Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket BilgileriMavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları DanışmanlığıMavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
NAKLİYAT SİGORTASI DEPARTMANI YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
NAKLİYAT SİGORTASI DEPARTMANI YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 8 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Nakliyat sigorta branşı konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün,Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " NAKLİYAT SİGORTASI DEPARTMANI YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Dönemsel Muhasebe UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Genel Muhasebe konusunda minimum 5 yıl deneyimli,- Tercihen Logo Tiger programını kullanabilen,- KDV, muhtasar, banka çek - senet işlemleri alanında deneyimli,- MS Office programlarını rahatlıkla kullanabilen,- Ekip çalışmasına yatkın,- Raporlama alanında deneyimli ve analitik düşünme özelliğine sahip,- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- 6 ay dönemsel çalışma ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,NOT: ÇALIŞMA ŞEKLİ 6 AY OLARAK BELİRLİ SÜRELİ OLACAKTIR." DÖNEMSEL MUHASEBE UZMANI " aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  "ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
YÖNETİCİ ASİSTANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 35 yaşını aşmamış,* Minimum Yüksek Okul mezunu,* Yönetici Asistanlığı alanında tecrübeli,* MS Office programlarını rahatlıkla kullanabilen,* Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren ve prezantabl,* Tercihen İngilizce bilen,* İstanbul Avrupa yakasında ve tercihen Esenler lokasyonuna yakın ikamet eden, " YÖNETİCİ ASİSTANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BARTER BROKERLARI İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
BARTER BROKERLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Yüksek Okul mezunu, Barter işlemlerine hakim ve barter sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli,Diksiyonu düzgün ve prezantabl, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " BARTER BROKERLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve satış alanında deneyimli,İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay,   " DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları ve İdari İşler UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lisans mezunu,* 26 - 35 yaşlar aralığında,* Puantaj, personel giriş - çıkış işlemleri ve dosyalama alanında deneyimli,* İdari işler alanında daha önce tecrübesi olan ve İdari İşler alanında görev almış,* Gerekli İnsan Kaynakları organizasyonlarını gerçekleştirme alanında deneyimli,* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* Tercihen İngilizce bilen,* İstanbul'da ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay, Bayan" İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER UZMANI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul, Ankara ve İzmir'de ikamet eden,NOT: İzmir lokasyonu için çalışma şekli 6 ay süreli dönem şekline olacaktır.  "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI / SATIŞ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI / SATIŞMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe, benzer bir görevde deneyimi olan, Satış organizasyonunu bilen, Ekip yönetmiş, Stratejik planlama yetkinliğine sahip, Liderlik yönü güçlü, problem çözme ve karar kabiliyeti yüksek,Satış / Pazarlama konularına vakıf, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 35 yaş ve üzerinde olan, Bay / Bayan  "GENEL MÜDÜR YARDIMCISI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO SATIŞ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
FİLO SATIŞ MÜDÜRÜMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversite mezunu, Otomotiv filo satış ve satış ekibi yönetimi alanında en az 5 yıl deneyim sahibi,Güçlü iletişim yetkinliği, etkili müzakere, konuşma ve sunum becerilerine sahip olan,Büyüyen sektör şartları kapsamında rekabetin farkında olarak lider ve öncü yaklaşımlarla uzun vadeli ilişkiler geliştirebilecek olan,Analitik beceriye sahip ve raporlama yetenekleri gelişmiş,MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),30 yaş ve üzerinde olan, Bay / Bayan  "FİLO SATIŞ MÜDÜRÜ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL PAKETLEME ELEMANLARI Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DÖNEMSEL PAKETLEME ELEMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum orta okul mezunu,* Tercihen üretim tecrübesi olan,* Deneyimli ve / veya deneyimsiz,* Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın,* Kronik hastalığı ( astım, epilepsi vb.) olmayan,* Vardiyalı çalışabilecek (3 vardiya: 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00),* Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay,Not : İstanbul Anadolu yakasındaki tüm semtlere ve Gebze'ye servis imkanı bulunmaktadır.Paketleme hattında yetiştirilebilecek, yükselme şansı açık " PAKETLEME ELEMANLARI " aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Network Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Network UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 40 yaşlar aralığında,* Minimum Ön Lisan tercihen Lisans mezunu,* Network, donanım ve server alanında deneyimli,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakası ( Anadolu yakası lokasyonu Ataşehir'dir ) ve Gebze'de ikamet eden,* Askerlik hizmetini tamamlamış," NETWORK UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimyager İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
KimyagerMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 40 yaşlar aralığında,* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Gıda Mühendisliği ve Kimya bölümlerinden mezun,* Gıda enstrümantal analizlerinde en az 1 yıl deneyimli,* HPLC, GC, LC-MSMS ve / veya GC-MS gibi cihazlarda ve metot validasyonu konusunda deneyimli,* Takım çalışmasına yatkın,* İyi derecede İngilizce bilen, ( İngilizce dökümanlar söz konusu olduğu için özellikle okuma, anlama ve çeviri alanında İngilizce bilgisinin olması gerekmektedir )* Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ,* MS Ofis programlarını kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,* Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden," KİMYAGER " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Temizlik GörevlisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 20 - 35 yaşlar aralığında, * Tercihen Lise mezunu, * Temizlik hizmetleri alanında en az 2 yıllık tecrübeye sahip,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Şişli'de bulunan Kanyon AVM'ye ulaşım ile ilgili her hangi bir problem yaşamayacak, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini amamlamış ya da muaf,* Bay, Bayan  "TEMİZLİK GÖREVLİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Analisti İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Mikrobiyoloji AnalistiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 40 yaşlar aralığında,* Üniversitelerin Biyoloji veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Özellikle Gıda Mikrobiyolojisi analizlerinde en az 1 yıl deneyimli,* ISO 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının yeterliliğene sahip,* Takım çalışmasına yatkın,* İyi derecede İngilizce bilen, ( İngilizce dökümanlar söz konusu olduğu için İngilizce bilgisinin olması gerekmektedir )* Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ,* MS Ofis programlarını kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,* Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden," MİKROBİYOLOJİ ANALİSTİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Satış UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 -35 yaşlar aralığında,* Üniversitelerin Kimya veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Gıda sektöründe kalite, belgelendirme, test ve laborutavar hizmetleri gibi alanlarda satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri konusunda en az 1 yıl deneyimli,* Takım çalışmasına yatkın* Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,* İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ,* MS Ofis programlarını kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,* İstanbul'da ikamet eden," SATIŞ UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Underwriter İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
UnderwriterMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 8 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün,Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " UNDERWRITER " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İZMİR SATIŞ YÖNETİCİSİ İzmir Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İZMİR SATIŞ YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 30 -35 yaşlar aralığında,* Üniversitelerin Kimya veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Gıda sektöründe kalite, belgelendirme, test ve laborutavar hizmetleri gibi alanlarda satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri konusunda en az 4 yıl deneyimli,* Tercihen belgelendirme alanında tecrübeli,* Takım çalışmasına yatkın,* Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş,* İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı,* Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,* Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ,* MS Ofis programlarını kullanabilen,* Seyahat engeli olmayan, ( İzmir ve çevre illere müşteri ziyareti söz konusu olacaktır )* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,* İzmir'de ikamet eden," İZMİR SATIŞ UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SU SİSTEMLERİ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SU SİSTEMLERİ TEKNİSYENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, tercihen meslek liselerinin Sıhhi Tesisat bölümlerinden mezun,35 yaşını aşmamış, Su arıtma sistemleri, su teknisyenliği ve / veya sıhhi tesisat teknisyenliği alanında tecrübeli,Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problem yaşamayacak,MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yakın ve dinamik, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,       NOT: Geniş imkanlar sunulmaktadır. ( Sosyla yardım paketi, özel sağlık sigortası, servis ve yemek )      " SU SİSTEMLERİ TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul ve İzmir'de ikamet eden, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ESKİŞEHİR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ Eskişehir Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ESKİŞEHİR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek başlangıç seviyesinde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 30 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Seyahat engelli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf,* Eskişehir'de ikamet eden,* Bay, Bayan ( tercihen Bayan )  "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CNC VARDİYA AMİRİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
CNC VARDİYA AMİRİMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Lise mezunu,- 25 - 45 yaşlar aralığında,- CNC alanında minimum 4 yıl deneyimli,- Daha önce vardiya yönetiminde bulunmuş,- CNC, Freze, torna veya kayar otomat kullanabilen,- Teknik resim okuma ve yorumlama yetisine sahip olan,- Gerekli ölçüm aletlerini kullanabilen,- 3 vardiya şeklinde çalışabilecek ve vardiya konusunda her hangi bir problem yaşamayacak, ( 08:30 - 16:30 / 16:30 - 00:30 / 00:30 - 08:30 )- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Maltepe - Pendik yönünde E5 üzerinden servis imkanı bulunmaktadır. )- Askerlik hizmetini tamamlamış," CNC VARDİYA AMİRİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC OPERATÖRÜ VE OPERATÖR YADRIMCILARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
CNC OPERATÖRÜ VE OPERATÖR YADRIMCILARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Lise mezunu,- 25 - 45 yaşlar aralığında,- CNC, Freze, torna veya kayar otomat kullanabilen,- Teknik resim okuma ve yorumlama yetisine sahip olan,- Gerekli ölçüm aletlerini kullanabilen,- 3 vardiya şeklinde çalışabilecek ve vardiya konusunda her hangi bir problem yaşamayacak, ( 08:30 - 16:30 / 16:30 - 00:30 / 00:30 - 08:30 )- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Maltepe - Pendik yönünde E5 üzerinden servis imkanı bulunmaktadır. )- Askerlik hizmetini tamamlamış," CNC OPERATÖR VE CNC OPERATÖR YARDIMCILARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Mekanik Bakım TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Meslek Yüksek Okulu ve / veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,- Üretim ortamında üretim makinelerinin arıza giderme ve planlı bakım konusunda tercihen deneyimli ve / veya yeni mezun yetiştirilmek üzere,- Hidrolik, pnömatik ve mekanik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan,- Tercihen Kaynak bilgisi olan,- Makine kurulum / montaj ve devreye alma konularında tecrübeli,- Endüstriyel işletmde en az 2 yıl deneyimli,- Microsof Office programlarını kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,- Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Tüm semtlere servis olanağı bulunmaktadır )" MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Elektrik Bakım TeknikeriMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Meslek Yüksek Okulu ve / veya Endüstri Meslek Liselerinin Elektirk bölümlerinden mezun,- Üretim ortamında üretim makinelerinin arıza giderme ve periyodik bakım konusunda tercihen deneyimli ve / veya yeni mezun yetiştirişmek üzere,- Otomatik kontrol bilgisi olan,- Tercihen AC / DC sürücüler konusunda bilgi sahibi ( ABB, Siemens, Schneider )- Tercihen Siemens, Allen-Bradley, Omron PLC yazılı programlarından en az birini bilen,- Elektrik motorları ve genel ekipmanların bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli,- Microsof Office programlarını kullanabilen,- Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Tüm semtlere servis olanağı bulunmaktadır )" ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Hasar DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 25 - 40 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe hasar müşteri kabulü ve hasar süreçleri alanlarında minimum 3 yıl deneyimli,Otomotiv'de müşteri memnuniyeti standartlarına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan         " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Tedarik Sigorta Takip Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Yedek Parça Tedarik Sigorta Takip PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Otomotiv sektöründe, yedek parça, servis danışmanı ve / veya hasar danışmanı olarak görev almış ve yedek parça bilgisi olan,MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan  " YEDEK PARÇA TEDARİK SİGORTA TAKİP PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Yedek Parça PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 - 40 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Otomotiv sektöründe ve özellikle Citroen markasında yedek parça alanında minimum 5 yıl deneyimli,MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış,   " YEDEK PARÇA PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 25 - 37 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe benzeri görevde tecrübesi olan,  Otomotiv'de müşteri memnuniyeti standartlarına hakim ve bu alanda en az 1 yıl tecrübeli,Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,         " MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Mekanik Servis DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 23 - 35 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe servis danışmanlığı alanında tecrübeli, Otomotiv'de müşteri memnuniyeti standartlarına hakim ve bu alanda en az 1 yıl tecrübeli,Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan         " MEKNİK SERVİS DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta alanında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış,  " KAPORTA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları ve İdari İşler YöneticisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lisans mezunu,* 30 - 45 yaşlar aralığında,* İnsan Kaynakları fonksiyonlarının işe alım, eğitim, ücretlendirme, performans yönetimi ve idari işler alanlarında minimum 5 yıl deneyimli,* İnsan Kaynakları politika ve stratejilerinin belirlenmesi konusunda tecrübeli,* Organizasyonle yapılanma, özlük işlerinin yönetimi, personel seçme ve yerleştirme, yıllık eğitim planlarının gerçekleştirilmesi, iş analizleri, performans değerlendirme, kariyer planlama ve ücret yönetimi sistemlerinin kurulması konusunda tecrübeli,* Bordro ve özlük işlerinin takibi konusunda deneyimli,* Ekip yönetimi konusunda deneyimli,* İş kanunu ve SGK mevzuatı hakkında bilgi sahibi,* İyi derecede İngilizce bilen,* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul'da ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay, Bayan" İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Hasar DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 25 - 45 yaşlar aralığında,- Otomotiv sektöründe hasar tecrübesi ve / veya sigorta hasar deneyimi olan,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,- MS Office programlarını kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Batıataşehir Varyap Meridian'a ulaşımda her hangi bir problem yaşamayan tercihen Ataşehir, Kadıköy veya Kayışdağında ikamet eden, " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  "AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2.EL ARAÇ EKSPERTİZİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
2.EL ARAÇ EKSPERTİZİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor ve / veya MYO Otomotiv bölümlerinden mezun,25 - 45 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe 2.el araçlarda değişmiş ve boyanmış parça tespiti alanında en az 3 yıl deneyimli,İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekanik konularına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul  ve Gebze'de ikamet eden,         " 2.EL ARAÇ EKSPERTİZİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı