Matafora Denizcilik 

Şirket Bilgileri

Matafora Denizcilik

Matafora Denizcilik Gemi Personelleri ve Aracılık Hizmetleri sektöre kalifiye eleman yetiştirmesi ve bünyesinde yetiştirmiş olduğu bu elemanlara en uygun iş imkanını sunarak, sektördeki kalitesini ve öncülüğünü bir çok kez ispatlamıştır.


Matafora Denizcilik tecrübeyle ve sektörde kendilerine iş imkanı sağladığı binlerce “Gemi Adamı”nın guruyla, sektöre liderlik etme hususunda çok önemli adımlar atmıştır.


Vizyon olarak Uluslararası Denizlerde Türk gemicisinin layık olduğu konuma gelmesini hedefleyen Matafora Denizcilik kaliteyi kendine misyon edinerek bu sektöre daha uzun yıllar hizmet etmek ve bu sektöre katılmak isteyen kaliteden, dürüstlükten ve çalışma azminden ödün vermeyen siz ‘Gemi Adamı ‘Adayı arkadaşlara en imkanları sunarak yoluna, tecrübesine tecrübe katarak devam edecektir. Denizcilik sektöründe hizmet veren firmamız esasen gemilere ve denizcilik hizmet alanında istihdam edilen ve edilecek olan personelin yetiştirilmesi,belgelendirilmesi,istihdamı, alanında hizmet vermektedir.

 

Firma web sitesi: www.matafora.com.trMatafora Denizcilik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gemi Elemanı Adıyaman, Ağrı... Matafora Denizcilik
Gemi ElemanıMatafora Denizcilik
MATAFORA DENİZCİLİK YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK, SERTİFİKALI BAY BAYAN GEMİ ELEMANLARI ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ.DOLGUN MAAŞ TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR   SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN  DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ  VASIFLI - VASIFSIZ 17 - 55 YAŞ ARASI SABIKA KAYDI OLMAYAN T.C. VATANDAŞI OLAN  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTA İÇİ        09:00   18:00  HAFTA SONU  CUMARTESİ 09:00    15:00  SAATLERİ ARASI İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ PAZAR   KAPALI
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı