Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Med Akademi, 2011 yılında kurduğu ikinci şirketi Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile kurumların ihtiyaçlarını tek elden çözme misyonunu devam ettirmiş,10 yıllık deneyimini bu alanda da kurumların hizmetine sunmuştur.
 
Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği artık günümüz iş hayatında bir yaşam biçimi haline gelmeye başlamıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için çalışan Medikal Akademik; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personeli, eğitmenler ve profesyonel operasyon ekibiyle kurumlara yurtiçi ve yurtdışından en hızlı, kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Sektörde, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi alan ilk OSGB olma özelliğine sahip Medikal Akademik, müşterilerine profesyonel hizmet vermek adına bilgi işlem altyapısına da ciddi yatırımlar yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
 
Kurmuş olduğu Koordinasyon Departmanı ile İş Güvenliği Uzmanlarını ve İşyeri Hekimlerini proje bazında anlık takip edebilen Medikal Akademik, bu alanda kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.
 
500’e yakın projede 70.000 kişiye OSGB hizmeti veren Medikal Akademik, kaliteli ve mevzuata uygun hizmet anlayışını kurum kültürü haline getirmiştir.
 
Medikal Akademik OSGB, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir ve Ankara Bölge Müdürlükleri ile kısa sürede büyümüş, hizmet yapısını tüm bölgelerde yaygınlaştırmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Firma web sitesi: www.medakademi.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: Bu çalışma saatleri Med Akademi Genel Müdürlük için geçerlidir.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Genel Muhasebe ElemanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul Kozyatağı'nda bulunan Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Elemanı aranmaktadır.En az  2 yıl tecrübeli, Logo  Programlarına hakim,                  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen (özellikle excel bilgisi iyi düzeyde olan),Sonuç odaklı çalışabilen,Titiz, disiplinli, dikkatli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Koordinasyon Asistanı İstanbul(Asya) Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Teknik Koordinasyon AsistanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmalara Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere; "Teknik Koordinasyon Asistanı" aramaktayız.Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Pratik zekalı, Detaycı, Takipçi, Çözüm ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.), ... Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İşyeri HekimiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğü'nde var olan kurumsal bir müşterileri için,İstanbul'da ikamet eden, Tam ya da yarı zamanlı çalışabilecek, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, "İşyeri Hekimi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Tekirdağ Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği UzmanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın Tekirdağ Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;C sınıfı geçerli sertifika sahibi, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, "İş Güvenliği Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi Balıkesir Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İşyeri HekimiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın hizmet vermiş olduğu, Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu projesinde görevlendirilmek üzere Balıkesir'de ikamet eden "İşyeri Hekimi" aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kurumsal Portföy Yöneticisi Tekirdağ Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Kurumsal Portföy YöneticisiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın Tekirdağ Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Kurumsal satış alanında özellikle de OSGB sektöründe deneyimli,Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Planlama becerisi yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, İş sorumluluğu ve başarma duygusu yüksek,  'Kurumsal Portföy Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İlk Yardım Eğitmeni - Yetiştirilmek Üzere İstanbul(Avr.), ... Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İlk Yardım Eğitmeni - Yetiştirilmek ÜzereMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı kapsamında kurumsal müşterilerimize verdiğimiz İlk Yardım Eğitimlerini verecek, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan sınavlarda Eğitmen olarak nezaret edecek 'Yetiştirilmek Üzere İlk Yardım Eğitmeni' alınacaktır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği UzmanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;C sınıfı geçerli sertifika sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Dünya lideri firmalarda görevlendirilecek, "İş Güvenliği Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı