Manpower 

Şirket Bilgileri

Manpower

Manpower, İnsan Kaynakları alanındaki 60 yıllık deneyimi ile müşterilerinin değişmekte olan çalışma dünyasında kazanabilmeleri için hizmetler üreten ve sunan, merkezi ABD'de bulunan bir dünya lideridir. 22 milyar dolar cirosu olan Manpower Inc, istihdam ve iş döngüsü sürecinin bütününü kapsayacak şekilde;  seçme ve yerleştirme, dönemsel ve sözleşmeli personel temini, personel değerlendirme, eğitim, yeniden işe yerleştirme, dış kaynak kullanımı ve danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktadır.

 

Manpower'ın 82 ülkeye yayılmış 4.200 ofis ve 33.000 çalışandan oluşan dünya çapındaki ağı sayesinde her yıl 5 milyon kişi işe yerleştirilmektedir.

 

Türkiye'de 100% Manpower Inc. yatırımı olarak, 8 şubemiz ile faaliyet göstermekteyiz.

·        Seçme ve Yerleştirme

·        Orta ve Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme (Manpower Professional)

·        Toplu İşe Alım 

·        Dönemsel Personel Temini

·        Yönetilen Outsource Süreçler 

·        Bordrolama

alanlarındaki profesyonel hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ve adaylarımızın bugünkü ihtiyaçlarına çözümler sunarken, gerek müşterilerimize gerek adaylarımıza gelecekte ‘'Çağdaş Çalışma Yaşamının'' nasıl olacağı konusunda öngörüler sunmak ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamak iş yapma şeklimizin temelini oluşturmaktadır.  

Manpower'ın kurumsal müşterileri kendi alanlarında en güçlü şirketler ve insan kaynakları konusunda özenli davranan kurumsal yapılardır. Kimi müşterilerimiz bizimle dünyanın dört bir yanında işbirliği yapar, her ülkedeki insan kaynağı yatırımları için o ülkenin Manpower ofisiyle birlikte çalışır. Kurumsal müşterilerimizin pek çoğu tercihlerini Manpower yönünde kullandıklarından dolayı adaylarımıza başka hiçbir yerde yayınlanmamış pozisyonları sunabilme şansımız vardır.

 

Biz sadece müşterilerimizin ihtiyacı olan pozisyonları doldurmakla ilgilenmiyoruz. Asıl amacımız hem şirket hem de aday için en doğru eşleşmeyi yaratabilmek... Bize başvuran adayların sadece yetkinliklerine ve teknik becerilerine uyan pozisyonlar için önerilmeleri, Manpower'ın en önemli farkıdır.

 

Size en yakın şubemize ulaşmak için

www.manpower.com.tr

 Manpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 140
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Accounting Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Accounting ManagerManpower Professional
We are looking for an 'Accounting Manager' to join the team of our international client operating in retail industry. Bachelor's Degree from a reputable university in finance, business administration or equivalent, Minimum 7 years experience in Accounting Management in retail sector, Deep knowledge of Oracle integration process, Must be experience in Team Management, Excellent command of written and spoken English, Strong quantitative and analytical skills, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Intern/ IT Part-Time Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Intern/ IT Part-Time SpecialistManpower Professional
We are looking for an "IT Intern/ IT Part-Time Specialist" for our multinational client who is operating in the finance sector with the following qualifications, 4th grade university students or graduated in Computer or Electric/Electronic engineering,  Strong command of English both written and spoken, preferably good command of French, Having a strong interest in Network and Server Administration, Self confident and have good communication skills, Ability to think logically and work within a team environment, Strong communication/presentation skills and analytical thinking.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem ve Network Destek Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sistem ve Network Destek AsistanıManpower Ümraniye
Enerji sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Sistem ve Network Destek Asistanı' arıyoruz; Üniversitelerin bilgisayar ile ilgili bölümlerinden mezun, İyiderecede İngilizce bilen, Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Raporlama ve dokümantasyon konularında özenli, Öğrenmeye açık, sürekli kendini geliştiren, değişime istekli, yaratıcı ve sonuç odaklı, Donanımsal sorunların tespiti ve bilgi işlem alanında deneyim sahibi, Öncelikle 1 sene sözleşmeli olarak çalışabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Sales Training Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Sales Training AssistantManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Training Assistant' for our multinational client operating in healthcare industry. Bachelor degree minimum. Proven experience in event organization and vendor management (ideally catering, hotels etc…) Fluent in English, good writing skills (international team). Experience of MS Pack Office, is at ease with new technologies. Good interpersonal skills, both in face to face and phone configurations. Comfortable with diversity (multicultural environments) Process oriented. Has drafted and/or used processes. Organized and self-motivated. Drive for result and high customer focus. Flexible. Fine with ever changing environments.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Visual Merchandiser İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Visual MerchandiserManpower Suadiye
We are seeking for an 'Visual Merchandiser' to join the team of our international store client operating in retail sector. University degree, At least 3 years experience in the retail sector as Visual Merchandiser, Excellent command of both written and spoken English, Dynamic personality with strong communication skills, Strong ability organizational and time management, Strong ability verbal communication, Can work in flexible hours, Able to travel or able to support to other stores.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Office Assistant Intern İstanbul(Avr.) Manpower
Office Assistant InternManpower
We are looking for an "Office Assistant Intern" for one of our clients operatng in consultancy sector. Being available between June and November for 5 days a week is a must.Position RequirementsKnowledgeIntermediate skills in Outlook, Word, PowerPoint, Word and Excel Excellent communication skills (written and oral)Turkish native speakerFluent level of written and spoken EnglishCompetencesGood presence and personal presentationConfident and friendly personalityProfessional, proactive and organizedTeam playerAbility to handle highly sensitive/confidential material and information appropriatelyAbility to communicate effectively with all levels of staff, client and suppliersAbility to act autonomously and respond to situations/communications appropriatelyFlexibilitySocial sciences, administration, tourism & hotel management backgrounds preferredGraduates are welcome to apply.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Office Assistant Intern İstanbul(Avr.) Manpower
Office Assistant InternManpower
We are looking for an "Office Assistant Intern" for one of our clients operatng in consultancy sector. Being available between June and November for 5 days a week is a must.Position RequirementsKnowledgeIntermediate skills in Outlook, Word, PowerPoint, Word and Excel Excellent communication skills (written and oral)Turkish native speakerFluent level of written and spoken EnglishCompetencesGood presence and personal presentationConfident and friendly personalityProfessional, proactive and organizedTeam playerAbility to handle highly sensitive/confidential material and information appropriatelyAbility to communicate effectively with all levels of staff, client and suppliersAbility to act autonomously and respond to situations/communications appropriatelyFlexibilitySocial sciences, administration, tourism & hotel management backgrounds preferredGraduates are welcome to apply.
Stajyer        İlan Detayı
Başvuru Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Başvuru Takip SorumlusuManpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Başvuru Takip Sorumlusu' arıyoruz;  Üniversite mezunu,  İyi düzeyde İngilizce ve Fransızca bilen,   MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik ve hızlı çözümler sunabilen, Self motivasyonu yüksek, Müşteri şikayeti sonrası "müşteri memnuniyeti" sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Kurumsal Satış TemsilcisiManpower Gayrettepe
Güvenlik ve alarm sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Kurumsal Satış Temsilcisi' arıyoruz. En az MYO mezunu.  Benzer sektörlerde ya da banka saha satış alanlarında en az 3 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen,  Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli olmayan, aktif olarak sahada çalışabilecek. İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
İhracat Satış SorumlusuManpower Bakırköy
Mutfak gereçleri sektöründe üretim gerçekleştiren müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklere uygun "İhracat Satış Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. * Üniversite mezunu,* Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil İspanyolca bilen,* İhracat satış-pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, dış ticaret, satış ve operasyon bilgisine sahip,* İhracat doküman hazırlığında tecrübeli ve Akreditif mektubu okuyup ilgili dokümanları hazırlayabilen,* Uluslararası nakliye, gümrük, kambiyo mevzuatı ve ihracat teslim şekillerine hakim,* Yurtdışı pazar araştırmalarını yapabilen ve çok iyi takip eden,* Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan,* Uluslararası fuar ve yurtdışı seyahat tecrübesi olan, * İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, satış odaklı, * Sorumluluk alabilen, problem çözme yeteneğine sahip,* MS Office programlarına hakim, paket program kullanmış,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Depo ElemanıManpower Bakırköy
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Görevlileri" aramaktayız. En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul-Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı - LOJİSTİK İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Satış Operasyon Uzmanı - LOJİSTİKManpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için 'Satış Operasyon Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İthalat, ihracat ve lojistik satış operasyon alanlarında 2 ile 5 yıl arasında deneyimli, Sözlü ve yazılı düzeyde ileri düzeyde İngilizce bilen,  Ms office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın,  Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Operations Specialist - LOGİSTİCS İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Sales Operations Specialist - LOGİSTİCSManpower Gayrettepe
We are seeking for a 'Sales Operations Specialist' for our  multinational client.  Bachelo's degree from a reputable university  Minimum 2-3 yıl years experience in operations anf/or logiistics areas  Experience in sea trade / import procedures will be an asset  Advanced English in written and verbal communication  Advanced in Microsoft Office (Ms Word, Excel etc.) Highly capable of analytical thinking  Solution oriented, responsible,  Team player with a positive, dynamic mindset,  No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Top Executive Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Top Executive AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and seeking for a "Top Executive Assistant" to work for our well known multinational client. University degree, High proficiency in English, At least 3-4 years experience as an Executive Assistant or related position, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability, Ability to handle multiple issues simultaneously, Attention to details, Having good communication and interpersonel skills, inventive.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı - Ankara Ankara Manpower
Dönemsel Paketleme Elemanı - AnkaraManpower
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Ankara - Keçiören mağazasında görevlendirilmek üzere  "Dönemsel Paketleme Elemanı" aramaktayız.* Lise mezunu, * Haftanın 5 günü çalışabilecek, * Tercihen benzer görevlerde çalışmış, * Takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı - İzmir İzmir Manpower
Dönemsel Paketleme Elemanı - İzmirManpower
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir - Gaziemir mağazasında görevlendirilmek üzere  "Dönemsel Paketleme Elemanı" aramaktayız.* Lise mezunu, * Haftanın 5 günü çalışabilecek, * Tercihen benzer görevlerde çalışmış, * Takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen 2 yıl satış deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya ya da Kocaeli'de ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Proje YöneticisiManpower Suadiye
Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Perakende Sektöründe en az 2-3 yıl tecrübesi olan, POS Donanım, Yazılım ve Çözümleri konularında bilgili, Proje Yönetimi deneyimi olan (tercihen PMI Sertifikalı), PMI Süreç Grupları ve proje yönetimi metodolojisi bilgisine sahip, İletişim ve müzakare becerisi gelişmiş olan, Ekip çalışmasına yatkın, Kontrat yönetim bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Asansör sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Satış Mühendisi" aramaktayız;  Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,  aktif araç kullanabilen, Satış alanında min. 2 yıl tecrübeli, Seyehat engeli olmayan, İkna kabiliyeti yüksek, planlama ve organizasyon becerisine sahip,  İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Operation Coordinator (6 months) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
HR Operation Coordinator (6 months)Manpower Ümraniye
We are seeking for a 'HR Operation Coordinator' for our multinational client operating in IT sector. University degree or equivalent experience. Typically 1-2 years related experience in compensation&benefits and/or human resources. Fluent in English  Basic knowledge of processes, systems, and overall Human Resources (HR) environment. Basic local HR knowledge and legislation Good communications skills. Basic quantitative and qualitative analysis skills. Good organizational and time management skills.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara)Manpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin Ankara genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Tercihen ingilizce ve Arapça bilen, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli Manpower Maltepe
Üretim OperatörüManpower Maltepe
Çelik refrakter malzemeleri alanında faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için Üretim Departmanında çalışmak üzere Üretim Operatörü alınacaktır. Lise mezunu ,tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu  Üretim alanında tecrübe sahibi  Üretimde çalışmaya yatkın ve istekli Askerliğini tamamlamış Gebze merkez ve Çayırova merkezde  ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Platform Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Platform AssistantManpower Managed Services
University degree,Minimum 1 year of experience as an Assistant,Excellent command of both spoken and written English,Correct grammar, punctuation and spelling in Turkish and English,Good MS Office skills (e.g. excel, powerpoint and word),Excellent planning and organization,Strong coordination and communication skills,Detail orientation and multi-tasking,Research, prioritizing, and follow-up,Proactively working against deadline pressures.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Ücretlendirme ve Yan Haklar UzmanıManpower Gayrettepe
Sektöründe öncü, global bir müşterimiz için 'Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans öğrenci veya mezun. En az 3 yıl insan kaynakları ücretlendirme bordro ve yan haklar alanında deneyimli.  İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Analitik yönü güçlü, iletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı İç motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış . 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Compensation and Benefits Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Compensation and Benefits SpecialistManpower Gayrettepe
We are seeking for a ' C&B Specialist ' for our  multinational client. University degree from a reputable university (HR Management master degree will be an  asset) At least 3 years of experience in HR functions, especially in C&B, payroll. Excellent command of English (both written and spoken), Strong organizational and administrative skills Sound interpersonal skills with strong verbal and written communication skills Ability to multi-task and prioritize Stress resistant and able to work with tight deadlines High work standards, integrity and flexibility Customer service and result-oriented Collaborative, team player, self-motivated and mature Good business acumen Willingness to work within flexible working hours if required Willingness to travel No military service obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Purchasing SpecialistManpower Maltepe
We are seeking for a ‘Purchasing Specialist'  for our multinational client. University graduate from a reputable university At least 2 years of experience in purchasing is an asset Experience in Turkish Trade Laws and customs practices is an asset Aware of general market conditions and economic trends Advanced knowledge of MS-Office applications, SAP knowledge is a plus Good command of written and spoken English Valid driving license No military obligation for male candidates Must live in İstanbul, Anatolian side 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower
Mağaza Satış DanışmanıManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan lokasyonundaki mağazasında görevlendirilmek üzere "Mağaza Satış Danışmanı" arıyoruz. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe bir yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip oyuncusu, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Malzeme Planlama MühendisiManpower Maltepe
Küçük ev aletleri üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Malzeme Planlama Mühendisi' aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisi, Daha önce benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl deneyimli, Analitik, iletişimi kuvvetli, ikna yetkinliği yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstsanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Aktif Satış TemsilcisiManpower Gayrettepe
Promosyon sektöründe ilk sırada faaliyet gösteren büyük bir müşterimiz için aşağıdaki özellikleri barındıran "Satış Temsilcisi" arayışımız mevcuttur. Minimum lise olmak üzere mezuniyete sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sahada satış öncelikli olmak üzere minimum 2 yıl satış tecrübesine sahip, Kurumsal satış tecrübesi olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İletşimi kuvvetli, yüksek enerjiye sahip, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, proaktif.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Yöneticisi/YönetmeniManpower Suadiye
Sektöründe lider firmamızın İklimlendirme Sistemleri Satış ve Pazarlama departmanında görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip ‘ Satış Yöneticisi’ çalışma arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer sektörde an az 4 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini Tamamlamış (erkek adaylar için) B sınıfı ehliyete sahip, Analitik düşünceye sahip ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Word, excel, powerpoint ve autocad kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Sac İşleme Operatörü Kocaeli Manpower Maltepe
CNC Sac İşleme OperatörüManpower Maltepe
Elektrik sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında görevlendirilmek üzere 'CNC Sac İşleme Operatörü' aramaktayız; Meslek lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Metal İşleri,Torna Tesviye veya Makina Bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu Yakası ve ya Gebze yakınlarında ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi(Saha) İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Aktif Satış Temsilcisi(Saha)Manpower Gayrettepe
Güvenlik sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Aktif Satış Temsicisi' arıyoruz. En az lise mezunu,  Tercihen benzer sektörlerde ya da banka saha satış alanlarında deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen,  Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli olmayan, aktif olarak sahada çalışabilecek. İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı - Bursa Bursa Manpower
Dönemsel Paketleme Elemanı - BursaManpower
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Bursa mağazalarında görevlendirilmek üzere  "Dönemsel Paketleme Elemanı" aramaktayız.* Lise mezunu, * Haftanın 5 günü çalışabilecek, * Tercihen benzer görevlerde çalışmış, * Takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Quality Manager İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Quality ManagerManpower Gayrettepe
We are seeking for a 'Quality Manager' to join the team of our leading pharmaceutical company. University degree in Chemical Engineering or Chemistry, Minimum 3 years of experience in Quality Assurance and Production in a pharmaceutical company (QA/Production),  Good knowledge of MS Office applications, Excellent command of verbal and written English, Analytical thinking skills and result oriented attitude, Ability to work consistently to high standards and prioritize tasks according to the workload, Male candidates must have fulfilled their military obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer (Kocaeli) Kocaeli Manpower Maltepe
Field Service Engineer (Kocaeli)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Field Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products.·         University degree in in mechatronics, electrical engineering,elektronical engineering or mechanical engineering·         At least 2 years experience as a service engineer ·         Excellent knowledge of English both in speaking & writing·         Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers ·         Have a valid driving licence·         No restrictions to travel frequently·         Military service must be completed for male candidates·         Able to live in Kocaeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuManpower Bakırköy
Erkek dış giyim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu' arıyoruz. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat-ihracat, Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına hakim, İthalat-ihracat uygulamaları, kambiyo işlemleri, ihracat ve dahilde işleme rejimi uygulamaları, dış ticaret ödeme ve teslimat şekilleri, dış ticarette lojistik, nakliyat sigortaları, ve gümrük işlemleri konularında deneyimli, Atr, Fatura, Çeki Listesi, Proforma, Commercial Invoice, Packing List, Konşimento talimatları gibi farklı yapıdaki sevkiyat evrakları hazırlayabilen, Ödeme şekilleri konusunda bilgili Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
Recruitment Specialist(Project based for 4 months) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Recruitment Specialist(Project based for 4 months)Manpower Ümraniye
We are looking for a 'HR Recruitment Specialist' for our multinational client operating in management consultancy sector. Graduated from prestigious universities, Min. 3 years of recruitment experience, Strong analytical and problem solving skills  Strong interpersonal and communication skills, Excellent command of English, No military obligation (for male candidates). Able to work for 4 months.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist&Asistan İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Resepsiyonist&AsistanManpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin genel müdürlüğünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Resepsiyonist&Asistan' arıyoruz. Üniversite mezunu, Yeni mezun ya da benzer pozsiyonda min 1 yıl deneyimli, Yeniliklere açık olan, İleri düzeyde yazılı/sözlü İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişimi kuvvetli, Organizasyonel becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Müdürü ( Antalya ) Antalya Manpower Ümraniye
Bölge Müdürü ( Antalya )Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Bölge Müdürü' arıyoruz. ·         Üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe en az 3 yıllık Bölge Müdürlüğü tecrübesine sahip.·         Tercihen Pazarlama, Satış Eğitim/ Gelişim gibi alanlarda tecrübeli.·         Farklı terapötik alanlarda deneyim sahibi,·         Rekabetçi, mücadeleci, yenilikçi ve her koşulda başaran.·         Doğru analizler ile kök nedenlere inen, doğru çözümler bulan.·         Karmaşık,  zorlayıcı ve yeni durumlar ile kolaylıkla başa çıkabilen.·         Enerjik, pozitif ve güven oluşturan.·         Kişisel farkındalığı gelişmiş,·         Antalya’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa Bölge Müdürü (İlaç Sektörü) Bursa Manpower Ümraniye
Bursa Bölge Müdürü (İlaç Sektörü)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren ulsular arası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip Bursa bölgesinde görevlendirmek üzere 'Bölge Müdürü' arıyoruz; Üniversite mezunu. İlaç sektöründe en az 4-5 yıllık Bölge Müdürlüğü tecrübesine sahip. Tercihen Pazarlama, Satış Eğitim/ Gelişim gibi alanlarda tecrübeli. Farklı terapötik alanlarda deneyim sahibi, Rekabetçi, mücadeleci, yenilikçi ve her koşulda başaran. Doğru analizler ile kök nedenlere inen, doğru çözümler bulan. Karmaşık,  zorlayıcı ve yeni durumlar ile kolaylıkla başa çıkabilen. Enerjik, pozitif ve güven oluşturan. Kişisel farkındalığı gelişmiş, Bursa'da ikamet eden ya da daha önceden Bursa bölgesinde çalışmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Faturalama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Faturalama Uzman YardımcısıManpower
Uluslararası bir avukatlık firması için "Faturalama Uzman Yardımcısı" arayışımız vardır. Faturalama Uzmanı'na faturalama konularında destek olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış UzmanıManpower Maltepe
Endüstriyel cihaz satışı noktasında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Satış Uzmanı" aramaktayız; Lisans mezunu, Endüstriyel satış alanında minimum 1 yıl deneyimli, Office programlarını çok iyi kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı,yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan,dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün ,yaratıcı, çözüm odaklı,  insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Mühendisi/Bursa Bursa Manpower Maltepe
Aktif Satış Mühendisi/BursaManpower Maltepe
We are looking for a "Sales Engineer" for our multinational company which in industrial sector. University degree from a reputable university in  Environmental Engineering, Sales experience of 1-5 years in in industrial sector. Good command of English both written and spoken, Current driving license, No restriction for traveling in and abroad, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aksesuar Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Aksesuar Satınalma SorumlusuManpower Bakırköy
Tekstil sektöründe üretim yapan müşteri firmamız adına aşağıda belirtilen nitliklere uygun  "Aksesuar Satınalma Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  MYO veya üniversitelerin Tekstil bölümlerinden mezun, Fermuar, çıt çıt düğme, dokuma, astar vs. satın alımında en az 4 yıl piyasa tecrübesi olan, Ms Office programlarını kullanmayı bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Kumaş Satınalma SorumlusuManpower Bakırköy
Tekstil sektöründe üretim yapan müşteri firmamız adına aşağıda belirtilen nitliklere uygun  "Kumaş Satınalma Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Dokuma ve örme kumaşın özelliklerini tanıyıp yorum yapabilecek düzeyde kumaş bilgisi olan, Kumaş tedarikçi portföyü olan, Ms Office programlarını kullanmayı bilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Ürün MüdürüManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Ürün Müdürü' arıyoruz; Üniversite mezunu, İlaç sektöründe min. 4 yıl tecrübeli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sunum tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Etkili iletişim yeteneğine sahip, analitik ve hedeflere yönelik stratejileri kurabilen İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Medikal MüdürManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Medikal Müdür' arıyoruz; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sunum tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Etkili iletişim yeteneğine sahip, analitik ve hedeflere yönelik stratejileri kurabilen İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arşiv ve Dokümantasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower
Arşiv ve Dokümantasyon UzmanıManpower
Sektörün öncülerinden olan kurumsal bir müşterimiz için "Dokümantasyon ve Arşiv Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden, tercihen Bilgi ve Belge Yönetimi veya Tarih bölümlerinden mezun, Dokümantasyon, arşivleme ve koleksiyon yönetimi konularında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Teknik Destek YetkilisiManpower Gayrettepe
Sistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Destek Yetkilisi' arıyoruz.  Meslek Yuksek okullarinin bilsim ve benzeri bölümlerinden mezun, Teknik literatur takibi yapabilecek düzeyde Ingilizce bilgisine sahip. Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık,  Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen,  Seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Madeni Yağlar Satış Kanalı Yöneticisi/Samsun Samsun Manpower
Madeni Yağlar Satış Kanalı Yöneticisi/SamsunManpower
Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Samsun lokasyonunda ikamet edecek "Satış Kanalı Yöneticisi" arayışımız mevcuttur.Minimum lisans mezuniyetine sahip, Tercihen akaryakıt ya da enerji/otomotiv ya da FMCG sektöründe en az 5 yıllık satış tecrübesi olan,Askerliğini tamamlamış,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,En az iyi seviyede İngilizce bilgisi olan,Sonuç odaklı, baskı altında çalışabilen, problem çözme yeteneğine sahip, HSSE standartları konusunda bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- Part-time İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Satış Danışmanı- Part-timeManpower Managed Services
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden birinin stadyumunda bulunan showroom'unda konumlandırmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Satış Danışmanları” arıyoruz. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Madeni Yağlar Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Manpower
Madeni Yağlar Satış YöneticisiManpower
Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Satış Yöneticisi" arayışımız mevcuttur.Minimum lisans eğitim bilgisine sahip,Tercihen sektör tecrübesi ya da enerji, otomotiv veya FMCG sektörlerinde satış tecrübesi olan,Sıcak satış alanında en az 3 yıllık iş tecrübesi olan,Seyahat engeli bulunmayan,Askerlik görevi tamamlanmış,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Müşteri ilişki yönetimi konusunda yetkin,Problem çözmede başarılı, motivasyonu yüksek, sonuç odaklı,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hostes (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Hostes (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden biri için aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Loca Hostesleri” arıyoruz. Çalışma yeri spor klübünün stadyumu olacaktır. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Teknik Lider İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Teknik LiderManpower Professional
- Meslek Lisesi  veya MYO Elektronik veya Bilgisayar bölümleri mezunu- Pc  teknolojileri  konusunda  bilgili. - Pc  bakım  onarımında  tecrübeli,  - Yazarkasa ve/veya POS cihazlarının teknik desteğinde bilgi sahibi- Tercihan printer  mekanik   ve  scanner  onarım bilgisi sahibi- Tercihan ekip yönetiminde deneyim sahibi- Konuşma seviyesinde İngilizce 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Muhasebe Müdür YardımcısıManpower Suadiye
Yapı Sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Muhasebe Müdür Yardımcısı’ aramaktayız. Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeli, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Bilanço, Beyannameler, Muhasebe Mevzuatı, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim, Tercihen Link Muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Consultant İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Sales ConsultantManpower Suadiye
We are looking  for a 'Sales Consultant' for our multinational client operating in Electric&Electronic sector. 3 to 7 years of business to business selling experience, Customer engagement at senior levels, Proven experience prospecting for opportunities, Industry expertise and experience is preferable, Demonstrated previous customer acquisition experience, Well developed sense of the customers’ business, their drivers, and their organization, Good knowledge of offerings and solutions within industries, Understands customers’ decision making processes, buyers, and influences.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Support Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Sales Support EngineerManpower Maltepe
We are looking for a 'Sales Support Engineer' for our multinational client operation in HVAC sector. University degree in Mechanical Engineering from a reputable university, Good command of both written and spoken English, 1-2 years of experience in a related work area is preferable, Excellent knowledge of MS Office Applications and good knowledge of Autocad will be an asset, Ability to keep deadlines.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Engineer Ankara Manpower Maltepe
Sales EngineerManpower Maltepe
We are looking for a 'Sales Engineer' for our multinational client operation in HVAC sector. University degree from a reputable university in Engineering with preferably a major in Mechanical Engineering, Sales experience of 2-5 years in in HVAC/Building Services market, Excellent command of English both written and spoken, Proficiency in CAD based applications, Current driving license, No military service obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Lokasyona bağlı olrak tercihen ingilizce ve Arapça bilen, 25 – 35 yaşlarında, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower
Mağaza Müdür YardımcısıManpower
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin mağazalarında tam zamanlı görev alacak   'Mağaza Müdür Yardımcısı' aramaktayız. Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 3 yıl perakende alanında, minimum 1 yıl mağaza yönetiminde deneyim sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mükemmel iletişim, liderlik ve organizasyon yetenekleri olan, İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Service Responsible İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Customer Service ResponsibleManpower Suadiye
We are looking for a 'Customer Service Coordinator' for our leading multinational client which is operating in labelling sector. Min 2 years of working experience in customer service or similar tasks,  Fluent spoken and written Turkish and English on an advanced level are essential, other languages an advantage, Familiar to CRM Systems, Supply chain knowledge,  Commercial awareness, Knowledge about import or exports is an advantage, Proactive approach including an interest in actively recommending products and services adapted to the customers' specific needs, Customer orientated thinking and service mindedness,  Effective communicator and proactive approach in customer service,  Building internal and external networks,  Flexibility, openness and a willingness to change, Effective time and task management, Excellent organizational skills and ability to prioritize.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi (Lisanslama) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Saha Satış Temsilcisi (Lisanslama)Manpower Gayrettepe
Müzik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Saha Temsilcisi'  arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu Satış operasyonlarında bulunan ve satışı kariyer hedefi olarak benimseyen, İnsan ilişkileri güçlü ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Yeni müşteri kazandıracak Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, Dinamik, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Araçsız sahada çalışabilecek. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı / Zonguldak Zonguldak Manpower Suadiye
İhracat Operasyon Uzmanı / ZonguldakManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'İhracat Operasyon Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler ve/veya benzer bölümlerinden mezun olan, Benzer bir pozisyonda min. 2-3 sene tecrübeli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, Akreditif konusunda tecrübeli, tercihen CDCS sertifikası olan, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karadeniz Ereğli 'de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pricing Administration İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Pricing AdministrationManpower Ümraniye
We are looking for a 'Pricing Administration' for our multinational client operation in medical sector.   University degree English speaker – there will be the need to communicate to the Vendavo support team and English is needed.  Computer skills: needs excel experience,  interactions with Vendavo may include import/export of large amounts of data for manipulation. Attention to detail Excellent analytical skills and ability to process data Previous experience with SAP is a plus The daily workload will vary so the person needs able to handle changing priorities
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Cerrah Asistanı ve Koordinatör İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Plastik Cerrah Asistanı ve KoordinatörManpower Suadiye
Plastik Cerrah olan bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Plastik Cerrah Asistanı ve Koordinatör" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Daha önce Müşteri İlişkileri, Asistanlık ve benzeri pozisyonlarda min. 6 ay çalışmış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Tercihen araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında oturan/oturabilecek, Sıcakkanlı, güleryüzlü ve enerjik.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Mühendisi Uzman Yardımcısı Adana, Ankara Manpower Suadiye
Risk Mühendisi Uzman YardımcısıManpower Suadiye
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip  "Risk Mühendisi Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinden ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş olan ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya tecilli, Seyahat etme ve belirli sürelerle farklı yerlerde çalışma konusunda herhangi bir engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Raporlama ve Finans Müdürü İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Bütçe Raporlama ve Finans MüdürüManpower Gayrettepe
Sağlık sektöründe dış kaynak hizmeti veren sektöründe lider müşterimiz için 'Bütçe Raporlama ve Finans Müdürü' arıyoruz.  Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye veya Finans bölümlerinden mezun, Bütçe Raporlama ve Finans alanında, en az 3-4 yıl benzer deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (konuşma ve yazma), MS Office uygulamalarına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, Mali Tabloları düzenleyebilen,kontrol ve analizini yapabilen, Maliyet Merkezi dagılımlari konusunda tecrübeli, Genel Muhasebe kayıtlarını bilen ve kontrol edebilen (Banka, cari, fatura, fiş, çek ve senet vs. muhasebe kayıtları), Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılmasını bilen ve yenilikleri takip edebilen, Analitik düşünce yapısına sahip, dikkatli ve detay odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
ReceptionistManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a "Receptionist" to join "Manpower's Professional Assistance Team" and work for our well known multinational client in industrial sektor, at İstanbul head office. University degree, High proficiency in English, At least 2 years of experience as a receptionist, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability, Having good communication and interpersonel skills, Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Satış Pazarlama MüdürüManpower Bakırköy
Endüstriyel ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Satış Pazarlama Müdürü"pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümündn mezun Çok iyi derece İngilizce bilen En az 5 yıllık yöneticilik tecrübesi olan Yurtiçi ve yurtdışı satış pazarlama konusunda tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı İnsan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü Seyahat engeli bulunmayan Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen 45 yaşını aşmamış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Trader İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
TraderManpower Gayrettepe
Uluslararası ticaret alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Ticaret Uzmanı' arıyoruz. Üniversite ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Uluslararası ticaret, satış ve operasyon konusunda 4 yıl deneyimli, Tercihen bakliyat ticareti satış ve operasyon konusunda deneyimli, Ulusal ve uluslararası piyasayı takip eden, Dış ticaret mevzuatına hakim, Etkili iletişim yeteneği güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Search & Selection ConsultantManpower Maltepe
University degree from a reputable university, Proven professional experience in either recruitment or sales in a multinational environment and/or human resources company, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, A talented communicator with strong presentation and influencing skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office and Internet applications, Active Driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) Manpower Trade Marketing
Karşılama HostesiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin showroomunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Karşılama Hostesi" arıyoruz.  Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Çiğli İzmir Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - ÇiğliManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir (Çiğli) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj Elemanı Kocaeli Manpower Maltepe
Montaj ElemanıManpower Maltepe
Elektrik sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında orta gerilim ve alçak gerilim mekanik pano montajı yapabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Montaj Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen meslek MYO elektrik, elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası ve ya Gebze yakınlarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Java Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Kıdemli Java Yazılım UzmanıManpower Professional
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz adına aşağıdaki özelliklerde 'Kıdemli Java Yazılım Uzmanı' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, Java ile en az 4 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmak, Tercihen XML Schema Validation, XSLT ve Web servis geliştirme konusunda deneyimli olmak, Yeni yazılım geliştirme trendlerini takip etmek ve JEE (EJB3, JPA , JSF 2.0 vs ), Spring , Hibernate, GWT gibi farklı java kütüphaneleri  kullanarak yazılım geliştirmiş olmak, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Yazılım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Java Yazılım Uzman YardımcısıManpower Professional
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz adına aşağıdaki özelliklerde 'Java Yazılım Uzman Yardımcısı' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, Java ile en az 2 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmak, Tercihen XML Schema Validation, XSLT ve Web servis geliştirme konusunda deneyimli olmak, Yeni yazılım geliştirme trendlerini takip etmek ve JEE (EJB3, JPA , JSF 2.0 vs ), Spring , Hibernate, GWT gibi farklı java kütüphaneleri  kullanarak yazılım geliştirmiş olmak, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Bakırköy
Teknik Satış UzmanıManpower Bakırköy
Sektör bağımsız olarak endüstriyel işletmelere “çevre ile dost” parça temizleme çözümlerini “herşey dahil” operasyonel kiralama modeli ile tedarik eden uluslararası müşterimiz için "Teknik Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 25-35 yaşları arasında kadın / erkek  Tercihen makina,endüstri, kimya ve metalurji mühendisliği  veya makina , elektrik MYO bölümlerinden mezun, Endüstriyel işletmelere yönelik  makina, kimyasal, ekipman, sarf malzemesi vb. teknik ürünlerin  satış-pazarlama faaliyetlerinde en az 3 yıl tecrübeye sahip, Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı,yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan,dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün ,yaratıcı, çözüm odaklı,  insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın Hedef ve satış prim bazlı sistemde çalışmaktan motive olan Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower
Satış AsistanıManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan lokasyonundaki mağazasında görevlendirilmek üzere "Satış Asistanları" arıyoruz. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip oyuncusu, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Servis Teknisyeni (İngilizce bilen) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Saha Servis Teknisyeni (İngilizce bilen)Manpower Ümraniye
Dijital baskı makineleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için ' Servis Teknisyeni' arıyoruz. Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik-Elektronik,Makina vb. bölümlerinlerinden mezun, Tercihen digital baskı makinelerinde bakım,onarım,arıza tespiti alanlarında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli,analitik düşünce yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RECRUITMENT CONSULTANT İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
RECRUITMENT CONSULTANTManpower Professional
We, as Manpower Professional is a dedicated business unit of ManpowerGroup - a world leader in employment services for more than 65 years and a recognized pioneer in the industry. At Manpower Professional, we tailor our search services to the requirements of individual projects, enabling our teams to best help clients and candidates achieve their business and professional goals. We offer a variety of Recruiting and Contract Staffing services designed to assist clients in meeting their specific hiring and staffing requirements. Manpower Professional’s scope, history of success and reputation as the global leader in professional talent and workforce solutions enable us to accelerate organisational growth by attracting, assessing and placing specialised expertise in IT, Finance & Accounting and Engineering.We are seeking for high caliber CONSULTANTS to our dynamic business and who thinks the long term career plan in a multinational corporate environment.The ideal candidate should be ready to respond for the following skills and experiences: University degree, Min 4-5 years of experience in Recruitment preferably in IT business and technical roles, Commercial oriented, strong networking and client development abilities, SALES and BUSINESS DEVELOPMENT focused, Good time management and organisational skills, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Must possess a high level of motivation and customer focus, continuous improvement mentality, required in a fast-paced, results-oriented environment, Flexible, co-operative and team worker, Excellent communication skills, Fluency both in oral and written English, Second language is an advantage, Proficiency in MS Office and Internet applications,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
İşe Alım YetkilisiManpower Gayrettepe
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin iştiraklerinden birinde görev alacak 'İşe Alım Yetkilisi' arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lgili bölümlerinden mezun,  İşe alım konusunda tercihen danışmanlık firmalarında ya da kurumsal firmalarda maksimum 2 yıl deneyimli,  Yoğun işe alım sürecini yönetebilen, İleri düzey İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, detaylı ve titiz çalışabilen, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satınalma ve Lojistik UzmanıManpower Maltepe
Endüstriyel gaz üretimi alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Satınalma ve Lojistik Uzmanı" aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Minimum 2 yıllık satınalma ve lojistik deneyimi olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Kahve İkram ve Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çay Kahve İkram ve Temizlik GörevlisiManpower Suadiye
Yapı sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Çay Kahve İkram ve Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.  Min. Lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev yapmış, Güleryüzlü ve enerjik.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım ve Planlama Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Dağıtım ve Planlama MühendisiManpower Maltepe
  Tüp dağıtımı ve tüp dönüş oranı optimizasyonu, bunların sağlanması için gerekli projelerin yürütülmesi, Dağıtım ve planlama bütçesinin yapılması ve raporlanması, Ticari ekipman ve fabrika yedekleri ambarının stok seviyelerinin belirlenmesi ve koordinasyonun sağlanması, Stok, satış, tahmin raporlamaların hazırlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Part-Time İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Danışmanı / Part-TimeManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Field Support Perm Role İstanbul(Avr.), ... Manpower
Technical Field Support Perm RoleManpower
Electronics Engineering degree (or equivalent qualification) Fluent in English An understanding of the Arabic Language is desirable Experience of working in a field-based technical role Knowledge of how a refrigerator works would be advantageous Reliable and responsible Able to use Microsoft Office products such as Outlook and Excel Knowledge of apps and cloud would be advantageous Experience of generating technical reports Valid passport and driving licence Happy to travel to MENA countries as and when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknikeri İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis TeknikeriManpower Maltepe
Endüstriyel Lazer Sektöründe  lider olan global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Servis Teknikeri' arayışımız bulunmaktadır.  Teknik servis sorumluluk sahasında kurulu tüm marka ürünlerinin sahada;-Kurulumunun, -Tamirinin, -Kontrol ve bakımının,-Fonksiyonellik testlerinin,-Elektriksel testlerinin,-Lazer ışını güç ve kalitesi ile ilgili optik testlerinin gerçekleştirilmesi. Firmaya tamir-bakım-test için gelen her türlü cihazın teslim alınması, paketlerin açılması, tamire bakıma veya teste hazır hale gelmesi ve sevk edilmesi. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Kalite Güvence SorumlusuManpower Suadiye
Mühendislik ve inşaat  sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘Kalite Güvence Sorumlusu’  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Kalite ve verimlilik odaklı çalışabilecek, En az 5 yıl alanında deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İkna yeteneği, iletişim becerisi ve sorun çözme yeteneği yüksek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Relationship Manager İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Relationship ManagerManpower Professional
 We are looking for a 'Relationship Manager' to join the team of our international client operating in banking industry. Business administration, finance or economics degree. A Masters or postgraduate degree will be valued positively. Must be excellent knowledge of written and spoken Spanish  Minimum 5 years documented professional experience acquired in banking with commercial actions with companies. Knowledge of banking industry, regulations, market, products and services. Methodical organizational planning and following up of business cases. Experience performing administrative tasks, preferably in a Representative Office. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Lojistik UzmanıManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Lojistik Uzmanı' arıyoruz.  Lisans mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Lojistik süreçlerine hakim, tercihen talep planlama konusunda deneyimli, Analitik düşünce, veri toplama, analiz etme ve sistem kurma yeteneği olan, Kuvvetli iletişim ve işbirliği becerileri, İleri seviyede ingilizce bilgisi olan, Ms Excel bilgisi ve diğer MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış DanışmanıManpower Suadiye
Uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimizin motosiklet bayiisi için aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen orta derecede İngilizce bilen, Tercihen perakende sektöründe 1 yıl satış yapmış, Satış yapmaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Lojistik UzmanıManpower Gayrettepe
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için 'lojistik Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,  İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilen,  Perakende sektöründe ve lojistik alanından en az 2 yıl deneyimli,  Dikkatli, takipçi ve zaman yönetimi noktasında başarılı,   İstanbul'da ikamet eden ya da edebilecek olan,  Levent lokasyonuna ulaşım problemi bulunmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi / Ankara Ankara Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi / AnkaraManpower Suadiye
 Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu / Medikal İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Bölge Satış Sorumlusu / MedikalManpower Suadiye
Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız.  Üniversitelerin biyomedikal, elektrik elektronik vb mühendislik bölümlerinden mezun, Tıbbi cihaz yönetmeliğine ve teknik şartnamelerine hakim, Bilgisayar kullanımına ve programlarına hakim, Tıbbi Görüntüleme Sistemleri konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip , Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Logistics SpecialistManpower Gayrettepe
For one of our multinational client, we are currently seeking a “Logistics Specialist” who ideally is/has:  Hold a Graduate degree or equivalent qualification, Minimum 1-2 years of experience in big four, Advanced level of excel knowledge is required, Strong analytical skills and ability to interpret financial data, Strong interpersonal and communication skills, Excellent command of English, No military obligation (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Avcıları Aranıyor İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Satış Avcıları AranıyorManpower Gayrettepe
Kariyerine Türkiye’nin önde gelen ilaç firmasında başlamak istemez misin? Eğer 29 yaşını aşmamış isen4 yıllık örgün üniversiteden mezun olmuşsanB sınıfı ehliyetin ile İstanbul şartlarında araç sürüşüne güveniyorsanAskerlik terhis belgen elinde iseİş hayatında en fazla 2 yıllık bir tecrübem var diyorsanNezih bir çalışma ortamında bulunmak hayalin iseSahada tanıtım ve satış yapmak tam bana göre diyorsan vakit kaybetmeden başvuruda bulun! Satışın ışıltılı dünyası seni bekliyor… 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış DanışmanıManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
KasiyerManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Kasiyer’ aramaktayız.·         En az lise mezunu, ·         Perakende sektöründe deneyimli,·         Pozitif, iletişim becerisi yüksek ve diksiyonu düzgün,·         Dikkatli, sabırlı, sorumluluk sahibi ve özgüveni yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı (Engelli) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Ofis Asistanı (Engelli)Manpower Suadiye
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Ofis Asistanı’ aramaktayız. En az Lise mezunu, Benzer alanlarda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Organizasyon ve takip yeteneğine sahip, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Müşteri İlişkileri UzmanıManpower Suadiye
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız.  Tercihen operasyon veya müşteri ilişkileri alanlarında en az 1 yıl deneyimli, Min MYO mezunu, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasını seven, Planlama ve organizasyon konusunda iyi, Değişen iş koşullarına hızlı uyum sağlayabilen, Haftasonu - haftaiçi ve resmi tatillerde dönüşümlü (gündüz-akşam) planda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım Elemanları (Cuma, Cumartesi, Pazar) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Tanıtım Elemanları (Cuma, Cumartesi, Pazar)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lisder müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tanıtım Elemanları' arıyoruz;  Lise, üniversite öğrencisi veya mezunu, Günlük ve haftalık periyodalarda değişkenlik gösteren dönemsel projeler kapsamında çalışmaya açık, Öncelikle Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Çalışma saatleri 11:00 - 19:00 ya da 12:00 - 20:00 şeklinde çalışmaya uygun, İnsan ilişkileri güçlü, otomotiv sektörüne ilgisi olan, Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Dönemsel) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Mağaza Satış Temsilcisi (Dönemsel)Manpower Trade Marketing
Türkiye'nin önde gelen spor kulüplerinden biri için, maç günlerinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Mağaza Satış Temsilcileri' arıyoruz.  En az lise mezunu ve/veya üniversite öğrencisi, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Ayda 3 gün  olmak üzere sezon içerisinde part time çalışabilecek.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Engelli Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower
Engelli Ruhsatlandırma Uzman YardımcısıManpower
İlaç sektöründe faaliyetini sürdüren global bir müşterimiz için “Engelli Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu (Tercihen Kimya ve ilgili bölümlerden mezun) Ruhsat ve geri ödeme dosya başvuruları ve resmi kurumlar ile ilişkiler konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müşteri Hizmetleri Sorumlusu- Ankara Ankara Manpower Suadiye
Bölge Müşteri Hizmetleri Sorumlusu- AnkaraManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Bölge Müşteri Hizmetleri Sorumlusu' arıyoruz.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen, Tercihen lastik sektöründe ürün bilgisine sahip, Güçlü iletişim ve yüksek ikna kabiliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Executive / Administrative Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Executive / Administrative AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Executive / Administrative Assistant' to work for our multinational client. Bachelor’s Degree from a university of Turkey or abroad, Minimum 2 years of experience in a similar position, Fluency in English both written and spoken, Good knowledge of MS Office, Strong communication skills, both verbally and written; open approach to people, Excellent planning and organizational skills and time management, Positive and professional disposition, Proactive, flexible who will demonstrate interpersonal sensitivity, Able to maintain a high level of confidentiality and pays attention to detail.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis TeknisyeniManpower Maltepe
Endüstri sektöründe uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz içim aşağıda yer alan niteliklerde ‘Servis Teknisyeni’ arayışındayız. En az Meslek Yüksek Okulu makina bölümünden mezun olan, En az 2 yıl endüstri alanında tecrübe sahibi, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, insan ilişkileri güçlü, Vardiyalı çalışabilen,           Analiz, tamir ve problem tespiti yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet edebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Training & Development Specialist İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Training & Development SpecialistManpower Maltepe
We are seeking for a ‘Training & Development Specialist’ for our multinational client operating in industrial products. University degree, Preferably 1 or 2 years’ experience in Human Resources, Excellent knowledge of English both in speaking & writing, Knowledge of labor law and regulation of the local market, Living in İstanbul Asian side, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Crm Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Crm SorumlusuManpower Professional
Üniversitelerin mühendislik (tercihen İşletme veya Endüstri müh.) fakültelerinden mezun olmak En az 5 yıllık tecrübeye sahip, tercihen otomotiv sektöründe İngilizce, tercihen Fransızca da bilen Analitik düşünme, yeniliğe açık, ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı Ankara, Bursa, ... Manpower
Dönemsel Paketleme ElemanıManpower
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Türkiye geneli mağazalarında görevlendirilmek üzere  "Dönemsel Paketleme Elemanı" aramaktayız.* Lise mezunu, * Haftanın 5 günü çalışabilecek, * Tercihen benzer görevlerde çalışmış, * Takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Pendik İstanbul(Asya) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - PendikManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Pendik) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Adana Regional Medical Advisor Adana Manpower Professional
Adana Regional Medical AdvisorManpower Professional
We are looking for a 'Regional Medical Adviser' to join the team of our international client operating in Pharmaceutical industry in Adana. Must be University Degree in Medicine, Demonstrate knowledge of health care system in Turkey and be able to link scientific data with business strategy, Excellent understanding of various therapeutic areas, Excellent command of English, Must be residence in Adana, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Operasyon UzmanıManpower Suadiye
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren sektöründe uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Operasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Matematik ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Şirket içi ve dışı kaynaklar arasında koordinasyon sağlama becerisine hakim, Zaman baskısı altında çalışabilecek, Sayısal ve analitik yeteneklere, planlama becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Accounting Specialist İstanbul(Avr.) Manpower
Senior Accounting SpecialistManpower
We are looking  for a "Senior Accounting Specialist" for our multinational client operating in Energy sector Graduate from related departments of universities, Minimum 5 years of experience in corporate firms and finance, Experienced in taxing, Master the basic financial concepts and issues IFRS, Advanced level of MS Office knowledge is required, Advanced knowledge of SAP is essential, Good command of English both written and speaking, Strong analytical skills and ability to interpret financial data, No military obligation (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Manager İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Store ManagerManpower Suadiye
We are seeking for an 'Store Manager' to join the team of our international client operating in retail sector. At least 2 year experience of retail management, Hold a Graduate degree or equivalent qualification, Excellent communication skills in English both written and verbal, Ability to work independently and as part of the team
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Sales ManagerManpower Professional
For our foreign client operating in industrial and protective coatings, we are currently seeking a "Sales Manager" reporting directly to General Manager, who ideally is/has: University degree preferably in engineering or technical studies, At least 7 years of experience in sales, preferably in paint / coatings, Coating inspection qualification (NACE, FROSIO or equivalent) is a plus, Strong communication and  negotiation skills, Fluent in English, both verbal and written, Active driver
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Finans YöneticisiManpower Ümraniye
Eğitim sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Finans Yöneticisi' arıyoruz;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli. Tercihen İyi derecede İngilizce bilen. Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Ön Muhasebe ElemanıManpower Suadiye
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist (6 ay) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Resepsiyonist (6 ay)Manpower Ümraniye
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin genel müdürlük biriminde 6 ay süreyle görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Resepsiyonist/Asistan" arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer pozisyonlarda tercihen 1 yıl tecrübe sahibi, Analitik, çözüm odaklı, proaktif, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul/Anadolu Yakası'nda ikamet eden. İlk etapta 6 ay süreyle görev yapabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı/Dönemsel Kocaeli Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları Asistanı/DönemselManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel 'İnsan Kaynakları Asistanı' aramaktayız; Üniversite mezunu, İnsan kaynakları süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı ve organizasyonel bağlılığı yüksek, İstanbul Anadolu Yakası ve/veya Gebze'de ikamet eden.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Director İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Sales DirectorManpower Professional
We are looking for a 'Sales Director' to join the team of our international client operating in Elevator industry. Bachelor's Degree from a reputable university in Engineering faculties, Must be minimum 15 years experience in project engineering within sales management in Elevator sector, Deep knowledge of  Assembly Operations process, Must be experience in Team Management, Excellent command of written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications and MS Project, High communication also negotiation skills, No restriction for traveling in and abroad, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist (Project Based) İstanbul(Avr.), ... Manpower Maltepe
Accounting Specialist (Project Based)Manpower Maltepe
We are seeking for an 'Accounting Specialist' for our global company operating in medical sector.  University degree (in related fields, i.e. Business Administration/Economics) Fluent in English (reporting in English will be essential) Min. 3 years experience in accounting / tax / outsourcing department Experience in a multinational company is an advantage Advanced knowledge of Word, Excel and PowerPoint applications and Logo Tiger ans SAP  Good understanding of local tax and legal regulations Good knowledge of preparation of  Income Statement, Balance Sheet, tax return and other necessary accounting reports Able to prepare finance and management reports Experience in treasury, cash flow management and relations with banks Attention to detail and accuracy Excellent analytical skills and ability to process data Self-motivated, Excellent follow-up skills Strong communication and interpersonal skills, Judgment and problem-solving  Completed military service obligation for male candidates Able to work project based for 6 month
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü (İlaç Sektörü) Adana, Ankara, ... Manpower Maltepe
Bölge Müdürü (İlaç Sektörü)Manpower Maltepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Bölge Müdürü' arıyoruz.  Üniversite mezunu. İlaç sektöründe en az 5 yıllık Bölge Müdürlüğü tecrübesine sahip. Tercihen Pazarlama, Satış Eğitim/ Gelişim gibi alanlarda tecrübeli. Farklı terapötik alanlarda deneyim sahibi, Rekabetçi, mücadeleci, yenilikçi ve her koşulda başaran. Doğru analizler ile kök nedenlere inen, doğru çözümler bulan. Karmaşık,  zorlayıcı ve yeni durumlar ile kolaylıkla başa çıkabilen. Enerjik, pozitif ve güven oluşturan. Kişisel farkındalığı gelişmiş, Trabzon, Samsun, Adana, Bursa, Antalya, Konya, Kayseri, Ankara, İzmir'de ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (İngilizce Bilen) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Muhasebe Sorumlusu (İngilizce Bilen)Manpower Suadiye
Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız. Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında  min. 4 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Tercihen SMMM Belgesi’ne sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)Manpower Suadiye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)" aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan, MS Office programlarına hakim, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Sakarya Manpower Suadiye
Satış MühendisiManpower Suadiye
Emniyet Otomasyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Satış Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Otomasyon, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,  En az 2 yıl otomasyon ürünleri ve proje satışı alanında mühendislik tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  MS Office programları etkin kullanabilen, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sakarya ilinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Quantum and Delay Expert İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Quantum and Delay ExpertManpower Maltepe
For our client in the electronic industry, we are currently seeking a “Contract and Claim Manager” who ideally is/has:  Bachelor’s Degree in Business-Law, Business Administration, Engineering or Technical discipline, At least 3 years of working in similar role with EPIC contract types (Engineering Procurement Installation Commissioning), Professional experience in multinational companies, fast pace environments and matrix reports, Claim management experience, Knowledge in FIDIC contracts, Excellent oral and written communication and negotiating skills, both in English and Turkish language. (technical, legal and business terminology), Effectiveness in dealing with personnel at all levels, Able to work well within a team and independently, Calm temperament, Ability to work flexible working hours to support the project execution, audits, etc. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Ofis AsistanıManpower Suadiye
Yapı Sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklerde 'Ofis Asistanı' arayışımız bulunmaktadır. Lise veya MYO mezunu, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, En az 1 yıl Ofis Asistanlığı tecrübesi olan, İletişim becerisi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk bilinci yüksek, Temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, gelişime açık, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Refrakter Satış Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Refrakter Satış MühendisiManpower Suadiye
Demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Refrakter Satış Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Çelikhane refrakterleri hakkında (MgO-C tuğlalar, Isostatik ürünler, sürgü plakaları vs) teknik bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  İyi derecede MS Office programları kullanım bilgisine sahip, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Jr.Regional Sales Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower
Jr.Regional Sales ManagerManpower
We are seeking for a 'Junior Regional Sales Manager' for our global company in HVAC sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales and technical sales support is an advantage, Fluent Turkish and English language, verbal and written, Advanced user of MS Office applications, Experience with CRM / ERP system is an advantage, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive, Goal oriented with ability to work on tasks simultaneously.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi/Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış Mühendisi/Satış TemsilcisiManpower Maltepe
Uluslararası bir müşterimiz  için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Mühendisi/Temsilcisi’  aramaktayız; Üniversiteleri Makina Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya, Biyoloji, Eczacılık, Hemşirelik bölümlerinden mezun Medikal sektörde (hastane sektöründe) iki yıl tecrübe Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Oracle EBS Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Oracle EBS DeveloperManpower Professional
We are looking for an experienced Oracle EBS Developer for our client operating in Automotive industry with the following qualifications:- BS degree in Computer Engineering or relevant fields- At least 4 years of experience in Oracle PL/SQL and Java development- Development experience in Oracle EBS- Experience in ADF and OAF frameworks- Experience in SOA is preferred- Experience in BI is preferred- Fluency in English is a must- Military obligations must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı (Sales Chef) İzmir Manpower Maltepe
Aşçı (Sales Chef)Manpower Maltepe
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için İzmir bölgesinde görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip 'Aşçı - Sales Chef' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 sene profesyonel mutfaklarda aşçılık tecrübesi, Türk ve Dünya mutfakları konusunda bilgi sahibi, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına özen gösterebilecek, Müşteri ziyareti yapabilecek, İletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve satış odaklı, Dinamik, yaratıcı yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Satış YöneticisiManpower Gayrettepe
Filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir müşterimiz için "Satış Yöneticisi" arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler vb. bölümlerden mezunSatış Alanında minimum 7 yıl tecrübeye sahipMinimum 2 yıl satış ekibi yönetimi yapmışKurumsal Satış ve Portföy Yönetimi konusunda deneyimliMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenB sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Engineer (Bursa) Bursa Manpower Maltepe
Service Engineer (Bursa)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products. University degree in in mechatronics, electrical engineering or mechanical engineering At least 2 years experience as a service engineer  Excellent knowledge of English both in speaking & writing Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers  Have a valid driving licence No restrictions to travel frequently Military service must be completed for male candidates   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Service EngineerManpower Suadiye
We are seeking for a 'Service Engineer' for our multinational client. Bachelor degree in Electronics or Mechanical Engineering Knowledge of mechatronics, microcontroller and/or PC-based controllers is an asset Preferavly, experience in automotive field Min 2 years experience as a service engineer Computer literate and good knowledge of Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) Fluent writing and speaking English or/and German Strong communication and interpersonal skills Able to work independently Customer oriented No restrictionsto travel frequently No military obligation for maile candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Kurumsal Satış UzmanıManpower
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler vb. bölümlerden mezun Kurumsal Satış ve Portföy Yönetimi konusunda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel lazer sektöründe sektör lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Servis Mühendisi' aramaktayız; Üniversiteleri Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
İnsan Kaynakları StajyeriManpower Managed Services
Manpower Türkiye ekibinde yer almak ve "İşe Alım Danışmanlığı" alanında kariyer yapmak isteyen, şubelerimizde uzun dönemli ve tam zamanlı stajyer olarak görev yapabilecek aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, İnsan kaynakları işe alım konusunda, dinamik bir ortamda ve hizmet sektöründe kariyer hedefleyen, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tam zamanlı, uzun dönem stajyer olarak çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı