Mavi Yaka İnsan Kaynakları 

Şirket Bilgileri

http://www.maviyakaik.com

Mavi Yaka İnsan Kaynakları

 

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, çalıştığı şirketlere istihdam ve özlük işleri hizmeti veren, müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdüren bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Şirketimiz 2005 yılında, Koç Grubunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, mavi ve beyaz yakalı işgücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu endüstri kuruluşlarından holdinglere, kobi’lerden tarım işletmelerine kadar geniş bir yelpaze içerisinde çeşitlilik göstermektedir.

Şirketimiz İstanbul Merkez ve Bursa Şubesiyle faaliyet göstermektedir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

"İş arayanlardan kesinlikle ücret alınmamaktadır".
Mavi Yaka İnsan Kaynakları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekaniker İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MekanikerMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 - 35 yaşlar arasında, Meslek Lisesi mezunu ve / veya Ustalık belgesi olan, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,      "MEKANİKER" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Servis TeknisyeniMavi Yaka İnsan Kaynakları
 - Tercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun,·  Tercihen benzer pozisyonda tecrübesi olan,·  Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,·  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,· Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,· İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,· Askerlik hizmetlerini tamamlamış,· Ekip çalışmasına yatkın,· 30 yaşını aşmamış,· Bay,"SERVİS TEKNİSYENİ" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ SEVK PERSONELİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ SEVK PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Lise mezunu, * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ SEVK PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bekçi İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
BekçiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Tercihen emekli ve gece çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlanmış, Bay,  " GECE BEKÇİSİ " aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Muhasebe ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 yaş ve üzeri, Minimum Lise mezunu, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo go programını bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan      " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Üretim ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Meslek Lisesi, tercihen MYO mezunu, Tercihen kimya ve benzeri bölümlerden mezun, 40 yaşını aşmamış, Üretim alanında çalışmış ve deneyimi olan, MS Office bilgisayar programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla, Kartal, Pendik ve Gebze lokasyonlarında ikaet eden, ( servis bu güzergahlardan geçmektedir. ) Bay,       NOT: Vardiya yoktur.     " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
- Otomotiv sektöründe Boya, Kaporta ve Hasar konularında en az 10 yıl teknik, yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyime sahip olmak,- Tercihen iyi derecede Almanca ve / veya İngilizce bilgisine sahip olmak,- MS Office Programları, AS400, Incadea programlarını bilmek,- Yönetme, yönlendirme ve liderlik becerilerine sahip sonuç odaklı çalışmak,- Etkili iletişim becerisi, problem çözme, planlama ve takip yeteneğine sahip olmak,- İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın olmak,- B sınıfı ehliyet sahibi olmak,- Askerlikle ilişiği bulunmayan,- İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,"SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM PERSONELLERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ÜRETİM PERSONELLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 18 - 40 yaşları arasında,* Deneyimsiz ise Lise ve / veya MYO mezunu, fabrika ve / veya üretim deneyimi varsa minimum İlköğretim mezunu,* Üretim ve fabrika alanında tecrübeli ve / veya tecrübesiz yetiştirilmek üzere,* İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak,* Bay, Bayan  " ÜRETİM PERSONELLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LİMAN EKİPMANLARI SERVİS TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
LİMAN EKİPMANLARI SERVİS TEKNİSYENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
25 ve 35 yaşları arasında, İş makineleri, üretim makineleri ve / veya otomotiv sektöründe elektrik, mekanik ve hidrolik bakım ve onarım süreçleri alanında deneyimli, Teknik Lise tercihen MYO mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen SRC belgesi olan, ( diğer kriterlere uyan fakat SRC belgesi olmayan adaylara bu belge şirket tarafından aldırılacaktır. ) Orta seviyede İngilizce bilen ve dil konusunda öğrenmeye açık, istekli,         " LİMAN EKİPMANLARI SERVİS TEKNİSYENİ "  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Lise mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip ve satış alanında deneyimli, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, B sınıf ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay,  " DİNAMİK OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MUHASEBE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
24 - 35 yaşları aralığında, En az Ticaret Lisesi mezunu, Muhasebe evrak girişleri alanında deneyimli, Öğrenmeye açık ve işini sahiplenen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış, Bay, Bayan " MUHASEBE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Makam ŞoförüMavi Yaka İnsan Kaynakları
 - 35 yaş ve üzeri,- Minimum Lise mezunu,- En az 5 yıl kurumsal bir firmanın üst düzey yöneticisi için Makam Şoförlüğü tecrübesi     olan- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Yönetici Kavacık'ta ikamet ettiği için Kavacık, Beykoz ve Paşabahçe gibi lokasyon olarak yakın yerlerde ikamet eden, )- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,- İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünnüşüne özen gösteren,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- Bay  "MAKAM ŞOFÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Otomotiv sektöründe otomotiv satışı alanında deneyimli,  Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan, ' SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM VE MAKİNE OPERATÖRLERİ İzmir Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ÜRETİM VE MAKİNE OPERATÖRLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lise mezunu, Üretim ve makine operatörlüğü minimum 5 yıl deneyimli, Süt ve süt ürün gruplarında ve / veya salça, yağ ve bira gibi dolum yapan firmalarda çalışmış ve deneyimli, Benzer pozisyonlarda deneyimli, İzmir'in Tire merkez, Torbalı merkez ve Bayındır merkez lokasyonlarında ikamet eden ve / veya bu lokasayonlara taşınabilecek, ( sadece bu bölgelere servis imkanı bulunmaktadır. ) Vardiya sisteminde çalışabilecek, İZMİR TİRE TESİSİNDE " ÜRETİM VE MAKİNE OPERATÖRLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum Lisans mezunu, 28 - 35 yaşlar aralığında, Teknoloji zincir mağazalar satış ve yönetimi konusunda tecrübeli, promosyon ürünü ya da benzer ürün veya hizmetlerin kurumsal satışında tecrübeli,  Tercihen nternet mağazaları satışı konusunda tecrübeli, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, MS Ofis programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden,       .       " SATIŞ YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Döküm Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Döküm OperatörüMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 18 - 40 yaşları arasında,* Döküm alanında tecrübeli,* İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır.* Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak,* Bay,  " DÖKÜM OPERATÖRLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ön Lisans Mezunu, tercihen Lisans mezunu ve / veya üniversitelerin 3. sınıfta öğrenimine devam eden devam zorunluluğu olmayan, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat pozisyonu için zorunlu kriterdir. ) * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan ),* 20 - 35 yaşları arasında, * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf,* İstanbul'da ikamet eden, * Bay, "ARAÇ TESLİMAT PERSONELLERİ " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.), ... Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Depo ElemanıMavi Yaka İnsan Kaynakları
* Minimum Ortaokul mezunu,* 20 - 40 yaşlar aralığında,* Depo alanında tecrübeli,* Bilgisayar kullanabilen,* B Sınıfı ehliyeti olan ve tercihen aktif araç kullanabilen,* Askerliğini yapmış,* İstanbul'da ikamet eden,* Bay, NOT: Vardiya yoktur." DEPO ELEMANLARI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Sakarya Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Makine OperatörüMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 20 - 38 yaşları aralığında,* Tercihen üretim tecrübesi olan,* En az İlköğretim mezunu olan,* Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya muaf,* Sakarya'da ikamet eden, ( Sakarya, Adapazarı, Geyve ve merkeze bağlı olan semtlere servis imkanı vardır ve bu lokasyonlarda ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. )* Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 00:00 / 00:00 - 08:00 )* Bay,NOT: Firmanın geniş çapta sosyal hakları mevcuttur. " MAKİNE OPERATÖRLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SIFIR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SIFIR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİMavi Yaka İnsan Kaynakları
En az Lise mezunu, 25 - 35 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe benzer bir görevde deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,       " SIFIR ARAÇ TESLİMAT PERSONELİ " aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ Sivas, İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
MAĞAZA YÖNETİCİSİMavi Yaka İnsan Kaynakları
* En az lise mezunu, tercihen Ön Lisans ve / veya Üniversite mezunu,* Mağazacılık sektöründe yöneticilik pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübeli,* 24 - 36 yaşlar arasında,* Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş,* Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine hakim,* Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,* Bay, Bayan* Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için ),* Dikkatli, disiplinli ve titiz,* İstanbul Anadolu yakasında ve Sivas'da ikamet eden,  " MAĞAZA YÖNETİCİSİ " ARANMAKTADIR. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLÜMÜ SERVİS TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLÜMÜ SERVİS TEKNİSYENİMavi Yaka İnsan Kaynakları
  DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYANIN EN BÜYÜK POMPA ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİMİZİN TUZLADA'DAKİ FABRİKA BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, * Müşteri, yetkili servisler ve çağrı merkezi arasındaki ilişkileri koordine edecek,* Mekanik ve elektrik sistem arızalarını telefon üzerinden gelen çağrılara bağlı olarak gerekli soruları yönelterek tespit ederek, çözüm konusunda müşteri ve servislere danışmanlık yapacak,* Arızalı ürünlerin garanti şartlarını incelemek ve sonuçları raporlayarak sisteme kaydetmek,* Gerekli yedek parça siparişlerinin verilmesi,* Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Temizlik GörevlisiMavi Yaka İnsan Kaynakları
Minimum İlköğretim mezunu, 22 - 35 yaşlar aralığında, Temizlik işlerinde ve benzer görevde daha önce çalışmış, deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya tecilli, Dönemsel çalışmayı kabul edebilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay,              " DÖNEMSEL TEMİZLİK ELEMANI " aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTOMOTİV VEZNE ELEMANI İstanbul(Asya) Mavi Yaka İnsan Kaynakları
OTOMOTİV VEZNE ELEMANIMavi Yaka İnsan Kaynakları
* 25 - 35 yaşlar arasında,* Tercihen otomotiv servis veznesinde çalışmış,* Farklı sektörlerde de olsa vezne deneyimi olan,* MS Office programlarına hakim,* Fatura kesme konusunda tecrübeli,* Anadolu yakasında ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Tercihen daha önce ‘’BOS’’ ve/veya ‘’DMS’’ programı kullanmış,* Bay / Bayan, " VEZNE ELEMANI " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YARDIMCI TESİSLER KAZAN SOĞUTMA BAKIM OPERATÖRLERİ İzmir Mavi Yaka İnsan Kaynakları
YARDIMCI TESİSLER KAZAN SOĞUTMA BAKIM OPERATÖRLERİMavi Yaka İnsan Kaynakları
Meslek Yüksekokulu Makine Teknolojileri, Mekatronik, Tesisat Teknolojileri, İklimlendirme vb. bölümlerden veya Meslek Lisesi / Teknik Lise Makine, Motor, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Analitik becerileri güçlü, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Kazan işletim belgesine sahip olan, Vardiya sisteminde çalışabilecek,İZMİR TİRE TESİSİNDE " YARDIMCI TESİSLER KAZAN VE SOĞUTMA BAKIM OPERATÖRLERİ " aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı