Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Med Akademi, 2011 yılında kurduğu ikinci şirketi Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile kurumların ihtiyaçlarını tek elden çözme misyonunu devam ettirmiş,10 yıllık deneyimini bu alanda da kurumların hizmetine sunmuştur.
 
Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği artık günümüz iş hayatında bir yaşam biçimi haline gelmeye başlamıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için çalışan Medikal Akademik; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Diğer Sağlık Personeli, eğitmenler ve profesyonel operasyon ekibiyle kurumlara yurtiçi ve yurtdışından en hızlı, kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Sektörde, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi alan ilk OSGB olma özelliğine sahip Medikal Akademik, müşterilerine profesyonel hizmet vermek adına bilgi işlem altyapısına da ciddi yatırımlar yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
 
Kurmuş olduğu Koordinasyon Departmanı ile İş Güvenliği Uzmanlarını ve İşyeri Hekimlerini proje bazında anlık takip edebilen Medikal Akademik, bu alanda kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.
 
500’e yakın projede 70.000 kişiye OSGB hizmeti veren Medikal Akademik, kaliteli ve mevzuata uygun hizmet anlayışını kurum kültürü haline getirmiştir.
 
Medikal Akademik OSGB, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir ve Ankara Bölge Müdürlükleri ile kısa sürede büyümüş, hizmet yapısını tüm bölgelerde yaygınlaştırmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Firma web sitesi: www.medakademi.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: Bu çalışma saatleri Med Akademi Genel Müdürlük için geçerlidir.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Kurumsal Portföy YöneticisiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Kurumsal satış alanında özellikle de OSGB sektöründe deneyimli,Kurumsal satış alanında en az 3 yıl tecrübeli. Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Planlama becerisi yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, İş sorumluluğu ve başarma duygusu yüksek,  'Kurumsal Portföy Yöneticisi' aramaktayız.*** Ofisimiz Anadolu yakası Kozyatağı'ndadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği UzmanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın hizmet vermekte olduğu tarım sektöründe faaliyet gösteren firması için; "İş Güvenliği Uzmanı" aramaktayız.C sınıfı geçerli sertifika sahibi, İyi derecede ingilize bilgisine sahip, Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi İstanbul(Asya) Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İnsan Kaynakları YöneticisiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk ve tek OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları konusunda en az 7 yıl, yönetici pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli,Ekip yönetimi ve liderlik becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği güçlü,Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış / muaf, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,"İnsan Kaynakları Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi Tekirdağ Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İşyeri HekimiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızınTekirdağ Bölge Müdürlüğü'nde var olan kurumsal müşterileri için, "İşyeri Hekimi"aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu / Uzmanı İstanbul(Asya) Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Satış Destek Sorumlusu / UzmanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını özellikle de exceli etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Telefonla iletişim konusunda tecrübeli, Dış görünümüne özen gösteren. "Satış Destek Sorumlusu / Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı - A & B Balıkesir Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği Uzmanı - A & BMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın hizmet vermiş olduğu,Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu projesi ana işveren bünyesinde görevlendirilmek üzere;*Balıkesir - Savaştepe,*Manisa - Kırkağaç bölgelerinde hizmet verecek A & B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi Tekirdağ Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İşyeri HemşiresiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın Tekirdağ Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Alanında deneyim sahibi,  İşyeri Hemşireliği sertifika sahibi, Tercihen İlk Yardım Eğitim sertifika sahibi ve eğitim verebilecek,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,  MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Görev ve sorumluluklarını özenle yerine getiren, 'İşyeri Hemşiresi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı - B Sınıfı İzmir Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği Uzmanı - B SınıfıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İzmir Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;B sınıfı geçerli sertifika sahibi, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, "İş Güvenliği Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Asya) Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İşyeri HemşiresiMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın Anadolu yakasında bulunan bir müşteri firması için;Alanında deneyim sahibi,  İşyeri Hemşireliği sertifika sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,  MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Görev ve sorumluluklarını özenle yerine getiren, 'İşyeri Hemşiresi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Tekirdağ Medikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
İş Güvenliği UzmanıMedikal Akademik Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın Tekirdağ Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;C sınıfı geçerli sertifika sahibi, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, "İş Güvenliği Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı