Manpower 

Şirket Bilgileri

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.
Daha fazla bilgi ve iletişim için www.manpower.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.manpower.com.trManpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 114
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dönemsel Veri Giriş Elemanı (Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Veri Giriş Elemanı (Aylık)Manpower Bakırköy
Turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 1 ay süre ile görev alabilecek 'Dönemsel Veri Giriş Elemanı' arıyoruz. Lise veya yüksek okul mezunu, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Mikro programına hakim, Benzer bir projede minimum 3 ay görev almış, Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi, Takip yeteneği kuvvetli.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Müşteri TemsilcisiManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız adına "Müşteri Temsilcisi/Müşteri Temsilcisi Asistanı" pozisyonlarında arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu Müşteriyle tüm operasyon sürecini yürütebilmek adına iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan Müşteri temsilcisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Ege Bölge) İzmir Manpower Bakırköy
Satış Mühendisi (Ege Bölge)Manpower Bakırköy
Hidrolik sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız adına Ege Bölgesinden sorumlu olacak "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği bölümü mezunu) İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan Hidrolik ürün satışında en az 2 yıl deneyim sahibi Ege Bölgesindeki endüstriyel tesisleri bilen İletişim becerisi yüksek ve analitik düşünebilen Tercihen home office çalışma deneyimi bulunan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan İzmir'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Operasyon Uzman YardımcısıManpower Bakırköy
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin finans merkezinde değerlendirilmek üzere 'Operasyon Uzman Yardımcısı' aramaktayız. Tercihen üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, Bankacılık sektöründe ve operasyon alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi, Rehin, haciz, sigorta, tüketici finansmanı konularında bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Depo ElemanıManpower Bakırköy
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" aramaktayız. En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dizaynır (Baskı Öncesi Elemanı) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dizaynır (Baskı Öncesi Elemanı)Manpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere "Baskı Öncesi Elemanı (Dizaynır)" aramaktayız.  Min. lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat,Quarxpress vb.), Pc ve Macintosh kullanabilen, Renk ayrımı ve renk yönetimi sitemlerinde ve montaj konusunda bilgi sahibi, Digital baskı, ofset baskı, serigraf ve flekso baskı konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, kendini geliştirebilecek, dikkatli ve disiplinli, Tercihen Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Supply Planner İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Supply PlannerManpower Bakırköy
For our multinational client which is a global leader in apparel labeling solutions, we are currently looking for a "Supply Planner" who ideally is/has : University degree in Industrial Engineering is a must, Min. 3 years experience in related field, SAP knowledge is an asset, Team player with strong analytical and interpersonal skills, Good knowledge of English both verbally and written.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower
Çağrı Merkezi Uzman YardımcısıManpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin finans merkezinde değerlendirilmek üzere 'Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı' aramaktayız. Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Çağrı merkezi alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi,Tercihen bankacılık sektöründe deneyim kazanmış,İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün,Yüksek motivasyona sahip,Müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Elemanı - İstanbul İstanbul(Avr.), ... Manpower Bakırköy
Saha Tanıtım Elemanı - İstanbulManpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Merter, Güneşli, Bayrampaşa, Kağıthane, Ümraniye ve Kozyatağı) mağazalarında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. En az lise mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü (İngilizce Bilen) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Mağaza Müdürü (İngilizce Bilen)Manpower Bakırköy
Aksesuar-mücevher sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip 'Mağaza Müdürü' arıyoruz. Üniversite mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, proaktif, girişken ve çalışkan, Aktif olarak İngilizce konuşabilen, Perakende alanında yöneticilik tecrübesi olan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Mağaza Satış DanışmanıManpower Bakırköy
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan lokasyonundaki mağazasında görevlendirilmek üzere"Mağaza Satış Danışmanı" arıyoruz. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasını önemseyen, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyeti kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Mall Of Istanbul AVM'de çalışmak üzere lokasyonu uygun olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Proje UzmanıManpower Bakırköy
Ekonomi Bakanlığı destekli olarak hazırlanan projede görev alacak "Proje Uzmanı" aranmaktadır.  Türkiye'deki üniversitelerin veya denkliği Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (KPDS/YDS) veya  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğeri en az C düzeyinde yabancı dil belgesine sahip olması (TOEFL en az 84), Tercihen Proje Yönetiminde ve /veya kümelenme çalışmalarında aktif görev almış olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Düzenli, titiz ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Araştırmaya, öğrenmeye ve öğretmeye açık, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu Tekirdağ Manpower Bakırköy
Satınalma SorumlusuManpower Bakırköy
Yapı Kimyasalları alanında faaliyet gösteren Almanya menşeli müşteri firmamız adına "Satınalma Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kimya sektöründe Satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Bilgisayar  programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Account Coordinator İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Account CoordinatorManpower Bakırköy
For our multinational client which is a global leader in apparel labeling solutions, we are currently looking for a 'Account Coordinator’ who ideally is/has :  Demonstrable experience of project management in a design/print environment. Experience of working in a fast moving, deadline driven environment with a solid understanding of the range of print processes available. Good working knowledge of Company top Retailers Worked for at least 1 year in a customer facing role Good English command both written and verbal Multitasking Good Team Player Good at communication skills Good at Excel and Sap Knowledge is a plus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Branch Manager İstanbul(Asya) Manpower
Branch ManagerManpower
Degree from a reputable university, Minimum 5 years of direct sales and people management experience in B2B, Leadership skills in capacity to manage, motivate and coach his/her branch team, Experience in recruitment and/or other HR functions will be a definite asset, Advance managerial and communication skills, Fluency both in oral and written English, Flexible, co-operative, team worker and self-motivated, Willingness to work with targets and KPIs, Advance knowledge of MS Office and internet applications, Active driver, Residing in İstanbul Anatolian side, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı(Almanca Bilen) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı(Almanca Bilen)Manpower Ümraniye
Endüsri ürünleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdakş niteliklere sahip Almanca bilen "Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı" arıyoruz; Üniversite mezunuı, Tercihen sipariş yönetimi ve planlama sürecinde tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim tercihen SAP R/3 bilen, Tercihen iyi AS400 ve LİNK bilgisi, Çok iyi düzeyde İngilizce ve iyi derecede Almanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, takım arkadaşlarından öğrenme/öğretme konusunda istekli, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Yüksek organizasyonel esneklik ve çalışma motivasyonu, iletişim becerisi, iyi müzakere becerileri, prezantabl, kültürlerarası ve toplumsal duyarlılık, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Sistem Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Teknik Sistem OperatörüManpower Ümraniye
Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Teknik Sistem Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Teknik ve Endüstri Meslek liselerinin 'Elektrik' bölümlerinden mezun, Üretim alanında 5 yıl çalışmış olmak, Bakım, arıza, elektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Üretim OperatörüManpower Ümraniye
Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Üretim Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Minimum lise mezunu, Üretim alanında minimum 1 yıl çalışmış olmak, Tercihen lektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip SorumlusuManpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu' arıyoruz. Üniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, Tercihen aynı alanda 3 sene deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yetkinliğine sahip,iletişimi kuvvetli,çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Elemanı Kocaeli Manpower Maltepe
Montaj ElemanıManpower Maltepe
Elektrik sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe lider uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında orta gerilim ve alçak gerilim mekanik pano montajı yapabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Montaj Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen meslek MYO elektrik, elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası ve ya Gebze yakınlarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Sales EngineerManpower Maltepe
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our multinational client which is performing at industrial sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales at automotive industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Dedicated and supportive,highly work motivation, No military obligation for male candidates. Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
İş Geliştirme MühendisiManpower Maltepe
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İş Geliştirme Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel alanda iş geliştirme çalışmalarında bulunmuş, Benzer pozisyonlarda minimum 4 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü alanda ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Yedek Parça Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Yedek Parça Satış Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Yedek parça satışı konusunda deneyimli özelilkle daha önce otomotiv sektörüne çalışmış, Rulman satışı konusunda deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Bayi yönetimi tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri (Şişirme Prosesi) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Elektrik Teknikeri (Şişirme Prosesi)Manpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız; Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Plastik şişirme prosesi, PLC ve hidrolik-pnömatik bilgisi olan, Daha önce benzer görevlerde minimum 4 yıl çalışmış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Depo Sevkiyat SorumlusuManpower Maltepe
Lojistik hizmet sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Depo Sevkiyat Sorumlusu" aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Depo sevkiyat süreçleri konusunda özellikle paletli dağıtım alanında minimum 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Yönetsel yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ücretlendirme ve IK Sistemleri Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Ücretlendirme ve IK Sistemleri YönetmeniManpower Gayrettepe
Türkiye'nin lider bankalarının iştiraklerinden biri olan müşterimiz için 'Ücretlendirme ve IK Sistemleri Yönetmeni' arıyoruz.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,  Analitik yönü güçlü, problem çözme becerisine sahip, Yönetimsel becerisi yüksek, ekibini en iyi şekilde yönetebilecek, Bordro, ücretlendirme, bütçeleme ve yan haklar alanında minimum 5 yıl tecrübeli,  İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, Çok iyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Ielts ya da Toefl belgesi bulunan, Analiz ve raporlama becerisi yüksek, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
İş Geliştirme UzmanıManpower Gayrettepe
Hukuk danışmanlığı alanında faaliyet gösteren global bir müşterimiz için ‘’Pazarlama/ İş Geliştirme Uzmanı’’ arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,  Uluslararası firmalarda halkla ilişkiler, pazarlama&iş geliştirme alanında 3-5 yıl deneyimli.  Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS-Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, Analitik yönü kuvvetli, araştırma ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Bolu, Bursa, Sakarya... Manpower Maltepe
Bölge Satış SorumlusuManpower Maltepe
İnşaat malzemeleri üretimi gerçekleştiren uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için " Bölge Satış Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Yapı malzemeleri satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına uygun, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Proje MühendisiManpower Maltepe
Endüstri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Proje Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Endüstriyel, medikal gaz tesisatları proje ve uygulamalarında ya da aynı sistemlerin işletme ve bakım konularında en az 2 yıllık tecrübe sahibi Yazılı ve sözlü iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden yada edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sales EngineerManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our global client which is performing at industrial sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales and technical sales support is an advantage, Fluent English language, verbal and written,German knowledge is a plus Advanced user of MS Office applications, Experience with CRM / ERP system is an advantage, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive,highly work motivation, Goal oriented with ability to work on tasks simultaneously. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Responsible İstanbul(Avr.), ... Manpower
Key Account ResponsibleManpower
We are seeking for a 'Key Account Responsible for our multinational client who is performing at industrial products sector. University degree, ideally with a technical background (e.g. mechanical/Industrial engineering, business administration and automotive engineering)  Experience in the sale of technical products  Very good knowledge of automotive development and production planning processes  In-knowledge in the areas of chassis/engine/transmission bearings  Legal knowledge in contract law Strong communication and solution oriented sales skills; Excellent command of written and spoken; German and English Military service completed for male candidates; Have valid driving licence with a clean record.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu Kocaeli Manpower Maltepe
Depo SorumlusuManpower Maltepe
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için start-up fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Depo Elemanı" aramaktayız; Minimum MYO mezunu, tercihen lisans eğitimini tamamlamış, Depo yönetimi süreçlerinde minimum 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, SAP, MS Office programlarına hakim, raporlama yönü güçlü, Çözüm odaklı, yönetsel yetkinlikleri yüksek ve iletişimi kuvvetli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası ve/veya Gebze'de ikamet eden-edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme /AR-GE Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Araştırma Geliştirme /AR-GE MühendisiManpower Maltepe
Küçük ev aletleri üretimi gerçekleştiren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "AR-GE Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır; AR-GE  alanında en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, Tasarım deneyimi olan ve özellikle proje yönetimi yapabilecek, Catia veya Solid Works porgramına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası/Gebze'de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Office Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Office AssistantManpower Gayrettepe
For our client which operates in IT sector, we are currently looking for a 'office assistant’ who ideally is/has : Excellent planning and organization skills Analytical and problem solving skills Excellent communication skills, verbal and written Professional telephone manner High attention to detail and a sense of personal responsibility Positive attitude Flexible regarding tasks and hours Well-developed interpersonal skills Passion for internal customer service Education and Experience Requirements A university degree in Management or Economics Excellent command of English 3 years of experience in similar position Advanced level of Microsoft Office skills Experience with Adobe preferred
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Recruitment Project Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower
Recruitment Project ManagerManpower
We are seeking for a 'Recruitment Project Manager'  for a project which will be performing all around Turkey. University Degree, Minimum 10 years experience required,  Experience working directly with Hiring Managers and managing full life cycle recruitment processes to include: sourcing, screening, behavioral based interviewing and offer negotiations Ability to prioritize, multi-task, problem solve while maintaining flexibility Ability to analyze and interpret general business information such as job descriptions, business articles, etc. Proficient in Microsoft Office applications Demonstrable experience of working effectively and collaboratively in a virtual team environment Advance managerial and communication skills, Fluency both in oral and written English, Flexible, co-operative, team worker and self-motivated, Willingness to work with targets and KPIs, Advance knowledge of MS Office and internet applications, Active driver and no restriction for travel  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Destek Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İşe Alım Destek AsistanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir projede görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Destek Asistanı' aramaktayız. Üniversite mezunu, İnsan kaynakları alanında çalışmaya istekli, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, Organizasyon becerisine sahip, Aynı anda birkaç görevi yerine getirebilme yetkinliğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı Adana, Adıyaman... Manpower
İşe Alım UzmanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir projede görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İşe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli bulunmayan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı(Arapça Bilen) Adana, Adıyaman... Manpower
İşe Alım Uzmanı(Arapça Bilen)Manpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir projede görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede Arapça bilen, İşe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli bulunmayan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İşe Alım Uzman YardımcısıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir proje için İstanbul'da görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Uzman Yardımcısı' aramaktayız. En az lise mezunu olan, İleri seviyede Arapça bilen, Tercihen işe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, Ms Office ve internet uygulamalarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşe Alım Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İşe Alım AsistanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir proje için İstanbul'da görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Asistanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen işe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
İnsan Kaynakları AsistanıManpower Gayrettepe
Bilişim alanında faaliyet gösteren müşterimizin genel müdürlüğünde görevlendirilmek üzere  "İnsan Kaynakları Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı ve organizasyonel bağlılığı yüksek, Operasyon ve veri giriş alanında minimum 1-2 yıl tecrübeye sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, Düzenli, iletişimi kuvvetli.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Tele-Satış SorumlusuManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Tele-Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu, Tercihen çağrı merkezinde minimum 2 yıl outbound deneyimi olan, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Etkili ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Bilgisayar kullanımına MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmalarında etkin ve insan ilişkilerinde başarılı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara)Manpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin Ankara genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Tercihen ingilizce ve Arapça bilen, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış Danışmanı (Ankara)Manpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin Ankara genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Tercihen ingilizce ve Arapça bilen, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Auto Sales Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Auto Sales EngineerManpower Suadiye
We are seeking for an 'Auto Sales Engineer' for our multinational client. Engineering degree from a reputable university, A proven sales experience of minimum 1-2 years within Industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Good PC skills, Well-developed communication and interpersonel skills, Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference", Have a valid driving license, Free for travel locally & internationally, Preferably non-smoker, No military obligation for male candidates, Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında en az 2 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, İyi derecede İngilizce bilen, 25 – 35 yaşlarında, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Muhasebe UzmanıManpower Gayrettepe
Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklerde 'Muhasebe Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe mevzuat ve uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office ve Excel programlarını kullanabilen, Tercihen logo Tiger programını etkin şekilde kullanabilen, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower
Field Service EngineerManpower
We are looking for a "Field Service Engineer" for our multinational client operating in energy sectorResult oriented, flexibleGood communication skills, and suitable diplomacy with clients and RepresentativesAbility to work effectively within group and department in an integrated team environment.Basic education, capability certificate, technical high school, university or engineering diploma.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Müdür YardımcısıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin mağazalarında tam zamanlı görev alacak   'Mağaza Müdür Yardımcısı' aramaktayız. Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 3 yıl perakende alanında, minimum 1 yıl mağaza yönetiminde deneyim sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mükemmel iletişim, liderlik ve organizasyon yetenekleri olan, İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Lokasyona bağlı olrak tercihen İngilizce ve Arapça bilen, 25 – 35 yaşlarında, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Muhasebe SorumlusuManpower Gayrettepe
Uluslararası taşımacılık alanda faaliyet gösteren Uluslararası bir müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Sorumlusu (Bordro bilen) arıyoruz.·         4 yıllık üniversite mezunu olan,·         Minimum 1-2 yıllık muhasebe deneyimine sahip,·         Tercihen İnsan Kaynakları alanında tecrübesi bulunan,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Ekip çalışmasına yatkın, analitik, disiplinli çalışan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Kocaeli Manpower
Satış UzmanıManpower
Darıca bölgesinde demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza “Satış uzmanı” arıyoruz. Üniversite mezunu, Demir – çelik satışı konusunda 3 - 5 yıl satış deneyimine sahip olan, İngilizce bilen, MS Office bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı olan, İkna kabiliyetine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Teknik Hizmetler UzmanıManpower Suadiye
Sistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Hizmetler Uzmanı' arıyoruz.  Meslek Yüksekokulu, Endüstri Meslek Lisesi veya Bilgisayar bölümleri mezunu, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli,  Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık,  Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Calibration Field Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Calibration Field EngineerManpower Maltepe
We are seeking for a 'Calibration Field Engineer'  for our multinational client operating in industrial products. University degree in in mechatronics or mechanical engineering At least 1 year experience as a calibration engineer  Excellent knowledge of English both in speaking & writing Have a valid driving licence No restrictions to travel frequently Military service must be completed for male candidates Able to live in İstanbul (Asia)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Bordro UzmanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir proje için İstanbul'da görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Bordro Uzmanı' aramaktayız. Üniversitenin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Bordro, iş kanunu, personel, SGK ve gelir vergisi mevzuatlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden, Alanında en az 2 yıl tecrübeli,  Sorumluluk alabilen, öğrenmeye açık ve istekli,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BW Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
SAP BW UzmanıManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "SAP BW Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği gibi ilgili bölümlerinden mezun, BW modülünde en az 2 yıl deneyim sahibi, Veri Ambarı, İş Zekası araç ve teknikleri konusunda geniş bilgi sahibi, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,  Araştırmacı ve analitik düşünebilen, Çözüm odaklı çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti Ankara Manpower Professional
İş AnalistiManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "İş Analisti" aramaktayız.  Üniversitelerin 4 yıllık ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Bilişim alanında 5 yıl, İş analizi konularında  en az 3 yıl tecrübeli, İş analizi süreç ve metodolojilerine hakim, proje yönetimi ve yazılım süreç yönetimi, konusunda genel bilgi sahibi, IT Prosedürlerini iyi bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Ankara'da ikamet edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Mühendisi Ankara Manpower Professional
Network MühendisiManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Network Mühendisi"  aramaktayız. Üniversitelerinin 4 yıllık lisans ya da lisansüstü programlarının Elektrik & Elektronik ,Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri,Elektronik & Haberleşme Mühendisliği bölümünden  mezun, Bilişim alanında en az 7 yıl, Network konusunda 5 yıl deneyim sahibi,  Ağ ve sistem mekanizmaları konusunda bilgi sahibi, Cisco Certified Network Professional (CCNP) ve Cisco Certified Network Associate (CCNA) sertifikalarından en az birine sahip, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet edebilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ABAP Developer Kocaeli Manpower Professional
ABAP DeveloperManpower Professional
For our client operating in automotive sector, we are currently looking for an experienced “ABAP Developer” who ideally is / has: University degree in Computer Engineering, Computer Sience, Mathematics Engineer or graduated from a related universty departments (Master degree is a plus), Min. 4 years work experience in an Information Systems Department and ABAP background, Very good command of written & spoken English, Good knowledge of ABAP, Experience on SAP modules, Analytical thinking ability with strong teamwork skills, No military obligation for male candidates, Able to work in Kocaeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Uzmanı Ankara Manpower Professional
Veritabanı UzmanıManpower Professional
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Veritabanı Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin 4 yıllık mühendislik bölümlerinden mezun, Bilişim alanında 5 yıl, Veritabanı Yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS SQL Server yönetimi konusunda uzman, MCITP Database Administrator veya MCSE Data Platform sertifikalarından en az birine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme yeteneğine sahip, Ankara'da ikamet edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Responsible İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Project ResponsibleManpower Professional
We are looking for an experienced "Project Responsible" for our client operating in Retail Industry with the following qualifications: BS degree in Computer Engineering or relevant fields, Minimum 3 years experience in Project Management Office (PMO), Minimum 1 year of experience in Process Management, Excellent command of MS Project, Fluency  in English is a must, Ideal candidate should know Sharepoint and advanced Excel, Experience in retail sector is preffered. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (Cooling) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Sales Engineer (Cooling)Manpower Suadiye
We are seeking for a 'Sales Engineer (Cooling)' for our multinational client which is performing at industrial sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, Good command of English, Good knowledge of MS office programs, Young, personal drive and ambition to work well, Driving licence, Abilty to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT SpecialistManpower Professional
We are looking for an experienced "IT Specialist" for our multinational client operating in retail sector. Experience in MAC OS and MAC iOS. Apple Certified Support Professional (ACSP) is a must. Bachelor’s degree in computer science/engineering, information systems, or related fields. Minimum 4 years of experience in IT specialist position. Proven experience with IT service support. Experiences on Windows server & infrastructure are big assets. ITIL knowledge and experience are big assets. Good working knowledge of TCP/IP, LAN, WAN, Wireless Network and other common network subjects. Experience on Backup and Restore tools.  Experience managing mobile device management. Good troubleshooting capabilities and solid problem-solving skills with proactive approach. Good command of English both written and spoken. Military service should be completed for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Regulatory Affairs Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Regulatory Affairs SpecialistManpower Suadiye
We are seeking for a 'Regulatory Affairs Specialist' to join the team of our leading pharmaceutical company.  Bachelor’s degree in health sciences (pharmacy, chemical and medical),  Minimum 2 years of related experience in pharma industry,  Ability to work in a regulatory environment both independently and within a team,  Ability to exercise judgement in accomplishing goals,  Good knowledge of regulations and guidelines,  Organizational skills and detail-orientation,  Ability to prioritize multiple tasks/projects,  Strong knowledge of MS Word, Excel and Outlook,  Proficiency in English language both oral and written,  Availability for travel.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Saha Tanıtım SorumlusuManpower Suadiye
E- Ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Saha Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz.    En az lise mezunu,    Sahada çalışmaya istekli,    Prezantabl, dinamik,     Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,    İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Muhasebe ve Finans AsistanıManpower Suadiye
Rüzgar enerjisi sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 1 yıl boyunca çalışabilecek 'Muhasebe ve Finans Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.  İşletme, Ekonomi ve benzeri üniversitelerden mezun olan, İyi derecede İngilizce bilen, Excel kullanımı ileri seviye olan, Tercihen Muhasebe ve/veya Finans departmanlarında staj yapmış ya da çalışmış olan, Tercihen SAP bilen, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü olan.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhaberat Elemanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Sudiye
Muhaberat ElemanıManpower Sudiye
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Muhaberat Elemanı’ aramaktayız.  En az lise mezunu, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Muhaberat işleri konusunda tercihen deneyim sahibi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Adana Manpower Maltepe
Satış UzmanıManpower Maltepe
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Uzmanı' aramaktayız;  Üniversitelerin İnşaat veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Tercihen en az 1 yıl sektör deneyime sahip,  Tercihen İngilizce bilen,  Analitik, sonuç odaklı ve prezentabl  MS Office programlarına hakim,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Adana’da ikamet eden/edebilecek olan  Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel lazer sektöründe sektör lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Servis Mühendisi' aramaktayız; Üniversiteleri Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pricing&Revenue Associate Man./Sen. Associate Man. İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Pricing&Revenue Associate Man./Sen. Associate Man.Manpower Gayrettepe
We are looking for an experienced " Pricing & Revenue Associate Manager/Senior Associate Manager " for our client operating in Telecom Industry with the following qualifications: Bachelor Degree in Engineering or Business, master degree is a plus At least 2 years of experience especially in Marketing or Finance departments Presentable and strong analytical thinking skills Work under high pressure and time constraints Strong written, verbal communication skills& inter-personal skills both in Turkish and English Telecom sector experience is a plus Multi-task management        Problem solving & decision making Results-driven and delivery-focused  Flexible mind set to adapt to a constantly changing conditions Flexible working hours 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Export ManagerManpower Professional
     For our client, producing lighting systems to both national and international customers, we are currently looking for an “Export Manager” who is ideally is / has : University degree, preferably in Engineering 13-15 years of total experience, last 5 years to be in a similar position  Fluent in English, second foreign language will be an asset Good understanding of sales and marketing strategies  Well-developed communicational skills and customer orientation  Knowledge about budget management, international trade and taxations  Ability to easily comprehend and organize shipment processes No obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Maslak) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Maslak)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales and Administrative Assistant İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Sales and Administrative AssistantManpower Maltepe
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Sales and Administrative Assistant' to work for our multinational client.  Minimum 2 years of experience in a similar position, Fluency in English both written and spoken, Good knowledge of MS Office, Strong communication skills, both verbally and written; open approach to people, Excellent planning and organizational skills and time management, Positive and professional disposition, Proactive, flexible who will demonstrate interpersonal sensitivity, Able to maintain a high level of confidentiality and pays attention to detail.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Search & Selection ConsultantManpower Managed Services
University degree from a reputable university, Proven professional experience in either recruitment or sales in a multinational environment and/or human resources company, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, A talented communicator with strong presentation and influencing skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office and Internet applications, Active Driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development&Product Sales Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Business Development&Product Sales ManagerManpower Ümraniye
We are seeking for a "Business Development&Product Sales Responsible" or "Business Development&Product Sales Manager"  for our multinational client who is performing at industrial products sector.  University degree, ideally with a technical background (e.g. mechanical/Industrial engineering, business administration and automotive engineering)  Min. 4-5 years of working experience in Business Development, Technical Sales or related field in a industrial products sector, Being competitive and comfortable challenging and influencing clients at all levels, Very good knowledge of automotive development and production planning processes, Strong communication and solution oriented sales skills; Excellent command of written and spoken; English  Military service completed for male candidates; Have valid driving licence with a clean record.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Part-Time (Acıbadem-Ataşehir) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Danışmanı / Part-Time (Acıbadem-Ataşehir)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım Sorumlusu Adana, Ağrı, Ankara... Manpower Managed Services
Tanıtım SorumlusuManpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz; En az 4 yıllık üniversite mezunu, İlaç sektöründe deneyimi olmayan veya max. 2 yıl deneyime sahip, Deneyimli adaylar için orjinal ve spesifik portföy çalışmasına yatkın,  Medikal donanımı güçlü, tanıtım ve sunum becerileri yüksek,  Başarma azmi yüksek, müşteri odaklı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel)Manpower Gayrettepe
Telekom sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip proje bazlı "Kıdemli İşe Alım Uzmanı" arayışımız mevcuttur.Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda minimum 5 yıllık iş tecrübesine sahip,Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisini kullanabilen,MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,Çözüm odaklı, müzakere becerileri gelişmiş, organizasyon yetisine sahip, yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen,Yoğun çalışma temposu konusunda motivasyonu yüksek, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resourcing Executive (Outsource) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Resourcing Executive (Outsource)Manpower Gayrettepe
Bachelor’s degree from a reputable university is required Minimum 5 years of recruitment experience in a corporate environment or consultancy company is required Excellent interpersonal and coaching skills Proven candidate research and relationship building skills Excellent computer skills in a Microsoft Windows environment Effective oral and written communication skills Ability to maintain confidentiality Excellent organizational skills Must be able to identify and resolve problems in a timely manner Gather and analyze information skillfully Strong command of written and spoken English
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (Ankara) Ankara Manpower
İkram Görevlisi (Ankara)Manpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara lokasyonunda bulunan showroomunda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi'arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,·         Kişisel görünümüne önem veren,·         İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         İşinde titiz ve güler yüzlü,·         Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) Manpower
Karşılama HostesiManpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin showroomunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Karşılama Hostesi" arıyoruz.  Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Toplu İşe Alım Proje Asistanı(Dönemsel) İstanbul(Asya) Manpower
Toplu İşe Alım Proje Asistanı(Dönemsel)Manpower
Manpower Türkiye ekibinde bizlerle birlikte işe alım projemizde dönemsel çalışabilecek "İşe Alım Proje Asistanı" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen işe alım konusunda deneyimli, kariyer portallarını daha önce kullanmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı, zaman yönetimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, İyi derecede ingilizce bilen.  
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Service Performance Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Service Performance ManagerManpower Professional
For our multinational client which is one of the key players in the building automation industry, we are currently looking for a "Service Performance Manager" who ideally is / has: University degree preferably in Engineering At least 10 years of work experience Strong communication and problem solving skills Highly active and motivated Innovative and client oriented Not only technical but also commercial and financial skills Fluent in English Able to travel within Turkey
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Çizim Teknikeri İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çizim TeknikeriManpower Suadiye
Dijital baskı makine üretimi sağlayan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Çizim Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik Çizim konusunda en az 2-3 yıl deneyime sahip, Autocad ve Solidworks bilgisi olan, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Tasarım MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel ürünler alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "Tasarım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Lisans eğitimini üniversitelerin makina mühendisliği,mekatronik mühendisliği veya teknik öğretmenlik bölümlerinden mezun olarak tamamlamış, Tasarım ve imalat konusunda tecrübeli, Solidworks programını çok iyi düzeyde kullanabilen, Teknik resim bilgisi iyi bir seviyede olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Talaşlı imalat konusunda bilgili, Tercihen pnömatik ve fikstür tasarımı konusunda tecrübeli, Makina tasarımında kullanılan standart makina elemanlarını tanıyan, Tercihen Proje takip konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, gerektiğinde şantiyelerimizi ziyaret edebilecek, ve B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar  için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışma ruhuna sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Credit Control Specialist İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Credit Control SpecialistManpower Suadiye
We are seeking for 'Credit Control Specialist' to join into the team of our client, which is a  multinational company in cleaning chemicals sector.  Graduates of  Business Administration, Economics or other related departments, Financial knowledge to read and asses financial data, basic accounting knowledge, Fluent in English, Excellent analytical and Excel skills, SAP knowledge is an asset, Outstanding ability to persuade and influence, Strong prioritization and time management skills, Excellent oral and written communication skills, Ability to travel within the country, Minimum 2-3 years of experience.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Consultant İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Software ConsultantManpower Professional
Our client is an international group working on the logistics and management of high-technology products for health protection.We are looking for a Software Developer/ERP Product Owner for Istanbul Country Office with the following qualifications to work in cooperation with the regional IT team.- A proven experience (at least 2 years) as Developer in the .NET framework and C# language.- Good knowledge of the SQL. - Fluent English is required, while a basic knowledge of Italian would be a plus.- Availability for short business trips. - Strong communication, organizational and interpersonal skills.- A strong motivation to the growth through the local experience - Knowledge of the Business Intelligence QLIKVIEW would be taken into strong consideration. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi / Diyarbakır Diyarbakır Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi / DiyarbakırManpower Suadiye
 Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda tercihen1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Diyarbakır'da ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Visual Merchandiser / Instore İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Visual Merchandiser / InstoreManpower Suadiye
We are seeking for an 'Visual Merchandiser' to join the team of our international store client operating in retail sector. University degree, At least 2 years experience in the retail sector as Visual Merchandiser, Excellent command of both written and spoken English, Dynamic personality with strong communication skills, Strong ability organizational and time management, Strong ability verbal communication, Can work in flexible hours, Able to travel or able to support to other stores.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Üretim MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv Yan Sanayii'nde faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin mühendislik (tercihen Makina, Endüstri, Kimya, Metalurji vb.) bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe min. 2 yıl üretim tecrübesine sahip, Mavi Yaka ekip yönetimi tecrübesine sahip ve liderlik vasıflarını taşıyan, İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ve İzmit’te ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
HVAC sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Mühendislik veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,  aktif araç kullanabilen, Mimarlık portföyüne sahip,  Armatür, vana, pompa benzeri ürünlerin satışında tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, İkna kabiliyeti yüksek, planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu / Medikal İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Bölge Satış Sorumlusu / MedikalManpower Suadiye
Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Bölge Satış Sorumlusu" aramaktayız.  Üniversitelerin biyomedikal, elektrik elektronik vb mühendislik bölümlerinden mezun, Tıbbi cihaz yönetmeliğine ve teknik şartnamelerine hakim, Bilgisayar kullanımına ve programlarına hakim, Tıbbi Görüntüleme Sistemleri konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip , Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Part-time (haftada max. 30 saat) çalışabilecek, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Kasa Şefi (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Mağaza Kasa Şefi (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Kasa Şefi’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Full-time (haftada 45 saat) çalışabilecek, Mağazacılık sektöründe en az 2-3 yıl kasa ve ekip yönetimi deneyimine sahip, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Ekip odaklı ve analitik düşünen, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı (Engelli Kadro) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Muhasebe Uzmanı (Engelli Kadro)Manpower Ümraniye
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Muhasebe Uzmanı' arıyoruz. Üniversite mezunu, Satın alma muhasebesi, satış ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, E-fatura, e-defter uygulamalarına hakim Sorumluluk bilinci yüksek, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Detay odaklı ve planlı çalışma yetkinliklerine sahip, MS Office ve Excel programlarını kullanabilen, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, Logo Muhasebe  programını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Project Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Assistant Project ManagerManpower Professional
For our client which has a focus in  international transport with an emphasis on heavy lift, shipping, port operations, warehousing and distribution, we are currently looking for an “Assistant Project Manager” who ideally is / has: Bachelor’s degree in Civil Engineering At least 10 years of experience preferably in port and pile construction Fluent in English, additionally Arabic will be a plus Familiar and active user of autocad and MS Office programs Excellent communication, accounting and organizational skills No obstacle in travelling abroad
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
İhracat Satış UzmanıManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe öncü olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "İhracat Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Demir Çelik sektöründe minimum 2-3 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Gebze ya da İstanbul Asya yakasında çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı Kocaeli Manpower Suadiye
İhracat Operasyon UzmanıManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe öncü olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "İhracat Operasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite Mezunu, Tercihen İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İleri seviyede SAP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Demir Çelik sektöründe minimum 1-2 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Gebze, İstanbul Asya yakasında ikamet eden ve Gebze lokasyonunda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
İşe Alım DanışmanıManpower Trade Marketing
En az önlisans mezunu, İşe alım (Mavi yaka veya giriş seviye pozisyonlarda çalışmış), satış veya telefonda satış alanlarında en az 1 yıl deneyimli,  Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Motivasyonu yüksek, yaratıcı ve başarı odaklı, Hedef, hizmet ve kalite esaslı bir yapıda çalışmaya istekli ve yüksek performans odaklı, Takım çalışmasına yatkın,  Etkileme ve sunum becerisi gelişmiş, iletişimi kuvvetli, Ms Office ve internet uygulamalarını kullanabilen, Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli Manpower Maltepe
Üretim OperatörüManpower Maltepe
Hızlı tüketim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Üretim Operatörü " arayışımız bulunmaktadır;  Lise veya MYO' ların Kimya vb. bölümlerinden mezun, Üretimde çalışmaya yatkın ve istekli, Elektrik elektronik bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Logistics Manager İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Logistics ManagerManpower Suadiye
 We are seeking for a " Logistics Manager" for our multinational client in Medical  Sector; ·         University degree or above,·         Having experience at least 8 years Logistics, Customers, Transporting and Storehouse Operations,·         Has responsibility and takes initiative , customer and solution  oriented ·         Has good communication skills and good relations ·         Has experience about warehouse, storage, logistics management·         Fluency in both written and spoken English,·         No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Anadolu Bölge Satış Müdürü / Ankara Ankara Manpower Sudiye
Anadolu Bölge Satış Müdürü / AnkaraManpower Sudiye
Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Anadolu Bölge Satış Müdürü/ Ankara ' arayışımız bulunmaktadir. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,  Asansör, inşaat vb sektörlerde bilgi sahibi ve deneyimli,  Müşteri ilişkileri ve müşteri yönetimi güçlü,  Satış bilgisi ve tecrübesi olan,  Takım yönetme konusunda deneyim sahibi., İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Seyahat engeli olmayan,  Sürücü ehliyetine sahip,  Askerliğini tamamlamış,  Ankara’da ikamet eden ya da ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi / Adana Adana Manpower Suadiye
Şantiye Şefi / AdanaManpower Suadiye
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip Şantiye Şefi aramaktayız.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İş merkezi, AVM vb şantiye deneyimi sahibi, Kaba inşaat tecrübesi olan ve tercihen prekast cephe giydirmede tecrübeli, Office ve  Autocad programlarına hakim, Proje ile ilgili günlük şantiye raporlamaları hazırlayabilecek, Ekip yönetme-liderlik yetkinliği olan, Adana’da ikamet eden ya da en az 2 yıl süre ile ikamet edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Mesul Müdürü İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Depo Mesul MüdürüManpower Maltepe
Medikal depolama alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Mesul Müdür" arayışımız bulunmaktadır;  Üniversitelerin Eczacılık Fakülteleri’nden mezun, Medikal depolarda Mesul Müdür pozisyonunda deneyim sahibi, Planlama ve organizasyon yetkinliklerine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
ReceptionistManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a "Receptionist" to join "Manpower's Professional Assistance Team" and work for our well known multinational client in pharmaceutical sector. University degree, Good command in English, At least 2 years of experience as a receptionist, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability, Having good communication and interpersonel skills, Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Yönetici AsistanıManpower Managed Services
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren, bulunuduğu sektörlerde öncü müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Yönetici Asistanı' arıyoruz. Üniversite mezunu, Alanında en az 3 yıl deneyimi olan (PA & BA), Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip,  Diksiyonu düzgün, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif enerjiye sahip, Yazışma tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan, Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Lojistik Satış SorumlusuManpower Suadiye
Lojistik alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Satış Sorumlusu" aramaktayız.  Üniversite mezunu, Uluslararası nakliye satışında en az 3 yıl satış deneyimi olan, Forwarder firmalarda deniz, hava ve tercihen kara nakliye konusunda satış tecrübesi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Temsil yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi ve ikna kabiliyeti olan ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif düz vites araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-İzmir İzmir Manpower Suadiye
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-İzmirManpower Suadiye
 İlaç sektöründe faaliyet gösteren yabancı bir müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Tıbbi Tanıtım Temsilcisi” arıyoruz. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe min. 3 yıl max 7 yıl  tecrübeli, Tercihen kardiyovasküler alan tecrübeli ya da dahiliye diyabet vb alanda çalışmış olan, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek ve çözüm odaklı, Müşteri odaklı, inisiyatif alabilen ve değer yaratabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) İzmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist (Bursa) Bursa Manpower Suadiye
Purchasing Specialist (Bursa)Manpower Suadiye
We are seeking for a ‘ Purchasing Specialist' to join the team of leading multinational client which is operating in  agriculture.·        At least 2 years of experience within similar position,·        BA/BS in Supply Chain Management/Business/Engineering or related field required,·        Possesses a comprehensive knowledge of purchasing and a basic understanding of the materials and supply chain management functions,·        Ability to manage the entire order to payment process,·        Process & Systems minded (SAP, reporting, e-Procurement tools),·        Ability to comply with existing/quickly adapt to new processes within the organization,·        Service Oriented,·        Strong communicative skills,·        Displays Courage and candor in a respectful manner with internal stakeholders & customers,·        Ability to work independently in a decentralized organization.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)Manpower Suadiye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Outbound)" aramaktayız. En az lise mezunu, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan, MS Office programlarına hakim, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Field Service Technician İstanbul(Avr.), ... Manpower
Field Service TechnicianManpower
We are seeking for 'Field Service Technician' to join into the team of our client, which is a  operating in energy sector. Experience of energy sector, Technical background (Electric and Mechanical)  Good English knowledge, Engineering graduate or equivalent experience/professional development in the field of engineering (any discipline), Ability to influence and excellent communication skills both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower
Muhasebe SorumlusuManpower
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeeli bir firma olan müşterimiz için "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.Min 2 yıl muhasebe ve süreçler deneyimi,İyi düzeyde MS Office bilgisi, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı