Mast Hayvancılık 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


http://

Mast Hayvancılık

        Balıkesir / Burhaniye de bulunan 1500 başlık süt sığırcılık işletmemiz 2007 tarihinden itibaren faaliyete geçmiş olup modern bir şekilde dizayn edilmiş ve otomasyonu tamamlamıştır.


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hayvancılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 07.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneMast Hayvancılık İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Uzmanı Balıkesir Mast Hayvancılık
Genel Muhasebe UzmanıMast Hayvancılık
Balıkesir Burhaniye'de faaliyet gösteren çiftliğimizde ( Mast Hayvancılık Gıda Tarım Nak.Teks.İnş.San. ve Tic.İth.İhr.Ltd.Şti'ne) Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır..         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun,.         Tercihen "Mali Müşavirlik" belgesi olan,·         Vergi mevzuatı, genel muhasebe ve dönem sonu işlemlerine hakim,·         Alanında en az 5 yıl deneyimli,·         Türk Vergi Kanunlarına ve Tek Düzen Hesap Planına hakim,·         Analitik düşünme ve problem çözme yetisine sahip·         Takım çalışması ve ekip yönetimi yapabilecek,·         İş planı yapabilen ve bu iş planı dahilinde verimli çalışabilen,·         Sorumluluk alabilecek,.         Burhaniye veya Edremit ilçelerinde ikamet eden/edebilecek.Mali müşavir alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veteriner Hekim Balıkesir Mast Hayvancılık
Veteriner HekimMast Hayvancılık
Balıkesir Burhaniye'de faaliyet gösteren çiftliğimizde ( Mast Hayvancılık Gıda Tarım Nak.Teks.İnş.San. ve Tic.İth.İhr.Ltd.Şti'ne) Veteriner Hekim alınacaktır.Üniversitelerin Veteriner Hekim bölümünden mezun olan, Çiftlik ortamında çalışmış, Büyükbaş alanında en az 2 yıl tecrübeli, Sürü yönetim tecrübesi olan, Öğrenmeye açık, Analitik düşünebilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Burhaniye veya Edremit ilçelerinde ikamet edebilecek ( Tercihen çiftlikte kalabilecek),Erkekler için askerliğini yapmış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı