Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket BilgileriMavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları DanışmanlığıMavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Depo ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Güler yüzlü ve kişisel bkımına önem veren,Benzer bir görevde minimum 2 sene deneyimli,Dikkatli, uyumlu ve sorumluluk sahibi,MS Office programlarını kullanabilen,Yoğun çalışma temposuna uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Bay / Bayan, İstanbul Avrupa yakasında Sarıyer – Maslak civarında ikamet eden,“DEPO GÖREVLİSİ“ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Bakım Onarım TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
EML, Teknik Lise ve / veya MYO okullarının Elektrik, Elektronik, Makine, Mekanik, İklimlendirme, Havalandırma ve Tesisat gibi teknik bölümlerden mezun, ( adaylar mezun oldukları bölüm ile ilgili tecrübeleri doğrultusunda değerlendirilecektir. )25 - 38 yaşlar aralığında, Bakım - onarım ve teknisyenlik alanında minimum 4 yıl tecrübeli,Üretim yapan firmada / fabrikada görev almış, Tesis ve tesis içinde kullanılan üretim makinelerinin arıza tespit, bakım ve onarım süreçlerinde deneyimli,Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır),Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, NOT: Geniş imkanlar sunulmaktadır. ( Sosyla yardım paketi, özel sağlık sigortası, servis ve yemek )" BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
28 - 48 yaşları aralığında, En az Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, Genel muhasebe alanında deneyimli, Ekip yönetebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan  " MUHASEBE SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İnspektörMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu,* Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan,* Dokuma, örme, denim, triko ve aksesuar alanlarında deneyimli,* Alanında minimum 3 yıl deneyimli,* Kalite kontrol, kalite güvence, inspector pozisyonlarında tecrübeli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Uyumlu, sorumluluk bilinci yüksek, detaylara hakim, takım çalışmasına yatkın,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( 08:00 - 16:30 / 13:30 - 22:00 )* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay / Bayan,"INSPEKTOR" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 30 - 45 yaşlar aralığında,* Minimum Lise mezunu,* Tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarında ( personel seçme, özlük, mevzuat, iş kanunu gibi ) deneyimli,* İş kanunu ve SGK mevzuatı hakkında bilgi sahibi,* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Ateşhir'e ulaşımda problem yaşamayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," İNSAN KAYNAKLARI UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul, Ankara ve Bodrum'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul ve Bodrum'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve satış alanında deneyimli,İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay,   " DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Satış ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 - 40 yaşları aralığında, Minimum Lise mezunu, Gıda sektöründe satış alanında minimum 2 yıl deneyimli, tercihen cafe ve pastane sektörüne gıda alanında satış gerçekleştirmiş,Gıda sektörüne hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Raporlama yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, ( şirket aracı verilecektir )İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini yapmış, Bay,  " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MUHASEBE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 30 yaşları aralığında, Minimum Lise mezunu, Ön muhasebe, stok takibi ve cari mutabakatlar konusunda deneyimli minimum 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını kullanabilen ve Excel bilgisi olan, Tercihen sigara kullanmayan, Takım çalışmasına yatkın, Cumartesi günü çalışmayla ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( mesai saatleri hafta içi 08:00 - 18:00 / Cumartesi günü 08:00 - 15:00'dir. )İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan,  " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Araç Kiralama Şube Satış Danışmanı Muğla Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Dönemsel Araç Kiralama Şube Satış DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ,TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN;* Bodrum Milas Hava Limanı için, dönemsel proje kapsamında 6 ay süreli çalışacak,* Müşterilere araç kiralama hizmetlerinin ve ürünlerinin en iyi şekilde tanıtılması,* Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç kiralama işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İthalat ve İhracat Sorumlusu İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İthalat ve İhracat SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 24 - 38 yaşlar aralığında,* Minimum Lise mezunu,* İthalat ve ihracat alanında denetimli,* İngilizce bilen, ( Ek dil, Fransızca, Arapça, Rusça ve Almanca tercih nedenidir. )* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Ateşhir'e ulaşımda problem yaşamayacak,* Bayan," İTHALAT VE İHRACAT SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Doktor Asistanı İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Doktor AsistanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Sağlık sektöründe ( hastane, klinik, özel muayene gibi ) doktor asistanlığı konusunda deneyimli,İletişim yönü kuvvetli ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri ilişkileri kuvvetli, MS Office programlarını ve ofis araçlarını kullanabilen, Öğrenmeye açık, istekli ve enerjisi yüksek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,        " DOKTOR ASİSTANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEMENTER SİGORTA SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEMENTER SİGORTA SATIŞ UZMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Elementer sigorta sektöründe en az 8 yıllık mesleki deneyimi olan,Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, prezentable, dinamik, azimli, takipçi Müşteri ilişkilerini yürütebilecek etkin bilgi ve deneyime sahip,Sorumluluk sahibi, iletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, ,analitik düşenebilen, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinecek,Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,  İstanbul Anadolu yaksında ikamet eden,            " ELEMENTER SİGORTA SATIŞ UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE OFİS PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MUHASEBE OFİS PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
MALİ MÜŞAVİRLİK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN, OKMEYDANI-PERPA LOKASYONUNDA BULUNAN FİRMAMIZ İÇİN
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MUHASEBE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Ticaret Lisesi mezunu tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu,Genel muhasebe alanında deneyimli, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan  " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Departman Şefi Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
CNC Departman ŞefiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 48 yaşları arasında,* EML ve / veya MYO, Talaşlı İmalat, Torna, Tesviye, Elektronik, Metal İşleri ve Makine bölümlerinden mezun,* CNC alanında en az 5 yıllık deneyimli, * İyi derecede Cad-Cam kullanabilen, işleme programı yazabilen ve fanuc kontrol ünitesine hakim,* Yatay dik işleme merkezlerinde ve torna'da çalışmış,* Çok iyi derecede CNC makine bilgisine sahip,* Yönetim becerisi güçlü ve daha önce ekip yönetimi alanında tecrübeli,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( 3 vardiya ve günde 7:30 saat çalışma mevcuttur )* İstanbul Anadolu yakasında ve/ veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı Kocaeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Depo ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum İlköğretim tercihen Lise mezunu,* 22 yaş ve üzeri,* Tercihen tercrübesiz, yetiştirilmek üzere,* Gebze merkezde ikamet eden, ( Fabrika Gebze Otogar'a yakın olduğu için sadece Gebze merkezde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. )* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," DEPO ELEMANI " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Network UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 40 yaşlar aralığında,* Minimum Ön Lisan tercihen Lisans mezunu,* Network alanında deneyimli,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Ateşhir'e ulaşımda problem yaşamayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," NETWORK UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi Kocaeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim İşçisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 45 yaşını aşmamış,* Tercihen fabrika ortamında, üretim hattında daha önce çalışmış,* En az ortaokul mezunu,* Deneyimli ve / veya deneyimsiz,* Gebze'nin Tatlıkuyu Mahallesi, Arap Çeşme, Gebze Çarşı, Güzeller ve Osman Yılmaz Mahallerindede ikamet eden, ( servis sadece bu semtlere olduğu için bu semtler dışında oturan adaylar değerlendirilmeyecektir. )* Dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın,* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak, ( 2 vardiya, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 )* Bay,  " ÜRETİM İŞÇİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Şefi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Atölye ŞefiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Otomotiv sektöründe servis yönetimi alanında deneyimli,* Ekip yönetimi tecrübesi olan,* Raporlama yapabilecek,* İletişimi kuvvetli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay," ATÖLYE ŞEFİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı