Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket Bilgileri

http://www.maviyakaik.com

Mavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".
Mavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 45
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Otopark Görevlisi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Otopark GörevlisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
 20 - 35 yaşları aralığında,* Tercihen benzer bir görevde deneyimli,* Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli,* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay, " OTOPARK GÖREVLİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VERİ GİRİŞ ELEMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
VERİ GİRİŞ ELEMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Tercihen Lise mezunu,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bilgisayar bilgisi olan ve MS Office programlarını kullanabilen, " VERİ GİRİŞ ELEMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SIFIR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SIFIR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 25 - 35 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe benzer bir görevde deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,       " SIFIR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2.EL ARAÇ EKSPERTİZ UZMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
2.EL ARAÇ EKSPERTİZ UZMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 30 - 40 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe 2.el araç ekspertizi alanında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,       " 2.EL ARAÇ EKSPERTİZ UZMANI " aranmaktadır.       
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe YetkilisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, 30 - 43 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe muhasebe alanında tecrübeli, Muhasebe alanında minimum 8 yıl deneyimlii İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan        " MUHASEBE YETKİLİSİ " aranmaktadır.       
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ MÜHENDİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve / veya Metalürji Mühendisliği  bölümlerinden mezun,* Tercihen benzer pozisyonda deneyimli ve / veya yeni mezun, deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere,* İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,* Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,* MS Office programlarını etkin kullanabilen,* Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,* Ekip çalışmasına yatkın,* 30 yaşını aşmamış,* Bay, Bayan, " SATIŞ MÜHENDİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK SERVİS MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
TEKNİK SERVİS MÜDÜRÜMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Üniversitelerin tercihen Makine veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İyi derecede İngilizce bilen (2. dil tercih sebebidir),* Tercihen ERP programlarında ve Hızlı Prototipleme Sistemleri hakkında bilgi sahibi,* Teknik Servis hizmeti veren bir firmada ekip yönetmiş ve yöneticilik pozisyonunda en az 4 yıl deneyimli,* MS Office programlarını etkin kullanabilen,* Gerektiğinde sahada aktif görev alabilecek,* Ekip çalışmasına yatkın,* Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Analitik ve Sonuç odaklı,* Düzenli olarak raporlama yapabilecek,* Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Şirket aracı verilecektir),* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* 30 - 50 yaşları arasında,* Bay / Bayan,"TEKNİK SERVİS MÜDÜRÜ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
OTO EKSPERTİZ TEKNİSYENİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
OTO EKSPERTİZ TEKNİSYENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor ve / veya MYO Otomotiv bölümlerinden mezun, 25 - 38 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe binek ve tercihen ağır vasıta araçlarla ilgili operasyonel hizmetlerde en az 3 yıl deneyimli, İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekank konularına hakim, Ekspertiz, test ve araç muayene konularında deneyimli, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen E sınıfı ehliyete de sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul ve Ankara'da ikamet eden, Bay,        " OTO EKSPERTİZ TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Maliyet muhasebesine vakıf, KDV iade ve beyanname işlemlerinde deneyimli, Tercihen Netsis programını bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, Bay, Bayan     " MUHASEBE PERSONELİ " aranmaktadır.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden,* İzmir Adnan Medres Havalimanında ise 4 ile 6 ay arası dönemsel çalışabilecek, * Bay, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Avrupa - Anadolu yakasında ,Konya ve İzmir'de ikamet eden,* İzmir Adnan Medres Havalimanında ise 4 ile 6 ay arası dönemsel çalışabilecek,İzmir şehir ofisinde ise tam zamanlı çalışabilcek teslimat elemanlarının işe alımları yapılacaktır. * Bay, "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Engelli Muhasebe SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
 * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu,* MS Office programlarına hakim,* Logo muhasebe programını kullanabilen,* Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli,* E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay , Bayan," ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 23 - 40 yaşlar aralığında,* En az İlköğretim mezunu,* Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli,* İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün,* Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren,* Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay , Bayan," ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Meslek Lisesi, tercihen MYO mezunu, Tercihen kimya ve benzeri bölümlerden mezun, 40 yaşını aşmamış, Üretim alanında çalışmış ve deneyimi olan, MS Office bilgisayar programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla, Kartal, Pendik ve Gebze lokasyonlarında ikaet eden, ( servis bu güzergahlardan geçmektedir. ) Bay,       NOT: Vardiya yoktur.     " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Proses Kalite OperatörüMavi Yaka İnsan Kaynakları
 * 18 - 40 yaşları arasında,* Tercihen EML ve / veya MYO mezunu, * Alanında tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere,* Tecrübeli ve / veya tecrübesiz adayların mutlaka teknik resim okuyabilmeleri gerekmektedir,* Tercihen 3 boyutlu ölçüm cihazlarıyla çalışma tecrübesi olan,* Hızlı karar verip pratik çözümler oluşturabilen,* İstanbul Anadolu yakasında ve/ veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Askerlik yapılmış ve / veya uzun süreli tecilli,* Bay,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oto Lastik Montaj Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Oto Lastik Montaj PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
Otomotiv sektöründe lastik sökme, takma ve montajında deneyimli, İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, 18-35 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay,        " LASTİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Oto Elektrik TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
40 yaşını aşmamış, Diagonistik, elektronik kontrol ünitesi programlaması alanında deneyimli, Kablolama bilgisi ve genel elektrik bilgisi olan, Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisi olan, Otomotiv sektöründe elektrik bakım - onarım alanında minimum 10 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,       " OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİSİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
YÖNETİCİSİ ASİSTANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 20 - 35 yaş aralağında,* En az Ön Lisans tercihen Lisans mezunu,* Yönetici Asistanlığı konusunda minimum 1 yıl deneyimli,* İngilizceyi okuma, yazma, konuşma düzeyinde iyi derecede bilen, * Tercihen ikinci dil olarak, orta derece Almanca bilen ( tercih nedenidir )* Ms Office programları iyi derecede kullanabilen,* Tercihen B sınıfı ehliyeti olan,* İletişim yönü kuvvetli ve güler yüzlü,* Çözüm odaklı, planlama, iş takibi ve organizasyon konularında tecrübe sahibi,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,* Bayan,  " YÖNETİCİ ASİSTANI " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SAHA ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SAHA ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen Lise mezunu, minimum ilköğretim mezunu ve / veya Lise öğrenimine devam eden, 25 - 40 yaşları aralığında, Tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Bay,"YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SAHA PEST TEKNİSYENİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VARDİYA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
VARDİYA SORUMLUSUMavi Yaka İnsan Kaynakları
Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve/veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Deneyimli adaylar için;Lisan mezunu ve Plastik sektöründe min. 5 yıl deneyimli, Plastik sektöründe deneyimli ve/veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere, 24 - 35 yaşlar aralığında, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) Ms Office programları kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, Bay,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA PROJE SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA PROJE SORUMLUSUMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lisans mezunu,* Tercihen Otomotiv sektöründe ve / veya filo operasyon konusunda deneyimli,* Otomotiv sektöründen deneyimi yoksa otomotiv sektörüne ilgili duyan, otomotiv'den anlayan, otomotiv sektörü hakkında bilgi sahibi olan ve kariyerine bu yönde devam etmek isteyen,* MS Office programlarını kullanabilen,* 25 - 35 yaşları arasında,* Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,* İstanbul Avrupa / Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay, Bayan"UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA PROJE SORUMLUSU" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 4 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan        " SİGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ " aranmaktadır.           
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ TEMSİLCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
 ·        Minumum Lise mezunu  (Tercihen Satış, Pazarlama vb. bölümlerden mezun),·         Tercihen banyo malzemeleri ve aksesuarlarının satış ve pazarlamasında deneyimli ve/veya genel anlamda satış tecrübesi olan,·         Satış konusunda bilgili,·         25-40 yaş aralığında ·         Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanmayı bilen,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan,·         Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş,·         Diksiyonu düzgün,·         Sunum yeteneği gelişmiş,·         Dışa dönük, özgüveni yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık,·         Planlı ve hedef odaklı çalışabilen,·         Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek,·         Koordinasyon becerisi yüksek,·        Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Arnavutköy Bolluca mevkiine yakın )·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Bay,         'SATIŞ TEMSİLCİSİ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSUMavi Yaka İnsan Kaynakları
27- 45 yaşları arasında, Minumum Lise mezunu (Tercihen Meslek Liseleri ve Elektrik - Elektronik bölümlerinden mezun ), Tercihen Teknik MYO mezunu,  İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üretim, Üretim makineleri, elektronik, Optik, Lazer konularından birinde veya bir kaçında bilgi ve tercübe sahibi, Teknik ürünler satışında en az  2 yıl tecrübeli, Üretim yapan firmalarda makina satışı ve/veya elektrik-elektronik ürün satışı yapmış, Bilgisayar bilgisi iyi olan, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Analitik, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,"SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ MÜHENDİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
20 - 40 yaşlar aralığında, MYO tercihen Lisans mezunu, Plastik sektöründe hizmet vermiş , plastik enjeksiyon makinaları ve diğer plastik işleme makinaları konusunda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,  " SATIŞ MÜHENDİSİ " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Plastik Enjeksiyon Vardiya AmiriMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 - 38 yaşlar aralığında, Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Makine gibi bölümlerden mezun, Plastik enjeksiyon makinası, kalıp, sıcak yolluk ve hammadde konularında bilgi sahibi, Kalıp takımı ve sökümü konusunda tecrübeli, Genel elektrik ve hidrolik bilgisine sahip, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,       " ENJEKSİYON TAKIM LİDERİ " aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Planlama SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
 * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu,* 25 - 35 yaşlar aralığında,* Ms Office programları kullanabilen,* İletişim yönü kuvvetli,* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden,* Bay, Bayan " PLANLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİ YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üniversite mezunu, 25-35 yaşları aralığında, Bordro ve Özlük İşleri alanında minimum 5 yıl tecrübeli, Puantaj hesaplama konularına hakim Mağazacılık ve Perakende sektöründe,tekstil alanında deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu, İşkur, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını aktif kullanan, özellikle Excel programına hakim, Tercihen Nebim Winner/ V3 programına hakim, Analitik düşünebilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay,            " BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.         
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 23 - 40 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe benzeri görevde tecrübesi olan,  Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan,       " MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU " aranmaktadır.      
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MERCHANDISERMavi Yaka İnsan Kaynakları
26 - 36 yaşlar aralığında, Tekstil ve örme konfeksiyon alanında deneyimli, Tercihen İngiltere pazarında fast fashion ve hight stret firmaları için satış ve servis deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan     " MERCHANDISER " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekaniker Ankara, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MekanikerMavi Yaka İnsan Kaynakları
  45 yaşını aşmamış, Alanında deneyimli ve daha önce mekaniker olarak görev almış, Ağır vasıta araç konusunda deneyimli, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, İstanbul Anadolu- Avrupa ve Ankara'da  ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay," MEKANİKER " aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ Isparta, İzmir... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MAĞAZA YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* En az lise mezunu, tercihen Ön Lisans ve / veya Üniversite mezunu,* Mağazacılık sektöründe yöneticilik pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübeli,* 24 - 36 yaşlar arasında,* Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş,* Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine hakim,* Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,* Bay, Bayan* Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için ),* Dikkatli, disiplinli ve titiz,* İstanbul Anadolu yakası, Sivas,Isparta',Kayseri ve İzmir'de  ikamet eden,  " MAĞAZA YÖNETİCİSİ " ARANMAKTADIR. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOKASYON AMİRİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
LOKASYON AMİRİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen MYO mezunu, 30 - 45 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe binek araçlarla ilgili operasyonel hizmetlerde en az 8 yıl deneyimli, İkinci el araçlar konusunda uzman, Değişmiş ve boyalı parça konularında uzman, Kaporta ve mekanik konulara hakim ve bu konularda aktif olarak araçlar üzerinde çalışmış, Daha önce personel ve lokasyon yönetimi alanında deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul ve Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,        " LOKASYON AMİRİ " aranmaktadır.          
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
LAZER TEKNİK DESTEK PERSONELİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
LAZER TEKNİK DESTEK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
27-45 yaşları arasında, Minumum Elektrik veya Elektronik alanlarında Meslek Lisesi mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Maltepe - Tuzla arasında), Elektrik, elektronik, üretim makineleri, optik ve / veya lazer alanlarından her hangi birinde tercihen otomasyon üzerine minumum 2 yıl deneyimli, Elektrik panolarından anlayan, Tercihen teknik ürünlerin geliştirilmesinde veya servisinde deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Teknolojik ürünleri kullanma konusunda yetenekli ve istekli, Bilgisayar kullanabilen, Sabırlı, sadık, detaycı, analitik düşünebilen, teknik zeka ve kapasiteye sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bay,"LAZER TEKNİK DESTEK ELEMANI"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Boya Ustası İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta Boya UstasıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 40 yaşını aşmamış,* Otomotiv sektöründe boya ve/veya kaporta alanında minimum 1 yıl deneyimli,* Tercihen Kalfalık / Ustalık belgesine sahip,* Tempolu ve yoğun ortama uyum sağlayabilecek,* Askerlik görevini tamamlamış,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, " KAPORTA VE BOYA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kalite Güvence TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise, tercihen MYO ve / veya Lisans bölüm olarak tercihen Kimya bölümü mezunu, 33 yaşını aşmamış, Kimya sektöründe kalite süreçlerinde ve laboratuar tecrübesi olan, Tercihen dejertan endüstrisi tecrübesi olan, Minimum 3 yıl laboratuar deneyimi olan, Kimyager ve Kimya Teknisyeni olan, Kimyasal analiz metodlarını uygulayabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Bay, Bayan"KALİTE TEKNİSYENİ" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasarlı Araç Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Hasarlı Araç DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise ve / veya MYO mezunu tercihen Üniversite mezunu,* 25-40 yaşlar arasında,* Otomotiv sektöründe hasar alanında deneyimli,* Otomotiv sektöründe, hasar ve sigorta mevzuatına hakim,* Sigorta ekranlarını kullanabilen,* Teknik bilgiye sahip,* Hasar ve sigorta mevzuatına vakıf,* Askerliğini tamamlamış,* Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip,* MS Office programlarına hakim,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay, Bayan" HASARLI ARAÇ DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASAR DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
HASAR DANIŞMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor ve / veya MYO Otomotiv bölümlerinden mezun, 28 - 35 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe hasarlı araç ekspertizi alanında deneyimli, İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekank konularına hakim, Ekspertiz, test ve araç muayene konularında deneyimli, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen E sınıfı ehliyete de sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Bay,        " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONELLER İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ENGELLİ PERSONELLERMavi Yaka İnsan Kaynakları
23-40 yaşları arasında, Minumum Lise mezunu, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay,"ENGELLİ PERSONELLER" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEMENTER SİGORTA TEKNİK DİREKTÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEMENTER SİGORTA TEKNİK DİREKTÖRÜMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, Çoklu sigorta şirketi ekranlarında trafik, kasko, konut, işyeri, yangın, mühendislik, otodışı kaza branşlarına hakim, Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta sektöründe Underwriter pozisyonunda en az 8 yıl deneyimli, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip, Sigorta şirketi tarafında kuvvvetli insan ilişkilerine sahip olmak, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan        " ELEMENTER SİGORTA DEPARTMANI TEKNİK DİREKTÖRÜ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Araç Kiralama Şube Satış Danışmanı Antalya, Muğla Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Dönemsel Araç Kiralama Şube Satış DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ,TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN;Antalya ve Bodrum Milas Hava Limanı için, dönemsel proje kapsamında 30 Ekim tarihine kadar çalışacak,* Müşterilere araç kiralama hizmetlerinin ve ürünlerinin en iyi şekilde tanıtılması,* Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç kiralama işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL ANKARA OPERASYON ELEMANI Ankara Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DÖNEMSEL ANKARA OPERASYON ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise mezunu,* Ankara'da ikamet eden,* Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,* Bilgisayar bilgisi olan ve MS Office programlarını kullanabilen,* 5 aylık dönemsel proje kapsamında çalışmaya istekli,  " DÖNEMSEL OPERASYON ELEMANLARI" aranmaktadır.  
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
DEPOLAMA VE TOPLAMA ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DEPOLAMA VE TOPLAMA ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 20 ve 40 yaşları arasında,* Özel hayatında dahi sigara kullanmayan,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Benzer pozisyonda deneyimli,* Takım çalışmasına yatkın,* Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,'DEPOLAMA VE TOPLAMA ELEMANLARI' aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Depo ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ortaokul mezunu,* 20 - 40 yaşlar aralığında,* Depo alanında tecrübeli,* Bilgisayar kullanabilen,* B Sınıfı ehliyeti olan ve tercihen aktif araç kullanabilen,* Askerliğini yapmış,* İstanbul'da ikamet eden,* Bay, NOT: Vardiya yoktur." DEPO ELEMANLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYAZ EŞYA SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
BEYAZ EŞYA SATIŞ DANIŞMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
35 yaşını aşmamış, Tercihen beyaz eşya sektöründe satış alanında deneyimli, A plus müşteri portföyü ile iletişime geçebilecek vizyona sahip,  Satış alanında kariyer hedefi olan, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,       " BEYAZ EŞYA SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı