Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket BilgileriMavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları DanışmanlığıMavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
CNC OPERATÖRÜ VE OPERATÖR YADRIMCILARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
CNC OPERATÖRÜ VE OPERATÖR YADRIMCILARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Cnc alanında tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere,- Yetiştirilmek üzere olan adayların EML mezunu olmaları gerekmektedir.- Cnc alanında deneyimli olan adayların ise en az İlköğretim mezunu olmaları yeterlidir,- 25 - 45 yaşlar aralığında,- CNC, Freze, torna veya kayar otomat kullanabilen,- Teknik resim okuma ve yorumlama yetisine sahip olan,- Gerekli ölçüm aletlerini kullanabilen,- Şu an 2 vardiyada çalışabilece, ancak firmanın 3 vardiyalı sisteme geçme planı bulunmaktadır. Bu yönde 3 vardiyaya geçildiğinde de vardiya ile ilgli her hangi bir problem yaşamayacak, ( Şu an ki 2 vardiya sisteminde ki çalışma saatlerigündüz vardiyası: 08:30 - 18:30 hafta sonu yok, akşam vardiyası: 21:00 - 05:00 Pazartesi ve Cumartesi izinli )- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Maltepe - Pendik yönünde E5 üzerinden servis imkanı bulunmaktadır. )- Askerlik hizmetini tamamlamış," CNC OPERATÖR VE CNC OPERATÖR YARDIMCILARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Sistem UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin Elektrik - Elektronik ve / veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Sunucu ve network sistem yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,Yedekleme sistemleri konusunda tecrübeli, Tercihen Microsoft ve Cisco sertifikalarına sahip,LAN ve WAN altyapısının (LAN ve WAN iletişim protokolleri, ağ topolojileri, aktif cihazlar-Router, Modem, Switch, Access Point vb. iletişim ağı cihazları) tasarım ve yönetiminde deneyimli,Firewall kullanımında deneyimli, Son kullanıcı helpdesk alanında tecrübeli,Email ve Bulut Telfon sistemlerinin yönetimi ve izlemesi alanında deneyimliLocal ve Bulut sunucuların bakım ve takipleri hakkında bilgi sahibi olan,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,          " SİSTEM UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Lisans mezunu, Tercihen Micro programını kullanabilen, En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Analitik düşünme yetikisine sahip olan ve sorulama yapabilen,İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek olan, İstanbul Anadolu yakasında ve E-5 güzerhanına yakın ikamet eden, ( servis E-5 üzerinden Maltepe - Tuzla güzergahları arasındadır. )        " MUHASEBE PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2.EL ARAÇ EKSPERTİZİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
2.EL ARAÇ EKSPERTİZİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Otomotiv sektöründe 2.el araçlarda değişmiş ve boyanmış parça tespiti alanında en az 2 yıl deneyimli,İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekanik konularına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden,         " 2.EL ARAÇ EKSPERTİZİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  "ANADOLU YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Kadrosu Üretim Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Engelli Kadrosu Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim, paketleme ve / veya temizlik görevlisi olarak çalışacak,Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( vardiya saatleri günde 8 saat olmak üzere, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 )Gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan,        " ENGELLİ PERSONELLER " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANADOLU YAKASI ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ANADOLU YAKASI ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, "ANADOLU YAKASI ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cnc Programcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Cnc ProgramcısıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Makine Mühendisliği ve / veya teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun,- 40 yaşını aşmamış,- CNC tezgahlarını özellikle işleme merkezi tezgahlarını iyi seviyede bilen,- CAD / CAM programlarını kullanabilen,- NX / Solid programını kullanabilen,- Cnc tezgahı kullanımına ve program yazma tecrübesine sahip,- Vardiya ve hafta sonu çalışması yoktur,- İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Bostancı - Gebze Darıca yönünde E5 üzerinden servis imkanı bulunmaktadır. )- Askerlik hizmetini tamamlamış," CNC PROGRAMCISI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Lise mezunu, tercihen E.M.L ve / veya MYO mezunu- Tercihen üretim tecrübesi olan,- Ekip çalışmasına yatkın, düzenli ve disiplinli,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( vardiya saatleri günde 8 saat olmak üzere, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 )- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Gebze dahil tüm semtlere servis olanağı bulunmaktadır )" ÜRETİM ELEMANLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL VE PUANTAJ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
PERSONEL VE PUANTAJ ŞEFİMavi Yaka İnsan Kaynakları
*Lise mezunu tercihen M.Y.O mezunu,*Analitik düşünme, planlama, takip ve organizasyon yeteneği güçlü,*İletişim becerileri gelişmiş,*MS ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen,*Her türlü ofis aracını iyi derecede kullanabilen,*Ekip çalışmasına yatkın,*30-40 yaşları arasında,*Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)*Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ Ankara, Bursa, ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de ikamet eden,* Bay, Bayan ,  "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Hasar DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 25 - 40 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe hasar müşteri kabulü ve hasar süreçleri alanlarında minimum 3 yıl deneyimli,Otomotiv'de müşteri memnuniyeti standartlarına hakim,Müşteri memnuniyeti bilincine sahip,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Mağaza Satış DanışmanlarıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 20 - 35 yaşları aralığında, Mağazacılık alanında tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, dinamik ve satış odaklı çalışan, Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri ilişkileri kuvvetli,Mesai saatleri içerisinde sigara içmeyen, Bay, Bayan, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ve İzmir'de ikamet eden, Etiler ,Caddebostan  ve Alsancak lokasyonlarına ulaşım ile ilgili her hangi bir problemi olmayan,       " MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* EML veya MYO Elektrik bölümden mezun, yada Elektrik - Elekronik bölümlerinden mezun ise; Yüksek Gerilim Sistmeleri, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü dallarından mezun olan,* Elektrik bakım onarım alanından en az 1 yıl deneyimli,* 40 yaşını aşmamış,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( vardiya saatleri, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 şeklindedir. )* Saha çalışması ile ilgili her hangi bir problemi olmayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( adaylar ikamet adreslerine en yakın lokasyonarda değerlendirilecektir. ) "ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİSYENLERİ"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul eden, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul veya İzmir'de ikamet eden, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da muaf, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,* Bay , Bayan ,  "AVRUPA YAKASI ARAÇ TESLİMAT GÖREVLİLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı