Manpower 

Şirket Bilgileri

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.
Daha fazla bilgi ve iletişim için www.manpower.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.manpower.com.trManpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 119
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
ResepsiyonistManpower Gayrettepe
Reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Resepsiyonist' arıyoruz.  Minimum MYO veya Üniversite mezunu, Resepsiyonist, yönetici asistanı pozisyonlarında minimum 2 yıl deneyimi olan, Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak ve minimum orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezentabl, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Şişli, Mecidiyeköy bölgesine ulaşım problemi bulunmayan, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Ön Muhasebe SorumlusuManpower Gayrettepe
Gıda sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için  'Ön Muhasebe Sorumlusu' arıyoruz. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Logo Tiger bilen, Zincirlikuyu, Levent bölgesine ulaşım sorunu bulunmayan,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı/Operasyon Destek İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Veri Giriş Elemanı/Operasyon DestekManpower Gayrettepe
Türkiye'nin lider banka iştiraklerinden biri olan müşterimiz için 'Veri Giriş Elemanı' arıyoruz. MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, 10 parmak veya hızlı klavye kullanabilen, Veri girişi konusunda tecrübeye sahip, Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi, Takip yeteneği kuvvetli, En az %40 engelli raporu olan, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutabakat Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mutabakat ElemanıManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyetini sürdüren uluslarası müşterimiz için aşağıdaki nitelikleri taşıyan 'Mutabakat Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.  Minimum Önlisans mezunu, Ön muhasebe alanında minimum 1 yıl tecrübesi olan, SAP programına hakim, Analitik yönü kuvvetli, Ms Office programlarına hakim, iyi derece de excel kullanabilen, İş ve sonuç odaklı, problem çözme-planlama ve takip yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Regional Contributions Support Analyst İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Regional Contributions Support AnalystManpower Gayrettepe
We are seeking a 'Regional Contributions Support Analyst' for our global company operating in financial sector to work for 6 months contracts.  Fluency in English and Turkish languages is required; Excellent knowledge of Excel; VBA knowledge is a plus; Technical interest and aptitude; Excellent communication and customer service skills; Ability to thrive in a fast paced, team environment; Previous experience in a client-facing role is a plus; Financial and market knowledge is a plus; Bachelor’s degree or equivalent work experience; 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Maltepe
Perakende sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. Tercihen üniversite öğrencisi olan, Part-time çalışabilecek (haftada 30 saat), Özgüveni yüksek, Heyecanlı ve dinamik, Müşteri odaklı, Satış konusunda yetenekli, İletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Esenyurt) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Esenyurt)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Zonguldak Zonguldak Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-ZonguldakManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Zonguldak'ta ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hostes (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Hostes (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden biri için aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Loca Hostesleri” arıyoruz. Çalışma yeri spor klübünün stadyumu olacaktır. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu (6 Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
İnsan Kaynakları Sorumlusu (6 Aylık)Manpower Gayrettepe
Bankacılık- Finans alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "İnsan Kaynakları Sorumlusu" arıyoruz. İnsan Kaynakları alanında en az 1 yıl deneyimli, Özlük işleri konusunda tecrübeli İşe Alım süreçleri, alanında deneyim sahibi, Resmi raporlama ve kurum içi raporlama konularında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Takım Çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ Manpower
Makine OperatörüManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarararası ilaç firmasının üretim departmanına alınmak üzere Makine Operatörü arayışımız bulunmaktadır.En az Lise tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,İlaç sektöründe ambalaj veya diğer üretim makinelerinde en az 3 yıl deneyimli,Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Tekirdağ Çerkezköy veya civarında ikamet eden / edebilecekMakine Operatörü aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Kurumsal İletişim UzmanıManpower Gayrettepe
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren holding bünyesindeki müşterimiz için  'Kurumsal İletişim Uzmanı' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu (Tercihen Halkla ilişkiler, Reklam- Pazarlama mezunu) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Kurumsal iletişim ve Pazarlama alanında minimum 5 yıl tecrübeye sahip, Yoğun tempoda çalışmayı seven, Sanata ilgili, ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve lansman tecrübesi olan, Görsel konsept yaratma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Veri Giriş ElemanıManpower Gayrettepe
Kimya sektöründe faaliyetini sürdüren uluslararası bir müşterimiz için  "Veri Girişi Elemanı'' arıyoruz. Minimum lise mezunu, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen 10 parmak veya hızlı klavye kullanabilen, Veri girişi konusunda tecrübeye sahip, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Enerjisi yüksek, İletişim yeteneği güçlü, Bay / bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Maslak) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Maslak)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım Sorumlusu Adana, Ağrı, Ankara... Manpower Managed Services
Tanıtım SorumlusuManpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz; En az 4 yıllık üniversite mezunu, İlaç sektöründe deneyimi olmayan veya max. 2 yıl deneyime sahip, Deneyimli adaylar için orjinal ve spesifik portföy çalışmasına yatkın,  Medikal donanımı güçlü, tanıtım ve sunum becerileri yüksek,  Başarma azmi yüksek, müşteri odaklı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İkram Görevlisi (Ankara) Ankara Manpower
İkram Görevlisi (Ankara)Manpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara lokasyonunda bulunan showroomunda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi'arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,·         Kişisel görünümüne önem veren,·         İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         İşinde titiz ve güler yüzlü,·         Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) Manpower
Karşılama HostesiManpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin showroomunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Karşılama Hostesi" arıyoruz.  Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında en az 2 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, İyi derecede İngilizce bilen, 25 – 35 yaşlarında, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Müdür YardımcısıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin mağazalarında tam zamanlı görev alacak   'Mağaza Müdür Yardımcısı' aramaktayız. Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 3 yıl perakende alanında, minimum 1 yıl mağaza yönetiminde deneyim sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mükemmel iletişim, liderlik ve organizasyon yetenekleri olan, İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız.  En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında en az 3 yıl deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Lokasyona bağlı olrak tercihen İngilizce ve Arapça bilen, 25 – 35 yaşlarında, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
İngilizce Bilen Veri Giriş ElemanıManpower Gayrettepe
Müzik-Lisanslama sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Dijital Dağıtım Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İngilizce Bilen Veri Giriş Elemanı' arıyoruz.  Bilgisayar teknolojilerine yatkın olması ve iyi düzeyde Excel bilgisine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Müzik endüstrisini takip eden, ilgili, gelişmeye açık, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detayları dikkatle inceleyebilen, titiz ve organize, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-İzmir İzmir Manpower Suadiye
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-İzmirManpower Suadiye
 İlaç sektöründe faaliyet gösteren yabancı bir müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip “Tıbbi Tanıtım Temsilcisi” arıyoruz. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe min. 3 yıl max 7 yıl  tecrübeli, Tercihen kardiyovasküler alan tecrübeli ya da dahiliye diyabet vb alanda çalışmış olan, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek ve çözüm odaklı, Müşteri odaklı, inisiyatif alabilen ve değer yaratabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) İzmir'de ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Support Specialist (Project based) İstanbul(Asya) Manpower Professional
IT Support Specialist (Project based)Manpower Professional
We are looking for an "IT Desktop Support Specialist" to support our multinational client's users and desktop environment with the following specifications: Minimum 2 or more years of experience in the same position, Good communication of English, both written and spoken is a must, Team worker,problem solver,helpful and flexible, Will be able to work on a 6 months contract.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Human Resources SpecialistManpower Maltepe
We are seeking for a 'Human Resources Specialist' for a multinational client which is performing at food sector. University degree obtained from relevant fields of study, Min. 2 years of experience in a similar field, HR knowledge is an asset, High level of fluency in English language, Basic knowledge of Turkish labours laws, social security and payroll management, Able to work with multinational team members, problem solving skills as well as analytical capability, No military service obligation for the male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Manager Kocaeli Manpower Maltepe
Human Resources ManagerManpower Maltepe
We are looking for a "Human Resources Manager" for one of our multinational client in automotive sector,  University graduate, Min.5 years experience in all functions of Human Resources, Fluency in English,  Good knowledge of local labour legislation, Excellent communication, presentation and interpersonal skills, Innovative, result-oriented, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Adana Manpower Maltepe
Satış UzmanıManpower Maltepe
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Uzmanı' aramaktayız;  Üniversitelerin İnşaat veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Tercihen en az 1 yıl sektör deneyime sahip,  Tercihen İngilizce bilen,  Analitik, sonuç odaklı ve prezentabl  MS Office programlarına hakim,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Adana’da ikamet eden/edebilecek olan  Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Part-time (haftada max. 30 saat) çalışabilecek, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Teknik Ofis MühendisiManpower Suadiye
Yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin inşaat mühendisliği veya mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen birkaç yıl şantiye tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 2-3 yıl sonunda Teknik Müdür sorumluluğunu alabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Urge Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Urge Proje UzmanıManpower Bakırköy
Ekonomi Bakanlığı destekli olarak hazırlanan projede görev alacak "Urge Proje Uzmanı" aranmaktadır.  Türkiye'deki üniversitelerin veya denkliği Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerin en az 4 (dört) yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (KPDS/YDS) veya  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğeri en az C düzeyinde yabancı dil belgesine sahip olması (TOEFL en az 84), Tercihen Proje Yönetiminde ve /veya kümelenme çalışmalarında aktif görev almış olmak, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Düzenli, titiz ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Araştırmaya, öğrenmeye ve öğretmeye açık, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
İç Denetim UzmanıManpower Suadiye
Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘İç Denetim Uzmanı’ aramaktayız.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,  Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 1-5 yıl arası deneyim sahibi,  Uluslararası Denetim Standartları hakkında bilgi sahibi, tercihen Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) veya Certified Internal Auditor (CIA) belgesi sahibi,  MS Office programlarını etkin kullanabilen,  İleri derecede İngilizce bilen,  Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen,  İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Sudiye
Tahsilat SorumlusuManpower Sudiye
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet  gösteren sektörün önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için  'Tahsilat Sorumlusu' aramaktayız. Üniversitelerin tercihen İşletme, Matematik, Muhasebe, Bankacılık bölümlerinden mezun, Minimum 1 sene aktif tahsilat tecrübesi olan, SAP ve MS Office programlarına hakim, Kuvvetli iş takibi, ikna etme ve iletişim becerilerine sahip, B sınıfı ehliyete sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(Diyarbakır) Diyarbakır Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(Diyarbakır)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Diyarbakır şehrinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Supervisor İstanbul(Avr.), ... Manpower Maltepe
Key Account SupervisorManpower Maltepe
We are seeking for a 'Key Account Supervisor' for our multinational client who is performing at food sector.  University degree, ideally Food Engineering of Chemical Engineering, Experience in the sale of technical products  Strong communication and solution oriented sales skills; Excellent command of written and spoken English Military service completed for male candidates; Have valid driving licence.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Kars) Kars Manpower Managed Services
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Kars)Manpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip ' Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz; En az 4 yıllık üniversite mezunu, İlaç sektöründe deneyimi olmayan veya max. 2 yıl deneyime sahip, Deneyimli adaylar için orjinal ve spesifik portföy çalışmasına yatkın,  Medikal donanımı güçlü, tanıtım ve sunum becerileri yüksek,  Başarma azmi yüksek, müşteri odaklı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Kalite Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Dönemsel Kalite MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanati sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Üretim kalite alanında minimum 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu Yakası veya İzmit'te ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi (Ankara) Ankara Manpower Ümraniye
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi (Ankara)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi' arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden/edebilecek, Otomotiv ve lastik sektörüne ilgisi olan,  İnsan ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü, analitik, sorumluluk bilinci yüksek,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
İhracat Satış UzmanıManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe öncü olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "İhracat Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Demir Çelik sektöründe minimum 2-3 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Gebze ya da İstanbul Asya yakasında çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Specialist İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Sales SpecialistManpower Suadiye
We are seeking for a "Sales Specialist" to join the team of our leading manufacturer company. University degree in Business or Engineering (preferably Mechanical Engineering), Very good understanding of B2B and consultative sales, Fluency in English, Minimum 3 years sales experience preferably in  industrial CAD/CAM, graphic software, CNC machines, cutting tools and industrial consumables, Result oriented, Ability to manage the daily pressure/stress of sales, With no problem with frequent travels across the country, Minimum understanding of working in international environment, Strong interpersonal skills, Negotiation skills, presentation skills, customer oriented, planning and organising skills, adaptability skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Sudiye
Takım AsistanıManpower Sudiye
Denetim alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Takım Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite Mezunu, Tercihen benzer görevlerde minimum 2 yıl deneyimli, Excel bilgisi iyi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Takip yeteneği ve iletişimi güçlü, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
İhracat Operasyon UzmanıManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe öncü olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "İhracat Operasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite Mezunu, Tercihen İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, İleri seviyede SAP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Demir Çelik sektöründe minimum 1-2 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Gebze, İstanbul Asya yakasında ikamet eden ve Gebze lokasyonunda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Çorum) Çorum Manpower Managed Services
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Çorum)Manpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip ' Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz; En az 4 yıllık üniversite mezunu, İlaç sektöründe deneyimi olmayan veya max. 2 yıl deneyime sahip, Deneyimli adaylar için orjinal ve spesifik portföy çalışmasına yatkın,  Medikal donanımı güçlü, tanıtım ve sunum becerileri yüksek,  Başarma azmi yüksek, müşteri odaklı ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Kalite Güvence UzmanıManpower Maltepe
Lojistik hizmet sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Güvence Uzmanı" aramaktayız; Tercihen Kimya-Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Kalite Güvence pozisyonlarında deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Key Account Responsible İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Key Account ResponsibleManpower Maltepe
We are seeking for a 'Key Account Responsible for our multinational client who is performing at industrial products sector; University degree, ideally with a technical background (e.g. mechanical/Industrial engineering, business administration and automotive engineering)  Experience in the sale of technical products  Very good knowledge of automotive development and production planning processes  In-knowledge in the areas of chassis/engine/transmission bearings  Excellent command of written and spoken English Military service completed for male candidates; Have valid driving licence with a clean record.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Platform Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Platform AssistantManpower Managed Services
University degree,Minimum 1 year of experience as an Assistant,Excellent command of both spoken and written English,Correct grammar, punctuation and spelling in Turkish and English,Good MS Office skills (e.g. excel, powerpoint and word),Excellent planning and organization,Strong coordination and communication skills,Detail orientation and multi-tasking,Research, prioritizing, and follow-up,Proactively working against deadline pressures.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel Gaz üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Makina imalat sektöründe minimum 2 yıl saha deneyimi bulunan, Sözlü ve yazılı olarak ileri seviye İngilizce bilgisine sahip, Tercihen kaynak mühendisliği sertifikasına sahip/uluslararası kaynak teknolojileri uzmanlığı bulunan, İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, müşteri odağı yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Talent Manager İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Talent ManagerManpower Professional
We are looking for a '’Talent Manager' to join the team of our international client operating.   University degree in business management or related discipline,  At least 7 years experience in talent management, traning and development or process improving in multinational organization, Excellent command of English, Excellent communication and presentation skills to ensure credibility with senior management, Management of multiple activities in an appropriate manner within a fluid and fast changing environment. No military obligation for male candidates.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı ( 1 Aylık ) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Depo Elemanı ( 1 Aylık )Manpower Bakırköy
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere Kasım ayında 1 ay süreyle dönemsel kadro ile çalışacak depo görevlileri aramaktayız. En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mall Leasing Management Supervisor İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Mall Leasing Management SupervisorManpower Professional
For our client operating duty-free shops, we are currently looking for a "Mall Leasing Management Supervisor" who ideally is/has;  University degree in a business related discipline At least 5 years of sales, leasing or retail experience preferably and especially in malls Strong interpersonal and negotiation skills Effective oral and written communication skills Resourcefulness, creativity and a well-developed awareness Fluent in English 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara-İzmir Ankara, İzmir Manpower Suadiye
Satış Danışmanı Ankara-İzmirManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Operasyonel kiralama satış alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Bayi yönetimi deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve etkin iletişim becerilerine sahip, Hedef odaklı çalışmayı bilen ve seven.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Kayseri Kayseri Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-KayseriManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Kayseri şehrinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Balıkesir Balıkesir Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-BalıkesirManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Balıkesir şehrinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Eskişehir Eskişehir Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-EskişehirManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Eskişehir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Çorum Çorum Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-ÇorumManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Çorum şehrinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Konya Konya Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-KonyaManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Konya şehrinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(İstanbul,Kocaeli,Edirne) Edirne, İstanbul(Avr.)... Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(İstanbul,Kocaeli,Edirne)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,Edirne şehirlerinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(İzmir,Manisa) İzmir, Manisa Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(İzmir,Manisa)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, İzmir ve Manisa şehirlerinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(Trabzon,Ordu,Giresun) Giresun, Ordu, ... Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(Trabzon,Ordu,Giresun)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Trabzon,Ordu,Giresun şehirlerinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(Adana,Hatay,Mersin) Adana, Hatay, ... Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-(Adana,Hatay,Mersin)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Adana,Hatay, Mersin şehirlerinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Development and Controlling Responsible İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Process Development and Controlling ResponsibleManpower Professional
For our client operating duty-free shops, we are currently looking for a "Process Development and Controlling Responsible" who ideally is/has : University degree in Industrial Engineering 4-6 years of experience preferably as a Business Analyst, on large and complex projects. Team player, Experience facilitating workshops and focus groups Strong business/client engagement skills Experience developing business requirements Fluent spoken and written English, 2nd language German is preferable Excellent command of MS Offfice programs Strong analytical skills with a demonstrated ability to extensively analyze business processes and workflows Experience in Retail Sector
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Ticari Pazarlama UzmanıManpower Maltepe
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ticari Pazarlama Uzmanı" aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe deneyim sahibi, Ticari pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, Analitik, iletişim yeteneği gelişmiş, sorumluluk sahibi, Yurtiçi-yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Antalya Antalya Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-AntalyaManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Antalya'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Denizli Denizli Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-DenizliManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Denizli şehrinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Samsun Samsun Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-SamsunManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Samsun'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Ankara Ankara Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-AnkaraManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Ankara şehrinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-Gaziantep Gaziantep Manpower Ümraniye
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu-GaziantepManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Tıbbi Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz. Üroloji hekim çalışması yapmış, Özel Hastane, Muayenehane ziyaretlerinde tecrübesi olan, Çalışacağı bölge ve çevre illerde Eczane bağlantıları güçlü, Sonuç odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, gerektiğinde İnisiyatif kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ÜTE Belgesine sahip, Gaziantep şehrinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Search & Selection ConsultantManpower Suadiye
University degree from a reputable university, Proven professional experience in either recruitment, sales, telesales or customer relations in a multinational environment and/or human resources company, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, A talented communicator with strong presentation and influencing skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office and Internet applications, Active Driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower
Satınalma UzmanıManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz holdingin genel merkezinde çalışacak "Satınalma Uzmanı" aramaktayız. Üniversite mezunu, 24-35 yaş aralığında, Satınalma fonksiyonunda minimum 2 yıl deneyimli, Çelik veya kaynaklı imalat yapan üretim sektörlerinde çalışmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Sonuç odaklı, iş takibi yüksek, araştırma ve müzakere becerileri gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında  ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Personeli/Öğrenci İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Saha Personeli/ÖğrenciManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Saha Personeli" aramaktayız; Makine Mühendisliği bölümü 3. sınıf veya son sınıf öğrencisi, Aktif saha çalışmasına yatkın ve bu konuda istekli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Part-time olarak çalışabilecek, Stres yönetimi iyi, iletişimi kuvvetli, analiz yeteneği güçlü, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim / Kalite Mühendisi (Düzce) Düzce Manpower
Üretim / Kalite Mühendisi (Düzce)Manpower
Düzce bölgesinde demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Üretim veya Kalite bölümünde çalışacak “Mühendis" arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Üretim sektöründe 1 -3 yıl arasında deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Sonuç odaklı, iş takibi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Düzce’de  ikamet eden / edebilecek, Gerekli durumlarda vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Üst Düzey Yönetici AsistanıManpower Managed Services
Turizm sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için yukarıdaki niteliklere sahip "Üst Düzey Yönetici Asistanı" arıyoruz.  Üniversite mezunu, Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin planlanmasında beceri sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Hafızası kuvvetli, dikkatli ve detaylara önem veren, Sonuç odaklı ve takipçi, İfade yeteneği güçlü ve diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Organizasyon ve koordinasyon becerisi olan, Problem çözme becerisi yüksek, pratik, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, hızlı klavye kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiManpower Suadiye
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet gösteren sektörün önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' aramaktayız. Min. ön lisans mezunu, Çağrı Merkezi yönetiminde 2 sene deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim kurma becerileri yüksek, Müşteri ve sonuç odaklı, MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Engelli) İstanbul(Asya) Manpower
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Engelli)Manpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet gösteren sektörün önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için  'Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' aramaktayız. ·        En az lise mezunu,·        Çağrı Merkezi, şikayet yönetiminde 2 sene deneyimli,·        Telefonda etkili iletişim becerisine sahip,·        Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan·        MS Office programlarına hakim,·        Anadolu yakasında oturan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutfak Servis Personeli İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Mutfak Servis PersoneliManpower Bakırköy
Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimizin Bahçeşehir ofisinde görevlendirilmek üzere  "Servis Personelleri" arıyoruz. En az İlkokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli,titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PHP Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
PHP DeveloperManpower Professional
We are looking for an experienced “PHP Developer”  for our client operating in e-commerce sector. Bachelor degree in a related fields such as Computer Science/Engineering or Information Technologies, Minimum 2 years experience developing PHP applications using technologies such as: PHP, HTML5, CSS3, XML, JavaScript, AJAX, Strong knowledge of Secure Coding principles, SOA and RESTful services, GIT, Advanced verbal and written communication skills in English, Strong analytical skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Test SpecialistManpower Professional
We are looking for a "Test Specialist" for our  client operating in e-commerce sector. Graduated from related fields such as computer engineering or information technologies, Minimum 2 years experience in test processes and development on test automation tools, Knowledge in HTML,CSS,Java Script, Good analytical thinking and problem solving-skills, Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Java Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Junior Java DeveloperManpower Professional
We are looking for a “Junior Java Developer”  for our client operating in e-commerce sector. Bachelor degree in a related field such as Computer Science/Engineering or Information Technologies, Minimum 2 years experience in Java/J2EE, Strong knowledge and experience in Spring framework, Understanding of HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Ajax (AngularJS knowledge is a plus), Familiarity with build tools such as Ant, Maven, and Gradle, English skill is a must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Servis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Elektrik- Elektronik, Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim,  Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Ofis AsistanıManpower Gayrettepe
Telekominikasyon alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklerde 'Ofis Asistanı' arayışımız bulunmaktadır. Çok İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, En az 1 yıl Ofis Asistanlığı tecrübesi olan, İletişim becerisi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk bilinci yüksek, Temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, gelişime açık, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Purchasing SpecialistManpower Gayrettepe
We are seeking for a 'Purchasing Specialist' for our multinational client who is performing at energy sector.. Good negotiation, inter-personal and communication skills. Good Business English, written and oral. Strong analytical skills and ability to work independently. Preparation and execution of tenders and contracts. Local and Global Stakeholder engagement exposure. Supplier Management. Team player with a high drive and ability to build long term relationships. Self-Starter. Customer focused and likes to work proactively with business professionals. Knowledge of procurement process & contracting skills, finance and IT systems would be an asset 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Search and Selection Consultants İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Senior Search and Selection ConsultantsManpower Professional
Are you seeking a HR job in a dynamic business? Are you thinking of a long term career plan in a multinational corporate environment?Now Manpower Professional team is growing in Turkey and looking for high caliber CONSULTANTS! We, as Manpower Professional is a dedicated business unit of ManpowerGroup - a world leader in innovative workforce solutions, connecting human potential to the power of business.At Manpower Professional, we tailor our search and selection services to the requirements of individual projects, enabling our teams to best help clients and candidates achieve their business and professional goals. We offer a variety of Recruiting and Staffing services designed to assist clients in meeting their hiring requirements.Manpower Professional’s scope, history of success and reputation as the global leader in professional talent and workforce solutions enable us to accelerate organisational growth by attracting, assessing and placing specialised expertise in IT, Finance & Accounting, Sales&Marketing and Engineering.The ideal candidates should be ready to respond for the following skills and experiences: University degree, Min 4-5 years of experience in recruitment in IT, Sales, Marketing and Finance businesses and technical roles,  Commercial oriented, strong networking and client development abilities, Sales and business development focused, Good time management and organisational skills, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Must possess a high level of motivation and customer focus, continuous improvement mentality, required in a fast-paced, results-oriented environment, Flexible, co-operative and team worker, Excellent communication skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office applications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı(Almanca Bilen) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı(Almanca Bilen)Manpower Ümraniye
Endüsri ürünleri alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdakş niteliklere sahip Almanca bilen "Sipariş Yönetimi ve Planlama Uzmanı" arıyoruz; Üniversite mezunuı, Tercihen sipariş yönetimi ve planlama sürecinde tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim tercihen SAP R/3 bilen, Tercihen iyi AS400 ve LİNK bilgisi, Çok iyi düzeyde İngilizce ve iyi derecede Almanca bilen, Takım çalışmasına yatkın, takım arkadaşlarından öğrenme/öğretme konusunda istekli, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Yüksek organizasyonel esneklik ve çalışma motivasyonu, iletişim becerisi, iyi müzakere becerileri, prezantabl, kültürlerarası ve toplumsal duyarlılık, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Office Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Office AssistantManpower Gayrettepe
For our client which operates in IT sector, we are currently looking for a 'office assistant’ who ideally is/has : Excellent planning and organization skills Analytical and problem solving skills Excellent communication skills, verbal and written Professional telephone manner High attention to detail and a sense of personal responsibility Positive attitude Flexible regarding tasks and hours Well-developed interpersonal skills Passion for internal customer service Education and Experience Requirements A university degree in Management or Economics Excellent command of English 3 years of experience in similar position Advanced level of Microsoft Office skills Experience with Adobe preferred
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Recruitment Project Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower
Recruitment Project ManagerManpower
We are seeking for a 'Recruitment Project Manager'  for a project which will be performing all around Turkey. University Degree, Minimum 10 years experience required,  Experience working directly with Hiring Managers and managing full life cycle recruitment processes to include: sourcing, screening, behavioral based interviewing and offer negotiations Ability to prioritize, multi-task, problem solve while maintaining flexibility Ability to analyze and interpret general business information such as job descriptions, business articles, etc. Proficient in Microsoft Office applications Demonstrable experience of working effectively and collaboratively in a virtual team environment Advance managerial and communication skills, Fluency both in oral and written English, Flexible, co-operative, team worker and self-motivated, Willingness to work with targets and KPIs, Advance knowledge of MS Office and internet applications, Active driver and no restriction for travel  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Destek Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İşe Alım Destek AsistanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir projede görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Destek Asistanı' aramaktayız. Üniversite mezunu, İnsan kaynakları alanında çalışmaya istekli, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, Organizasyon becerisine sahip, Aynı anda birkaç görevi yerine getirebilme yetkinliğine sahip, Seyahat engeli bulunmayan
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bordro Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
Bordro UzmanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir proje için İstanbul'da görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Bordro Uzmanı' aramaktayız. Üniversitenin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Bordro, iş kanunu, personel, SGK ve gelir vergisi mevzuatlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden, Alanında en az 2 yıl tecrübeli,  Sorumluluk alabilen, öğrenmeye açık ve istekli,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışabilen, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı Adana, Adıyaman... Manpower
İşe Alım UzmanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir projede görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İşe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli bulunmayan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı(Arapça Bilen) Adana, Adıyaman... Manpower
İşe Alım Uzmanı(Arapça Bilen)Manpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir projede görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede Arapça bilen, İşe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, Seyahat engeli bulunmayan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İşe Alım Uzman YardımcısıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir proje için İstanbul'da görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Uzman Yardımcısı' aramaktayız. En az lise mezunu olan, İleri seviyede Arapça bilen, Tercihen işe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, Ms Office ve internet uygulamalarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşe Alım Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İşe Alım AsistanıManpower
Türkiye genelinde yürütülecek bir proje için İstanbul'da görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İşe Alım Asistanı' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen işe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Teknik Sistem Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Teknik Sistem OperatörüManpower Ümraniye
Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Teknik Sistem Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Teknik ve Endüstri Meslek liselerinin 'Elektrik' bölümlerinden mezun, Üretim alanında 5 yıl çalışmış olmak, Bakım, arıza, elektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Üretim OperatörüManpower Ümraniye
Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Üretim Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Minimum lise mezunu, Üretim alanında minimum 1 yıl çalışmış olmak, Tercihen lektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Müşteri TemsilcisiManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız adına "Müşteri Temsilcisi/Müşteri Temsilcisi Asistanı" pozisyonlarında arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu Müşteriyle tüm operasyon sürecini yürütebilmek adına iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan Müşteri temsilcisi pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Ege Bölge) İzmir Manpower Bakırköy
Satış Mühendisi (Ege Bölge)Manpower Bakırköy
Hidrolik sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız adına Ege Bölgesinden sorumlu olacak "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği bölümü mezunu) İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan Hidrolik ürün satışında en az 2 yıl deneyim sahibi Ege Bölgesindeki endüstriyel tesisleri bilen İletişim becerisi yüksek ve analitik düşünebilen Tercihen home office çalışma deneyimi bulunan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan İzmir'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip SorumlusuManpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu' arıyoruz. Üniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, Tercihen aynı alanda 3 sene deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yetkinliğine sahip,iletişimi kuvvetli,çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BW Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
SAP BW UzmanıManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "SAP BW Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri Mühendisliği gibi ilgili bölümlerinden mezun, BW modülünde en az 2 yıl deneyim sahibi, Veri Ambarı, İş Zekası araç ve teknikleri konusunda geniş bilgi sahibi, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,  Araştırmacı ve analitik düşünebilen, Çözüm odaklı çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel lazer sektöründe sektör lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Servis Mühendisi' aramaktayız; Üniversiteleri Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pricing&Revenue Associate Man./Sen. Associate Man. İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Pricing&Revenue Associate Man./Sen. Associate Man.Manpower Gayrettepe
We are looking for an experienced " Pricing & Revenue Associate Manager/Senior Associate Manager " for our client operating in Telecom Industry with the following qualifications: Bachelor Degree in Engineering or Business, master degree is a plus At least 2 years of experience especially in Marketing or Finance departments Presentable and strong analytical thinking skills Work under high pressure and time constraints Strong written, verbal communication skills& inter-personal skills both in Turkish and English Telecom sector experience is a plus Multi-task management        Problem solving & decision making Results-driven and delivery-focused  Flexible mind set to adapt to a constantly changing conditions Flexible working hours 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Export ManagerManpower Professional
     For our client, producing lighting systems to both national and international customers, we are currently looking for an “Export Manager” who is ideally is / has : University degree, preferably in Engineering 13-15 years of total experience, last 5 years to be in a similar position  Fluent in English, second foreign language will be an asset Good understanding of sales and marketing strategies  Well-developed communicational skills and customer orientation  Knowledge about budget management, international trade and taxations  Ability to easily comprehend and organize shipment processes No obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ABAP Developer Kocaeli Manpower Professional
ABAP DeveloperManpower Professional
For our client operating in automotive sector, we are currently looking for an experienced “ABAP Developer” who ideally is / has: University degree in Computer Engineering, Computer Sience, Mathematics Engineer or graduated from a related universty departments (Master degree is a plus), Min. 4 years work experience in an Information Systems Department and ABAP background, Very good command of written & spoken English, Good knowledge of ABAP, Experience on SAP modules, Analytical thinking ability with strong teamwork skills, No military obligation for male candidates, Able to work in Kocaeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Sales EngineerManpower Maltepe
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our multinational client which is performing at industrial sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, 2-3 years of experience in technical sales at automotive industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Dedicated and supportive,highly work motivation, No military obligation for male candidates. Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales and Administrative Assistant İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Sales and Administrative AssistantManpower Maltepe
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Sales and Administrative Assistant' to work for our multinational client.  Minimum 2 years of experience in a similar position, Fluency in English both written and spoken, Good knowledge of MS Office, Strong communication skills, both verbally and written; open approach to people, Excellent planning and organizational skills and time management, Positive and professional disposition, Proactive, flexible who will demonstrate interpersonal sensitivity, Able to maintain a high level of confidentiality and pays attention to detail.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Auto Sales Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Auto Sales EngineerManpower Suadiye
We are seeking for an 'Auto Sales Engineer' for our multinational client. Engineering degree from a reputable university, A proven sales experience of minimum 1-2 years within Industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Good PC skills, Well-developed communication and interpersonel skills, Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference", Have a valid driving license, Free for travel locally & internationally, Preferably non-smoker, No military obligation for male candidates, Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development&Product Sales Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Business Development&Product Sales ManagerManpower Ümraniye
We are seeking for a "Business Development&Product Sales Responsible" or "Business Development&Product Sales Manager"  for our multinational client who is performing at industrial products sector.  University degree, ideally with a technical background (e.g. mechanical/Industrial engineering, business administration and automotive engineering)  Min. 4-5 years of working experience in Business Development, Technical Sales or related field in a industrial products sector, Being competitive and comfortable challenging and influencing clients at all levels, Very good knowledge of automotive development and production planning processes, Strong communication and solution oriented sales skills; Excellent command of written and spoken; English  Military service completed for male candidates; Have valid driving licence with a clean record.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Part-Time (Acıbadem-Ataşehir) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış Danışmanı / Part-Time (Acıbadem-Ataşehir)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri (Şişirme Prosesi) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Elektrik Teknikeri (Şişirme Prosesi)Manpower Maltepe
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız; Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Plastik şişirme prosesi, PLC ve hidrolik-pnömatik bilgisi olan, Daha önce benzer görevlerde minimum 4 yıl çalışmış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel)Manpower Gayrettepe
Telekom sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip proje bazlı "Kıdemli İşe Alım Uzmanı" arayışımız mevcuttur.Türkiye'nin önde gelen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda minimum 5 yıllık iş tecrübesine sahip,Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisini kullanabilen,MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,Çözüm odaklı, müzakere becerileri gelişmiş, organizasyon yetisine sahip, yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen,Yoğun çalışma temposu konusunda motivasyonu yüksek, 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resourcing Executive (Outsource) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Resourcing Executive (Outsource)Manpower Gayrettepe
Bachelor’s degree from a reputable university is required Minimum 5 years of recruitment experience in a corporate environment or consultancy company is required Excellent interpersonal and coaching skills Proven candidate research and relationship building skills Excellent computer skills in a Microsoft Windows environment Effective oral and written communication skills Ability to maintain confidentiality Excellent organizational skills Must be able to identify and resolve problems in a timely manner Gather and analyze information skillfully Strong command of written and spoken English
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Depo Sevkiyat SorumlusuManpower Maltepe
Lojistik hizmet sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Depo Sevkiyat Sorumlusu" aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Depo sevkiyat süreçleri konusunda özellikle paletli dağıtım alanında minimum 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Yönetsel yetkinliği yüksek, ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Toplu İşe Alım Proje Asistanı(Dönemsel) İstanbul(Asya) Manpower
Toplu İşe Alım Proje Asistanı(Dönemsel)Manpower
Manpower Türkiye ekibinde bizlerle birlikte işe alım projemizde dönemsel çalışabilecek "İşe Alım Proje Asistanı" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen işe alım konusunda deneyimli, kariyer portallarını daha önce kullanmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı, zaman yönetimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, İyi derecede ingilizce bilen.  
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ücretlendirme ve IK Sistemleri Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Ücretlendirme ve IK Sistemleri YönetmeniManpower Gayrettepe
Türkiye'nin lider bankalarının iştiraklerinden biri olan müşterimiz için 'Ücretlendirme ve IK Sistemleri Yönetmeni' arıyoruz.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,  Analitik yönü güçlü, problem çözme becerisine sahip, Yönetimsel becerisi yüksek, ekibini en iyi şekilde yönetebilecek, Bordro, ücretlendirme, bütçeleme ve yan haklar alanında minimum 5 yıl tecrübeli,  İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, Çok iyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Ielts ya da Toefl belgesi bulunan, Analiz ve raporlama becerisi yüksek, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Performance Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Service Performance ManagerManpower Professional
For our multinational client which is one of the key players in the building automation industry, we are currently looking for a "Service Performance Manager" who ideally is / has: University degree preferably in Engineering At least 10 years of work experience Strong communication and problem solving skills Highly active and motivated Innovative and client oriented Not only technical but also commercial and financial skills Fluent in English Able to travel within Turkey
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Çizim Teknikeri İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çizim TeknikeriManpower Suadiye
Dijital baskı makine üretimi sağlayan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Çizim Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik Çizim konusunda en az 2-3 yıl deneyime sahip, Autocad ve Solidworks bilgisi olan, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (Cooling) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Sales Engineer (Cooling)Manpower Suadiye
We are seeking for a 'Sales Engineer (Cooling)' for our multinational client which is performing at industrial sector. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas, Good command of English, Good knowledge of MS office programs, Young, personal drive and ambition to work well, Driving licence, Abilty to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower
Çağrı Merkezi Uzman YardımcısıManpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin finans merkezinde değerlendirilmek üzere 'Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı' aramaktayız. Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,Çağrı merkezi alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi,Tercihen bankacılık sektöründe deneyim kazanmış,İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün,Yüksek motivasyona sahip,Müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower
Field Service EngineerManpower
We are looking for a "Field Service Engineer" for our multinational client operating in energy sectorResult oriented, flexibleGood communication skills, and suitable diplomacy with clients and RepresentativesAbility to work effectively within group and department in an integrated team environment.Basic education, capability certificate, technical high school, university or engineering diploma.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
İş Geliştirme UzmanıManpower Gayrettepe
Hukuk danışmanlığı alanında faaliyet gösteren global bir müşterimiz için ‘’Pazarlama/ İş Geliştirme Uzmanı’’ arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,  Uluslararası firmalarda halkla ilişkiler, pazarlama&iş geliştirme alanında 3-5 yıl deneyimli.  Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS-Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, Analitik yönü kuvvetli, araştırma ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Tasarım MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel ürünler alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "Tasarım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Lisans eğitimini üniversitelerin makina mühendisliği,mekatronik mühendisliği veya teknik öğretmenlik bölümlerinden mezun olarak tamamlamış, Tasarım ve imalat konusunda tecrübeli, Solidworks programını çok iyi düzeyde kullanabilen, Teknik resim bilgisi iyi bir seviyede olan, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Talaşlı imalat konusunda bilgili, Tercihen pnömatik ve fikstür tasarımı konusunda tecrübeli, Makina tasarımında kullanılan standart makina elemanlarını tanıyan, Tercihen Proje takip konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, gerektiğinde şantiyelerimizi ziyaret edebilecek, ve B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar  için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışma ruhuna sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı