Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket BilgileriMavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları DanışmanlığıMavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kalite Güvence TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum MYO tercihen Üniversite mezunu, 33 yaşını aşmamış, Kimya sektöründe kalite süreçlerinde ve laboratuar tecrübesi olan,Tercihen dejertan endüstrisi tecrübesi olan, Minimum 2 yıl laboratuar deneyimi olan, Kimyager ve Kimya Teknisyeni olan, Kimyasal analiz metodlarını uygulayabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Kartal - Orhanlı ve Gebze - Orhanlı güzergahında servis olduğu için bu güzergahlarda oturan adayların başvuruları dikkate alınacaktır. )Askerliğini tamamlamış, Bay, Bayan "KALİTE TEKNİSYENİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
TeknisyenMavi Yaka İnsan Kaynakları
EML, Teknik Lise ve / veya MYO okullarının Elektrik, Elektronik, Makine, Mekanik, İklimlendirme, Havalandırma ve Tesisat gibi teknik bölümlerden mezun, ( adaylar mezun oldukları bölüm ile ilgili tecrübeleri doğrultusunda değerlendirilecektir. )25 - 38 yaşlar aralığında, Bakım - onarım ve teknisyenlik alanında minimum 4 yıl tecrübeli,Üretim yapan firmada / fabrikada görev almış, Tesis ve tesis içinde kullanılan üretim makinelerinin arıza tespit, bakım ve onarım süreçlerinde deneyimli,Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır),Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, NOT: Geniş imkanlar sunulmaktadır. ( Sosyla yardım paketi, özel sağlık sigortası, servis ve yemek )" TEKNİSYENLER " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Doktor Asistanı İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Doktor AsistanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Sağlık sektöründe ( hastane, klinik, özel muayene gibi ) doktor asistanlığı konusunda deneyimli,İletişim yönü kuvvetli ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri ilişkileri kuvvetli, MS Office programlarını ve ofis araçlarını kullanabilen, Öğrenmeye açık, istekli ve enerjisi yüksek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,        " DOKTOR ASİSTANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim İşçisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 25-35 yaşlar aralığında, Tercihen üretim alanında deneyimli, Tercihen üretim alanında tecrübeli (Tercihen İlaç ve gıda sektöründe üretim alanında deneyimli),Tercihen üretim hattında üretim makineleri kullanmış,  Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır),Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan, " ÜRETİM ELEMANLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEMENTER SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEMENTER SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 5 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün,Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " ELEMENTER SİGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MALİ İŞLER MÜDÜRÜMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, 45 - 55 yaşlar aralığında, Tercihen sigorta sektöründe mali işler alanında tecrübeli ve yönetici olarak çalışmış,Ekip yönetiminde deneyimli, Finans yönetimi, nakit akış yönetimi ve muhasebe alanlarında deneyimli,Bilanço analizi ve yorumlama konusunda uzman, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ Konya, Malatya... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MAĞAZA YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* En az lise mezunu, tercihen Ön Lisans ve / veya Üniversite mezunu,* Mağazacılık sektöründe yöneticilik pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübeli,* 24 - 36 yaşlar arasında,* Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş,* Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine hakim,* Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,* Bay, Bayan* Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için ),* Dikkatli, disiplinli ve titiz,* İstanbul Anadolu yakasında, Konya, Tokat ve Malatya'da ikamet eden,  " MAĞAZA YÖNETİCİSİ " ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Operasyon UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 25, 35 yaşlar aralığında,- Tercihen operasyon süreçlerine hakim, alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere,- Excel bilgisi olan ve MS Officce programlarını kullanabilen,- İletişim yönü kuvvetli,- Analitik düşünen,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yaksında ikamet eden,- Bay, Bayan" OPERASYON UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 25 - 35 yaşlar aralığında,- Muhasebe alanında deneyimli,- Tercihen gıda alanında deneyiml,- MS Officce programlarına hakim,- Excel bilgisi olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Bay, Bayan" MUHASEBE PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Ustası İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta UstasıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta alanında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay,   " KAPORTA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Makam ŞoförüMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 35 yaş ve üzeri,- Makam Şoförlüğü alanında tecrübeli,- İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Anadolu yakasında ikamet eden, ( Tercihen Tuzla lokasyonuna yakın )- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,- Tercihen emekli,- Bay,  "MAKAM ŞOFÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kalite Kontrol TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise tercihen Ön Lisans Kimya bölümü mezunu, 25 - 35 yaşlar aralığında, Kimya ve kalite kontrol alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere,Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır),Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, NOT: Sosyal yardım paketi, özel sağlık sigortası gibi çok iyi yan haklarla işe alım yapılacaktır." KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Depo ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, 25 - 35 yaşlar aralığında, Depo ve sevkiyat alanında deneyimli, ( tercihen ilaç sektöründe )Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır),Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, NOT: Sosyal yardım paketi, özel sağlık sigortası gibi çok iyi yan haklarla işe alım yapılacaktır." DEPO ELEMANI " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Otomotiv sektöründe otomotiv satışı alanında deneyimli,  Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan,  ' SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Makam ŞoförüMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 35 yaş ve üzeri,- Minimum Lise mezunu,- En az 5 yıl kurumsal bir firmanın üst düzey yöneticisi için Makam Şoförlüğü tecrübesi     olan- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Yönetici Kavacık'ta ikamet ettiği için Kavacık, Beykoz ve Paşabahçe gibi lokasyon olarak yakın yerlerde ikamet eden, )- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,- İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünnüşüne özen gösteren,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay  "MAKAM ŞOFÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Döküm Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Döküm OperatörüMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 18 - 40 yaşları arasında,* Döküm alanında tecrübeli,* İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak,* Bay,  " DÖKÜM OPERATÖRLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve satış alanında deneyimli,İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay,   " DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ Eskişehir, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul ve Eskişehir'de ikamet eden, * Bay, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 yaş ve üzeri, Minimum Lise mezunu, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Logo programını bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan       " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER DEPARTMAN STAJYERİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MALİ İŞLER DEPARTMAN STAJYERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 23 yaşını aşmamış,- Üniversitelerin İktisat, Ekonomi, İşletme, Bankacılık, Finans, Muhasebe, Dış Ticaret gibi eğittim veren beölümlerinden yeni mezun ve / veya üniversite eğitimine devam ediyorsa devam zorunluluğu bulunmayan ve / veya Ticaret Lisesi, Muhasebe, Bankacılık ve Dış Ticaret mezunu gibi bölümlerden mezun olup, eğitim ve kariyer hayatına muhasebe ve finans sektöründe devam etmek isteyen,- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Stajyer olarak görev alacak,- Tercihen bayan," MALİ İŞLER DEPARTMAN STAJYERİ " aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
ÜRETİM PERSONELLERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ÜRETİM PERSONELLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 18 - 40 yaşları arasında,* En az Lise mezunu* Üretim ve fabrika alanında tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere,* İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak,* Bay, Bayan  " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Meslek Lisesi, tercihen MYO mezunu, Tercihen kimya ve benzeri bölümlerden mezun, 40 yaşını aşmamış, Üretim alanında çalışmış ve deneyimi olan, MS Office bilgisayar programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla, Kartal, Pendik ve Gebze lokasyonlarında ikaet eden, ( servis bu güzergahlardan geçmektedir. )Bay,        NOT: Vardiya yoktur.     " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Boya Teknisyeni İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Oto Boya TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 25 - 40 yaşlar aralığında,- Oto boya alanında deneyimli,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Bay" OTO BOYA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasarlı Araç Danışmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Hasarlı Araç DanışmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise ve / veya MYO mezunu tercihen Üniversite mezunu,* 25-40 yaşlar arasında,* Otomotiv sektöründe hasar alanında deneyimli,* Otomotiv sektöründe, hasar ve sigorta mevzuatına hakim,* Sigorta ekranlarını kullanabilen,* Teknik bilgiye sahip,* Hasar ve sigorta mevzuatına vakıf,* Askerliğini tamamlamış,* Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip,* MS Office programlarına hakim,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay, Bayan" HASARLI ARAÇ DANIŞMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ MÜHENDİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
20 - 40 yaşlar aralığında, Üniversitelerin Makine ve / veya Metalürji Mühendisliği, yada Elektrik, Makine, Mekatronik bölümlerinden mezun, Deneyimli ve / veya yeni mezun yetiştirilmek üzere, Tercihen plastik sektöründe hizmet vermiş , plastik enjeksiyon makinaları ve diğer plastik işleme makinaları konusunda deneyimli, deneyimi yoksa yetiştirilmek üzere, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve kariyerine satış alanında devam etmek isteyen, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,  " SATIŞ MÜHENDİSİ " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Elektrik Bakım TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 23 - 35 yaşlar aralığında,* Mimimum Lİse mezunu,* Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Askerlik hizmetini tamamlamış,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( 3 vardiya bulunmaktadır. )* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay," ELEKTRİK BAKIM TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı