experience is a plus,Excellent oral and written communication skills in English,Exceptional communication skills both written and oral,Self-starter, sales driven, results-oriented with a positive approach and a clear focus on high quality sales, No military obligation for male candidates,Having driving License,No obligation to travelling.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Teknik Servis MühendisiManpower Ümraniye
Endüstriyel pompa sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için 'Teknik Servis Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, MS Office uygulamalarını aktif olarak kullanan, İletişimi güçlü, disiplinli, dikkatli ve planlı çalışan, takipçi, sorumluluk sahibi, proaktif ,Teknik Servis yönetimi, montaj, bakım ve onarım deneyimi olan, Yurtdışındaki teknik bültenleri ve yenilikleri takip edebilecek,İngilizce bilgisi ileri düzeyde, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesi ve sürüş deneyimine sahip,İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı (Tekirdağ) Tekirdağ Manpower Bakırköy
Ön Muhasebe Elemanı (Tekirdağ)Manpower Bakırköy
Plastik- Üretim sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın Tekirdağ-Çerkezköy fabrikasında görevlendirilmek üzere“Ön Muhasebe Elemanı” arıyoruz. En az MYO mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede Excel bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Çerkezköy, Çorlu, Veliköy bölgesi ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Kalite Mühendisi (Düzce) Düzce Manpower Maltepe
Tedarikçi Kalite Mühendisi (Düzce)Manpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Tedarikçi Kalite Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin Kimya- Kimya Mühendisliği, Matalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Kauçuk veya plastik sektöründe deneyimi olan, EPDM çalışmasına yatkın, Otomotiv kalite süreçlerine hakim, ISO 16949 deneyimi olan, Tercihen AIAG kılavuzlarını (APQP,PPAP,FMEA,MSA,SPC) daha önce uygulamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTC Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
OTC Ürün MüdürüManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösten müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Ürün Müdürü' arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyoloji, Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden ya da İşletme, İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimi olan,Ürün Yönetimi, Bütçeleme Tekniği, Sunuş Becerisi konusunda yetkin,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını etkin kullanabilen,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,Müşteri ve başarı odaklı, planlama ve organizasyon becerisi yüksek,İç motivasyonu yüksek , yoğun iş temposunda esnek iş saatleriyle çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance and Admin Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower
Finance and Admin AssistantManpower
University degree, At least 1 years of experience as a finance and admin assistant, Good command of MS Office applications, Good command in English, Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability,Having good communication and interpersonel skills, Attention to details Able to operate office equipment such as a copy machine, facsimile, and multi-line phone.  Self-directed, requires minimum supervision to accomplish assigned objectives.Able to act in a professional and sensitivite way for confidential issues.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower
PHP Yazılım UzmanıManpower
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için ''PHP Developer'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Programlama dili konusunda en az 3 yıl tecrübeli, PHP MVC framework'leriyle çalışmış (CodeIgniter, Laravel vb.) HTML, JavaScript ve jQuery konularında deneyimli, JSON, XML, SOAP  teknolojileri ile RESTful web servisleri geliştirme konusunda tecrübesi bulunan,Teknik dökümanı analiz edebilecek,proje dökümanlarını yazabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Tercihen .NET C# platformu ile ilgilenmiş ve kod yapısını anlayabilen,Linux Sunucu ve İşletim Sistemlerini Kurup Yönetebilen,Analitik düşünme, sorun çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Satış Destek MühendisiManpower Ümraniye
Makine ve takım üreticisi alanında faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Satış Destek Mühendisi' arıyoruz;Üniversitelerin mühendislik fakultelerinden mezun,İleri düzeyde İngilizce bilen,Tercihen ithalat konusunda tecrübeli,Güçlü iletişim becerilerine sahip, analitik, çalışkan,Müşteri ilişkileri yönetimini yapabilecek, iş ve müşteri odaklı,MS Ofis uygulamalarını aktif kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Çekmeköy ya da Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Branch Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower
Branch ManagerManpower
Degree from a reputable university, Minimum 5 years of direct sales and people management experience in B2B, Leadership skills in capacity to manage, motivate and coach his/her branch team,Experience in recruitment and/or other HR functions will be a definite asset,Advance managerial and communication skills, Fluency both in oral and written English, Flexible, co-operative, team worker and self-motivated, Willingness to work with targets and KPIs, Advance knowledge of MS Office and internet applications, Active driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Üretim Elemanı (6 Ay) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dönemsel Üretim Elemanı (6 Ay)Manpower Maltepe
Tuzla'da faaliyet gösteren müşterimiz için 6 süre ile görev alacak "Dönemsel Üretim Elemanı" arayışımız mevcuttur.Tercihen lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, Tuzla, Gebze veya Darıca'da ikamet eden Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönemsel çalışma noktasında istekli.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Sales Representative (Ankara) Ankara Manpower Suadiye
Sales Representative (Ankara)Manpower Suadiye
We are seeking for a 'Sales Representative' for our client which is performing in life sciences sector. Preferably, University degree in Biology, Molecular Biology and Genetics, Chemistry, Chemical EngineeringPreferably have served at least 2 years in this industry, Very good command of written and spoken English is a must Willingness to adapt to dynamic work environments Good interpersonal skills Good command of using MS Office programs No restrictions in travelling B Class driver licensed Able to work in flexible working hours No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Hatay Manpower Suadiye
Elektrik Elektronik MühendisiManpower Suadiye
Global bir müşterimizin İskenderun'da kurulan Hava Ayrıştırma Tesisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Elektronik Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin Elektrik Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, Sürekli çalışan tesislerde 4-5 yıl işletme deneyimine sahip, Yüksek gerilim işletme sertifikasına sahip,  Enerji Yöneticiliği Sertifikasına sahip veya Enerji Yöneticiliği eğitimi almış,Yüksek, düşük ve orta gerilim enerji yönetimi ve tesis enstrumantasyonu konusunda 4-5 yıl deneyimli,Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi (Düzce) Düzce Manpower Maltepe
Bakım Mühendisi (Düzce)Manpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Bakım Mühendisi" arıyoruz;•         Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,•         Bakım alanında en az 3 yıl tecrübeli,•         İyi düzeyde İngilizce bilen,•         MS Ofis programlarına hakim,•         Otomasyon projelendirme ve devreye alma tecrübesine sahip,•         Düşük gerilim elektrik bilgisi, arıza diagnoz bilgisine sahip,•         Otomasyon saha tecrübesi, komponent bilgisine sahip,•         Siemens S7-200/S7-300 PLC,Simatic Manager, TIA Portal bilgisi olan, •         Siemens HMI, WinCC Flexible programlama bilgisi olan, •         Endüstriyel Haberleşme sistemleri bilgisine sahip,•         AC-DC motor sürücü konusunda bilgili,•         Temel Pnömatik/hidrolik bilgisi olan,•         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,•         Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Department Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Department AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Department Assistant' to join 'Manpower's Professional Assistance Team' and work for our well known multinational client in energy sector, at İstanbul head office.University degree,High proficiency in English,At least 2 years experience as an assistant of a team or department,Good command of MS Office applications,Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability,Good communication and interpersonal skills,Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu Antalya, Denizli... Manpower Managed Services
Tıbbi Tanıtım SorumlusuManpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimizin büyüyen organizasyonu için aşağıdaki özelliklere sahip “Tıbbi Tanıtım Sorumluları”arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe en az 2 sene deneyimli,Tercihen kardiyovasküler veya solunum alanında tecrübeli,İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek ve çözüm odaklı,Müşteri odaklı, inisiyatif alabilen ve değer yaratabilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-İstinye Park İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Mağaza Müdür Yardımcısı-İstinye ParkManpower Suadiye
Mücevherat ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin Avrupa yakasındaki mağazasında görev alacak 'Mağaza Müdür Yardımcısı'aramaktayız.Yüksekokul veya üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Minimum 4 yıl perakende tecrübesi olan ve en az 2 yıl yöneticilik yapmış, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış Görünümüne özen gösteren,  Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi (Engelli Kadrosu) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Temizlik Görevlisi (Engelli Kadrosu)Manpower Suadiye
Medikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için engelli kadrosunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Temizlik Görevlisi" arıyoruz;En az Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, En az %40 engelli olduğuna ilişkin raporu bulunan, Ekip çalışmasına yatkın,  İletişimi becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TSF Superintendant Erzincan Manpower Professional
TSF SuperintendantManpower Professional
For our client operating in mining industry; we are currently looking for a TSF Superintendant who ideally is / has:- Min B.S. degree from Geological Engineering or Geotechnical Engineering or relevant disciplines.- Min 10 years of relevant operation experience with earthworks and lining construction management and quality assurance.- Excellent communication skills, strong leadership skills, mentoring and team building skills, self-motivated- Able to reside in Erzincan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Metallurgical Accounting Engineer Erzincan Manpower Professional
Metallurgical Accounting EngineerManpower Professional
For our client operating in mining industry; we are currently looking for a Met Accounting Engineer who ideally is / has:- Min B.S. degree from Mineral Processing, Chemical Engineering, Metallurgy Engineering or relevant disciplines- At least 7 years of relevant operation or research experience. - Strong scientific background on mass balancing. Strong math skills- Able to reside in Erzincan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior/Search&Selection Consultant İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Senior/Search&Selection ConsultantManpower Gayrettepe
·         University degree from a reputable university,·         Proven professional experience in either recruitment or sales in a multinational environment and/or human resources company,·         Strong inner drive, creativity and persistence to succeed,·         Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently,·         Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance,·         Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude,·         A talented communicator with strong presentation and influencing skills,·         Fluency both in oral and written English,·         Proficiency in MS Office and Internet applications,·         Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi (Bursa) Bursa Manpower Suadiye
Bölge Satış Yöneticisi (Bursa)Manpower Suadiye
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Bursa Bölge Satış Yöneticisi" arıyoruz. •Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,•Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,•En az 1-2 yıllık saha satış / müşteri yönetimi tecrübesi bulunan, •Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,•Müşteri ve sonuç odaklı,•Etkin iletişim ve dinleme becerilerine sahip,•Takip becerileri gelişmiş,•Organize, planlı çalışan,•Takım oyuncusu olabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hat Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Hat OperatörüManpower Maltepe
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Hat Operatörü'' arıyoruz. Meslek lise veya meslek yüksek okul mezunu, Mekanik, elektrik, elektronik, otomasyon bilgisine sahip, Çocuk bezi, çoklu ıslak mendil, soğuk veya sıcak dolum, tüp ve şişe dolum üretim hatlarında en az 3 yıl tecrübeliSıcak laminasyon, volümetrik dolum hatları, dozajlama, yatay paketleme, lineer bobin çözme veya sarma, dilimleme üretim hatlarında çalışmış,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Müdürü (Karaman) Karaman Manpower Maltepe
Lojistik Müdürü (Karaman)Manpower Maltepe
Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Lojistik Müdürü' arıyoruz.·         Lisans mezunu,·         Benzer pozisyonlarda 7 yıl tecrübeli,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,·         Problem çözme yeteneği güçlü,·         İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,·         Axata Sap, MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Karaman’da İkamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Bakım MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Bakım Mühendisi' aramaktayız; ·         Üniversitelerin Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun.·         Tercihen 2 yıl bakım alanında deneyimli.·         Otomotive sektöründe tasarım deneyimi bulunan,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·         Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Tahsilat UzmanıManpower Suadiye
Medikal alanında sektör lideri olan bir müşterimiz için 'Tahsilat Uzmanı' arıyoruz.Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, Pazarlama, Muhasebe bölümlerinden mezun)Tahsilat konusunda 3-4 yıllık tecrübe sahibi Tercihen Netsis veya diğer muhasebe programlarından en az birisine hakim Microsoft Office programlarına hakim (Özellikle Excel) İletişim ve pazarlık becerileri güçlü, kendisini iyi ifade eden, disiplinli, dikkatli, özenli çalışan, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, gizlilik prensibine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici YardımcısıManpower Ümraniye
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Genel Müdürlük biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde ''Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı'' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunÇok iyi düzeyde İngilizce bilen, Organizasyonel gelişim,süreç iyileştirme ve geliştirme alanlarında en az 2 yıl deneyimli,Planlama, koordinasyon ve iletişim yönü güçlü,Analitik bakış açısına sahip,MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower
Dönemsel Muhasebe ElemanıManpower
Manpower Group bünyesinde değerlendirilmek üzere min. 6 ay ve üzeri zaman diliminde bizimle birlikte çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Elemanı" rolünde ekip arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili rolde min. 2-3 yıl tecrübeye sahip, Netsis programını aktif kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı, proaktif, takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Bordro Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower
Dönemsel Bordro ElemanıManpower
Manpower Group bünyesinde değerlendirilmek üzere min. 6 ay ve üzeri zaman diliminde bizimle birlikte çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip "Bordro Elemanı" rolünde ekip arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen min. 1 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çözüm odaklı, proaktif, öz motivasyonu yüksek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Project Leader İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Project LeaderManpower Maltepe
We are looking for a  ''Project Leader '' with the following qualifications for our client who is operating in the automotive sector;·         Minimum 3yrs of experience in technical and commercial project management,·         Experience in leading projects to design, produce and install industrial equipments and solutions,·         University degree in electronics/mechatronics or mechanical engineering,·         Fluency in written and spoken English,·         Very good knowledge of MS-Office software,·         No restriction for traveling, ·         SOLIDWORKS knowledge will be an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)Manpower Suadiye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)" aramaktayız.En az lise mezunu, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan, MS Office programlarına hakim, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Control and MOC Superintended İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Process Control and MOC SuperintendedManpower Professional
For our client operating in Mining sector, we are currently looking for a “Process Control and Management of Change Superintended”.University degree in Electrical and Electronic Engineering or Communication Engineering,Minimum 15 years similar plant and similar role experience, Deeply knowledge of  Mining ,Engineering Companies,Chemical industries of Flotation Methods,Fluent in English and Turkish are must, Experinced in team management, Strong knowledge of MS Office skills (especially excel) and  advanced in DCS and reporting software and related programmes,Excellent communication  and analytical skills, Detail oriented and self-motivated, Having Driving Licence at currently active as driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
CONSULTANT / SENIOR CONSULTANT / TEAM LEADER İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
CONSULTANT / SENIOR CONSULTANT / TEAM LEADERManpower Professional
Are you a seeking for a dynamic and challenging business environment?Can you combine the long term vision with short term achievements?Are you passionate about your career and want to accelerate it at a multinational giant?Do you believe in yourself for never giving up, continue as much as possible and persistence to succeed?Are you enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance?Now, as a dedicated business unit of the the multinational giant Manpower Group, Manpower Professional is growing and evolving to a new brand in Turkey. Please let us know about your possible contribution to this journey and apply now if you want to share this valuable experience with us.University Degree from reputable universities,Minimum 3-5 years of recruitment sector and/or function experience like Sales , Marketing, Engineering, Technology, Finance, Retail, Healthcare&Life Sciences..etc,Recruitment consultancy experience with a commercial responsibility is a plus,Excellent communicator and natural networker,Outgoing personality with an initiative taker approach,Excellent priority setting and time management skills,Fluent at a second language and proficiency in MS Office,Flexible, co-operative and team worker.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu Adana, Ankara, ... Manpower Managed Services
Tıbbi Tanıtım SorumlusuManpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ''Tıbbi Tanıtım Sorumlusu'' arıyoruz.• 2 ya da 4 yıllık Üniversite veya Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Bölümü mezunu,• Tercihen OTC alanında çalışma deneyimi olan,• İlaç & dermokozmetik sektöründe en az 1-2 yıl deneyimli,• Etkin iletişim kurma, serbest ve takım ile çalışma becerisi yüksek,• Bilimsel ve teknik bilgileri rahatlıkla öğrenip sağlık profesyonellerine aktarabilen,• Hırslı, enerjik ve sonuç odaklı,• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Eleman İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel ElemanManpower Bakırköy
Gıda sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Esenyurt merkezinde çeşitli rollerde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Elemanlar" aramaktayız.En az ilköğretim mezunu,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Dönemsel çalışmaya sıcak bakan, İş disiplini olan, Esenyurt civarında ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Bordro ve Özlük İşleri SorumlusuManpower Gayrettepe
Manpower Group bünyesinde işe alım projelerimizde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu" arayışımız var. ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Bordro ve Özlük işleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,·         İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Analitik düşünme  ve problem çözebilme yeteneğine sahip,·         Düzenli, takipçi ve kontrol yeteneği gelişmiş,·         İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı,·         Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen,·         Ekip çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı Mall of İstanbul İstanbul(Avr.) Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı Mall of İstanbulManpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için Mall of İstanbul mağazasında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı Vadi İstanbul İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı Vadi İstanbulManpower Suadiye
Takı & Mücevherat sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için Vadi İstanbul mağazasında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Yöneticisi Kocaeli Manpower Maltepe
İhracat Satış YöneticisiManpower Maltepe
Kağıt ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Satış Yöneticisi" arıyoruz. Üniversite Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ambalaj sektöründe minimum 3-4 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi,B2B tecrübesi olan,  İletişimi güçlü, analitik, satış ve müşteri odaklı,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ya da Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Planlama MüdürüManpower Professional
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimizin ‘’Sancaktepe’’ lokasyonunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde ''Planlama Müdürü'' arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Çikolata, Şekerleme veya Bisküvi sektörleri özelinde Planlama Yönetimi üzerine en az 7 yıl deneyim sahibi,Satış ve Operasyonları Planlama (S&OP) sürecine hakim ve uygulamalarını yürütmüş,TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, SAP ve MS Office programlarını etkin kullanabilen,Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,Erkek adaylarlar için Askerlikle ilişiği olmayan,Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Manpower
ResepsiyonistManpower
Hukuk sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Resepsiyonist' arıyoruz. Minimum MYO veya Üniversite mezunu, Resepsiyonist, yönetici asistanı pozisyonlarında minimum 1 yıl deneyimi olan,Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak ve minimum orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,Ön büro ve ön muhasebe tecrübesi olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa, Gaziantep... Manpower Gayrettepe
Üretim MühendisiManpower Gayrettepe
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimizin Bursa' da yer alan fabrikası için"Üretim Mühendisi" arıyoruz. Üniversitelerin Makine Mühendisiği bölümünden mezun, Tercihen Tekstil Bölümü'nde yandal yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, Bursa' da yaşayan ya da firma lojmanında kalmak üzere tanışabilecek, Yalın üretim teknikleri, 6 sigma projelerinin yönetiminde tercihen 1-2 yıl deneyimli,Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Sistem bakış açısına sahip, problemlere analitik yaklaşımlarla çözüm üretebilen,MS Office Programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Specialist Bursa Manpower Gayrettepe
Logistics SpecialistManpower Gayrettepe
We are looking for a "Logistics Specialist" for a corporate client which is performing at textile sector.Bachelor's degree from a reputable university in Business Administation, Logistic or a related field.Min. 3 years of work experience in LogisticsFluency in both written and spoken EnglishProficiency in MS Office Applications & ERP experience preferably OracleHigh interpersonal, communication and presentation skillsAdvanced level of Ms. OfficeProven ability to meet deadlines and targetsPro-active, sense of responsibility and ability to work independentlyHigh level of integrity and dependability with a strong sense of urgency and results-orientation.Team player and self-motivatedBusiness focusedNo military service obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Teknik Servis Saha MühendisiManpower Maltepe
Makine sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Servis Saha Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, CNC tabanlı makinelerin kurulum ve bakımını yapabilecek, İyi derecede İnglizce konuşabilen, Yurt içi ve yur dışı seyehat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Sorumlusu/Dönemsel Kocaeli Manpower Maltepe
Genel Muhasebe Sorumlusu/DönemselManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe Uzmanı'arayışındayız;Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Genel muhasebe mevzuat ve uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim,Analitik düşünen ve gelişime açık,MS Office ve Excel programlarını kullanabilen,8 ay süre ile görev alabilecek,İstanbul Anadolu Yakası/Kocaeli'nde ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Manpower
Engelli PersonelManpower
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için engelli kadrosunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz;En az Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, En az %40 engelli olduğuna ilişkin raporu bulunan, Ekip çalışmasına yatkın,  İletişimi becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı