Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket BilgileriMavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları DanışmanlığıMavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 36
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AVRUPA YAKASI ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
AVRUPA YAKASI ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "AVRUPA YAKASI ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta alanında deneyimli, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış,  " KAPORTA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC OPERATÖRÜ VE OPERATÖR YADRIMCILARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
CNC OPERATÖRÜ VE OPERATÖR YADRIMCILARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Cnc alanında tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere,- Yetiştirilmek üzere olan adayların EML mezunu olmaları gerekmektedir.- Cnc alanında deneyimli olan adayların ise en az İlköğretim mezunu olmaları yeterlidir,- 25 - 45 yaşlar aralığında,- CNC, Freze, torna veya kayar otomat kullanabilen,- Teknik resim okuma ve yorumlama yetisine sahip olan,- Gerekli ölçüm aletlerini kullanabilen,- Şu an 2 vardiyada çalışabilece, ancak firmanın 3 vardiyalı sisteme geçme planı bulunmaktadır. Bu yönde 3 vardiyaya geçildiğinde de vardiya ile ilgli her hangi bir problem yaşamayacak, ( Şu an ki 2 vardiya sisteminde ki çalışma saatlerigündüz vardiyası: 08:30 - 16:30 hafta sonu yok, akşam vardiyası: 21:00 - 05:00 Pazartesi ve Cumartesi izinli )- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Maltepe - Pendik yönünde E5 üzerinden servis imkanı bulunmaktadır. )- Askerlik hizmetini tamamlamış," CNC OPERATÖR VE CNC OPERATÖR YARDIMCILARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONELLER İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ENGELLİ PERSONELLERMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tecrübeli - tecrübesiz, Gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, kurum kültürüne ayak uydurabilecek,İstanbul Avrupa - Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan, "ENGELLİ PERSONELLER" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUZ PİSTİ VE HAVUZ GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
BUZ PİSTİ VE HAVUZ GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversitelerin Beden Eğitimi, Spor Akademisi veya diğer ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen Cankurtaran sertifikasına sahip,Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Alanında tecrübeli ve kendini geliştirmek isteyen,Öğrenmeye ve gelişime açık,Sorumluluk bilinci yüksek,Takım çalışmasına önem veren,Güler yüzlü ve iletişim becerileri kuvvetli,Misafir ihtiyaçları konusunda duyarlı,Avrupa Yakasında ikamet eden (Tercihen Sarıyer bölgesine yakın)"BUZ PİSTİ VE HAVUZ GÖREVLİSİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Hasar Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Filo Hasar DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Otomotiv sektöründe hasar tecrübesi ve / veya sigorta sektöründe oto alanında hasar deneyimi olan,Sigorta prosedürlerine hakim, Yedek parça bilgisi olan, Hasar alanında evrak takibi alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Çekmeköy lokasyonuna ulaşım ile ilgili her hangi bir problem yaşamayacak,Bay, Bayan  " FİLO HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Programcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Cnc ProgramcısıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Lise mezunu,- 25 - 45 yaşlar aralığında,- CNC tezgahlarını özellikle işleme merkezi tezgahlarını iyi seviyede bilen,- NX / Solid programını kullanabilen,- Vardiya ve hafta sonu çalışması yoktur,- İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Göztepe - Gebze Darıca yönünde E5 üzerinden servis imkanı bulunmaktadır. )- Askerlik hizmetini tamamlamış," CNC PROGRAMCISI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekip Üyeleri İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Ekip ÜyeleriMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 20 - 30 yaşları aralığında, Mağazacılık alanında ve terihen Yiyecek & İçeçek sektöründe satış ve müşteri ilişkileri alanında deneyimli,  deneyimsiz ise Yiyecek & İçecek sektörüne ilgi duyan ve yetiştirilmek üzere,Takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, dinamik ve satış odaklı çalışan, Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri ilişkileri kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,Bay, Bayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Mecidiyeköy lokasyonuna ulaşım ile ilgili her hangi bir problem yaşamayan,       " EKİP ÜYELERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Sorumlusu İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Şube SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 25 - 35 yaşları aralığında, Mağazacılık alanında ve terihen Yiyecek & İçeçek sektöründe Yönetici ve / veya Sorumlu pozisyonlarında daha önce çalışmış, ekip yönetimi konusunda deneyimli,Sipariş ve stok takibi alanlarında tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş,Güler yüzlü ve insan ilişkileri kuvvetli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,Bay, Bayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Mecidiyeköy lokasyonuna ulaşım ile ilgili her hangi bir problem yaşamayan,       " ŞUBE SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekaniker İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MekanikerMavi Yaka İnsan Kaynakları
23 - 38 yaşlar arasında, Otomotiv sektöründe mekanik bakım - onarım ve arıza tespit alanında deneyimli,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,       "MEKANİKER" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ VASITA KAMYON VE OTOBÜS SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
TİCARİ VASITA KAMYON VE OTOBÜS SATIŞ DANIŞMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Otomotiv sektöründe Kamyon ve / veya Otobüs satışı alanında deneyimli,MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ve / veya Silivride ikamet eden,  " TİCARİ VASITA KAMYON VE OTOBÜS SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket Avukatı İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Şirket AvukatıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Hukuk Fakültesi mezunu,* Alanında minimum 3 yıl tecrübeli,* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,* Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Esenler lokasyonuna ulaşım ile ilgili problem yaşamayan, " ŞİRKET AVUKATI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve satış alanında deneyimli,İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay,   " DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Randevu Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Atölye Randevu Planlama SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 40 yaşını aşmamış, En az 2 yıl otomotiv sektöründe atölye randevu planlaması alanında deneyimli,MS Office programlarına hakim, İletişim becerisi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Başlatılan işi ve konuyu takip edebilecek, geri bildirimini sağlayabilecek,Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, stres altında çalışma becerisine sahip,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan        "RESEPSİYONİST" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lise mezunu, Ön muhasebe alanında tecrübeli, 23 - 30 yaş aralığında, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay, Bayan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,       " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Lise mezunu, tercihen E.M.L ve / veya MYO mezunu- Tercihen üretim tecrübesi olan,- Ekip çalışmasına yatkın, düzenli ve disiplinli,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( vardiya saatleri günde 8 saat olmak üzere, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 )- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Gebze dahil tüm semtlere servis olanağı bulunmaktadır )" ÜRETİM ELEMANLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NAKLİYAT SİGORTASI DEPARTMANI YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
NAKLİYAT SİGORTASI DEPARTMANI YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 8 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Nakliyat sigorta branşı konusunda satış alanında deneyimli ve aynı zamanda teknik bilgiye sahip,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün,Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " NAKLİYAT SİGORTASI DEPARTMANI YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Dönemsel Muhasebe UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Genel Muhasebe konusunda minimum 5 yıl deneyimli,- Tercihen Logo Tiger programını kullanabilen,- KDV, muhtasar, banka çek - senet işlemleri alanında deneyimli,- MS Office programlarını rahatlıkla kullanabilen,- Ekip çalışmasına yatkın,- Raporlama alanında deneyimli ve analitik düşünme özelliğine sahip,- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- 6 ay dönemsel çalışma ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,NOT: ÇALIŞMA ŞEKLİ 6 AY OLARAK BELİRLİ SÜRELİ OLACAKTIR." DÖNEMSEL MUHASEBE UZMANI " aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  "ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERP YÖNETİMİ PROJE VE DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ERP YÖNETİMİ PROJE VE DESTEK SORUMLUSUMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversitelerin Minimum 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,25 - 35 yaşları aralığında, Minimum 4 yıl ERP modüllerinde ( Finans Modülü, Proje Yönetim Modülü, İnsan Kaynakları ve Raporlama modülleri gibi ) çalışmış olmak. Ayrıca muhasebe finans uygulamaları alanında fikir sahibi olmak,Uyumsoft WebERP’yi daha öncesinde deneyimleme ve bu firmanın danışmanları ile çalışma öncelik nedeni oluşturmaktadır.SQL konusunda firma danışmanları yönlendirebilecek kadar yeterli bilgiye sahip,Crystal Reports ile rapor yazma konusunda firma danışmanları yönlendirebilecek kadar yeterli bilgiye sahip,MS uygulamalarını kullanabilen, Tercihen orta derecede İngilizce bilen,B sınıfı ehliyeti olan, araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden,        " ERP YÖNETİMİ PROJE VE DESTEK SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
2.EL ARAÇ EKSPERTİZİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
2.EL ARAÇ EKSPERTİZİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Otomotiv sektöründe 2.el araçlarda değişmiş ve boyanmış parça tespiti alanında en az 2 yıl deneyimli,İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekanik konularına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu ve Avrupa yaksında ikamet eden,         " DÖNEMSEL ve/ve ya FULL TİME  2.EL ARAÇ EKSPERTİZİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Saha Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Satış Sonrası Saha YöneticisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversite yada Teknik Okul mezunu, Otomotiv sektöründe distribütör bünyesinde görev almış ve servis süreçlerine hakim,Satış Sonrası hizmetler kısmında sahada servis denetlemesi konusunda tecrübeli,MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 35 - 50 yaşlar aralığında, İstanbul'da ikamet eden,  " SATIŞ SONRASI SAHA YÖNETİCİSİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ Ankara, Antalya... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul, Ankara,Bodrum,Antalya ve İzmir'de ikamet eden,  "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Elektrik Bakım TeknikeriMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Meslek Yüksek Okulu ve / veya Endüstri Meslek Liselerinin Elektirk bölümlerinden mezun,- Üretim ortamında üretim makinelerinin arıza giderme ve periyodik bakım konusunda tercihen deneyimli ve / veya yeni mezun yetiştirişmek üzere,- Otomatik kontrol bilgisi olan,- Tercihen AC / DC sürücüler konusunda bilgi sahibi ( ABB, Siemens, Schneider )- Tercihen Siemens, Allen-Bradley, Omron PLC yazılı programlarından en az birini bilen,- Elektrik motorları ve genel ekipmanların bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli,- Microsof Office programlarını kullanabilen,- Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Tüm semtlere servis olanağı bulunmaktadır )" ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Temizlik GörevlisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 20 - 35 yaşlar aralığında, * Tercihen Lise mezunu, * Temizlik hizmetleri alanında en az 2 yıllık tecrübeye sahip,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Şişli'de bulunan Kanyon AVM'ye ulaşım ile ilgili her hangi bir problem yaşamayacak, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini amamlamış ya da muaf,* Bay, Bayan  "TEMİZLİK GÖREVLİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İzmir, Manisa Mavi Yaka İnsan Kaynakları
OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe Ticari araç ve / veya Filo araç satışında deneyimli,Güçlü iletişim yetkinliği, konuşma ve sunum becerilerine sahip olan,MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 24 - 35 yaşlar aralığında, İzmir ve / veya Manisa'da iakmet eden, Bay / Bayan  " TİCARİ ARAÇ VE FİLO ARAÇ SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Makam ŞoförüMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Minimum Lise mezunu,- En az 5 yıl kurumsal bir firmanın üst düzey yöneticisi için Makam Şoförlüğü tecrübesi olan,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,- İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünnüşüne özen gösteren,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,- İstanbul'da ikamet eden,  "MAKAM ŞOFÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* EML veya MYO Elektrik bölümden mezun, yada Elektrik - Elekronik bölümlerinden mezun ise; Yüksek Gerilim Sistmeleri, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü dallarından mezun olan,* Elektrik bakım onarım alanından en az 1 yıl deneyimli,* 40 yaşını aşmamış,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( vardiya saatleri, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 şeklindedir. )* Saha çalışması ile ilgili her hangi bir problemi olmayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( adaylar ikamet adreslerine en yakın lokasyonarda değerlendirilecektir. ) "ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİ"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Yedek Parça PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 - 40 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Otomotiv sektöründe ve özellikle Citroen markasında yedek parça alanında minimum 5 yıl deneyimli,MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış,   " YEDEK PARÇA PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Tedarik Sigorta Takip Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Yedek Parça Tedarik Sigorta Takip PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Otomotiv sektöründe, yedek parça, servis danışmanı ve / veya hasar danışmanı olarak görev almış ve yedek parça bilgisi olan,MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan  " YEDEK PARÇA TEDARİK SİGORTA TAKİP PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Mekanik Servis DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 23 - 35 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe servis danışmanlığı alanında tecrübeli, Otomotiv'de müşteri memnuniyeti standartlarına hakim ve bu alanda en az 1 yıl tecrübeli,Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan         " MEKNİK SERVİS DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  "AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Hasar DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 25 - 40 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe hasar müşteri kabulü ve hasar süreçleri alanlarında minimum 3 yıl deneyimli,Otomotiv'de müşteri memnuniyeti standartlarına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan         " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Mekanik Bakım TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Meslek Yüksek Okulu ve / veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,- Üretim ortamında üretim makinelerinin arıza giderme ve planlı bakım konusunda tercihen deneyimli ve / veya yeni mezun yetiştirilmek üzere,- Hidrolik, pnömatik ve mekanik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan,- Tercihen Kaynak bilgisi olan,- Makine kurulum / montaj ve devreye alma konularında tecrübeli,- Endüstriyel işletmde en az 2 yıl deneyimli,- Microsof Office programlarını kullanabilen,- Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,- Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Tüm semtlere servis olanağı bulunmaktadır )" MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu ve  İstanbul Avrupa yakasın'da ikamet eden, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Underwriter İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
UnderwriterMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 8 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün,Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " UNDERWRITER " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı