Manpower 

Şirket Bilgileri

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.
Daha fazla bilgi ve iletişim için www.manpower.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.manpower.com.trManpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 152
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
İnsan Kaynakları İş OrtağıManpower Ümraniye
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'İnsan Kaynakları İş Ortağı' arıyoruz; İnsan kaynakları konusunda min. 5 yıl tecrübeye sahip,Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,Farklı ekiplerle koordinasyon içinde çalışabilecek,MS Office programlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünme ve karar alma konularında yetkin,Stratejik düşünebilen,Planlama ve takip becerileri kuvvetli,Araştırma yapmayı seven,Farklı projelerde görev almaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü (Tekstil) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Makine Operatörü (Tekstil)Manpower Bakırköy
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Avcılar merkezinde görevlendirilmek üzere " Makine Operatörü " aramaktayız.En az ilköğretim mezunu,  Teknik makine kullanımında tecrübeli veya tecrübe edinmek isteyen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,İş disiplini olan, Tercihen Avcılar civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vasıfsız/Vasıflı Eleman İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Vasıfsız/Vasıflı ElemanManpower Bakırköy
Üretim ve Tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren müşteri firmamız için“Vasıflı/Vasıfsız Eleman” arıyoruz.Üretim, ambalaj ve paketleme alanında deneyim sahibi veya deneyimsiz,Vardiyalı sistemde çalışabilecek,Çalışmaya istekli ve aktif, Beylikdüzü ve civarında oturan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Malatya-Gümüşhane) Gümüşhane, Malatya... Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Malatya-Gümüşhane)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Malatya merkez ve ilçelerinde, Gümüşhane-Bayburt ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanları' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Malatya'da ikamet eden veya edebilecek.Bayburt veya Gümüşhane' de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi (Ankara-İzmir) Ankara, İzmir Manpower Ümraniye
Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi (Ankara-İzmir)Manpower Ümraniye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Sonrası Hizmetler Mühendisleri' arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun tercihen makine mühendisliği,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Seyahat engeli olmayan,Ankara' da ve İzmir' de ikamet eden/edebilecek,Otomotiv ve lastik sektörüne ilgisi olan, İnsan ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü, analitik, sorumluluk bilinci yüksek, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Sekreter İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Genel SekreterManpower Bakırköy
Teknoloji, Yapı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren  grup müşteri firmamız adına "Genel Sekreter" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Resepsiyon, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığında en az 2 yıl deneyimli,Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek,Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Şube Müdürü Ankara Manpower Professional
Kurumsal Şube MüdürüManpower Professional
Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için Ankara’da görevlendirilmek üzereKurumsal Şube Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,En az 10 yıllık kurumsal/ticari bankacılık deneyimine sahip , son  5 yıl Şube Yöneticiliği deneyimi bulunan,Kurumsal bankacılık ürünleri konusunda tecrübeli,Ankara’da ikamet eden ve kurumsal portföyü bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,Liderlik yetkinlikleri ile motive etme becerisine sahip,Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel ürün sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için  aşağıdaki niteliklere sahip  ‘’Satış Mühendisi’’ arıyoruz. ·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Endüstriyel ürün sektöründe minimum  1  yıl satış deneyimine sahip,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl,·         Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hat Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Hat OperatörüManpower Maltepe
Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Hat Operatörü'' arıyoruz. Meslek lise veya meslek yüksek okul mezunu, Mekanik, elektrik, elektronik, otomasyon bilgisine sahip, Çocuk bezi, çoklu ıslak mendil, soğuk veya sıcak dolum, tüp ve şişe dolum üretim hatlarında en az 3 yıl tecrübeliSıcak laminasyon, volümetrik dolum hatları, dozajlama, yatay paketleme, lineer bobin çözme veya sarma, dilimleme üretim hatlarında çalışmış,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Department Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Department AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Department Assistant' to work for our well known multinational clients in İstanbul.University degree,High proficiency in English,At least 1 years experience as an assistant of a team or department,Good command of MS Office applications,Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability,Good communication and interpersonal skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Saha Satış UzmanıManpower Maltepe
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Saha Satış Uzmanı" arıyoruz.4 yıllık üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında 5 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Analitik, proaktif, sorumluluk sahibi, Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı, Yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Department Assistant(Pharmaceutical) İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Medical Department Assistant(Pharmaceutical)Manpower Managed Services
•University degree,•At least 2 years experience as an assistant of a team or department,•Good command of English,•Good communication and initiative taker,•Good command of MS Office applications,•Excellent coordination, analytical thinking capability and detail-oriented attitude.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Support Specialist (Project based) İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Support Specialist (Project based)Manpower Professional
We are looking for an "IT Desktop Support Specialist" to support our multinational client's users and desktop environment with the following specifications:Minimum 2 or more years of experience in the same position,Good communication of English, both written and spoken is a must,Team worker,problem solver,helpful and flexible,Will be able to work on a 6 months contract.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı Operatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Baskı OperatörüManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere " Baskı Operatörü " aramaktayız.En az lise mezunu,  Teknik meslek liselerinden mezun ( Makina, motor, baskı, matbaa vb.), Teknik makine kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden (firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır),Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı (2 Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Paketleme Elemanı (2 Aylık)Manpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur.En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Customer Services Specialist - Temporary İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Customer Services Specialist - TemporaryManpower Bakırköy
For our multinational client which is a global leader in health products sector, we are currently looking for a" Technical Service Customer Administrator " who ideally is/has Contract management, Working with ERP systems, Working in a customer service environment, High level knowledge of English, High level knowledge of MS Office.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Intern/ IT Part-Time Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Intern/ IT Part-Time SpecialistManpower Professional
We are looking for an "IT Intern/ IT Part-Time Specialist" for our multinational client who is operating in the finance sector with the following qualifications,4th grade university students or graduated in Computer or Electric/Electronic engineering, Strong command of English both written and spoken, preferably good command of French,Having a strong interest in Network and Server Administration,Self confident and have good communication skills,Ability to think logically and work within a team environment,Strong communication/presentation skills and analytical thinking.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CNC Operatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
CNC OperatörüManpower Bakırköy
Kalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız için "CNC Operatörü" arıyoruz. En az lise mezunu olmak (Tercihen endüstri meslek lisesi,teknik lise),  CNC işleme merkezi tezgahlarında en az 3-5 yıl deneyimli olmak (tercihen kalıp sektöründe), Fanuc / Siemens / Heidenein kontrol ünitelerinden birine hakim, Kesici takım / iş bağlama / ölçme yöntemleri hakkında bilgi sahibi, İş Güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı (6 Ay) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Grafik Tasarımcı (6 Ay)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahio 'Grafik Tasarımcı' arıyoruz; Üniversite mezunu,Ambalaj tasarım tecrübesi olan,İyi seviyede İngilizce bilen,İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına uygun,6 ay sözleşmeli olarak çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (Automotive Aftermarket) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Sales Engineer (Automotive Aftermarket)Manpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our multinational client which is performing at automotive sector;Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas,Preferably 2-3 years of experience in technical sales,Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading),Dedicated and supportive,highly work motivation,No military obligation for male candidates.Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (Automotive Sector) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Sales Engineer (Automotive Sector)Manpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our multinational client which is performing at automotive sector;Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas,Preferably 2-3 years of experience in technical sales,Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading),Dedicated and supportive,highly work motivation,No military obligation for male candidates.Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Samsun) Samsun Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Samsun)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Samsun merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Samsun'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme ve Satış Uzmanı Kocaeli Manpower Maltepe
İş Geliştirme ve Satış UzmanıManpower Maltepe
Metalurji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"İş Geliştirme ve Satış Uzmanı" aramaktayız;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen metalurji sektöründe minimum 5 yıl  tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,Satış yetkinlikleri güçlü, prezantabl, müşteri odaklılığı yüksek,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı (Nurol Park) İstanbul(Avr.) Manpower Maltepe
Part Time Satış Danışmanı (Nurol Park)Manpower Maltepe
Perakende sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için, Güneşli'de bulunan Nurol Park AVM 'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı ve Kasiyer ’ arıyoruz.En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Part-time (haftada max. 30 saat) çalışabilecek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Pozitif, güleryüzlü.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Genel Muhasebe Sorumlusu/Dönemsel Kocaeli Manpower Maltepe
Genel Muhasebe Sorumlusu/DönemselManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe Uzmanı'arayışındayız;Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Genel muhasebe mevzuat ve uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim,Analitik düşünen ve gelişime açık,MS Office ve Excel programlarını kullanabilen,8 ay süre ile görev alabilecek,İstanbul Anadolu Yakası/Kocaeli'nde ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant (Temporary) İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Executive Assistant (Temporary)Manpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for an 'Executive Assistant (Temporary)' to work for our multinational client.•    University degree,•    Minimum 3 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization,•    Professional attitude, organized and structured but flexible if required,•    Good knowledge of MS Office applications,•    Strong coordination and communication skills,•    Fluency in verbal and written English is a must•    Will be able to work with one year contract.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Business Analyst İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Logistics Business AnalystManpower Maltepe
We are looking for a "Logistics Business Analyst" for our multinational client which in packaging sector;University degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering, Logistics or related fields,Sufficient educational background and/or experience in data entry, collection and analysis is required,High degree of skill in Excel, Powerpoint,Experience with SAP / R3 MM Module,Excellent written and verbal communication in English - is essential,No military obligation for male candidates,Living or willing to live in İstanbul Anatolian Side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Executive İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Sales ExecutiveManpower Bakırköy
For our multinational client which is a global leader in apparel labeling solutions, we are currently looking for a"Sales Executive" who ideally is/has :Bachelor’s degree İn related majors , BA, economics, sales , marketingGood business communication skills in English, Excellent communications skills High level of negotiation skills Good capability in use of MS Office programs,Customer-oriented, service and quality minded Strong written and verbal communication skillsStrong in organisation and planning skills Strong in analytic thinking, decision makingResult oriented, proactive and reliable personalityHigh problem-solving skills Compatible in teamwork Has 'B' class driving licience and actively driving  Completed military service for men candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj Koordinatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Peyzaj KoordinatörüManpower Bakırköy
Kent mobilyaları, çevre düzenleme sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde "Peyzaj Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olanBüyük ölçekli üst yapı projelerinin peyzaj işlerinde (yapısal peyzaj) ve alt yapı işlerinde 10 yıl tecrübesi bulunanOperasyon ve ekip yönetiminde yetkin Kamu ihale süreçleri hakkında bilgi sahibi, ihaleye katılım tecrübesi bulunanİyi derecede İngilizce bilen Satış tecrübeli, satış organizasyonunu yürütmek için istekli Disiplinli, düzenli ve sistemli, analiz ve takip yetenekleri yüksek B Sınıfı sürücü ehliyet olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Konstrüksiyon Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Konstrüksiyon MühendisiManpower Ümraniye
Elektrikli motor üretimi gerçekleştiren sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Konstrüksiyon Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,Autocad, Autocad Mechanıcal Ve Solıdworks programlarını aktif ve iyi derecede kullanabilen,Metal enjeksiyon ve sac kesme kalıpları konusunda tecrübeli olan,İmalat resimlerinin hazırlanması, dökümantasyon, arşivleme konularına hakim,İletişimi güçlü, analitik, iş odaklı ve ekip çalışmasında uyumlu,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Uşak Manpower Maltepe
Makine MühendisiManpower Maltepe
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Makine Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Mekanik tesisat konusunda tecrübe sahibi, Autocad ve Ms Office programlarına hakim, Çözüm odaklı ve analitik, İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış yada tecilli, Uşak’ta ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi/Uşak Uşak Manpower Maltepe
Elektrik Mühendisi/UşakManpower Maltepe
Mühendislik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ve Uşak'tagörev alacak"Şantiye Elektrik Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 2 yıl şantiye alanında deneyim elde etmiş,Ofis programları ve autocad kullanabilen,Koordinasyon ve iletişim becerileri yüksek,Uşak'ta ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliye Dağıtım Yöneticisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Nakliye Dağıtım YöneticisiManpower Maltepe
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Nakliye Dağıtım Yöneticisi " arıyoruz. Üniversite mezunu, tercihen lojistik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, ODY, ÜDY belgelerine sahip, MS Ofis programlarını kullanabilen, İlaç/ gıda dağıtım sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Liderlik yetkinliği gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Asya Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Müşteri TemsilcisiManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeili müşteri firmamız adına "Müşteri Temsilcisi"arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu, Müşteriyle tüm operasyon sürecini yürütebilmek adına çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan,Müşteri temsilcisi pozisyonunda 1-2 yıl deneyimli veya yeni mezun,MS Office uygulamalarına hakim, Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş,İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Operasyon UzmanıManpower Maltepe
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Operasyon Uzmanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, tercihen lojistik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis programlarını kullanabilen, Araç takip sistemleri konusunda 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Stratejik bakış ve ticari odaklılığa önem veren, Problem çözme yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli, İstanbul Asya Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Teknik RessamManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere 'Teknik Ressam' arayışımız bulunmaktadır;Yükseokul ya da meslek liselerinin Teknik Resim, Kalıp, Makine Konstrüksiyon bölümlerinden mezun olan,Ms Office, SolidWorks  programını iyi derecede kullanabilen, Tasarım ve teknik resim konularına ilgi duyan ve gelişime açık, Teknik ofis, proje ve dökümantasyon takibinde tecrübeli, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Hizmetleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Manpower Sudiye
Mühendislik Hizmetleri SorumlusuManpower Sudiye
Uluslararası müşterimizin İstanbul Genel Müdürlük biriminde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde ‘Mühendislik Hizmetleri Sorumlusu’arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik, Elektronik , Makine , Mekatronik veya Otomasyon bölümlerinden mezun,Makine ve hat otomasyonu, montaj, devreye alma, PLC programlama, elektrik şema çizimi, pano ve / veya makine tasarımı konularında tecrübeli,Hidrolik ve Pnömatik bilen, En az 2 yıl proje mühendisi olarak makine alımı yada tasarımı projelerinde çalışmış, otomasyon projelerinde mühendislik ve saha tecrübesi olanPLC veya endüstriyel robot yazılımlarından birine hakim, Makine Emniyeti konusunda eğitim alarak aynı alanda hizmet verebilecek, eğitime ve gelişime açık,Elektrik plan okumayı ve E-PLAN programını bilen, Proje zaman etüdü, maliyet raporlaması, malzeme tedarik planlaması ve tedarikçi yönetimi konularında deneyimli,İyi derecede İngilizce ve / veya Almanca bilen, Yurt içi ve dışı seyahate engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden/ edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satınalma UzmanıManpower Maltepe
Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Satınalma Uzmanı" aramaktayız;Minimum yükseokul mezunu tercihen kalıp, makine konstrüksiyon bölümleri, Benzer rollerde minimum 2 yıl deneyimli, Microsoft office programlarına hakim, Dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhale Sorumlusu (6 Ay) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
İhale Sorumlusu (6 Ay)Manpower Ümraniye
Medikal sekörde faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'İhale Sorumlusu' arıyoruz.Yüksekokul veya Üniversite mezunu Tercihen ihale yönetimi ve yasal düzenleme uygulamalarına hakim olacak şekilde en az 2-3 yıllık iş tecrübesine sahip (Tercihen Uluslararası şirket tecrübesi olan)İyi seviyede  ingilizce bilgisi tercih sebebidir.,Analitik, teknik bilgi seviyesi yüksek ve detaylara hakimKendini motive edebilme ve ekip ile birlikte çalışma becerisine sahip ve uyumluAskerlik hizmetini tamamlamışTercihen, İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden?Öncellikle 6 ay sözleşmeli olarak çalışabilecek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalite Yöneticisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Kalite YöneticisiManpower Maltepe
Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Kalite Yöneticisi'' arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sektörü kalite süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübeli, İç denetçi yetkinliğine sahip ve teknik resim okuyabilen, ISO 9001, ISO 14001 ve 16949 süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi olan, ERP kullanabilen, Analitik düşünen ve gelişmeye açık, Ekip yönetme becerisine sahip, kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda yada Gebze'de ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Assurance Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Quality Assurance EngineerManpower Maltepe
We are looking for a "Quality Assurance Engineer" for our multinational client which in logistics sector;University degree in Chemical Engineering or Chemical Department,Minimum 3 years of experience as Quality Assurance, Previous experience in health-care, medical devices or logistics sector is preferable,General Quality Management- ISO 9001 - ISO/TS 16949 - ISO/TS 22002-FSSC,Previous experience in Quality Systems’ audits (2nd party- 3rd party), Excellent command of English,Team leadership skills,Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Asistanı(3 gün) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
İnsan Kaynakları Asistanı(3 gün)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 1 sene süreyle haftanın 3 günü için görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İnsan Kaynakları Asistanı' arıyoruz; Üniversite öğrencisi ya da yeni mezun,Haftanın 3 günü çalışabilecek,İnsan kaynaklarında işe alımda, yetenek yönetiminde kariyer hedefleyen,İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,1 sene süreyle çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi (Gebze) Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Muhasebe Yetkilisi (Gebze)Manpower Ümraniye
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için6 ay süreyle görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  "Muhasebe Yetkilisi"arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu,Finans / Muhasebe alanında minimum 1 yıl tecrübesi olan,İleri düzeyde excel kullanabilen,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,Analitik, operasyon tarafı güçlü,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Asya ya da Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek,6 ay sözleşmeli çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Muş) Muş Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Muş)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Muş merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Muş'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Şefi Kocaeli Manpower Maltepe
Üretim ŞefiManpower Maltepe
Boya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Üretim Şefi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği yada Kimya bölümlerinden mezun,Boya sektöründe, tercihen bobin boyaları sektöründe deneyimli,Boya firmalarının üretim birimlerinde minimum 3 yıl görev almış,Liderlik vasıfları yüksek, ekip yönetimi ve etkin iletişimi kuvvetli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uygun,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze'de ikameten eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Service Representative İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Customer Service RepresentativeManpower Bakırköy
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Müşteri Hizmetleri Sorumlusu/Customer Service Representative" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Müşteri Servis biriminde ve ilgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen Müzakere, analiz, raporlama ve rekabet edebilme becerisine sahip olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel/İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dönemsel/İnsan Kaynakları UzmanıManpower Maltepe
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İleri seviye İngilizce bilgisine sahip,İşe alım, eğitim, performans yönetimi ve diğer insan kaynakları fonksiyonlarında minimum 3 yıl deneyim sahibi,İş hukuku ve 4857 sayılı İş Kanunu mevzuatına hakim,İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı,Planlama ve zaman yönetimi konularını etkin olarak yürütebilen,Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Support and Training Specialist İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Technical Support and Training SpecialistManpower Ümraniye
We are looking for 'Technical Support Specialist" and "Tranining Specialist ' for our client which is performing  at technology market.University degree in equivalent disciplines Aftersales technical support experience is an assetExcellent communication skills verbal & written  and documentation.Fluent in English (written & verbal)Ability to learn effectively and quickly Analytical problem-solving skillsTeam player, and able to work on own initiative Ability to travel (both domestic and abroad) Military Service completed or at least deferred for 2 yearsActive driving licence
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Yurtdışı Muhasebe UzmanıManpower Bakırköy
Yiyecek ve içecek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde Muhasebe Koordinatörlüğü çatısı altında görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde “Yurtdışı Muhasebe Uzmanı”arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Denetim kökenli (Tercihen big four denetim şirketleri)İlgili alanda minimum 2-3 yıl tecrübeli Seyahat engeli bulunmayan Tercihen UFRS ve Muhasebe konusunda bilgili Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Finansal Raporlama UzmanıManpower Bakırköy
Yiyecek ve içecek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde Bütçe ve Finans Koordinatörlüğü çatısı altında görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde ''Finansal Raporlama Uzmanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Denetim kökenli (Tercihen big four denetim şirketleri) Çok iyi seviyede excel bilgisine sahip İlgili alanda minimum 1-2 yıl tecrübeli UFRS bilgisi olan ve raporlama yapmış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Bayburt-Gümüşhane) Antalya Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Bayburt-Gümüşhane)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Bayburt veya Gümüşhane merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Bayburt-Gümüşhane'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Kahramanmaraş) Kahramanmaraş Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Kahramanmaraş)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Kahramanmaraş merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Kahramanmaraş'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Yozgat) Yozgat Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Yozgat)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Yozgat merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Yozgat'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Antalya) Antalya Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Antalya)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Antalya merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Antalya'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Tekirdağ Manpower Bakırköy
Üretim MühendisiManpower Bakırköy
Plastik hammadde sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde "Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin Makine, Kimya  veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun* Tercihen plastik hammadde sektöründe üretim, kalite veya metod bölümlerinde 2 yıl deneyim sahibi* Çok iyi derecede İngilizce bilen* MS Office ve ERP programlarını etkin olarak kullanbilen* İnsan ilişkilerinde başarılı,analitik düşünce yapısına sahip* Ekip çalışmasına yatkın* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen* Esnek çalışma saatlerine uyabilecek* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)* Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Uzmanı (Ambalaj Sektörü) Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
İhracat Satış Uzmanı (Ambalaj Sektörü)Manpower Ümraniye
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Satış Uzmanı" arıyoruz;Üniversite Mezunu,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,Ambalaj sektöründe minimum 3-4 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi,B2B tecrübesi olan, İletişimi güçlü, analitik, satış ve müşteri odaklı,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ya da Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Ankara) Ankara Manpower Ümraniye
Satış Mühendisi (Ankara)Manpower Ümraniye
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip Ankara bölgesinde görevlendirmek üzere "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanda minimum 2 yıl tecrübesi bulunan,Sözlü ve yazılı olarak ileri seviye İngilizce bilgisine sahip,İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, müşteri odağı yüksek,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif olarak araç kullanabilen ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fleet Contact Engineer (İzmir) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Fleet Contact Engineer (İzmir)Manpower Ümraniye
We are seeking for a "Fleet Contact Engineer"  for our multinational client who is performing at automotive sector;Bachelor’s Degree in Engineering from a reputable universityGood communication of English, both written and spoken is a must,New graduated or 1 year experienceExcellent communication and presentation skillsGood command of MS Office applications,Military service is completed for male candidatesLiving or willing in IzmirAble to work with one year contract based
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Müdürü İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Bilgi İşlem MüdürüManpower Professional
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Bilgi İşlem Müdürü''arıyoruz.Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Bilgi işlem ve altyapı teknolojileri konularında finans sektöründe minimum 10 yıl tecrübeli,VmWare altyapısı ve Microsoft tabanlı sistem/sunucu ve işletim sistemleri ve şirket veri ağı konularunda bilgili,Analitik düşünme yeteneğine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Kapsamlı raporlama becerisine ve düzgün diksiyona sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Yeni Mezun) Adana, Afyon, ... Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Yeni Mezun)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Müşteri Geliştirme Uzmanı'arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık, Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Depo ElemanıManpower Bakırköy
Müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” arayışımız bulunmaktadır.En az ilköğretim mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Çay Servis ve Temizlik ElemanıManpower Bakırköy
Müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzereÇay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.  ·         En az İlkokul mezunu,·         Benzer pozisyonda en az 6 ay görev yapmış,·         Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek,·         Güleryüzlü ve enerjik,·         İletişimi kuvvetli, titiz ve planlı çalışan,·         Ofis ortamında çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Paketleme ElemanıManpower Bakırköy
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere “Paketleme Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. En az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli veya deneyimsiz, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Konya) Konya Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Konya)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Konya merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Konya'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Mardin) Mardin Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Mardin)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Mardin merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Mardin' de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Java Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Java DeveloperManpower Professional
For our client  a leading technology company in the travel industry, we are looking for an experienced “Java Developer” who ideally is / has:Bachelor's degree in Computer Science or equivalent, M.Sc is preferred, Strong experience in Java and Object Oriented Programming,  Experience in Java EE applications server such as Weblogic or Tomcat, JSF Knowledge of Oracle, PL/SQL, Spring MVC, Javascript, Bootstrap, Angular.js, Node.js Knowledge on the complete software development lifecycle, Good written and oral English communication skills is a must, Knowledge of travel industry is a plus, Comfortable in a multi-cultural, international organization, No overseas travel restrictions.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Distribution Executive İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Distribution ExecutiveManpower Gayrettepe
We are seeking for a"Distribution Executive-Middle East" for a multinational client which is performing at pharmaceutical sector.·         Bachelor’s degree,·         1-2 Yrs of experience in supply chain / distribution and fresh candidates,·         Excellent written and verbal communication skills in English,·         Teamwork – Should be open and dynamic to work and liase with multicultural teams.·         Strong followup and communication skills·         Good in numbers and data analyses.·         Time management  - respecting the reporting timelines·         Proficient in using MS Excel (pivots, macros etc.) and MS PowerPoint.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Departman Asistanı (Arapça bilen) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Departman Asistanı (Arapça bilen)Manpower Gayrettepe
Diplomatik alanda faaliyet gösteren global bir müşterimiz için "Departman Asistanı" arayışımız bulunuyor.Lisans mezunu, Arapça anadil olmak üzere, İngilizceyi aktif kullanan, Tercihen ilgili alanda tecrübesi olan, İletişim ve operasyonu güçlü, Kurumsal profile sahip,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Scanning Analist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Scanning AnalistManpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "Scanning Analist" arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, Alanında minimum 2 yılık tecrübeye sahip, Problem çözme yeteneği güçlü ve dikkatli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici YardımcısıManpower Ümraniye
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Genel Müdürlük biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde ''Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı'' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunÇok iyi düzeyde İngilizce bilen, Organizasyonel gelişim,süreç iyileştirme ve geliştirme alanlarında en az 2 yıl deneyimli,Planlama, koordinasyon ve iletişim yönü güçlü,Analitik bakış açısına sahip,MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖRÜŞMECİ Adana, Adıyaman... Manpower
GÖRÜŞMECİManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Görüşmeci” adaylar arayışımız bulunmaktadır.Genel NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen lisans mezunu, Akıcı bir şekilde Arapça konuşabilen ve iyi seviyede okuyabilen, İyi seviyede Türkçe dil bilgisine sahip ( konuşma, okuma ve yazma) İyi seviyede bilgisayar ve klavye kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, pozitif ilişkiler kurabilen Türkiye içerisinde seyahat engeli olmayan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İyi takım üyesi olabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Mağaza Satış DanışmanıManpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan global müşterimiz için İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz.En az Lise Mezunu  Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Saha Satış TemsilcisiManpower Suadiye
Optik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Saha Satış Temsilcisi" arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Saha satışı alanında deneyimli, İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Tedarik Zinciri UzmanıManpower Suadiye
Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Tedarik Zinciri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;Lojistik MYO veya Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun, İthalat/ihracat konusunda 4-5 yıllık tecrübe sahibi, tercihen gümrük/lojistik firması tecrübesi olan,Tercihen Netsis veya diğer muhasebe programlarından en az birisine hakim, Ms Office programlarına hakim (İleri düzeyde Excel kullanımı), İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, kendisini iyi ifade eden, disiplinli, dikkatli, özenli çalışan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, gizlilik prensibine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Specialist (Sakarya) Sakarya Manpower Ümraniye
Accounting Specialist (Sakarya)Manpower Ümraniye
We are seeking for an 'Accounting Specialist' for a multinational company which is performing at automative manufactoring sector.University degree in Finance, Economics, Engineering or equivalent from a reputable university,Min. 3 years’ experience in a similar position,  Good command of English or German, both written and spoken is a plus, Highly curious, hardworking with culture of discipline, reliable and with integrity,A real team player, result oriented and strong attention to details, Strong communication skills, dynamic,highly flexible and be able to take initiative,Advanced knowledge of financial and accounting area with strong interest in IFRS,Advanced knowledge of SAP, MS Office tools, especially Excel, No military obligation for male candidate, Living or willing to live in Sakarya/Adapazarı region.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Manpower
İkram GörevlisiManpower
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde"Çay Kahve İkram Görevlisi"arıyoruz. Min. Lise mezunu,Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev yapmış,Güleryüzlü ve enerjik.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Accountant İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Senior AccountantManpower Suadiye
We are seeking for a " Senior Accountant " for a multinational client which is performing at food sector.University degree in Business Administration, Accounting, Economics or in a related fieldMinimum 4-5 years experience in a similar function (multinational company preferred)Strong accounting and finance background (CPA is preferred) Understanding of local law -VAT, accounting standards etc. (USGAAP, IFRS plus)Experience in audit backround is preferred Experience in SAP will be preferred Fluent in written and spoken English  Good knowledge in using Microsoft Office tools Having sense of responsibility Result-oriented and self-motivated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakımcı- Operatör Aydın Manpower
Mekanik Bakımcı- OperatörManpower
Merkezi Aydın- Kuyucak'ta bulunan ve enerji sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Mekanik Bakımcı- Operatör" arayışımız vardır. Mekanik bakım-onarım alanında min. 2 sene deneyim sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Manpower Ümraniye
Satış MühendisiManpower Ümraniye
Otomasyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip‘’Satış Mühendisi’’ arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik veya elektronik, Metalurji ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomasyon sektöründe minimum 2-3 yıl satış deneyimine sahip, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl, İkna kabiliyeti yüksek, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Teknik Destek MühendisiManpower Ümraniye
Otomasyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip‘’Teknik Destek Mühendisi’’ arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik veya elektronik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomasyon sektöründe minimum 2-3 yıl satış deneyimine sahip, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik, sonuç odaklı ve prezatabl, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takip ve kontrol yeteneği gelişmiş, İletişim becerisi yüksek, Kişisel organizasyon ve planlı çalışma yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting & Finance Responsible İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Accounting & Finance ResponsibleManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Accounting Responsible' for a multinational client which is performing at industrial equipments sector.Bachelor’s Degree preferably in Business or Accounting from a reputable universityMinimum 5 years of experinece of related area, Should be fully aware of local GAP and IFRS  Excellent written and verbal communication skills in English and Turkish, Knowledge of LOGO PLUS and MICRO ,SAP is a plus, Advanced user of MS Excel,  Highly organized & Multi-tasking  Excellent time management & interpersonal skills  Customer Focus, Goals and results oriented, Self-motivated  Able to work under pressure
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower
Ofis AsistanıManpower
Enerji ve Yatırım sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için 'Ofis Asistanı' arıyoruz.Minumum ön lisans mezunu,İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, yazılı ve sözlü olarak kullanbilen,İletişim yönü kuvvetli,İş koordine ve raporlama becerisi güçlü,Analitik düşünme yeteneği gelişmiş,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,Dinamik, takipçi ve detaylara önem veren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Makam ŞoförüManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "Makam Şoförü" arayışımız bulunmaktadır.Kurumsal firmalarda en az 5 yıl Üst Düzey Yönetici Makam Şoförlüğü deneyimine sahipMinimum 10 yıldır aktif araç kullanan İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda deneyimli,Gerekli ehliyet, SRC ve psikoteknik belgelerine sahipLüks araç kullanımına vakıf Esnek çalışma saatlerine uyumlu Diksiyonu düzgün, prezantabl, iletişim ve temsil yeteneği güçlü olanKişisel bakım ve hijyen konusunda özenli Herhangi bir sağlık problemi olmayan, dinamik ve enerjikEn az Lise mezunu İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış 1.Köprü bağlantı yollarına yakın yerlerde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analyst İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Financial AnalystManpower Gayrettepe
We are currently looking for a Financial Analyst for our client operating in IT industry. S/he will be involved in financial analysis, planning and projections and also responsible for developing financial models that support operational and strategic decision making for multiple products.University degree from a reputable university preferably in Economics, Business Administration or Engineering1-3 years of audit experience (Big 4 preferred)Good understanding of local GAAP and IFRSFamiliarity of local tax and legal regulationsHigh proficiency with Excel and hands-on experienceExcellent level of written and spoken EnglishStrong analytical skills with a very careful attention to detail in every step of operation and analysisExperience with budgeting and forecasting, P&L analysis, and cost allocationsAbility and willingness to self-explore and learnTech industry experience is preferred, but not essential
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Specialist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
HR SpecialistManpower Gayrettepe
We are currently looking for a HR Specialist for our client operating in IT industry.Bachelor’s degree with major or emphasis in Human Resources, Business Administration or closely related field1-3 years experience in Human Resources Strong analytical and problem solving skills - able to extract data from multiple sources, analyze it, and format into reportsHighly proficient in spoken and written English The ability to exercise considerable judgment and discretion in establishing and maintaining good working relationshipsExcellent communication skills and being approachable Passion for innovative HR solutions and process improvement The ability to work with HRIS and ATS tools Exceptional time management and organization skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Direktörü Ankara, İstanbul(Avr.)... Manpower Professional
Üretim DirektörüManpower Professional
Danışmanlığını yaptığımız İnşaat Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde ''Üretim Direktörü '' arıyoruz;·         Üniversitelerin Mühendislik ya da teknik bölümlerinden mezun,·         En az 15 yıl üretim yönetimi konusunda deneyim sahibi,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Yönetsel ve operasyonel yetkinliği yüksek,·         İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı ve iletişime açık,·         Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen,·         Vizyon sahibi, değişim konusunda istekli,·         Seyahat engeli olmayan·         Ankara veya İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi Yardımcısı (Talaşlı İmalat) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Üretim Şefi Yardımcısı (Talaşlı İmalat)Manpower Ümraniye
Genel Endüstri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Şefi Yardımcısı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Talaşlı imalat üretiminde minimum 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, Etkin iletişime sahip,inovatif ve ekip liderliği yapabilen, MS Office uygulamalarına hâkim,  Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Yöneticisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mali İşler YöneticisiManpower Gayrettepe
Yapı-Portföy Yönetim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde “Mali İşler Yöneticisi”arayışı içerisindeyiz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Denetim ve finansal kontrol alanında minimum 5 yıl iş tecrübesine sahip,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip ve yazılı sözlü aktif kullanabilen,IFRS kısmında bilgi ve tecrübesi olan,MS Office programlarının kullanımına hakim,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, analitik ve sonuç odaklı,Meraklı, sorgulayıcı bakış açısı olan, detaycı ve proaktif,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Hatay Manpower Suadiye
Elektrik Elektronik MühendisiManpower Suadiye
Global bir müşterimizin İskenderun'da kurulan Hava Ayrıştırma Tesisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Elektrik Elektronik Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin Elektrik Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, Sürekli çalışan tesislerde 4-5 yıl işletme deneyimine sahip, Yüksek gerilim işletme sertifikasına sahip,  Enerji Yöneticiliği Sertifikasına sahip veya Enerji Yöneticiliği eğitimi almış,Yüksek, düşük ve orta gerilim enerji yönetimi ve tesis enstrumantasyonu konusunda 4-5 yıl deneyimli,Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesis Yöneticisi Hatay Manpower Suadiye
Tesis YöneticisiManpower Suadiye
Global bir müşterimizin İskenderun'da faaliyet gösteren Hava Ayrıştırma Tesisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Tesis Yöneticisi" arıyoruz;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,  Üretim tesis proseslerinde en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Proje, proses ve risk yönetimi konularında tecrübeli, İş birliği ve müzakere yeteneği gelişmiş, Liderlik vasıflarına sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
İhracat UzmanıManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Uzmanı" arıyoruz;Üniversite mezunu, Min. 1-2 yıl ihracat alanında deneyim sahibi, İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, Excel ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen,İnsiyatif alabilen, istikrarlı ve disiplinli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LAWYER İstanbul(Avr.) Manpower Professional
LAWYERManpower Professional
We are looking for a "Lawyer" for our client which is operating in legal sector.University degree in a law from a reputable university,Minimum 3 years of professional experience, Experience in Labor &Commercial Laws, Fluency in spoken and written English, High organizational and time-management skills, Strong communication, negotiation, presentation, analytical and problem solving skills,Strong legal advisory skills, No military obligations for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Muhasebe SorumlusuManpower Gayrettepe
Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında minimum 4-5 yıl iş tecrübesi olan,Yazılı ve sözlü çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve aktif kullanabilen,Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Sonuç odaklı, proaktif, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Dönemsel ResepsiyonistManpower Suadiye
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimizin çeşitli "Dönemsel Projeleri"nde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arıyoruz.Tercihen MYO ya da üniversite mezunu, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
PHP Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower
PHP Yazılım UzmanıManpower
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için ''PHP Developer'' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Programlama dili konusunda en az 3 yıl tecrübeli, PHP MVC framework'leriyle çalışmış (CodeIgniter, Laravel vb.) HTML, JavaScript ve jQuery konularında deneyimli, JSON, XML, SOAP  teknolojileri ile RESTful web servisleri geliştirme konusunda tecrübesi bulunan,Teknik dökümanı analiz edebilecek,proje dökümanlarını yazabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Tercihen .NET C# platformu ile ilgilenmiş ve kod yapısını anlayabilen,Linux Sunucu ve İşletim Sistemlerini Kurup Yönetebilen,Analitik düşünme, sorun çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Service Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Customer Service ManagerManpower Professional
For our multinational client operating in automation sector, we are currently looking for a “Customer Service Manager” who ideally is / has:Bachelor’s degree in Engineering (Electronic, Mechanical or Electrical), Minimum 10 years of experience in automation sector and a minimum 3 years of customer service management experience in a b2b environment,Fluency in both written and spoken English, additionally German will be a plusGood communication skills, Excellent analytical & problem-solving abilities.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletmeler Müdürü Kocaeli, Sakarya Manpower Professional
İşletmeler MüdürüManpower Professional
Danışmanlığını yaptığımız sac ve çelik üretim sektöründe faaliyet gösteren büyük ölçekli müşterimiz için, firmanın  Kocaeli’ndeki üretim tesislerinde çalışmak  üzere aşağıdaki özelliklere sahip  ''İşletmeler Müdürü'' arıyoruz. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe en az 15 yıl deneyim sahibi, İleri derecede İngilizce bilgisi olan, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi,Yenilikçi, yaratıcı ve stratejik düşünme becerisine sahip, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Kocaeli'nde ikamet eden, edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary Reporting Specialist (1year) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Temporary Reporting Specialist (1year)Manpower Suadiye
We are looking for a ''Temporary Reporting Specialist (1 Year)'' for our client operating in engineering sector with the qualifications below.University degree, Minimum 3 years of experience in a similar job, Fluency in spoken and written English, Competent in MS Office applications, advanced user of Excel An analytical and solution oriented personality combined with excellent presentation and communication skills,Military obligation completed for male candidates
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı ( 1 Yıl) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Dönemsel Muhasebe Uzmanı ( 1 Yıl)Manpower Suadiye
Mühendislik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için “Dönemsel Muhasebe Uzmanı (1 yıl) ” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Call Center Agent - French Speaking İstanbul(Avr.), ... Manpower
Call Center Agent - French SpeakingManpower
We are looking for Call Center Agents for our client operating in service sector. Customer Service experience Customer-oriented, service-oriented and able to detect sales signals. You are interested in the person behind the customer. Good communication skills and can listen well. Affinity with cars (driver’s license is a plus). Comfortable with social media, chat and new technologies Native or high level of French. Arabic (Algeria) is a plus.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower
Sales EngineerManpower
We are seeking for a "Sales Engineer" for our multinational client;Engineering degree from a reputable university, A proven sales experience of minimum 1-2 years within Industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Good PC skills, Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference",Well-developed communication and interpersonal skills, Have a valid driving license, a clean driving record and a valid passport, No military obligation for male candidates, Free to travel locally & internationally.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Hat Operatörü Kocaeli Manpower Maltepe
Paketleme Hat OperatörüManpower Maltepe
Hızlı tüketim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Üretim Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Lise veya MYO' ların Elektrik vb. bölümlerinden mezun, Üretimde çalışmaya yatkın ve istekli, Elektrik elektronik bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Ar-Ge MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ar-Ge Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv yan sanayii sektöründe minimum 3 yıl tecrübesine sahip , ISO/TS 16949:2002, Q1, ASES  gibi Otomotiv Sanayi ile ilgili tüm kalite sistem ile deneyime sahip,Ulusal ve/veya uluslararası destekli Ar-Ge projeleri hazırlama ve yürütücülüğü konusunda min. 2 yıl tecrübeli,Tübitak projelerinde görev almış, proje yazma konusunda tecrübeli, Proje gelişimi sırasında uygulanacak APQP süreci hakkında bilgi sahibi , Bilgisayar destekli 2 ve 3 boyutlu çizim programlarına hâkim,  İyi derecede Teknik resim okuma, ölçü&toleranslandırma bilgisi olan, İyi derece İngilizce bilen,  Takipçi, sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, Ekip çalışmalarına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik, yaratıcı ve sistematik düşünebilen, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Regional Field Supervisor İstanbul(Avr.), ... Manpower
Regional Field SupervisorManpower
We are looking for a "Regional Field Supervisor" for one of our clients operating in cosmetic industry Results-driven and customer-focused• Excellent interpersonal skills• Ability to negotiate & argue• Strong team spirit• Proactivity, rigour, excellent organization skills• Taste for challenge• This position requires a lot of traveling (80%)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu Adana, Ankara, ... Manpower Managed Services
Tıbbi Tanıtım SorumlusuManpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimizin büyüyen organizasyonu için aşağıdaki özelliklere sahip “Tıbbi Tanıtım Sorumluları”arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe en az 2 sene deneyimli,Tercihen kardiyovasküler veya solunum alanında tecrübeli,İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek ve çözüm odaklı,Müşteri odaklı, inisiyatif alabilen ve değer yaratabilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Yöneticisi (Karaman) Karaman Manpower Suadiye
İşletme Yöneticisi (Karaman)Manpower Suadiye
Enerji sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için "İşletme Yöneticisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun  Hidroelektrik santrallerinin işletme ve bakımı hakkında bilgi sahibi, Elektrik üretim santralinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Elektrik piyasası mevzuatları konusuna hakim, İş sağlığı ve iş güvenliği, çevre mevzuatı bilgisi sahibi, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, analitik ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, Sistemli, düzenli çalışma ve iş takip yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilgisi İyi derecede MS Ofis Programları ve AutoCad bilgisi , tercihen SAP bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Birim Yekilisi İstanbul(Avr.), ... Manpower
Bordro ve Özlük İşleri Birim YekilisiManpower
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Bordro ve Özlük İşleri Birim Yetkilisi" aramaktayız.Özlük işleri, yasal süreçler ve bordroloma konularında min. 3 yıl deneyim sahibi,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Servis Teknisyeni İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Saha Servis TeknisyeniManpower Maltepe
Makine sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Saha Servis Teknisyeni" arıyoruz;Meslek liselerinin veya MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, CNC tabanlı makinelerin kurulum ve bakımını yapabilecek, İyi derecede İnglizce konuşabilen, Yurt içi ve yur dışı seyehat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Teknik Servis Saha MühendisiManpower Maltepe
Makine sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Servis Saha Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, CNC tabanlı makinelerin kurulum ve bakımını yapabilecek,İyi derecede İnglizce konuşabilen, Yurt içi ve yur dışı seyehat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Müdürü (Osmaniye) Osmaniye Manpower Professional
Arge Müdürü (Osmaniye)Manpower Professional
Üretim sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimizin  ‘’Osmaniye’’ lokasyonunda  görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde ''Ar-ge Müdürü'' arıyoruz.Üniversitelerin tercihen Kimya,Kimya Mühendisliği veya Biokimya bölümlerinden mezun,Hızlı tüketim sektöründe Ar-ge veya Ür-ge üzerine en az 10 yıllık deneyim sahibi,Özellikle Organik ve İnorganik kimya alanlarında çalışmalarda bulunmuş, tercihen Biokimya ve Fizikokimya üzerine yoğunlaşmış,Hızlı tüketim ürünlerinin kimyasal yapısı ve formülasyon geliştirme çalışmalarında bulunmuş,Ar-ge ve Ür-ge çalışmalarının sistematik olarak planlanması ve yönetilmesi için proje yönetim süreci aşamalarında yeralmış,HACCP ve GMP sistemlerindeki kavram, standart ve gerekleri konusunda yetkin, ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi ve Dökümantasyon sürecine hakim, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan, Osmaniye’de çalışma engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Leader İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Project LeaderManpower Maltepe
We are looking for a  ''Project Leader '' with the following qualifications for our client who is operating in the automotive sector;Minimum 3yrs of experience in technical and commercial project management,Experience in leading projects to design, produce and install industrial equipments and solutions,University degree in electronics/mechatronics or mechanical engineering,Fluency in written and spoken English, Very good knowledge of MS-Office software, No restriction for traveling,  SOLIDWORKS knowledge will be an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Sales Engineer (Ankara) Ankara Manpower Suadiye
Service Sales Engineer (Ankara)Manpower Suadiye
We are seeking for a "Service Sales Engineer" for our multinational client operating in industrial production sector;University degree preferably in mining or mechanical engineering, Previous experience in Sales & Marketing environment, Good command of both written and spoken English, Good knowledge of Microsoft Office Programs, Able to positively persuade, convince and impress others in order to achieve result,Self-starter, sales driven, results-oriented with a positive approach and a clear focus on high quality sales, Excellent organization skills plus good business leadership, Exceptional communication skills both written and oral, Good team player, No military obligation for male candidates, Having driving License, No obligation to travelling.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Category Executive İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Category ExecutiveManpower Suadiye
We are seeking for a “Category Executive ” for our multinational client which operates in e-commerce sector;•    3-5 years of work experience in the relevant field•    Detailed technical knowledge of product by categories•    Having knowledge of sales and purchasing•    Having communication skills with seller•    Having the ability related to purchase product placement opportunities•    Fluency in reporting techniques
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Kalite MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki kriterlere sahip "Kalite Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Kalite alanında min. 3 yıl deneyimli, ISO 9001, ISO 14001 ve 16949 süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi olan,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım ve Çözüm Satış Yöneticisi Ankara Manpower Gayrettepe
Yazılım ve Çözüm Satış YöneticisiManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimizin Ankara ofisi için "UYGULAMA YAZILIM ve ÇÖZÜM ÜRÜN SATIŞ YÖNETİCİSİ" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri, Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Teknolojileri ve Ofice gibi uygulamları, Veri tabanı teknolojileri, Java ve/veya PHP gibi benzeri geliştirme platformlarında çalışmış,Müşterilerin uygulama ihtiyaç analizi, entegrasyon ve sonrasında destek süreçlerinde en az 3 yıl aktif çalışmış,Tercihen çözüme dayalı yazılım ve donanım ürünlerinin satışı konularında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen finans ve telecom sektöründe çalışmış, İç ve Dış Kullanıcının Sistemlere ve uygulamalara güvenli erişim/login süreç ve projelerinde çalışmış,SingleSignOn (Tekli Sistem ve Uygulama Girişi) uygulama ve yazılım geliştirme projelerinde çalışmış,Şifreleme (e-imza, biyometrik, e-sertifika etc..) teknolojileri ve yazılım uygulamalarında tecrübeli,İş akışı ve doküman yönetimi (EBYS, HBYS.etc) yazılımları ve entegrasyonları konusunda deneyimli,E-Devlet ve E-Dönüşüm ürünleri(E-imza, E-kimlik, KEC, KEP, EBYS, ERP, E-fatura, E-defter..etc) konusunda bilgi, entegrasyon vea/veya satış deneyimine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (İzmir) İzmir Manpower Suadiye
Satış Mühendisi (İzmir)Manpower Suadiye
Otomasyon alanında faaliyet gösteren çokuluslu müşterimiz için, aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının  Makine, Mekatronik, Otomasyon, Elektrik veya Elektronik ile ilgili bölümlerinden mezun,Satış alanında en az 2 yıl aktif deneyimli, Otomasyon ürünleri ve projeleri satışında çalışmış, hizmet satışını bilen ve dinamiklerine hakim,MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İyi derecede İngilizce ve / veya Almanca bilen, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Toplu İşe Alım Proje Asistanı(Dönemsel) İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Toplu İşe Alım Proje Asistanı(Dönemsel)Manpower Managed Services
Manpower Türkiye ekibinde bizlerle birlikte işe alım projemizde dönemsel çalışabilecek"İşe Alım Proje Asistanı" arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen işe alım konusunda deneyimli, kariyer portallarını daha önce kullanmış,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Sonuç odaklı, zaman yönetimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli,İyi derecede ingilizce bilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Satış MühendisiManpower Suadiye
Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji gibi bölümlerinden mezun,Benzer sektörde ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, enerjik, dinamik, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Representative (Ankara) Ankara Manpower Suadiye
Sales Representative (Ankara)Manpower Suadiye
We are seeking for a 'Sales Representative' for our client which is performing in life sciences sector. Preferably, University degree in Biology, Molecular Biology and Genetics, Chemistry, Chemical EngineeringPreferably have served at least 2 years in this industry, Preferably at least 2 years of experience in this market, Very good command of written and spoken English is a must Willingness to adapt to dynamic work environments Good interpersonal skills Good command of using MS Office programs No restrictions in travelling B Class driver licensed Able to work in flexible working hours No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planning Supervisor İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Planning SupervisorManpower Maltepe
We are seeking for a "Planning Supervisor" for our multinational client which in logictic sector;University degree in Engineering departments, Min. 3 years work experience in logistic sector, Very good command of written and spoken English, Completed military service for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Proje YöneticisiManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "PROJE YÖNETİCİSİ" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri, Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Proje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim; tercihen proje yönetimi (PMI, Agile/Scrum) sertifikasyonlarına sahip,Analitik becerileri yüksek, problem çözme, çatışma yönetimi ve çoklu iş takibi konusunda yetkin ve proaktif,Güçlü yazılı ve sözlü iletişim özellikleri olan, kendini ifade edebilen, ekip çalışmasına inanan,Etkin zaman yönetimi yapabilen ve eşzamanlı iş yürütme becerisine sahip, Gelişime açık, farklı teknolojileri öğrenme konusunda istekli, Seyahat engeli bulunmayan, Proje yönetim tool'ları konusunda 4- 6 yıl tecrübeli, Tercihen çözüme dayalı yazılım ve donanım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen finans ve telecom sektöründe çalışmış, Büyük kapsamlı projelerde görev almış, servis kurulum ve destek operasyonları tecrübesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower
Departman AsistanıManpower
MYO ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Departman Asistanlığı alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,Rezervasyon ve kayıt işlemleri için temel İngilizce bilgisi olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, İlişki yönetimini bilen, Planlama, takip raporlama yönü güçlü, Analitik, sonuç odaklı, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Not: Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Sales EngineerManpower Suadiye
We are seeking for a "Sales Engineer" for our multinational client operating in elevator and equipments sector;University degree in engineering, Previous experience in elevator sector, Very good command of both written and spoken English, Good knowledge of Microsoft Office Programs, Self-starter, sales driven, results-oriented with a positive approach and a clear focus on high quality sales,Exceptional communication skills both written and oral, No military obligation for male candidates, Have a valid driving license and an active driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Asistanı (Dönemsel) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Muhasebe Asistanı (Dönemsel)Manpower Suadiye
Hizmet alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için “Dönemsel Muhasebe Asistanı” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Muhasebe ve Finans),İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Regional Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Regional Sales EngineerManpower Suadiye
We are seeking for a 'Regional Sales Engineer' for our multinational client which is performing at pneumatic sector;Engineering degree, Minimum 4 years experience in similar type of role in the pneumatic market, Strong PC skills, Excellent communication and presentation skills, Ability to grow a business and contribute to the team spirit of a highly motivated sales team,Be an action-oriented, self-motivated, result driven sales person, Be a team player willing to work within a matrix organization with other people in the region and globally,Fluent in English, Willing to travel across Turkey.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Full Stack Software Developer (Python) İstanbul(Asya) Manpower Professional
Full Stack Software Developer (Python)Manpower Professional
We are looking for an experienced  Full Stack Software Developer (Python) for our client operating in e-commerce sector. ·         Bachelors degree in Computer Science or related field,·         Min 3 years experience in full stack development,·         Expert in Python, with knowledge of at least one Python web framework ·         Hands on experience with  HTML,CSS ·         Working knowledge of server-side web programming (Node.js)·         Good command of written and spoken English,·          No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
District Sales Manager İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
District Sales ManagerManpower Maltepe
We are seeking for a “District Sales Manager ” for our multinational client which operates in the automotive sector;Bachelor’s Degree in relevant field from a reputable university, Min. 3 years of experience in sales department in automotive or motorcycle sector is a must,Advanced level of English, Strong verbal and written communication skills,  Good knowledge of MS Office applications,  No restriction for traveling,  Having driving license (class B) and currently active as a driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
JR. Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Manpower
JR. Satış Yöneticisi/YönetmeniManpower
Eğitim danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "JR. Satış Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.Satış kanalında en az bir sene deneyime sahip olmak,Okuma ve yazmada iyi düzeyde İngilizce seviyesine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Lead Sakarya Manpower Professional
Human Resources LeadManpower Professional
We are looking for a 'Human Resources Lead' who Reporting to Human Resources Manager to join the team of our international client operating in automotive industry in Sakarya.University degree in economics and administrative sciences or equivalent discipline,Between 6-10 year experience in Human Resources department within international structure,Fluency in written and spoken English, Deep knowledge in whole HR Processes Management such as Employment law, Recruitment, Organizational Planning, Employee Relations,  Performance & Career Management, Learning & Development, Safety, Payroll and Personnel Affairs processes, Must be experience in Team Management, No military obligation for male candidates, Must be residence in Sakarya.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Geliştirme Mühendisi (Ankara) Ankara Manpower Suadiye
Pazar Geliştirme Mühendisi (Ankara)Manpower Suadiye
Endüstriyel Gaz üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimizin Ankara Bölgesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Pazar Geliştirme Mühendisi" arıyoruz;?•    Üniversitelerin Makine veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,•    Tercihen Makina imalat ve kaynak sektöründe asgari 2 yıl aktif satış veya kesme&kaynak uygulamaları alanında deneyimi olan, •    Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip ve/veya uluslararası kaynak teknolojileri uzmanlığı olan,•    Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen,•    MS Office programların etkin kullanabilen,•    Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•    Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,•    Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Sales Manager Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Professional
Export Sales ManagerManpower Professional
For our client producing small house-hold appliances,  we are currently looking for an  “Export Sales Manager”  reporting directly to General Manager, who ideally is / has :Bachelor's degree from a reputable university (Engineers to be preferred),Minimum 10 years of export / sales experience, Strong knowledge of export and customs legislation,Excellent command  of English, (Russian or Bulgarian will be a plus)Strong communication and presentation skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Manpower
Elektrik TeknisyeniManpower
Hem sıhhi tesisat hem elektrik tesisatı konularında deneyimli (yüzme havuzu, kazan dairesi, jeneratör, güvenlik kamera sistemleri, ev ses müzik sistemleri, anten/uydu anteni/dahili yayın, internet bağlantıları konularında tecrübeli) Mutlaka otel ve/veya site tecrübesi olan Bilgisayar kullanabilen Tercihen evli Avrupa Yakası’nda Sarıyer, Beşiktaş, Kağıthane, Şişli ilçelerinde veya yakın lokasyonlarında ikamet edenMeslek Lisesi Elektrik veya Elektronik Bölümü mezunu Benzer görevlerde deneyimli Bilgisayar ile yönetilen otomasyon sistemleri, merkezi müzik sistemi, TV benzeri araçları yönetebilecekSorumluluk sahibi ve çözüm odaklı Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisliği Müdürü Kocaeli, Sakarya Manpower Professional
Endüstri Mühendisliği MüdürüManpower Professional
Danışmanlığını yaptığımız, otomotiv yan sanayiinde faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için,  firmanın Sakarya’daki fabrikasında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Endüstri Mühendisliği Müdürü” arayışımız bulunuyor.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 10 yıl, bu 10 yılın en az 3 yılını yönetici seviyesinde çalışmış,Çok iyi seviyede İngilizce, tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Tercihen SAP bilen Liderlik, yaratıcılık, karar alabilme , delegasyon, çatışma yönetimi konusunda yetkinSakarya ya da İzmit’te ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Support Assistant İstanbul(Asya) Manpower
Sales Support AssistantManpower
We are looking for a 'Sales Support Specialist' for our client which is performing  at technology market.University degree, Very good command of written and spoken English, Excellent communication and presentation skills, Be an action-oriented, self-motivated, analytical skills and teamworker profile,Advanced computer skills and knowledge of MS Office programs (Excel, Word, Powerpoint),No restrictions in travelling, B Class driver licensed, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Specialist İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sales SpecialistManpower Ümraniye
We are looking for a 'Sales Specialist' for our client which is performing  at technology market.University degree, Preferably have served at least 2 years of sales experience, Very good command of written and spoken English, Excellent communication and presentation skills, Be an action-oriented, self-motivated, analytical skills and teamworker profile,Advanced computer skills and knowledge of MS Office programs (Excel, Word, Powerpoint),No restrictions in travelling, B Class driver licensed, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı ( SAP Bilen ) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Vergi Uzmanı ( SAP Bilen )Manpower Ümraniye
Kağıt üretimi gerçekleştiren global müşterimiz için 'Vergi Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Vergi süreçlerinde en az 3-4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office Programlarını etkin kullanabilen, Analitik ,dinamik ve takipçi, Problem çözme becerisine sahip,detay odaklı ve sorumluluk sahibi, Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve/veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Bölge Satış SorumlusuManpower Suadiye
Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Bölge Satış Sorumlusu" arıyoruz;Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, En az 3 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Orta ve üstü derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerileri kuvvetli, dinamik, İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ve sonuç odaklı, Öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, iç motivasyonu ve başarma isteği yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün ve İş Geliştime Yöneticisi Ankara Manpower Gayrettepe
Ürün ve İş Geliştime YöneticisiManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimizin Ankara ofisi için "Ürün ve İş Geliştirme Yöneticisi" arıyoruz.Ankara'da ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen elektirik/elektronik, endüstri veya bilgisayar mühendisliği),Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ürün yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üretimin tasarım, komponent ve kalıp süreçlerinde tecrübeli, Tercihen çözüme dayalı yazılım ve donanım ürünleri konularında deneyimli, E-Devlet ve E-Dönüşüm ürünleri (E-imza, E-kimlik, KEC, KEP, EBYS, ERP, E-fatura, E-defter..etc) konusunda bilgi ve/veya satış deneyimine sahip,Kurum ihtiyacını analiz edebilecek teknoloji bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yönetmeni - BURSA Bursa Manpower Gayrettepe
Saha Satış Yönetmeni - BURSAManpower Gayrettepe
·         University degree in a related area·         At least 2 years of field sales experience in international forwarding & logistics sector·         Excellent command of written and spoken English·         Excellent interpersonal and communication skills·         Understanding the needs of the business and of the customer·         Good command of Microsoft Office applications·         Active driver (License Class B) with no travel restrictions·         No military obligation for male candidates·         Based in Bursa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel Gaz üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Makina imalat sektöründe minimum 2 yıl saha deneyimi bulunan,Sözlü ve yazılı olarak ileri seviye İngilizce bilgisine sahip,Tercihen kaynak mühendisliği sertifikasına sahip/uluslararası kaynak teknolojileri uzmanlığı bulunan,İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, müşteri odağı yüksek,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif olarak araç kullanabilen ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Dönemsel ( 10 ay ) İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Dönemsel ( 10 ay )Manpower Suadiye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "İnsan Kaynakları Uzmanı" arıyoruz.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları alanında minimum 3 yıl deneyimli, İş hukuku ve 4857 sayılı İş Kanunu mevzuatına hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP tecrübesine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konularını etkin olarak yürütebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Afyon) Afyon Manpower Ümraniye
Müşteri Geliştirme Uzmanı (Afyon)Manpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Afyon merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili MYO ve/veya lisans bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office uygulamalarına hakim,İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık,Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,Afyon'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PL/SQL Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
PL/SQL DeveloperManpower Professional
For our client a leading technology company in the travel industry, we are looking for an experienced “PL/SQL Developer” who ideally is / has:BS in Computer Science, Engineering or a related field required.3+ years PL/SQL development Ability to debug, troubleshoot and solve complex PL/SQL issues and the ability to reverse-engineer existing code into functional requirementsStrong analytical and software design skills, good at problem solvingWork in a collaborative environment and exchange feedbackFluent command of written and spoken English language is mandatory
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Administrative Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower
Administrative AssistantManpower
We are looking for an "Administrative Specialist" for our  client which is  one of the leading architecture firms in Turkey,Bachelors degree,Advanced level of English,Previous administrative experience is desired, Good interpersonal and time management skills.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takım Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Takım AsistanıManpower Suadiye
Denetim alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Takım Asistanı" arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Departman asistanı, takım asistanı pozisyonlarında  kurumsal firmalarda 3-4 yıl deneyimi olan,İleri derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen, ayrıntılara önem veren, sonuç odaklı çalışan, zamanı iyi yönetebilen,Diksiyonu düzgün, prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, İletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Business Analyst İstanbul(Avr.) Manpower
Senior Business AnalystManpower
For our client a leading technology company in the travel industry, we are looking for an experienced ‘Senior Business Analyst’ who ideally is / has:Bachelor's degree in Computer Science or equivalent, MSc is preferred, At least 1 year of software development background in ASP.NET  is a must At least 4 years of Business Analysis or Project Management experience Experience in working and applying Agile/Scrum for minimum 3 years in a software development team is required. Strong understanding of software development and product life cycle Fluent command of written and spoken English language is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hostes (Part Time) İstanbul(Avr.), ... Manpower Trade Marketing
Hostes (Part Time)Manpower Trade Marketing
Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden biri için aşağıdaki niteliklere sahip dinamik“Loca Hostesleri” arıyoruz. Çalışma yeri spor klübünün stadyumu olacaktır. • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün,• Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Takım ruhuna sahip,• Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bölge Satış Müdürü Adana, Gaziantep... Manpower Suadiye
Bölge Satış MüdürüManpower Suadiye
Hizmet alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için Adana, Mersin veya Gaziantep illerinden birinde görevlendirilmek üzere 'Bölge Satış Müdürü' arıyoruz.Üniversite mezunu Kurumsal satış alanında deneyimli Planlama ve takip becerileri güçlü, sonuç odaklı  Analitik, rapor hazırlama ve analiz konularında deneyimli Müşteri talep ve beklentilerini dikkate alarak kalıcı ve memnuniyet yaratan çözümler üretebilenMS programlarına hakim B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Adana, Mersin ve Gaziantep illerinden birinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı-Ankara Ankara Manpower Suadiye
Teknik Hizmetler Uzmanı-AnkaraManpower Suadiye
Sistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Hizmetler Uzmanı' arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, veya Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun,PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık, Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Proje MüdürüManpower Suadiye
Lojistik alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Proje Müdürü' arıyoruz.·         Proje, iş geliştirme ve fiyatlandırma tarafında en az 5 yıl deneyimli,·         Tedarikçi portföyüne sahip,·         Tercihen; üniversitelerin Lojistik, Endustri Muhendisligi, Işletme bölümlerinden mezun,·         İleri derecede İngilizce bilgisine sahip (okuma/yazma/konuşma),·         MS Office programlarının kullanımına hakim,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli·         Öğrenmeye ve gelişime açık,·         Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip,·         Analitik düşünme yeteneğine sahip,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Manpower Sudiye
Engelli PersonelManpower Sudiye
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için engelli kadrosunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz;En az Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, En az %40 engelli olduğuna ilişkin raporu bulunan, Ekip çalışmasına yatkın,  İletişimi becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı