Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.martigida.com.tr

Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Toptan gıda ve ihtiyaç maddeleri pazarlama ve dağıtımı alanında, aktif ve etkin bir faaliyet gösteren firmamız 1994 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve ilk olarak  Antalya, Burdur Isparta il ve ilçelerinde çay pazarlama ve dağıtımı ile faaliyete başlamıştır.

Ticari faaliyetlerini, teknoloji, tecrübe ve etkin kadrosunun desteği ile geliştirerek daha iyi hizmet etmeyi bir ilke edinen firmamız, faaliyet sınırlarını genişleterek bugün halen aktif olarak devam ettiği pazarlama ve dağıtım sistemini en iyi hale getirerek örnek bir firma haline gelmiştir.

 

Sağlam temeller üzerine kurduğu bu yapıyı, daha da geliştirerek günümüzde 10.000m2 faaliyet alanı, 5750 m2 depoalama alanı, 65m2 soğuk hava deposu,  565m2 ofis, 40 araç, alanından uzman 60 personel, 6 distribütörlük ile 3000 adet toptan, perakende ve catering müşterilerine hizmet vermektedir

 
Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ETİ Sıcak Satış Temsilcisi Antalya Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
ETİ Sıcak Satış TemsilcisiMartı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Sektörde 23. yılını dolduran şirketimizin ETİ SICAK SATIŞ ekibinde görev alacak;* Antalya Merkez,Serik ve Kemer de ikamet Eden,* Satış alanında bilgi ve tecrübe kazanmak isteyen,* Satış sürecinden keyif alacak, yenilikçi,yaratıcı ve üretken,* En az lise mezunu,* En az B sınıfı ehliyet sahibi,* Src , Psikoteknik Belgeleri olan veya Başvurusu Bulunan,* Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek enerjiye sahip olan,* Hedefleri olan, gelişime açık,*Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen,* KEFİL VEREBİLECEK,* Maaş + Prim + SGK + Yemek çeki + Personel Servisi imkanları ile çalışacak, SICAK SATIŞ TEMSİLCİLERİ(BAY-BAYAN) ALINACAKTIR...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ISPARTA ETİ Genel Başvuru Isparta Martı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
ISPARTA ETİ Genel BaşvuruMartı 07 Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Martı Gıda , 1994 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde deneyim ve bilgi birikimi kazanarak hizmet verdiği bölgelerde işlem hacmini büyüterek önemli yerler edinmiştir. Ege ve Akdeniz Bölgesinde Hızlı Tüketim Ürünleri Distribütörlüğü hizmeti vermeye devam eden firmamız, 200'ün üzerinde  personel ve 150  aracıyla sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.    Yakaladığı hızlı büyüme trendi ile kuruluş aşamasından günümüze kadar başarılı şekilde ilerleyen firmamızda, portföyümüze yeni katılan  ISPARTA ETİ organizasyonunda görev alacak ISPARTA MERKEZ‘de  ikamet eden Sıcak Satış - Muhasebe - Depo kadrolarına yeni takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı