Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket Bilgileri

http://www.maviyakaik.com

Mavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".
Mavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ MÜHENDİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
20 - 40 yaşlar aralığında, Üniversitelerin Makine ve / veya Metalürji Mühendisliği, yada Elektrik, Makine, Mekatronik bölümlerinden mezun, Deneyimli ve / veya yeni mezun yetiştirilmek üzere, Tercihen plastik sektöründe hizmet vermiş , plastik enjeksiyon makinaları ve diğer plastik işleme makinaları konusunda deneyimli, deneyimi yoksa yetiştirilmek üzere, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve kariyerine satış alanında devam etmek isteyen, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,  " SATIŞ MÜHENDİSİ " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Elektrik Bakım TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 23 - 35 yaşlar aralığında,* Mimimum Lİse mezunu,* Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Askerlik hizmetini tamamlamış,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( 3 vardiya bulunmaktadır. )* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay," ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCISI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
GRAFİK TASARIMCISIMavi Yaka İnsan Kaynakları
21 - 35 yaşlar aralığında,* Minimum Lise mezunu,* Photoshop, Illustrator, Indesign gibi Adobe CS serisinin programlarına hakim,* Tasarım ve grafik konusunda en az iki yıllık deneyime sahip,* Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı,* Özgün tasarım yeteneği olan,* Yaratıcı ve yenilikçi olan,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Ateşhir'e ulaşımda problem yaşamayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," GRAFİK TASARIMCISI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim İşçisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 25-35 yaşlar aralığında, Tercihen üretim alanında deneyimli, Tercihen üretim alanında tecrübeli (Tercihen İlaç ve gıda sektöründe üretim alanında deneyimli), Tercihen üretim hattında üretim makineleri kullanmış,  Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır), Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan," ÜRETİM ELEMANLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HİDROLİK VE EKZANTİRİK PRES MAKİNE TEKNİSYENLERİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
HİDROLİK VE EKZANTİRİK PRES MAKİNE TEKNİSYENLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen Lise ve / veya MYO mezun, Hidrolik ve ekzantirik pres makinelerini kullanmış ve bu alanda deneyimli, Metal kalıpların sökme, takma ve devreya alma süreçlerinde deneyimli, Teknisyen için MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek ve fazla mesai yapabilecek, ( yasal fazla mesai ücreti verilmektedir. ) Askerlik görevini tamamlamış, Bay,       " HİDROLİK VE EKZANTİRİK PRES MAKİNE TEKNİSYENİ VE OPERATÖRÜ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 5 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün, Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan        " SİGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ " aranmaktadır.           
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekaniker İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MekanikerMavi Yaka İnsan Kaynakları
  45 yaşını aşmamış, Alanında deneyimli ve daha önce mekaniker olarak görev almış, Ağır vasıta araç konusunda deneyimli, Motor, şanzıman ve diferansiyel toplama tecrübesi olan, Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay," MEKANİKER " aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOTİV VEZNE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
OTOMOTİV VEZNE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 35 yaşlar arasında,* Tercihen otomotiv servis veznesinde çalışmış,* Farklı sektörlerde de olsa vezne deneyimi olan,* MS Office programlarına hakim,* Fatura kesme konusunda tecrübeli,* Anadolu yakasında ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Tercihen daha önce ‘’BOS’’ ve/veya ‘’DMS’’ programı kullanmış,* Bay / Bayan, " VEZNE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEMENTER SİGORTA SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEMENTER SİGORTA SATIŞ UZMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Elementer sigortalarında en az 8 yıllık mesleki deneyim Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün, prezentable, dinamik, azimli, takipçi Müşteri ilişkilerini yürütebilecek etkin bilgi ve deneyime sahip, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, ,analitik düşenebilen, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinecek, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Aktif araç kullanabilen,  İstanbul Anadolu yaksında ikamet eden,           " ELEMENTER SİGORTA SATIŞ UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Ustası İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta UstasıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta alanında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay,  " KAPORTA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Proje SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise, tercihen Ön Lisanas ve / veya Üniversite mezunu olan,* B Sınıfı ehliyeti olan (en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan),* Temel bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen,* İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş,* Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren,* Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay, " PROJE SORUMLULARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİ İzmir Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Bilgisayar kumandalı hava basınç sistemiyle sıvı stok tanklarından hammaddeyi transfer etme bilgi ve becerisine sahip, Fabrika içi iyileştirme, düzen çalışmalarında ve projelerde bulunmuş (5S, Kaizen vs.) Minimum Lise mezunu, Süt ve Süt ürün gruplarında ve/veya salça ve bira ürün gruplarında deneyimli, Benzer pozisyonda deneyimli, Ekip yönetim tecrübesi olan, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Vardiya sisteminde çalışabilecek,İZMİR TİRE TESİSİNDE "SÜT ALIM, ÖN İŞLEME VE CIP TAKIM LİDERİ" aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otopark Görevlisi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Otopark GörevlisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
20 - 35 yaşları aralığında, Tercihen benzer bir görevde deneyimli, Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Vardiyali çalışma sistemine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kalamış'a ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay,  " OTOPARK GÖREVLİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dökümhane Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Dökümhane MüdürüMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Üniversite ve / veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,* Alüminyum enjeksiyon konusunda en az 10 yıl tecrübe sahibi,* Konusunda en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,* MS Office proğramlarını kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı,* İstanbul Anadolu yakasında ve/ veya Gebze'de ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay,  " DÖKÜMHANE MÜDÜRÜ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekaniker İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MekanikerMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 - 35 yaşlar arasında, Meslek Lisesi mezunu ve / veya Ustalık belgesi olan, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,      "MEKANİKER" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Servis TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
 - Tercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun,·  Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan,·  Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,·  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,· Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,· İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,· Askerlik hizmetlerini tamamlamış,· Ekip çalışmasına yatkın,· 30 yaşını aşmamış,· Bay,"SERVİS TEKNİSYENİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bekçi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
BekçiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen emekli ve gece çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay,  " GECE BEKÇİSİ " aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 yaş ve üzeri, Minimum Lise mezunu, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo go programını bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan      " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Meslek Lisesi, tercihen MYO mezunu, Tercihen kimya ve benzeri bölümlerden mezun, 40 yaşını aşmamış, Üretim alanında çalışmış ve deneyimi olan, MS Office bilgisayar programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla, Kartal, Pendik ve Gebze lokasyonlarında ikaet eden, ( servis bu güzergahlardan geçmektedir. ) Bay,       NOT: Vardiya yoktur.     " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Otomotiv sektöründe Boya, Kaporta ve Hasar konularında en az 10 yıl teknik, yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyime sahip olmak,- Tercihen iyi derecede Almanca ve / veya İngilizce bilgisine sahip olmak,- MS Office Programları, AS400, Incadea programlarını bilmek,- Yönetme, yönlendirme ve liderlik becerilerine sahip sonuç odaklı çalışmak,- Etkili iletişim becerisi, problem çözme, planlama ve takip yeteneğine sahip olmak,- İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın olmak,- B sınıfı ehliyet sahibi olmak,- Askerlikle ilişiği bulunmayan,- İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,"SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM PERSONELLERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ÜRETİM PERSONELLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 18 - 40 yaşları arasında,* Deneyimsiz ise Lise ve / veya MYO mezunu, fabrika ve / veya üretim deneyimi varsa minimum İlköğretim mezunu,* Üretim ve fabrika alanında tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere,* İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak,* Bay, Bayan  " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİMAN EKİPMANLARI SERVİS TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
LİMAN EKİPMANLARI SERVİS TEKNİSYENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
20 ve 27 yaşları arasında, İş makineleri, üretim makineleri ve / veya otomotiv sektöründe elektrik, mekanik ve hidrolik bakım ve onarım süreçleri alanında deneyimli, Teknik Lise tercihen MYO mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen SRC belgesi olan, ( diğer kriterlere uyan fakat SRC belgesi olmayan adaylara bu belge şirket tarafından aldırılacaktır. ) Orta seviyede İngilizce bilen ve dil konusunda öğrenmeye açık, istekli,         " LİMAN EKİPMANLARI SERVİS TEKNİSYENİ "  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve satış alanında deneyimli, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay,  " DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MUHASEBE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Ticaret Lisesi mezunu, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, Öğrenmeye açık ve işini sahiplenen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı