Manpower 

Şirket Bilgileri

Manpower

Manpower, İnsan Kaynakları alanındaki 60 yıllık deneyimi ile müşterilerinin değişmekte olan çalışma dünyasında kazanabilmeleri için hizmetler üreten ve sunan, merkezi ABD'de bulunan bir dünya lideridir. 22 milyar dolar cirosu olan Manpower Inc, istihdam ve iş döngüsü sürecinin bütününü kapsayacak şekilde;  seçme ve yerleştirme, dönemsel ve sözleşmeli personel temini, personel değerlendirme, eğitim, yeniden işe yerleştirme, dış kaynak kullanımı ve danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktadır.

 

Manpower'ın 82 ülkeye yayılmış 4.200 ofis ve 33.000 çalışandan oluşan dünya çapındaki ağı sayesinde her yıl 5 milyon kişi işe yerleştirilmektedir.

 

Türkiye'de 100% Manpower Inc. yatırımı olarak, 8 şubemiz ile faaliyet göstermekteyiz.

·        Seçme ve Yerleştirme

·        Orta ve Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme (Manpower Professional)

·        Toplu İşe Alım 

·        Dönemsel Personel Temini

·        Yönetilen Outsource Süreçler 

·        Bordrolama

alanlarındaki profesyonel hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ve adaylarımızın bugünkü ihtiyaçlarına çözümler sunarken, gerek müşterilerimize gerek adaylarımıza gelecekte ‘'Çağdaş Çalışma Yaşamının'' nasıl olacağı konusunda öngörüler sunmak ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamak iş yapma şeklimizin temelini oluşturmaktadır.  

Manpower'ın kurumsal müşterileri kendi alanlarında en güçlü şirketler ve insan kaynakları konusunda özenli davranan kurumsal yapılardır. Kimi müşterilerimiz bizimle dünyanın dört bir yanında işbirliği yapar, her ülkedeki insan kaynağı yatırımları için o ülkenin Manpower ofisiyle birlikte çalışır. Kurumsal müşterilerimizin pek çoğu tercihlerini Manpower yönünde kullandıklarından dolayı adaylarımıza başka hiçbir yerde yayınlanmamış pozisyonları sunabilme şansımız vardır.

 

Biz sadece müşterilerimizin ihtiyacı olan pozisyonları doldurmakla ilgilenmiyoruz. Asıl amacımız hem şirket hem de aday için en doğru eşleşmeyi yaratabilmek... Bize başvuran adayların sadece yetkinliklerine ve teknik becerilerine uyan pozisyonlar için önerilmeleri, Manpower'ın en önemli farkıdır.

 

Size en yakın şubemize ulaşmak için

www.manpower.com.tr

 Manpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 140
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Controls Engineer Sakarya Manpower Professional
Controls EngineerManpower Professional
For our client that is providing complex assembling services to the automotive industry, we are currently seeking a “Controls Engineer” who ideally is/has: A minimum of bachelor’s degree in Engineering 7 years experience and demonstrated success as a Manufacturing/Controls Engineer in an Automotive Manufacturing or Assembly facility A working knowledge of automated assembly systems, a good understanding of the basic theory of industrial control systems applications, design, and operation including concepts of power distribution. Strong project management skills - able to work on multiple projects simultaneously. Strong troubleshooting skills AutoCAD experience is a plus. Plant start up experience desired Microsoft Office tools experience required. Experience with Phoenix PC Works, Inderbus, Devicenet, RS View, Control Logix
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower
Satış AsistanıManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan lokasyonundaki mağazasında görevlendirilmek üzere "Satış Asistanları" arıyoruz. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip oyuncusu, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Servis Teknisyeni (İngilizce bilen) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Saha Servis Teknisyeni (İngilizce bilen)Manpower Ümraniye
Dijital baskı makineleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için ' Servis Teknisyeni' arıyoruz. Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik-Elektronik,Makina vb. bölümlerinlerinden mezun, Tercihen digital baskı makinelerinde bakım,onarım,arıza tespiti alanlarında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli,analitik düşünce yetkinliğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yetkilisi (Yeni Mezun) İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
İnsan Kaynakları Yetkilisi (Yeni Mezun)Manpower Gayrettepe
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin iştiraklerinden birinde görev alacak 'İnsan Kaynakları Yetkilisi' arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  İnsan kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen veya alanında en fazla 1 yıl deneyimli  İleri düzey İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen (toefl ya da Ielts denkliği bulunan ya da ileride belge alabilecek olan), Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, detaylı ve titiz çalışabilen, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RECRUITMENT CONSULTANT İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
RECRUITMENT CONSULTANTManpower Professional
We, as Manpower Professional is a dedicated business unit of ManpowerGroup - a world leader in employment services for more than 65 years and a recognized pioneer in the industry. At Manpower Professional, we tailor our search services to the requirements of individual projects, enabling our teams to best help clients and candidates achieve their business and professional goals. We offer a variety of Recruiting and Contract Staffing services designed to assist clients in meeting their specific hiring and staffing requirements. Manpower Professional’s scope, history of success and reputation as the global leader in professional talent and workforce solutions enable us to accelerate organisational growth by attracting, assessing and placing specialised expertise in IT, Finance & Accounting and Engineering.We are seeking for high caliber CONSULTANTS to our dynamic business and who thinks the long term career plan in a multinational corporate environment.The ideal candidate should be ready to respond for the following skills and experiences: University degree, Min 4-5 years of experience in Recruitment preferably in IT business and technical roles, Commercial oriented, strong networking and client development abilities, SALES and BUSINESS DEVELOPMENT focused, Good time management and organisational skills, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Must possess a high level of motivation and customer focus, continuous improvement mentality, required in a fast-paced, results-oriented environment, Flexible, co-operative and team worker, Excellent communication skills, Fluency both in oral and written English, Second language is an advantage, Proficiency in MS Office and Internet applications,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
İşe Alım YetkilisiManpower Gayrettepe
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin iştiraklerinden birinde görev alacak 'İşe Alım Yetkilisi' arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lgili bölümlerinden mezun,  İşe alım konusunda tercihen danışmanlık firmalarında ya da kurumsal firmalarda maksimum 2 yıl deneyimli,  Yoğun işe alım sürecini yönetebilen, İleri düzey İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, detaylı ve titiz çalışabilen, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satınalma ve Lojistik UzmanıManpower Maltepe
Endüstriyel gaz üretimi alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Satınalma ve Lojistik Uzmanı" aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Minimum 2 yıllık satınalma ve lojistik deneyimi olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Kahve İkram ve Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çay Kahve İkram ve Temizlik GörevlisiManpower Suadiye
Yapı sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Çay Kahve İkram ve Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.  Min. Lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev yapmış, Güleryüzlü ve enerjik.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım ve Planlama Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Dağıtım ve Planlama MühendisiManpower Maltepe
  Tüp dağıtımı ve tüp dönüş oranı optimizasyonu, bunların sağlanması için gerekli projelerin yürütülmesi, Dağıtım ve planlama bütçesinin yapılması ve raporlanması, Ticari ekipman ve fabrika yedekleri ambarının stok seviyelerinin belirlenmesi ve koordinasyonun sağlanması, Stok, satış, tahmin raporlamaların hazırlanması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Part-Time İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Danışmanı / Part-TimeManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Field Support Perm Role İstanbul(Avr.), ... Manpower
Technical Field Support Perm RoleManpower
Electronics Engineering degree (or equivalent qualification) Fluent in English An understanding of the Arabic Language is desirable Experience of working in a field-based technical role Knowledge of how a refrigerator works would be advantageous Reliable and responsible Able to use Microsoft Office products such as Outlook and Excel Knowledge of apps and cloud would be advantageous Experience of generating technical reports Valid passport and driving licence Happy to travel to MENA countries as and when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknikeri İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis TeknikeriManpower Maltepe
Endüstriyel Lazer Sektöründe  lider olan global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Servis Teknikeri' arayışımız bulunmaktadır.  Teknik servis sorumluluk sahasında kurulu tüm marka ürünlerinin sahada;-Kurulumunun, -Tamirinin, -Kontrol ve bakımının,-Fonksiyonellik testlerinin,-Elektriksel testlerinin,-Lazer ışını güç ve kalitesi ile ilgili optik testlerinin gerçekleştirilmesi. Firmaya tamir-bakım-test için gelen her türlü cihazın teslim alınması, paketlerin açılması, tamire bakıma veya teste hazır hale gelmesi ve sevk edilmesi. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Kalite Güvence SorumlusuManpower Suadiye
Mühendislik ve inşaat  sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘Kalite Güvence Sorumlusu’  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, Kalite ve verimlilik odaklı çalışabilecek, En az 5 yıl alanında deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İkna yeteneği, iletişim becerisi ve sorun çözme yeteneği yüksek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Relationship Manager İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Relationship ManagerManpower Professional
 We are looking for a 'Relationship Manager' to join the team of our international client operating in banking industry. Business administration, finance or economics degree. A Masters or postgraduate degree will be valued positively. Must be excellent knowledge of written and spoken Spanish  Minimum 5 years documented professional experience acquired in banking with commercial actions with companies. Knowledge of banking industry, regulations, market, products and services. Methodical organizational planning and following up of business cases. Experience performing administrative tasks, preferably in a Representative Office. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Lojistik UzmanıManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Lojistik Uzmanı' arıyoruz.  Lisans mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Lojistik süreçlerine hakim, tercihen talep planlama konusunda deneyimli, Analitik düşünce, veri toplama, analiz etme ve sistem kurma yeteneği olan, Kuvvetli iletişim ve işbirliği becerileri, İleri seviyede ingilizce bilgisi olan, Ms Excel bilgisi ve diğer MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış DanışmanıManpower Suadiye
Uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimizin motosiklet bayiisi için aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen orta derecede İngilizce bilen, Tercihen perakende sektöründe 1 yıl satış yapmış, Satış yapmaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
İnsan Kaynakları Operasyon ElemanıManpower Suadiye
Bilişim/İnternet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun İnsan Kaynakları Operasyon Uzmanı aramaktayız.  Min. MYO mezunu, İnsan kaynakları operasyon süreçlerinde tercihen deneyimli veya staj tecrübesi olan, İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına uyumlu, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Haftasonu - haftaiçi ve resmi tatillerde dönüşümlü (gündüz-akşam) planda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Lojistik UzmanıManpower Gayrettepe
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için 'lojistik Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,  İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilen,  Perakende sektöründe ve lojistik alanından en az 2 yıl deneyimli,  Dikkatli, takipçi ve zaman yönetimi noktasında başarılı,   İstanbul'da ikamet eden ya da edebilecek olan,  Levent lokasyonuna ulaşım problemi bulunmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi / Ankara Ankara Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi / AnkaraManpower Suadiye
 Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu / Medikal İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Bölge Satış Sorumlusu / MedikalManpower Suadiye
Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız.  Üniversitelerin biyomedikal, elektrik elektronik vb mühendislik bölümlerinden mezun, Tıbbi cihaz yönetmeliğine ve teknik şartnamelerine hakim, Bilgisayar kullanımına ve programlarına hakim, Tıbbi Görüntüleme Sistemleri konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip , Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Lojistik Satış UzmanıManpower Suadiye
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde 'Lojistik Satış Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Orta düzeyde yazılı/sözlü İngilizce bilgisine sahip, Lojistik sektöründe satış ya da operasyon pozisyonlarında min. 1 yıl tecrübeli, Aktif araç kullanabilen, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Logistics SpecialistManpower Gayrettepe
For one of our multinational client, we are currently seeking a “Logistics Specialist” who ideally is/has:  Hold a Graduate degree or equivalent qualification, Minimum 1-2 years of experience in big four, Advanced level of excel knowledge is required, Strong analytical skills and ability to interpret financial data, Strong interpersonal and communication skills, Excellent command of English, No military obligation (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Online Community Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Online Community ManagerManpower Gayrettepe
We are seeking a 'Community Manager' for one of our online game sector client. 2+ years customer service related experience Ability to effectively work individually or in a team environment With a strong sense of responsibility and service Good knowledge of Customer Service platforms and tools An understanding of statistics and the most key indicators relevant for Customer Service and Community Management Experience in creating and managing social network communities Good skills in creating social media content Excellent in written and verbal communication skills in English Structured and a good planner Passionate about games and social networks Motivated by challenges and new opportunities A curious and fast learner Able to think outside the box to solve problems
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Avcıları Aranıyor İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Satış Avcıları AranıyorManpower Gayrettepe
Kariyerine Türkiye’nin önde gelen ilaç firmasında başlamak istemez misin? Eğer 29 yaşını aşmamış isen4 yıllık örgün üniversiteden mezun olmuşsanB sınıfı ehliyetin ile İstanbul şartlarında araç sürüşüne güveniyorsanAskerlik terhis belgen elinde iseİş hayatında en fazla 2 yıllık bir tecrübem var diyorsanNezih bir çalışma ortamında bulunmak hayalin iseSahada tanıtım ve satış yapmak tam bana göre diyorsan vakit kaybetmeden başvuruda bulun! Satışın ışıltılı dünyası seni bekliyor… 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış DanışmanıManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
KasiyerManpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Kasiyer’ aramaktayız.·         En az lise mezunu, ·         Perakende sektöründe deneyimli,·         Pozitif, iletişim becerisi yüksek ve diksiyonu düzgün,·         Dikkatli, sabırlı, sorumluluk sahibi ve özgüveni yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Visual Merchandiser İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Visual MerchandiserManpower Suadiye
We are seeking for an 'Visual Merchandiser' to join the team of our international store client operating in retail sector. At least two years experience in the retail sector as Visual Merchandiser, At least high school graduate, Strong ability organizational and time management, Strong ability verbal communication, Can work in flexible hours, Able to travel or able to support to other stores.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı (Engelli) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Ofis Asistanı (Engelli)Manpower Suadiye
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Ofis Asistanı’ aramaktayız. En az Lise mezunu, Benzer alanlarda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Organizasyon ve takip yeteneğine sahip, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Müşteri İlişkileri UzmanıManpower Suadiye
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız.  Tercihen operasyon veya müşteri ilişkileri alanlarında en az 1 yıl deneyimli, Min MYO mezunu, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasını seven, Planlama ve organizasyon konusunda iyi, Değişen iş koşullarına hızlı uyum sağlayabilen, Haftasonu - haftaiçi ve resmi tatillerde dönüşümlü (gündüz-akşam) planda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- Part-time İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Satış Danışmanı- Part-timeManpower Managed Services
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden birinin stadyumunda bulunan showroom'unda konumlandırmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Satış Danışmanları” arıyoruz. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Tanıtım Elemanları (Cuma, Cumartesi, Pazar) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Tanıtım Elemanları (Cuma, Cumartesi, Pazar)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lisder müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tanıtım Elemanları' arıyoruz;  Lise, üniversite öğrencisi veya mezunu, Günlük ve haftalık periyodalarda değişkenlik gösteren dönemsel projeler kapsamında çalışmaya açık, Öncelikle Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Çalışma saatleri 11:00 - 19:00 ya da 12:00 - 20:00 şeklinde çalışmaya uygun, İnsan ilişkileri güçlü, otomotiv sektörüne ilgisi olan, Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bilet Kontrol Elemanları (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Bilet Kontrol Elemanları (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye'nin önde gelen spor kulüplerinden biri için, maç günlerinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Bilet Kontrol Elemanları' arıyoruz.  En az lise mezunu ve/veya üniversite öğrencisi, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Detay odaklı, titiz çalışabilen, Gözlem ve raporlama becerilerine sahip, Ayda 3 gün  olmak üzere sezon içerisinde part time çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Temsilcisi (Dönemsel) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Mağaza Satış Temsilcisi (Dönemsel)Manpower Trade Marketing
Türkiye'nin önde gelen spor kulüplerinden biri için, maç günlerinde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Mağaza Satış Temsilcileri' arıyoruz.  En az lise mezunu ve/veya üniversite öğrencisi, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Ayda 3 gün  olmak üzere sezon içerisinde part time çalışabilecek.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Engelli Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower
Engelli Ruhsatlandırma Uzman YardımcısıManpower
İlaç sektöründe faaliyetini sürdüren global bir müşterimiz için “Engelli Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu (Tercihen Kimya ve ilgili bölümlerden mezun) Ruhsat ve geri ödeme dosya başvuruları ve resmi kurumlar ile ilişkiler konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müşteri Hizmetleri Sorumlusu- Ankara Ankara Manpower Suadiye
Bölge Müşteri Hizmetleri Sorumlusu- AnkaraManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Bölge Müşteri Hizmetleri Sorumlusu' arıyoruz.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen, Tercihen lastik sektöründe ürün bilgisine sahip, Güçlü iletişim ve yüksek ikna kabiliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Executive / Administrative Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Executive / Administrative AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Executive / Administrative Assistant' to work for our multinational client. Bachelor’s Degree from a university of Turkey or abroad, Minimum 2 years of experience in a similar position, Fluency in English both written and spoken, Good knowledge of MS Office, Strong communication skills, both verbally and written; open approach to people, Excellent planning and organizational skills and time management, Positive and professional disposition, Proactive, flexible who will demonstrate interpersonal sensitivity, Able to maintain a high level of confidentiality and pays attention to detail.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis TeknisyeniManpower Maltepe
Endüstri sektöründe uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz içim aşağıda yer alan niteliklerde ‘Servis Teknisyeni’ arayışındayız. En az Meslek Yüksek Okulu makina bölümünden mezun olan, En az 2 yıl endüstri alanında tecrübe sahibi, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, insan ilişkileri güçlü, Vardiyalı çalışabilen,           Analiz, tamir ve problem tespiti yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet edebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Training & Development Specialist İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Training & Development SpecialistManpower Maltepe
We are seeking for a ‘Training & Development Specialist’ for our multinational client operating in industrial products. University degree, Preferably 1 or 2 years’ experience in Human Resources, Excellent knowledge of English both in speaking & writing, Knowledge of labor law and regulation of the local market, Living in İstanbul Asian side, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Crm Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Crm SorumlusuManpower Professional
Üniversitelerin mühendislik (tercihen İşletme veya Endüstri müh.) fakültelerinden mezun olmak En az 5 yıllık tecrübeye sahip, tercihen otomotiv sektöründe İngilizce, tercihen Fransızca da bilen Analitik düşünme, yeniliğe açık, ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı Ankara, Bursa, ... Manpower
Dönemsel Paketleme ElemanıManpower
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Türkiye geneli mağazalarında görevlendirilmek üzere  "Dönemsel Paketleme Elemanı" aramaktayız.* Lise mezunu, * Haftanın 5 günü çalışabilecek, * Tercihen benzer görevlerde çalışmış, * Takım çalışmasına yatkın,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Pendik İstanbul(Asya) Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - PendikManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Pendik) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Adana Regional Medical Advisor Adana Manpower Professional
Adana Regional Medical AdvisorManpower Professional
We are looking for a 'Regional Medical Adviser' to join the team of our international client operating in Pharmaceutical industry in Adana. Must be University Degree in Medicine, Demonstrate knowledge of health care system in Turkey and be able to link scientific data with business strategy, Excellent understanding of various therapeutic areas, Excellent command of English, Must be residence in Adana, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Operasyon UzmanıManpower Suadiye
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren sektöründe uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Operasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Matematik ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Şirket içi ve dışı kaynaklar arasında koordinasyon sağlama becerisine hakim, Zaman baskısı altında çalışabilecek, Sayısal ve analitik yeteneklere, planlama becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - Yeni Mezun (AYDIN) Aydın Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - Yeni Mezun (AYDIN)Manpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz. En az lisans mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe En fazla 8 ay deneyimli, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Accounting Specialist İstanbul(Avr.) Manpower
Senior Accounting SpecialistManpower
We are looking  for a "Senior Accounting Specialist" for our multinational client operating in Energy sector Graduate from related departments of universities, Minimum 5 years of experience in corporate firms and finance, Experienced in taxing, Master the basic financial concepts and issues IFRS, Advanced level of MS Office knowledge is required, Advanced knowledge of SAP is essential, Good command of English both written and speaking, Strong analytical skills and ability to interpret financial data, No military obligation (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Manager İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Store ManagerManpower Suadiye
We are seeking for an 'Store Manager' to join the team of our international client operating in retail sector. At least 2 year experience of retail management, Hold a Graduate degree or equivalent qualification, Excellent communication skills in English both written and verbal, Ability to work independently and as part of the team
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Kalite Mühendisi Bursa Manpower Maltepe
Tedarikçi Kalite MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tedarikçi Kalite Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır;  Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Min. 2 yıl sektör tecrübesine sahip,  İleri derecede İngilizce bilen, Otomotiv sektöründe kalite süreçlerine hakim, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya Yalova'da ikamet eden\edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Maden sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Servis Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Min. 2 yıl Servis Mühendisliği tecrübesine sahip,  İleri derecede İngilizce bilen, Lotus Notes kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Sales ManagerManpower Professional
For our foreign client operating in industrial and protective coatings, we are currently seeking a "Sales Manager" reporting directly to General Manager, who ideally is/has: University degree preferably in engineering or technical studies, At least 7 years of experience in sales, preferably in paint / coatings, Coating inspection qualification (NACE, FROSIO or equivalent) is a plus, Strong communication and  negotiation skills, Fluent in English, both verbal and written, Active driver
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Finans YöneticisiManpower Ümraniye
Eğitim sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Finans Yöneticisi' arıyoruz;  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli. Tercihen İyi derecede İngilizce bilen. Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Ön Muhasebe ElemanıManpower Suadiye
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - Bodrum Muğla Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - BodrumManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Muğla (Bodrum) mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Sales Executive İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Product Sales ExecutiveManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Product Sales Executive' for our global company operating in energy sector.  University Degree, Electrical Engineering is preferably, At least 5 years of Sales management experience preferably in an industry related to critical infrastructure, Good English language skills and other languages are a plus, Strong communication and organizational skills, Customer and sales orientated, Well organized and able to work under pressure, Drive and self motivation, after hours and weekend working might be required, Available to travel within the assigned territory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist (6 ay) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Resepsiyonist (6 ay)Manpower Ümraniye
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin genel müdürlük biriminde 6 ay süreyle görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Resepsiyonist/Asistan" arıyoruz.  Üniversite mezunu, Benzer pozisyonlarda tercihen 1 yıl tecrübe sahibi, Analitik, çözüm odaklı, proaktif, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul/Anadolu Yakası'nda ikamet eden. İlk etapta 6 ay süreyle görev yapabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı/Dönemsel Kocaeli Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları Asistanı/DönemselManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel 'İnsan Kaynakları Asistanı' aramaktayız; Üniversite mezunu, İnsan kaynakları süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı ve organizasyonel bağlılığı yüksek, İstanbul Anadolu Yakası ve/veya Gebze'de ikamet eden.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Director İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Sales DirectorManpower Professional
We are looking for a 'Sales Director' to join the team of our international client operating in Elevator industry. Bachelor's Degree from a reputable university in Engineering faculties, Must be minimum 15 years experience in project engineering within sales management in Elevator sector, Deep knowledge of  Assembly Operations process, Must be experience in Team Management, Excellent command of written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications and MS Project, High communication also negotiation skills, No restriction for traveling in and abroad, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - Yeni Mezun Ankara, İstanbul(Avr.)... Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - Yeni MezunManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz. En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe En fazla 8 ay deneyimli, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yetenek Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Maltepe
Yetenek YöneticisiManpower Maltepe
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Yetenek Yöneticisi' arıyoruz; Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları alanında minimum 5 yıl deneyimli, Yetenek Yönetimi süreçleri konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist (Project Based) İstanbul(Avr.), ... Manpower Maltepe
Accounting Specialist (Project Based)Manpower Maltepe
We are seeking for an 'Accounting Specialist' for our global company operating in medical sector.  University degree (in related fields, i.e. Business Administration/Economics) Fluent in English (reporting in English will be essential) Min. 3 years experience in accounting / tax / outsourcing department Experience in a multinational company is an advantage Advanced knowledge of Word, Excel and PowerPoint applications and Logo Tiger ans SAP  Good understanding of local tax and legal regulations Good knowledge of preparation of  Income Statement, Balance Sheet, tax return and other necessary accounting reports Able to prepare finance and management reports Experience in treasury, cash flow management and relations with banks Attention to detail and accuracy Excellent analytical skills and ability to process data Self-motivated, Excellent follow-up skills Strong communication and interpersonal skills, Judgment and problem-solving  Completed military service obligation for male candidates Able to work project based for 6 month
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Unit Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Accounting Unit ManagerManpower Professional
For one of our well known client in Energy Sector, we are currently seeking an “Accounting Unit Manager” who ideally is/has:  Graduate degree from reputable university, Min. 7 years of experience, preferably in energy sector, Previous experience in independent audit companies, Certified Public Accountant Certification (SMMM) is a plus, Very good knowledge of IFRS and Tax, Having knowledge of Turkish Commerce Law, SAP experience is a must, Fluency in English,  Proven team management skills,  Analytical and able to meet deadlines, Strong communication skills, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü (İlaç Sektörü) Adana, Ankara, ... Manpower Maltepe
Bölge Müdürü (İlaç Sektörü)Manpower Maltepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  'Bölge Müdürü' arıyoruz.  Üniversite mezunu. İlaç sektöründe en az 5 yıllık Bölge Müdürlüğü tecrübesine sahip. Tercihen Pazarlama, Satış Eğitim/ Gelişim gibi alanlarda tecrübeli. Farklı terapötik alanlarda deneyim sahibi, Rekabetçi, mücadeleci, yenilikçi ve her koşulda başaran. Doğru analizler ile kök nedenlere inen, doğru çözümler bulan. Karmaşık,  zorlayıcı ve yeni durumlar ile kolaylıkla başa çıkabilen. Enerjik, pozitif ve güven oluşturan. Kişisel farkındalığı gelişmiş, Trabzon, Samsun, Adana, Bursa, Antalya, Konya, Kayseri, Ankara, İzmir'de ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (İngilizce Bilen) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Muhasebe Sorumlusu (İngilizce Bilen)Manpower Suadiye
Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız. Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında  min. 4 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Tercihen SMMM Belgesi’ne sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)Manpower Suadiye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)" aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan, MS Office programlarına hakim, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Sakarya Manpower Suadiye
Satış MühendisiManpower Suadiye
Emniyet Otomasyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Satış Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Otomasyon, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,  En az 2 yıl otomasyon ürünleri ve proje satışı alanında mühendislik tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  MS Office programları etkin kullanabilen, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sakarya ilinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Quantum and Delay Expert İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Quantum and Delay ExpertManpower Maltepe
For our client in the electronic industry, we are currently seeking a “Contract and Claim Manager” who ideally is/has:  Bachelor’s Degree in Business-Law, Business Administration, Engineering or Technical discipline, At least 3 years of working in similar role with EPIC contract types (Engineering Procurement Installation Commissioning), Professional experience in multinational companies, fast pace environments and matrix reports, Claim management experience, Knowledge in FIDIC contracts, Excellent oral and written communication and negotiating skills, both in English and Turkish language. (technical, legal and business terminology), Effectiveness in dealing with personnel at all levels, Able to work well within a team and independently, Calm temperament, Ability to work flexible working hours to support the project execution, audits, etc. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Ofis AsistanıManpower Suadiye
Yapı Sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklerde 'Ofis Asistanı' arayışımız bulunmaktadır. Lise veya MYO mezunu, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, En az 1 yıl Ofis Asistanlığı tecrübesi olan, İletişim becerisi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk bilinci yüksek, Temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, gelişime açık, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Specialist (Kayseri) Kayseri Manpower Professional
IT Specialist (Kayseri)Manpower Professional
We are looking for an IT Specialist with the following qualifications to work on our client premises located in Kayseri. Knowledge of Microsoft Windows 7 and later, Knowledge of issues related to Microsoft technology environments,, Ability to perform independently the role of Single Point Of Contact (SPOC) for issues and problems,  Deep expertise in operational management of software products related to the environment and to the Microsoft technology, Expertise in handling issues related to distributing services, security and performance of Microsoft Work stations, Excellent communication skills in English is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Refrakter Satış Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Refrakter Satış MühendisiManpower Suadiye
Demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Refrakter Satış Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Çelikhane refrakterleri hakkında (MgO-C tuğlalar, Isostatik ürünler, sürgü plakaları vs) teknik bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,  İyi derecede MS Office programları kullanım bilgisine sahip, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Jr.Regional Sales Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower
Jr.Regional Sales ManagerManpower
We are seeking for a 'Junior Regional Sales Manager' for our global company in HVAC sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales and technical sales support is an advantage, Fluent Turkish and English language, verbal and written, Advanced user of MS Office applications, Experience with CRM / ERP system is an advantage, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive, Goal oriented with ability to work on tasks simultaneously.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Area Sales Executive Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Professional
Area Sales ExecutiveManpower Professional
For our client operating in aquatic industry producing water parks, we are currently seeking an "Area Sales Executive" who ideally is/has: Architect, Civil or Mechanical Engineer Experience in sales at least 5 years, preferably in technical or project based areas, Fluent in English (French or German will be an asset) No obstacle for travelling, Good knowledge of MS Office applications, Analytical thinker and have strong organizing skills, Willing to be a part of international sales team in a challenging position, Proficiency in forecast reporting and actual sales reporting, Knowledge and experience in contract preparation and sales processes, Knowledge and experience in payment terms.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi/Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış Mühendisi/Satış TemsilcisiManpower Maltepe
Uluslararası bir müşterimiz  için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Mühendisi/Temsilcisi’  aramaktayız; Üniversiteleri Makina Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya, Biyoloji, Eczacılık, Hemşirelik bölümlerinden mezun Medikal sektörde (hastane sektöründe) iki yıl tecrübe Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı (Sales Chef) İzmir Manpower Maltepe
Aşçı (Sales Chef)Manpower Maltepe
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için İzmir bölgesinde görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip 'Aşçı - Sales Chef' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 sene profesyonel mutfaklarda aşçılık tecrübesi, Türk ve Dünya mutfakları konusunda bilgi sahibi, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına özen gösterebilecek, Müşteri ziyareti yapabilecek, İletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve satış odaklı, Dinamik, yaratıcı yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Satış YöneticisiManpower Gayrettepe
Filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir müşterimiz için "Satış Yöneticisi" arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler vb. bölümlerden mezunSatış Alanında minimum 7 yıl tecrübeye sahipMinimum 2 yıl satış ekibi yönetimi yapmışKurumsal Satış ve Portföy Yönetimi konusunda deneyimliMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenB sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Engineer (Bursa) Bursa Manpower Maltepe
Service Engineer (Bursa)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products. University degree in in mechatronics, electrical engineering or mechanical engineering At least 2 years experience as a service engineer  Excellent knowledge of English both in speaking & writing Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers  Have a valid driving licence No restrictions to travel frequently Military service must be completed for male candidates   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Service EngineerManpower Suadiye
We are seeking for a 'Service Engineer' for our multinational client. Bachelor degree in Electronics or Mechanical Engineering Knowledge of mechatronics, microcontroller and/or PC-based controllers is an asset Preferavly, experience in automotive field Min 2 years experience as a service engineer Computer literate and good knowledge of Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) Fluent writing and speaking English or/and German Strong communication and interpersonal skills Able to work independently Customer oriented No restrictionsto travel frequently No military obligation for maile candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Kurumsal Satış UzmanıManpower
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler vb. bölümlerden mezun Kurumsal Satış ve Portföy Yönetimi konusunda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel lazer sektöründe sektör lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Servis Mühendisi' aramaktayız; Üniversiteleri Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Aktif Satış MühendisiManpower Maltepe
Enerji ve Endüstriyel Otomasyon alanında faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için "Aktif Satış Mühendisi"arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine, Endüstri, Malzeme, Metalurji Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olan, Tercihen Petrol&Doğalgaz /Madencilik sektörlerinden birinde minimum 3 yıl satış tecrübesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen ve aktif satış gerçekleştirebilecek, Müşteri odaklı çalışabilen ve etkin iletişim konusunda kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Genel Başvuru (Günlük / Haftalık / Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Genel Başvuru (Günlük / Haftalık / Aylık)Manpower Bakırköy
Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Günlük / Haftalık / Aylık veya Yıllık periyodalarda değişkenlik gösteren dönemsel projeler kapsamında çalışmaya açık, Değişime uyum sağlayabilen, İletişimi kuvvetli.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Junior Invoicing Responsible İstanbul(Avr.), ... Manpower
Junior Invoicing ResponsibleManpower
We are looking for a "Junior Invoicing Responsible" for our multinational law firm  client Will be assisting Senior Invoicing Responsible in client invoicing.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Bakım Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Elektronik Bakım MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Elektronik Bakım Mühendisi' aramaktayız; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, PLC ve/veya CNC makine ile robot otomasyonu konusunda tecrübeli, DCS, proses otomasyonu, saha enstrüman bilgisi olan, Otomasyon projeleri tasarımı, PLC donanım konfigürasyonu ve PLC otomasyon yazılımı yapabilen, Elektrik ve otomasyon projesi çizebilen, (tercihen E-Plan kullanabilen), Pnömatik ve hidrolik teknik resim – proje okuyabilen, Benzer pozisyonlarda minimum 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - Genel Başvuru Ankara, Denizli... Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - Genel BaşvuruManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu,, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - Trabzon Trabzon Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - TrabzonManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Trabzon' da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - İzmir İzmir Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - İzmirManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - İstanbul İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - İstanbulManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - Samsun Samsun Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - SamsunManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.    En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Samsun'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - Denizli Denizli Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - DenizliManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Denizli'de ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - Kütahya Kütahya Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - KütahyaManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Kütahya'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Mümessil - Kocaeli Kocaeli Manpower Gayrettepe
Tıbbi Mümessil - KocaeliManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.    En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Kocaeli'de ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - Hatay Hatay Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - HatayManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Hatay'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - Mersin Mersin Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - MersinManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Mersin'de ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - Edirne Edirne Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - EdirneManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Edirne'de ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Satış Mümessili - Ankara Ankara Manpower
Tıbbi Satış Mümessili - AnkaraManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için Diyabet alanındaki yeni ürün lansmanı projesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Tıbbi Mümessiller" arıyoruz.  En az 4 yıllık üniversite mezunu, Tercihen üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş, İlaç sektöründe min 2 yıl deneyimli, Tercihen Diyabet ve Kardiyovasküler terapötik alanlarında çalışmış, Tanıtım ve sunum becerileri yüksek, Analitik, planlı, pratik, çözüm ve sonuç odaklı davranışlar ile gelişime açık, Hırslı, kararlı, tutarlı ve başarma isteği ile dolu, Ankara'da ikamet eden ya da ikamet edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Tedarik Zinciri SorumlusuManpower Suadiye
Üretim sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Tedarik Zinciri Sorumlusu’ aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Satın alma, lojistik, satış konularında en az 3 yıllık deneyim sahibi, Pazarlama ve pazar araştırma tekniklerine hakim, Çok iyi düzeyde MS Ofis bilgisine sahip olan, İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Production Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Production ManagerManpower Professional
For our multinational client which is a global leader in apparel labeling solutions, we are currently looking for a 'Production Manager' who ideally is/has : Bachelor's degree in Engineering At least 7 years experience in Production Management (preferably in labeling and printing sector) Excellent command of English Strong leadership skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli Manpower Maltepe
İnsan Kaynakları UzmanıManpower Maltepe
Plastik sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız; Üniversitelerin İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları İşe Alım, Eğitim, Bordro ve Puantaj süreçlerinde minimum 4 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı ve etkin iletişim kurabilen, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Generalist (1 year) İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
HR Generalist (1 year)Manpower Gayrettepe
We are looking for a “HUMAN RESOURCES GENERALIST” to join the team of our multinational client asset management areas. University degree Min.4 years experience in HR department especially recruitment Configuring the HR processes and experienced in the field of implementation (Recruitment, Compensation Management, Training, Norm Staffing, Performance Evaluation, Career Planning, etc.) Proficiency in MS Office applications. Very good team player with strong communication skills, Excellent coordination, problem solving, dealing and analytical thinking capability Able to work period of 1 years. No military obligations for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Store Accountant İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Junior Store AccountantManpower Suadiye
We are seeking for an 'Junior Store Accountant' to join the team of our international client operating in retail sector. University degree in a related field, Good level of English, Minimum 2 years of experience in accounting, Proficiency in MS Office applications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Warehause Quality Responsible İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Warehause Quality ResponsibleManpower Maltepe
We are seeking for a 'Warehause Quality Responsible' for our multinational client which is performing at logistics sector; University degree, At least 5 years in the medical / pharmaceutical markets, Experience as lead auditor or co-auditor for relevant standards, Excellent knowledge of quality management principles and standards, A high level of proficiency in English, both written and oral, is required, Able to use Microsoft Office products such as Outlook and Excel, Strong organizational skills, initiative, and good interpersonal relationships, No millitary obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (Ankara) Ankara Manpower Maltepe
Sales Engineer (Ankara)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Sales Engineer'  for our multinational client operating in industrial products. University Degree in Electrical or mechanical engineering or equivalentAt least  2 years experience in sales of Industrial Products highly desired Advanced Microsoft Office and Lotus Notes Excellent knowledge of English both in speaking & writing Excellent presentation skills in Turkish & English Have a valid driving licence Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hostes (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Hostes (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden biri için aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Loca Hostesleri” arıyoruz. Çalışma yeri spor klübünün stadyumu olacaktır. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Üretim Planlama SorumlusuManpower Bakırköy
Deri üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Planlama Sorumlusu' arıyoruz. Tercihen Üniversitelerin tekstil mühendisliği veya endüstri mühendisliği'nden mezun, Raporlama yapabilen, İyi derece ms offıce programlarını kullanabilen, Tekstil planlama mantığına hakim, Sorumluluk alabilecek , aktif çalışmayı seven Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri gelişmiş,      
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Aktif Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel Otomasyon ve Vana alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Aktif Satış Mühendisi' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun Tercihen benzer sektörde ekipman satışında en az 2 yıl tecrübeli, Office programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Takım Lideri Adana, Ankara, ... Manpower Maltepe
Saha Satış Takım LideriManpower Maltepe
Enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Satış Takım Lideri' aramaktayız; Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Kanal yönetimi ve saha satış alanlarında deneyimi olan, En az 3 yıl saha satış konusunda tecrübeli, En az 1 yıl yaygın bir coğrafyada saha satış ekiplerini yönetmiş, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araba kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, sunum, veri analizi ve raporlama yapabilen, İstanbul, Mersin, Gaziantep, Ankara,Adana ikamet eden veya edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Personeli Adana, Ankara, ... Manpower Maltepe
Saha Satış PersoneliManpower Maltepe
 Enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Saha Satış Personeli' aramaktayız; Minimum Ön Lisans mezunu,  Kanal yönetimi ve saha satış alanlarında en az 1 yıl deneyim sahibi, Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hakim, sunum, veri analizi ve raporlama yapabilen, İstanbul, Mersin, Gaziantep, Ankara,Adana illerinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT System Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT System EngineerManpower Professional
We are looking for a short term project based senior IT System Engineer with the following qualifications to work in a Windows7 upgrade project on customer site. Knowledge of Microsoft Windows Server 2008R2, 2012 and subsequent Knowledge of Microsoft Windows 7 and later Knowledge of issues related to Microsoft technology environments complex Ability to perform independently the role of Single Point Of Contact (SPOC) for issues and problems  Deep expertise in operational management of software products related to the environment and to the Microsoft technology Expertise in handling issues related to distributing services, security and performance of Microsoft Work stations Excellent communication skills in English is a must
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Quality Engineer Kocaeli Manpower Maltepe
Customer Quality EngineerManpower Maltepe
We are seeking for "Customer Quality Engineer" to join into the team of our multinational client operating in Automative Supply Industry which is located at  Gebze. University graduate with an Engineering Degree, Fluent in English, Minimum 4 years experience in automotive industry, Knowledge in ISO TS 16949 , APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA, Driving licence, No military obligation (for male candidates), Living in Gebze, İzmit or İstanbul Anatolian side.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Kalite Güvence MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Kalite Güvence Kıdemlı Mühendisi' aramaktayız; Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Proses kalite süreçlerinde minimum 4 yıl deneyimli, Talaşlı imalat, otomotiv yan sanayi ve metal üretim alanlarında deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli bölgesinde ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Ankara) Ankara Manpower
Mağaza Müdürü (Ankara)Manpower
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin  mağazalarında tam zamanlı olarak  görev alacak   'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 3 yıl perakende alanında, minimum 1 yıl mağaza yönetiminde deneyim sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower
Kalite MühendisiManpower
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Kalite süreçleri konusunda 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Teknik resim,tolerans,problem çözme, 8D konularında bilgi sahibi, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, ISO/TS 16949,ISO 14001,OHSAS 18001 eğitimlerini almış, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Kalite Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Tedarikçi Kalite MühendisiManpower Maltepe
We are seeking for a 'Supplier Quality Engineer' to join the team of our global company operating in automotiv sector.   Mechanical Engineering degree mandatory required reinforced ideally with BS degree in Quality, Six Sigma Green Belt required, Six Sigma Black Belt preferred, Excellent computer skills including Excel, Windows, Word, Office, Knowledge of TS16949/ISO 14001 requirements and AIAG tools, A minimum of 4 years work experience Quality Assurance in the automotive field, preferably in Suppliers Quality.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary Executive Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Temporary Executive AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Temporary Executive Assistant' to work for our well known multinational client leading in pharmaceutical sector, at İstanbul head office. Bachelor’s degree, Prior administrative experience is preferred, Previous experience that demonstrates ability to proactively carry out administrative functions proficiently, and to complete quality work in a timely manner, Excellent communication skills, High proficiency in English, Proficiency in MS Word, Excel, PowerPoint, and Outlook are essential, Strong organizational skills with a proven ability to prioritize and work independently, Will be able to work with min. 6 months contract.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Order Desk Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Customer Order Desk SpecialistManpower Suadiye
We are seeking for a 'Customer Order Desk Specialist' to join the team of our leading automotive company. Bachelor’s Degree from a reputable university, preferably in Engineering or Business Administration, Strong analytical and numerical skills and the demonstrated ability to creatively solve problems, Very good human relations, Excellent Communication, Problem Solving, Persuasion, Customer Orientation and Team Player Skills,  Excellent verbal and writing skills of English (another language will be an asset), Good command of MS Office applications, especially MS Excel and also familiarity with MS Access, No military obligation for male candidates, One year of working experience especially in customer or dealer relations area will be welcomed. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Satın Alma SorumlusuManpower Suadiye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Satın Alma Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat uygulamalarının her aşaması hakkında bilgi sahibi, Satınalma ve İnşaat Malzemeleri konularında deneyim sahibi, Konusunda 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Teknik Ofis ŞefiManpower Suadiye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Teknik Ofis Şefi' aramaktayız Ticari alan projelerinin ince işler imalat kalemleri konusunda detay çizimlerine hakim, Autocad çizim programını hızlı ve etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Baylarda askerlik görevini tamamlamış, En az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Bay/bayan takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç & Organizasyon Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Süreç & Organizasyon YetkilisiManpower Gayrettepe
Türkiye'nin lider banka iştiraklerinden biri olan müşterimiz için 'Süreç & Organizasyon Yetkilisi' arıyoruz.  Tükiye'nin önde gelen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Süreç, Organizasyon veya Proje yönetimi alanında en az 1 sene aktif iş tecrübesine sahip, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, yeni fikirler sunan, yaratıcı, Öğrenmeye açık ve istekli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Kontrol ve Kesin Hesap Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Maliyet Kontrol ve Kesin Hesap UzmanıManpower Suadiye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Maliyet Kontrol ve Kesin Hesap Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun olan, Metraj, keşif, hakediş, maliyet, planlama, raporlama ve  kesin hesap konularında tecrübeli, Tercihen ofis fit-out, AVM vb. projelerde ilgili pozisyonlarda min. 5 yıl görev alan, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Ataşman hazırlama konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mimarı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Tasarım MimarıManpower Suadiye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tasarım Mimarı' aramaktayız Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun olmuş, İyi derecede Autocad, Archicad vb 3D çizim programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantable, düzgün diksiyona sahip, İyi derece İngilizcesi olan, Baylar için askerliğini yapmış, Tercihen Ataşehir merkez ofise göre kolay lokasyonda ikamet eden, B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, En az 5 yıl benzer tecrübeye sahip, Bay/bayan personel aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Sakarya Manpower
Bakım MühendisiManpower
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ' Bakım Mühendisi' arıyoruz;  Tercihen Üniversitelerin Kontrol, Elektronik Haberleşme,Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl deneyim sahibi, PLC, otomasyon sistemleri hakkında bilgi sahibi, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkileri güçlü, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilecek, problem çözme yeteneği kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sakarya'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.) Manpower
Mağaza MüdürüManpower
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin mağazalarında tam zamanlı görev alacak   'Mağaza Müdürü' aramaktayız. Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 3 yıl perakende alanında, minimum 1 yıl mağaza yönetiminde deneyim sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mükemmel iletişim, liderlik ve organizasyon yetenekleri olan, İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
ResepsiyonistManpower Managed Services
"Manpower Profesyonel Asistan Ekibimiz"e katılarak, finans sektöründe lider firmalardan biri olan müşterimizin Genel Müdürlük biriminde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Resepsiyonist" aramaktayız. Üniversite mezunu İyi düzeyde yazılı / sözlü İngilizce dil bilgisi olan MS Office programlarına hakim Benzer pozisyonda1-2 yıl deneyimli Organizasyon becerisi yüksek İletişimi kuvvetli Proaktif hareket edebilen Enerjik, girişken
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Müşteri TemsilcisiManpower Bakırköy
Deri üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Müşteri Temsilcisi' arıyoruz. Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce veya İspanyolca bilen, konfeksiyon sektöründe tecrübeli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dış Ticaret Operasyon SorumlusuManpower Bakırköy
Deri üretim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu' arıyoruz. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İthalat-ihracat, Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına hakim, İthalat-ihracat uygulamaları, kambiyo işlemleri, ihracat ve dahilde işleme rejimi uygulamaları, dış ticaret ödeme ve teslimat şekilleri, dış ticarette lojistik, nakliyat sigortaları, ve gümrük işlemleri konularında deneyimli, Atr, Fatura, Çeki Listesi, Proforma, Commercial Invoice, Packing List, Konşimento talimatları gibi farklı yapıdaki sevkiyat evrakları hazırlayabilen, Ödeme şekilleri konusunda bilgili Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Meeting Incentive / Senior Project Manager İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Meeting Incentive / Senior Project ManagerManpower Gayrettepe
For our client in organisation sector, we are looking for a talented project manager for meeting incentive department with below qualifications.   Bachelor degree from a reputable university  Excellent written and spoken language skills in English Additional language skills will be an asset  Good communicator and good negotiator Good planning and organization skills Detail oriented, analytical thinker Can perform more than one task at the same time Presentable and well groomed    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Süpervizörü (Part/Time) İstanbul(Avr.) Manpower Trade Marketing
Organizasyon Süpervizörü (Part/Time)Manpower Trade Marketing
En az lise mezunu olmak üzere, üniversite öğrencisi ve/veya mezunu, Pazar araştırma / reklam / tanıtım veya etkinlik ajanslarında, büyük ölçekli organizasyon ve/veya fuarlarda en az 1 sene olmak üzere ekip yönetimi deneyimi olan,  İletişim becerileri yüksek, Ekibini kurabilecek ağ ve deneyime sahip, Çözüm odaklı, Tercihen İngilizce bilen, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az 6 ay süre ile part time çalışabilecek. 
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Ekip Lideri /Bursa Bursa Manpower Maltepe
Proje Ekip Lideri /BursaManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren ve sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Proje Ekip Lideri' aramaktayız; Üniversitelerin Makine, Endüstri, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe minimum 4-5 yıl proje yönetimi deneyimi olan, FMEA, SPC, APQP, MSA  ve tercihen ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 eğitimlerini almış, En az 4 yıl OEM ile çalışma tecrübesi edinmiş, Proaktif, çözüm odaklı ve analitik, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Proje Satış SorumlusuManpower Suadiye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşterimiz için aşağıdaki kriterlere uygun ‘Proje Satış Sorumlusu ‘ aramaktayız. Üniversite mezunu,                                                                                Benzer sektörde en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen (Okuma, Yazma, Konuşma), Yapı endüstrisi, mimarlık ofisleri, proje firmaları, proje denetleme firmaları ile çalışmış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B Sınıfı Ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Üretim OperatörüManpower Maltepe
Danışmanlığını yapmış olduğumuz müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Üretim Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksekokulu, Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Elektrik, Elektronik, Makine bölümlerinden mezun, Üretim alanında tecrübe sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Ümraniye, Samandıra, Sancaktepe bölgesinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BORDRO YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
BORDRO YÖNETİCİSİManpower Maltepe
  Minimum 4 yıl bordro ve özlük işleri konusunda deneyim sahibi, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen denetim firması iş deneyimine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Genel Müdür AsistanıManpower Managed Services
Üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Genel Müdür Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL MÜDÜR İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
MEDİKAL MÜDÜRManpower Maltepe
İlaç sektöründe yer alan müşterimizin yeni kurulacak 'Onkoloji' bölümü için aşağıdaki niteliklere sahip 'Medikal Müdür' aramaktayız.  Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe ilgili alanda min. 3 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS ofis programlarını etkin kullanabilen, Sunum tekniklerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
ÜRÜN MÜDÜRÜManpower Maltepe
İlaç sektöründe yer alan müşterimizin yeni kurulacak 'Onkoloji' bölümü için aşağıdaki niteliklere sahip 'Ürün Müdürü' aramaktayız.  Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyoloji veya İşletme bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer görevde en az 3-4 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerisi yüksek, sonuç odaklı ve analitik yönü güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Birim Yönetici Yardımcısı (Varlık Yönetimi) İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Birim Yönetici Yardımcısı (Varlık Yönetimi)Manpower Gayrettepe
Varlık Yönetimi alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Birim Yönetici Yardımcısı' arıyoruz.  Üniversitelerin mühendislik, ekonomi veya işletme bölümlerinden mezun olan, Bankacılık tecrübesine sahip, kredi tahsis/kredi pazarlama/ürün yönetimi ve/veya tahsilat ile ilgili birimlerde en az 5 yıl tecrübe sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede excel, powerpoint ve diğer ofis yazılımlarını kullanıyor olmak,sunum ve raporlama teknikleri konusunda tecrübeli olan,  Gelişmiş analiz ve yorumlama becerilerine sahip olmak, Takım çalışması dinamiklerine yatkın olmak, Güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak, Sonuç odaklı olmak, Profesyonel çalışma disiplini ve yüksek sorumluluk duygusuna sahip olmak, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Pharma Industry Liaison Sales Associate İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Pharma Industry Liaison Sales AssociateManpower Gayrettepe
We are searching for a "Pharma Industry Liaison Sales Associate" for our customer working in congress&events organisation sector.  Leadership- Ability to lead a client forum in order to achieve client satisfaction while maintaining the meeting’s interests.  Multiple Tasks - Ability to work on several projects at once, each requires several tasks simultaneously.  Organization – Ability to prioritize and organize.  Service Orientation - Ability and will to work at a service industry and provide the several layers of customers with good service and in a timely fashion. Pressure Environment - Ability to work under pressure environment for long periods.  Must adhere to deadlines dictated by Management. Long Term - The candidate is expected to serve in his/her position for a long period of at least 3 years. Team player – Ability to conduct meetings and write letters/e-mails in a professional manner. Computer Literacy - Ability to work on a computer. Requested software; Windows, Word, Explorer, Outlook and Power Point.  English & Language Skills - Communicate verbally and in writing in English fluently Fluency in other languages, besides English is preferred. Pharma sector network is an advantage Knowledge of CRM an advantage?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Direkt Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Direkt Satış TemsilcisiManpower Maltepe
Yapı Kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Direkt Satış Temsilcisi' aramaktayız; Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Yapı kimyasalları ürünleri satışı alanında minimum 2 yıl, toplam olarak 5 yıl iş deneyimine sahip, İnşaat sektörü, cephe izolasyon malzemeleri, yapı kimyasalları konusunda bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, müşteri yönetimi iyi ve satış odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Amonyak ve Etilenoksit Dolum Operatörü Kocaeli Manpower Maltepe
Amonyak ve Etilenoksit Dolum OperatörüManpower Maltepe
Meslek Lisesi Teknik bölümlerden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Gebze bölgesinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) Manpower Trade Marketing
Karşılama HostesiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin showroomunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Karşılama Hostesi" arıyoruz.  Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
İnsan Kaynakları StajyeriManpower Managed Services
Manpower Türkiye ekibinde yer almak ve "İşe Alım Danışmanlığı" alanında kariyer yapmak isteyen, şubelerimizde uzun dönemli ve tam zamanlı stajyer olarak görev yapabilecek aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, İnsan kaynakları işe alım konusunda, dinamik bir ortamda ve hizmet sektöründe kariyer hedefleyen, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tam zamanlı, uzun dönem stajyer olarak çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı