Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.martigida.com.tr

Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Toptan gıda ve ihtiyaç maddeleri pazarlama ve dağıtımı alanında, aktif ve etkin bir faaliyet gösteren firmamız 1994 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve ilk olarak  Antalya, Burdur Isparta il ve ilçelerinde çay pazarlama ve dağıtımı ile faaliyete başlamıştır.

Ticari faaliyetlerini, teknoloji, tecrübe ve etkin kadrosunun desteği ile geliştirerek daha iyi hizmet etmeyi bir ilke edinen firmamız, faaliyet sınırlarını genişleterek bugün halen aktif olarak devam ettiği pazarlama ve dağıtım sistemini en iyi hale getirerek örnek bir firma haline gelmiştir.

 

Sağlam temeller üzerine kurduğu bu yapıyı, daha da geliştirerek günümüzde 10.000m2 faaliyet alanı, 5750 m2 depoalama alanı, 65m2 soğuk hava deposu,  565m2 ofis, 40 araç, alanından uzman 60 personel, 6 distribütörlük ile 3000 adet toptan, perakende ve catering müşterilerine hizmet vermektedir

 
Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru Antalya, Aydın... Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Genel BaşvuruMartı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
    Martı Gıda , 1994 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde deneyim ve bilgi birikimi kazanarak hizmet verdiği bölgelerde işlem hacmini büyüterek önemli yer edinmiştir. Ege ve Akdeniz Bölgesinde Hızlı tüketim ürünleri Distribütörlüğü  hizmeti vermeye devam eden firmamız ; Muhasebe–Finans , Satış-Pazarlama ,  Lojistik–Depolama  departmanlarında  200’e  yakın personeli ve 120’yi aşkın araç parkıyla sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.     Yakaladığı hızlı büyüme trendi ile kuruluş aşamasından günümüze kadar başarılı şekilde ilerleyen firmamıza yeni takım arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı