Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket BilgileriMavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları DanışmanlığıMavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MUHASEBE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Ticaret Lisesi mezunu tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu,Genel muhasebe alanında deneyimli, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan  " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Departman Şefi Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
CNC Departman ŞefiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 48 yaşları arasında,* EML ve / veya MYO, Talaşlı İmalat, Torna, Tesviye, Elektronik, Metal İşleri ve Makine bölümlerinden mezun,* CNC alanında en az 5 yıllık deneyimli, * İyi derecede Cad-Cam kullanabilen, işleme programı yazabilen ve fanuc kontrol ünitesine hakim,* Yatay dik işleme merkezlerinde ve torna'da çalışmış,* Çok iyi derecede CNC makine bilgisine sahip,* Yönetim becerisi güçlü ve daha önce ekip yönetimi alanında tecrübeli,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( 3 vardiya ve günde 7:30 saat çalışma mevcuttur )* İstanbul Anadolu yakasında ve/ veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Analist İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Finansal AnalistMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lisans mezunu,* 25 - 35 yaşlar aralığında,* Tercihen finansal denetim şirketlerinde görev almış, ve / veya özel şirketlerin bütçe, raporlama ve analiz departmanlarında çalışmış,* Bütçe, raporlama ve finansal analiz alanında deneyimli,* Konuşma ve yazışma seviyesinde iyi derece İngilizce bilen, ( İngilizce bilmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır )* MS Office programlarını kullanabilen ve özellikle Excel bilgisi iyi olan,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay, Bayan" FİNANSAL ANALİST " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ Eskişehir, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul ve Eskişehir'de ikamet eden, * Bay, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı Kocaeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Depo ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum İlköğretim tercihen Lise mezunu,* 22 yaş ve üzeri,* Tercihen tercrübesiz, yetiştirilmek üzere,* Gebze merkezde ikamet eden, ( Fabrika Gebze Otogar'a yakın olduğu için sadece Gebze merkezde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. )* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," DEPO ELEMANI " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Network UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 40 yaşlar aralığında,* Minimum Ön Lisan tercihen Lisans mezunu,* Network alanında deneyimli,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Ateşhir'e ulaşımda problem yaşamayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," NETWORK UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Koordinatörü İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Ofis KoordinatörüMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans tercihen Lisans mezunu,* 25 - 38 yaşlar aralığında,* Ofis asistanlığı ve Yönetici asistanlığı alanlarına tecrübeli,* İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanlarına daha önce destek olmuş, * En az orta seviyede İngilizce bilen, ( İngilizce bilmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır )* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* Dış görünüşüne özen gösteren,* Üst düzey yöneticilerle çalışma yöntemlerini bilen,* Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay, Bayan" OFİS KOORDİNATÖRÜ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi Kocaeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim İşçisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 45 yaşını aşmamış,* Tercihen fabrika ortamında, üretim hattında daha önce çalışmış,* En az ortaokul mezunu,* Deneyimli ve / veya deneyimsiz,* Gebze'nin Tatlıkuyu Mahallesi, Arap Çeşme, Gebze Çarşı, Güzeller ve Osman Yılmaz Mahallerindede ikamet eden, ( servis sadece bu semtlere olduğu için bu semtler dışında oturan adaylar değerlendirilmeyecektir. )* Dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın,* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak, ( 2 vardiya, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 )* Bay,  " ÜRETİM İŞÇİSİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MAKAM ŞOFÖRÜMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 30 - 46 yaşlar aralığında,- Minimum Lise mezunu,- Üst düzey yönetici yabancı olduğu için anlaşabilecek düzeyden İngilizce bilen, ( İngilizce bilgisi yeterli olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir. )- En az 3 yıl kurumsal bir firmanın üst düzey yöneticisi için Makam Şoförlüğü tecrübesi olan,- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,- İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünnüşüne özen gösteren, titiz ve sorumluluk sahibi,- Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, şehir trafiği ve güzergahlarına hakim,- Gerektğinde şehir dışı seyahat edebilecek,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay  "MAKAM ŞOFÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul, Ankara ve İzmir'de ikamet eden, * Bay, "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lisans mezunu,* 32 - 47 yaşlar aralığında,* İnsan Kaynakları fonksiyonlarının işe alım, eğitim, ücretlendirme, performans yönetimi ve idari işler alanlarında minimum 6 yıl deneyimli,* Ekip yönetimi konusuna deneyimli,* İş kanunu ve SGK mevzuatı hakkında bilgi sahibi,* İyi derecede İngilizce bilen,* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay, Bayan" İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İnspektörMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu,* Dikiş teknikleri, model, kumaş ve kalıp bilgisi olan,* Dokuma, örme, denim, triko ve aksesuar alanlarında deneyimli,* Alanında minimum 3 yıl deneyimli,* Kalite kontrol, kalite güvence, inspector pozisyonlarında tecrübeli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Uyumlu, sorumluluk bilinci yüksek, detaylara hakim, takım çalışmasına yatkın,* Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili her hangi bir problemi olmayan, ( 08:00 - 16:30 / 13:30 - 22:00 )* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay / Bayan,"INSPEKTOR" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe SorumlusuMavi Yaka İnsan Kaynakları
28 - 48 yaşları aralığında, En az Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, Genel muhasebe alanında deneyimli, Ekip yönetebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan  " MUHASEBE SORUMLUSU " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 30 - 45 yaşlar aralığında,* Minimum Lise mezunu,* Tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarında ( personel seçme, özlük, mevzuat, iş kanunu gibi ) deneyimli,* İş kanunu ve SGK mevzuatı hakkında bilgi sahibi,* MS Office programlarını kullanabilen,* Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerileri yüksek,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Ateşhir'e ulaşımda problem yaşamayacak,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bay," İNSAN KAYNAKLARI UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Şefi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Atölye ŞefiMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Otomotiv sektöründe servis yönetimi alanında deneyimli,* Ekip yönetimi tecrübesi olan,* Raporlama yapabilecek,* İletişimi kuvvetli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,* Bay," ATÖLYE ŞEFİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kalite Güvence TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum MYO tercihen Üniversite mezunu, 33 yaşını aşmamış, Kimya sektöründe kalite süreçlerinde ve laboratuar tecrübesi olan,Tercihen dejertan endüstrisi tecrübesi olan, Minimum 2 yıl laboratuar deneyimi olan, Kimyager ve Kimya Teknisyeni olan, Kimyasal analiz metodlarını uygulayabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Kartal - Orhanlı ve Gebze - Orhanlı güzergahında servis olduğu için bu güzergahlarda oturan adayların başvuruları dikkate alınacaktır. )Askerliğini tamamlamış, Bay, Bayan "KALİTE TEKNİSYENİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Bakım Onarım TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
EML, Teknik Lise ve / veya MYO okullarının Elektrik, Elektronik, Makine, Mekanik, İklimlendirme, Havalandırma ve Tesisat gibi teknik bölümlerden mezun, ( adaylar mezun oldukları bölüm ile ilgili tecrübeleri doğrultusunda değerlendirilecektir. )25 - 38 yaşlar aralığında, Bakım - onarım ve teknisyenlik alanında minimum 4 yıl tecrübeli,Üretim yapan firmada / fabrikada görev almış, Tesis ve tesis içinde kullanılan üretim makinelerinin arıza tespit, bakım ve onarım süreçlerinde deneyimli,Vardiyalı çalışma sitemine uyum sağlayabilecek (3 vardiya bulunmaktadır),Düzenli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, NOT: Geniş imkanlar sunulmaktadır. ( Sosyla yardım paketi, özel sağlık sigortası, servis ve yemek )" BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Doktor Asistanı İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Doktor AsistanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Sağlık sektöründe ( hastane, klinik, özel muayene gibi ) doktor asistanlığı konusunda deneyimli,İletişim yönü kuvvetli ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri ilişkileri kuvvetli, MS Office programlarını ve ofis araçlarını kullanabilen, Öğrenmeye açık, istekli ve enerjisi yüksek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,        " DOKTOR ASİSTANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEMENTER SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ELEMENTER SiGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Lisans mezunu, En az 5 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, Tercihen Brokerlık ve büyük acente deneyimi olan, Elementer sigorta konusunda deneyimli ve teknik bilgiye sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve diksiyonu düzgün,Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı,Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, Bayan         " ELEMENTER SİGORTA TEKNİK DEPARTMAN YÖNETMENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ Amasya, Konya, ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MAĞAZA YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* En az lise mezunu, tercihen Ön Lisans ve / veya Üniversite mezunu,* Mağazacılık sektöründe yöneticilik pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübeli,* 24 - 36 yaşlar arasında,* Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş,* Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine hakim,* Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,* Bay, Bayan* Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için ),* Dikkatli, disiplinli ve titiz,* İstanbul Anadolu yakasında, Konya ve Amasya'da ikamet eden,  " MAĞAZA YÖNETİCİSİ " ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Operasyon UzmanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 25, 35 yaşlar aralığında,- Tercihen operasyon süreçlerine hakim, alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere,- Excel bilgisi olan ve MS Officce programlarını kullanabilen,- İletişim yönü kuvvetli,- Analitik düşünen,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yaksında ikamet eden,- Bay, Bayan" OPERASYON UZMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Personeli İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe PersoneliMavi Yaka İnsan Kaynakları
- 25 - 35 yaşlar aralığında,- Muhasebe alanında deneyimli,- Tercihen gıda alanında deneyiml,- MS Officce programlarına hakim,- Excel bilgisi olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Bay, Bayan" MUHASEBE PERSONELİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Ustası İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta UstasıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Kaporta alanında deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay,   " KAPORTA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı